سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 99-1400

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد
ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد

 

مهلت مجدد ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان سمپاد از 13 اردیبهشت لغایت 17 اردیبهشت ماه سال 1399 خواهد بود

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان 99-1400 برنامه ریزی قبولی تیزهوشاندریافت رمز عبور همگام و دریافت سوالات تیزهوشان ششم و نهم با شماره زیر تماس بگیرید

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از طریق تلفن ثابت

پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان – راهنمای سایت تیزهوشان و استعدادهای درخشان

ثبت نام مدارس تیزهوشان یا استعداد درخشان سمپاد طبق سنوات گذشته بصورت کاملا اینترنتی و از سایت تیزهوشان و استعداد های درخشان سمپاد به آدرس azmoon.medu.ir انجام می شود لذا با توجه به سایت اصلی ثبت نام تیزهوشان سمپاد نیازی به مراجعه حضوری به مدارس نیست . ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان فقط در پایه های تحصیلی هفتم و دهم انجام میگیرد ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی برای پایه هفتم و ثبت نام آزمون نهم به دهم تیزهوشان شایان ذکر است ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و همچنین ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم صرفا از درگاه azmoon.medu.ir صورت خواهد گرفت و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نیز از همین درگاه انجام خواهد شد لذا دانش آموزان و اولیا گرامی دقت لازم را برای ثبت نام تیزهوشان داشته باشند شایان ذکر است دانش آموزان و داوطلبان گرامی می توانند از طریق سایت اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان sampad.medu.ir اطلاعات لازم در مورد پذیرش آزمون تیزهوشان را بدست بیاورند .

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان با برخورداری از معلمان برتر وکیفیت آموزشی بالا همیشه مورد توجه والدین و دانش آموزان قرار داشته است تحصیل در مدارس سمپاد با برگذاری کلاس های متنوع باعث می شوند از اتلاف وقت دانش آموزان جلوگیری کرده و با برگذاری آزمونهای متعدد سبب شکوفایی استعدادهای دانش آموزان می شوند.

این گونه آزمونهای دوره ای حس رقابت و انگیزه را در دانش آموزان تقویت کرده و سبب ارتقای سطح علمی آینده سازان کشور می شود که همه ی این عوامل باعث شده شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان از مقبولیت بیشتری در میان دانش آموزان و اولیا گرامی آن ها بر خوردار باشد که همین امر یکی از دلایل اصلی رغبت دانش آموزان برای ثبت نام مدارس تیزهوشان است.

 

جهت ورود به سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم به هشتم روی لینک کلیک کنید

 

سازمان استعداد های درخشان سمپاد نیز برای تسهیل در امور دانش آموزان برای ثبت نام مدارس تیزهوشان سایت ثبت نام استعداد های درخشان را در اختیار اولیا و دانش آموزان گذاشته است ضمنا به اطلاع می رسانیم ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم از 13اردیبهشت ماه 99 جاری آغاز شده و لغایت 17 ام اردیبهشت ادامه خواهد داشت و دانش آموزان و اولیا گرامی می تواننند جهت ثبت نام پس از اماده کردن مدارک ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان با شماره 9099072952 از سراسر کشور تماس بگیرند .

 

 

راهنمای ورود سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 99-1400

دانش آموزان و اولیا گرامی دقت لازم را داشته باشند جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان فقط باید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایند و اطلاعات دانش آموزی خود را همان طور که در تصویر زیر مشخص است وارد نمایند لذا دقت نمایید در صورتی که به صورت صحیح وارد سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان شوید می بایست با صفحه زیر رو به رو شوید.

جهت ورود می توانید روی تصویر کلیک کنید ضمنا در صورتی که در مورد ثبت نام – شرایط و ضوابط – سوالات تیزهوشان و نحوه قبولی در آزمون سوالی داشته باشید می توانید با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس بگیرید.

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان
سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان

 

درگاه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ___ درگاه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم

 

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم و نهم  – azmoon.medu.ir

دانش آموزان گرامی برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و ضوابط میتوانند دفترچه ثبت نام تیزهوشان  را از سایت سمپاد و یا سامانه استعداد درخشان سمپاد (همین سایت) دانلود کنند.

لینک دانلود دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایان این بند قراردارد حتما قبل از ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دفترچه را مطالعه کنید.

چند مورد از شرایط اختصاصی مدارس تیزهوشان را بیان می کنیم :

1-داشتن تابعیت ایرانی

تبصره:ثبت نام اتباع خارجه باید طبق شرایط و بخش نامه امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می باشد .

2- برای ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه هفتم کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس و یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی در سال تحصیلی 99-1400

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه دهم کسب معدل بالای 19 در نیمسال دوم نهم ملاک قرار دارد .

تبصره : دانش آموزانی که در پایه های هفتم و هشتم در ثبت نام مدارس تیزهوشان تحصیل کرده اند با شرط معدل می توانند بدون آزمون در مقطع نهم نیز مشغول به تحصیل شوند.

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان استعداد های درخشان 99-1400 به سامانه sampad.medu.ir مراجعه نمایید .

 

جهت راهنمایی و مشاوره در مورد ثبت نام مدارس تیزهوشان – دریافت نمونه سوالات آزمون تیزهوشانثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و یا وجود هر گونه مشکل با مرکز مشاوره تخصصی و پشتیبانی سامانه ایران تحصیل تماس بگیرید تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت شماره تماس : 9099072952 پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط و ضوابط ثبت نام تیزهوشان

شرایط ثبت نام در مدارس تیزهوشان (شرایط شرکت در آزمون ) اعلام شده است. دانش آموزان در دو پایه ششم و نهم با رعایت شرایط اعلامی سازمان سمپاد قادر به شرکت در آزمون تیزهوشان ششم و نهم خواهند بود.برای اطلاعات بیشتر – سوالات متداول و دریافت کارنامه تیزهوشان با مرکز مشاوره ایران تحصیل و یا شماره های پشتیبانی مندرج در سایت اصلی سمپاد تماس حاصل نمایند شماره های مرکز مشاوره  :9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت 8 صبح الی 1 شب .

 

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 99-1400

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان از نیمه دوم اردیبهشت ماه 99 آغاز می شود و به اطلاع والدین گرامی می رسانیم کلیه مراحل ثبت نام از قبیل خرید کارت اعتباری _ ثبت نام آزمون تیزهوشان _ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بصورت اینترنتی از سایت رسمی تیزهوشان و یا سامانه سمپاد به نشانی www.azmoon.medu.ir وارد شوید در صورت بروز هر گونه مشکل با مرکز مشاوره سمپاد تماس بگیرید .

دانش آموزان و اولیا گرامی اول موظف اند با وارد کردن مشخصات دانش آموز در آزمون ثبت نام کنند سپس در موعد مشخص شده در خرداد ماه سال 99 اقدام به واریز وجه ثبت نام آزمون تیزهوشان می کنند و کارت ورود به جلسه را از مرکز مشاوره سمپاد دریافت می کنند.

ضمنا به آگاهی شما دانش آموزان و اولیا گرامی می رساند در صورت تمایل کلیه امور ثبت نام آزمون سمپاد شما از طریق مرکز مشاوره ایران تحصیل نیز انجام می گیرد.برای ثبت نام مدارس تیز هوشان و مشاوره قبولی و آشنایی با سوالات میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید : 9099072952 ( تماس از تلفن ثابت ) همه روزه از 8 صبح تا 1 شب .

 

سوالات آزمون تیزهوشان هفتم و دهم

منابع طرح سوالات آزمون استعدادهای درخشان برای ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه های هفتم و دهم اعلام شد برای اطلاعات بیشتر در این مورد و برنامه ریزی قبولی و دریافت نمونه سوال با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید از سراسر ایران با تلفن ثابت ساعات پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل 8 صبح تا 1 شب.

دانش آموزان محترم توجه داشته باشند نمونه سوالات آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم در مرکز موجود می باشد لذا جهت دریافت سوالات می توانید با مرکز تماس بگیرید.

به اطلاع می رسانیم طرح سوالات برای پایه های هفتم به صورت آزمون های تستی هوش خواهد بود و برای پایه دهم هم سوالات هوش یا همان استعداد تحلیلی و هم استعداد تحصیلی مدنظر خواهد بود.

 

 

azmoon.medu.ir – سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

 

 

 

سوالات آزمون ثبت نامی تیزهوشان ششم و نهم

سوالاتی که در آزمون تیزهوشان مطرح میشود دو گونه اند. سوالات تحصیلی و سوالات تحلیلی .

سوالات تحصیلی ثبت نام مدارس تیزهوشان مربوط به کتب درسی دانش آموزان می باشد و منبع اصلی سوالات آزمون تیزهوشان کتب درسی آن ها است سوالات تحصیلی آزمون تیزهوشان هفتم دارای 30% سوال از پایه پنجم و 70% سوال از پایه ششم می باشد. سوالات تیزهوشان به صورت تستی چهارگزینه ای است و هر پاسخ صحیح در آزمون ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم دارای 3 امتیاز و هر پاسخ اشتباه دارای 1 امتیاز منفی می باشد لذا خواهش مندیم از دانش آموزان عزیز که در صورتی که پاسخ سوالی را نمیدانید جواب ندهید .

در صورتی که در سوالی 2 گزینه را به عنوان جواب علامت زده باشید به عنوان جواب اشتباه محسوب خواهد شد .

 

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد دریافت نمونه سوالات آزمون تیزهوشان برای پایه ششم و نهم- منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی و منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهمسوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی و نهم و همچنین اطلاع از اسامی قبول شدگان تیزهوشان میتوانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید .

شماره تماس : 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب .

سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99-1400 در پایه های هفتم و دهم

برای اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد و نحوه ثبت نام تیزهوشان سمپاد در هر یک از استان های مربوطه کلیک کنید و یا با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید .

کانال اظلاع رسانی ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99
کانال اظلاع رسانی ثبت نام مدارس تیزهوشان

مطالب مرتبط :

46 نظر برای «سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 99-1400 | azmoon.medu.ir»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *