ثبت نام تیزهوشان تهران 98-99 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان تهران
ثبت نام تیزهوشان تهران

 

برای ثبت نام تیزهوشان تهران 98-99 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان تهرانشرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان تهران و اطلاع از جزییات آزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

ثبت نام تیزهوشان تهران یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تهران طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان تهران دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان تهران مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان تهران مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان تهران نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد تهران به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد تهران نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد تهران میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان تهران _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان تهران _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد تهران زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان تهران و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان تهران 98-99 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان تهران روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان تهران پایه ششم به هفتم ثبت نام مدارس تیزهوشان تهران پایه نهم به دهم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان تهران اطلاعیه سامانه سمپاد 98-99

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان تهران یا استعداد های درخشان سمپاد تهران اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد تهران به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان تهران وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان تهران 98-99 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد تهران به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان تهران را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان تهران و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از تهران و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان تهران برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان تهران برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه پنتهران داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه پنتهران خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان تهران 98-99 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان تهران را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان تهران در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان

را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد تهران را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ________ ثبت نام مدارس شاهد تهران ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان تهران ( استعداد درخشان سمپاد تهران ) 98-99

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد تهران کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان تهران در سیستم ثبت نام سمپاد تهران توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد تهران می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان تهران فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان تهران یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد تهران تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان تهران ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان تهران _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه تهران _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا تهران _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان تهران _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه تهران _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان تهران _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه تهران _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان تهران _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان تهران _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه تهران _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد تهران _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان تهران – منابع تیزهوشان نهم به دهم تهران و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952 ( استان تهران) _ 9099072952 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان تهران 98-99
کانال ثبت نام تیزهوشان تهران 98-99

 

 

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد تهران 98-99

azmoon.org

hoosh.medu.ir

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

saja.medu.ir

برای ثبت نام تیزهوشان تهران _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان تهران _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان تهران _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان تهران _ششم پسرانه

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان تهران

تیزهوشان تهران 98-99

2 نظر برای «ثبت نام تیزهوشان تهران استعداد درخشان سمپاد تهران – azmoon.medu.ir»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب