ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ + لینک سامانه اصلی

نتایج آزمون تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانش آموزانی که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شرکت کرده می کنند، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هستند. برخی از دانش آموزان بنا به دلایل مختلفی می خواهند که در دوره های اول و یا دوم متوسطه در مدارس تیزهوشان درس بخوانند. این افراد باید در آزمون ورودی این مدارس شرکت کرده و در آن آزمون قبول شوند. در سال جاری دانش آموزان باید جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 به سایت my.medu.ir مراجعه کرده و از طریق پنل کاربری به نتایج دسترسی داشته باشند. در واقع اعلام نتایج قبولی مدارس تیزهوشان در یک مرحله خواهد بود و این بدین معنی است که هر دانش آموز یا به طور قطعی قبول شده است و یا نتوانسته که تراز قبولی را کسب نماید.

پیش بینی می شود تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از سوی سازمان ملی استعداد های درخشان اوایل مرداد ماه می باشد. اگر شما هم جز دانش آموزانی هستید که در این آزمون شرکت کرده اید و نیازمند دریافت راهنمایی در ارتباط با مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان هستید، می توانید از طریق تماس با شماره 9099075307 با کارشناسان ما در آکادمی ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

برای ورود به سامانه my.medu.ir بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1402 – 1403

اولین سوالی که ممکن است در رابطه با اعلام نتایج قبولی مدارس تیزهوشان پرسیده شود، زمان اعلام نتایج این آزمون است. زمان اعلام نتیجه آزمون تیزهوشان، توسط سازمان سنجش کشور مقرر می شود. افراد می توانند در این بازه زمانی به پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir مراجعه کرده و نتیجه آزمون را مشاهده نمایند.

زمان اعلام نتیجه این آزمون در سال تحصیلی 1402 – 1403 هنوز مشخص نشده است. اما پیش بینی می شود که امسال هم همانند سال گذشته نتایج این آزمون، 4 الی 6 هفته پس از برگزاری این آزمون و در اویل مرداد ماه اعلام شود. در صورتی که این زمان توسط سازمان سنجش اعلام شود، این مقاله به روز رسانی خواهد شد. علاوه بر این، می توانید از طریق مراجعه به سایت ایران تحصیل و برقراری ارتباط با مشاوران ما، از زمان اعلام نتیجه آزمون تیزهوشان در پایه های هفتم و دهم، اطلاع یابید. 

زمان اعلام نتایج تیزهوشان

 

برای ورود به سامانه پادا روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

افرادی که در آزمون تیزهوشان شرکت کرده اند، می توانند به صورت اینترنتی برای مشاهده اعلام نتایج قبولی مدارس تیزهوشان، اقدام نمایند. در سال های گذشته دانش آموزان می توانستند نتایج آزمون را از طریق سابت پادا به آدرس pada.medu.ir یا از طریق سامانه azmoon.medu.ir مشاهده کنند. اما در سال جاری پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir به عنوان سامانه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان اعلام شده است.

لازم به ذکر است که هر یک از شما دانش آموزان باید مطابق با پایه تحصیلی خود به سایت my.medu.ir مراجعه کرده و کارنامه خود را مشاهده کنید. برای مشاهده کارنامه خود، باید مراحلی را با دقت و به درستی انجام دهید که تمامی این مراحل را برای پایه های هفتم و دهم در ادامه بیان خواهیم کرد:

 1. ابتدا وارد سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir شوید.
 2. در مرحله بعد باید ابتدا کد ملی و رمز عبور را وارد کنید. چنانچه رمز عبور خود را فراموش یا گم کرده اید، باید از طریق بخش “فراموشی رمز” کلیک نماید تا از طریق شماره موبایل بتوانید رمز عبور جدید را تعیین کنید. 
 3. در گام بعد وضعیت خود را به عنوان دانش آموز انتخاب نمایید.
 4. با ورود به پنل کاربری خود در سامانه my.medu.ir، می توانید در مهلت مقرر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، از نتایج این آزمون و وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوید.
 5. چنانچه در این آزمون قبول نشده اید، ین امکان را دارید که به نشانی my.medu.ir مراجعه نموده و از طریق ورود به سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، جهت دریافت و مشاهده کارنامه خود اقدامات لازم را انجام دهید.

نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

شما دانش آموزان عزیز اگر که در آزمون تیزهوشان پایه تحصیلی ششم به هفتم یا نهم به دهم شرکت کرده اید، پس از شرکت در آزمون های ورودی این مدارس، باید در زمان مقرر نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایید. از آنجا که بسیاری با روند مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان آشنایی ندارند، در ادامه راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان در اختیار شما قرار گرفته است:

ابتدا باید وارد سامانه my.medu.ir شوید. سپس، کد ملی و رمز عبور خود را به درستی وارد کرده و پس از آن، باید بر روی گزینه « ورود » کلیک کنید.  

 

گام اول مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان

پس از ورود به پنل کاربری، می توانید به نتایج آزمون دسترسی داشته باشید. البته، لازم به ذکر است تا بدانید که اگر داوطلبی در این آزمون قبول نشود، در صورت بروز اشتباه در هنگام تصحیح، می تواند نسبت به نتیجه آزمون خود اعتراض نماید. در واقع، داوطلب باید در ابتدا کارنامه خود را مشاهده کرده و سپس، سوالات درست، سوالات نادرست و … را بررسی کند. اگر مغایرتی وجود داشت، در این صورت، نسبت به نتیجه آزمون خود اعتراض نماید. 

 

اطلاعیه

چنانچه شما داوطلبان گرامی در ارتباط با نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 سوال و ابهامی داشته باشید، می توانید از طریق تماس با شماره 9099075307 تمس بگیرید تا کارشناسان ما در ایران تحصیل پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند. 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

پس از اینکه نتایج آزمون تیزهوشان از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir اعلام شد، داوطلبانی که در این آزمون پذیرفته نشده اند، می توانند نسبت به نتایج آزمون اعتراض کنند. توجه داشته باشید که شما دانش آموزان گرامی فقط می توانید در بازه زمانی محدودی که از سوی سازمان استعدادهای درخشان اعلام می شود، نسبت به نتایج آزمون، اعترض خود را ثبت کنید. 

جهت ثبت اعتراض خود نسبت به نتایج آزمون سمپاد ششم به هفتم و نهم به دهم در سال 1402 – 1403 می توانید از طریق سامانه my.medu.ir اقدام کنید. به این صورت که پس از رورد به سامانه، با درج کردن کد ملی و شناسه سریال شناسنامه، می توانید درخواست خود را در خصوص اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان در قسمت تعیین شده در سایت، اعلام نمایید.

برای کسب اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

مهمترین نکات نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

شما دانش آموزان گرامی در ارتباط با اعلام نتایج قبولی مدارس تیزهوشان باید نکاتی را بدانید که برخی از مهم ترین این نکات، شامل موارد زیر می باشند: 

 • نتایج آزمون تیزهوشان طبق روال هر ساله در یک مرحله مشخص اعلام می شود و این بدین معنی است که هر دانش آموز یا بطور قطعی قبول شده است و یا نتوانسته که تراز قبولی تیزهوشان را کسب نماید.
 • برای داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان قبول شده‌اند، فقط نام مدرسه‌ای که در آن پذیرفته شده‌اند درج می‌شود. برای داوطلبانی که موفق نشده‌اند رتبه قبولی را کسب نمایند، حداکثر تا یک هفته بعد از اعلام نتایج، کارنامه عدم قبولی‌شان که شامل تراز هر درس، تراز کل آزمون، تراز آخرین نفر قبولی مدارس منتخب و تعداد پاسخ‌های صحیح و غلط و نزده منتشر می‌شود.
 • در سال گذشته در بخشنامه‌ای اعلام شده که اگر یکی از دو نفری که باهم دوقلوی هم جنس هستند، در آزمون تیزهوشان قبول شود، با ثبت نام دو قلو همجنس نیز موافقت می‌شود. البته، به شرطی که او در پایه ششم باشد و نمره همه دروسش خیلی خوب باشد. همچنین، اگر در پایه نهم است، باید معدلش بالای 19.80 باشد و در صورتی که حداقل شصت درصد تراز آخرین نفر قبولی را کسب نموده باشد.
 • چنانچه پس از پذیرفته شدن در آزمون تیزهوشان قصد تغییر مدرسه خود را داشته باشید، ابتدا باید از شرایط نقل و انتقال تیزهوشان و سمپاد اطلاع یابید. سپس، در صورتی که آن شرایط را دارا بودید، اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهید.

 

برای کسب اطلاع از ظرفیت مدارس تیزهوشان با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

 

جدیدترین اخبار پیرامون نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

نتایج آزمون تیز هوشان چه زمانی اعلام می شود؟

داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم 1402 – 1403 حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون تیزهوشان جهت دریافت نتایج آزمون تیزهوشان اقدام می نمایند. زمان احتمالی برای اعلام نتایج قبولی مدارس تیزهوشان، توسط سازمان ملی استعداد های درخشان برای آزمون سمپاد در هر دو پایه تحصیلی اوایل مرداد ماه می باشد.

زمان ثبت‌ نام آزمون ورودی مدارس سمپاد اعلام شد

دستورالعمل آزمون‌‌ تیزهوشان پایه‌ های هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان، با شماره 473.460 در تاریخ 16 اسفند 1401 جهت جذب دانش‌ آموزان استعداد درخشان، برای ادامه تحصیل در دبیرستان‌ های استعدادهای درخشان، به اداره های کل آموزش و پرورش استان­‌ ها ابلاغ شد.

زمان ثبت نام از روز سه ­‌شنبه مورخ ۱۵ فروردین 1402 آغاز می شود و تا روز جمعه 25 فروردین 1402 ادامه دارد. زمان برگزاری آزمون ورودی پایه هفتم رأس ساعت 9 صبح روز پنج‌ شنبه مورخ اول تیرماه 1402 و زمان برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم رأس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ دوم تیر ماه 1402 اعلام شده است. داوطلبان می توانند جهت ثبت نام به درگاه اینترنتی my.medu.ir مراجعه نمایند.

جدیدترین اخبار پیرامون نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 
اطلاعیه
زمان برگزاری آزمون ورودی پایه هفتم اول تیرماه 1402 و آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم تاریخ نهم تیر ماه 1402 خواهد بود. 

 

خلاصه مطالب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 آشنا کنیم. در سال جاری پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان راه اندازی شده است. در حالی تا پیش از این دانش آموزان می بایست از طریق سامانه پادا به آدرس و سایت به نتایج آزمون سمپاد دسترسی داشته باشند.

اگر شما دانش آموزان گرامی بنا به هر دلیلی نتوانستید کارنامه قبولی خود را در سامانه my.medu.ir مشاهده کنید، کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا مشاوران ما در اکادمی ایران تحصیل در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را رفع کرده و شما عزیزان را در هر یک از مراحل مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان یاری کنند.  

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

3.8/5 - (71 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

در چه تاریخی نتایج آزمون تیزهوشان 1402 اعلام خواهد شد؟

هر ساله نتایج این آزمون بعد از 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود.

از چه طریقی می توان نتایج آزمون تیزهوشان 1402 را مشاهده کرد؟

اعلام نتایج و پذیرفته شدگان از طریق سامانه my.medu.ir قابل مشاهده است.

جهت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان به چه سامانه ای باید مراجعه کرد؟

همه داوطلبان عزیز جهت ثبت اعتراض به نتایج، می توانند به سامانه my.medu.ir مراجعه نمایند.

نظرات

 1. بابک
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۳

  درود
  توی نتایج آزمون تیزهوشان دقیقا مشخص میشه که کدوم مدرسه باید ثبت نام کرد

  • مشاور محمدی
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقت به خیر
   در زمان ثبت نام داوطلب الویت های مد نظر را انتخاب کرده و بر اساس تراز آزمون یکی از الویت ها به عنوان قبولی رد می شود.

 2. milad
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۰

  نتایج آزمون تیزهوشان برای سال 1402 تا قبل از تیر ماه میاد؟
  ما باید اواسط تیر برگردیم شهرستان میخوام تا تهرانیم ثبت نام بچه رئ انجام بدم

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام
   خود ازمون 1 و 2تیر هست

 3. Moona
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

  امروز قرار بوده نتایج بیاد چرا نیومده؟

  • haghipor
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیر
   نتایج مدارس تیزهوشان در حال حاظر اعلام شده است

 4. حمیدرضا
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۴

  چرا پسورد رو عوض کردید

  • gholizadegan
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام چه پسوردی

 5. مهتاب
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

  نتایج تیزهوشان فردا دوم مرداد در سایت pada.medu.ir اعلام میشه .

 6. الپای
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

  فردا از طریق پادا نتایج اعلام میشود

  • mohammadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت به خیر
   نتایج آزمون تیزهوشان از طریق سایت سمپاد اعلام میشود.

 7. آیسا
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

  تو رو خدا زودتر اعلام کنید مردیم از استرس

  • gholizadegan
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام سوالتون چیست

 8. امسن
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۰

  ببخشید نتایج کی اعلام میشه؟

  • heydari
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر
   اطلاعیه ی اعلام نتایج مدارس تیزهوشان هنوز منتشر نشده است

 9. irantahsil
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶

  جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید به محض اعلام نتایج در کانال تلگرامیمون میزاریم

مطالب مرتبط

تماس با مشاور