azmoon.medu.ir – راهنمای ثبت نام تیزهوشان پایه ششم و نهم سایت سمپاد

azmoon.medu.ir
azmoon.medu.ir

azmoon.medu.ir – راهنمای ثبت نام سامانه

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان _ azmoon.medu.ir سایت سمپاد

راهنمای سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان و استعدادهای درخشان هفتم و دهم – سمپاد

راهنمای سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان – ششم به هفتم – نهم به دهم – سمپاد

 

[button width=”full” color=”red” link=”https://irantahsil.org/azmoon-medu-ir/” rel=”nofollow” size=”bigger” align=”center”]لینک ورود به سامانه azmoon.medu.ir[/button]

 

جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام _ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون _ دریافت نمونه سوالات آزمون و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 تماس از سراسر کشور

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح الی 1 شب

 

azmoon.medu.ir – شرایط شرکت در آزمون تیز هوشان 98 سامانه سمپاد

ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد همه ساله به منظور شناخت دانش آموزان مستعد برگزار می شود . ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد مستلزم شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان می باشد. دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس تیزهوشان یا مدارس استعداد درخشان سمپاد را دارند می بایست ابتدا شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان را داشته باشند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند.شرایط ثبت نام در سایت رسمی سمپاد azmoon.medu.ir موجود است.

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم کلیه امور ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد – اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق سامانه سمپاد – ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان azmoon.medu.ir انجام می گیرد و دانش آموزان گرامی می توانند با مراجعه به سایت رسمی سامانه سمپاد از زمان دریافت کارت ورود به جلسه و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و همچنین اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم آگاهی یابند.

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای دانش آموزان ششم کسب نمره ی خیلی خوب در کلیه دروس و یا یک درس نمره ی خوب و بقیه دروس خیلی خوب در امتحانات نوبت دوم پایه پنجم. azmoon.medu.ir سایت رسمی سمپاد ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کل کشور.

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم : کسب معدل بالای 19 در پایه هشتم می باشد.azmoon.medu.ir

 

azmoon.medu.ir – زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99

با توجه به پیگیری های متعدد اولیا گرامی در مورد زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان سال تحصیلی 98-99 پیرو اطلاعیه های سامانه azmoon.medu.ir زمان اعلامی برای ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98-99 در بازه زمانی اواخر فروردین تا اواخر اردیبهشت ماه 98 انجام خواهد گرفت که اولیا و دانش آموزان گرامی می توانند با تماس با مرکز ثبت نام تیزهوشان به شماره های 9099072952 (سراسر کشور) و 9092305587 (استان تهران) از ابتدای بهمن ماه نسبت به تکمیل فرم پیش ثبت نام مدارس اقدام نمایند و در موعد مقرر ثبت نام مدارس را تکمیل نمایند.

شایان ذکر است همه ساله ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در بهمن ماه انجام می گرفت تا سال گذشته که بحث هایی در مورد حذف مدارس تیزهوشان در مقاطع مختلف بوجود آمد که با توجه به اعتراض فراوان اولیا و دانش آموزان گرامی و جلسات متعدد شورای انقلاب فرهنگی و مسئولان آموزشی کشور تصمیم نهایی مبنی بر بقای مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی شد که تاثیر مهمی در زمان ثبت نام آزمون گذاشت که از بهمن ماه به انتهای فروردین ماه موکول شد.

 

جهت اطلاع از طرح جایگزین مدارس تیزهوشان طرح شهاب کلیک کنید

 

azmoon.medu.ir – نحوه ی شرکت در آزمون تیزهوشان 98-99

ثبت نام در آزمون تیزهوشان اینترنتی است و سایت ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم از موعد ثبت نام فعال میشود.

داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان می بایست در زمانی که سازمان سمپاد (azmoon.medu.ir.) اعلام می کند از درگاه سایت رسمی سمپاد به آدرس azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام کنند.زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 از اواخر فروردین ماه الی اواخر اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت ولی به منظور اطلاع دقیق از زمان ثبت نام _ دریافت نمونه سوالات آزمون تیزهوشان _ منابع سوالات و … میتوانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

مرکز مشاوره ایران تحصیل شماره تماس : 9099072952 تماس از سراسر کشور – 9092305587 تماس فقط از تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

azmoon.medu.ir سایت ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم و پایگاه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

azmoon.medu.ir – راهنمای ورود به سایت مدارس سمپاد

 

جهت دریافت رمز عبور همگام از سامانه همگام کلیک کنید

 

azmoon.medu.ir – نحوه پذیرش دانش آموزان دو قلو در مدارس تیزهوشان

اگر یکی از دانش آموزان دو قلو داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم حد نصاب قبولی در آزمون را بیاورد دانش آموز دو قلو او ( همجنس یا غیر ) با کسب حدنصاب 80% امتیاز اخرین نفر قبول شده میتواند وارد مدارس تیزهوشان شود.

 

azmoon.medu.ir – سوالات آزمون تیزهوشان ششم 98-99

سوالاتی که در آزمون تیزهوشان مطرح میشود دو گونه اند. سوالات تحصیلی و سوالات تحلیلی.

سوالات تحصیلی مربوط به کتب درسی دانش آموزان می باشد و منبع اصلی آن کتب درسی آن ها است سوالات تحصیلی آزمون تیزهوشان هفتم دارای 30% سوال از پایه پنجم و 70% سوال از پایه ششم می باشد. سوالات به صورت تستی چهارگزینه ای است و هر پاسخ صحیح در آزمون ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم دارای 3 امتیاز و هر پاسخ اشتباه دارای 1 امتیاز منفی می باشد لذا خواهش مندیم از دانش آموزان عزیز که در صورتی که پاسخ سوالی را نمیدانید جواب ندهید.

در صورتی که در سوالی 2 گزینه را به عنوان جواب علامت زده باشید به عنوان جواب اشتباه محسوب خواهد شد.

برای دریافت نمونه سوالات آزمون برای پایه ششم و نهم میتوانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

شماره تماس : 9099072952 از سراسر ایران – 9092305587 تماس فقط از استان تهران

پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

azmoon.medu.ir – دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در پایه های نهم و دهم معمولا یک هفته پیش از روز آزمون می باشد که به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان و یا پرتال سمپاد به آدرس www.azmoon.medu.ir می باشد.همچنین برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون میتوانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل نیز تماس بگیرید. 9092305587 ( استان تهران) تماس از سراسر ایران همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

دانش آموزان و اولیای گرامی به شما توصیه می کنیم حتما قبل از شروع مطالعه و ثبت نام برای آزمون مدارش تیزهوشان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی با بهترین دبیران و اساتید علمی استفاده کنید با تماس با مرکز می توانید از سوالات آزمون تیزهوشان نهم و سوالات تیزهوشان ششم – طرز تهیه و بودجه بندی سوالات تیزهوشان و مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان بهره مند گردید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم – سایت مدارس استعداد درخشان سمپاد

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان دهم – سایت مدارس استعداد درخشان سمپاد

تیزهوشان ششم به هفتم – سامانه سمپاد

سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

دریافت دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی

بهترین کتاب ها برای قبولی تیزهوشان

azmoon.medu.ir 

azmoon.medu.ir نمونه دولتی

پیرو آخرین تصمیمات وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام مدارس نمونه دولتی نیز از سال گذشته یا همان سال تحصیلی 98-99 از طریق این سامانه انجام می گیرد و علی رغم تفاوت های موجود در سطح علمی و دیگر جزئیات این مدارس آزمون ورودی برای مدارس استعداد درخشان و مدارس نمونه دولتی با هم ادغام شد.

شایان ذکر است اولیا محترم و دانش آموزان شرکت کننده در آزمون توجه داشته باشند ادغام این دو آزمون به معنی هم سطح بودن تراز قبولی در این مدارس نخواهد بود و فیلتر های دیگری نیز جهت هدایت دانش آموزان مستعد جهت ورود به مدارس هدف در حال بررسی است لذا تمامی مراحل آزمون کاملا رصد و امتیاز های دقیق برای ورود به مدارس به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

به اطلاع می رسانیم زمان و تاریخ آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی همانند مدارس تیزهوشان در بهمن ماه سال جاری انجام خواهد گرفت لذا متقاضیان محترم دقت نمایند قبل از زمان ثبت نام نسبت به آماده کردن مدارک ثبت نام اقدام نمایند و اطلاعیه های بعدی از سامانه azmoon.medu.ir را دنبال نمایید.

 

راهنمای ثبت نام آزمون 98-99 – azmoon.medu.ir

جهت ثبت نام آزمون دانش آموزان و اولیا گرامی ابتدا وارد سامانه azmoon.medu.ir شده و سپس در مرحله اول جهت ثبت نام با ورود کد همگام و شماره دانش آموزی خود وارد قسمت تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام در آزمون می شوید ضمنا هنگام ورود اطلاعات در سامانه دقت لازم را به عمل آورید امکان ویرایش اطلاعات در سامانه امکان پذیر نخواهد بود.

در مرحله دوم داوطلبان تصویر خود را در قالب jpg یا png در سامانه azmoon.medu.ir وارد می نمایند ضمنا دانش آموزان حتما توجه کنند عکسی که می خواهند آپلود کنند در سایز 300*400 آپلود شود تا در ورود تصویر مشکلی به وجود نیاید.

در مرحله بعد دانش آموزان و اولیا گرامی باید هزینه ثبت نام در آزمون را پرداخت کنند که برای  این کار نیاز به یک کارت عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم باشد دارند هزینه ثبت نام فقط و فقط باید از درگاه موجود در سامانه azmoon.medu.ir پرداخت گردد در مورد هزینه ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی 98-99 نیز هنوز مبلغ نهایی اعلام نشده اما سال گذشته جهت ثبت نام در آزمون مبلغ 15 هزار تومان از هر دانش آموز اخذ گردید ضمنا توجه کنید که حتما و حتما مبلغ را از درگاه روی سایت واریز نمایید هر گونه مبلغی که از بانک و یا دستگاه های ATM به حساب سازمان واریز گردد مقبول به ثبت نام نخواهد بود.

در مرحله آخر یکبار تمام اطلاعاتی که وارد سیستم کرده اید چک کرده و دکمه تایید نهایی را بزنید پس تایید نهایی امکان ویرایش اطلاعات از سامانه  وجود نخواهد داشت شایان ذکر است داوطلبان محترم دقت داشته باشند تا روز اعلام نتایج تیزهوشان رسید ثبت نام و کد رهگیری که از سامانه azmoon.medu.ir دریافت می نمایند نزد خود نگهدارند.

 

مطالب مرتبط :

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

مشاوره قبولی آزمون مدارس تیزهوشان 98-99

saja.medu.ir

hoosh.medu.ir

azmoon.medu.ir

53 نظر برای «azmoon.medu.ir – راهنمای سامانه ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان 98-99»

 • سلام ببخشید این نتایج سر کاریه؟ تا امروز هیچی تو سایت نذاشتن قرار بود یه ماه بعد بیاد بعد گفتن اخر تیرماه بازم ولی خبری نیست

 • داستان اعلام نتایج تیزهوشان رو چقدر میخوااد ادامه داشته باشه، کنکور ببا اینهمه گستردگی زود تر اعلام میشه.

 • سلام….پس چرا نتایج آزمون نمیاد هم از استرس داریم میمیریم هم تا ظرفیت مدارس پر نشده باید یه جا ثبت نام کنیم…لطفا زمان دقیقشو بگید..ممنونم

 • شاکی هستم لطفا پاسخم را بدهید !! :

  ینی چی نیمه دوم مرداد ! تو خوده سایت azmoon.medu.it نوشته بود نیمه دوم تیر حالا تیر تموم شد گفتن دهه اول مرداد حالا میگن نیمه دوم مرداد الان ما بیکار شما نیستیم که تکلیف مارو زود تر مشخص کنید . کنکور ک نیس ، قرار نیس کاره خاصی بکنید ، حتما وای سادید دستکاریهاتونو بکنید هر کیو خواستین قبول کنین ؟!
  این ازمونی ک برا شما مهم نیس چرا پس چرا برگزار میکنین ؟! تمام زندگی مارو ب همین ازمون بند کردید حالا اینقد اهمیت نداره ک زحمت بکشید جوابارو بدید ، والا دستگاه جوابا رو صحیح میکنه ن شما با دست !!!
  حتما دارید ی کارایی میکنین ک ما خبر نداریم !

 • شاکی هستم لطفا پاسخم را بدهید !! :

  ینی چی نیمه دوم مرداد ! تو خوده سایت azmoon.medu.it نوشته بود نیمه دوم تیر حالا تیر تموم شد گفتن دهه اول مرداد حالا میگن نیمه دوم مرداد الان ما بیکار شما نیستیم که تکلیف مارو زود تر مشخص کنید . کنکور ک نیس ، قرار نیس کاره خاصی بکنید ، حتما وای سادید دستکاریهاتونو بکنید هر کیو خواستین قبول کنین ؟!
  این ازمونی ک برا شما مهم نیس چرا پس چرا برگزار میکنین ؟! تمام زندگی مارو ب همین ازمون بند کردید حالا اینقد اهمیت نداره ک زحمت بکشید جوابارو بدید ، والا دستگاه جوابا رو صحیح میکنه ن شما با دست !!!
  حتما دارید ی کارایی میکنین ک ما خبر نداریم !

 • ببخشید ما امروز رفتیم برای آزمون سنجش هوش پسران اما آنجا که در برگه ای که هم کافی نت وهم مدیر مدرسه فرمودند کارت ورود به جلسه امتحانات سنجش هوش است دیدیم که آدرس ذکر شده در زیر برگه برای دختران است و کارت ورود به جلسه امتحانات سنجش این نیست باید به سایت دیگری میرفتم ومیگرفتیم پوک ام برگزاری آزمون سنجش هوش نیز جای دیگری که نمیدانم کجا بوده است یعنی مدیر مدرسه و کافی نت هر دوتایید کرده بودند که کارت ورود به جلسه امتحانات سنجش هوش همین است حالا ما باید چکار کنیم آیا میشود کاری کرد آخه سال آینده نیز آزمون سنجش برگزار نمی گردد لطفا پاسخ دهید زودتر مرسی

 • سلام زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی با توجه به ادغام شدن تیزهوشان زمان مشخصی فعلا قرار ندادن شما می توانید جهت مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی می توانید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایید

 • دوست عزیز جواب ازمون نمونه دولتی و تیزهوشان رو سایت azmoon.medu.ir اعلام می شود شماهم جهت اطلاع رسانی بموقع تو کانال تلگرامی ایران تحصیل عضو بشین
  آیدی کانال تلگرام ایران تحصیل (@irantahsilan)

 • سلام خانم فاطمه توسلی نتایج آزمون تیزهوشان بخاط ادغام با نمونه دولتی دیر شده هست شما هیچ استرسی نداشته باشین جهت اطلاع بموقع از نتایج آزمون تیزهوشان ونمونه دولتی 97 – 98 می توانید عضو کانالمون باشین
  آی دی کانالمون (@irantahsilan)

 • مهران عزیز امسال با توجه با ادغام نمونه دولتی و تیزهوشان نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم این همه طول کشیده شماهم جهت اطلاع بموقع عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل باشید

 • شما که ۱۵۰۰۰ تومان هزینه گرفتید و البته موقع ثبت نام یک گزینه وجود داشت دال بر فعال شدن ارسال پیامک برای ما( با کسر هزینه مربوطه) می مُردید زمان فعال شدن کارت ورود به جلسه یا زمان آزمون رو برای ما پیامک کنید ، از ارائه خدمات به ارباب رجوع، فقط پول گرفتنشو خوب بلدید…..

 • دوست عزیز شما جهت اطلاع رسانی دقیق از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم عضو تلگرامی ایران تحصیل بشویند می توانید مشاهده نمایید

 • با توجه به ادغام شدن نمنونه دولتی و تیزهوشان با تاخیر اعلام شد وهم اکنون می توانید نتایج آزمون تیزهوشان پایه دهم رو مشاهده کنید

 • سلام جهت مشاهده اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم از سایت azmoon.medu.ir می توانید مشاهد نمایید در صورتی ک موفق نشوید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 • باسلام یه هفته س که میگید نتایج اعلام شده پس چی شد من تو هر آدرسی که دادین رفتم تو کانال تلگرام هم رفتم پس چرا نیست؟؟

 • سلام..دخترم آزمون تیزهوشان قبول نشده..دنبال کارنامه ش بودم..رسیدم این سایت ولی جایی نیست که کارنامه را نشون بده..لطفا راهنمایی کنید.

 • سلام به دلیل انتقال خطوط چندروزی بسته شده بود شما می توانید جهت اطلاع از سایت ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم با مرکز ایران تحصیل هم اکنون تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.