ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام مدارس تیزهوشان 1402 + سایت اصلی my.medu.ir

ثبت نام مدارس تیز هوشان سمپاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام مدارس تیزهوشان پیرو آخرین دستور العمل سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان در فروردین ماه از طریق سامانه my.medu.ir اجرا خواهد شد، داوطلبان گرامی که علاقه‌مند به تحصیل در مدارس سمپاد هستند، ابتدا می‌بایست در آزمون‌های ورودی این مدارس شرکت کرده و حد نصاب قبولی را بدست آورند، پذیرش آزمون همانند سنوات گذشته در دو مقطع اصلی ششم به هفتم و نهم به دهم انجام می شود.

بازه زمانی در نظر گرفته شده برای ثبت‌نام مدارس تیزهوشان در سال 1402 از 15 فروردین ماه (سه شنبه) الی 25 فروردین ماه (جمعه) است که متقاضیان محترم باید در این بازه زمانی مقرر با مراجعه به سایت my.medu.ir که امسال در امر ثبت‌نام مدارس سمپاد جایگزین پادا شده است می توانند فرآیند نام‌نویسی خود را به اتمام برسانند.

متقاضیان ثبت‌نام آزمون مدارس تیزهوشان برای اطلاع به‌روز از آخرین اطلاعیه‌ها، شرایط و مفاد ثبت‌نامی می توانند با برقراری تماس با شماره 9099075307 ضمن دریافت مشاوره برای رفع ابهامات ثبت نام خود را به صورت تلفنی به مشاورین ما در ایران تحصیل بسپارند!

اطلاعیه: طبق اعلام مرکز ملی استعداد های درخشان در تاریخ 1401/12/23 ثبت نام مدارس تیزهوشان از طریق سایت my.medu.ir انجام می شود.

 

اطلاعیه سازمان ملی استعدادهای درخشان جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان 1402

به اطلاع می رسانیم پیرو آخرین جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی، شیوه نامه اجرایی آزمون های ورودی دبیرستان های سمپاد در دو مقطع تحصیلی هفتم و دهم به ادارات آموزش و پرورش استان ها ابلاغ گردید لذا ثبت نام مدارس سمپاد در سال تحصیلی 1402 متابع این شیوه نامه های اجرایی خواهد بود.

پیرو این اطلاعیه کلیه روند، برگزاری آزمون، ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، اعلام نتایج و تمامی امور تابعه آن جهت هماهنگی بیشتر به صورت متمرکز و تحت نظر ستاد کل انجام خواهد شد.

توجه توجه : کلیه روند ثبت‌نام آزمون سمپاد به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه اینترنتی https://pada.medu.ir انجام خواهد شد و سامانه پادا همواره به عنوان سایت ثبت‌نامی شناخته میشد، اما امسال با اعلام سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان نام‌نویسی مدارس سمپاد از طریق سامانه my.medu.ir صورت می گیرد.

 

خرجش یک زنگه؟

 

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 1402

با اعلام سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت‌نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم از تاریخ سه‌شنبه مورخ 1402/01/15 آغاز و تا جمعه مورخ 1402/01/25 نیز ادامه دارد؛ توجه داشته باشید که ثبت نام سمئاد سال 1402 برای دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم در یک بازه زمانی یکسان صورت می‌گیرد.

اطلاعیه:

توجه داشته باشید که با توجه به الگو سال‌های قبل در فرآیند ثبت‌نام مدارس تیزهوشان به احتمال قوی پس از مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام (از 15 الی 25 فروردین) احتمالا این مهلت با تصمیم سازمان سمپاد با تمدید همراه خواهد بود.

 

 

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان

 

 

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1402

پس از مشحص شدن زمان ثبت نام، زمان توزیع کارت نیز مشخص خواهد شد. در سال گذشته زمان توزیع کارت خرداد ماه بوده است.

دانش آموزان گرامی دقت نمایند حضور در جلسه آزمون منوط به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان با وضوح استاندارد و شامل مشخصات فردی دانش آموز، تصویر پرسنلی، اولویت مدارسی که در سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان وارد نموده اید، خواهد بود.

 

پیش نیاز‌های ثبت نام مدارس تیزهوشان

مانند هر آزمون دیگری، ثبت نام اینترنتی تیزهوشان نیز در صورت داشتن برخی شرایط مجاز خواهد بود. به ویژه که هدف از ایجاد چنین مدارسی، جذب دانش آموزان مستعد و دارای هوش بالا است و ورود به آن ها مستلزم گذر از یک فیلتر خاص می باشد. لازم به ذکر است تا بدانید که برخی از پیش نیاز ها ذکر شده در سایت تیزهوشان بین تمام شرکت کنندگان متوسطه اول و دوم یکسان است. اما، تعدادی از پیش نیاز ها نیز در میان متقاضیان آزمون ورودی ششم به هفتم، و نهم به دهم اختصاصی می باشند. پیش نیاز ثبت نام در این آزمون در دو مقطع دهم و هفتم شامل موارد زیر می باشند: 

پیش نیاز‌های ثبت نام تیزهوشان پایه ششم به هفتم

همان طور که بیان شد، داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید با پیش نیاز و ضوابط مهم آن آشنا شده و در صورت داشتن تمامی شرایط، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. برخی از مهم ترین شرایط ثبت نام در این آزمون برای دانش آموزان پایه ششم، شامل موارد زیر می باشند: 

 • دانش آموزان باید تابعیت ایرانی داشته باشند.
 • داوطلبان باید از مدارسی که هم اکنون در آن جا درس می خوانند، گواهی اشتغال به تحصیل را دریافت کنند. 
 • متقاضیان شرکت در آزمون تیزهوشان پایه هفتم، باید در تمامی دروس پایه نیمسال دوم پایه پنجم و نیمسال اول پایه ششم، نمره خیلی خوب کسب نمایند.
 • لازم به ذکر است تا بدانید که اگر دانش آموزی در بین مجموع دروس پنجم و ششم، فقط در یک درس نمره خوب کسب نماید، مجاز به ثبت نام آزمون سمپاد خواهد بود.

 

برای اطلاع از ثبت نام مدارس غیر حضوری کلیک کنید.

 

پیش نیاز‌های ثبت نام تیزهوشان پایه نهم به دهم

علاوه بر داوطلبان ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم، برخی از دانش آموزان نیز قصد شرکت در آزمون پایه نهم به دهم را دارند. این دانش آموزان نیز باید با شرایط و ضوابط مهم ثبت نام آشنا شده و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. تعدادی از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون پایه نهم به دهم، شامل موارد زیر می باشند: 

 • داوطلبان این پایه نیز همانند پایه ششم باید تابعیت ایرانی داشته باشند. 
 • دانش آموزان پایه نهم، باید به مدارس خود مراجعه کرده و گواهی اشتغال به تحصیل را از مدیران مدارس خود دریافت نمایند.
 • معدل کل پایه هشتم این دانش آموزان باید حداقل 19 باشد.
پیش نیاز های عمومی  

 • داوطلبان تابعیت ایرانی داشته باشند، در غیر این صورت بایستی از مندرجات قید شده در بخشنامه امور مرکز بین الملل برخوردار باشند.
 • داوطلبان باید گواهی اشتغال به تحصیل داشته باشند که این گواهی را باید از مدارسی که در حال تحصیل هستند، دریافت کنند.

 

 

پیش نیاز های اختصاصی ششم به هفتم

 

 • اخذ مقیاس ” خیلی خوب ” برای همه دروس نیمسال دوم پایه پنجم
 • اخذ مقیاس ” خیلی خوب ” برای همه دروس نوبت اول پایه ششم

تبصره: اگر دانش آموزی در بین مجموع دروس پنج و ششم خود یک مقیاس ” خوب ” داشته باشد، مجاز به ثبت نام آزمون سمپاد خواهد بود.

 

پیش نیاز های اختصاصی نهم به دهم

 

 

 • در پایه نهم در حال اشتغال به تحصیل باشد
 • معدل کل وی در پایه هشتم حداقل 19 باشد

   تبصره: اگر دانش آموزی در یکی از مدارس تیزهوشان در حال تحصیل باشد، نیازی به شرکت در ثبت نام آزمون سمپاد نخواهد داشت.

 

 

 

دانش آموزان و اولیا گرامی دقت فرمایند کلیه شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان دقیقا با بررسی کارنامه دانش آموزان احراز گردد شایان ذکر است در صورت هرگونه مغایرت با پیش نیاز ها مذکور ثبت نام مدارس تیزهوشان برای دانش آموز کان لم یکن تلقی خواهد شد.

 

شرایط ثب نام مدارس تیزهوشان

 

برای کسب اطلاع بیشتر از ثبت نام مدارس شاهد وارد شوید.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون سمپاد 1402

متقاضیان عزیزی که قصد ورود به مدارس استعدادهای درخشان را دارند، لازم است که قبل از مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان مدارک خود را تهیه کنند تا در هنگام بارگذاری، دچار مشکل یا وقفه نشوند. گفتنی است که این مدارک برای هر دو دوره اول و دوم متوسطه یکسان می باشد. داوطلبان باید پس از ورود به سایت مذکور، موارد زیر را جهت ثبت نام به همراه داشته و به درستی در سایت وارد نمایند.

 • وارد نمودن اطلاعات فردی همچون: نام و نام خانوادگی، نام استان یا محل سکونت، استان یا شهرستان مورد تقاضا، رشته تحصیلی مورد تقاضا، لیست مدارس تیزهوشان
 • بارگذاری جدیدترین عکس متقاضی با کیفیت و وضوح لازم ( سایز عکس بایستی 200 در 300 و یا 300 در 400 باشد. همچنین، حجم عکس باید 70 کیلوبایت باشد).
 • واریز وجه خواسته شده از طریق کارت بانکی عضو شتاب ( داشتن رمز دوم ضروری است).

 

 

مدارک ثبت نام مدارس تیزهوشان

 

 

راهنمای گام به گام ثبت نام مدارس تیزهوشان

راهنمای ثبت نام مدارس سمپاد

واجدان شرایط ورود به مدارس سمپاد در سال تحصیلی 1402 – 1403 می بایست در بازه زمانی از پیش اعلام شده، به سایت ثبت نام سمپاد مراجعه کرده و فرآیند درج اطلاعات و پرداخت هزینه را جهت شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به انجام برسانند. اگرچه تاکنون ثبت نام در این آزمون ها از طریق مراجعه به سایت azmoon.medu.irانجام می شود اما با توجه به این که اعلام نتایج آزمون در دوره گذشته از سامانه پادا به نشانی اینترنتی pada.medu.ir اعلام شد، ازین پس ثبت نام این آزمون نیز از طریق این سایت صورت می گیرد.

 • در ابتدا، وارد سایت pada.medu.ir شده و به بخش “آموزشی” مراجعه نمایید.

گام اول ثبت نام مدارس تیزهوشان

 • سپس، از میان آیکون های قابل مشاهده گزینه “آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان” را کلیک کنید.
 • سپس، با درج نام کاربری، کلمه عبور و کد امنیتی در کادرهای مربوطه بر روی گزینه “ورود کاربران” را انتخاب کنید.

گام سوم ثبت نام مدارس تیزهوشان

 • پس از ورود به پنل کاربری، با درج کردن اطلاعات فردی و تحصیلی خود و همچنین پرداخت هزینه نام نویسی تکمیل خواهد شد.

 

دفترچه راهنمای آزمون سمپاد 1402

متقاضیانی که قصد ثبت نام مدارس تیزهوشان را دارند، می بایست از جدیدترین شرایط و ضوابط پذیرش، نحوه و زمان ثبت نام، برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، ظرفیت های پذیرش و اطلاعاتی از این دست آگاهی داشته باشند. به همین دلیل، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سمپاد را به طور معمول دو تا سه روز قبل از شروع تاریخ ثبت نام، در سایت تیزهوشان اختیار متقاضیان قرار می دهند تا این عزیزان بتوانند با آگاهی کامل برای نام نویسی اقدام نمایند.

البته لازم به ذکر است تا بدانید که در سال تحصیلی جدید، هنوز دفترچه راهنما منتشر نشده است. اما دانش آموزان گرامی می توانند از طریق مراجعه به سامانه ایران تحصیل و تماس با مشاورین ما، و یا عضویت درکانال تلگرامی به محض اطلاع دفترچه، آن را دریافت نمایند. علاوه بر این، کارشناسان ما همه تبصره ها و قوانین را در اختیار متقاضیان قرار می دهد و به هر گونه ابهام پاسخ می دهند.

 

 

منابع مهم و سوالات آزمون سمپاد 

پذیرش و قبولی در آزمون ورودی سمپاد، با کسب درصدهای بالا و نمره مناسب امکان پذیر است. به همین دلیل، اطلاع از منابع اصلی و مهم از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین، بهتر است تا داوطلبان با منابع آن ها به طور کامل آشنا شوند. در ادامه مقاله تمامی منابع هر دو آزمون را بیان خواهیم کرد.

سوال داری؟

 

منابع و سوالات پایه ششم به هفتم 

نکته قابل توجه این است که شیوه طرح سوالات در آزمون پایه ششم به هفتم از سال 97 دچار تغییراتی شد. در سال های گذشته سوالات به دو صورت ” استعداد تحلیلی ” و ” استعداد تحصیلی ” مطرح می شدند. اما، به تازگی حوزه سوالات تنها به بخش تحلیلی اختصاص یافته و دیگر از کتب درسی سوالی طراحی نمی شود و دانش آموزان تنها باید به پرسش های هوش و استعداد پاسخ دهند. این آزمون دارای دو دفترچه و 100 سوال است که داوطلبان باید به دفترچه اول، در 60 دقیقه پاسخ دهند و به دفترچه دوم در 40 دقیقه پاسخ دهند. بنابراین، داوطلبان می بایست به مطالعه کتب کمک آموزشی بپردازند که در عین بالا بردن مهارت، سرعت آن ها را نیز افزایش دهد. مشاورین با تجربه ما که آگاهی کاملی از همه منابع مورد نیاز دارند، می توانند علاوه بر معرفی لیست کتب مورد نیاز، شما را در چینش برنامه ریزی و آشنایی با نمونه سوالات یاری رسانند. برخی از این کتاب ها، شامل موارد زیر می باشند: 

 • کتاب هوش و خلاقیت و استعداد تحلیلی ششم تا نهم انتشارات کاهه
 • هوش و خلاقیت ریاضی ششم انتشارات مبتکران
 • کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز انتشارات پویش
 • کتاب سنجش iQ هوش و استعداد ششم گاج
 • آموزش هوش استعداد غیرکلامی 9 × 9 انتشارات مهر و ماه
 • کتاب هوش جامع نیترو پویش اندیشه خوارزمی
 • کتاب 20 ازمون شبیه ساز تیزهوشان ششم انتشارات مرشد مبتکران
 • هوش و استعداد تحلیلی ششم ابتدایی اندیشمند

 

منابع و سوالات پایه نهم به دهم

سوالات پایه نهم به دهم، برخلاف آزمون پایه ششم به هفتم، هم از کتاب های درسی و هم از بخش هوش و استعداد است. بنابراین، داوطلبان این آزمون باید منابع زیر را با دقت مطالعه نمایند. 

 • کتاب فارسی تیزهوشان نهم – انتشارت اندیشمند
 • کتاب هوش و استعداد تحلیلی نهم سری IQ – انتشارات گاج
 • علوم تجربی هشتم و نهم
 • کتاب 100 نکته فیزیک تیزهوشان نهم – انتشارات مهر و ماه
 • قرآن و پیام‌های آسمانی پایه نهم و هشتم
 • مطالعات اجتماعی هر دو پایه
 • ریاضی هشتم و نهم
 • کتاب ریاضی تیزهوشان نهم – انتشارات خیلی سبز
 • هوش و استعداد تحلیلی نهم – انتشارات اندیشمند
 • هوش و خلاقیت و استعداد تحلیلی – انتشارات کاهه

به طور کلی برای آزمون این پایه، 100 سوال آورده می شود که 50 سوال آن تحصیلی و 50 سوال آن تحلیلی می باشد. همچنین نصف سوالات به کتب درسی پایه های هشتم و نهم اختصاص دارد. برای اطلاع از ضریب و اهمیت هر درس، به جدول زیر توجه نمایید.

 

 

نام درس تعداد سوالات ضریب گروه تحصیلی میزان ضریب مهارتی
علوم تجربی 10 ریاضی فیزیک: 2 3
علوم تجربی: 4
علوم انسانی: 2
تجربی: 1
انسانی: 1
مطالعات اجتماعی 10 ریاضی : 1 1
علوم تجربی: 1
علوم انسانی: 1
زبان و ادبیات فارسی 10 ریاضی فیزیک: 2 2
علوم تجربی: 2
علوم انسانی: 4
ریاضیات 10 ریاضی فیزیک: 4 3
علوم تجربی: 2
علوم انسانی: 2
قرآن و پیام های آسمانی 10 ریاضی فیزیک: 1 1
علوم تجربی: 1
علوم انسانی: 1

 

سوالات آزمون ثبت نام تیزهوشان در بخش دین و زندگی برای دانش آموزان اقلیت های مذهبی شامل مسیحیت، زرتشتیان و کلیمی ها از منبع کتاب تعلیمات ادیان الهی پایه هشتم و نهم با کد اختصاصی 820 و 920 مطرح خواهد شد.

 

آیا آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نمره منفی دارد؟

دانش آموزان گرامی ملاحظه فرمایند که آزمون حتما دارای نمره منفی است لذا در صورتی که صحت پاسخی کاملا برای شما احراز نشده پاسخ ندهید ضمنا توجه داشته باشید در صورتی که برای سوالی دو پاسخ علامت زده شده باشد حتی اگر یکی از پاسخ ها صحیح باشد سوال به عنوان پاسخ اشتباه درنظر گرفته شده و نمره منفی لحاظ خواهد شد.

 

هر پاسخ صحیح 3 امتیاز مثبت و هر پاسخ اشتباه 1 امتیاز منفی در کارنامه شما خواهد داشت.

 

سوالات آزمون ثبت نام تیزهوشان به صورت تستی و چهار گزینه ایی مطرح می گردند و سطوح شناختی، مهارتی و هوش دانش آموزان را محک می زند شایان ذکر است کلیه سوالات از کتب درسی بوده و امکان دارد به صورت تلفیقی سوال طرح شود.

 

توجه به اولویت بندی در ثبت نام آزمون تیزهوشان

دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشند در مرحله تعیین اولویت ثبت نام سمپاد حتما با توجه به تعداد ظرفیت پذیرش هر مدرسه اولویت بندی نمایید یعنی ترجیحا مدارسی انتخاب شود که ظرفیت پذیرش آن ها پیرو دفترچه بیشتر از اولویت های دیگر باشد.

نکته بعدی که هنگام ثبت نام سمپاد باید رعایت شود محدوده قرارگیری مدرسه است با توجه به شرایط ویژه و سخت مدارس تیزهوشان در رابطه نقل و انتقال دانش آموزان، حتما دقت داشته باشید رفت و آمد دانش آموز را در نظر بگیرید.

 

اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان 1402

به طور معمول دفترچه سوالات آزمون در روزهای پس از برگزاری آن در اختیار داوطلبین قرار می گیرد تا پاسخ های خود را ارزیابی نمایند. اعلام نتایج آزمون ورودی استعدادهای درخشان نیز به طور معمول حدود 4 الی 6 هفته پس از آزمون، در سایت ثبت نام تیزهوشان قابل مشاهده خواهد بود. البته تاریخ های مشخص شده برای هر کدام از پایه های ششم به هفتم، و نهم به دهم متفاوت خواهد بود..

 

دانش آموزان عزیز می توانند برای دریافت کارنامه خود به سایت ثبت نام تیزهوشان به آدرس my.medu.ir مراجعه کنند. همچنین، چنانچه داوطلبی در این آزمون پذیرفته نشده باشد، می تواند تا حداکثر یک هفته بعد از آزمون، اعتراض خود را به ثبت برساند. قابل ذکر است که برای پذیرفته شدگان، کارنامه صادر نمی شود.

 

جهت اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان، کلیک کنید.

 

نکات مهم قبولی و ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد

با توجه به آن که بخش بزرگی از آینده روشن افراد هر جامعه به تحصیل و کسب موفقیت های علمی آن ها بستگی دارد، بنابراین، اشتیاق حاکم برای ورود و ثبت نام سمپاد منطقی خواهد بود. از آن جا که آزمون های ورودی و معیارهای نسبتا دشواری که بر سر راه ورود به این مدارس وجود دارد، شاید بهتر باشد که چند نکته را خدمت متقاضیان عزیز یاد آور شویم.

 • داوطلبان، باید سعی کنند که شیوه مطالعه خود را متناسب با سوالات آزمون شکل دهند. برای عنوان مثال: همان طور که گفته شد سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به صورت تحلیلی است؛ بنابراین، دانش آموزان نباید وقت خود را با خواندن کتاب های درسی تلف کنند. 
 • داوطلبان، باید کتاب ها را تا حد امکان، عمقی بخوانند و فقط کتاب ها را حفظ نکنند.
 • متقاضیان باید اعتماد به نفس بسیار بالایی داشته باشند. زیرا، اغلب داوطلبینی که در سایت تیزهوشان مشخصات خود را وارد می کنند، از نفرات برتر مدارس می باشند. به همین دلیل، داوطلبان باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشند تا در زمان رویارویی با آن ها دچار استرس و اضطراب نشوند. 
 • متقاضیان بهتر است که در زمان ثبت نام و در کل روند این آزمون از یک مشاور کمک بگیرند.

 

 

نکات ثبت نام مدارس تیزهوشان

 

مشاوره موفقیت در آزمون تیزهوشان

همان طور که بیان شد داوطلبان ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان، بهتر است که از یک فرد متخصص و مشاور کمک بگیرند. زیرا، مشاوران در تمامی جنبه های مختلف دانش آموزان را آماده می کنند. جنبه های مختلفی همچون: نحوه صحیح مطالعه و استراحت، بهترین منابع، شیوه تست زدن، افزایش سرعت پاسخ دهی، تخمین رتبه، کاهش استرس و … مواردی هستند که یک مشاور به راحتی می تواند در مدیریت آن ها به دانش آموزان یاری رساند.

 

آخرین اخبار پیرامون مدارس تیزهوشان 

 • 39 دانش آموز نخبه و مدیر مدارس سمپاد در البرز تجلیل شدند

سالار قاسمی، مدیر کل آموزش و پرورش البرز، در سالن سپاه امام حسن مجتبی(ع) از 39 دانش آموز نخبه و مدیر مدارس سمپاد تجلیل کرد. 

 • محتوای درسی مدارس استعدادهای درخشان، در اختیار تمام دانش آموزان قرار می گیرد

الهام یاوری، رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، با اشاره به عمومی سازی محتوای مدارس استعدادهای درخشان اعلام کرد: به زودی محتوای درسی مدارس استعدادهای درخشان، از طریق بستر مجازی در اختیار تمامی دانش آموزان قرار می گیرد. 

 • مدارس استعدادهای درخشان فارس در کشور اول شدند

یونس غلامی، رئیس اداره مدارس استعدادهای درخشان آموزش و پرورش فارس، بیان کرد: خوشبختانه در آزمون پیشرفت تحصیلی دوره اول و دوم متوسطه، دانش آموزان سمپاد فارس حائز مقام اول کشوری شدند.

 

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

پادکست صوتی مقاله

خلاصه مطالب

در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل در مورد زمان و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان، شرایط ثبت نام و … آشنا کنیم. اگر می خواهید در این آزمون، احتمال قبولی خود را دو بالا ببرید، می توانید از راهنمایی ها و مشاوره همکاران ما در ایران تحصیل بهره ببرید. کارشناسان ما تا به امروز توانسته است در زمینه مشاوره ورود به مدارس استعدادهای درخشان، عملکرد چشمگیری را داشته باشد. شما عزیزان می توانید در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب از طریق شماره موجود در سامانه با ما همراه باشید و همچنین، می توانید برای ما کامنت بگذارید تا همکاران ما به شما کمک کنند. 

4.9/5 - (33 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان بندی و تاریخ دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳ چه روزی است؟

پیرو آخرین اطلاعیه سازمان سمپاد زمان احتمالی 15 اسفند ۱۴۰۲ آغاز ثبت نام خواهد بود.

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون سمپاد چیست؟

کلیه دانش آموزان جهت ثبت نام نیاز به رمز ورود همگام و مدارک هویتی و یک قطعه عکس خواهند داشت.

ثبت نام آزمون در چه پایه هایی انجام می گیرد؟

آزمون سمپاد در پایه های هفتم - هشتم و دهم می باشد.

نظرات

 1. Micha
  ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۰

  ظرفیت مدارس تیزهوشان برای رشته تجربی چقدره؟

  • مشاور محمدی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام وقت به خیر
   در زمان ثبت نام تعداد پذیرش برای هر مدرسه داخل سایت مشخص شده است.

 2. پریناز
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۲

  دیگه ثبت نام تمدید نمیشه؟؟‌‌؟

  • rahdar
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام وقت بخیر .
   فعلا خبری از تمدید مهلت ثبت نام نیستش.

 3. حامد
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۴

  من از زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان خبر نداشتم
  مهلت دیگه ای برای ثبت نام وجود ندارد؟؟؟

 4. لیلا
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۲

  برای ثبت نام مدارس تیزهوشان باید کلاسهایی خاصی بچه را بفرستیم؟؟؟

 5. نازی تبریزی
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام خسته نباشید. نحوه انتخاب مرکز برای هفتم به چه شکل هست؟ آیا اولویت تاثیر دارد؟ یا مثل کنکور سراسری بر اساس رتبه و تراز است؟ اگر انتخاب اول قبول نشم و ممکنه کسی که تراز بدتری دارد ولی انتخاب دوم من انتخاب اولش باشد قبول بشه ولی من با تراز بهتر چون انتخاب دومم بوده قبول نشم؟ ممنون

  • tahmasebi
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام دوست عزیز شما باید به ظرفیت پذیرش دقت باشید. ضمنا نمره ی قبولی شما در آزمون کتبی ملاک عمل میباشد.

 6. ام .ان
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۳

  سلام برای ثبت نام مدرسه عکس اول ابتدایی دخترم با روسری قرار داده روز آزمون مشکلی پیش نمیاد .
  متشکر

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام
   برای چه مقطعی می خواهید ثبت نام کنید

 7. سورنا اکبری
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۲

  سلام
  معدل کل پایه هشتم و نیمسال پایه نهم من هر دو بالای 19 هست ولی بعد از زدن ثبت نام در گوشه چپ بالای صفحه پیام ” معدل نیمسال اول نهم شما زیر حد مجاز است” قید می شود چکار باید بکنم؟

  • مشاور ملکی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۲

   سلام وقت بخیر
   این مشکل خود سایت هست باید چندساعت صبر کنید تا مشکل سایت برطرف شود.

 8. پارسا
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام .وقت بخیر…ببخشید من امسال یعنی ۱۴۰۱ کلاس پنجم هستم…و میخواستم تابستون ۱۴۰۲ برا تیزهوشان بخونم…حالا میشه بگید چه کتابای رو بایست بخونم…ممنون

  • مشاور محمدی
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۷

   سلام وقت به خیر
   آزمون تیزهوشان ورودی پایه هفتم تنها تست هوش است و کتاب های مربوط به این مباحث باید مطالعه شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 9. کتایون
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام وقت بخیر از سال دهم هم میشه تیزهوشان ثبت نام کرد؟
  من اصلا سال نهم نمی دونستم همچین مدارسی هست
  تروخدا هیچ راهی داره؟

  • tahmasebi
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام دوست عزیز شما باید آزمون ورودی میان پایه رو شرکت کنید.

   • کتایون
    ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۱

    ببخشید میان پایه چی هست؟

    • مشاور اقازاده
     ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

     سلام وقت بخیر
     به عنوان مثال پایه هشتم میان پایه به حساب می آید

 10. امیرعلی
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

  با سلام و خسته نباشید. من در المپیاد ریاضی مدرسه رتبه ی ۱ و در المپیاد جامع رتبه ی ۴ رو کسب کردم. آیا شانس قبولی دارم؟

  • مشاور محمدی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام وقت به خیر
   کسب مقام در آزمون هادیگر ملاک نیست شما باید بتوانید از پس آزمون تیزهوشان بر بیاید.که با توجه به شرایط شانس بالایی دارید.

   • م
    ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۱

    سلام
    ببخشید آزمون میان پایه هشتم به نهم برای تابستان امسال و استان تهران بر گزار می شود ؟
    و بعد ببخشید از جواب خود اطمینان کامل دارید ؟ چون می خواهم شروع به خواندن بکنم

    • مشاور محمدی
     ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۵

     سلام وقت به خیر
     آزمون میان پایه هشتم به نهم هر ساله و سراسری نیست.در صورت ریزش دانش آموزان امکان اعلام از سوی آموزش و پرورش همان شهر وجود دارد.

 11. A
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من معدل پایانی هشتمم شد19.75اما معدل کلم شد18.98یعنی نمیتونم برای تیزهوشان شرکت کنم دیگه؟

  • مشاور براتی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز قبولی درمدارس تیزهوشان جدا از تاثیر معدل شما یک ازمون ورودی شرکت میکنید که درصد های ازمونتان مهم هست و سعی بفرمایید هم برای کسب معدل 20در نیمسال دوم وهم برای کسب درصدهای بالا در ازمون یک برنامه ریزی اصولی و روش مطالعاتی درست داشته باشید .لطفا جهت دریافت برنامه ریزی اصولی وروش مطالعاتی درست با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید .

 12. بهار
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۵

  برای آزمون ورودی ششم به هفتم ۱۴۰۲ کی باید اقدام کنم ؟؟

  • مشاور ملکی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام مدارس تیزهوشان از ماه فروردین اغاز می شود.
   جهت کسب اطلاع بیشتر درمورد مدارس تیزهوشان با داحلی 109 تماس حاصل فرمایید.

  • مشاور براتی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز تاریخ ثبت نام مدارس تیزهوشان برای ورودی 1402 مشخص نشده است اما با توجه به سال قبل فروردین ماه بوده است .لطفا جهت دریافت اطلاعات کامل تر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 13. Sogii
  ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

  زمان ثبت نام ۱۴۰۲ کی هستش
  چه زمانی باید ثبت نام کنم

  • rahdar
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت بخیر.
   احتمال خیلی زیاد در بهار 1402 ثبت نام انجام میشود.

 14. عاطفه اندی
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

  سلام دخترم امسال میخواد آزمون شرکت کنه اگر قبول بشه احتمال جابجایی ما به یک استان دیگه سال بعدش هست آیا میتونم دخترم رو به شهر مقصد منتقل کنم یا خیر؟پایه ششمه

  • مشاور صادقی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام روز بخیر
   باید حتما با مدرسه مبدا و مقصد رای زنی کنید

 15. شایان
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

  من پذیرفته شدم مدارک برای ثبت نام چی هست؟

  • eshghabadi
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   وقت بخیر مدارک رو برای تحویل به مدرسه اماده کنید

 16. مهدی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

  سلام من در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ در شهر تبریز شرکت و از دفترچه اول ۶۰.۹۱ درصد و از دفترچه دوم ۷۸.۳۳ درصد و تراز کل ۶۶.۷۲۴ می باشد آیا امکان قبولی در اولویت های ۵-۳-۴در مدارس تیزهوشان تبریز می باشد یانه ؟ ممنون

  • alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

   سلام روزبخیر
   در حال حاضر نتیجه آزمون تیز هوشان اعلام شده
   میتونید از لینک زیر اقدام کنید:
   azmoon.medu.ir

 17. آدرینا
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام ببخشید من الان مهر میرم کلاس ششم و میخوام سال دیگه آزمون تیزهوشان بدم . برای ثبت نام تیزهوشان سال دیگه یعنی ۱۴۰۲ باید کی اقدام کنم ؟؟؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدین

  • bahraii
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقتتون بخیر. لطفا برای اطلاع دقیق وارد و عضو کانال های تلگرامی ایران تحصیل شوید

 18. فلانی
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام ببخشید چقد از سوالات استعداد تحصیلی نهم به دهم مربوط به پایه هشتمه؟؟؟؟

  • bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

   با سلام اکثر سوالات از پایه نهایی شما است

 19. اودک
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

  سلام خسته نباشید
  ببخشید اگه کپی شناسنامه رو ببرم، سر جلسه آزمون تیزهوشان راه میدن؟

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

   با سلام برای ورود به جلسه تیزهوشان باید اصل شناسنامه را به همراه داشته باشید

   • شناسنامه‌ام رو داده بودم عکسدار بکنن اونا هم میگن دو هفته‌ی دیگه میاد، ببخشید باید چیکار کنم؟هیچ راهی نداره قبول کنن؟
    ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

    شناسنامه‌ام رو داده بودم عکسدار بکنن اونا هم میگن دو هفته‌ی دیگه میاد، ببخشید باید چیکار کنم؟هیچ راهی نداره قبول کنن؟

    • bagheri
     ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

     با سلام از ثبت احوال بگیرید و کپی شناسنامه ببرید

 20. یلدا
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

  سلام من امسال تیزهوشان ۱۰۰٪ قبول میشیم و میام میگم که قبول شدم 😍
  ممنون از سایت خوبتون
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۵

  • ..
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

   آزمون رو با موفقیت پشت سر گذاشتم
   منتظر نتایج ✨

   • fathollahi
    ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

    سلام نتایج ازمون مدارس تیزهوشان مرداد ماه اعلام خواهد شد

 21. یلدا
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

  سلام من امسال تیزهوشان ۱۰۰٪ قبول میشیم و میام میگم که قبول شدم 😍
  ممنون از سایت هیوا که خیلی عالیه
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۵

 22. کاکی
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

  سلام اگه دانش اموزی ازمون تیزهوشان رو قبول بشه ولی نمره مثلا ریاضی نهمش ۱۴ بشه بخاد بره رشته ریاضی میشه ؟

