ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

تخمین رتبه تیزهوشان

تخمین رتبه تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

همان گونه که در جریان هستید آزمون تیزهوشان به عنوان راهی برای ادامه تحصیل دانش آموزان دارای درجه هوشی بالا هر ساله برگزار می شود. در این میان، عنوان راهی برای ادامه تحصیل دانش آموزان دارای درجه هوشی بالا هر ساله برگزار می شود. در این میان و تا زمان اعلام نتایج این آزمون شمار زیادی از خانواده ها و دانش آموزان استرس زیادی بابت نتیجه دارند.

 

در این زمان بهترین راه تخمین رتبه و استفاده از نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان جهت کاهش این نگرانی هاست. بدین ترتیب و با انجام این کار به وسیله نرم افزارهای مختلف از جمله نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان کانون می توان به بررسی احتمال پذیرش داوطلب پرداخت. البته به جز تیزهوشان شاهد انجام تخمین رتبه نمونه دولتی دهم نیز برای متقاضیان و دانش آموزان هستیم.

 

استفاده از نرم افزار تخمین رتبه نمونه دولتی می تواند اطلاعات نسبی خوبی را در مورد عملکرد دانش آموز در اختیار دانش آموزان و خانواده هایشان قرار دهد. پس بد نیست اگر تا قبل از اعلام نتایج نهایج آزمون تیزهوشان به تخمین رتبه دست بزنیم.

 

 

جهت شناخت مدارس تیزهوشان کشور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

اهمیت تخمین رتبه تیزهوشان در چیست؟

از جمله مهم ترین و بزرگترین ابهامات در مورد پذیرش در مدارس تیزهوشان تحلیل و بررسی رتبه مورد نیاز برای قبولی در این قبیل از مدارس است.

به جرأت می توان گفت که اکثر قریب به اتفاق دانش آموزان و خانواده هایشان تخمین درستی از درصد و رتبه لازم جهت پذیرش در آزمون تیزهوشان در دست ندارند.

این موضوع که رتبه و تراز مورد نیاز جهت کسب مؤفقیت در امتحان تیزهوشان چقدر باید باشد و یا دانش آموز در هر کدام از دروس باید چه درصدی را کسب کند از جمله مهم ترین سؤال ها برای مشاوران و خانواده ها بوده است.

اما تخمین رتبه می تواند کلیه این ابهامات ذهنی را برطرف کند. به کمک استفاده از تخمین رتبه تیزهوشان کانون و دیگر مؤسسات می توان انتخاب بهتری را نصیب خود کرد و تا حد زیادی از نگرانی ها و استرس های به وجود آمده کم کرد.

 

 

برای شناخت دقیق مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و شرایط پذیرش در آن ها با از کمک مشاوری آگاه کمک بگیرید

تخمین رتبه تیزهوشان برای چه پایه هایی انجام می شود؟

همان طور که در جریان هستید در حال حاضر شاهد اجرا و برگزاری آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم برای داوطلبان و دانش آموزان نیستیم و این آزمون در قالب آزمون سنجش هوش و استعداد برای دانش آموزان اجرا می شود.

در انتها و بعد از برگزاری آزمون افرادی که حد نصاب نمره لازم را بدست آورده باشند امکان راه یابی به مدرسه تیزهوشان و تحصیل در آن ها را دارند.

در حال حاضر امکان تخمین رتبه تیزهوشان توسط نرم افزارهای آماده شده برای این کار همچون نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان کانون برای هر دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم وجود دارد.

 

 

عملکرد نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان چگونه است؟

باید عرض کنیم که بهترین و دقیق ترین روش جهت کسب اطمینان از وضعیت قبولی و یا حتی عدم قبولی دانش آموز چیزی نیست به جز استفاده از نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان که بسیار کارآمد است.

نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان به کمک درصدهای کسب شده توسط داوطلب در انواع دروس تراز آزمون را برای هر فرد دانش آموز مورد محاسبه قرار می دهد.

اما این کار چگونه انجام می شود؟ باید عرض کنیم که انجام این تخمین رتبه به وسیله بانک اطلاعاتی نرم افزار صورت می گیرد. این بانک اطلاعاتی مشخص می کند که داوطلب در کدام یک از انتخاب های خود پذیرش می شود.

 

 

نرم افزار تخمین رتبه نمونه دولتی

به جز تخمین رتبه آزمون مدارس تیزهوشان نحوه اطلاع از شیوه تخمین رتبه نمونه دولتی نیز از جمله مواردی است که شمار زیادی از اولیاء و دانش آموزان به دنبال اطلاع از آن هستند.

تعداد زیادی از داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی و دانش آموزان به وسیله تخمین رتبه نمونه دولتی دهم و ششم به هفتم می خواهند به بررسی درصد قبولی خود در انواع مدارس نمونه دولتی و میزان شانس خود جهت پذیرش در این مدرسه ها بپردازند.

ما به شما عرض می کنیم که این کار به وسیله نرم افزار تخمین رتبه نمونه دولتی میسر است.

به این ترتیب که هر فرد دانش آموز و یا والدین وی می توانند با درج درصدهای کسب شده در هر درس و نرم افزار تخمین رتبه نمونه دولتی به تخمین رتبه نمونه دولتی دهم و هفتم به هشتم اقدام نمایند.

 

 

انجام دقیق تخمین رتبه تیزهوشان و نمونه دولتی را به مشاوری خبره بسپارید

همان طور که در این مقاله خدمتتان عرض کردیم تخمین رتبه تیزهوشان و نمونه دولتی می تواند به دانش آموز در بررسی شانس قبولی در مدارس مختلف شهر یا استان خود کمک شایان توجهی داشته باشد.

اما بهتر است برای انجام این کار و دریافت مشاوره های لازم از کمک مشاوری خبره و آگاه کمک بگیرید. مشاوران ایران تحصیل با کمال میل در خدمت شما هستند. فقط کافیست با آن ها تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های کامل و جامع آن ها بهره بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از بهترین مدارس تیزهوشان ایران از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

روش های تست زنی تیزهوشان

دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان 99-۱۴۰۲

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

نحوه جمع بندی دروس

چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم؟ 

منابع آزمون وکالت 99

تخمین رتبه تیزهوشان

3.2/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تخمین رتبه تیزهوشان چگونه انجام می شود؟ 

تخیمن رتبه تیزهوشان به وسیله استفاده ار نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان به عنوان مثال تخمین رتبه تیزهوشان کانون انجام می شود.

آیا استفاده از نزم افزار تخمین رتبه نمونه دولتی می تواند به من در اطلاع از مدارسی که ممکن است در آن ها قبول شوم کمک کند؟ 

بله صدرصد. در این زمینه می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بخواهید.

آیا انجام تخمین رتبه نمونه دولتی دهم برای هر دانش آموز الزامی است؟ 

جهت اطلاع از لیست مدارسی که ممکن است دانش آموز در آن ها قبول شود این کار لازم است و از استرس دانش آموز و والدین وی کم می کند.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور