تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
دریافت رمز عبور همگام

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 1401

دریافت رمز عبور همگام
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

 شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 1401-1401 اعلام شد دانش آموزان و اولیا گرامی جهت بررسی شرایط ثبت نام در مدارس استعدادهای درخشان سمپاد به درگاه ثبت نام تیزهوشان azmoon.medu.ir مراجعه نموده و از شرایط و ضوابط مدارس تیزهوشان اطلاع یابند جهت سهولت امر ثبت نام و ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان سمپاد داوطلبان می توانند با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس گرفته و از شرایط ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان – دریافت منابع آزمون تیزهوشان – نمونه سوالات تیزهوشان ششم و نهم – برنامه ریزی درسی جهت قبولی در آزمون تیزهوشان و… آگاه شوند جهت تماس از سراسر کشور می توانید با شماره تماس 9099075307 ( استان تهران) تماس بگیرید ساعات پاسخگویی نیز از ساعت 8 صبح الی 1 شب خواهد بود.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 1401-1401

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان برای دانش آموزانی که می خواهند در مدارسی با امکانات رفاهی بالا و سطح فکری برتری تحصیل کنند بسیار پر اهمیت است برای معرفی مدارس تیز هوشان باید گفت مدارسی هستند که سطح آموزشی و پرورشی تمام برنامه‌های آنان با مدارس عادی متفاوت است. دانش آموزان را از طریق آزمون پذیرش می‌کنند و دانش آموزان مستعد و تیزهوش به این مدارس راه پیدا می‌کنند. آزمون تیزهوشان هر سال در کل کشور و بصورت هماهنگ کشوری برگزار می‌شود. سهمیه‌ها در این آزمون تاثیری ندارد و این شرایط موجب می‌شود که مدارس تیزهوشان ، خاص و ممتاز باشند. برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  قبل از هر اقدامی باید شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان را به دقت مورد بررسی قرار دهیم که در این راستا اولیا و دانش آموزان گرامی ملزم به مطالعه دفترچه ثبت نام مدارش تیزهوشان می باشند.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان برای هر پایه متفاوت می باشد شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان برای دانش آموزان ششم به هفتم به صورتی می باشد که معدل نیمه دوم آن ها در همه دروس خیلی خوب و یا در یک درس خوب و مابقی خیلی خوب باشد می باشد و همچنین شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم نیز به گونه ای است که معدل دانش آموز جهت ثبت نام در آزمون باید بالای 19 باشد.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 98-99

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد

برای اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و ثبت نام تیزهوشان با مرکز مشاوره سمپاد تماس بگیرید از سراسر کشور همه روزه 8 صبح الی 1 شب 9099075307 : شماره تماس مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان – آزمون سمپاد

سخنی با والدین محترم و دانش آموزان عزیز :

همانطور که واقفید تنها با یک آزمون و قبولی در آن نمی‌توان دانش آموز مستعد را متمایز دانست. برای تشخیص دادن استعداد یک دانش آموز که کاری بسیار تخصصی است، موارد زیادی باید لحاظ شود :

 • برآیند روش‌های متعدد توسط متخصصان و ابزارها
 • آزمون های هوش
 • گزارش والدین و معلمان
 • خودسنجی
 • آزمون های پیشرفت تحصیلی
 • و …

با توجه به شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان تنها قبولی در آزمون استعدادهای درخشان را بعنوان یک هدف عالی و مهم برای فرزند خود لحاظ نکنید. اهداف متعالی بسیاری در نظام هستی وجود دارد که فرزندان شما می‌توانند با دست‌یابی به آنها به بهترین موفقیت‌ها نائل آیند. شما نیز تنها هدفتان این نباشد که فرزندان را برای مدارس نخبه و دانشگاه‌های نخبه آماده کنید بلکه هدف‌های بی‌نهایت والاتری وجود دارند مانند : تربیت فرزندان سالم، هدفمند، تلاشگر، صادق، متعهد، قانونمند و خودباور. و… در زمینه ” شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ” به موارد مهمی اشاره می‌کنیم که عبارتند از :

ویژگی مدارس تیزهوشان – شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی – شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم – شرایط ورود بدون آزمون به مدارس تیزهوشان – شرایط پذیرش مدارس تیزهوشان 

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان – ویژگی مدارس تیزهوشان

 • دانش آموزان از طریق آزمون پذیرفته می‌شوند.
 • حتی کادر اداری و آموزشی مدارسان تیزهوشان نیز گزینش می‌شوند.
 • مدارس تیزهوشان از لحاظ مالی خودکفا هستند. مثلا یکی از منابع درآمد آنها از طریق حق الثبت می‌باشد.
 • ساعت درسی در مدارس تیزهوشان همانند سایر مدارس، سی ساعت در هفته است.
 • این مدارس در کنار آموزش، در انتشار کتاب‌های مکمل در دروسی همچون ریاضیات، علوم، ادبیات و … فعالیت دارند.
 • در طول سال تحصیلی بصورت متمرکز کشوری، دو آزمون پیشرفت تحصیلی از دانش آموزان گرفته می‌شود.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

مشاوره تحصیلی تلفنی – مشاوره تحصیلی دبیرستان – مشاوره انتخاب رشته دبیرستان – مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان با مرکز مشاوره سمپاد تماس بگیرید. تماس 8 صبح تا 1 شب حتی تعطیلات 9099075307

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 

از جمله شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان تابعیت ایرانی است . البته دانش آموزان غیر ایرانی هم با شرایط خاص پذیرش می‌شوند.
دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، باید در حال تحصیل در پایه ششم ابتدایی باشند.
دانش آموزان ششم ابتدایی باید تمام دروس خود را در سال تحصیلی پنجم ابتدایی، نمره خیلی خوب یا حداکثر در یک درس نمره خوب و در بقیه دروس نمره خیلی خوب کسب کرده باشند تا بتوانند شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان را داشته باشند.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم

تابعیت ایرانی داشته باشند. البته دانش آموزان غیر ایرانی هم با شرایط خاص پذیرش می‌شوند.
معدل دانش آموزان پایه نهم در سال هشتم نوزده یا بالای نوزده باشد.
دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان نهم باید در حال تحصیل در پایه نهم باشند.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

جهت مشاوره ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی  – ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم با شماره 9099075307 تماس بگیرید. ثبت نام بدون ایراد و دقیق در مرکز مشاوره ایران تحصیل

 

چند نکته مهم :

زمان و شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان  برای مرحله اول که ثبت نام اولیه می‌باشد، در اواخر بهمن یا اوایل اسفند ماه و برای مرحله دوم که مرحله پرداخت هزینه می‌باشد، در فروردین ماه است. زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان  حدودا پنج الی شش هفته پس از برگزاری آزمون هست. دانش آموزان با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir می توانند برای ثبت نام اقدام کنند. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان  در نیمه اول اردیبهشت ماه هست .

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

جهت اطلاع از زمان دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان – زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان  و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان با ما تماس بگیرید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نتیجه سنجش اول ابتدایی وارد شوید.

 

 

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان بدون آزمون

ورود بدون آزمون به مدارس تیزهوشان تنها مخصوص آزمون تیزهوشان نهم به دهم است. بنابراین دانش آموزان پایه هفتم و هشتم متوسطه، که در مدارس تیزهوشان درس خوانده‌اند و معدل هر دو سال آنها بالای هفده شده باشد، مجاز می‌باشند که بدون ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم و بدون آزمون وارد مدرسه تیزهوشان در پایه دهم شوند. باز هم تاکید می‌کنیم که این شرایط تنها برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم است.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان 

1– پذیرش در آزمون تیزهوشان و ورود به مدارس تیزهوشان تنها از طریق آزمون و نمره‌ای که دانش آموزان از آزمون کسب می‌کنند می‌باشد و معدل دانش آموزان و نیز سهمیه‌های روستایی، جانبازان و شاهد و … در نتیجه آزمون تاثیری ندارد.

2- برای ظرفیت ثبت نام تیزهوشان لازم به ذکر است که در زمان ثبت نام اینترنتی در سایت ثبت نام، برای ظرفیت تیزهوشان ششم به هفتم  و ظرفیت مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98-99 اطلاع رسانی می‌شود.

3- دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان می‌بایست در زمان ثبت نام، با توجه به محل سکونت خود در سال 96-97، اقدام به انتخاب مدرسه نمایند. شما دانش آموزان مجازید حداکثر سه دبیرستان را در دوره اول یا دوم به تربیت اولویت انتخاب نمایید زیرا برخی شهرستان‌ها در دوره های اول و دوم تیزهوشان دارای چند دبیرستان تیزهوشان می‌باشند.

4- دانش آموزان در زمان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم تنها می‌توانند یک رشته تحصیلی را انتخاب کنند. در ضمن پذیرش نهایی مدارس دوره دوم متوسطه برای رشته‌های : ریاضی و فیزیک – علوم تجربی و علوم انسانی، بستگی به کسب شرایط احراز رشته بر اساس آیین نامه هدایت تحصیلی دانش آموز می‌باشد.

5- در دوره دوم متوسطه، دانش آموزان در سال اول تحصیلی مجاز به تغییر رشته نخواهند بود و در سال‌های بعد مجاز به تغییر رشته هستند اما ضروری است که کف امتیاز قبولی در رشته مورد نظر خود را در آزمون ورودی دبیرستان کسب نمایند.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

مشاوران ایران تحصیل در صورتی که شما والدین و دانش آموزان عزیز هرگونه سوال و پرسشی در زمینه شرایط پذیرش مدارس تیزهوشان  دارید شما را دقیقا راهنمایی می‌کنند 9099075307 تماس از سراسر کشور 8 صبح الی 1 شب.

 

شرایط پذیرش دوقلوها در آزمون تیزهوشان

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان برای دانش آموزان دوقلو تمایل به شرکت در آزمون تیزهوشان دارند و در شرایطی که تنها یکی از آنها پذیرش می‌شود، آن دیگری در صورتی که حداقل هشتاد درصد نمره آخرین نفر قبولی را کسب نماید مجاز به ثبت نام در مدارس تیز هوشان می شود .

والدین گرامی جهت مشاوره پذیرش دوقلوها در آزمون تیزهوشان – آگاهی از شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و انجام ثبت نام آزمون تیزهوشان و ویژگی مدارس تیزهوشان با ما تماس بگیرید.

9099075307 : شماره تماس

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

کانال اطلاع رسانی شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

کانال اطلاع رسانی شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

مطالب مرتبط با شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان :

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  binazir
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام
  بنده برای اعتراض به نتیجه تیزهوشان اقدام کردم ولی سایت گزینه اعتراض به نتیجه را برای بنده فراهم نکرده.
  و اینکه چطور میتونیم جزو ذخیره های تیزهوشان باشم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام
   ممکن زمانی که شما میخواستین اعتراض بزنید زمانش تموم شده باشه
   در صورتی که جزوه ذخیره ها هسین پذیریش بگیرید با شمارتون تماس میگیرین بهتون اطلاع رسانی میکنند

 2. Avatar photo
  یک نهمی
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۹

  سلام. وقت بخیر . سال نو مبارک. یک سوال ، در دوره دانشگاه و قبولی در دانشگاه آیا اینکه تیزهوشانی باشیم یا نه تاثیری داره در قبولی یا خیر و اگر داره در چه حد و رشته هاییه. ممنون میشم راهنمایی ام کنید. من دانش آموز سال نهم هستم که چیز زیادی تا پایان یال تحصیلی ام نمونده.

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۰

   سلام یک نهمی
   ابنک شما در مدرسه تیزهوشان قبول بشین هیج امتیازی برای دانشگاه نیست ولی از لحاظ سطح علمی فوقع العاده بالاست که به شما کمک میکنه راحت تر بتونین از رشته مورد علاقتون در بهترین دانشگاه قبول بشین

 3. Avatar photo
  علی
  ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام من سمپاد پایه نهم هستم برای ورود به دوره دوم آزمون باید بدم یا نه؟ 🤔

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام بله شما برای ثبت نام مدارس تیزهوشان اقدام کنید.

 4. Avatar photo
  رضا
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۵

  سلام چرا الان که میریم تو سایت ثبت نام و وارد می شویم به ما میگه خطا در شناسایی

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام و درود زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان فعلا شروع نشده برای اطلاع از شرایط ثبت نام و نحوه ی ثبت نام مدارس تیزهوشان می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید .

 5. Avatar photo
  آرمین
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام من نمره پارسالم یعنی ۸تم ۱۸و ۸۶ بوده اما نهم ۱۹ و نیم هستش من نمیتونم آزمون ورودی بدم آیا؟!*

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام شما شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان رو دارید و می تونید در آزمون های استعداد درخشان سمپاد شرکت کنید.

 6. Avatar photo
  پارسا خوانچه زر
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶

  من چطوری ثبت نام کنم دبیرستان علامه حلی و دبیرستان مفید رو ؟

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۸

   سلام و وقت بخیر سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 99-1400 azmoon.medu.ir است که وارد سایت میشین نام کاربری رمز عبور وارد میکنید و مراحل ثبت نامتونو تکمیل میکنید در صورتی که موفق نشدین با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرد تا براتون راهنمایی کنند
   برای مدارس مفید هم میتونید وارد سامانه مدرسه مفید بشین و اطلاعات دانش اموزان وارد کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور