ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 1403 هفتم،دهم my.medu.ir

اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای استعلام قبولی مدارس تیزهوشان

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان از طریق سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش در بازه زمانی مقرر اعلام خواهد شد. حدود دو ماه پس از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان، دانش‌آموزان می‌توانند جهت دریافت نتایج آزمون خود به صورت اینترنتی به سایت my.medu.ir مراجعه کنند.

یک هفته پس از اعلام نتایج، برای داوطلبانی که اسم آن‌ها در لیست قبولی‌های تیزهوشان باشد، کارنامه‌ای صادر خواهد شد که شامل تعداد پاسخ‌های درست و نادرست داوطلب و همچنین امتیاز آخرین فرد پذیرفته شده در مدارس تیزهوشان است.

سامانه اعلام اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 1403

اسامی قبول‌ شدگان مدارس تیزهوشان، به همراه لیست استعدادهای درخشان بر روی سامانه ثبت‌نام مدارس تیزهوشان قابل مشاهده است. به این ترتیب، اسامی دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان از طریق سامانه my.medu.ir اعلام خواهد شد.

در حالی که پیش از این، لیست قبول شدگان استعدادهای درخشان در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه ششم به هفتم، از طریق سامانه hoosh.medu.ir و در پایه نهم به دهم در سامانه hamgam.medu.ir قابل مشاهده بود؛ اما در سال جاری داوطلبان می‌توانند از طریق سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به لیست اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان دسترسی پیدا کنند.

البته قبولی در این آزمون مختص به دانش آموزانی است که موفق به کسب تراز مناسب شده‌ باشند. پس از انتشار کارنامه آزمون تیزهوشان داوطلبانی که موفق به اخذ تراز کافی جهت قبولی شده‌اند، می‌توانند در مدرسه پذیرفته شده با ارائه مدارک هویتی و تحصیلی ثبت‌ نام کنند.

همچنین برخی از دانش آموزان ممکن است در لیست اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم به هفتم یا لیست اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان نهم به دهم قرار نگرفته باشند. این دسته از داوطلبان می‌توانند با استفاده از ذخیره مدرسه تیزهوشان، نسبت به ثبت‌نام جهت قبولی در این ظرفیت اقدام نمایند و شانس دوباره خود را برای ورود به این مدارس امتحان کنند. داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند، لیست اسامی دانش آموزان در پایه‌های مختلف متفاوت است.

سامانه اعلام اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان

زمان اعلام اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 1403

برگزاری آزمون سمپاد هر سال در خرداد ماه است و حدودا بعد از یک ماه، نتایج آن از طریق سایت my.medu.ir منتشر می‌شود. دانش آموزان با درج اطلاعاتی مانند نام کاربری و رمز مای مدیو می‌توانند به اسامی قبول شدگان دسترسی پیدا کنند. باتوجه به زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سال‌های قبل، پیش‌بینی می‌شود که اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان در اوایل مرداد ماه منتشر شود.

اسامی قبولی‌های تیزهوشان در سال‌های گذشته از طریق سایت پادا به نشانی pada.medu.ir اعلام می‌شد؛ اما در سال جاری براساس تغییرات صورت گرفته، اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان از طریق سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش منتشر خواهد شد. در حال حاضر اعلامیه‌ای در خصوص زمان دقیق اعلام اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان منتشر نشده است.

در صورت اعلام تاریخ دقیق نتایج آزمون تیزهوشان، اطلاعات این بخش به‌روزرسانی می‌شود.

زمان اعلام اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان

اعلام اسامی ذخیره آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 1403

اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان پس از ثبت‌ نام دانش آموزان قبول شده در سامانه مای مدیو قرار خواهد گرفت. اعلام ذخیره تیزهوشان زمانی صورت می‌پذیرد که ظرفیت مورد نظر مدارس تکمیل نشود؛ بنابراین این مدارس برای تکمیل ظرفیت خود ابتدا می‌بایست دانش آموزان پذیرفته‌ شده را ثبت نام کنند و بعد در صورت ظرفیت خالی از اسامی که در ذخیره قرار دارد، استفاده نمایند. به این ترتیب داوطلبان پذیرفته شده در این مرحله، می‌توانند وارد مدرسه تیزهوشان شوند.

اعلام لیست قبولی‌های سمپاد امسال همانند سال‌های گذشته به صورت اینترنتی انجام می‌پذیرد؛ بنابراین برای دریافت نتایج ذخیره می‌توانید با مراجعه به وب سایت استان محل سکونت خود، در رابطه با قبولی یا عدم قبولی خود اطمینان یابید. چنانچه نام شما در لیست پذیرفته شدگان این آزمون قرار گیرد، می‌توانید پس از آن نسبت به ثبت‌نام حضوری اقدام نمایید.

کال تو اکشن تماس

کال تو اکشن تماس

نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 1403

جهت ورود به هریک از دوره‌های اول و دوم متوسطه، ابتدا باید نتایج قبولی های تیزهوشان را که به صورت اینترنتی منتشر می‌شود را مشاهده کنید. سپس می‌توانید با مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت اعلام نتایج آزمون بهترین مدارس تیزهوشان، مطابق مراحل زیر نتایج نهایی را مشاهده نمایید:

☑️ ابتدا به سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir شده وارد شده و گزینه ” دانش‌آموز” را انتخاب کنید. در این قسمت با ثبت کد ملی و رمز عبور که همان شماره سریال شناسنامه است، وارد حساب کاربری خود شوید.

گام اول مشاهده اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان

☑️ در گام بعد بر روی گزینه دریافت کارنامه کلیک کنید. با انتخاب این گزینه می‌توانید به اسامی پذیرفته شدگان مدارس

تیزهوشان دسترسی داشته باشید.

گام دوم مشاهده اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان

سامانه پادا اعلام اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان

سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir برای مشاهده اعلام اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان، از دسترس خارج شده و به جای آن سامانه مای مدیو برای متمرکز شدن فرآیندهای مربوط به ثبت نام مدارس، نتایج قبولی و انتشار کارنامه‌ها جایگزین شده است. از این رو دانش آموزان با وارد کردن کد ملی و شماره سریال شناسنامه خود در این سامانه my.medu.ir، از نتایج قبولی یا عدم قبولی تیزهوشان باخبر شوند. همچنین سامانه azmoon.medu.ir نیز از دسترس خارج شده است.

به این ترتیب، لیست اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم به هفتم و همچنین لیست اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان نهم به دهم، از این پس هر سال در سامانه مای مدیو منتشر می‌شود.

 مشاهده اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان

مشاوره اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان

کارنامه داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان پذیرفته شده‌اند، از طریق سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir منتشر می‌شود و دانش آموزان می‌توانند به جزئیات نتیجه آزمون خود دسترسی داشته و لیست قبولی های سمپاد امسال را مشاهده کنند.

علاوه بر این داوطلبانی که به نتایج اعتراض دارند، می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده اعتراض خود را در سامانه مای مدیو ثبت کنند. سازمان سمپاد به افراد متقاضی این امکان را داده است که در صورت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان، اظهارات خود را در ارتباط با نمره درج شده در کارنامه دریافتی ثبت کنند؛ بنابراین همه داوطلبان می‌توانند در زمان مقرر درخواست تجدیدنظر در ارتباط با نتیجه آزمون سمپاد پایه دهم و هفتم را در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به ثبت برسانند.

اگر می‌خواهید اسم شما نیز جز اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان قرار بگیرید، باید ابتدا از بهترین منابع آزمون تیزهوشان استفاده نمایید و برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید. چراکه تنها با یک برنامه‌ریزی درست می‌توانید شانس قبولی در بهترین مدارس تیزهوشان را به دست آورید.

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

جدیدترین اخبار پیرامون آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

انتشار کارنامه برای پذیرفته‌شدگان آزمون تیزهوشان

بسیاری از داوطلبان آزمون سمپاد، این سؤال را دارند که آیا برای قبولی های تیزهوشان کارنامه منتشر می‌شود یا خیر.  کارنامه آزمون تیزهوشان فقط برای آن دسته از افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون نشده باشند، منتشر خواهد شد. به طوری که می‌توانند از طریق سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش پیگیر کارنامه خود باشند.

چگونگی ثبت درخواست جهت اعتراض به نتایج آزمون مدارس سمپاد

آن دسته از افرادی که نمره قابل قبول آزمون سمپاد را کسب نکرده‌اند، می‌توانند از طریق سامانه my.medu برای ثبت اعتراض خود در زمان مقرر اقدام کنند. در صورت ثبت درخواست شما کارنامه‌ای که صادر شده است، مجددا مورد بازبینی قرار می‌گیرد. به این ترتیب می‌توانید در مراحل پیگیری نتایج اعتراض خود باشید.

خلاصه مقاله اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان

در این مقاله در ارتباط با چگونگی مشاهده اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان توضیحاتی را به طور کامل ارائه کردیم. اسامی پذیرفته شدگان معمولا یکی دو ماه پس از انتشار نتایج اولیه منتشر می‌شود. پیش‌بینی شده طبق روال هر سال، زمان اعلام اسامی قبول شدگان مدرسه تیزهوشان در مرداد ماه باشد.

به این ترتیب داوطلبان می‌توانند برای مشاهده لیست قبولی های سمپاد امسال، به سایت my.medu مراجعه کنند. در سال‌های قبل داوطلبان فقط می‌توانستند از طریق سامانه پادا اقدام نمایند؛ اما در سال جدید اعلام اسامی پذیرفته شدگان از سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش امکان پذیر خواهد بود.

جهت دانلود PDF اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان روی لینک کلیک نمایید.

3.1/5 - (28 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای استعلام قبولی مدارس تیزهوشان

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان به چه صورت اعلام می‌شود؟

اسامی داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده‌اند در سامانه my.medu.ir قابل مشاهده است.

اعلام نتایج قبولی های تیزهوشان در چه تاریخی اعلام می‌شود؟

نتایج این آزمون معمولا 1 الی 2 ماه بعد از آزمون مشخص شده و در سامانه اعلام می‌شود.

امکان اعتراض به نتایج آزمون برای دانش آموزان وجود دارد؟

بله. اگر دانش آموزان مغایرتی در نتایج آزمون مشاهده کنند، می‌توان نسبت به نتیجه آزمون اعتراض نمایند.

نظرات

8 دیدگاه دربارهٔ «اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 1403 هفتم،دهم my.medu.ir»

 1. Avatar photo تیما گفت:

  سلام اختلاف تراز من با تراز آخرین قبولی فقط ۳۹ تا هست احتمال قبولی من هست؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما مراجعه داشته باشید به مدرسه اگر مدرسه دارای ظرفیت بوددر رشته شما شمارا به عنوان ذخیره ها اعلام میکنند

 2. Avatar photo Amir گفت:

  سلام من در آزمون تیزهوشان شرکت کردم
  ولی با اختلاف 987.841 با کف قبولی فاصله دارم ولی مطمئنم در تصحیح نمره های من اشتباه شده و حداقل چند درستم محاسبه نشده و آیا ممکنه قبول بشم یا حداقل در ذخیره ها قرار بگیرم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   میتوانید در سایت my medu اعتراض بزنید.

 3. Avatar photo مزرعتی گفت:

  اسامای کسایی که قبول شدن تو مدارس تیزهوشان مثه قدیم تو روزنامه ها چاپ میشه؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   خیر داخل سامانه my.mediu.ir فقط گذاشته میشه.

 4. Avatar photo حسن گفت:

  سلام وقت بخیر
  آیا ممکن است که مدارس تیزهوشان در آزمون ورودی دهم، از آن مقدار ظرفیت تعيين شده است بیشتر هم بگیرد، یعنی اینکه بعد از تکمیل ثبت‌نام قبول شده ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور