ثبت نام تیزهوشان نجف آباد

ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم از نیمه دوم اسفند ماه 98 آغاز می شود ، مدارس تیزهوشان ورودی 1400-1401 پایه نهم به دهم اغاز ثبت نام نموده اند و این ثبت نام فقط از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم به نشانی azmoon.medu.ir امکان پذیر خواهد بود و دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام و پرداخت هزینه تیزهوشانرا از درگاه sampad.medu.ir بدست آورند ضمنا با توجه به تغییر قوانین آزمون تیزهوشان و حذف آزمون تیزهوشان ششم به هفتم حتما دانش آموزان و اولیا گرامی قبل از ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم دفترچه ثبت نام تیزهوشان دهم را مطالعه نموده سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

مدارس تیزهوشان ( استعداد درخشان یا سمپاد ) امسال نیز طبق روال گذشته در مراکز سراسر کشور اقدام به جذب دانش آموز می کند ، در سال های گذشته مدارس تیزهوشان در مقاطع اول و دوم متوسطه اقدام به جذب دانش آموز می کردند که با توجه به تصمیمات اتخاذ شده امسال فقط در مقطع تیزهوشان متوسطه دوم پذیرش خواهد داشت به عبارتی دیگر ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ملغی گردید و پذیرش فقط در مقطع تیزهوشان نهم به دهم صورت خواهد گرفت ضمنا کلیه ثبت نام ها از سامانه نام نویسی آزمون تیزهوشان صورت خواهد گرفت.

 

برای مشاوره تحصیلی و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم با مرکز مشاوره سمپاد – ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) تماس از 8 صبح الی 1 شب

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم

سامانه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم
سامانه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم بصورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت Amoon.medu.ir انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری نمی‌باشد. دانش آموزان گرامی می بایست ابتدا از طریق سایت azmoon.medu.ir وارد قسمت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم شوند و از در محل مقرر اطلاعات خود را ائم از شماره ملی و یا دانش آموزی وارد نمایند پس از طی مراحل بالا یک صفحه جدید باز می شود که داوطلبان ثبت نام میتوانند اطلاعات ثبت نامی خود ائم از مشخصات شناسنامه ای – ادرس – کدپستی – شماره تماس – رشته تحصیلی و معدل خود را وارد نمایند و پس از پایان عملیات سیستم ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم به دانش آموزان یک کد پیگیری میدهد تا در پیگیری های بعدی بتوانند مشخصات خود را ببینند ضمنا ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان نیز با این کد امکان پذیر خواهد بود لذا دانش آموزان گرامی از رسید ثبت نام یا کدپیگیری ثبت نام تیزهوشان خود پرینت تهیه کرده و تا اتمام آزمون همراه داشته باشند.
هزینه ثبت نام را که پرداختید، با وارد شدن به صفحه نهایی، تمام اطلاعات دانش آموزی شما نمایش داده می‌شود. سعی کنید اطلاعات نمایش داده شده را یادداشت نمایید و تا زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نزد خود نگه دارید.

ضمنا لازم به ذکر است کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی میتوانند سهولت در امر ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم و اطمینان از درست انجام شدن مراحل ثبت نام با توجه به حساسیت ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم مراحل ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم را به مشاوران مرکز ایران تحصیل بسپارند و از مزایای مشاوره موفقیت در آزمون – دریافت نمونه سوالات تیزهوشان و منابع آزمون تیزهوشان دهم و … بهره مند گردند که بدین منظور می توانند با شماره 9099072952 و یا 9099072952 ( استان تهران) همه روزه از 8 صبح الی 1 شب از سراسر کشور تماس حاصل نمایند .

 

دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت ثبت نام مدارس تیزهوشانمشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان و منابع آزمون تیزهوشان با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایند پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)

 

مزایایثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم

 1. مدارس تیزهوشان مانع هدر رفتن استعداد دانش آموزان تیزهوش می‌شوند.
 2. دانش آموزان این نوع مدارس از طریق آزمون پذیرش می‌شوند.
 3. جلوگیری از افسردگی و دلزدگی دانش آموزان با استعداد تا در محیطی پرتلاش و رقابتی قرار گرفته و پا به پای دانش آموزان دیگر مستعد و تیزهوش تحصیل کنند.
 4. مدارس تیزهوشان در سراسر کشور نمایندگی دارند و در کنار مدارس شاهد و مدارس نمونه دولتی جزء مدارس خاص می‌باشند.
 5. این نوع مدارس موجب شکوفا شدن استعدادها و خلاقیت‌های دانش آموزان تیزهوش می‌شوند.

 

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم 97 مطابق با مطالب درج شده در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم به شرح زیر است :

داوطلب باید تابعیت ایرانی داشته باشد. داوطلبان غیر ایرانی هم البته در شرایط خاص مجاز به شرکت در آزمون تیزهوشان می‌باشند ضمنا کلیه داوطلبانی که قصد ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم را دارند باید دانش آموز پایه تحصیلی نهم باشند و همچنین یکی دیگر از شرایط مهم شرکت در آزمون شرط معدل است به طوری که حداقل معدل پایه هشتم دانش آموز متقاضی باید نوزده باشد تا بتواند در آزمون شرکت کند لازم به ذکر است که کلیه مراحل ثبت نام فقط به صورت اینترنتی انجام خواهد شد و دانش آموزان محترم می توانند پس از تکمیل فرآیند ثبت نام نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اقدام نمایند .

 

شرایط ورود ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم بدون آزمون

قابل توجه دانش آموزانی که پایه هفتم و هشتم را در مدارس استعداد درخشان یا مدارس سمپاد گذرانده‌اند در صورتی که هر دو سال توانسته باشند معدل بالای 17 را کسب کنند، می‌توانند بدون شرکت در آزمون تیزهوشان مستقیم و بدون مشکل وارد پایه دهم متوسطه شوند.

نکته مهم : قابل توجه دانش آموزان و داوطلبان ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان که قصد دارند بدون آزمون وارد دانشگاه شوند ، ثبت نام بدون آزمون در مدارس سمپاد یا تیزهوشان فقط در خصوص مقطع متوسطه دوم یا همان نهم به دهم است به صورتی که اگر دانش آموزی از پایه ششم وارد مدارس تیزهوشان شده باشد در صورتی که در مقطع هفتم و هشتم معدل سالانه وی بالای 19 باشد می تواند به صورت بدون آزمون در مقطع نهم به دهم در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل دهد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود بدون آزمون به مدارس تیزهوشان و معرفی بهترین کتب کمک آموزشی چهت قبولی تیزهوشان با ما تماس بگیرید.

 

زمان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم

 

داوطلبان گرامی زمان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم در اواخر اسفند ماه یا اوایل اردیبهشت ماه خواهد بود. توصیه می‌کنیم که ثبت نام خود را در همان روزهای اول ثبت نام انجام دهید تا دچار مشکل نشوید ضمنا کلیه دانش آموزان از سراسر کشور می توانند جهت اطلاع از قوانین جدید مدارس تیزهوشان و تغییرات جدید آن با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرند شماره های تماس 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) خواهد بود و پاسخگویی به سوالات شما همه روزه از ساعت 8 صبح الی 1 شب انجام خواهد گرفت .

 

 

 

 

دانش آموزان عزیز جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام تیزهوشان دهم و دریافت دفترچه ثبت نام تیزهوشان با ایران تحصیل تماس بگیرید .

والدین گرامی در صورتی که نیاز به راهنمایی در زمینه نحوه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم یا نحوه ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی دارید، با مرکز ما تماس بگیرید تا ثبت نام فرزندتان را در سریعترین زمان و بصورت کامل انجام دهیم. 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران)

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان پ

کلیه دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس تیزهوشان موظف اند تا ده روز قبل از برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از سامانه azmoon.medu.ir صورت خواهد گرفت لذا داوطبان محترم ملزم به دریافت به موقع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان می باشند.

 

زمان برگزاری و ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم

تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم در نیمه اول تیر ماه خواهد بود.

دانش آموزان گرامی جهت اطلاع دقیق از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان دهم با ما تماس بگیرید.

سایت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 98-99
سایت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم

 

مطالب مرتبط :

17 نظر برای «سامانه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 1400-1401»

 • با سلام من موقع ثبت نام موفق به پرداخت وجه ثبت نام نشده ام لطفا راهنمایی نمایید واگر امکان دارد زمانی را برای پرداخت وجه معیین نمایید . باتشکر

 • سلام خسته نباشید
  من امسال در مدرسه تیزهوشان پذیرفته شده ام ولی معدل کلاس هشتمم 18.86 هست آیا میتونم در مدرسه تیزهوشان ثبت نام کنم

 • سلام ممنون ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم استعداد های درخشان شرط معدل 19 است حالا در صورتی که قبول شدین در ازمون با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید راهنماییتون کنند.

 • سلام و وقت جهت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 قبل از اینک اولویت هارو انتخاب کنید باید رشته مورد نظر انتخاب کنید تا براتون اولویت ها لود بشه

 • سلام و وقت بخیر با توجه به این که تعداد کثیری از دانش اموزان موفق به ثبت نام در سامانه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 نشده اند ممکن هست نیمه دوم اردیبهشت تمدید بشه بمدت یک روز که جهت اطلاع دقیق می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام من اهل شهرستان خوی هستم امسال مدارسه سمپادنهم به دهم دخترانه فقط۱۵نفر انتخاب می کند لطفااگه امکان داردتعدادنفرات قبولی راافزایش دهید.

 • سلام وقت بخیر خواستم بدونم شایعاتی که درباره آزمون امسال اومده (اینکه پنجاه درصد سوالات استعداد تحلیلی و پنجاه درصد استعداد تحصلی هست و اینکه از پنجاه درصد استعداد تحصیلی پنجاه درصد از کلاس هشتمه و بقیه از نیمسال نهمه)درسته یا نه؟!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *