ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان + 7 گام موثر | ایران تحصیل

برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

همینکه که اومدی و تصمیم گرفتی که برای برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان  اقدام کنی ، یعنی قدم بزرگی برداشتی. اگه میخواید توی این آزمون قبول بشید، باید جدول برنامه ریزی تیزهوشان نهم و برنامه ریزی درسی برای تیزهوشان هشتم رو در دو مرحله داشته باشید. قطعا داشتن نمونه برنامه ریزی تیزهوشان ششم میتونه کمک کنه تا شما متوجه بشید که برای انجام برنامه ریزی درست باید چطور عمل کنید. آنچه در ادامه میخوایم به شما بگیم اینکه چگونه برای تیزهوشان برنامه ریزی کنیم؟

 

 

برای برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان ، اطلاع از منابع مورد نیاز برای پذیرش در آزمون و مشاوره برنامه ریزی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان

 

نحوه برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان

نحوه برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان

 

داشتن یک برنامه و اینکه از ساعت چند تا چند باید درس بخونی اصلا نمیتونه به شما کمک کنه تا موفق بشی. پس اگر میخوای اسم شما هم امسال جزو اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان قرار بگیره، حتما باید اول خودتون رو بشناسید. یعنی چی؟ یعنی توانایی هاتون رو بشناسید، بدونید که چند ساعت در روز میتونید درس بخونید، ساعت های طلایی شما برای درس خوندن و یادگیری چیه؟ با توجه به شرایط زندگی شما چطور میتونید برنامه ریزی کنید؟

قبل از اینکه هرکدوم از عنوان های زیر رو برای انجام برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان بخونید، حتما این نکته رو در نظر داشته باشید که ممکنه شما با فردی که سال گذشته توی آزمون قبول شده متفاوت باشید. به همین دلیل سعی نکنید مثل اون باشید و برنامه ریزی اون رو اجرا کنید چون شما اون فرد نیستید و نتیجه ای که به دست میارید ممکنه این باشه که نتونید توی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی قبول بشید.

 

 

روی ساعت های مفیدتون حساب باز کنید

یکی از داوطلبای کنکور وقتی توی چند ماه شبانه روز درس میخوند و نتیجه نمی گرفت، ناامید شده بود. وقتی برنامه درسیش رو نگاه کردم متوجه شدم که اون 18 ساعت در روز رو برنامه ریزی کرده و وقتی ساعت های مفیدش رو محاسبه کردیم، حتی 7 ساعت رو نتونسته بود به برنامش عمل کنه و همچنین برنامه اصولی نداشت. پس اولین قدم برای اینکه بدونید چگونه برای تیزهوشان برنامه ریزی کنیم؟ اینه که واقع بینانه برنامه ریزی کنید.

 

بهترین منابع رو بشناسید

 

بهترین منابع رو بشناسید

بهترین منابع رو بشناسید

 

ما به این نکته خیلی تاکید داریم که برای برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان حتما بهترین منابع رو انتخاب کنید. شما ممکنه بسیار اصولی درس بخونید و حتی ساعت های زیادی رو به مطالعه اختصاص بدید، اما چون نتونستید منابع آزمون تیزهوشان رو به درستی انتخاب کنید، دچار مشکل بشید و همین مسئله باعث بشه که نتونید نتیجه مورد نظر خودتون رو به دست بیارید. شما فرصتی برای اشتباه و جبران ندارید چون تنها یکبار امکان شرکت در آزمون تیزهوشان رو دارید.

 

برنامه ریزی هفتگی داشته باشید

ما چند نوع برنامه ریزی داریم که هر کدوم از این برنامه ها ویژگی های خاص خودشون رو دارن و به نوعی برای موفقیت شما می تونن کمک کنن. برنامه های طولانی مدت و ماهانه برای این آزمون مناسب نیستن و به همین دلیل بهتره برنامه کوتاه مدتی مث برنامه هفتگی داشته باشید تا بتونید همه درساتون رو به خوبی مطالعه کنید.

 

از روش های مطالعه نوین استفاده کنید

شاید یکم براتون عجیب باشه که ما این مورد رو توی برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان قرار دادیم. اما شیوه مطالعه یکی از مهم ترین اصول برای قبولی توی آزمون تیزهوشان هست. تمام تلاش شما با توجه به نوع مطالعه میتونه نتیجه بخش باشه یا نباشه. اصول درست مطالعه میتونه با تعداد ساعت کم شما رو به نتیجه مطلوبتون برسونه و باعث بشه تا به بهترین شکل ممکن به نتیجه دلخواهتون برسید.

پس از تماس با مشاوران تیزهوشان ایران تحصیل می توانید از بهترین و نوین ترین روش های مطالعه آگاه بشید و حتی برای برنامه ریزی درسی برای تیزهوشان هشتم ، جدول برنامه ریزی تیزهوشان نهم و دریافت لینک نمونه برنامه ریزی تیزهوشان ششم همه روزه حتی ایام تعطیل، با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور )، (از استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

 برنامتون رو انعطاف پذیر کنید

 

 برنامتون رو انعطاف پذیر کنید

برنامتون رو انعطاف پذیر کنید

 

این نکته رو در نظر داشته باشید که برای برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان حتما زمانی برای روزهای پیش بینی نشده قرار بدید. به عنوان مثال روزهایی که شما ممکنه مهمان داشته باشید، خدایی نکرده مریض بشید و یا کاری داشته باشید رو باید در نظر داشته باشید. منظور ما از انعطاف فقط این موارد نیست. یک نکته مهم رو در نظر داشته باشید که زمانی رو توی برنامتون برای زمانی تفریح و سرگرمی قرار بدید و تنوعی برای برنامه درسیتون ایجاد کنید.

 

نکته برداری و یادداشت برداری رو فراموش نکنید

بعضی از دانش آموزان ممکنه اینجوری تصور کنید که انجام یادداشت برداری و همچنین نکته برداری برای برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان خیلی وقت گیره و به همین دلیل آن را حذف می نمایند. غاقل از اینکه این یادداشت برداری موجب می شود تا شما بتوانید راحت تر مرور کنید، با دقت بیشتری مطالب را بخونید و همچنین بهترین عملکرد رو در زمان آزمون داشته باشید. به همین دلیل توصیه می کنیم که اگر دید شما وقت تلفن کردن است، حتما بر رویکرد خود کار کنید.

 

برای برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان مشاوره بگیرید

زمانی که خدایی ناکرده بیمار بشید، باید به پزشک مراجعه نمایید، زمانی که ماشین شما دچار مشکل شود، به تعمیرکار مراجعه می کنید، و زمانی که به مشورت و همچنین انجام برنامه ریزی و یا سوالات درسی خودتون مواجه می شید، باید به مشاور مراجعه کنید. یک مشاور در درجه اول با توجه به علم خودش به شما کمک میکنه تا بتونید بهترین برنامه ریزی رو داشته باشید و در درجه دوم به شما کمک می نماید تا شناخت بهتر و بیشتری از خود را کسب نمایید.

 

تند خوانی و کند خوانی کنید

تند خوانی و کند خوانی دو تکنیک مهم برای مطالعه هستن. در برخی از دروس، ممکنه نیاز به کندخوانی وجود داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است در جدول برنامه ریزی تیزهوشان نهم ما زمان بیشتری را برای درس علوم و یا ریاضی اختصاص دهیم و به دانش آموز بگوییم که زمان بیشتری را برای مطالعه این درس اختصاص دهد. اما شاید نزدیک به زمان آزمون ، ما انتظار عملکرد و سرعت عمل بیشتری داشته باشیم و حتما در برنامه خود زمانی را برای رفع اشکال اختصاص دهید تا بتوانید به بهترین وجه عملکرد خود را تغییر دهید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان و همچنین پاسخ به این سوال که چگونه برای تیزهوشان برنامه ریزی کنیم؟ اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه نماییم. در صورتی که مایل به انجام برنامه ریزی درسی برای تیزهوشان هشتم توسط مشاوران ما می باشید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. با استفاده از نمونه برنامه ریزی تیزهوشان ششم می توانید از نحوه برنامه ریزی درست و اصولی اطلاع یابید و به تناسب شرایط و موقعیت خود آن را تغییر دهید.

 

 

مطالب مرتبط

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

 

4.2/5 - (12 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا می توان برای برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان به صورت رایگان با مشاوران در ارتباط باشیم؟

بله. مشاوران ایران تحصیل به صورت رایگان در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود تا به صورت تلفنی در هر زمان، حتی ایام تعطیل، خدمات لازم را به شما دانش آموزان عزیز ارائه نمایند.

 

چگونه برای تیزهوشان برنامه ریزی کنیم؟

اولین قدم شما اولویت بندی برای دروس است. با توجه به اهمیت هر یک از دروس و همچنین شرایط زندگی و مدرسه خود، می توانید برای انجام برنامه ریزی اقدام نمایید. برای نمونه می توانید جدول برنامه ریزی تیزهوشان نهم را دانلود نموده و به صورت دقیق مطالعه نمایید.

 

برنامه ریزی درسی برای تیزهوشان هشتم چه تفاوتی با سایر برنامه ریزی های درسی معمولی دارد؟

با توجه به اینکه آزمون به صورت تستی می باشد، نحوه برنامه ریزی برای این آزمون بسیار مهم می باشد.

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور