ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 1402 + پاسخ {pdf} | ایران تحصیل

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه طراحی نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 1402 مشخص شد. تمامی دانش‌آموزانی که به دنبال قبولی در آزمون تیزهوشان هستند، از اهمیت نمونه سؤالات و آشنایی با نحوه طراحی سؤالات این آزمون آگاه بوده و می‌دانند که هرچه تسلط بیشتری روی سؤالات و منابع داشته باشند، می‌توانند امتیاز بیشتری در آزمون بگیرند. اگرچه اهمیت سؤالات بر کسی پوشیده نیست؛ اما نحوه دسترسی به نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان با پاسخنامه نیز مهم است و منابع محدودی وجود دارند که نمونه سؤالات را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند.

از این رو در این مطلب سعی داریم نمونه سؤالات تیزهوشان ششم به هفتم و نمونه سؤالات سمپاد نهم به دهم سال گذشته را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. چنانچه شما داوطلبان گرامی آزمون سمپاد در ارتباط با نحوه دانلود و دسترسی به نمونه سؤالات تیزهوشان دهم و یا نمونه سؤالات تیزهوشان هفتم سؤال و ابهام دارید، می‌توانید در اسرع وقت با با کارشناسان ما در آکادمی ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 تماس بگیرید تا شما عزیزان را به شکل مناسب راهنمایی کنند. 

بنر کال تو اکشن

اهمیت آشنایی با نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 1402

آزمون تیزهوشان از جمله آزمون‌های سرنوشت‌سازی است که دانش‌آموزان زیادی برای شرکت در آن تلاش می‌کنند. آزمونی که با قبولی در آن می‌توان برای تحصیل در یکی از بهترین مدارس کشور اقدام کرد. اما چیزی که در این میان اهمیت زیادی پیدا می‌کند، بحث آشنایی قبلی با نمونه سوالات آزمون تیزهوشان است. در واقع، هر دانش‌آموز باید پیش از هر گونه اقدامی برای حضور در سر جلسه آزمون تیزهوشان، با نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همینطور نمونه سؤالات سمپاد نهم به دهم آشنایی لازم را پیدا کند. به این صورت که بداند از هریک از منابع معرفی شده برای این آزمون چند سؤال مطرح می‌شود و تعداد کل سؤالات چند مورد است.

از طرف دیگر، با دانلود نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همینطور نمونه سوالات سمپاد نهم به دهم می‌توان با درجه سختی یا آسانی هریک از سؤالات آشنایی لازم را پیدا کرد. لازم است بدانید که 50 درصد از امتیاز آزمون تیزهوشان نهم به دهم مربوط به سؤالات تحلیلی و 50 درصد امتیاز آن، شامل سؤالات استعداد تحصیلی می‌باشد.

مورد دیگری که با دانلود نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان حال چه نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و چه نمونه سؤالات سمپاد نهم به دهم می‌توان به آن دست یافت، آشنایی با سؤالات پرتکرار در هر آزمون است. به این معنا که با بررسی نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان چند سال اخیر می‌توان به این موضوع پی برد که در طول این چند سال چه سؤالاتی بیشتر در آزمون‌های تیزهوشان تکرار شده‌اند. به مراتب سؤالات پرتکرار جزء مهم‌ترین سؤالات آزمون هستند و اطلاع از آن‌ها برای مؤفقیت بیشتر در آزمون تیزهوشان و ورود به این مدارس ضروری به نظر می‌رسد.

مورد دیگری که با دانلود نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان می‌توانید از آن مطلع شوید، نحوه طراحی سؤالات آزمون تیزهوشان است. در واقع، شما قبل از شرکت در آزمون باید بدانید که سؤالات تستی هستند یا تشریحی و یا حتی نحوه طراحی آن‌ها به صورت ترکیبی از این دو است. بنابراین شما داوطلبان گرامی لازم است بدانید که دانلود نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان حال چه نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و چه نمونه سؤالات نهم به دهم تا چه اندازه می‌تواند به شما در کسب مؤفقیت هر چه بیشتر در آزمون تیزهوشان کمک کند. در ادامه به بررسی نمون سؤالات آزمون تیزهوشان 1402 و همچنین ارائه راهکارهایی جهت افزایش شانس قبولی در این آزمون خواهیم پرداخت. 

 اهمیت آشنایی با نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان

اطلاعیه 

برای آشنایی با نحوه طراحی سؤالات آزمون تیزهوشان می‌توانید از طریق شماره ثابت 9099075307 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما عزیزان را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

کال تو اکشن تماس

نحوه دسترسی به نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 1402

با ارائه توضیحات ارائه شده در ارتباط با اهمیت استفاده از نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان، این سؤال ممکن است برای شما مطرح می‌شود که چگونه می‌توانیم به نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و یا نمونه سؤالات سمپاد نهم به دهم دسترسی داشته باشیم؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید یگوییم چنانچه شما داوطلبان گرامی قصد دانلود سؤالات آزمون ورودی سمپاد را دارید، بهتر است از تیم مشاوره آکادمی ایران تحصیل در این زمینه کمک بگیرید. مشاوران این مجموعه امکان دانلود سؤالات آزمون ورودی سمپاد را به بهترین و آسان‌ترین شکل ممکن برای شما فراهم می‌کنند.

این مجموعه معتبر و شناخته شده نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان حال چه نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همینطور نمونه سؤالات سمپاد نهم به دهم را در قالب پکیجی کامل به شما عرضه می‌کند. به این صورت که علاوه بر امکان دانلود سؤالات آزمون ورودی سمپاد می‌توانید به پاسخ نامه آن‌ها نیز دسترسی داشته باشید. بعلاوه، نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان شامل نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همینطور نمونه سؤالات سمپاد نهم به دهم تنها منحصر به یک سال اخیر نیست و شما می‌توانید به سوالات سال‌های گذشته نیز دسترسی داشته باشید. در ادامه لینک نمونه سوالات هریک از دو پایه هفتم و دهم را قرار داده‌ایم.

نحوه دسترسی به نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان

نمونه آزمون‌های تیزهوشان پایه ششم به هفتم

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان پایه دهم را دارند، بهتر است که قبل از هر چیز با نمونه سؤالات آزمون سمپاد سال قبل آشنا شوند تا مناسب با سؤالات پرتکرار آزمون، برنامه ریزی مناسبی برای مطالعه خود داشته باشند. جهت سهولت دسترسی به سؤالات، در ادامه لینک دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به دهم قرار داده شده است.  

 

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1401 – 1402 (دفترچه شماره یک)

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1401 – 1402 (دفترچه شماره دو)

 

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم 

آن دسته از داوطلبانی که به دنبال آشنایی با نمونه سوالات آزمون تیزهوشان پایه نهم و دهم هستند، می‌توانند از طریق لینک‌های زیر به فایل سؤالات آزمون دسترسی داشته باشند.

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان پایه دهم سال 1401 – 1402 (دفترچه یک)

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان پایه دهم سال 1401 – 1402 (دفترچه دوم)

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان پایه دهم 1401 – 1402 مربوط به اقلیت‌های مذهبی

 

شانس قبولی با دانلود نمونه سؤالات آزمون سمپاد 1402

شاید در اینجا این سؤال برای شما دوستان و عزیزان دانش‎‌آموز مطرح شود که آیا با دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و یا نهم به دهم می‌توانیم قبولی خود را در این آزمون تضمین کنیم؟ آیا در صورت مطالعه دقیق آن‌ها و تحلیل و بررسی تمام سؤالات و حتی پاسخنامه‌های آن‌ها می‌توانیم قبولی را از آن خود کنیم و برای ادامه تحصیل به این مدارس برویم؟

در جواب این سؤال باید بگوییم اطلاع از نمونه سوالات آزمون تیزهوشان و مطالعه دقیق آن‌ها می‌تواند کمک بزرگی به پیشرفت شما دوستان در پاسخگویی به سؤالات و در نتیجه قبولی در آزمون تیزهوشان داشته باشد. اما دقت داشته باشید که این موضوع به این معنا نیست که شما تنها همین نمونه سوالات آزمون تیزهوشان را مطالعه کنید و انتظار کسب بهترین نمره را نیز داشته باشید. بلکه باید تمامی منابع مورد سؤال را نیز با دقت بالا مورد مطالعه قرار دهید و تمام تلاش خود را برای یادگیری تمامی محتوای این منابع و کتب به خرج دهید.

البته قبل از مطالعه دروس از طریق یک مشاور تحصیلی خبره و کاردان با اصول آن آشنا شوید و اطلاعاتی در این زمینه بدست آورید. در ادامه این نوشته با روش‌هایی که به کمک آن‌ها می‌توانید قبولی در آزمون تیزهوشان را از آن خود کنید آشنا خواید شد. 

شانس قبولی با دانلود نمونه سؤالات آزمون سمپاد

اطلاعیه

اگر به دنبال تهیه سؤالات آزمون تیزهوشان در طول سال‌های مختلف برگزاری این آزمون هستید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 

نحوه طراحی سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402

همانطور که می دانید اصلی‌ترین منبع برای طراحی سؤالات آزمون تیزهوشان، کتاب‌های ریاضی، فاسی و علوم تجربی می‌باشد. البته از سال 97 این موارد سؤالات هوش نیز اضافه گردید و تعداد سؤالات نیز تغییر کرده است. در مجموع می‌توان گفت که سؤالات آزمون تیزهوشان بر مبنای شکل‌های هندسی، استدلال‌های تحلیلی، تصویری و فضایی، عبارت‌های کلامی، روابط ریاضی و درک منطقی طراحی خواهد شد.

دانش‌آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را دارند، با مطالعه و حل سؤالات این آزمون در سال‌های گذشته، که ما در موارد فوق نیز آورده‌ایم، می‌توانند آمادگی خود را برای پاسخگویی به صورت قابل توجهی افزایش دهند. به صورت کلی سؤالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

سؤالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 
دفترچه اول ترتیب سؤالات زمان پاسخگویی
بخش اول کامل کردن جمله 60 دقیقه
تشابه روابط بین کلمات
قرابت معنایی
مرتب کردن جملات یک متن
نتیجه گیری منطقی از متن
درک مطلب
بخش دوم مسئله‌ی عددی
استدلال منطقی
شمارشی (ترکیبی با ادبیات)
 واژه یابی
بخش سوم سؤالات هوش غیرکلامی (تصویری)

 

نحوه طراحی سؤالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402

نحوه طراحی سؤالات در پایه نهم به دهم با پایه ششم به کاملاً متفاوت می‌باشد. در این مقطع سؤالات دو دسته بوده و شامل استعداد تحصیلی و تحلیلی می‌شود. در بخش استعداد تحلیلی، وضعیت هوش و در بخش تحصیلی تسلط به مطالب درسی بررسی خواهد شد. آزمون تیزهوشان ششم به هفتم دارای 100 سؤال تستی بوده که می‌بایست در 80 دقیقه پاسخ داده شوند.

در سال 1401، 50 سؤال در بخش استعداد تحلیلی با زمان 50 دقیقه طرح شده بود. تعداد سؤالات استعداد تحصیلی نیز 50 مورد بوده و مدت زمان پاسخگوی 70 دقیقه می‌باشد. در جدول زیر می‌توانید مواد آزمون تیزهوشان به همراه ضریب هریک از آن‌ها را ببینید.

موارد امتحانی، ضریب و تعداد سؤالات آزمون مدارس تیزهوشان نهم

سؤالات استعداد تحصیلی تعداد سؤال ضریب رشته تحصیلی ضریب سمپاد مهارتی
ریاضیات 10 ریاضی فیزیک: 4 3
علوم تجربی: 2
علوم انسانی: 2
علوم تجربی 10 ریاضی فیزیک: 2 3
علوم تجربی: 4
علوم انسانی: 2
قرآن و پیام‌های آسمانی 10 ریاضی فیزیک: 1 1
علوم تجربی: 1
علوم انسانی: 1
مطالعات اجتماعی 10 ریاضی فیزیک: 1 1
علوم تجربی: 1
علوم انسانی: 1
زبان و ادبیات فارسی 10 ریاضی فیزیک: 2 2
علوم تجربی: 2
علوم انسانی: 4

 

راه قبولی در آزمون تیزهوشان

راه قبولی در آزمون تیزهوشان 1402 

شاید شما دوست عزیز خواننده این مقاله هم از آن دست افرادی باشید که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را دارید و مسلماً نگران قبولی و پذیرش در این امتحان مهم را دارید. اینجاست که بسیاری از داوطلبان این سؤال را می‌پرسند که راهکار قبولی در آزمون تیزهوشان به جز آشنایی با نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان چیست و چگونه می‌توانیم قبولی را از آن خود کنیم؟

در این بخش با تمامی اصول لازم و مورد نیاز برای قبولی و پذیرش در آزمون تیزهوشان آشنایی لازم را پیدا می‌کنید. به کمک روش‌های پیشنهادی در ادامه این نوشته می‌توانید از میزان استرس و نگرانی خود تا حد زیادی کم کنید و هر آن چه را که باید برای قبولی و پذیرش در این آزمون جامع بدانید را با مطالعه و بررسی این بخش فرا بگیرید.

مورد اول- برنامه ریزی را فراموش نکنید

درس خواندن و مطالعه بدون برنامه ریزی فایده‌ای ندارد. در واقع، در چنین شرایطی فقط خسته و کلافه می‌شوید و هیچ نتیجه مثبتی را نیز دریافت نخواهید کرد. پس هرگز از طرح ریزی برنامه جامع و کامل برای قبولی و پذیرش در این آزمون غافل نشوید و همواره به خاطر داشته باشید که داشتن برنامه ریزی آن هم برنامه‌ای که از هر جهت عالی و کامل باشد می‌تواند اثری مثبت در قبولی شما داشته باشد.

اگر نمی‌دانید اصول برنامه ریزی درست و منطقی چیست و چگونه می‌توان برنامه‌ای عالی را برای قبولی در آزمون تیزهوشان طرح ریزی کرد از کمک مشاوری خبره و متبحر در این زمینه استفاده کنید. مشاوران مجرب و باسابقه مجموعه ایران تحصیل می‌توانند با ارائه بهترین و جامع‌ترین برنامه ریزی‌ها کمک بزرگی به شما جهت قبولی و پذیرش در آزمون تیزهوشان کنند و در این راه همراه و هم قدم شما باشند.

مورد دوم- آشنایی با منابع مورد نیاز برای مطالعه

مورد بعدی برای قبولی در آزمون تیزهوشان این است که از منابع مورد نیاز برای مطالعه اطلاعاتی کامل و جامع داشته باشند. منابعی جامع و کامل که با مطالعه آن‌ها قبولی شما تضمین شود. اما سؤال این است که آیا اطلاعی از لیست منابع مورد نیاز برای شرکت در آزمون تیزهوشان دارید؟

در صورت عدم اطلاع از لیست منابع مورد نیاز برای قبولی و پذیرش در این آزمون مهم می‌توانید با مشاوری کاردان در این زمینه مشورت کنید. مشاوری که بتواند تمامی منابع مفید و لازم برای مطالعه جهت قبولی و پذیرش در آزمون تیزهوشان را به شما دوست عزیز دانش‌آموز معرفی کند.

مورد سوم- از بهترین و جامع‌ترین کتب کمک درسی استفاده کنید

دبرای هر آزمونی که هر فرد قرار است در آن شرکت کند، تعداد زیادی کتب کمک آموزشی از برندهای مختلف در بازار موجود هستند. اما شما داوطلبان گرامی به این موضوع توجه کنید که تمامی این کتب کمک درسی نمی‌توانند عالی و مناسب باشند. در واقع، تنها شماری از آن‌ها از هر جهت کامل و جامع هستند و می‌توانند به آسانی تمام نیازهای شما را جهت یادگیری محتوای دروس مختلف مورد نیاز برای مطالعه را برآورده کنند.

منابعی که ریز به ریز محتوای کتب اصلی را با مثال و لحنی ساده، صمیمی و قابل فهم توضیح داده باشند و از طرفی بتوانید سؤالات تألیفی و همینطور نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان را نیز در آن‌ها پیدا کنید. در صورتی که به دنبال شناخت بهترین منابع و کتب کمک آموزشی هستید از کمک مشاوری حرفه‌ای در این زمینه استفاده کنید. مشاوری که بتواند بهترین کتب کمک درسی را خدمت شما دوستان عزیز دانش‌‌آموز معرفی کند.

مورد چهارم- از یادگیری عمیق مطالب و محتوا درسی غافل نشوید

چهارمین موردی که نباید برای قبولی و پذیرش در مدارس تیزهوشان از آن غافل شوید این است که تمامی مطالب را به صورت عمیق و مفهومی مورد مطالعه قرار دهید. یعنی طوری محتوای درسی را مطالعه کنید که اطلاعات تا مدت‌ها در ذهنتان بماند و این گونه نباشد که بعد از مدتی آن‌ها را فراموش کنید. دقت کنید که اولین اصل در یادگیری عمیق و مفهمومی مطالب درسی داشتن تمرکز در حین مطالعه است. پس همواره توجه لازم را به داشتن تمرکز در حین مطالعه داشته باشید.

مورد پنجم- آشنایی کافی با تکنیک‌ها و اصول تست‌زنی

دقت داشته باشید که آشنایی شما با تکنیک‌ها و اصول تست‌زنی می‌تواند کمک بزرگی به قبولی شما در قبولی و پذیرش در آزمون تیزهوشان داشته باشد. این موضوع از آنروست که سوالات آزمون تیزهوشان به صورت تستی برای شما دوستان و عزیزان دانش‌آموز مطرح می‌شوند. اما آیا از اصول و تکنیک ها و روش های تست زنی مطلع هستید؟ آیا می دانید با استفاده از چه روش‌هایی می‌توانید پاسخگوی تمامی سؤالات و تست‌های مطرح شده در آزمون تیزهوشان باشید؟

جهت کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با اصول و تکنیک‌های تست‌زنی و اینکه چگونه می‌توانید از عهده پاسخگویی به سوالات آزمون تیزهوشان بربیایید با از کمک مشاورانی خبره و کاردان در این زمینه بهره بگیرید. مشاوران خبره و متعهد مجموعه ایران تحصیل می‌توانند بهترین راهکارها را در زمان پاسخگویی به سؤالات تستی به شما آموزش بدهند. 

نکات مهم در رابطه سوالات آزمون تیزهوشان 1402

برای اینکه بتونید شانس موفقیت خود را برای قبولی دز آزمون تیزهوشان بالا ببرید، توصیه می‌کنیم حتماً به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • تمامی سؤالات به صورت چهارگزینه‌ای طرح خواهند شد. قسمت سؤالات تحصیلی و تحلیلی همگی چهارگزینه‌ای هستند.
 • به ازای هر پاسخ درست 3 امتیاز مثبت و برای هر پاسخ غلط یک امتیاز منفی در نظر گرفته می‌شود.
 • سؤالات استعداد تحصیلی در سطح محتوای کتاب درسی و در برخی موارد به صورت تلفیقی از مفاهیم و مهارت‌های دو یا چند مفهوم درسی طرح خواهد شد.
 • برای آمادگی بیشتر نیاز است حتماً سؤالات سال‌های قبل را مطالعه کرده باشید.
 • در پایه ششم به هفتم سابقه تحصیلی تاثیری در پذیرش ندارد.
 • تمامی سؤالات به صورت تحلیلی طرح خواهد شد.
 • دفترچه سؤالات آزمون ششم به هفتم دو مورد بوده و هر دفترچه مدت زمان معینی برای پاسخگویی دارد.
 • تعداد سؤالات دفترچه اول 60 عدد است و زمان آن نیز 60 دقیقه می‌باشد.
 • تعداد سؤالات دفترچه دوم 40 عدد بوده و 20 دقیقه زمان برای پاسخگویی دارد.

جدیدترین اخبار پیرامون آزمون تیزهوشان 1402

اعلام تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان (سمپاد) ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ پایه ششم به هفتم و نهم به دهم به ترتیب اول تیر ماه و دوم تیر ماه خواهد بود. داوطلبان معمولاً یک هفته قبل از برگزاری این آزمون، می‌توانند با مراجعه به سامانه my.medu.ir کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. چنانچه متقاضیان کارت ورود به جلسه را به همراه نداشته باشند، اجازه شرکت در آزمون را نخواهند داشت و از ورود آنها سر جلسه ممانعت به عمل می‌آید.

اعلام شرط جدید معدل متقاضیان آزمون تیزهوشان 1402

برای ورود به مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم، هر ساله امتحان ورودی برگزار خواهد شد و برای پایه نهم به دهم امتحان ورودی برگزار نمی‌گردد. اما براساس اعلام سازمان سمپاد، برای ورود به پایه دهم دانش‌آموزانی که معدل زیر ۱۸ دارند باید امتحان ورودی دهم بدهند و متوسط معدل پایه هشتم با معدل کل نوبت اول پایه نهم ملاک قرار داده شده است و معدل نوبت دوم پایه نهم را حساب نمی‌شود.

جدیدترین اخبار پیرامون آزمون تیزهوشان

خلاصه مطلب

در این مطلب سعی کردیم به بررسی نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 1402 بپردازیم و به شما کمک کنیم بتوانید با مطالعه سؤال‌های سال‌های گذشته نتیجه بهتری در آزمون بگیرید. علاوه بر دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم، شما می‌توانید آزمون‌های آزمایشی سمپاد نیز شرکت کنید، چراکه در چنین آزمون‌هایی تمرکز آموزش تنها بر روی مباحث آزمون اصلی است و دانش‌آموزان این امکان را دارند که برای زمان برگزاری آزمون سمپاد آماده شوند.

چنانچه شما داوطلبان گرامی، پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان با پاسخ نامه و یا دانلود نمونه سؤالات تیزهوشان دهم و یا نمونه سؤالات تیزهوشان هفتم دارید، می‌توانید با کارشناسان ما از طریق شماره 9099075307 جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

برای دانلود PDF مقاله کلیک نمایید.

 

4/5 - (4 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اهمیت آشنایی با نمونه سوالات آزمون تیزهوشان چیست؟ 

با دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشات ششم به هفتم و دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی سمپاد سایر پایه های تحصیلی می توانید با نحوه طراحی سؤالات و تعداد سؤالات مطرح شده در هر آزمون آشنا شوید.

چگونه می توان برای دانلود سوالات آزمون ورودی سمپاد اقدام کرد؟ 

برای اطلاع از نحوه دانلود و دسترسی به سوالات آزمون ورودی سمپاد با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

آیا با مطالعه نمونه سوالات سمپاد نهم به دهم می توان شاس قبولی را افزایش داد؟ 

بله. البته به شرط اینکه تلاش خود را برای قبولی به خرج دهید و منابع لازم را نیز مطالعه کنید.

نظرات

 1. Avatar photo
  یوسفی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۱

  نمونه سوالات مربوط با مدارس تیزهوشان در کتاب هایی مثل مرآت اومده؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۲

   سلام وقت بخیر
   بله

 2. Avatar photo
  مسعود
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۰

  پاسخ تشریحی سوالات ارائه نشده در صفحه وب تون

 3. Avatar photo
  زهرا تجلی فر
  ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷

  سلام یعنی امسال درسای فارسی و علوم و … هم توی امتحان تیزهوشان میاد آخه گفته بودن فقط هوش و استعداد تحلیلی

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴

   سلام امسال سولات تیزهوشان که کلا بصورت تحلیلی بود

مطالب مرتبط

تماس با مشاور