تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 1400-1401

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

برای ثبت نام در سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای دخشان  – ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی و دریافت نمونه سوالات آزمون تیزهوشان با شماره زیر تماس بگیرید تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

9099072952

نام نویسی آزمون مدارس سمپاد  1400-1401 آغاز شد لذا داوطلبان گرامی جهت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توانند از سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir و یا سامانه sampad.medu.ir امور مربوط به ثبت نام خود را پیگیری کنند و در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ثبت نام کنند به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم تنها راه ثبت نام در مدارس تیزهوشان سمپاد ثبت نام در سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان بوده و ثبت نام حضوری در هیچ یک از مدارس تیزهوشان انجام نخواهد شد لازم به ذکر است ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان به منزله ثبت نام در مدارس تیزهوشان نمی باشد و ثبت نام در صورتی در صورت قبولی دانش آموز در آزمون پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قطعی خواهد شد .

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان فعال شد به اطلاع داوطلبان ورود به مدارس تیزهوشان می رسانیم تمام مراحل ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی خواهد بود و ثبت نام حضوری در هیچ کدام از مدارس انجام نخواهد گرفت ضمنا داوطلبان می توانند پس از مطالعه دفترچه ثبت نام آرمون تیزهوشان و آگاهی از شرایط ثبت نام تیزهوشان اقدام به ثبت نام نمایند و پس از تکمیل مراحل ثبت نام می توانند در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان کرده و در آزمون حاضر شوند ضمنا داوطلبان می بایست پس از ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نمایند لازم به ذکر است ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و همچنین ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم فقط از درگاه azmoon.medu.ir امکان پذیر است ، لازم به ذکر است یادآور شویم که داوطلبان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای موفقیت در آزمون و دریافت منابع تیزهوشان ششم ابتدایی و همچنین منابع تیزهوشان نهم به دهم می توانند با شماره 9099072952 تماس حاصل نموده و برای دریافت مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان اقدام نمایند .

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان نام نهادی است که بر امور تحصیلی دانش آموزان مستعد و نخبه که بهره هوشی بالایی دارند نظارت می‌کند و به اختصار به آن سمپاد می‌گویند. این سازمان در بین دانش آموزان و بین عموم به موسسه تیزهوشان معروف است. موسسه تیزهوشان در شهرهای پرجمعیت دارای مدارس راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی دخترانه و پسرانه می‌باشد. گزینش در سازمان سمپاد از طریق آزمون و در دو مقطع راهنمایی و دبیرستان صورت می‌گیرد. این آزمون‌ها نیز عمدتا بر پایه ارزیابی هوش، دانش ریاضیات و علوم است .

آزمون تیزهوشان دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه هر سال در تاریخ معینی بین دانش آموزان واجد شرایط از سراسر کشور برگزار می‌شود و دانش آموزان از طریق نمره‌ای که در آزمون کسب می‌کنند، به مدارس تیزهوشان یا مدارس استعدادهای درخشان سمپاد پذیرفته می‌شوند. ثبت نام در این آزمون‌ها بصورت اینترنتی و از طریق سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان انجام می‌گیرد با توجه به ظرفیت مدارس تیزهوشان که محدود است پذیرش بین دانش آموزانی که در آزمون قبول شده باشند انجام خواهد گرفت.

درگاه سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان هفتم و دهم

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان – شرایط و ضوابط

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان سال 97

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ششم ابتدایی

1– دانش آموز تابعیت ایرانی داشته باشد و البته دانش آموزان غیر ایرانی در شرایط خاص پذیرش می‌شوند .

2 – دانش آموز در حال تحصیل در پایه ششم ابتدایی باشد .

3 – تمام نمرات پایه پنجم دانش آموز در مقیاس خیلی خوب باشد . البته در صورتی که یک نمره یک درس در مقیاس خوب باشد نیز بلامانع است .

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان نهم

1 دانش آموز تابعیت ایرانی داشته باشد و البته دانش آموزان غیر ایرانی در شرایط خاص پذیرش می‌شوند .

2 دانش آموز در حال تحصیل در پایه نهم متوسطه باشد .

3 معدل سالانه دانش آموز در پایه هشتم متوسطه می‌بایست 19 یا بالای 19 باشد .

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

نکته مهم : شرایط ویژه‌ای برای دانش آموزانی که در پایه‌های هفتم و هشتم در مدارس تیزهوشان تحصیل کرده‌اند وجود دارد و آن این هست که اگر معدل آنها در هردو سال بالای 17 باشد می‌توانند بدون شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم، به مدرسه تیزهوشان راه یابند. این شرط تنها برای آزمون نهم به دهم تیزهوشان است .

 

 

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان – زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

مرحله اول ( ثبت نام استعداد درخشان ) : اواسط فروردین ثبت نام بصورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت ثبت نام سمپاد Azmoon.medu.ir و وارد کردن اطلاعات دانش آموزی در فرم ثبت نام ، انجام می‌پذیرد .

مرحله دوم (پرداخت هزینه ثبت نام ) : در فروردین ماه می‌بایست به سایت ثبت نام سمپاد مراجعه نمایید و با ورود به درگاه بانکی و از طریق شماره کارت بانکی که دارای رمز دوم می‌باشد، اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نمایید.

 

 

با توجه به این که انجام مراحل ثبت نام تیزهوشان برای شما والدین عزیز سخت یا پیچیده است و یا سوال و ابهامی در مراحل مشاهده کردید ، می‌توانید با شماره 9099072952تماس بگیرید . مشاوران شما را ساده و دقیق راهنمایی می‌کنند تا بدون دغدغه ثبت نام قرزندان تکمیل شود .

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

 

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان زمان برگزاری آزمون

آزمون تیزهوشان در اواسط تیر ماه برگزار می‌شود. زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نیز حدودا یک هفته قبل از تاریخ آزمون، آماده تحویل است.

والدین گرامی برای دریافت کارت ورود به جلسه به سایت ثبت نام تیزهوشان یا استعداد های درخشان سمپاد Azmoon.medu.ir مراجعه نمایید . با نوشتن کد ملی دانش آموزی در کادر نام کاربری و نوشتن شماره سریال 6 رقمی شناسنامه دانش آموز در کادر رمز عبور، وارد پروفایل شخصی فرزند خود شوید . در آنجا از قسمت گوشه سمت چپ روی گزینه سبزرنگ ” کارت ورود به جلسه ” کلیک کنید و از آن پرینت گرفته و چاپ نمایید. محل آزمون هر داوطلب و تاریخ برگزاری آزمون روی کارت ورود به جلسه درج شده است .

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان زمان اعلام نتایج آزمون

نتایج آزمون تیزهوشان معمولا پنج الی شش هفته پس از برگزاری آزمون استعدادهای درخشان سمپاد در سامانه ثبت نام تیزهوشان منتشر می‌شود . با ورود به سامانه می‌توانید کارنامه آزمون تیزهوشان  ، نتایج آزمون و در صورت قبولی داوطلب، نام مدرسه ای که در آن پذیرش شده است را مشاهده نمایید .

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 98 - 99

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

 

مطالب مرتبط :

4.2/5 - (4 امتیاز)

آیا ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی همزمان است؟

خیر، زمان ثبت نام این دو آزمون کاملا متفاوت است.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در چه سایتی صورت میگیرد؟

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در سامانه azmoon.medu.ir و یا سامانه sampad.medu.ir صورت میگیرد.

شرایط ثبت نام در آزمون استعدادهای درخشان چیست؟

شرایط ثبت نام در آزمون استعدادهای درخشان در مقاله بطور کامل شرح داده شده است.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استعدادهای درخشان در چه تاریخی است؟

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استعدادهای درخشان یک هفته قبل از برگزاری آزمون است.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور