ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شهریه مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲

شهریه مدارس تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مبلغ شهریه مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ اعلام شد. کلیه دانش آموزان می توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با هزینه تحصیل در مدارس سمپاد اقدامات لازم را برای ثبت نام در این مدرسه در صورت تهیه کلیه مدارک لازم انجام دهند. دقت داشته باشید که عوامل زیادی می توانند بر روی نرخ شهریه مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم تأثیر قابل توجهی داشته باشند. البته در این میان کسب اطلاعاتی در رابطه با نرخ شهریه مدارس تیزهوشان برای فرهنگیان نیز اهمیت زیادی داشته و باید به این موضوع مهم توجه خاص و ویژه ای شود.

 

با توجه به این که کسب اطلاعاتی در رابطه با شهریه مدارس تیزهوشان برای هر یک از دانش آموزان مایل به ادامه تحصیل در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم این قبیل از مدارس الزامی است. از این رو کمک گرفتن از مشاوری آگاه و کاردان در این رابطه می تواند بسیار کمک کننده باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با مبلغ شهریه مدارس تیزهوشان برای دانش آموزان ششم به هفتم و نهم به دهم در سال جاری می توانید با تیم مشاوره حرفه ای تماس بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از مبلغ شهریه پایه ششم به هفتم مدارس تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

شهریه مدرسه های تیزهوشان به یکی از دو صورت اقساطی و یکجا در آغاز هر ترم تحصیلی دریافت می گردد

 

هزینه تحصیل در مدارس سمپاد ششم به هفتم

 

 

چه مواردی در نرخ شهریه مدارس تیزهوشان تأثیر دارند؟

شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید که عوامل مختلفی می توانند بر روی نرخ شهریه مدارس تیزهوشان اثری اساسی داشته باشند.

در ادامه این نوشته با ذکر مواردی اثرگذار بر روی هزینه تحصیل در مدارس سمپاد ششم به هفتم و همین طور نهم به دهم در خدمت شما هستیم.

 

 

. شهری که در آن زندگی می کنید

یکی از عواملی که می تواند اثری اساسی بر روی نرخ شهریه مدارس تیزهوشان داشته باشد شهری است که شما در آن زندگی می کنید و قصد ادامه تحصیل در یکی از مدارس تیزهوشان آن را دارید.

 هزینه تحصیل در مدارس سمپاد ششم به هفتم یا نهم به دهم برای دانش آموزانی که به فرض در استانی همچون تهران زندگی می کنند به مراتب از کسانی که در شهرهای کوچکتر ایران اقامت دارند بیشتر است.

علت این موضوع را می توان به مجهزتر بودن مدارس تیزهوشان استان تهران و همین طور بالاتر بودن هزینه ها در این شهر نسبت داد.

 

 

. خدماتی که در مدرسه خدمت دانش آموزان ارائه می شوند

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر نرخ شهریه مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم خدمات مختلفی است که به دانش آموزان برای داشتن رفاه بیشتر در مدارس ارائه می شوند.

از میان این خدمات ارائه شده در مدارس تیزهوشان می توان از هزینه المپیادهای دانش آموزی و همین طور سرویس ایاب و ذهاب نام برد که هر چه باکیفیت بالاتری ارائه شوند به مراتب هزینه تحصیل در مدارس سمپاد هم بالاتر می رود. یاد کرد.

 

 

برای دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان وارد لینک مربوطه شوید

 

 

. تجهیزات و امکانات ارائه شده در مدارس تیزهوشان

یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که می تواند نقش زیادی در مبلغ شهریه پرداختی به مدارس تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم داشته باشد تجهیزات و امکاناتی است که در مدرسه مورد نظر شما وجود دارد.

از میان این امکانات می توان از استخر، زمین بازی، سالن مجهز غذاخوری و غیره نام برد که در نوع خود قابل توجه هستند.

 

 

. مقطعی که دانش آموز قصد ادامه تحصیل در آن را دارد

بسته به این که دانش آموز شما قصد ورود به مدارس تیزهوشان در یکی از دو مقطع ششم به هفتم و یا نهم به دهم را دارد هزینه پرداختی برای مدرسه وی هم متفاوت است.

شاید بپرسید علت این موضوع چیست و چه وابستگی بین این دو وجود دارد؟ در پاسخ باید عرض کنیم که هر چه مقطع تحصیلی تحصیلی دانش آموز بالاتر باشد ساعت های صرف شده برای تدریس به وی هم بالاتر می رود.

اینجاست که به مراتب باید شهریه بیشتری را برای ادامه تحصیل فرزندتان در مدارس تیزهوشان پرداخت کنید.

 

 

 نحوه پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان به چه صورت است؟

حتماً‌ این پرسش در ذهن شما هم مطرح شده که مدارس تیزهوشان چگونه برای دریافت شهریه خود اقدام می کنند و این موضوع به چه شکل است؟

در پاسخ به این سؤال باید عرض کنیم که پرداخت هزینه تحصیل در مدارس سمپاد به صورت قسطی (پرداخت ماهیانه) و با ارائه چک و یا به صورت یکجا به حساب مدارس انجام می شود.

 

 

چه تفاوتی بین شهریه مدارس تیزهوشان با مدارس غیردولتی وجود دارد؟

در رابطه با تفاوت بین شهریه مدارس تیزهوشان با مدارس غیردولتی باید عرض کنیم که به مراتب این هزینه بسیار پایین تر است.

اما در مدارس تیزهوشان هزینه های اضافی زیادی از والدین دانش آموزان در پایه های مختلف ششم به هفتم و یا نهم به دهم گرفته می شود.

به طور مثال، شما در زمان ثبت نام فرزندتان در مدارس تیزهوشان باید هزینه های زیادی را نیز بابت برگزاری اردوهای دانش آموزی، انواع المپیادهای درسی، استفاده از امکانات فراهم شده در مدارس مانند استخر، زمین بازی مجهز، کتابخانه، سالن غذاخوری، ایاب و ذهاب و همین طور غذا پرداخت کنید.

اینجاست که هزینه تحصیل در مدارس سمپاد بالا می رود و شاید شرایط سختی را برای خانواده ها ایجاد کند.

 

 

حل مشکل پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان برای خانواده های بی بضاعت

همواره این احتمال وجود دارد که دانش آموزی هوش و استعداد بسیار بالایی داشته و استحقاق ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارد اما متأسفانه خانواده وی با مشکل مالی روبرو هستند و امکان پرداخت شهریه برای وی وجود ندارد.

از طرفی با توجه به شرایط غیرقابل تحمل پیش آمده به دلیل شیوع وسیع و گسترده ویروس کرونا و بیکار شدن بسیاری از والدین بسیاری از افراد واقعاً توانایی پرداخت شهریه تحصیل در مدارس سمپاد را نداشته و همین امر نگرانی های زیادی را برای خانواده ها و همین طور فرزندان با استعداد و باهوش آن ها ایجاد کرده است.

اما از آن جایی که در نظام آموزشی ایران همواره سعی بر عقب نماندن هیچ دانش آموزی از تحصیل به دلیل نداشتن توانایی لازم برای پرداخت شهریه بوده با تدابیر خردمندانه مسئولین این مشکل هم برطرف شده است.

به این صورت که والدین دانش آموز می توانند برای پرداخت نرخ شهریه مدرسه تیزهوشان فرزندشان به صورت قسطی و با پرداخت ماهیانه اقدام کنند تا بدین ترتیب دانش آموز هم فرصت ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان را پیدا کند.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم وارد لینک مربوطه شوید

 

 

نرخ شهریه مدارس تیزهوشان نهم به دهم

 

 

آیا اطلاعی از آخرین نرخ شهریه مدارس تیزهوشان دارید؟

آخرین نرخ شهریه مدارس تیزهوشان برای دانش آموزان مایل به ثبت نام و ادامه تحصیل در این مدرسه خاص اعلام شده است.

در ادامه این مبحث با ذکر این مبلغ شهریه تحصیل در مدارس تیزهوشان در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم. هزینه تحصیل در مدارس سمپاد ذکر شده در زیر بر حسب تومان نوشته شده اند.

 

 

آخرین مبلغ شهریه مدارس تیزهوشان (پایه های مختلف تحصیلی
پایه پیش دانشگاهی 10/524/000 4/725/000
پایه دهم و یازدهم تحصیلی (دوره دوم متوسطه) 8/420/000 3/780/000
پایه هفتم، هشتم و نهم (دوره اول متوسطه) 6/585/000 2/900000
پایه اول، دوم، سوم، چهارم. پنجم و ششم دبستان 5/595/000 2/000/022

 

 

تکلیف واریز شهریه مدارس تیزهوشان در دوران کرونا چیست؟

دیگر همه از حال و هوای درس خواندن دانش آموزان در این روزهای کرونایی مطلع هستید. شرایط در حال حاضر طوری است که هر یک از دانش آموزان باید در خانه بنشینند و درس بخوانند.

به این ترتیب دیگر خبری از حضور در کلاس درس و شیطنت های کودکانه و دیدن دوستان و همکلاسی ها نیست. در این میان، دانش آموزان بسیاری هستند که در مدارس شهریه پرداز مانند تیزهوشان درس می خوانند.

اما در حال حاضر امکان استفاده از امکانات این مدارس برای دانش آموزان وجود ندارد. اینجاست که این سؤال مطرح می شود که آیا باز هم والدین دانش آموز باید شهریه کامل این مدارس را پرداخت کنند یا این که به دلیل شرایط خاص به وجود آمده خبری از این موضوع نیست؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم که با توجه به شیوع وحشتناک ویروس کرونا و تعطیلی تمام مدارس هزینه پرداختی در مدارس تیزهوشان به مراتب کمتر از قبل می شود.

به این معنا که والدین دانش آموز در زمان ثبت نام فرزند خود در مدارس تیزهوشان موظف به پرداخت تنها پنجاه درصد از هزینه تحصیل در مدارس سمپاد ششم به هفتم و یا نهم به دهم هستند.

پس ملاحظه می کنید که از طرف مسئولین امر کاهش قابل ملاحظه ای در پرداخت شهریه برای دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس سمپاد در این روزهای کرونایی در نظر گرفته شده است.

 

 

آیا فرزندان فرهنگیان ملزم به پرداخت تمام مبلغ شهریه مدارس تیزهوشان هستند؟

با توجه به ارج گذاری به مقام شامخ فرهنگیان و معلم های عزیز بنا به تصمیم مسئولین امر تصمیماتی هم در رابطه با پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان فرزندان این عزیزان در نظر گرفته شده است.

به این معنا که، فرهنگیان براساس قوانینی مصوب امکان عدم پرداخت کل مبلغ هزینه تحصیل در مدارس سمپاد فرزندان خود را دارند و می توانند از تخفیف شهریه در نظر گرفته شده استفاده کنند.

خوشبختانه برای فرزندان فرهنگیان تخفیف شهریه خوبی از طرف مسئولین برای ادامه تحصیل فرزندانشان در مدارس تیزهوشان در نظر گرفته شده که خود می تواند به کاهش هزینه های آن ها تا حد قابل توجهی کمک کند.

 

 

در مورد ثبت نام در مدارس تیزهوشان چه اطلاعاتی دارید؟

در این مبحث بحث مفصلی با شما در رابطه با شهریه مدارس تیزهوشان و موارد مهمی از جمله نحوه پرداخت این مبلغ به حساب مدرسه مورد ثبت نام داشتیم.

اما بهتر است کمی در رابطه با زمان و همین طور شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان با شما صحبت کنیم.

زیرا به جز مبحث نرخ شهریه مدارس تیزهوشان کسب اطلاعاتی در رابطه با این موارد مهم هم برای دانش آموزان و همین طور خانواده های آن ها الزامی و مهم به نظر می رسد.

 

 

در مورد زمان ثبت نام در مدارس تیزهوشان چه می دانید؟

ثبت نام در مدارس تیزهوشان برای پایه های مختلف ششم به هفتم و همین طور نهم به دهم در زمان های مشخصی صورت می گیرد.

البته این زمان از قبل و به شکل اینترنتی به اطلاع دانش آموزان می رسد و آن ها باید اطلاعات لازم را در این رابطه داشته باشند.

در رابطه با زمان اختصاص یافته برای ثبت نام دانش آموزان در مدارس سمپاد در سال جاری باید خدمت شما بگوییم که این ثبت نام برای دانش آموزان در سال جاری در اردیبهشت ماه انجام شد.

 

 

چگونه می توان برای ثبت نام مدارس تیزهوشان اقدام کرد؟

در رابطه با نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان باید خدمت شما بگوییم که این امر برای دانش آموزان به صورت اینترنتی انجام می شود.

البته سامانه مورد استفاده متقاضیان ورود به پایه ششم به هفتم و همین طور دانش آموزان مایل به ادامه تحصیل در مقطع نهم به دهم مدارس تیزهوشان با یکدیگر متفاوت است.

به این معنا که، هر یک از دانش آموزان و یا والدین آن ها باید برای ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه ششم به هفتم وارد سامانه ای به نام hoosh.medu.ir شده و مابقی دانش آموزان مایل به ورود به مدارس تیزهوشان در پایه نهم به دهم هم الزاماً‌ باید برای انجام مراحل ثبت نام وارد سامانه azmoon.medu.ir شوند.

 

 

در مورد شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام مدارس تیزهوشان چه می دانید؟

ثبت نام و ادامه تحصیل هر یک از دانش آموزان در مدارس تیزهوشان تحت شرایطی برای وی انجام می گیرد.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط اعلام شده برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان هستید می توانید با تیم مشاوره ای کاردان و حرفه ای در این رابطه مشورت بفرمایید.

 

 

بهترین کتب و منابع کمک درسی را برای قبولی در تیزهوشان بشناسید

شناخت بهترین کتب و منابع کمک درسی برای قبولی در آزمون تیزهوشان اهمیت زیادی دارد.

 منابعی که می تواند به شما در کسب بهترین نتیجه در آزمون تیزهوشان کمک کند آرزویتان را در رابطه با ورود به مدارس تیزهوشان برآورده کند.

بهترین کتب و منابع کمک درسی برای قبولی در مدارس تیزهوشان به مراتب باید ویژگی های خاصی داشته باشند تا بتوان آن ها را بهترین نامید.

به طور مثال، ارائه خلاصه هایی کامل و جامع از دروس، وجود تست های آزمون های سال های گذشته و همین طور تست های تألیفی، داشتن بیانی شیوا و روان را می توان می توان از بهترین خصوصیات و ویژگی های منابع کمک درسی برای قبولی در آزمون تیزهوشان دانست.

 

 

با سؤالات آزمون تیزهوشان آشنا شوید

آشنایی با سؤالات آزمون تیزهوشان و نحوه طراحی آن ها یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند به شما  کاهش استرس و نگرانی در زمان آزمون و رسیدن به نتیجه مطلوب کمک کند.

 

 

در مورد زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چه می دانید؟

یکی دیگر از مواردی که هر یک از شما دوستان عزیز دانش آموز مایل به ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان باید به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان است.

در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان باید عرض کنیم که به طور معمول هر ساله این امر در حدود یک تا یک و نیم ماه بعد از برگزاری آزمون ورودی انجام می گیرد.

اما در رابطه با نحوه اعلام نتایج باید گفت که نتایج این آزمون مهم معمولاً در سایت مرکز ملی استعدادهای درخشان خدمت دانش آموزان اعلام می شود.

 

 

آیا چیزی در مورد سهمیه چند قلوها در آزمون تیزهوشان شنیده اید؟

سهمیه چند قلوها امتیازی است که به دانش آموزان مایل به ورود به مدارس تیزهوشان اختصاص داده شده و افراد می توانند از آن استفاده کنند.

این سهمیه به این شکل است که در صورت قبولی و پذیرش یکی از دوقلو یا چند قلوهای همزاد امکان ثبت ورود یکی دیگر از قل ها به مدارس تیزهوشان وجود دارد.

البته این امر در صورتی است که فرد حداقل هشتاد درصد از نمره قبولی را کسب کرده باشد و در غیراینصورت این موضوع کان لم یکن تلقی می شود.

 

 

با برنامه ریزی درسی دقیق قبولی در تیزهوشان را از آن خود کنید

داشتن برنامه ریزی درسی دقیق و بی عیب می تواند کمک بزرگی به شما در کسب بهترین نتیجه در آزمون تیزهوشان داشته باشد.

از این رو بهترین راه کمک گرفتن از مشاوری کاردان و دقیق برای داشتن سطح بالاترین و بهترین برنامه درسی است.

فردی که بتواند راهکارهای لازم را برای کسب نتیجه مطلوب در آزمون تیزهوشان به شما ارائه کند.

 

 

برای آشنایی با میلغ شهریه پایه نهم به دهم مدرسه های تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

تست هوش آزمون تیزهوشان

چگونه برای تیزهوشان برنامه ریزی کنیم؟

شهریه مدارس تیزهوشان برای فرهنگیان

azmoon.tehranedu.ir

شهریه مدارس تیزهوشان

3.8/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شهریه مدارس تیزهوشان چقدر است؟

برای اطلاع از مبلغ دقیق شهریه مدارس تیزهوشان با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

چه عواملی بر روی هزینه تحصیل در مدارس سمپاد تأثیر دارند؟

از میان عوامل مؤثر بر نرخ شهریه مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم می توان از مقطع تحصیلی دانش آموز و همین طور شهر یا منطقه محل سکونت نام برد.

نحوه پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان به چه شکل است؟

برای پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان می توانید به یکی از دو صورت ماهیانه و یا یکجا در همان زمان ثبت نام اقدام کنید.

آیا فرزندان خانواده های بی بضاعت از ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان باز می مانند؟

خیز. برای آن ها نیز تمهیداتی جهت پرداخت شهریه در نظر گرفته شده است.

نظرات

 1. Avatar photo
  مهدی
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

  سلام شهریه مدارس تیزهوشان سالانه است یا ماهانه؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹

   مشخص نیست ولی 10 الی بیست درصد نسبت به پارسال افزایش دارند

مطالب مرتبط

تماس با مشاور