ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 1401

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانش آموزانی که پایه ششم و نهم هستند، ممکن است که بخواهند در دوره های اول یا دوم متوسطه در مدارس استعدادهای درخشان درس بخوانند. این دانش آموزان برای تحصیل در این مدارس ابتدا باید در آزمون ورودی آن ها ثبت نام کنند. پس از ثبت نام، باید در این آزمون نمره قبولی را دریافت کنند تا بتوانند در این مدارس درس بخوانند. سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان برای پایه ششم و نهم متفاوت نیست. در واقع، دانش آموزان پایه ششم و نهم باید در سامانه Azmoon.medu.ir نام نویسی را انجام دهند. 

اگر شما هم جز این دانش آموزان هستید، برای آشنایی بیشتر با سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آن چه که باید در رابطه با این سامانه، زمان و نحوه ثبت نام، شرایط ثبت نام و …  بدانید را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

اطلاعیه

ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان در هر شهرستان با در نظر گرفتن مناطق تحت پوشش، بر اساس پیشنهاد اداره کل آموزش و پرورش استان و با تایید سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان تعیین شده است. در هنگام ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانە ثبت نام، به اطلاع داوطلبان می رسد.

 

 

 

زمان و نحوه ثبت نام در سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

همان طور که بیان شد، سایت Azmoon.medu.ir مخصوص نام نویسی دانش آموزانی است که قصد شرکت در آزمون مدارس استعدادهای درخشان را دارند. شما داوطلبان عزیز می توانید از تاریخ سه شنبه مورخ 16 فروردین ماه 1401 تا پنج شنبه مورخ 25 فروردین ماه 1401 به سایت ذکر شده مراجعه کنید و برای شرکت در آزمون این مدارس ثبت نام کنید. البته، اگر بنا به هر دلیلی نتوانستید در زمان مقرر در این سامانه ثبت نام کنید، نگران نباشید. زیرا، سازمان ملی استعدادهای درخشان، هر سال مدت زمان ثبت نام را تمدید می کند. 

نحوه ثبت نام در سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 

پس از این که دانستید در چه زمانی باید نسبت به ثبت نام در سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان اقدام کنید، ممکن است بپرسید که چگونه باید در این سامانه نام نویسی را انجام داد؟ شما عزیزان برای ثبت نام در این سامانه باید مراحلی را با دقت و به درستی انجام دهید. این مراحل، شامل موارد زیر می باشند: 

مرحله اول:

پیش از هر اقدام و در ابتدا شما دانش آموزان عزیز و گرامی باید به یکی از مرورگرهای گوشی و یا سیستم خود بروید و عبارت Azmoon.medu.ir را جست و جو کنید. سپس، پایه تحصیلی مد نظر خود را به درستی انتخاب کنید. 

 

نحوه ثبت نام در سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 

 

مرحله دوم:

 

در این مرحله، شما باید اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی و رمز ورود همگام خود را به درستی وارد کنید. اگر رمز همگام خود را فراموش کرده اید، نگران نباشید؛ زیرا، می توانید از طریق مطالعه مقاله زیر رمز همگام خود را مجدد به دست آورید. 

 

 

برای مطالعه مقاله رمز همگام خود را فراموش کردم، بر روی کلمه مربوطه کلیک راست کنید. 

 

 

مرحله سوم: 

شما داوطلبان عزیز باید در این مرحله، نقش خود( دانش آموز ) و عنوان سازمان( نام مدرسه ای که در آن درس می خوانید ) را به درستی انتخاب کنید. سپس، صفحه ای مقابلتان باز می شود که باید طبق پایه تحصیلی خود یکی از گزینه های « استعداد های درخشان پایه هفتم » یا « استعدادهای درخشان پایه دهم » را انتخاب کنید. پس از آن، صفحه ای مقابلتان باز می شود که باید نکات، شرایط، قوانین و… را مطالعه نموده و در نهایت بر روی گزینه تایید کلیک راست کنید. 

 

مرحله سوم نحوه ثبت نام در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

 

مرحله چهارم

در این زمان، باید اطلاعات شخصی از جمله: نام و نام خانوادگی، جنسیت، تاریخ تولد و … را به درستی وارد کرده و در نهایت گزینه « ذخیره و بعدی » را انتخاب نمایید.  

 

نحوه ثبت نام در آزمون استعداد درخشان

 

مرحله نهایی

در مرحله آخر، عکس خود را در سایت بارگذاری کنید و هزینه ثبت نام( 40 هزار تومان ) را پرداخت کنید. پس از اتمام کار، حتما رسید پرداخت و ثبت نام را دریافت کرده و در نزد خود نگهدارید.  

 

شرایط و ویژگی های ثبت نام در سامانه آزمون مدارس استعدادهای درخشان 

حال که به طور کامل با زمان و نحوه ثبت نام در این آزمون آشنا شدید، بهتر است که با شرایط و ویژگی های این آزمون نیز آشنا شوید. به یاد داشته باشید که اگر این شرایط را نداشته باشید، نمی توانید در این آزمون شرکت کنید. البته، گاهی اوقات ممکن است با کمک برخی از تبصره ها بتوانید در این آزمون شرکت کنید. لازم به ذکر است تا بدانید که برخی از شرایط ثبت نام در پایه ششم و نهم با یکدیگر متفاوت می باشند. برخی از مهم ترین ویژگی های ثبت نام در این آزمون در پایه ششم و نهم، شامل موارد زیر می باشند: 

شرایط ثبت نام در آزمون مدارس استعدادهای درخشان پایه ششم به هفتم

 • شما داوطلبان عزیز باید تابعیت کشور ایران را داشته باشید.( طبق تبصره ای ممکن است برخی از دانش آموزان غیر ایرانی نیز بتوانند در این آزمون ثبت نام کرده و شرکت کنند. )
 • شما دانش آموزان گرامی باید در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم و دروس نوبت اول پایه ششم خود نمره خیلی خوب را کسب کنید.( البته طبق تبصره ای اگر داوطلبان در بین تمامی درروس ذکر شده فقط یک نمره خوب کسب کنند، می توانند در این آزمون ثبت نام کنند. )

شرایط ثبت نام در سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

 • همانند پایه ششم، شما دانش آموزان عزیز و گرامی پایه نهم هم باید تابعیت ایرانی داشته باشید. ( تبصره بیان شده برای پایه ششم برای این پایه نیز وجود دارد. )
 • معدل کل سالانه پایه هشتم شما، باید حداقل 19 باشد. 

 

شرایط ثبت نام در سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

 

 

تعداد سوالات و منابع آزمون استعدادهای درخشان پایه ششم و نهم

تعداد سوالات و منابع آزمون مدارس استعداد های درخشان پایه هفتم و دهم با یکدیگر متفاوت هستند. برای آشنایی با تعداد سوالات و منابع این آزمون ها در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

منابع و سوالات آزمون پایه ششم به هفتم

پیش از سال 97، آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان برای پایه ششم، دارای 60 سوال تستی و 5 سوال تشریحی از کتاب های درسی همچون: ریاضی، فارسی و علوم تجربی بود. اما، از سال 97 به بعد، سوالات این آزمون دیگر از کتاب های درسی طراحی نشد. در واقع، سوالات این آزمون از سال 97 به بعد فقط از مباحثی همچون: هوش، استعداد، خلاقیت و … طراحی می شوند. لازم به ذکر است تا بدانید که تعداد سوالات نیز از 65 تا به 100 تا افزایش یافته است و دانش آموزان باید به این سوالات در مدت 80 دقیقه پاسخ دهند. 

 

نام آزمون مباحث آزمون تعداد سوالات مدت زمان پاسخگویی
آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان پایه ششم به هفتم استعدادهای تحلیلی 100 عدد 80 دقیقه

 

برخی از منابع این آزمون، شامل موارد زیر می باشند: 

 • کتاب سنجش IQ هوش و استعداد ششم گاج
 • کتاب هوش جامع نیترو پویش اندیشه خوارزمی
 • آموزش هوش استعداد غیر کلامی 9 * 9 از انتشارات مهر و ماه 
 • کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز از انتشارات پویش
 • هوش مالتیپل ششم به هفتم خیلی سبز 

 

منابع و سوالات آزمون پایه ششم به هفتم

 

 

منابع آزمون استعدادهای درخشان پایه نهم به دهم و تعداد سوالات آن

آزمون پایه نهم به دهم، بر خلاف آزمون پایه ششم به هفتم، هم از کتاب های درسی و هم از مباحث هوش، استعداد و خلاقیت طراحی می گردد. این آزمون نیز دارای 100 عدد سوال تستی است که شما عزیزان برای پاسخ گویی به آن ها 120 دقیقه زمان دارید. 50 عدد این سوالات از کتاب های درسی شما همچون: ریاضیات، علوم تجربی، قرآن و پیام های آسمانی، مطالعات اجتماعی، زبان و ادبیات فارسی طراحی می شود. لازم به ذکر است تا بدانید که از هر یک از کتاب های درسی فقط 10 عدد سوال طراحی می شود. اما، 50 عدد مابقی سوالات از کتاب های هوش طراحی می گردند. 

 

مباحث آزمون تعداد سوالات مدت زمان پاسخگویی
استعدادهای تحلیلی 50 عدد 60 دقیقه
استعدادهای تحصیلی 50 عدد 60 دقیقه

 

تعدادی از منابع مهم این آزمون، شامل موارد زیر هستند: 

 • کتاب هوش و استعداد تحلیلی نهم سری IQ از انتشارات گاج 
 • کتاب 1500 تست استعداد تحلیلی تیزهوشان پایه نهم از انتشارات مهر و ماه
 • هوش و استعداد تحلیلی نهم تیزهوشان خیلی سبز 
 • هوش، خلاقیت و استعداد تحلیلی ششم تا نهم کاهه

 

 

جهت آشنایی با سایر منابع آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

جدیدترین اخبار پیرامون مدارس استعدادهای درخشان 

ساختار مدارس سمپاد نیازمند اصلاح است

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، در جلسه هیئت امنای سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که با موضوع بررسی آئین‌ نامه پیشنهادی مدارس استعدادهای درخشان، در سالن جلسات ساختمان شهید رجایی و با حضور سعید رضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، افزود: سمپاد قبل از این‌ که یک مدرسه باشد، یک فرهنگ است که برای توسعه و پیشرفت در آموزش و پرورش ایجاد شده است.

۳۹ دانش آموز نخبه و مدیر مدارس سمپاد در البرز تجلیل شدند

سالار قاسمی، مدیرکل آموزش و پرورش البرز در این آیین که عصر یکشنبه در سالن سپاه امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد، گفت: توجه به نخبگان یکی از رویکردهای بسیج دانش آموزی است و در جای خود  کار ارزشمندی است که در این نهاد دانش آموزان مورد تقدیر قرار می گیرند. 

اطلاعیه

 داوطلبان باید فایل عکس با ابعاد حداکثر 200×300 یا 300×400 پیکسل در قالب JPG با زمینە سفید، را بارگذاری کنند. در صورت استفاده از تصاویر قدیمی یا تصویر فردی غیر از دانش آموز شرکت کننده، ضمن محرومیت داوطلب از شرکت در آزمون، ثبت نام وی بی اثر خواهد شد.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل با زمان، نحوه، شرایط و… سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان، آشنا کنیم. شما دانش آموزان گرامی و عزیز بهتر است که در طی انجام تمامی فرایند ذکر شده حتما از یک مشاور خوب و ماهر کمک بگیرید. مشاوران با ارائه برنامه و پشتیبانی 24 ساعته می توانند سبب افزایش موفقیت و قبولی شما در این آزمون شوند. اگر به یک مشاور خوب نیاز دارید، می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. برای برقراری ارتباط با آن ها کافی است با ما تماس بگیرید و یا برای ما کامنت بگذارید. مشاوران ما در ایران تحصیل به شما عزیزان در این زمینه کمک خواهند کرد. 
جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.
4.5/5 - (6 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی همزمان است؟

خیر، زمان ثبت نام این دو آزمون کاملا متفاوت است.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در چه سایتی صورت میگیرد؟

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در سامانه azmoon.medu.ir و یا سامانه sampad.medu.ir صورت میگیرد.

شرایط ثبت نام در آزمون استعدادهای درخشان چیست؟

شرایط ثبت نام در آزمون استعدادهای درخشان در مقاله بطور کامل شرح داده شده است.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استعدادهای درخشان در چه تاریخی است؟

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استعدادهای درخشان یک هفته قبل از برگزاری آزمون است.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  یاسمن
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام جواب ازمون تیزهوشان کی میاد ؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقت به خیر
   از طریق سایت آزمون تیزهوشان پیگیری نمایید.

 2. Avatar photo
  جعفری
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  سلام
  چرا امکان دریافت کارت آزمون در سامانه تیزهوشان وجود نداره؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

   با سلام امکان گرفتن کارت ورود به جلسه در سایت فراهم شده است

 3. Avatar photo
  جعفری
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام چرا امکان دریافت کارت آزمون تیزهوشان در سامانه نیست؟

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان تماس بگیرید

 4. Avatar photo
  حسینی
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام
  تاریخ آزمون چه روزی هست؟
  برای تهیه کارت ورود به آزمون چه موقع اقدام کنیم؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

   از طریق سایت سه روز قبل ازمن اقدام کنید

 5. Avatar photo
  ناشناس
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

  من امروز هر چس تلاش میکنم سایت باز نمیشه و مشکل داره باید چیکار کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام و نامنویسی در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 6. Avatar photo
  هادی
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام
  کی امکان ویرایش اطلاعات را در ازمون تیز هوشان ممکن می شه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام وقت بخیر
   معمولا چند روز قبل از برگذاری ازمون سایت رو باز میکنن برای دریافت کارت ورود به جلسه اون موقع میتوانید ویرایش اطلاعات داشته باشید.

 7. Avatar photo
  مهرزاد احمدی
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

  با سلام و احترام
  با تلاش های مکرر برای ثبت نام پسرم متاسفانه هنوز موفق به ثبت نام ایشان نشدم و شماره تماس پشتیبانان هم پاسخگو نیستند، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و مهلت ثبت نام را تمدید کنید. سپاس

 8. Avatar photo
  علی
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۱

  سلام
  در مرحله اطلاعات عمومی و پس از ورود مشخصات به کرات خطا میدهدپاسخی قابل قبولی از سرویس دهنده مشاهده نشد دلیلش چیه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت بخیر
   به خاطر مشکل سایت هست مجدد خارج و وارد شوید

 9. Avatar photo
  شیرین
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۶

  سلام وقت بخیر ، ایا سایت دوباره اختلال پیدا کرده ؟من هر چه تلاش میکنم نمیتونم ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام
   در حال حاظر سامانه اختلالی ندارد

 10. Avatar photo
  محدثه
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۲

  سلام
  من به محض تکمیل فرم ثبت نام با ارور پاسخ قابل قبولی از سرویس دهنده دریافت نشد مواجه میشم ممنونم راهنماییم کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام
   با واحد پشتیبان صحبت کنید که شمارش در سایت تیز هوشان میباشد

 11. Avatar photo
  ستایش
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام چرا سایتش مشکل داره؟ چندروز که هرچی میزدم بازنمیکرد الانم که باز کرد و اطلاعات رو درست و کامل وارد میکنم اخرکار ذخیره نمیکنه و مرحله بعد نمیره و هی ارور میده که پاسخ قابل قبولی دریافت نشد؟!!! باید چیکارکرد؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 12. Avatar photo
  hasani
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام من دخترم ثبت نام کردم قسمت نام مدارس یزد فقط برای رشته ریاضی باز میکنه بقیه مدارس هیچکدام نام و آدرس را باز نمیکند ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 13. Avatar photo
  peshava
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

  سلام ببخشید من دهم رو خواندم میشە واسە یازدهم ثبت نام کنم یا فقط نهم بە دهم است؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام
   در حال حاضر سایت درست شده و تا تاریخ 29 مهلت دارید

 14. Avatar photo
  سجاد
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

  چند درصد امکان دارد تمدید شود

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 15. Avatar photo
  سجاد
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

  مشکل برطرف نشده
  سرور پاسخ نمی دهد نتونستم ثبت نام کنم. تکلیف چیه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 16. Avatar photo
  مه نگار
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۳

  سلام وقت بخیر
  من دخترم رو ثبت نام کردم اما قسمت ذخیره رو میزدم با خطا بر می خوردم و کد پیگیری هم ندادن…و الان هر چقدر سعی میکنم سایت باز نمی شه تا دوباره ثبت نام کنم…مبلغ رو هم واریز نکردم…ممنون میشم کمک کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

   سلام وقت بخیر اختلال سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سال 1401 سراسری است و مشکل از سمت داوطلبین نیست لطفا در ساعت های متفاوت اقدام به پیگیری کنید و به احتمال زیاد تمدید خواهد شد موفق باشید

   • Avatar photo
    ناشناس
    ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

    سلام ببخشید من میخوام ثبت نام کنم اما از دیروز سایت مشکل داره باید چی کار کنم؟؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

     سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به اختلال پیش اومده در سایت استعداد درخشان در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و میتوانید اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 17. Avatar photo
  عطا
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام چجوری میشه ثبت نام کرد برای دهم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام استعداد درخشان سال نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام کنید یا از طریق مشاورین مرکز تماس حاصل فرمایید تا شرایط داوطلب بررسی شود موفق باشید

 18. Avatar photo
  msh
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۱۳

  سلام چرا سایت بازنمیشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام و نامنویسی در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 19. Avatar photo
  آتنا
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

  سلام امکان دسترسی به سایت از شب ۲۳ ام فروردین وجود ندارد و من امروز هم از صبح هر چه تلاش کردم هنوز نتونستم وارد سایت ثبت نام شوم چیکار باید کرد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید ثبت نام خودتون رو نهایی کنید موفق باشید

 20. Avatar photo
  محمد حسام
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام میبخشید میخواستم برای آزمون ششم به هفتم تیزهوشان ثبت نام کنم، هر چه تلاش میکنم سایت باز نمیشه . مشکل کجاست .لطفا راهنمایی کنید.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   با سلام.در حال حاظر سامانه ثبت نام تیزهوشان در دسترس است.

 21. Avatar photo
  زهرا
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

  چرا سایت ثبت نام در دسترس نیست؟ کی مشکلش حل میشه؟

 22. Avatar photo
  ترانه
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

  من نمی تونم ثبت نام کنم چکار کنم

 23. Avatar photo
  همتی
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

  سلام ببخشید امروز هر چی دارم می زنم که وارد سایت azmoon.medu.ir بشم. اصلا وارد نمیشه
  پیغام میاد که دسترسی به این سایت امکان پذیر نیست
  لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

   در حال حاظر دسترسی باز است.

 24. Avatar photo
  احسان دهقان
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام ببخشید چرا سایت باز نمیشود؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   با سلام.در حال حاظر سایت در دسترس است.

 25. Avatar photo
  محمدی
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

  سلام چرا امروز اصلا سایت باز نمی شود

 26. Avatar photo
  هستی میرزایی
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام ببخشید من ثبت نام کردم اما نمیدونم چطوری باید پول رو واریز کنم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۶

   سلام میرزایی
   جهت پرداخت هزینه ازمون وردی مدارس کد ملی و رمز ورد همگام خودرو وارد کنید وپس از وارد کردن اطلاعاتتون مرحله اخر پرداخت هزینه رو انجام بدین

 27. Avatar photo
  هستی میرزایی
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام ببث من ثبت نام کردم اما نمیدونم چطوری باید پول رو واریز کنم

 28. Avatar photo
  هستی میرزایی
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵

  سلام من ثبت نام کردم اما نمیدونم چطوری باید پول رو واریز کنک

 29. Avatar photo
  پری کیمی
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام.فرزانگان ۵منطقه ی ۱۸ درالویتهابود .زمان شروع ثبت نام،الان بعد از دوروز از الویتها حذف شده!علت چیست؟مشاور هیوا گفت ظرفیت تکمیل شده!قبل از ازمون ظرفیت تکمیل میشه؟مگه ثبت نام سایت ایران خودرو ست؟!!!!لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۶

   سلام پری کیمی
   ظرفیت مدارس بله درست میگین موقع ثبت نام تکیمل نمیشه

 30. Avatar photo
  بهنام حاج عباسی
  ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۶

  ثبت نام ازمون

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۷

   سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام در آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان 99-1400 ابتدا باید نام کاربری و رمز ورود همگام از مدیر مدرسه دریافت کنید

 31. Avatar photo
  کیومرث مهدی زاده
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام وقت بخیر من پسرم به کد ملی ۲۸۴۰۷۹۴۳۶۵ را ثبت نام کردم اطلاعات را ذخیره کردم ولی در آخر کد پیگیری نداد چیکار باید بکنم ممنون راهنمایی کنید.

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام و وقت بخیر
   شما ابتدا وارد سامانه آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان میشین و کدملی و رمز ورود همگام وارد میکنید و قسمت مدیریت میتونید مشخصات و کدرهگیری اولیتونو مشاهده میکنید

 32. Avatar photo
  علیرضاپورمنش
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام
  خیلی ممنونم بابت توضیحات کامل دررابطه باچگونگی ثبت نام فرزندنم.
  وقدردانی وتشکراززمان جوابگویی مشاوراز8صبح تا1بعدارنصف شب حتی ایام تعطیل !!!
  واقعاً ازاین محبت وایثارتون سپاسگزارم.
  اجر زحماتتون را از درگاه حق خواهانم.ان شا.الله

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۳

   سلام و وقت بخیر خواهش میکنیم انشالله که بتونیم در جهت روند پیشرفت دانش آموزان موثر واقع بشیم

تماس با مشاور