تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
نتایج آزمون تیزهوشان

سامانه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 1400-1401

نتایج آزمون تیزهوشان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

هر ساله اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سامانه های همگام و مراکز استعدادهای درخشان اعلام می شود. دانش آموزان عزیز پس از مشاهده نتایج آزمون، می توانند به مدرسه ای که در آن پذیرفته شده اند مراجعه نموده و مدارک خود را به صورت حضوری ارائه دهند.

امروزه یکی از دغدغه های والدین دانش آموزان، قبولی فرزندانشان در آزمون تیزهوشان پایه نهم و ادامه تحصیل در این مدارس است زیرا این مدارس جزء بهترین مدارس کشور محسوب می شوند.

این سازمان هر ساله به دلیل تعداد تقاضای زیاد و پذیرش محدود این مدارس، آزمونی را برگزار می کند و از بین دانش آموزانی که از استعداد بالایی برخوردار هستند پذیرش می نماید.

 

جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان در پایه های نهم به دهم و ششم به هفتم از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952تماس از سراسر کشور

9099072952تماس از استان تهران

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل 

 

اطلاعیه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1400-1401

پیرو اطلاعیه سازمان سمپاد به اطلاع می رسانیم نتایج آزمون تیزهوشان در پایه های نهم به دهم و ششم به هفتم منتشر شد، کلیه دانش آموزان و اولیای گرامی میتوانند جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان با مرکز تماس حاصل نموده و از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نسبت به مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان اقدام نمایند.

لذا به اطلاع می رسانیم جهت اطلاع از اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم از سراسر کشور با شماره های 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نماید.

نتایج آزمون تیزهوشان برای دانش آموزان تیز هوشی که قصد تحصیل در این مدارس را دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آزمون تیز هوشان هرساله در اردیبهشت ماه بصورت هماهنگ کشوری برگزار می شود.

در سال 98 آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی (ششم به هفتم) با حضور دویست و بیست هزار داوطلب و در آزمون تیزهوشان نهم به دهم حدود نود و نه هزار داوطلب شرکت کرده اند.

از این تعداد داوطلب شرکت کننده، حدود 16000 نفر در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و 8000 نفر در آزمون تیزهوشان نهم به دهم پذیرش شدند.

این آزمون هرسال در سراسر کشور به منظور شناسایی دانش آموزان تیزهوش برای تحصیل در مدارس تیزهوشان (استعداد درخشان یا سمپاد) برگزار می‌شود.

 

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

با توجه به تغییرات جدید اعمال شده در دفترچه آزمون تیزهوشان و همچنین ادغام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زمان اعلام نتایج تیزهوشان همانند سال های گذشته که بعد از مدارس نمونه اعلام می گشت نخواهد بود.

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان سمپاد از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به نشانی hoosh.medu.ir برای پایه هفتم و برای پایه دهم به آدرس azmoon.medu.ir انجام خواهد گرفت.

لذا داوطلبان گرامی در پایه های مختلف می توانند با استفاده از این سامانه ها، به مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایند.

 

برای زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان در سال 1400-1401 فعلا تاریخ دقیقی از طرف سازمان استعدادهای درخشان اعلام نشده است.

 

راهنمای تصویری مشاهده نتایج در پایه ششم به هفتم

از طریق سامانه hoosh.medu.ir نتایج آزمون ششم به هفتم قابل مشاهده است که ما در ادامه به صورت تصویری نحوه مشاهده نتایج را به شما آموزش می دهیم.

 

ابتدا به سایت hoosh.medu.ir وارد شده و در صفحه ای که به شما نشان داده می شود کدملی و رمز عبور همگام را در کادرهای مربوطه وارد نموده و سپس بر روی “ورود” کلیک کنید.

 

نتایج تیزهوشان

 

بعد از ورود در صفحه به نمایش درآمده، نقش خود و سازمان را مشخص نمایید.

 

جواب آزمون تیزهوشان

 

در مرحله ی بعد اطلاعات دانش آموز به صورت کامل برای شما نشان داده می شود که می توانید کارنامه مربوط به نتیجه آزمون را در این بخش مشاهده کرده و آن را دانلود کنید.

 

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰

 

 

راهنمای تصویری مشاهده نتایج در پایه نهم به دهم

اطلاع از قبولی در رشته های انتخابی و قبول شدن در این آزمون برای پایه نهم به دهم از اهمیت بالایی برخوردار است که در ادامه ما راهنمای تصویری مشاهده نتایج این پایه را برای شما توضیح خواهیم داد.

 

ابتدا به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کرده و بعد از وارد نمودن نام کاربری و رمز همگام در کادرهای مربوطه بر روی گزینه ی “ورود” کلیک کنید.

 

زمان اعلام نتایج تیزهوشان

 

در صفحه ای که به شما نشان داده می شود نقش خود و سازمان را در کادرهای مربوطه وارد نمایید.

 

جواب آزمون تیزهوشان 1400

 

حالا وارد مرحله بعدی می‌شویم و در آنجا اطلاعات هویتی دانش آموز و وضعیت پذیرش او در آزمون مشخص شده است.

در زیر ستون “وضعیت قبولی” می‌توانید ببینید که آیا در آزمون پذیرفته شده‌اید یا خیر. در ضمن روی آیکونی که زیر ستون مدیریت قرار دارد کلیک کنید تا کارنامه خود را مشاهده نمایید.

در این کارنامه داوطلبانی هم که پذیرفته نشده‌اند می‌توانند تعداد سوالات صحیح و غلط و یا نزده را در هر درس مشاهده کنند، همچنین تراز آخرین نفر قبول شده در مدارس انتخابی هم در آنجا قابل مشاهده است.

البته برای داوطلبانی که پذیرفته شده‌اند، نام مدرسه‌ای که در آن پذیرفته شده‌اند نمایش داده شده است.

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان

 

حالا یک سری جزئیات را درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان خدمت شما عزیزان بیان می‌کنیم:

1- نتایج آزمون تیزهوشان طبق روال هر ساله در یک مرحله مشخص اعلام می شود و این بدین معنی است که هر دانش آموز یا بطور قطعی قبول شده است و یا نتوانسته که تراز قبولی تیزهوشان را کسب نماید.

2- برای تجدید نظر و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان باید به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کنید که فقط در این سایت ثبت و رسیدگی می‌شود.

3 داوطلبن باید دقت کنند که در سایت Azmoon.medu.ir چیزی به عنوان لیست اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان – اسامی قبول شدگان تیزهوشان 97 – وجود ندارد وبرای مشاهده قبولی باید به پنل شخصی خود مراجعه نمایند.

برای داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان قبول شده‌اند فقط نام مدرسه‌ای که در آن پذیرفته شده‌اند درج می‌شود و برای داوطلبانی که موفق نشده‌اند رتبه قبولی را کسب نمایند حداکثر تا یک هفته بعد از اعلام نتایج، کارنامه عدم قبولی‌شان که شامل تراز هر درس، تراز کل آزمون، تراز آخرین نفر قبولی مدارس منتخب و تعداد پاسخ‌های صحیح و غلط و نزده منتشر می‌شود.

4 در سال گذشته در بخشنامه‌ای اعلام شده که اگر یکی از دو نفری که باهم دوقلوی هم جنس هستند، در آزمون تیزهوشان قبول شود، با ثبت نام آن دوقولوی همجنس نیز موافقت می‌شود به شرطی که او اگر در پایه ششم است نمره همه دروسش خیلی خوب باشد و اگر در پایه نهم است باید معدلش بالای 19.80 باشد و در صورتی که حداقل شصد درصد تراز آخرین نفر قبولی را کسب نموده باشد.

5- آخرین مهلت ثبت نام نهایی مدارس تیزهوشان برای کسانی که بصورت قطعی قبول شده‌اند تا پایان مرداد ماه می باشد و بعد از این تاریخ، ثبت نام مجاز نیست.

 

جهت دریافت نمونه سوالات آزمون سمپاد، جزئیات ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان، دریافت کارنامه و نحوه اعتراض به نتایج آزمون از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9099072952 از استان تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

کانال نتایج آزمون تیزهوشان

مطالب مرتبط

معرفی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

چرا سایت تیزهوشان باز نمیشه

شرایط و ثبت نام مدارس شاهد

بهترین کتب قبولی تیزهوشان

برنامه ریزی قبولی در آزمون سمپاد

مشاوره انتخاب رشته کنکور

مشاوره قبولی آزمون مدارس تیزهوشان

نتایج آزمون تیزهوشان 

در چه تاریخی نتایج آزمون تیزهوشان در سال 1400-1401 اعلام خواهد شد؟

هر ساله نتایج این آزمون بعد از 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود.

از چه طریقی می توان نتایج آزمون را مشاهده کرد؟

اعلام نتایج و پذیرفته شدگان از طریق سامانه سازمان استعدادهای درخشان قابل مشاهده است.

بعد از اینکه نتایج آزمون اعلام شد نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان چگونه است؟

بعد از اینکه نتایج پذیرفته شدگان در آزمون اعلام شد، انها باید با در دست داشتن مدارک به مدرسه ای که در آن پذیرفته شده اند مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

جهت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان به چه سامانه ای باید مراجعه کرد؟

همه داوطلبان عزیز جهت ثبت اعتراض به نتایج، می توانند به سامانه azmoon.medu.ir مراجعه نمایند.

 

نظرات

  1. irantahsil
    ۱۰ شهریور ۹۷

    جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید به محض اعلام نتایج در کانال تلگرامیمون میزاریم

ایران تحصیل
تماس با مشاور