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

   با سلام در ثبت نام مدارس تیزهوشان 1401 قبولی شما در هدایت تحصیلی اجبار است

 23. اودک
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام وقتتون بخیر
  من شناسنامه‌ ام رو دادم برا عکس دار کردن، برای ورود به آزمون تیزهوشان هم همراه داشتن شناسنامه الزامیه، وقتی بهشون میگیم که نمیشه شناسنامه رو بدین، میگن باطل کردیم شناسنامه‌ی جدید هم دو هفته ی دیگه میاد، بهمون اینو میگن .
  ببخشید باید چیکار کنم؟

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

   با سلام برای ثبت نام مدارس تیزهوشان 1401 و ورود شناسنامه الزامی است ا ثبت احوال پیگیری کنید کپی شناسنامه هم ببرید

 24. ایلیا نائینی
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

  سلام و عرض احترام
  در اولویت بندیهای انتخابی من ،مدارس و محلها در مناطق باید ویرایش شوند. انجام این ویرایش در زمان در نظرگرفته شده ی سه روز قبل آزمون ، امکان پذیر است یا خیر؟
  سپاسگزار

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

   با سلام برای ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس تیزهوشان 1401 اگر انجام شود اطلاع رسانی میشود

 25. محمدمهدی یادگارصالحی
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام ببخشید از چه درس هایی سوال میاد تو امتحان تیزهوشان پایه ششم به هفتم۱۴۰۱-۱۴۰۲؟

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

   با سلام برای تیزهوشان سال ششم به هفتم فقط سوال هوش است

 26. Melika
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

  سلام روزخوش
  ببخشید زمان ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم رو هنوز اطلاع ندادن ؟

  • bagheri
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

   با سلام طبق زمان بندی ثبت نام مدارس تیزهوشان 1401 معمولا ویرایش 3 روز قبل از ازمون است

   • A
    ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۰

    سلام سایت دریافت کارت ورود به جلسه چرا باز نمیشه؟

    • bahraii
     ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

     سلام وقت بخیر.کارت ورود به جلسه صادر شده .به سایت azmoon.meu.irمراجعه کنید

 27. نیوشا
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

  سلام خسته نباشید. درصورت قبولی در پایه ی دهم و عدم ثبت نام در مدارس تیزهوشان میتوان در پایه ی یازدهم
  یا دوازدهم ثبت نام کرد؟

  • bagheri
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

   با سلام برای ثبت نام مدارس تیزهوشان 1401 سال یازدهم و دوازدهم وجود ندارد

 28. مانا
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۱

  سلام من میخوام تیزهوشان ششم قبول بشم و ثبت نام هم کردم ولی تا حالا نصف کتاب هوش کمپلکس رو تست نزدم و یک کلاس هم ثبت نام کردم
  توی آزمون مدرسه به 50% سوالات درست جواب دادم آیا من شانس قبول دارم

  • karimi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام بله

 29. d
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام .. من پایه دهم هستم و میخواستم برای یازدهم ثبت نام کنم. میخواستم بدونم آزمون ورودی باید بدم و اینکه شرایط ثبت نام چطوری هستش

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر . ثبتنام مدارس تیزهوشان در میان پایه دهم به یازدهم در سامانه فعال نیست و میتوانید حضوری پیگیری کنید

 30. S
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

  سلام ببخشید برای ثبت نام مدارس فرزانگان باید جدا از همع ازمون بدیم و ثبت نامش جداست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

   بت نام در یک فرم انجام میشود و امتحانات سراسری و یکسان است.

 31. ژینا
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

  سلام من واقعا نمیدونم چه جوری ثبت نام کنم

  پایه ششم هستم.

 32. Kimia
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

  سلام وقتتون بخیر من الان میخوام ثبت نام کنم اطلاعات کامل میزنم ولی این ارور برام میاد ( پاسخ قابل قبولی از سرویس دهنده دریافت نشد) چیکار کنم مشکل از سایته؟ یا مشکل از منه لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 33. کیمیا
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

  سلام وقتتون بخیر من الان میخوام ثبت نام کنم اطلاعات کامل میزنم ولی این ارور برام میاد ( پاسخ قابل قبولی از سرویس دهنده دریافت نشد) چیکار کنم مشکل از سایته؟ یا مشکل از منه لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 34. محمد میرزایی
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام، متاسفانه دائم سایت هنگ میکند و ظرفیت مراجعه کنندگان را ندارد و یا سیستم باگ دارد. هنوز سازمان ملی استعدادهای درخشان قادر نیست برای یک ثبت نام ساده سایت قابل اعتمادی را در اختیار قراردهد.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 35. هعی
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام خسته نباشید
  ببخشید الان سایت باز شده ولی وقتی میخوایم اطلاعات را ثبت کنیم ارور میدهد !!!
  مشکل چی هست ؟!!

 36. هعی
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۳

  سلام ببخشید الان سایت باز شده ولی وقتی میخوایم اطلاعات را ثبت کنیم ارور میدهد !!!
  مشکل چی هست ؟!!

 37. ايليا
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

  با سلام.دو روز هست كه سايت ورود جهت ثبت نام مشكل دارد و من هنوز موفق به ثبت نام پسرم نشده ام.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 38. ابولفضل عزیزی
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

  چرا سایت تیزهوشان همش قطع میشه ؟ چطوری باید ثبت نام کنیم پس

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام دوست گرامی با توجه به اختلال به وجود امده به دلیل حجم بالای متقاضی در حال حاضر اختلال به وجود امده برطرف شده و امکان ثبت نام برای سایت استعداد درخشان سال 1401 وجود دارد و از طریق سایت azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام کنید

 39. ابولفضل عزیزی
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

  چند روزه موفق به ثبت نام پایه ششم به هفتم نمیشم باید چکار کنم ؟ به پشتیبانی زنگ زدم اما نتیجه ای نگرفتم
  چرا سایت همش قطع میشه

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام
   علت اختلال مشخص نیست

 40. Zh
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام در ثبت نام آزمون ورودی ششم به هفتم فرزانگان هنگام تایید خطا می دهد چه کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت به خیر
   سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان چند روزی با اختلال همراه بود.

 41. زهرا
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام آزمون تیزهوشان و نمونه یکی هست و با هم برگزار میشه یا منتظر باشیم آزمون نمونه ثبت نامش شروع شه

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام وقت بخیر
   خیر زمان ازمون تیزهوشان و نمونه دولتی یکی نیست و زمان ثبت نام ازمون نمونه دولتی هنوز مشخص نشده است.

 42. Najla
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

  سلام برای اتباع کد ملی پدر رو چی باید بزنیم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   با سلام.با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 43. فاطمه
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

  سلام من به دلیلی نتونستم ترم اول رو خوب بدم معدلم ۱۷.۵۶ بود ولی همه پایه های هفتم و هشتمم ۲۰ بود هم ترم اول هم ترم دوم الان میتونم برا تیزهوشان ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید ثبت نام کنید معدل پایه هشتم ملاک است.

 44. سید
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵

  اینجا یک نوع سرقت نرم صورت گرفته که برای ویرایش اولویت ها باید به یک شماره زنگ بزنید که هزینه تماس زیادی دارد وکارشناس که گوشی را برمیدارد مخاطب را به حرف میگیرد تا زمان مکالمه بالا برود وهزینه زیادی متحمل دانش اموز شود ودر اخر هم میگه امکان ویرایش نیست وفقط میشه پیام گذاشت واقعا متاسفم برای اموزش وپرورش که اینقدر حقیرانه دانش اموز را سرکیسه میکنه

 45. تینا
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۵

  کان لم یکن چیه فارسی پاس بدارید حداقل بگید غیرممکن یا هر کلمه فارسی دیگه

 46. فاطمه
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام روز بخیر ، چرا من وقتی ثبت نام سمپاد رو کامل میکنم و موقع تایید هشدار قرمزی میزنه و می‌نویسه فایل شما بیش از حد مجاز است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام بایدمجدد چک کنید

 47. سید ناصر
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

  سلام، مهلت ثبت نام تیزهوشان 1401 چه زمانی هست؟

  • irani
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام، برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان از ۱۶ فروردین الی ۲۶ فروردین باید اقدام کنید.

 48. حشمت
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام خسته نباشید، منه افغان هستم، میخواستم بدونم با توجه به اینکه ایرانی نیستم میتونم اقدام به ثبت نام تیزهوشان کنم؟

  • irani
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام، برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان باید تابعیت ایران رو داشته باشید، به شما توصیه می کنیم تا با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 49. هاشم
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

  سلام، وقتتون بخیر، میخواستم بدونم که بعد از مهلتی که برای ثبت نام مدارس تیزهوشان در نظر گرفته شده مهلت ویرایشی هم در نظر گرفته میشه تا در صورت اشتباه موارد اصلاح بشن؟

  • irani
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام، بله، بعد از مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام مدارس تیزهوشان در زمان در نظر گرفته شده برای دریافت کارت ورود به جلسه می توان اقدام به ویرایش اطلاعات کرد.

 50. sina
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

  ثبت نام آزمون تیزهوشان در سال 1401 چقدر هزینه داره؟

  • irani
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

   هزینه دقیق ثبت نام در مدارس تیزهوشان هنوز اعلام نشده اما به احتمال قوی مبلغی حدود ۸۰ تا ۹۰ هزار تومان خواهد بود.

 51. maryam
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

  ثبت نام مدارس تیزهوشان برای کودکان استثنایی شرایط خاصی داره؟

  • irani
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام، در مورد شرایط کودکان استثنایی برای ثبت نام تیزهوشان اطلاعیه خاصی از سوی سمپاد منتشر نشده اما به احتمال قوی بستگی به نوع مشکل کودک بیمار دارد.

 52. fateme
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

  سلام
  ثبت نام آزمون تیزهوشان چه شرایطی داره؟

  • irani
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام، ثبت نام مدارس تیزهوشان دارای دو دسته از شرایط عمومی و اختصاصی می باشد که در مقاله به طور کامل شرح داده شده است.

 53. درس خون
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

  سلام
  من معدلم 19/91 شده میتونم برای ثبت نام تیزهوشان اقدام کنم؟

  • irani
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام، برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و آزمون ورودی این مدارس معدل بالای ۱۹ کفایت میکنه

 54. نازنین
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

  ثبت نام مدارس تیزهوشان شروه شده؟

  • irani
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام، خیر، مهلت ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ از ۱۶ فروردین الی ۲۶ فروردین هست.

 55. meimanat
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

  سلام روز خوش
  برای ثبت نام تیزهوشان میتونیم تماس بگیریم؟

  • irani
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام بله، برای ثبت نام تیزهوشان و تمامی امور مشاوره ای می توانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل در تماس باشید.

 56. soqra
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام وقت بخیر
  برای ثبت نام تیزهوشان تا چه روزی زمان داریم؟
  شماره تلفنتونم بزارین

  • irani
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام، بازه ثبت نام مدارس تیزهوشان از ۱۶ فروردین الی ۲۶ فروردین هست، شماره هم در بالای صفحه درج شده است.

 57. اکبر
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

  سلام وقت بخیر
  سامانه ثبت نام تیزهوشان چه سایتیه؟

  • irani
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام، برای ثبت نام تیزهوشان باید به سامانه AZMOON.MEDU.IR مراجعه نمایید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان باید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنید.

 58. اصغر
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

  سلام وقت بخیر
  ثبت نام تیزهوشان کی شروع میشه؟

  • irani
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام، مهلت ثبت نام تیزهوشان از ۱۶ فرودرین تا ۲۶ فروردین هست.

 59. razmi
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام
  ثبت نام تیزهوشان چه شرایطی داره؟

 60. هوشمند
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

  سلام و خسته نباشید، من دو پسر دوقلو دارم، می خواستم بدونم برای ثبت نام مدارس تیزهوشان دوتا پسر خودم فرایند استفاده از سهمیه دو قلو بودن به چه صورت خواهد بود؟

  • irani
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام، سهمیه ای که برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان ویژه دوقلو ها در نظر گرفته در صورتی قابل استفاده هست که یکی از دانش آموزان قبول و دانش آموزی دیگری که قبول نشده حد استانداردی از تراز را کسب کرده باشد.

 61. سجاد
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

  سلام، خسته نباشید، سوالی که داشتم اینه که اعلام نتایج آزمون ورودی برای ثبت نام مدارس تیزهوشان چه زمانی می باشد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت اطلاعات در خصوص ثبت نام مدارس تیزهوشان و زمانبندی اعلام نتایج میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

 62. محمود
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

  سلام، من قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان رو دارم و در حال آماده شدن برای شرکت در ازمون ورودی این مدارس هستم، میخواستم ازتون بپرسم که نمره و امتیاز منفی این آزمون به چه صورت خواهد بود؟

  • irani
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام، نمره منفی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به این شکل هست که به ازای هر سه غلط یک جواب درست شما هم غلط محسوب میشه.

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر
   اگر در تست های ازمون ورودی مدارس تیزهوشان تست اشتباه بزنید نمره منفی دارد .

 63. صادق واحدی
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

  سلام وقت بخیر، میخواستم بدونم بعد از ثبت نام مدارس تیزهوشان فرایند ادامه تحصیل در این مدارس به چه صورت خواهد بود؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام و عرض ادب
   برای دریافت مشاوره دقیق در خصوص ثبت نام مدارس تیزهوشان و همچنین شرایط تحصیل در این مدارس میتوانید با مشاوران مرکز ما تماس بگیرید .

  • irani
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام، بعد از ثبت نام در مدارس تیزهوشان دانش آموز برای ادامه تحصیل باید میزان مشخصی از معدل را کسب کند و در غیر این صورت از بین دانش آموزان تیزهوشان با تصمیم کادر مدرسه حذف خواهد شد.

 64. ارسلان
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام، میخواستم بدونم که هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان چقدر هستش؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقت بخیر
   درخصوص شرایط و هزینه های ثبت نام در مدارس تیزهوشان میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

  • irani
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام، هزینه ثبت نام تیزهوشان بسته به اطلاعیه نهایی خواهد بود اما به احتمال زیاد حدود ۸۰ هزار تومان می باشد.

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

   سلام وقت بخیر
   هزینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان معادل 50 درصد یک مدرسه غیرانتفاعی در منطقه میباشد.

 65. Inas
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۳۲

  ببخشید من پارسال در ازمون ششم به هفتم قبول نشدم اونم بخاطر اینکه تلاشم به اندازه‌ی کافی نبود
  الان در پایه هفتم معدل من شد 19/93 و اینکه به نظر شما من میتونم در ازمون نهم به دهم قبول بشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر اگر مطالعه کافی رو داشته باشید و نمرات پایه نهم و هشتم هم خوب باشه بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 66. صادق واحدی
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام، برای ثبت نام مدارس تیزهوشان از پایه ششم به هفتم تمامی نمرات سال پنجم و ششم حتما باید خیلی خوب باشه؟ پسر من در سال پنجم دو نمره خوب داره، میخواستم ببینم میتونه ثبت نام کنه یا نه.

  • irani
   ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام، برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان از پایه ۶ ام به ۷ ام در دو پایه باید تمامی نمرات در دروسی که سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان در نظر گرفته است خیلی خوب باشد و متاسفانه پسر شما نمی تواند در این آزمون ثبت نام نماید.

 67. ارسلان
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

  سلام، مهلت ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان برای سال آتی چه زمانی می باشد؟

  • irani
   ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

   سلام، ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای سال ۱۴۰۱ از ۱۶ فروردین ماه الی ۲۶ فروردین ماه امکان پذیر خواهد بود.

 68. علی
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام خسته نباشید، برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و آزمون ورودی مدارس سمپاد به چه سامانه ای باید مراجعه کرد؟

  • irani
   ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام، برای ثبت نام مدارس تیزهوشان باید به سامانه HOOSH.MEDU.IR و یا AZMOON.MEDU.IR مراجعه نمایید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام باید به سایت AZMOON.MEDU.IR مراجعه کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان باید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنید.

 69. رضا
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام و خسته نباشید، برای ثبت نام مدارس تیزهوشان در مقطع نهم به دهم سوالات هوش و ذکاوت در قبولی دانش آموزان چقدر تاثیر دارند و تعداد آن ها چقدر می باشد؟

  • irani
   ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام، سلام، طبیعتا برای ثبت نام مدارس تیزهوشان اولین گام قبولی در آزمون های ورودی این مدارس می باشد، آزمون ورودی مدارس سمپاد در مقطع نهم به دهم دارای ۵۰ سوال هوش و تحلیلی و خلاقیت می باشد که قطعا بدون پاسخگویی مناسب به آن ها نمی توان در آزمون ورودی تراز قبولی را کسب کرد.

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام تاثیر زیادی دارد .تعداد تست 50 تا است و نصف سوالات ازمون سوالات هوش است

 70. قاسم
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام، من قصد دارم برای دو پسر دوقلوی خودم اقدام به ثبت نام مدارس تیزهوشان کنم، سوالی که دارم این هست که سهمیه دانش آموزان دوقلو به چه شکل خواهد بود؟ چون برای بنده خیلی مهمه که هر دوی آن ها در یک مدرسه تحصیل کنند.

  • irani
   ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام، تاثیر سهمیه دو قلو ها برای ثبت نام مدارس تیزهوشان در حاشیه ای مشخص خواهد بود و صرفا به این معنی نمی باشد که در صورت قبولی یک برادر یا خواهد دیگری هم قبولی شود، در صورتی که یکی از آن ها قبول ، و دیگر هم موفق به کسب حداقل تراز مد نظر سمپاد شود از سهمیه بهره مند خواهد شد و می تواند به مدارس تیزهوشان راه پیدا کند.

 71. ابوالفضل
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۵

  سلام من نمره شده هشتم18/86 آیا میتوانم در امتحان ورودی شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۲

   سلام
   نیازه معدل پایه هشتم شما 19 به بالا باشد

 72. sina nikdel
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

  ثبت نام مدارس تیزهوشان چه شرایطی دارد؟

  • irani
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان دو دسته از شرایط اعم از شرایط عمومی و اختصاصی وجود دارد که شرایط اختصاصی مربوط به بعد از قبولی و کار هایی است که برای ثبت نام باید انجام داد، به شما توصیه می کنیم تا برای بررسی این موارد به صورت دقیق نگاهی به دفترچه ثبت نامی آزمون تیزهوشان بیاندازید.

  • ابوالفضل
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۷

   سلام من نمره شده هشتم18/86 آیا میتوانم در امتحان ورودی شرکت کنم

 73. علی
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۱

  سلام، سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان چیست؟ برای ثبت نام در این مدارس به چه سایتی باید مراجعه کرد؟

  • irani
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام، برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان برای شرکت در آزمون ششم به هفتم باید به وبسایت hoosh.medu.ir و برای شرکت در آزمون نهم به دهم باید به آدرس azmoon.medu.ir مراجعه نمایید، برای ثبت نام در مدرسه بعد از فرایند قبولی هم باید اقدام به مراجعه به سایت sampad.medu.ir نمایید.

 74. Amir
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام براي ثبت نام مدارس تيزهوشان ميتونم با معدل ١١/١٣ اقدام كنم؟

  • irani
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام،‌ متاسفانه برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان باید معدالتون حداقل بالاتر از ۱۸/۵ باشد.

 75. Yeganeh Nemati
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۷

  سلام
  من میخواستم برای ازمون تیزهوشان امسال 1400_1401 ثبت نام کنم
  ثبت نام تموم شده یا هنوز شروع نشده؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام آزمون تیزهوشان هنوز آغاز نشده است.سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان azmoon.medu.ir است.

 76. کارشناس ارشد
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام متاسفانه نه نداریم

 77. کارشناس ارشد
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

  سلام نه نداریم

 78. علی
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

  با سلام
  سوال اول:امتحان تیزهوشان دهم به یازدهم داریم با ازمون یا بدون آزمون
  سوال دوم:امتحان نمونه دولتی با آزمون دهم به یازدهم داریم یا بدون آزمون

  • علی
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

   بله

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقتتون بخیر …جواب هر جفتش خیر است

 79. یوسف باقری
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام
  من تو ازمون تیزهوشان قبول شدم، در چه تاریخی باید برای ثبت نام حضوری اقدام کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام برای ثبت نام حضوری اقدام کنید.

 80. محمد
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام
  اگه کسی بخواد برای کلاس یازدهم وارد مدارس سمپاد بشه باید چیکار کنه ؟؟
  میتونه ثبت نام کنه یا نه ؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام خیر مدارس تیزهوشان از نهم به دهم میتونی وارد بشی

 81. Atena
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

  سلام
  من امتحان تیزهوشان ریاضی فیزیک رو دادم
  الان بنابه دلایلی نمیخوام برای انتخاب رشته ،رشته ی ریاضی را انتخاب کنم
  اگه امتحان تیزهوشان ریاضی رو قبول بشم میتونم بجای تحصیل در رشته ی ریاضی وارد رشته ی تجربی تیزهوشان بشم؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام خیر شما میتونید در همان رشته های انتخابی خودتون برای مدارس تیزهوشان ادامه بدید

 82. ...
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام
  من امتحان تیزهوشان ریاضی فیزیک رو دادم الان بنابه دلایلی میخوام برای انتخاب رشته . رشته ی تجربی رو انتخاب کنم
  اگه ریاضی فیزیک تیزهوشان قبول بشم میتونم بجای ریاضی فیزیک ،تجربی تیزهوشان رو بخونم

  • moshaverarshad
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام نتایج تیزهوشان براساس اولویت های انتخاب شده شما اعلام میشود و ظرفیت پذیرش هر رشته در مدارس مشخص کننده میباشد

   • ....
    ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

    اولویت اول ریاضی فیزیک انتخاب کردم برای اولویت دوم تجربی نیاورد برام باز نوشته بود ریاضی فیزیک

    دیگه راهی نداره که بخوایی رشتتو تغییر بدی
    به نظرتون رشته ی ریاضی فیزیک چقدر فرق با تجربی داره
    اگه برم مشکلی واسم ایجاد نمیکنه ؟؟

    • moshaverarshad
     ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۲

     سلام از نظر تفاوت که خب حتما دارن ولی ریاضی فیزیک و شیمی مشترک هستش

 83. حمید
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

  باسلام
  در اولویت 1و2 چی بنویسیم
  لطف میکنید راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۴

   سلام حمید
   برای ثبت نام مدارس تیزهوشان الویت اول و دوم بستگی به شهرتون و سطح مدارس بستگی داره

 84. شهرام لطیفی
  ۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۶

  با سلام و عرض ادب و احترام سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد برای پایه دهم دقیقا چه زمانی باز می شود؟

  • مشاور ارشد
   ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۳

   سلام سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان هم اکنون فعال هست برای ثبت نام می تونید اقدام کنید.

 85. زهرا
  ۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۰

  با تشکر از راهنمایی های بسیار خوب و کاملتون فقط میخواستم بدونم امکانش هست ثبت نام پسرم رو کارشناسان خودتون انجام بدن؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳

   سلام در صورتی که بخوایین کارشناسان مرکز مشاوره ایران تحصیل تمامی مراحل ثبت نام براتون میتونند انجام بدهند

 86. عرفان
  ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۹

  میشه بگید زمان دقیقشو

 87. مهدی اله مرادی
  ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام و وقت بخیر, وارد کارتابل دخترم جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم شدم, گزینه ثبت نام ندارد و نمی توان ثبت نام کرد, آیا زمان ثبت نام شروع شده و اینکه از چه طریقی؟

  • مشاور ارشد
   ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۴۷

   سلام و درود زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان فعلا شروع نشده شما می تونید در سایت هوش ثبت نام کنید.

 88. یاسین
  ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۱

  سلام و درود و خسته نباشید
  سامانه سمپاد کی شروع میشود؟
  لطفاً راهنماییم بفرمایید

  • مشاور ارشد
   ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام ثبت نام مدارس تیزهوشان هفته آینده آغاز خواهد شد.

 89. شیما فکوررحیمی
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۶

  مدارس تیز هوشان

 90. لبیبللاا
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۸

  چرا در این سایت محلی برای ورود به ثبت نام استعدادهای درخشان وجود ندارد؟

  • مشاور ارشد
   ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام برای ثبت نام مدارس تیزهوشان وارد سایت هوش بشید.

 91. مسیب دعوتی
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۳

  سلام وارد سامانه آزمون تیزهوشان در مقطع ششم به هفتم می شود ولی موقع کلیک بروی گزینه ثبت نام پیام خطا در بازیابی اطلاعات میدهد و پنجره ثبت نام باز نمی شود . لطفا راهنمایی فرمایید.

  • مشاور ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۴

   سلام وقت بخیر سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان کمی با مشکل مواجع شده است.

 92. زهرا
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰

  سلام من وارد سایت همگام میشم بخش ازمون استعدادهای درخشان ولی چیزی برام نمیاره که پبت نام کنم

  • مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۸

   سلام برای ثبت نام مدارس تیزهوشان وارد سامانه هوش بشید و با وارد کردن رمز همگام ثبت نام خود را انجام دهید.

 93. مریم
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۴

  با سلام پسرم میخواهد مدارس تیز هوشان قبول شود یکی نمونه سوال میخوام یکی هم راهنمایی کلی چکار کنم از شششم به مدارس نمونه
  با تشکر

 94. علی
  ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۴

  سلام ازمون تیزهوشان پایه یازدهم برگزار میشه؟

  • مشاور ارشد
   ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام و درود امسال به دلیل شرایط خاص برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و برگزاری آزمون تیزهوشان نمی توان زمان گفت.

 95. نرگس
  ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام وقت بخیر.
  من با کد کاربری و رمز عبوری که قبلا ثبت نام کردم الان نمی تونم وارد شم و پرداخت هزینه کنم

  • dr-naqizade
   ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۱

   سلام شما جهت دریافت رمز ورود جدید با مدیر مدرسه هماهنگ باشین

 96. امیرعباس
  ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۶

  مدرسه ما برای دانش اموزان ثبت نام می کرد الان که مهلت تمام شده از کجاه بفهمم که ثبت نام کرده ام؟

  • dr-naqizade
   ۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام
   شما بایستی وارد سایت ثبت نام تیزهوشان سمپاد 99-1400 azmoon.medu.iu بشین نام کاربری رمز ورود همگام وارد کنید وارد پنل کاربریتون بشین مشخص میشه

 97. morteza
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام . ببخشید من نمره سال هشتممو اشتباه وارد کردم می خواستم ببینم چطور میشه ویرایشش کرد

  • dr-naqizade
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲

   سلام و وقت بخیر زمان ویرایش ثبت نام مدارس تیزهوشان 99-1400 تموم شده

 98. drnaqizade
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۹

  سلام و وقت بخیر بفرمایید در خدمتتون هستیم

 99. drnaqizade
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۹

  سلام و وقت بخیر سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 99-1400 azmoon.medu.ir است که وارد سایت میشین نام کاربری رمز عبور وارد میکنید و مراحل ثبت نامتونو تکمیل میکنید در صورتی که موفق نشدین با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرد تا براتون راهنمایی کنند

 100. drnaqizade
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۰

  سلام و وقت بخیر سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 99-1400 azmoon.medu.ir است که وارد سایت میشین نام کاربری رمز عبور وارد میکنید و مراحل ثبت نامتونو تکمیل میکنید در صورتی که موفق نشدین با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرد تا براتون راهنمایی کنند

 101. drnaqizade
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۰

  سلام و وقت بخیر سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 99-1400 azmoon.medu.ir است که وارد سایت میشین نام کاربری رمز عبور وارد میکنید و مراحل ثبت نامتونو تکمیل میکنید در صورتی که موفق نشدین با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرد تا براتون راهنمایی کنند

 102. drnaqizade
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام و وقت بخیر
  ببخشید منظورتونو نفهمیدم

 103. drnaqizade
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام و وقت بخیر بله مدارس تیزهوشان این امکان فراهم میکنه که فرزندتون زرنگ و باهوش باش

 104. drnaqizade
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 99-1400 وارد سایت azmoon.medu.ir مراحل ثبت نامتونو تکمیل کنید

 105. drnaqizade
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴

  سلام و وقت بخیر سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 99-1400
  azmoon.medu.ir درصورتی که موفق به ثبت نام نباشین با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرین

 106. هاشمی
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۷

  با سلام و احترام
  باتوجه به تمدید ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان تا پایان 98/12/7 از آنجای که مدارس تا 8 اسفند به علت کرونا تعطیل بوده اند اکثر دانش آموزان از تمدید بی اطلاع بوده اند لذا خواهشمند است دوباره یه زمانی برای ثبت نام دانش آموزان جا ماندهمشخص نمایید.
  نمونه اش خواهر بنده حتی زنگ زدم اداره از تمدید مجدد بی اطلاع بودند

  • drnaqizade
   ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام و وقت بخیر متاسفانه شرایطی که پیش اومده در جهت ثبت نام ممکن مجدد تمدید بشه جهت اینک اطلاع بروزی داشته باشین عضو کانال تلگرامی مرکز مشاوره ایران تحصیل بشین

 107. هاشمی
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۶

  با سلام و احترام
  باتوجه به تمدید ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان تا پایان 99/12/7 از آنجای که مدارس تا 8 اسفند به علت کرونا تعطیل بوده اند اکثر دانش آموزان از تمدید بی اطلاع بوده اند لذا خواهشمند است دوباره یه زمانی برای ثبت نام دانش آموزان جا ماندهمشخص نمایید.
  نمونه اش خواهر بنده حتی زنگ زدم اداره از تمدید مجدد بی اطلاع بودند

 108. Maryam
  ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۹

  سلام بازم ثبت نام تمدید میشه

  • drnaqizade
   ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰

   سلام
   سایت ثبت نام مدرسه تیزهوشان سمپاد تا 7 / 12 /98 تمدید شد

 109. maryam
  ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام من برای ثبت وقتی فرم اطلاعات عمومی را پر میکنم میگه حجم فایل بیشتر از حد مجاز است. چیکار باید بکنم؟

  • drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام و وقت بخیر
   برای ثبت نام در سایت مدارس تیزهوشان سمپاد 99-1400 اندازه عکس باید در 300*400 کنید تا بتونید مراحل ثبت نام با موفقیت به پایان برسونید

 110. اسماعیل
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۶

  برای یه ثبت نام ساده،نباید این همه اذیت بشیم.
  لطفا راهنمایی کنید

 111. علی اشرف شهریاری
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰

  با سلام و خسته نباشید
  چرا وقتی لینک سایت را میزنیم وارد نمی شویم و قابل ثبت نام نیست
  لطفا سریع جواب بدید

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۸

   سلام و وقت بخیر سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 99-1400 azmoon.medu.ir است که وارد سایت میشین نام کاربری رمز عبور وارد میکنید و مراحل ثبت نامتونو تکمیل میکنید در صورتی که موفق نشدین با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرد تا براتون راهنمایی کنند

 112. moshaver
  ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۴

  سلام جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 113. حمید رضا جمالی نیکو
  ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱

  چگونه شماره یا کد همگام سازی را پیدا کنیم

  • irantahsil
   ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام حمیدرضا جان جهت دریافت رمز ورود همگام مدارس تیزهوشان با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 114. نازنین زهرا رحمتی
  ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۹

  با سلام و احترام از خانم بنی اسدی بسیار ممنونم که آرامش را به خانواده ما برگرداندند. صحبت آرام و متین ایشان بسیار به بنده کمک نمود. بسیار بسیار ممنونم

 115. Sheida
  ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۲

  هرچی میگردم توسایت همگام کارت ازمون نیست

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴

   با سلام جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون با مرکز تماس بگیرید

 116. محمد
  ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۲

  با درود : لطفا راهنمايي فرماييد سايت و نحوه ثبت نان تيزهوشان پايه ششم كجاست؟ هر چي جستار ميزنيم يا درباره پايه دهم هست و يا تاريخ سال پيش؟ اصلا” آيا هنوز آغاز شده يا خير؟ با سپاس محمد

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸

   با سلام جهت اطلاع از شیوه جدید ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی با مرکز تماس بگیرید

 117. بهار
  ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶

  الان مهلت ثبت نام تموم شده

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰

   با سلام و وقت بخیر ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98 به پایان رسیده جهت پیگیری می توانید با مرکز تماس بگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   مهلت ثبت نام انتخاب رشته با آزمون دانشگاه سراسری تمام شده است منتها دانشگاه آزاد در رشته های با آزمون و بدون آزمون هنوز مهلت ثبت نام دارین.

 118. جواد
  ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۸

  سلام ایا این تاریخ تمدید می شود

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱

   با سلام و وقت بخیر با توجه به زمان 10 روزه جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98 به احتمال زیاد امکان تمدید زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98 وجود نخواهد داشت

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   کدام تاریخ جناب؟؟

 119. امیرحسین
  ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۰

  رفتن به مدارس نمونه واستعداد درخشان

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲

   ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98 از طریق سامانه انجام می گیرد جهت ثبت نام تماس بگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۴

   ؟؟؟؟؟

 120. ..javadb..
  ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام نحوه ثبت نام به چه گونه ای است ؟

  • ایران تحصیل
   ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹

   سلام جهت ثبت نام تیزهوشان 97-98 با شماره های 9099075307 و یا 9099075307 ( استان تهران) تماس بگیرید آخرین فرصت امشب
   موفق باشید

 121. عرفان
  ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۳

  مثبت

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷

   جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 97-98 با مرکز تماس بگیرید

 122. ایلما عباسی
  ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴

  راهنمای سامانه کاملا قابل فهم نیست

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷

   با سلام جهت راهنمای سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 97-98 با مرکز تماس بگیرید

   • مانی
    ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۹

    سلام من مانی هستم و چند وقتی دنبال جواب امتحانات میگردم اما مشکل داره لطفا بررسی کنید

    • irantahsil
     ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳

     سلام مانی عزیز
     جهت رسیدگی به ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور