ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان + پاسخنامه تشریحی

نمونه سوال آزمون تیزهوشان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نحوه طراحی نمونه سوالات آزمون تیزهوشان مشخص شده است. تمامی دانش آموزانی که به دنبال قبولی در آزمون تیزهوشان هستند، از اهمیت نمونه سوالات و آشنایی با نحوه طراحی سوالات این آزمون آگاه بوده و می دانند که هرچه تسلط بیشتری روی سوالات و منابع داشته باشند، می توانند امتیاز بیشتری در آزمون بگیرند. اگرچه اهمیت سوالات بر کسی پوشیده نیست؛ اما نحوه دسترسی به نمونه سوالات آزمون تیزهوشان با پاسخ نامه نیز مهم بوده و منابع محدودی هستند که نمونه سوالات را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. 

اگر در مورد نحوه دانلود نمونه سوالات تیزهوشان دهم و یا  نمونه سوالات تیزهوشان هفتم سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. به علاوه ما سعی کرده ایم در ادامه این مطلب مجموعه ای از جدیدترین نمونه سوالات آزمون تیزهوشان را قرار دهیم تا شما دسترسی آسان تری به این مجموعه داشته باشید.

 

 

برای آشنایی با نحوه طراحی سوالات آزمون تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

50 درصد از امتیاز آزمون تیزهوشان نهم به دهم مربوط به سوالات استعداد تحلیلی و 50 درصد امتیاز آن، شامل سوالات استعداد تحصیلی می باشد.

 

 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان با پاسخ نامه

 

 

چرا باید قبل از آزمون با نمونه سوالات آزمون تیزهوشان آشنا شویم؟

آزمون تیزهوشان از آن آزمون هایی است که دانش آموزان زیادی برای شرکت در آن تلاش می کنند. آزمونی که با قبولی در آن می توان برای تحصیل در یکی از بهترین مدارس کشور اقدام کرد.

اما چیزی که در این میان اهمیت زیادی پیدا می کند بحث آشنایی قبلی با نمونه سوالات آزمون تیزهوشان است.

 در واقع، هر دانش آموز باید پیش از هر گونه اقدامی برای حضور در سر جلسه آزمون تیزهوشان با نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همین طور نمونه سوالات سمپاد نهم به دهم آشنایی لازم را پیدا کند.

به این صورت که بداند از هر یک از منابع معرفی شده برای این آزمون چند سؤال مطرح می شود و تعداد کل سؤالات چند مورد است.

از طرف دیگر، با دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همین طور نمونه سوالات سمپاد نهم به دهم می توان با درجه سختی یا آسانی هر یک از سؤالات آشنایی لازم را پیدا کرد.

مورد دیگری که با دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان حال چه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و چه نمونه سوالات سمپاد نهم به دهم می توان به آن دست یافت آشنایی با سؤالات پرتکرار در هر آزمون است.

به این معنا که با بررسی نمونه سوالات آزمون تیزهوشان چند سال اخیر می توان به این موضوع پی برد که در طول این چند سال چه سؤالاتی بیشتر در آزمون های تیزهوشان تکرار شده اند.

به مراتب سؤالات پرتکرار جزء مهم ترین سؤالات آزمون هستند و اطلاع از آن ها برای مؤفقیت بیشتر در آزمون تیزهوشان و ورود به این مدارس ضروری به نظر می رسد.

مورد دیگری که با دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان می توانید از آن مطلع شوید نحوه طراحی سؤالات آزمون تیزهوشان است.

در واقع، شما قبل از شرکت در آزمون باید بدانید که سوالات تستی هستند یا تشریحی و یا حتی نحوه طراحی آن ها به صورت ترکیبی از این دو است.

پس با توضیحات داده شده در بالا به این موضوع پی بردید که دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان حال چه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و چه نمونه سوالات نهم به دهم تا چه اندازه می تواند به شما در کسب مؤفقیت هر چه بیشتر در آزمون تیزهوشان کمک کند.

 

 

اطلاعیه :

برای دانلود بخش نامه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲-1402 کلیک کنید.

 

چگونه می توانم به نمونه سوالات آزمون تیزهوشان دسترسی داشته باشم؟

با ارائه توضیحات داده شده در بالا و اهمیت استفاده از نمونه سوالات آزمون تیزهوشان در این زمان این سؤال برای شما مطرح می شود که چگونه می توانم به نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و یا نمونه سوالات سمپاد نهم به دهم دسترسی داشته باشم؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که اگر قصد دانلود سوالات آزمون ورودی سمپاد را دارید بهتر است از تیم مشاوره مجموعه ایران تحصیل در این زمینه کمک بگیرید.

در واقع، مشاوران این مجموعه امکان دانلود سوالات آزمون ورودی سمپاد را به بهترین و آسان ترین شکل ممکن برای شما فراهم می کنند.

این مجموعه معتبر و شناخته شده نمونه سوالات آزمون تیزهوشان حال چه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همین طور نمونه سوالات سمپاد نهم به دهم را در قالب پکیجی کامل به شما عرضه می کند.  

به این صورت که علاوه بر امکان دانلود سوالات آزمون ورودی سمپاد می توانید به پاسخ نامه آن ها نیز دسترسی داشته باشید.

بعلاوه، نمونه سوالات آزمون تیزهوشان شامل نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همین طور نمونه سوالات سمپاد نهم به دهم چند سال اخیر است و تنها منحصر به یک سال اخیر نیست.

به تیم مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل اعتماد داشته باشید و بهترین و کامل ترین نمونه سوالات آزمون تیزهوشان همراه با پاسخ نامه کامل را از آن ها بخواهید و امکان دانلود سوالات آزمون ورودی سمپاد را در پایه های مختلف تحصیلی برای شما دوستان عزیز فراهم می کنند.

 

 

برای دانلود نمونه آزمون های تیزهوشان پایه ششم به هفتم می توانید از لینک های زیر استفاده کنید :

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال ۱۴۰۲

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1399

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1398

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1397

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1396

 

برای دانلود نمونه آزمون های تیزهوشان پایه نهم به دهم می توانید از لینک های زیر استفاده کنید :

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال ۱۴۰۲

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1399

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1398

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1397

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1396

 

 

دانلود نمونه سوالات تیزهوشان دهم

 

 

آیا با دانلود سوالات آزمون ورودی سمپاد می توانم قبولی خود را در این امتحان تضمین کنم؟

شاید در این جا این سؤال برای شما دوستان و عزیزان دانش آموز مطرح شود که آیا با دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و یا نهم به دهم می توانم قبولی خود را در این آزمون تضمین کنم؟

آیا در صورت مطالعه دقیق آن ها و تحلیل و بررسی تمام سؤالات و حتی پاسخ نامه های آن ها می توانم قبولی را از آن خود کنم و برای تحصیل به این مدارس بروم؟

در جواب باید عرض کنیم که ببینید دوستان عزیز اطلاع از نمونه سوالات آزمون تیزهوشان و مطالعه دقیق آن ها می تواند کمک بزرگی به پیشرفت شما دوستان در پاسخگویی به سؤالات و در نتیجه قبولی در آزمون تیزهوشان داشته باشد.

اما دقت داشته باشید که این موضوع به این معنا نیست که شما تنها همین نمونه سوالات آزمون تیزهوشان را مطالعه کنید و انتظار کسب بهترین نمره را نیز داشته باشید.

بلکه باید تمامی منابع مورد سؤال را نیز با دقت بالا مورد مطالعه قرار دهید و تمام تلاش خود را برای یادگیری تمامی محتوای این منابع و کتب به خرج دهید.

البته قبل از مطالعه دروس از طریق یک مشاور تحصیلی خبره و کاردان با اصول آن آشنا شوید و اطلاعاتی در این زمینه بدست آورید.

در ادامه این نوشته با روش هایی که به کمک آن ها می توانید قبولی در آزمون تیزهوشان را از آن خود کنید آشنا می شویم.

 

 

اگر به دنبال تهیه سوالات آزمون تیزهوشان در طول سال های مختلف برگزاری این آزمون هستید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 

جزییات نحوه طراحی سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

همانطور که می دانید اصلی ترین منبع برای طراحی سوالات آزمون تیزهوشان، کتاب های ریاضی، فاسی و علوم تجربی می باشد. البته از سال 97 به این موارد سوالات هوش نیز اضافه گردید و تعداد سوالات نیز تغییر کرد.

در مجموع می توان گفت که سوالات آزمون تیزهوشان بر مبنای شکل های هندسی، استدلال های تحلیلی، تصویری و فضایی، عبارت های کلامی، روابط ریاضی و درک منطقی طراحی خواهد شد.

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را دارند، با مطالعه و حل سوالات این آزمون در سال های گذشته، که ما در موارد فوق نیز آورده ایم، می توانند آمادگی خود را برای پاسخگویی به صورت قابل توجهی افزایش دهند.

به صورت کلی سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را می توان به صورت زیر خلاصه کرد :

 

 

سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 
دفترچه اول ترتیب سوالات زمان پاسخگویی
بخش اول کامل کردن جمله 60 دقیقه
تشابه روابط بین کلمات
قرابت معنایی
مرتب کردن جملات یک متن
نتیجه گیری منطقی از متن
درک مطلب
بخش دوم مسئله ی عددی
استدلال منطقی
شمارشی (ترکیبی با ادبیات)
 واژه یابی
بخش سوم سوالات هوش غیرکلامی (تصویری)

 

 

نمونه سوالات تیزهوشان هفتم

 

 

جزییات نحوه طراحی سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم

نحوه طراحی سوالات در پایه نهم به دهم با پایه ششم به کاملاً متفاوت می باشد. در این مقطع سوالات دو دسته بوده و شامل استعداد تحصیلی و تحلیلی می شود. در بخش استعداد تحلیلی، وضعیت هوش و در بخش تحصیلی تسلط به مطالب درسی بررسی خواهد شد.

در سال جاری 50 سوال در بخش استعداد تحلیلی با زمان 50 دقیقه طرح شده بود.

تعداد سوالات استعداد تحصیلی نیز 50 مورد بوده و مدت زمان پاسخگوی 70 دقیقه می باشد.

در جدول زیر می توانید مواد آزمون تیزهوشان به همراه ضریب هر یک از آن ها را ببینید.

 

 

موارد امتحانی، ضریب و تعداد سوالات آزمون مدارس تیزهوشان نهم
سوالات استعداد تحصیلی تعداد سوال ضریب رشته تحصیلی ضریب سمپاد مهارتی
ریاضیات 10 ریاضی فیزیک: 4 3
علوم تجربی: 2
علوم انسانی: 2
علوم تجربی 10 ریاضی فیزیک: 2 3
علوم تجربی: 4
علوم انسانی: 2
قرآن و پیام های آسمانی 10 ریاضی فیزیک: 1 1
علوم تجربی: 1
علوم انسانی: 1
مطالعات اجتماعی 10 ریاضی فیزیک: 1 1
علوم تجربی: 1
علوم انسانی: 1
زبان و ادبیات فارسی 10 ریاضی فیزیک: 2 2
علوم تجربی: 2
علوم انسانی: 4

 

 

 

راهکار قبولی در آزمون تیزهوشان چیست؟

شاید شما دوست عزیز خواننده این مقاله هم از آن دست افرادی باشید که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را دارید و مسلماً نگران قبولی و پذیرش در این امتحان مهم را دارید.

اینجاست که مدام می پرسید راهکار قبولی در آزمون تیزهوشان به جز آشنایی با نمونه سوالات آزمون تیزهوشان چیست و چگونه می توانم قبولی را از آن خود کنم؟

در این بخش از نوشته حاضر شما را با تمامی اصول لازم و مورد نیاز برای قبولی و پذیرش در آزمون تیزهوشان آشنایی لازم را پیدا می کنید.

به کمک روش های گفته شده در ادامه این نوشته می توانید از میزان استرس و نگرانی خود تا حد زیادی کم کنید و هر آن چه را که باید برای قبولی و پذیرش در این آزمون جامع بدانید را با مطالعه و بررسی این بخش فرا بگیرید.

 

 

اطلاعیه :

ثبت نام داوطلبان سنجش پایه هفتم و آزمون ورودی پایه دهم از 11 فروردین ماه آغاز شده و به مدت 15 روز به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام می شود.

 

 

مورد اول- برنامه ریزی را فراموش نکنید

بینید دوستان عزیز رک بگویم که درس خواندن و مطالعه بدون برنامه ریزی هیچ فایده ای ندارد. در واقع، این گونه فقط خسته و کلافه می شوید و هیچ نتیجه مثبتی را نیز دریافت نمی کنید.

پس هرگز از طرح ریزی برنامه ریزی جامع و کامل برای قبولی و پذیرش در این آزمون غافل نشوید و همواره به خاطر داشته باشید که داشتن برنامه ریزی آن هم برنامه ای که از هر جهت عالی و کامل باشد می تواند اثری مثبت در قبولی شما داشته باشد.

اگر نمی دانید اصول برنامه ریزی درست و منطقی چیست و چگونه می توان برنامه ای عالی را برای قبولی در آزمون تیزهوشان طرح ریزی کرد از کمک مشاوری خبره و متبحر در این زمینه استفاده کنید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند با ارائه بهترین و جامع ترین برنامه ریزی ها کمک بزرگی به شما جهت قبولی و پذیرش در آزمون تیزهوشان کنند و در این راه همراه و هم قدم شما باشند.

 

 

جدیدترین نمونه سوالات تیزهوشان

 

مورد دوم- آشنایی با منابع مورد نیاز برای مطالعه

مورد بعدی برای قبولی در آزمون تیزهوشان این است که از منابع مورد نیاز برای مطالعه اطلاعاتی کامل و جامع داشته باشند.

منابعی جامع و کامل که با مطالعه آن ها قبولی شما تضمین شود. آیا اطلاعی از لیست منابع مورد نیاز برای شرکت در آزمون تیزهوشان دارید؟

در صورت عدم اطلاع از لیست منابع مورد نیاز برای قبولی و پذیرش در این آزمون مهم می توانید با مشاوری کاردان در این زمینه مشورت بفرمایید.

مشاوری که بتواند تمامی منابع مفید و لازم برای مطالعه جهت قبولی و پذیرش در آزمون تیزهوشان را به شما دوست عزیز دانش آموز معرفی کند.

 

 

مورد سوم- از بهترین و جامع ترین کتب کمک درسی استفاده کنید

دیگر همه می دانیم که برای هر آزمونی که هر فرد قرار است در آن شرکت کند تعداد زیادی کتب کمک آموزشی از برندهای مختلف در بازار موجود هستند.

اما دوستان عزیز به این موضوع توجه لازم را مبذول دارید که تمامی این کتب کمک درسی نمی توانند عالی و مناسب باشند.

در واقع، تنها شماری از آن ها از هر جهت کامل و جامع هستند و می توانند به آسانی تمام نیازهای شما را جهت یادگیری محتوای دروس مختلف مورد نیاز برای مطالعه را برآورده کنند.

منابعی که ریز به ریز محتوای کتب اصلی را با مثال و لحنی ساده، صمیمی و قابل فهم توضیح داده باشند و از طرفی بتوانید سؤالات تألیفی و همین طور نمونه سوالات آزمون تیزهوشان را نیز در آن ها پیدا کنید.

در صورتی که به دنبال شناخت بهترین منابع و کتب کمک آموزشی هستید از کمک مشاوری حرفه ای در این زمینه استفاده کنید.

مشاوری که بتواند بهترین کتب کمک درسی را خدمت شما دوستان عزیز دانش آموز معرفی کند.

 

 

مورد چهارم- از یادگیری عمیق مطالب و محتوا درسی غافل نشوید

چهارمین موردی که نباید برای قبولی و پذیرش در مدارس تیزهوشان از آن غافل شوید این است که تمامی مطالب را به صورت عمیق و مفهومی مورد مطالعه قرار دهید.

یعنی طوری محتوای درسی را مطالعه کنید که اطلاعات تا مدت ها در ذهنتان بماند و این گونه نباشد که بعد از مدتی آن ها را فراموش کنید.

دقت کنید که اولین اصل در یادگیری عمیق و مفهمومی مطالب درسی داشتن تمرکز در حین مطالعه است.

پس همواره توجه لازم را به داشتن تمرکز در حین مطالعه داشته باشید.

 

 

مورد پنجم- آشنایی کافی با تکنیک ها و اصول تست زنی

دوستان عزیز دقت داشته باشید که آشنایی شما با تکنیک ها و اصول تست زنی می تواند کمک بزرگی به قبولی شما در قبولی و پذیرش در آزمون تیزهوشان داشته باشد.

این موضوع از آنروست که سؤالات آزمون تیزهوشان به صورت تستی برای شما دوستان و عزیزان دانش آموز مطرح می شوند.

آیا از اصول و تکنیک ها و روش های تست زنی مطلع هستید؟ آیا می دانید با استفاده از چه روش هایی می توانید پاسخگوی تمامی سؤالات و تست های مطرح شده در آزمون تیزهوشان باشید؟

جهت کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با اصول و تکنیک های تست زنی و این که چگونه می توانید از عهده پاسخگویی به سوالات آزمون تیزهوشان بربیایید با از کمک مشاورانی خبره و کاردان در این زمینه بهره بگیرید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این زمینه در خدمت شما عزیزان هستند و می توانند بهترین راهکارها را در زمان پاسخگویی به سؤالات تستی به شما آموزش بدهند.

 

 

 آزمون تیزهوشان ششم به هفتم دارای 100 سوال تستی بوده که می بایست در 80 دقیقه پاسخ داده شوند.

 

 

نکات مهم در رابطه سوالات آزمون تیزهوشان

تمامی سوالات به صورت چهارگزینه ای طرح خواهند شد. قسمت سوالات تحصیلی و تحلیلی همگی چهارگزینه ای هستند.

به ازای هر پاسخ درست 3 امتیاز مثبت و برای هر پاسخ غلط یک امتیاز منفی در نظر گرفته می شود.

سوالات استعداد تحصیلی در سطح محتوای کتاب درسی و در برخی موارد به صورت تلفیقی از مفاهیم و مهارت های دو یا چند مفهوم درسی طرح خواهد شد.

برای آمادگی بیشتر نیاز است حتماً سوالات سال های قبل را مطالعه کرده باشید.

در پایه ششم به هفتم سابقه تحصیلی تاثیری در پذیرش ندارد.

تمامی سوالات به صورت تحلیلی طرح خواهد شد.

دفترچه سوالات آزمون ششم به هفتم دو مورد بوده و هر دفترچه مدت زمان معینی برای پاسخگویی دارد.

تعداد سوالات دفترچه اول 60 عدد است و زمان آن نیز 60 دقیقه می باشد.

تعداد سوالات دفترچه دوم 40 عدد بوده و 20 دقیقه زمان برای پاسخگویی دارد.

 

 

اخبار پیرامون آزمون تیزهوشان

در مورد سوالات آزمون تیزهوشان اخباری منتشر می شود که گاه منجر به نگرانی داوطلبان خواهد شد. این اخبار مربوط به نحوه طراحی سوالات و حتی سوالات تکراری در آزمون ها بوده است که اخیراً منتشر می شود.

سوالات تکراری در آزمون تیزهوشان

در سال گذشته خبرهای بسیاری منتشر شد حاکی از وجود سوالات تکراری و اشتباه در آزمون تیزهوشان بود.

تخلفات در پذیرش مدارس تیزهوشان

در این خبر آمده بود هر مرکزی که بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجویان نماید، تخلفی آشکار را مرتکب شده است.

 

 

برای دانلود PDF مطلب کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی نمونه سوالات سال های گذشته آزمون تیزهوشان بپردازیم و به شما کمک کنیم بتوانید با مطالعه سوال های سال های گذشته نتیجه بهتری در آزمون بگیرید. اگر پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص نمونه سوالات آزمون تیزهوشان با پاسخ نامه و یا دانلود نمونه سوالات تیزهوشان دهم و یا نمونه سوالات تیزهوشان هفتم داشتید، می توانید با کارشناسان ما جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

 

جهت دانلود نمونه سؤال های تیزهوشان در پایه های مختلف تحصیلی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مزیت دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان برای من چیست؟ 

با دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشات ششم به هفتم و دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی سمپاد سایر پایه های تحصیلی می توانید با نحوه طراحی سؤالات و تعداد سؤالات مطرح شده در هر آزمون آشنا شوید.

چگونه می توانم برای دانلود سوالات آزمون ورودی سمپاد اقدام کنم؟ 

برای اطلاع از نحوه دانلود و دسترسی به سوالات آزمون ورودی سمپاد با مشاوران حاضر در مجموعه ما تماس بگیرید.

آیا با مطالعه نمونه سوالات سمپاد نهم به دهم می توان به قبولی برسم؟ 

بله. البته به شرط اینکه تلاش خود را برای قبولی به خرج دهید و منابع لازم را نیز مطالعه کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  زهرا تجلی فر
  ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷

  سلام یعنی امسال درسای فارسی و علوم و … هم توی امتحان تیزهوشان میاد آخه گفته بودن فقط هوش و استعداد تحلیلی

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴

   سلام امسال سولات تیزهوشان که کلا بصورت تحلیلی بود

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)