تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
سازمان سنجش

ورود به سامانه سنجش آموزش کشور – sanjesh.org

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۱
سازمان سنجش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

سایت sanjesh.org یا همان سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام و مشاهده نتایج کنکور کارشناسی، کارشناسی ارشد و همین طور دکتری راه اندازی شد.

تمامی داوطلبانی که برای کنکور در مقاطع مختلف ثبت نام می کنند با این سامانه و خدمات مختلفی که ارائه می دهد آشنایی دارند.

کلیه افراد می توانند برای دانلود دفترچه ثبت نام و یا انتخاب رشته کنکور ارشد، دکتری و یا کارشناسی سراسری به سایت sanjesh.org مراجعه کنند.

با توجه به اینکه کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه کار با سامانه sanjesh.org و یا همان سایت سازمان سنجش آموزش کشور و همین طور اطلاع از بخش های مختلف گنجانده شده در این سامانه برای کلیه افراد و داوطلبان الزامی و مهم به نظر می رسد.

از این رو یاری خواستن از مشاوری کارآمد و خبره در این رابطه می تواند مفید باشد. برای کسب اطلاعاتی در رابطه با کارآیی سایت سازمان سنجش و همین طور نحوه ثبت نام و مشاهده نتایج کنکور سراسری دانشگاه ها می توانید با تیم مشاوره خبره در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

 • متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه سنجش آموزش کشور اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی sanjesh.org انجام می گیرد.
 • در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در روند انجام امور در این سامانه می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید. شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی خصوصی است که هیچ ارتباط سازمانی با سامانه سنجش آموزش کشور ندارد.

 

جهت اطلاع از جزئیات آزمون ها، مشکلات سایت و راهنمای سامانه سنجش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام و اعلام نتایج تمامی کنکورهای کارشناسی، کارشناسی ارشد و همین طور دکتری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای داوطلبان صورت می گیرد.

 

فهرست محتوا

در مورد سایت sanjesh.org چه می دانید؟

سازمان سنجش آموزش کشور یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین سازمان های کشور است که تحت نظارت وزارت علوم و فناوری فعالیت دارد و سال های زیادی هم از تأسیس و راه اندازی آن می گذرد.

سازمانی که با هدف ارزیابی و سنجش اطلاعات درسی هر یک از داوطلبان کنکوری جهت ورود و قبولی آن ها در انواع مراکز دانشگاهی روزانه، پیام نور، شبانه، غیرانتفاعی و همین طور انتشار نتایج کنکور تأسیس شده است و موجبات ادامه تحصیل هر فرد در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی ارشد، دکتری و یا کارشناسی را فراهم می کند.

به جز ثبت نام و اطلاع از نتایج کنکور کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان ثبت نام و اطلاع از نتایج آزمون های زبانی همچون تولیمو، تافل و آیلتس و غیره هم در این سامانه برای داوطلبان فراهم شده است.

بعلاوه، می توانید برای ثبت نام و اطلاع از نتایج انواع آزمون های استخدامی از جمله آزمون ورودی آموزش و پرورش به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و اقدامات لازم را در این رابطه در سامانه sanjesh.org انجام دهید.

به دلیل اینکه سازمان سنجش خدمات مختلفی را در زمینه ها و زمان بندی های مختلف ارائه می دهد در ادامه ی مطلب به معرفی قسمت های مختلف این سایت می پردازیم:

برگزاری مسابقات مختلف علمی برای دانشجویان در تمامی رشته ها و مقاطع مختلف

برگزار کردن آزمون های استخدامی ورودی، علمی و ورودی دانشگاه ها و کنکور سراسری در گروه های آزمایشی مختلف

صدور کارت ورود به جلسه کنکور، کارنامه ها و اعلام نتایج آزمون ها

رسیدگی به پیشنهادات و اعتراضات

انتخاب رشته برای ورود به دانشگاه در مقاطع مختلف

ارائه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و اطلاع رسانی به داوطلبان جهت دانلود و انتخاب رشته کنکور سراسری

 

برای اطلاع از منابع کنکور هنر سازمان سنجش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

قسمت های مختلف سایت سنجش

سایت سنجش دارای بخش های مختلفی مانند منو آزمون ها، پیوندهای مرتبط، اخبار، سیستم پاسخگویی و دسترسی سریع می باشد که جهت راحتی کاربران به صورت مجزا طراحی شده است.

در ادامه این نوشته ما هر یک از این بخش ها را به صورت جداگانه برای شما توضیح می دهیم.

 

منو آزمون ها

به دلیل اینکه این سازمان وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، آزمون های مختلفی را برای سنجش علمی افراد برگزار می نماید، همچنین برگزاری آزمون های استخدامی دستگاه های مختلف و سازمان های دیگر نیز، برعهده این سازمان است.

در سمت راست و قسمت بالایی صفحه اصلی سایت، یک منو رنگی وجود دارد که آزمون های مختلف در آن مشخص شده است. با انتخاب هر یک از این موارد و کلیک بر روی آن، اطلاعاتی مانند اطلاعیه های مختلف، دفترچه های راهنما و انتخاب رشته، کارت ورود به جلسه، کارنامه داوطلب، نتایج اولیه و نهایی کنکور، انتخاب رشته و غیره وجود دارد.

آزمون های مختلفی که سازمان سنجش در مقاطع مختلف برگزار می کند به ترتیب زیر است:

 • سراسری
 • کارشناسی ارشد
 • کاردانی به کارشناسی
 • کاردانی فنی و حرفه ای
 • جامع علمی کاربردی
 • دکتری تخصصی
 • پیام نور
 • آزمون های بین الملل
 • استعداد های درخشان
 • TOLIMO
 • سایر آزمون های استخدامی
 • آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی
 • عمومی
 • آزمون سامفا

 

sanjesh.org.ir

 

پیوندهای مرتبط

در این بخش از سایت، لینک هایی که مرتبط با سازمان سنجش هستند قرار دارد مانند: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مرکز سنجش آموزش پزشکی، مرکز المپیاد علمی دانشجویی سازمان سنجش، سایت پیک سنجش و غیره.

 

www.sanjesh.org

 

 

اخبار

در بخش میانی سایت خبرهای مختلفی قرار داده شده است، در قسمت ابتدایی بخش “مطالب ویژه” قرار دارد که خبرهایی که مهم هستند در این قسمت قرار داده می شود و بعد از آن اطلاعیه های مختلفی در مورد هر یک از آزمون ها قرار دارد.

 

سایت سازمان سنجش آموزش کشور

 

سیستم پاسخگویی

در قسمت سمت چپ سایت یک بخش به نام “سیستم پاسخگویی” قرار داد که جهت پاسخگویی به مشکلات کاربران و داوطلبان راه اندازی شده است و دارای قسمت های زیر است:

 • ورود به سیستم پاسخگویی
 • سوالات متداول
 • ارسال درخواست
 • ارسال انتقادها و پیشنهاد ها
 • دریافت شماره پرونده و پیگیری

با کلیک بر روی هر یک از این گزینه ها، صفحه یکسانی برای شما باز می شود که دارای موارد مختلفی است و شما می توانید جهت ثبت درخواست، اعتراض و پیشنهادات خود به این بخش مراجعه کنید. همچنین اگر سوالی داشتید می توانید در این بخش مطرح کنید یا شماره رهگیری و پیگیری خود را دریافت نمایید.

 

سایت sanjesh.org

 

دسترسی سریع

در سمت چپ و پایین تر از سیستم پاسخگویی یک بخش با عنوان “دسترسی سریع” وجود دارد که دارای بخش های زیر است:

 • خرید کارت اعتباری
 • دریافت فایل
 • اطلاعیه بخش حفاظت آزمون های سازمان
 • خدمات آزمون سنجش آموزش کشور
 • میز خدمت
 • سنجش رضایت از خدمات
 • بیانیه حریم خصوصی سازمان سنجش
 • بیانیه توافق سطح خدمات در تارنمای سازمان سنجش
 • راهبرد مشارکت
 • گزارش سازمان سنجش آموزش کشور در دولت های یازدهم و دوازدهم

قبل از اینکه داوطلبان بخواهند در هر آزمونی شرکت کنند باید “کارت اعتباری” خریداری نمایند و سپس فرآیند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

در قسمت “دریافت فایل” داوطلبان می توانند تمام دفترچه های راهنما و حذفیاتی که برای آزمون های مختلف قرار دارد را در این بخش مشاهده نمایند.

 

کارشناسی ارشد 1400 sanjesh.org

 

در رابطه با زمان ثبت نام کنکور در سایت sanjesh.org چه می دانید؟

سایت سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله طی اطلاعیه ای داوطلبان را از زمان ثبت نام در آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها مطلع می کند.

البته این اطلاع رسانی برای تمامی مقاطع انجام می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت sanjesh.org از این موضوع مطلع شوند.

در سال جاری براساس اطلاعیه منتشر شده در سایت sanjesh.org این ثبت نام در بهمن ماه برای داوطلبان انجام شد و کلیه داوطلبان می توانستند از تاریخ 12 بهمن ماه الی 18 بهمن برای ثبت نام در آزمون ورودی دانشگاه ها با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام کنند.

البته هر ساله براساس صلاحدید سازمان سنجش و جهت رفاه حال داوطلبان و متقاضیان کنکور سراسری، معمولاً شاهد تمدید زمان ثبت نام کنکور هستیم.

 

برای اطلاع از نحوه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش وارد لینک مربوطه شوید.

 

در رابطه با نحوه ثبت نام کنکور در سایت sanjesh.org چه می دانید؟

ثبت نام کنکور سراسری ورودی دانشگاه های هر ساله در سایت sanjesh.org و با طی مراحلی برای داوطلبان و متقاضیان انجام می شود.

البته این ثبت نام در سامانه sanjesh.org با پرداخت هزینه مشخص و از قبل تعیین شده ای هم برای هر یک از داوطلبان همراه است که باید نسبت به واریز آن از طریق سایت sanjesh.org اقدام کرد.

در ادامه با ذکر مراحل ثبت نام کنکور در سایت sanjesh.org به صورت تصویری در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

 

راهنمای تصویری مراحل ثبت نام کنکور در سایت sanjesh.org

برای شروع ثبت نام در کنکور سراسری باید آدرس دقیق سایت سازمان سنجش آموزش کشور یا همان sanjesh.org را در سیستم خود درج کرده و وارد آن شوید.

 

ثبت نام کنکور در سایت سنجش

 

پس از ورود به سامانه sanjesh.org سه مسیر مختلف می توانید برای ورود به سامانه ثبت نام سنجش اقدام فرمایید.

اولین مسیر کلیک بر روی گزینه ای تحت عنوان ثبت نام آزمون سراسری است. اما در مسیر دوم می توانید از طریق گزینه دسترسی سریع برای ورود به بخش ثبت نام و دسترسی به فرم اینترنتی ثبت نام اقدام کنید.

در نهایت به جز این دو راه امکان دسترسی شما به بخش ثبت نام سایت sanjesh.org به وسیله کلیک بر روی گزینه رنگی سراسری در منوی رنگی واقع در سمت راست سایت فراهم شده است.

 

ثبت نام کنکور کارشناسی در سنجش

 

قدم بعدی برای ثبت نام در سایت sanjesh انتخاب یکی از دوره های آموزشی نظام جدید و قدیم و یا سالی واحدی است.

 

ثبت نام در کنکور

 

پس از انتخاب یکی از این موارد الزاماً باید در فیلدهای مشخص شده برای درج عبارت امنیتی و همین طور سریال دوازده رقمی ثبت نام اقدام کرده و در ادامه کلید تأیید را بزنید.

 

سایت ثبت نام کنکور

 

در مرحله بعدی نوبت به تعیین وضعیت مدرک پیش دانشگاهی و همین طور دیپلم برای هر یک از داوطلبان و متقاضیان می رسد.

 

زمان ثبت نام کنکور

 

آخرین مرحله بارگذاری عکس رسمی داوطلب است که الزاماً باید در اندازه 4×3 باشد. برای این کار باید گزینه موجود بر روی صفحه ثبت نام تحت عنوان browse را بزنید و برای انتخاب عکس از سیستم خود اقدام کنید.

پس از بارگذاری موفقیت آمیز عکس نوبت به کلیک بر روی گزینه ای به نام تأیید می رسد.

 

 

برای اطلاع از بهترین منابع آزمون تافل سازمان سنجش وارد لینک مربوطه شوید.

 

در رابطه با اعلام نتایج کنکور در سایت sanjesh.org چه می دانید؟

پس از ثبت نام در سایت sanjesh.org و شرکت در کنکور ورودی دانشگاه ها نوبت به اعلام نتایج کنکور در این سامانه می رسد.

دقت داشته باشید که این اعلام نتایج کنکور در قالب دو مرحله و به صورت نتایج اولیه و همین طور نتایج نهایی برای هر یک از داوطلبان و افراد متقاضی انجام می شود.

در ادامه با ذکر اعلام نتایج کنکور در سایت sanjesh.org به صورت تصویری در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

برای دریافت راهنمای جامع انتخاب رشته کنکور زبان در سایت سازمان سنجش وارد لینک مربوطه شوید.

 

نحوه اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در سایت sanjesh.org

در این بخش با ذکر مراحل اعلام نتایج کنکور ورودی دانشگاه ها در مقطع کارشناسی در خدمت شما هستیم.

اولین مرحله برای اطلاع از نتایج اولیه کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها در سایت سنجش درج آدرس این سایت در مرورگر گوگل است.

نتایج کنکور

با درج آدرس این سامانه یعنی sanjesh.org در مرورگر گوگل نوبت به کلیک بر روی گزینه ای به نام سراسری از بین منوهای موجود در سمت راست سامانه سنجش می رسد.

با کلیک بر روی گزینه سراسری گزینه ای را در صفحه سایت سنجش یا همان sanjesh.org تحت عنوان کارنامه اعلام نتایج مرحله اول آزمون سراسری می بینید که باید بر روی آن کلیک بفرمایید.

 

کارشناسی ارشد

 

در ادامه با استفاده از سه روش پیشنهادی سامانه sanjesh.org می توانید برای مشاهده نتایج کنکور (نتایج اولیه) اقدامات لازم را انجام دهید.

 

سایت سازمان سنجش

 

 

نحوه اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری در سایت sanjesh.org

 

اولین مرحله برای اطلاع از نتایج نهایی کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها درج آدرس سایت سازمان سنجش تحت عنوان sanjesh.org در مرورگر سیستم کامپیوتر است.

در مرحله بعد، نوبت به دسترسی به لینک اعلام نتایج از دو طریق کلیک بر روی گزینه سراسری و دیگری کلیک بر روی عبارت نتایج نهایی آزمون سراسری می رسد.

 

نتایج کنکور

 

در مرحله بعدی دو راه کاملاً متفاوت برای اطلاع از نتایج کنکور پیش روی شما گذاشته شده است. اولین راه درج شماره شناسنامه و همین طور شماره داوطلبی همراه با عبارت امنیتی در فیلدهای مربوطه است.

 

کارنامه نهایی کنکور

 

اما در صورت تمایل به استفاده از دومین راه باید شماره شناسنامه و همین طور شماره پرونده خود را در فیلدهای مربوطه درج کنید تا در ادامه بتوانید با کلیک بر روی گزینه مشاهده نتیجه نتایج کنکور را مشاهده بفرمایید.

با کلیک بر روی گزینه مشاهده نتیجه می توانید در صفحه بعدی در یک فیلد عنوان رشته و نام دانشگاه و در فیلدی دیگر کد رشته محل مورد قبولی خود را مشاهده بفرمایید.

البته در صورت قبول نشدن در هیچ کدام از رشته ها و دانشگاه های مورد انتخابی می توانید عبارت مردود را در فیلدهای مربوطه مشاهده بفرمایید.

 

برای ورود به سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری وارد لینک مربوطه شوید.

 

آیا امکان اعتراض به نتایج کنکور در سایت سنجش وجود دارد یا خیر؟

شاید این سؤال مهم برای شما دوست عزیز نیز مطرح شود که آیا در زمان اعلام نتایج کنکور فرصتی هم برای اعتراض به نتیجه برای داوطلبان در نظر گرفته شده است یا خیر؟

جهت رفاه حال داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در آزمون ورودی دانشگاه ها زمانی هم برای اعتراض به نتایج در نظر گرفته شده است.

در هر صورت این اتفاق پیش می آید که برخی از داوطلبان از نتایج کنکور رضایت چندانی نداشته باشند و نتوانند نتیجه را قبول کنند.

اما آیا می دانید این اعتراض به نتایج کنکور چگونه انجام می شود؟ در پاسخ باید عرض کنیم که برای اعتراض به نتایج کنکور، باید وارد سامانه sanjesh.org شوید و مراحل لازم را برای اعتراض به نتیجه در این سامانه طی کنید.

در واقع، اعتراض به نتایج کنکور در گرو ثبت درخواست در سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org بوده و فرآیندهای لازم باید در این رابطه طی شود.

 

برای دریافت راهنمای جامع انتخاب رشته کنکور سراسری وارد لینک مربوطه شوید.

 

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در سامانه sanjesh.org

به جز ثبت نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ورودی دانشگاه ها هر فرد باید برای ثبت نام جهت شرکت در کنکور ورودی کارشناسی ارشد نیز از طریق مراجعه به سایت سنجش اقدام کند.

ثبت نام کارشناسی ارشد sanjesh.org با طی مراحلی برای هر یک از افراد متقاضی در این سامانه انجام می گیرد که هر فرد باید از این موضوع به طور دقیق مطلع باشد.

 

برای دریافت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش وارد لینک مربوطه شوید.

 

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در سامانه sanjesh.org

در رابطه با زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در سامانه sanjesh.org باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که این زمان برای دانشجویان ورودی سال بعد از تاریخ 16 الی 23 آذر ماه سال جاری انجام می گیرد.

بعد از انجام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد sanjesh.org نوبت به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و به دنبال آن اعلام نتایج کنکور ارشد می رسد که هر داوطلب باید از طریق مشاوری خبره و کاردان از این موضوع اطلاعات کافی را پیدا کند.

 

ثبت نام کنکور دکتری در سامانه سنجش

ثبت نام دوره دکتری نیز یکی دیگر از مواردی است که از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org می توانید برای آن اقدام کنید.

البته دقت داشته باشید که این ثبت نام با طی مراحلی برای هر کدام از داوطلبان انجام می شود و طی این مراحل و فرآیندها برای هر یک از داوطلبان الزامی و مهم به نظر می رسد.

 

برای ورود به سامانه اعلام نتایج کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها وارد لینک مربوطه شوید.

 

اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد در سایت سازمان سنجش

همانند کنکور کارشناسی امکان اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی نیز برای هر یک از افراد شرکت کننده در کنکور کارشناسی ارشد نیز فراهم است و هر داوطلب می تواند با مراجع به سامانه sanjesh.org بعد از اعلام نتایج کنکور برای ثبت درخواست اعتراض خود اقدامات لازم را انجام دهد.

فقط دقت داشته باشید که باید از طریق فردی آگاه از مراحل مختلف ثبت اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد مطلع شوید.

 

برای ورود به سامانه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وارد لینک مربوطه شوید.

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام کنکور دکتری در سایت سنجش اقدام کرد؟

اطلاع از زمان ثبت نام کنکور دکتری برای هر یک از داوطلبان در سایت سنجش یا همان سامانه sanjesh.org الزامی و مهم به نظر می رسد.

در رابطه با زمان ثبت نام کنکور دکتری در سامانه سنجش برای داوطلبان مایل به شرکت در این آزمون در سال جاری باید عرض کنیم که این زمان برای داوطلبان سال جاری از تاریخ 2 آذر ماه آغاز می شود و تا 9 همین ماه نیز ادامه دارد.

کلیه داوطلبان باید در زمان تعیین شده به سامانه sanjesh.org وارد شده و هر گونه اقدام لازم برای ثبت نام را انجام دهند.

 

اعتراض به نتایج کنکور دکتری در سایت sanjesh.org

یکی دیگر از امکانات سایت سازمان سنجش برای دانشجویان دکتری فراهم کردن امکان اعتراض به نتیجه کنکور است.

به هر حال ممکن است شماری از داوطلبان از رتبه و یا نتیجه قبولی خود در آزمون سراسری ورودی دکتری راضی نباشند و به دنبال بررسی بیشتر مسئولین سازمان سنجش در رابطه با این مسئله هستند.

البته قبل از هر گونه اقدامی باید از مراحل لازم برای ثبت درخواست اعتراض خود به نتایج کنکور دکتری اطلاعات کافی را داشته باشید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی برای ثبت درخواست اعتراض خود در سامانه sanjesh.org اقدام کنید.

 

برای آشنایی با بخش های مختلف سایت سازمان سنجش آموزش کشور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

سامانه ثبت نام کنکور ارشد سازمان سنجش

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش

ثبت نام کنکور آزمایشی سنجش

sanjeshp.ir

sanjesh.org

5/5 - (4 امتیاز)

کاربرد سایت sanjesh.org چیست؟

از سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام و اعلام نتایج کنکور کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

ثبت نام در دوره های بدون کنکور و با کنکور در چه سایتی انجام می شود؟

ثبت نام در دوره های با کنکور و بدون کنکور در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

چه اطلاعاتی را سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار می دهد؟

اطلاعاتی مانند دفترچه های برگزاری آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه، نتایج آزمون های سراسری و آزاد، دریافت کارنامه ها و غیره

برای ثبت نام و اطلاع از نتایج آزمون تافل و آیلتس به چه سایتی باید مراجعه کنید؟ 

جهت ثبت نام و اطلاع از نتایج آزمون تافل و آیلتس باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. محمد
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام عرض می کنم خدمت شما
  بنده امساال در کنکور 1400 شرکت کردم و انتخاب رشته نیز کردم
  آیا راهی وجود داره که بتونم در کنکور 1401 شرکت کنم؟

  • مشاور ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام و درود اگر در رشته های پیراپزشکی سراسری قبول نشیدید و معافیت تحصیلی برای سال بعد رو‌هم داشته باشید می تونید در کنکور سراسری ۱۴۰۱ شرکت کنید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور