تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
sampad.medu.ir

sampad.medu.ir – سامانه آزمون سمپاد 1400-1401

sampad.medu.ir
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

sampad.medu.ir سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان

sampad.medu.ir یا سمپاد یا ” سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ” در زبان عامه به موسسه تیزهوشان معروف است. سازمان پرورش استعدادهای درخشان در جهت امور تحصیلی دانش آموزان تیزهوش و مستعد در زمینه‌های علمی، بوجود آمده است و این سازمان دارای مدارس دخترانه و پسرانه تیزهوشان در دوره‌های اول و دوم می‌باشد . سمپاد برای مدارس خود از طریق آزمون تیزهوشان ، اقدام به جذب دانش آموزان می‌کند و این دانش آموزان تنها از طریق همین آزمون‌های سالانه گزینش می‌شوند .

 • متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه سمپاد اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی sampad.medu.ir انجام می گیرد.
 • در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در روند انجام امور در این سامانه می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید. شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی خصوصی است که هیچ ارتباط سازمانی با سامانه سمپاد ندارد.

کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در سامانه sampad.medu.ir از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب

 

به اطلاع کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام مدارس تیزهوشان  را دارند می رسانیم ثبت نام در آزمون وروردی مدارس تیزهوشان سمپاد مانند سنوات گذشته به صورت الکترونیکی از درگاه sampad.medu.ir اطلاع رسانی و از طریق سامانه ثبت نام azmoon.medi.ir انجام خواهد شد و مراجعات دانش آموزان برای پیگیری ثبت نام تیزهوشان به مراکز و مدارس تیزهوشان بی پاسخ خواهد ماند لذا داوطلبان گرامی ثبت نام در مدارس استعداد های درخشان سمپاد می توانند پس از مطالعه دفترچه ثبت نام سمپاد و آگاهی از لیست مدارس تیزهوشان شهر خود از درگاه sampad.medu.ir ، تمامی امور ثبت نامی خود را از درگاه sampad.medu.ir انجام دهند .

با توجه به اطلاعیه درگاه sampad.medu.ir ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان سمپاد از امروز شروع شده و تا اواسط اسفند ماه ادامه خوهد داشت و شایان ذکر است با توجه به اطلاعیه sampad.medu.ir ثبت نام مدارس تیزهوشان فقط در پایه های ششم و نهم انجام خواهد پذیرفت و یا به عبارتی دیگر ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم انجام می پذیرد که داوطلبان نیز میتوانند پس از مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی تیزهوشان و مطالعه شرایط و ضوابط ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان به سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان به نشانی sampad.medu.ir مراجعه نموده و ثبت نام نمایند .

 

 

sampad.medu.ir – لیست مدارس تیزهوشان تهران 

در اینجا لیست مدارس تیزهوشان تهران , ظرفیت مدارس تیزهوشان را ذکر می‌کنیم دانش آموزان و اولبا گرامی که در استان های دیگر هستند جهت دریافت لیست مدارس تیزهوشان تماس بگیرند .

 • دبیرستان پسرانه علامه حلی 1 : منطقه 1 – خیابان امام خمینی، خیابان شیخ هادی ، کوچه زمانپور ، پلاک 18
 • دبیرستان پسرانه علامه حلی 2 : منطقه 4 – خیابان هنگام، بعد از میدان الغدیر ، خیابان شهید نعمت زاده
 • دبیرستان پسرانه علامه حلی 3 : منطقه 1 – ولنجک ، بلوار دانشجو ، گلستان دوم ، خیابان بوستان سوم، کوچه گلسرخی
 • دبیرستان پسرانه علامه حلی 4 : منطقه 14 – انتهای پیروزی ، میدان کلاهدوز ، نبش خیابان معراج
 • دبیرستان پسرانه علامه حلی 5 : منطقه 5 – انتهای ستاری ، شاهین شمالی ، خیابان بهار ، خیابان کوهسار
 • دبیرستان پسرانه علامه حلی 6 : منطقه 2 – جلال آل احمد ، شهر آرا
 • دبیرستان پسرانه علامه حلی 7 : منطقه 14 – خیابان دماوند ، چهارراه سبلان ، خیابان اشراقی ، 8 متری اول
 • دبیرستان پسرانه علامه حلی 8 : منطقه 9 – خیابان دامپزشکی ، خیابان حیدریان ، جنب باشگاه خورکیان
 • دبیرستان پسرانه علامه حلی 9 منطقه 17 – بازار مبل ، کوچه مدرسه
 • دبیرستان دخترانه فرزانگان 1 : منطقه 6 – انتهای بزرگراه کردستان ، روبروی ساختمان ASP ، کوچه 64 غربی
 • دبیرستان دخترانه فرزانگان 2 : منطقه 1 – اقدسیه ، بلوار ارتش ، پشت دانشگاه پیام نور
 • دبیرستان دخترانه فرزانگان 3 : منطقه 10 – خیابان هاشمی ، بعد از میدان هاشمی ، نرسیده به جیحون ، کوچه بشری
 • دبیرستان دخترانه فرزانگان 4 : منطقه 13 – خیابان تهران نو ، خیابان خاقانی ، خیابان بابا طاهر شرقی ، کوی زینبیه
 • دبیرستان دخترانه فرزانگان 5 : منطقه 2 – شهرک غرب ، ایوانک غربی ، فاز 6 ، گل افشان 61
 • دبیرستان دخترانه فرزانگان 6 : منطقه 18 – میدان معلم ، بلوار مدائن ، خیابان امام زمان
 • دبیرستان دخترانه فرزانگان 7 : منطقه 12 – خیابان سعدی شمالی ، نرسیده به بیمارستان امیراعلم ، خیابان نادری ، پلاک 71
 • دبیرستان دخترانه فرزانگان 8 : منطقه 7 – خیابان شریعتی ، خیابان معلم ، چهارراه مرودشت ، نبش امجدی منش
 • دبیرستان دخترانه فرزانگان 9 : منطقه 19 – خانی آباد نو ، خیابان میثاق جنوبی ، کوچه 34 ، پلاک 2

