azmoon.medu.ir سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم

azmoon.medu.ir – ثبت نام تیزهوشان پایه ششم و نهم سایت سمپاد

azmoon.medu.ir

azmoon.medu.ir

 azmoon.medu.ir – سایت رسمی سمپاد است

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان _azmoon.medu.ir سایت سمپاد

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان و استعدادهای درخشان هفتم و دهم – سمپاد

سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان – ششم به هفتم – نهم به دهم – سمپاد

جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام _ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون _ دریافت نمونه سوالات آزمون و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان با کارشناسان سامانه سمپاد تماس بگیرید 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 تماس از استان تهران

 

 

azmoon.medu.ir –  شرایط شرکت در آزمون تیز هوشان 98 سامانه سمپاد

ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد همه ساله به منظور شناخت دانش آموزان مستعد برگزار می شود . ثبت نام در مدارس تیزهوشان سمپاد مستلزم شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان می باشد. دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس تیزهوشان یا مدارس استعداد درخشان سمپاد را دارند می بایست ابتدا شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان را داشته باشند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند.شرایط ثبت نام در سایت رسمی سمپاد azmoon.medu.ir موجود است.

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم تمامی امور ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد – اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان azmoon.medu.ir انجام می گیرد و دانش آموزان گرامی می توانند با مراجعه به سایت رسمی سامانه سمپاد از زمان دریافت کارت ورود به جلسه و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و همچنین اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم آگاهی یابند.

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای دانش آموزان ششم کسب نمره ی خیلی خوب در کلیه دروس و یا یک درس نمره ی خوب و بقیه دروس خیلی خوب در امتحانات نوبت دوم پایه پنجم خواهد بود شایان ذکر است پیرو مندرجات سامانه azmoon.medu.ir سمپاد دانش آموزانی که قصد ثبت نام از پایه نهم به دهم در مدارس تیزهوشان را داشته باشند باید حتما دارای معدل بالای نوزده در پایه نهم باشند تا بتوانند برای پذیرش دهم در سامانه ثبت نام نمایند.

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم : کسب معدل بالای 19 در پایه هشتم می باشد جهت اطلاع از شرایط کامل ثبت نام در آزمون تیزهوشان می توانید دفترچه ثبت نام تیزهوشان 98-99 را از سایت azmoon.medu.ir دریافت نمایید.

 

 

جهت اطلاع از طرح جایگزین مدارس تیزهوشان طرح شهاب کلیک کنید

 

 

azmoon.medu.ir – زمان و نحوه ی شرکت در آزمون تیزهوشان

تمامی دانش آموزان توجه نمایند شرکت در آزمون تیزهوشان فقط از طریق سامانه ثبت نام امکان پذیر خواهد بود ، دانش آموزان محترم باید ابتدا از طریق اینترنت وارد سایت ثبت نامی که سازمان سمپاد برای هر پایه مشخص نموده شوند و با در دست داشتن مدارک هویتی و کد های مورد نیاز ثبت نام خود را تکمیل کنند شایان ذکر است توصیه می کنیم با توجه به مشکلات بوجود آمده در ثبت نام هایی از از طریق کافی نت ها انجام گرفته اند هرگز ثبت نام خود را از طریق کافی نت ها انجام ندهند لذا ثبت نام خود را فقط از سامانه ثبت نام تکمیل نمایند و یا در صورت بروز مشکل در سایت ثبت نام با شماره های بالا تماس بگیرند تا مشکل رفع گردد.

خاطر نشان می گردد تمامی دانش آموزان جهت ثبت نام در آزمون های تیزهوشان به خرید کارت اعتباری ثبت نام نیاز دارند لذا به همراه داشتن یک کارت بانکی دارای رمز دوم نیز در هنگام ثبت نام الزامی خواهد بود از دیگر موارد مهم جهت ثبت نام دانش آموزان همراه داشتن رمز عبوری است که از سامانه همگام دریافت نموده اند لذا اگر رمز عبور دانش اموزی به دلایلی مفقود گشته باشد می تواند در اسرع وقت با شماره 9099072952 تماس گرفته و رمز عبور خود را دریافت نماید.

داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان می بایست در زمانی که سازمان سمپاد ( azmoon.medu.ir ) اعلام می کند از درگاه سایت رسمی سمپاد به آدرس azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام کنند. زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 از روز 28 بهمن ماه الی 5 اسفند ماه ادامه خواهد داشت ولی به منظور اطلاع دقیق از زمان ثبت نام _ دریافت نمونه سوالات آزمون تیزهوشان _ منابع سوالات و … میتوانید با مرکز مشاوره سمپاد تماس حاصل نمایید.

 

مرکز مشاوره سمپاد شماره تماس : 9099072952 تماس از سراسر کشور – 9092305587 تماس فقط از تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

azmoon.medu.ir سایت ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم و پایگاه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

 azmoon.medu.ir – سایت مدارس سمپاد

 

 

جهت دریافت رمز عبور همگام از سامانه همگام کلیک کنید .

 

 

azmoon.medu.ir – نحوه پذیرش دانش آموزان دو قلو در مدارس تیزهوشان

اگر یکی از دانش آموزان دو قلو داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم حد نصاب قبولی در آزمون را بیاورد دانش آموز دو قلو او ( همجنس یا غیر ) با کسب حدنصاب 80% امتیاز اخرین نفر قبول شده میتواند وارد مدارس تیزهوشان شود.

 

 

azmoon.medu.ir – نحوه انتقال دانش آموزان در مدارس سمپاد

شایان ذکر است انتقال دانش آموزان مدارس تیزهوشان امکان پذیر خواهد بود لذا اگر دانش آموزی در آزمون تیزهوشان قبول شود و به دلایلی سکونت خانواده در شهر فعلی امکان پذیر نباشد دانش آموز به شرطی می تواند از شهر محل سکونت به شهر مقصد انتقالی بگیرد که قبولی وی در مدرسه مبدا قطعی باشد و نمره قبولی وی از نمره آخرین نفر در مدرسه مقصد پایین تر نباشد در صورت رعایت این شرایط نقل و انتقال دانش آموز بلامانع خواهد بود.

تذکر مهم : امکان نقل و انتقال دانش آموزان در یک شهرستان در سال اول قبولی شان در مدارس تیزهوشان حتی با رعایت شروط فوق امکان پذیر نخواهد بود لذا دانش آموزان محترم در انتخاب اولویت های انتخابی خود جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان نهایت توجه و دقت را داشته باشند.

 

 

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

azmoon.medu.ir – اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98-99

دانش آموزان محترم توجه نمایند زمان برگزاری آزمون تیزهوشان همه ساله در پایه های نهم به دهم و ششم به هفتم در اوایل تیر ماه خواهد بود لذا تا قبل از این مورخ حتما تمامی مدارک مربوط به ثبت نام خود را تکمیل نمایند ضمنا توصیه می نماییم در حفظ و نگهداری رمز عبور همگام خود کوشا باشید.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان بر خلاف پذیرش آزمون که هر پایه یک سامانه مختص به خود را دارد برای تمامی پایه های موجود از طریق سامانه سمپاد به نشانی azmoon.medu.ir انجام می گیرد لذا دانش آموزان گرامی می توانند در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98-99 جهت مشاهده کارنامه ازمون تیزهوشان و یا لیست ذخیره آزمون وارد سامانه شوند.

 

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

دانش آموزان گرامی که امروز جهت ثبت نام از این سامانه اقدام می نمایید توجه فرمایید پس از برگزاری آزمون تیزهوشان مطابق زمان بندی اعلام شده در دفترچه ثبت نام و اعلانات سامانه Azmoon.medu.ir جهت مشاهده نتایج قبولی در آزمون ورودی و یا بررسی کارنامه خود می توانید در تاریخ مقرر وارد سایت azmoon.medu.ir شوید از طریق لینک بخش اعلام نتایج آزمون با ورود اطلاعات کاربری و مشخصات هویتی از نتیجه ای که کسب نموده اید با خبر گردید.

شایان ذکر است زمان اعلام جواب آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در دوره های گذشته متفاوت بوده اما در بازه زمانی مرداد و شهریور انجام می گیرد لذا دانش آموزان محترم ضمن همراه داشتن مدارک ثبت نام و همچنین رمز ورود همگام می توانند در این بازه زمانی با شماره های مرکز ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ایران تحصیل 9099072952 از سراسر کشور و 9092305587 از استان تهران با مرکز تماس حاصل نمایند.

 

مطالب مرتبط :

saja.medu.ir

hoosh.medu.ir

azmoon.medu.ir

50 نظر در مورد «azmoon.medu.ir سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم»

  • محبوبه اصغری می‌گوید:

   ببخشید ما امروز رفتیم برای آزمون سنجش هوش پسران اما آنجا که در برگه ای که هم کافی نت وهم مدیر مدرسه فرمودند کارت ورود به جلسه امتحانات سنجش هوش است دیدیم که آدرس ذکر شده در زیر برگه برای دختران است و کارت ورود به جلسه امتحانات سنجش این نیست باید به سایت دیگری میرفتم ومیگرفتیم پوک ام برگزاری آزمون سنجش هوش نیز جای دیگری که نمیدانم کجا بوده است یعنی مدیر مدرسه و کافی نت هر دوتایید کرده بودند که کارت ورود به جلسه امتحانات سنجش هوش همین است حالا ما باید چکار کنیم آیا میشود کاری کرد آخه سال آینده نیز آزمون سنجش برگزار نمی گردد لطفا پاسخ دهید زودتر مرسی

 • محمد صادق مرادی می‌گوید:

  با سلام من دنبال پرتال ثبت نام استعداد های درخشان هستم ولی پید ا نمیشه چکار کنم با تشکر

 • سلام برای ثبت نام هفتم ازسامانه هوش اقدام کردیم منتها اشتباه داریم تواطلاعات زمان اصلاح وویراش میدن یانه

 • ناشی می‌گوید:

  سلام ببخشید این نتایج سر کاریه؟ تا امروز هیچی تو سایت نذاشتن قرار بود یه ماه بعد بیاد بعد گفتن اخر تیرماه بازم ولی خبری نیست

  • سلام جهت مشاهده اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم از سایت azmoon.medu.ir می توانید مشاهد نمایید در صورتی ک موفق نشوید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 • مهران می‌گوید:

  داستان اعلام نتایج تیزهوشان رو چقدر میخوااد ادامه داشته باشه، کنکور ببا اینهمه گستردگی زود تر اعلام میشه.

  • مهران عزیز امسال با توجه با ادغام نمونه دولتی و تیزهوشان نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم این همه طول کشیده شماهم جهت اطلاع بموقع عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل باشید

   • شاکی هستم لطفا پاسخم را بدهید !! می‌گوید:

    ینی چی نیمه دوم مرداد ! تو خوده سایت azmoon.medu.it نوشته بود نیمه دوم تیر حالا تیر تموم شد گفتن دهه اول مرداد حالا میگن نیمه دوم مرداد الان ما بیکار شما نیستیم که تکلیف مارو زود تر مشخص کنید . کنکور ک نیس ، قرار نیس کاره خاصی بکنید ، حتما وای سادید دستکاریهاتونو بکنید هر کیو خواستین قبول کنین ؟!
    این ازمونی ک برا شما مهم نیس چرا پس چرا برگزار میکنین ؟! تمام زندگی مارو ب همین ازمون بند کردید حالا اینقد اهمیت نداره ک زحمت بکشید جوابارو بدید ، والا دستگاه جوابا رو صحیح میکنه ن شما با دست !!!
    حتما دارید ی کارایی میکنین ک ما خبر نداریم !

 • fatemeh tavassoli می‌گوید:

  سلام….پس چرا نتایج آزمون نمیاد هم از استرس داریم میمیریم هم تا ظرفیت مدارس پر نشده باید یه جا ثبت نام کنیم…لطفا زمان دقیقشو بگید..ممنونم

  • سلام خانم فاطمه توسلی نتایج آزمون تیزهوشان بخاط ادغام با نمونه دولتی دیر شده هست شما هیچ استرسی نداشته باشین جهت اطلاع بموقع از نتایج آزمون تیزهوشان ونمونه دولتی 97 – 98 می توانید عضو کانالمون باشین
   آی دی کانالمون (@irantahsilan)

 • شاکی هستم لطفا پاسخم را بدهید !! می‌گوید:

  ینی چی نیمه دوم مرداد ! تو خوده سایت azmoon.medu.it نوشته بود نیمه دوم تیر حالا تیر تموم شد گفتن دهه اول مرداد حالا میگن نیمه دوم مرداد الان ما بیکار شما نیستیم که تکلیف مارو زود تر مشخص کنید . کنکور ک نیس ، قرار نیس کاره خاصی بکنید ، حتما وای سادید دستکاریهاتونو بکنید هر کیو خواستین قبول کنین ؟!
  این ازمونی ک برا شما مهم نیس چرا پس چرا برگزار میکنین ؟! تمام زندگی مارو ب همین ازمون بند کردید حالا اینقد اهمیت نداره ک زحمت بکشید جوابارو بدید ، والا دستگاه جوابا رو صحیح میکنه ن شما با دست !!!
  حتما دارید ی کارایی میکنین ک ما خبر نداریم !

  • دوست عزیز جواب ازمون نمونه دولتی و تیزهوشان رو سایت azmoon.medu.ir اعلام می شود شماهم جهت اطلاع رسانی بموقع تو کانال تلگرامی ایران تحصیل عضو بشین
   آیدی کانال تلگرام ایران تحصیل (@irantahsilan)

  • سلام زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی با توجه به ادغام شدن تیزهوشان زمان مشخصی فعلا قرار ندادن شما می توانید جهت مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی می توانید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایید

 • يعنى چى مگه قرار نبود اخر هفته ى گذشته نتيجه ها بياد. اخه انقد بى برنامه زمان دقيقشو اعلام كنيد فك نميكنم كار سختى باشه

 • بی نام می‌گوید:

  شما که ۱۵۰۰۰ تومان هزینه گرفتید و البته موقع ثبت نام یک گزینه وجود داشت دال بر فعال شدن ارسال پیامک برای ما( با کسر هزینه مربوطه) می مُردید زمان فعال شدن کارت ورود به جلسه یا زمان آزمون رو برای ما پیامک کنید ، از ارائه خدمات به ارباب رجوع، فقط پول گرفتنشو خوب بلدید…..

  • دوست عزیز شما جهت اطلاع رسانی دقیق از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم عضو تلگرامی ایران تحصیل بشویند می توانید مشاهده نمایید

 • باسلام یه هفته س که میگید نتایج اعلام شده پس چی شد من تو هر آدرسی که دادین رفتم تو کانال تلگرام هم رفتم پس چرا نیست؟؟

 • سلام..دخترم آزمون تیزهوشان قبول نشده..دنبال کارنامه ش بودم..رسیدم این سایت ولی جایی نیست که کارنامه را نشون بده..لطفا راهنمایی کنید.

  • با سلام و وقت بخیر جهت مشاهده کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 یا اطلاع از نتایج آزمون می توانید از سامانه azmoon.medu.ir اقدام کنید یا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 9 =

رفتن به نوارابزار