 

جهت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان سمپاد در سامانه sampad.medu.ir آزمون تیزهوشان با ما تماس بگیرید .

9099072952

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

sampad.medu.ir – ویژگی مدارس تیزهوشان سمپاد

 • ساعات درسی در مدارس سمپاد مانند سایر مدارس، 30 ساعت در هفته است .
 • حدود حداکثری 6 ساعت مکمل نیز در هر هفته در این مدارس قابل افزایش است البته با رعایت مقررات .
 • هر سال در طول سال تحصیلی بصورت متمرکز کشوری، دو آزمون پیشرفت تحصیلی از دانش آموزان اخذ می‌شود .
 • مدارس سمپاد در دروسی چون ادبیات، ریاضی و علوم کتب مکمل هم تالیف می‌کنند .
 • کادر اداری در مدارس تیزهوشان همانند دانش آموزان گزینش می‌شوند .
 • این مدارس از لحاظ مالی خودکفا هستند .

هر سال برای ورودی مدارس تیزهوشان در دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه آزمون برگزار می‌شود که دانش آموزان واجد شرایط حق شرکت در این آزمون را دارند برای اطلاعات بیشتر به نشانی sampad.medu.ir مراجعه نمایند.

 

 

مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل می‌تواند شما را در جهت مشاوره قبولی مدارس تیزهوشان سمپاد – ارائه بهترین کتب درسی تیزهوشان  – برنامه ریزی درسی برای موفقیت در آزمون تیزهوشان ششم و نهم و همچنین ثبت نام در sampad.medu.ir همراهی کند تماس از سراسر کشور از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل با شماره 9099072952

 

sampad.medu.ir – شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی : دانش آموزان باید در حال تحصیل در پایه ششم ابتدایی باشند . هر داوطلب می‌بایست در تمام دروس پایه پنجم نمراتش خیلی خوب باشد یا یک نمره خوب و بقیه دروس خیلی خوب . دانش آموزان باید تابعیت ایرانی داشته باشند و دانش آموزان غیر ایرانی در شرایط خاص پذیرفته می‌شوند .

آزمون تیزهوشان نهم به دهم : دانش آموزان باید در حال تحصیل در پایه نهم باشند . هر داوطلب می‌بایست در پایه هشتم معدل سالانه 19 یا بالای 19 اخذ کرده باشد . دانش آموزان باید تابعیت ایرانی داشته باشند و دانش آموزان غیر ایرانی در شرایط خاص پذیرفته می‌شوند .

 

sampad.medu.ir – شرایط ورود بدون آزمون دانش آموزان نهم متوسطه به مدارس تیزهوشان

دانش آموزانی که پایه های هفتم و هشتم را در مدارس تیزهوشان تحصیل کرده‌اند و معدل هر دو سال آنها 17 و بالای 17 باشد ، می‌توانند بدون ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم  وارد پایه دهم مدارس تیزهوشان شوند . البته این شرایط برای داوطلبان پایه ششم ابتدایی لحاظ نمی‌شود .

 

 

 samoad.medu.ir – زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان

ثبت نام مدارس تیزهوشان بصورت دو مرحله‌ ایست :
مرحله اول ( ثبت نام اولیه ) : دانش آموزان گرامی جهت ثبت نام در آزمون تیزهوشان، اواخر بهمن یا اوایل اسفند به سامانه ثبت نام سمپاد Azmoon.medu.ir مراجعه و اطلاعات دانش آموزی خود را در فرم ثبت نام وارد نمایید و ثبت نام اولیه را تکمیل کنید .
مرحله دوم ( پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ) : در فروردین ماه هر داوطلب که ثبت نام اولیه را انجام داده است مجدد وارد سامانه ثبت نام می‌شود و بصورت اینترنتی هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان  را از طریق کارت عابر بانک که دارای رمز دوم است پرداخت می‌نماید جهت راهنمایی بیشتر با شماره 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید .

 

تمامی مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان از درگاه sampad.medu.ir قابل پیگیری است و دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت ثبت نام با شماره تماس از سراسر کشور 9099072952  از ساعات 8 صبح الی 1 شب .

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون ورودی سمپاد

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون ورودی سمپاد

 

 

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون تیزهوشان را دارند، لازم است که که یک سری مدارک را در هنگام تکمیلفرم نام نویسی بارگذاری نمایند. این مدارک بین متقاضیان پایه نهم به دهم و ششم به هفتم یکسان است که به شرح زیر می باشند:

 • یک قطعه عکس پرسنلی 4*3 با زمینه سیاه و سفید و وضوح کافی ( تریحا عکس مربوط به سال جاری و با کیفیت باشد)
 • تکمیل موارد خواسته شده در فرم ثبت نامی
 • واریز هزینه ثبت نام  که در سایت sampad.medu.ir مشخص شده است

sampad.medu.ir – زمان برگزاری آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان در نیمه اول اردیبهشت ماه برگزار می‌شود . دریافت کارت ورود به جلسه نیز یک هفته قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت ثبت نام سمپاد به نشانی sampad.medu.ir در اختیار دانش اموزان قرار می‌گیرد تاریخ آزمون و محل برگزاری آزمون در روی کارت درج می‌شود .

سوالات آزمون تیزهوشان بصورت چهار گزینه‌ای است و دو نمونه سوال تحصیلی و تحلیلی برای دانش آموزان حاضر در آزمون طراحی می‌شود .
هر سوال صحیح 3 امتیاز مثبت ، هر سوال غلط 1 امتیاز منفی و هر سوالی که دو پاسخ را برای آن انتخاب کرده باشید 1 امتیاز منفی خواهد داشت سوالات بدون پاسخ نیز امتیاز منفی ندارند .

به شما دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان شرکت می کنید توصیه می‌کنیم که اگر به سوالی شک دارید ، بصورت شانسی به آن پاسخ ندهید و جهت آگاهی بشتر از سوالات و شرایط به آدرس samoad.medu.ir مراجعه کنید .

 

برای مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان – نحوه مطالعه دروس – معرفی کتاب های کمک آموزشی تیزهوشان – نحوه برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید تماس از سراسر کشور 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیلات .
9099072952 – sampad.medu.ir

sampad.medu.ir – زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

در حدود 5 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون ، نتایج آزمون تیزهوشان  در سامانه ثبت نام استعدادهای درخشان ( sampad.medu.ir ) قابل مشاهده است . دانش آموزان کارنامه خود و نیز تعداد پاسخ‌های صحیح ، تعداد پاسخ‌های غلط و تعداد سوالات بی پاسخ را می‌توانند مشاهده کنند . داوطلبانی هم که در آزمون پذیرش شده‌اند می‌توانند نام مدرسه‌ای که در آن قبول شده‌اند را ببینند .

sampad.medu.ir

sampad.medu.ir

مطالب مرتبط :

4.1/5 - (18 امتیاز)

سامانه اصلی برای ثبت نام آزمون سمپاد کدام است؟

وزارت آموزش پرورش هر ساله یکی از سامانه های azmoon.medu.ir و یا sampad.medu.ir را جهت ثبت نام اینترنتی آزمون معرفی می کند.

پس از ثبت نام اینترنتی چه کاری باید انجام دهیم؟

پس از تکمیل ثبت نام اینترنتی آزمون رسید ثبت نام را نزد خود نگهداری کنید، 3 روز قبل از برگزاری آزمون نسبت به اخذ کارت ورود به جلسه اقدام کنید و در حوزه امتحانی خود حاضر شوید.

آیا ثبت نام آزمون در مقاطع میان پایه نیز امکان پذیر است؟

با توجه به وضعیت ظرفیت ها بعضا دانش آموزان در پایه های هفتم به هشتم نیز می توانند وارد مدارس سمپاد شوند.

جهت ورود به سامانه ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور چه خواهد بود؟

نام کاربری کد ملی دانش آموز و رمز عبور همان رمز همگام که مدارس در اختیار دانش آموزان قرار می دهد می باشد.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور