ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1402

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه علمی کاربردی یکی از برترین مراکز علمی آموزشی ایران است که بیش از هزار واحد آموزشی در سراسر کشور دارد که به دو صورت بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  لازم است لیست رشته‌های موجود در آن‌ها را از طریق سایت ثبت نام علمی کاربردی تهیه کنند و از شرایط ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه مطلع شوند. سپس در صورت تمایل جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام، اطلاعات هویتی خود را درج کنند. متقاضیان محترم جهت پذیرش در مقاطع کاردانی و کارشناسی واحدهای دانشگاهی علمی کاربردی سراسر کشور می‌توانند با ورود به سامانه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی به نشانی sanjesh.org، دفترچه آن را مطالعه نمایند و سپس از میان رشته‌های ارائه شده، دست به انتخاب رشته بزنند.

در حال حاضر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای مقطع کاردانی شروع شده است. داوطلبان مقطع کاردانی از نیمه های بهمن و متقاضیان مقطع کارشناسی ناپیوسته از دی ماه می توانستند با مراجعه به سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نام نویسی کنند. داوطلبان گرامی دقت داشته باشند که قبل از ثبت نام اطلاعات خود را از طریق مطالعه دفترچه تکمیل کنند. در صورت وجود هرگونه مغایرت در اطلاعات وارده توسط داوطلب با اطلاعات حقیقی ثبت نام، از ادامه ثبت نام متقاضی جلوگیری به عمل خواهد آمد. در صورتی که امکان مطالعه دقیق و جزء به جزء دفترچه را ندارید به شما توصیه می کنیم با برقراری تماس از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ علاوه بر اطلاع سریع از شرایط، فرآیند ثبت نام خود را به صورت تلفنی به دست مشاورین ایران تحصیل بسپارید تا جای هیچگونه نگرانی برای ثبت نام شما باقی نماند.

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1402 – ۱۴۰۲

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی برای ترم مهر در 2 مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان برای ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی ناپیوسته به صورت بودن آزمون باید مدرک کاردانی یکی از دانشگاه‌های وزارت علوم و آموزشگاه‌های مورد تایید آن را ارائه دهند. این داوطلبان تا پایان شهریور ماه مهلت دارند مدرک کاردانی خود را بگیرند و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

البته آن‌ها باید شرایط دیگری را نیز برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
✔️ اعتقاد به دین اسلام
✔️ نداشتن دشمنی با نظام جمهوری اسلامی
✔️ نداشتن اعتیاد به هر گونه مواد مخدر
✔️ داشتن وضعیت جسمانی متناسب با رشته انتخابی
✔️ نداشتن کارهای غیراخلاقی در دوران تحصیل و کار

 

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
✔️ داشتن مدرک دیپلم نظام جدید یا قدیم در کلیه رشته‌های نظری، فنی و حرفه‌ای و یا کاردانش
✔️ داوطلبان برای ثبت نام در  ورودی نیمسال اول ترم مهر، باید تا شهریور مدرک خود را بگیرند.
✔️ دانشجویانی که در مقطعی به غیر از رشته خود، قصد ادامه تحصیل دارند باید دروس جبرانی رشته مد نظر خود را بگذرانند.
✔️ دارا بودن کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان
✔️ پذیرش در این دانشگاه بر اساس معدل کل و سهمیه‌های شهدا، جانباز و ایثارگر انجام می‌گیرد.

 

برای آشنایی بیشتر با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، روی لینک آبی رنگ کلیک کنید. 

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی

کلیه داوطلبان ثبت نام رشته‌های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌توانند به سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یا همان سامانه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند و فرآیند نام نویسی خود را تکمیل کنند. در واقع زمان پذیرش دانشگاه علمی کاربردی هر سال تا آخر مهر ماه ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تاثیرگذار خواهد بود. در ضمن منظور از شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی، تاثیر معدل کتبی دیپلم در پذیرش داوطلب در دانشگاه علمی کاربردی است.

پذیرش علمی کاربردی ترم مهر فقط از طریق سایت سنجش و یا تماس با مرکز امکان پذیر خواهد بود. امسال نیز فرایند اسم نویسی مانند روال سال‌های گذشته بصورت اینترنتی بوده، اما گاها سابقه ثبت نام حضوری در مواردی هم وجود داشته است. فرآیند ثبت نام به این شکل است که در طول زمان ثبت نام علمی کاربردی تعیین شده با خرید کارت اعتباری، فرم ثبت نام علمی کاربردی را تکمیل نموده و انتخاب‌های خود را مشخص می‌نمایند. منظور از انتخاب، همان رشته ها و دانشگاه‌هایی است که داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در آن‌ها هستند. تعداد این انتخاب‌ها برای داوطلبان ورودی نیمسال دوم، بیست انتخاب خواهد بود.

برای خیلی‌ها اولین بار است که درباره ثبت نام بدون کنکور می‌شنوند. این طرح به منظور از میان برداشتن کنکور سراسری از مسیر رسیدن به دانشگاه انجام شده است و تا از میان رفتن کامل کنکور سراسری ادامه می‌یابد. پس نتیجه می‌گیریم که ثبت نام بدون کنکور به اندازه آزمون سراسری دارای اهمیت و حساسیت است. اگر در روند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سهوا مرتکب اشتباهی شوید، ثبت نام شما لغو خواهد شد. پیشنهاد می‌شود قبل از هر چیز دفترچه و فرم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را به دقت مطالعه کنید و در صورت وجود هرگونه ابهام یا نیاز به راهنمایی، با ایران تحصیل تماس حاصل کنید.

جهت اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

ثبت نام در نیم سال اول مهر ماه 1402 – ۱۴۰۲

امسال زمان ثبت نام کاردانی علمی کاربردی در نوبت مهر ماه از 24 تا 31 مرداد ماه و برای کارشناسی ناپیوسته نیز در همین بازه زمانی اعلام شد. داوطلبان عزیز می‌بایست جهت ثبت نام به صورت اینترنتی به سایت سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. در حال حاضر مهلت ثبت نام برای ورودی مهر ماه دانشگاه علمی کاربردی به اتمام رسیده است. لذا شما باید منتظر نوبت دوم باشید.

برای کسب اطلاع از

ثبت نام در نیم سال دوم بهمن ماه 1402 – ۱۴۰۲

در سال گذشته جهت ورود به این دوره برای مقطع کاردانی از 16 تا 22 دی ماه و برای ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور از 17 تا 23 دی ماه شروع شد. در حال حاضر این  تاریخ برای مقاطع کاردانی و کارشناسی به ترتیب از 7 – 17 و 5 – 15 دی ماه است. لذا داوطلبان جهت ثبت نام در این دانشگاه می‌توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش یا سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنند. 

سوال داری؟

 

🔔 اطلاعیه 🔔

همه رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور ارائه می شوند.

 

راهنمای تصویری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1402 – ۱۴۰۲

در این قسمت همراه ما باشید تا نحوه انجام عملیات تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و راهنمای تصویری آن را ارائه دهیم. در ابتدا مراحل را به صورت کلی بررسی کرده و سپس جزئیات را شرح می‌دهیم. مراحل کلی نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شرح زیر است:

ابتدا با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org وارد سامانه شوید. سپس با دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن شرایط را با دقت مطالعه کنید. در مرحله بعد نیاز است مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را آماده کنید. با خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام، فرم ثبت نام  دانشگاه علمی کاربردی در سایت مربوطه برای شما نشان داده می‌شود. در مرحله آخر نیز برای تایید مراحل و دریافت رسید ثبت نام باید اقدامات لازم را انجام دهید.

✔️ برای شرح مراحل نیز ابتدا طبق تصویر زیر وارد سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنجش شوید. سپس گزینه ” دانشگاه جامع علمی کاربردی ” از منوی سمت راست سایت سنجش انتخاب نمایید.

برای دریافت شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و قوانین جدید آن کلیک کنید.

 

مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

✔️ حالا کارت اعتباری ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی را خریداری کنید.

خرید کارت اعتباری ثبت نام

✔️ بعد از آن که سریال کارت اعتباری خود را از سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دریافت کردید با کلیک بر روی گزینه ورود به سیستم وارد سامانه شوید.

وارد به سامانه ثبت نام

✔️ در اینجا لازم است اطلاعات هویتی و تحصیلی خود را درج کنید.

✔️ بعد از آنکه اطلاعات شما ثبت و تایید شد، لازم است شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری ثبت نام 16 رقمی خود را از سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دریافت کنید تا مراحل پیگیری خود را به کمک این سامانه بعدا انجام دهید.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی

برای اینکه داوطلبان بتوانند ثبت نام خود را در این دانشگاه تکمیل نمایند باید مدارک خود را در سامانه آپلود کنند یا به صورت حضوری مراجعه نمایند تا اطلاعات هویتی آن ها تائید شود. ما در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی را برای شما ذکر می کنیم.

مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی

➕ ارائه کارت ملی و شناسنامه

➕ ارائه کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان

➕ ارائه اصل آخرین مدرک تحصیلی دریافت شده (برای داوطلبان ثبت نام کاردانی مدرک دیپلم و برای داوطلبان ثبت نام کارشناسی مدرک کاردانی لازم است.)

➕ ۶ قطعه عکس 4*3

➕ کپی از صفحه اول دفترچه بیمه

➕ فرم تاییدیه معدل برای افرادی که تازه فارغ‌التحصیل شدند و هنوز گواهینامه پایان تحصیلات خود را نگرفتند.

➕ ارائه اصل گواهی اشتغال به کار با امضای مسئول مربوطه

➕ داوطلبانی که شاغل هستند باید آخرین فیش حقوقی یا قرارداد خود را ارائه نمایند.

برای اطلاع از سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی بر روی لینک کلیک کنید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1402 – ۱۴۰۲

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول در تمامی رشته های موجود باید به دفترچه ثبت نام آن مراجعه کنند و سپس رشته‌های مد نظر خود را انتخاب کنند، ضمنا با توجه به عدم امکان ویرایش لازم است داوطلبان محترم دقت لازم را در انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند و موارد را به دقت وارد نمایند.

📌به منظور تسهیل در امور ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی داوطلبان می‌توانند کلیه امور ثبت نامی خود را از طریق تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل انجام دهند.

شایان ذکر است کلیه داوطلبان می‌بایست شرایط مندرج در دفترچه را دارا باشند تا ثبت نام خود را انجام دهند. بدیهی است در صورتی که داوطلبی شرایط ثبت نام را  نداشته باشد ثبت نام او باطل خواهد شد و دانشگاه علمی کاربردی هیچ مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد. جهت اطلاع از رشته‌های دانشگاه علمی کاربردی در شهر خود می‌‌توانید به سایت دانشگاه علمی کاربردی edu.uast.ac.ir مراجعه کنید.

برای اطلاع از زمان ثبت نام ارشد علمی کاربردی بر روی لینک کلیک نمایید. 

جزئیات دفترچه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی 

در دانشگاه جامع علمی کاربردی تنوع رشته‌ها بسیار است و داوطلبان ثبت نام رشته‌های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می‌‌توانند در مجموعه زبان‌های خارجی، انگلیسی، فرانسوی و در گروه هنر، هنرهای تجسمی، طراحی و دوخت لباس، صنایع دستی، سینما و رشته موسیقی را انتخاب کنند. همچنین گروه صنعت جامع علمی کاربردی نیز دارای رشته‌های پرطرفداری است که شامل تمام رشته‌های فنی و مهندسی مهم نیز می‌شود، ثبت نام ورودی نیمسال دوم نیز شامل این رشته‌ها خواهد بود. در ثبت نام امسال برای لیست رشته‌ها در گروه صنعت می‌‌توانید کلیه رشته‌های مهندسی اعم از مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی مواد (متالوژی)، مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT را نیز پیدا کنید.

شما جهت دانلود دفترچه راهنما ثبت نام علمی کاربردی برای هر کدام از مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی به همراه کد رشته محل های آن ها می توانید به مقاله تمدید مهلت نام نویسی دانشگاه علمی کاربردی مراجعه کنید.

جزئیات دفترچه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی 

برای کسب اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی 1402 – ۱۴۰۲ 

همان‌گونه که اشاره شد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع مختلف در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می‌شود. داوطلبان گرامی باید علاوه بر اطلاع از ضوابط دانشگاه، از لیست رشته محل‌های ارائه شده از سوی دانشگاه نیز مطلع باشند. همه اطلاعات مربوط به رشته های قابل پذیرش در دفترچه راهنمای ثبت نام ارائه شده است. در ادامه نیز به تعدادی از این رشته‌ها در مقاطع کاردانی و کارشناسی اشاره خواهیم کرد. 

لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی 1402 – ۱۴۰۲
کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) کاردانی فنی اویونیک هواپیما کاردانی فنی برق _ الکتریک نیروگاه کاردانی فنی برق _ انتقال
کاردانی فنی برق _ برق صنعتی کاردانی فنی برق – برق ماشین آلات سنگین کاردانی فنی برق – برق مترو کاردانی فنی برق – تاسیسات الکتریکی ساختمان
کاردانی فنی برق – تعمیر و نگهداری ماشین های الکتریکی کاردانی فنی برق – توزیع کاردانی فنی ربات کاردانی فنی رسانه – ارتباطات فنی
کاردانی فنی کنترل کاردانی فنی مخابرات – ارتباطات داده ها کاردانی فنی مخابرات – کابل و فیبرنوری کاردانی فنی الکترونیک صنعتی
کاردانی فنی سیستم های ارتباط و ناوبری هوایی بالگرد کاردانی فنی انرژی های تجدیدپذیر کاردانی فنی اتوماسیون صنعتی کاردانی فنی بازرسی جوش
کاردانی فنی جوشکاری کاردانی فنی طلا و جواهر – ریخته گری کاردانی فنی طلا و جواهر – زنجیرسازی فلزات قیمتی کاردانی فنی طلا و جواهر – ورقکاری
اردانی فنی متالورژی – آزمون فلزات کاردانی فنی متالورژی – تولید آلومینیوم  کاردانی فنی متالورژی – ریخته گری کاردانی فنی متالورژی – نورد فولاد
کاردانی فنی آسانسور و پله برقی کاردانی فنی ابزار دقیق کاردانی فنی تعمیر و نگهداری هواپیما کاردانی فنی صنایع چاپ – ماشین آلات
کاردانی فنی کنترل کیفیت خودرو کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی کاردانی فنی گازرسانی کاردانی فنی لوازم خانگی
کاردانی فنی مکانیک – تاسیسات مکانیکی ساختمان  کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتی کاردانی فنی مکانیک – ساخت و تولید قالب های پلاستیک کاردانی فنی مکانیک – ساخت و تولید قالب های فلزی
 کاردانی فنی مکانیک – ساخت و تولید قالب های فورج کاردانی فنی مکانیک – ماشین افزار کاردانی فنی مکانیک – مکانیک تاسیسات صنعتی کاردانی فنی مکانیک – مکانیک ماشین های راهسازی
 کاردانی فنی مکانیک – نیروگاه حرارتی کاردانی فنی مکانیک خودرو  کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی کاردانی فنی مکانیک – مکانیک خودروهای زرهی
کاردانی فنی مکانیک مترو کاردانی فنی مکانیک – پمپ و کمپرسور  کاردانی فنی مکانیک – تجهیزات ثابت فرآیندی کاردانی فنی روانکاری ماشین آلات
کاردانی فنی نگهداری و تعمیر بالگرد کاردانی فنی نصب و نگهداری جرثقیل کاردانی فنی مکانیک – تولید گیربکس کاردانی فنی مکانیک – تعمیر و نگهداری گیربکس
کاردانی فنی تعمیر و بهره برداری دستگاه های آب شیرین کن کاردانی فنی بازیسازی رایانه ای کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – خدمات الکترونیکی شهر کاردانی فنی فناوری اطلاعات – رسانه کاردانی فنی کامپیوتر – سیستم های کامپیوتری کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری
کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری کاردانی فنی توسعه دهنده وب – (Back End) کاردانی فنی توسعه دهنده وب – (Front End) کاردانی فنی کسب و کارهای دیجیتالی
کاردانی فنی تعمیر موبایل کاردانی فنی اینترنت اشیا کاردانی فنی برنامه سازی بازی کاردانی فنی برنامه سازی موبایل
کاردانی فنی بصری سازی داده کاردانی فنی پایگاه داده کاردانی فنی پشتیبانی سیستم های رایانه ای کاردانی فنی پشتیبانی وب و شبکه های اجتماعی
کاردانی فنی تجهیزات شبکه کاردانی فنی تست سامانه های نرم افزاری کاردانی فنی تست نفوذ شبکه های رایانه ای کاردانی فنی تولید محتوای دیجیتالی
کاردانی فنی تولید واقعیت مجازی کاردانی فنی داده کاوی – کاردانی فنی رایانش ابری کاردانی فنی شبکه های رایانه ای
کاردانی فنی تعمیر کامپیوتر و لپتاپ اردانی فنی مرکز عملیات امنیت شبکه های رایانه ای کاردانی فنی بهره برداری راه آهن کاردانی فنی شهرسازی
کاردانی فنی عمران – امور پیمان ها کاردانی فنی عمران – ترافیک شهری کاردانی فنی عمران – تونل سازی کاردانی فنی عمران – حمل و نقل شهری
کاردانی فنی عمران – خط و ابنیه مترو کاردانی فنی عمران – راهسازی کاردانی فنی عمران – سازه های آبی کاردانی فنی عمران – سازه های پیش ساخته
کاردانی فنی عمران – سازه های مترو کاردانی فنی عمران – شبکه و تصفیه خانه آب کاردانی فنی عمران – شبکه و تصفیه خانه فاضلاب کاردانی فنی عمران – نقشه برداری مسیر
کاردانی فنی عمران – نگهداری و مرمت ساختمان کاردانی فنی معماری – معماری شهری کاردانی فنی عمران – بتن کاردانی فنی نقشه برداری کارگاهی
کاردانی فنی ممیزی انرژی – ساختمان کاردانی فنی ممیزی انرژی – صنعت کاردانی فنی صنایع سرامیک – خط تولید – کاردانی فنی صنایع سرامیک – آزمایشگاه
کاردانی فنی معدن – استخراج کاردانی فنی معدن – اکتشاف کاردانی فنی معدن – حفاری کاردانی فنی معدن – فرآوری سنگ های تزئینی
کاردانی فنی معدن – فرآوری مواد معدنی  کاردانی فنی مواد – تولید سیمان کاردانی فنی ایمنی زمینی فرودگاهی  کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
کاردانی فنی ایمنی مترو کاردانی فنی ایمنی پرواز و زمینی بالگرد کاردانی فنی ایمنی، بهداشت و محیط زیست در معادن کاردانی فنی تجهیزات پزشکی اتاق عمل
کاردانی فنی تجهیزات پزشکی – تجهیزات آزمایشگاه تشخیص پزشکی کاردانی فنی تجهیزات پزشکی – تجهیزات کنترل عفونی و استریلیزاسیون کاردانی فنی صنایع دارویی – کنترل کیفیت کاردانی فنی صنایع دارویی – تولید دارو
کاردانی فنی تجهیزات تصویربرداری پزشکی – رادیوگرافی کاردانی فنی تجهیزات دندانپزشکی کاردانی فنی هوانوردی – خلبانی PPL کاردانی فنی دیسپچری پرواز
کاردانی فنی لجستیک و تامین قطعات خودرو کاردانی فنی پلیمر – قطعات پلاستیک، لاستیک و تزئینی خودرو کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – شوینده ها، آرایشی و بهداشتی کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – صنعتی
کاردانی فنی صنایع پلاستیک کاردانی فنی صنایع شیمیایی – پالایش گاز کاردانی فنی صنایع شیمیایی – رنگ خودرو کاردانی فنی صنایع شیمیایی – رنگ سازی
کاردانی فنی صنایع لاستیک کاردانی فنی نفت – عملیات تولید و فرآورش کاردانی فنی تصفیه آب و پساب صنایع غذایی کاردانی فنی گاز طبیعی فشرده (CNG)
کاردانی فنی صنایع شیمیایی – خط تولید کلر آلکالی کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – غذایی کاردانی فنی صنایع غذایی – آرد کاردانی فنی صنایع غذایی – روغن خوراکی
کاردانی فنی صنایع غذایی – شیرینی سازی کاردانی فنی صنایع غذایی – قند کاردانی فنی صنایع غذایی – نان کاردانی فنی صنایع غذایی – ذخیره سازی محصولات کشاورزی
کاردانی فنی کنترل کیفیت مواد غذایی کاردانی فنی تولید کفش کاردانی فنی صنایع چوب – تولید مبلمان – کاردانی فنی صنایع نساجی – ریسندگی
کاردانی فنی صنایع خمیر و کاغذ کاردانی فنی صنایع مبلمان صفحه ای – کاردانی فنی صنایع نساجی – بافندگی تاری – پودی – کاردانی فنی صنایع نساجی – رنگرزی و تکمیل پارچه
کاردانی فنی صنایع دخانی اردانی فنی ساخت عدسی و قطعات اپتیکی کاردانی فنی ساخت فریم عینک و محافظ های چشمی کاردانی فنی راهبری لکوموتیو
کاردانی فنی راهبری قطار شهری کاردانی فنی منابع طبیعی – احیا مناطق بیابانی – کاردانی فنی منابع طبیعی – جنگلداری کاردانی فنی منابع طبیعی – حفاظت و حمایت منابع طبیعی
کاردانی فنی منابع طبیعی – مرتعداری کاردانی فنی امور زراعی – تولید دانه های روغنی کاردانی فنی امور زراعی – تولید گندم و جو کاردانی فنی امور زراعی – تولید نیشکر
کاردانی فنی امور زراعی – تولیدات زراعی کاردانی فنی باغبانی – تولید قارچ های خوراکی  کاردانی فنی باغبانی – تولید و پرورش نهال کاردانی فنی باغبانی – تولید و فرآوری پسته
کاردانی فنی باغبانی – تولید و فرآوری خرما کاردانی فنی باغبانی – تولید و فرآوری زعفران کاردانی فنی باغبانی – تولیدات باغی کاردانی فنی باغبانی – تولیدات گلخانه ای
کاردانی فنی باغبانی – گل و گیاهان زینتی کاردانی فنی باغبانی – گیاهان دارویی و معطر – کاردانی فنی گیاه پزشکی کاردانی حرفه ای بهداشت یاری دامپزشکی
کاردانی حرفه ای علوم آزمایشگاهی دامپزشکی  کاردانی فنی دامپروری – پرورش اسب کاردانی فنی دامپروری – پرورش زنبور عسل کاردانی فنی دامپروری – پرورش صنعتی طیور
کاردانی فنی دامپروری – پرورش صنعتی گاو کاردانی حرفه ای بهداشت آبزیان کاردانی فنی شیلات – تکثیر و پرورش ماهیان سردآبی کاردانی فنی شیلات – تکثیر و پرورش ماهیان گرمآبی
کاردانی فنی شیلات – تکثیر و پرورش میگو کاردانی فنی شیلات – تکثیر و پرورش آبزیان زینتی کاردانی فنی شیلات – فرآوری محصولات شیلاتی  کاردانی حرفه ای ترویج کشاورزی – توسعه روستایی
کاردانی فنی آب و خاک – انتقال و توزیع آب کشاورزی کاردانی فنی آب و خاک – عمران اراضی کشاورزی کاردانی حرفه ای بهداشت محصولات دامی کاردانی فنی صنایع غذایی – شیر و فرآورده های لبنی
کاردانی فنی صنایع غذایی – گوشت و فرآورده های گوشتی کاردانی فنی مکانیزاسیون کشاورزی کاردانی حرفه ای امور تعاون کاردانی حرفه ای امور حج و زیارت
کاردانی حرفه ای امور دهیاری و شوراها کاردانی حرفه ای خدمات پس از فروش خودرو کاردانی حرفه ای خدمات مشترکین صنعت آب و برق کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری
کاردانی حرفه ای مدیریت – امور تشریفات کاردانی حرفه ای مدیریت – بهره وری واحدهای صنفی کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی تشکل های صنفی کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی مجتمع های تجاری
کاردانی حرفه ای میهمانداری هواپیما کاردانی حرفه ای تاکسیرانی کاردانی حرفه ای امور دفتری کاردانی حرفه ای سرپرستی کارگاههای مبلمان
کاردانی حرفه ای اتوبوسرانی درون شهری کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی کاردانی حرفه ای دستیاری حقوقی دستگاه های اجرایی کاردانی حرفه ای دستیاری حقوقی امور قضایی
کاردانی حرفه ای دستیاری مشاغل حقوقی کاردانی حرفه ای حقوق حمل و نقل کاردانی حرفه ای حقوق خدمات مالی کاردانی حرفه ای حقوق کارگزاری خدمات عمومی
– کاردانی حرفه ای اصلاح و تربیت کاردانی حرفه ای کودک یاری کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – اورژانس اجتماعی کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانواده
کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری کودک کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مراقبت سالمندان  کاردانی حرفه ای مشارکتهای مردمی کاردانی حرفه ای تسهیل گری توانبخشی مبتنی بر جامعه
کاردانی حرفه ای خدمات هتلداری بیمارستان کاردانی حرفه ای تربیت مربی آموزش های شهروندی  کاردانی حرفهای تربیت مربی پیش دبستانی کاردانی حرفه ای تربیت مربی خانه کودک و نوجوان
کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان با نیازهای ویژه کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان کم توان ذهنی کاردانی حرفه ای تربیت مربی مهدکودک کاردانی حرفه ای تربیت مروج سیاسی
کاردانی حرفه ای تکنولوژی آموزشی کاردانی حرفه ای اطفای حریق شهری کاردانی حرفه ای امداد سوانح کاردانی حرفه ای امداد و نجات شهری
کاردانی حرفه ای ایمنی و حفاظت تصرفات ساختمانی کاردانی حرفه ای توانمندسازی آسیب دیدگان در حوادث کاردانی حرفه ای مدیریت – خدمات بندری کاردانی حرفه ای مدیریت – خدمات بندری
کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی توزیع کالا و خدمات کاردانی حرفه ای مدیریت – لجستیک و زنجیره تامین کاردانی حرفه ای آمادگی دفاعی سازمان های مردم نهاد کاردانی حرفه ای امور ایمنی و حفاظت سازمانی
کاردانی حرفه ای تامین فیزیکی اطلاعات کاردانی حرفه ای جمع آوری اطلاعات نظامی کاردانی حرفه ای امور حفاظت اطلاعات سازمانی کاردانی حرفه ای عملیات ویژه انتظامی
کاردانی حرفه ای جمع آوری اطلاعات سیگنالی کاردانی حرفه ای انتظامات و حراست فیزیکی کاردانی حرفه ای پیشگیری انتظامی کاردانی حرفه ای عملیات مرزبانی (زمینی)
کاردانی حرفه ای کشف و پیجویی سرقت کاردانی حرفه ای کنترل ترافیک کاردانی حرفه ای امور بانکی کاردانی حرفه ای امور بورس
کاردانی حرفه ای امور بیمه کاردانی حرفه ای بازاریابی کاردانی حرفه ای بازرگانی – امور گمرکی کاردانی حرفه ای بازرگانی – امور نمایشگاهی
کاردانی حرفه ای بازرگانی – انبارداری کاردانی حرفه ای بازرگانی – خدمات مشاوره املاک  کاردانی حرفهای خدمات مشاوره معاملات خودرو کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
کاردانی حرفه ای تکنیک های فروش کاردانی حرفه ای حسابرسی کاردانی حرفه ای حسابداری امور مالی کاردانی حرفه ای حسابداری بهای تمام شده
کاردانی حرفه ای امور فروشگاه کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تیراندازی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه آمادگی جسمانی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه بسکتبال
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه بوکس کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه پرورش اندام کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تکواندو – کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه جودو
 کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه دو و میدانی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه دوچرخه سواری کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه ژیمناستیک کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه سنگ نوردی و صعودهای ورزشی
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه سوارکاری کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه شطرنج کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه شنا کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه غواصی
کاردانی حرفهای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتبال کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتسال کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه کشتی – کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه هندبال
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه واترپلو کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه والیبال کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه ورزش پهلوانی و زورخانه ای کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه ورزش رزم ملی ایران
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه وزنهبرداری کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه کاراته کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه کوهپیمایی و کوهنوردی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری ورزش معلولین
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری ورزش سالمندان کاردانی حرفه ای خبرنگاری ورزشی کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار ورزشی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه کانگ فوتوآ- 21
کاردانی حرفه ای مربیگری پایه دفاع شخصی – کاردانی حرفه ای مربیگری پایه ووشو کاردانی حرفه ای مربیگری پایه بدمینتون کاردانی حرفه ای مربیگری پایه تنیس
کاردانی حرفه ای مربیگری پایه تنیس روی میز کاردانی حرفه ای مربیگری پایه یوگا کاردانی حرفه ای مربیگری پایه ورزشهای رزمی کاردانی حرفه ای مربیگری پایه نجات غریق
کاردانی حرفه ای مربیگری پایه ورزش های سه گانه کاردانی حرفه ای آرایش زنانه کاردانی حرفه ای پیرایش زنانه کاردانی حرفه ای پیرایش مردانه
کاردانی حرفه ای امور فرهنگی کاردانی حرفه ای امور فرهنگی کاردانی حرفه ای امور فرهنگی – امور موزه کاردانی حرفه ای امور کتابداری و اطلاع رسانی
کاردانی حرفه ای تبلیغات کاردانی حرفه ای خبرنگاری کاردانی حرفه ای روابط عمومی کاردانی حرفه ای تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان
کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم کاردانی حرفه ای مدیحه و مرثیه سرایی کاردانی حرفه ای مروج اندیشه و تربیت اسلامی کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار دیداری و شنیداری
کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی کاردانی حرفه ای مترجمی زبان فرانسوی – آثار دیداری و شنیداری  کاردانی حرفه ای مترجمی زبان چینی – آثار مکتوب و متون رسمی کاردانی حرفه ای چاپ – چاپ پوشاک
کاردانی حرفه ای چاپ – طراحی چاپ کاردانی حرفه ای چاپ و نشر کاردانی حرفه ای صنایع دستی – سفال و کاشی سنتی کاردانی حرفه کاردانی حرفه ای صنایع دستی – مصنوعات چوبیای صنایع دستی – فرش دستباف
کاردانی حرفه ای صنایع دستی – مصنوعات چوبی کاردانی حرفه ای طلا و جواهر – تراش سنگ های قیمتی کاردانی حرفه ای طلا و جواهر – ساخت زیورآلات با دست کاردانی حرفه ای طلا و جواهر – گوهرنشانی
 کاردانی حرفه ای زیلوبافی کاردانی حرفه ای عکاسی خبری کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی کاردانی حرفه ای خوشنویسی
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی کاردانی حرف های هنرهای تجسمی – نقاشی ایرانی کاردانی حرف های طراحی گرافیک
کاردانی حرف های دوخت و تکنولوژی لباس کاردانی حرف های طراحی لباس کاردانی حرف های آشپزی کاردانی حرف های قنادی
کاردانی حرف های گردشگری کاردانی حرف های هتلداری کاردانی حرفه ای انیمیشن کاردانی حرفه ای بازیگری
کاردانی حرفه ای سینما – تدوین فیلم کاردانی حرفه ای سینما – تصویربرداری کاردانی حرفه ای سینما – تهیه و تولید فیلم کاردانی حرفه ای سینما – فیلم سازی
کاردانی حرفه ای سینما – فیلم نامه نویسی کاردانی حرفه ای کارگردانی هنری بازی های رایانه ای کاردانی حرف های کمک کارگردانی کاردانی حرفه ای گریم
کاردانی حرفه ای هنرهای نمایشی – دستیاری کارگردان کاردانی حرفه ای تربیت مربی نمایش کودک کاردانی حرفه ای موسیقی – آواز ایرانی کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی
کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی کاردانی حرفه ای نوازندگی ساز کلاسیک کاردانی حرفه ای موسیقی نواحی ایران کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز زهی
کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز بادی کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی پیانو کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز کوبهای کاردانی حرفه ای موسیقی – آواز تلفیقی

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

 

جهت آدرس دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1402 – ۱۴۰۲
مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات ICT – بهره برداری از سیستمهای مخابراتی مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات ICT – مخابرات سیار – مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات ICT – مخابرات نوری مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی
مهندسی فناوری اویونیک هواپیما مهندسی فناوری برق مترو مهندسی فناوری شبکه های انتقال برق مهندسی فناوری شبکه های توزیع برق
مهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق  مهندسی فناوری کنترل – فرآیند مهندسی فناوری مکاترونیک صنعتی مهندسی فناوری انرژی های تجدیدپذیر
مهندسی فناوری شبکه های هوشمند برق مهندسی فناوری برق صنعتی مهندسی فناوری بازرسی جوش مهندسی فناوری جوش
مهندسی فناوری فرآوری مواد معدنی فلزی مهندسی فناوری متالورژی – ذوب فلزات مهندسی فناوری تولید صنعتی زیورآلات مهندسی فناوری معدن – استخراج معادن زیرزمینی
مهندسی فناوری بهره برداری کارخانجات سیمان مهندسی فناوری سرامیک – کاشی و چینی مهندسی فناوری آتشکاری مهندسی فناوری بهره برداری نیروگاه
مهندسی فناوری ساخت و تولید – قالب سازی مهندسی فناوری طراحی و نقشه کشی صنعتی مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی (CNC) مهندسی فناوری مکانیک – ماشین آلات راهسازی و راهداری
مهندسی فناوری مکانیک خودرو مهندسی فناوری مکانیک خودرو مهندسی فناوری مکانیک هواپیما مهندسی فناوری مکانیک – تاسیسات حرارتی و برودتی
– مهندسی فناوری مکانیک – ماشین افزار مهندسی فناوری عیب یابی و بازسازی پهپاد مهندسی فناوری آسانسور و پله برقی مهندسی فناوری مکانیک – طراحی و ساخت گیربکس
مهندسی فناوری اطلاعات – آنالیز ورزشی مهندسی فناوری اطلاعات – امنیت اطلاعات مهندسی فناوری اطلاعات – تجارت الکترونیک مهندسی فناوری اطلاعات – خدمات رایانه ای در شهرداری
مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات مهندسی فناوری معماری و مدیریت امنیت اطلاعات مهندسی فناوری اینترنت اشیا مهندسی فناوری رایانش ابری
مهندسی فناوری شبکه های رایانه ای مهندسی فناوری مراکز داده و مجازی سازی مهندسی فناوری امنیت اینترنت اشیا مهندسی فناوری ارزیابی امنیتی فناوری اطلاعات و ارتباطات
مهندسی فناوری امنیت رایانش ابری مهندسی فناوری امنیت و دفاع سایبری مهندسی فناوری برنامه سازی وب مهندسی فناوری تضمین کیفیت نرم افزار
مهندسی فناوری تولید و توسعه سخت افزار مهندسی فناوری تولید و مدیریت محتوای دیجیتالی مهندسی فناوری سامانه های نرم افزاری مهندسی فناوری طراحی و مدیریت پایگاه داده
مهندسی فناوری طراحی وب مهندسی فناوری علوم داده مهندسی فناوری کسب و کار دیجیتالی مهندسی فناوری مدیریت و پشتیبانی فناوری اطلاعات
مهندسی فناوری محیط زیست – بازیافت پسماند مهندسی فناوری محیط زیست – کنترل آلاینده ها مهندسی فناوری معماری – طراحی فضاها و اماکن ورزشی مهندسی فناوری بهره برداری راه آهن
مهندسی فناوری عمران – آب و فاضلاب مهندسی فناوری عمران – حمل و نقل شهری مهندسی فناوری عمران – راه سازی مهندسی فناوری عمران – ساختمان سازی
مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری مهندسی فناوری معماری – طراحی و نوسازی بافت های فرسوده مهندسی فناوری شهرسازی – مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت آرد
مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت روغن خوراکی مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت شیرینی و شکلات مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت قند مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت قند مهندسی فناوری صنایع غذایی – تضمین کیفیت
مهندسی فناوری پلیمر – رنگ سازی مهندسی فناوری صنایع شیمیایی مهندسی فناوری صنایع لاستیک مهندسی فناوری صنایع شیمیایی – تولید کلر آلکالی
 مهندسی فناوری لجستیک و زنجیره تامین خودرو مهندسی فناوری تجهیزات آزمایشگاه تشخیص پزشکی مهندسی فناوری تجهیزات پزشکی – اتاق عمل مهندسی فناوری هوانوردی – خلبانی (IR&CPL)
مهندسی فناوری ایمنی، سلامت و محیط زیست (HSE) مهندسی فناوری حریق مهندسی فناوری جنگلداری تلفیقی مهندسی فناوری منابع طبیعی – جنگل کاری و پارک های جنگلی
مهندسی فناوری باغبانی – تولیدات گلخانه ای مهندسی فناوری باغبانی – گل و گیاهان زینتی مهندسی فناوری باغبانی – گیاهان دارویی و معطر مهندسی فناوری زراعت – تولید ذرت
مهندسی فناوری گیاه پزشکی – مدیریت تلفیقی آفات مهندسی فناوری دامپروری – پرورش اسب مهندسی فناوری دامپروری – پرورش صنعتی طیور مهندسی فناوری دامپروری – پرورش صنعتی گاو
مهندسی فناوری دامپروری – پرورش زنبور عسل و فراوری محصولات آن  مهندسی فناوری آبیاری – شبکه های آبیاری و زهکشی کارشناسی حرفه ای بهداشت مواد غذایی با منشا دامی مهندسی فناوری زیستی مواد غذایی
مهندسی فناوری صنایع بسته بندی – محصولات کشاورزی مهندسی فناوری صنایع غذایی – شیر و فرآورده های لبنی مهندسی فناوری صنایع غذایی – گوشت و فرآورده های گوشتی  مهندسی فناوری شیلات – تکثیر و پرورش آبزیان
کارشناسی حرفه ای آسیب شناسی اجتماعی – پیشگیری از اعتیاد کارشناسی حرفه ای اصلاح و تربیت کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – کودک کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مراکز اورژانس اجتماعی
کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – خانواده کارشناسی حرفه ای مدیریت سلامت – خانواده و مراقبت سالمندان  کارشناسی حرفه ای مدیریت آموزش های شهروندی کارشناسی حرفه ای توانبخشی افراد کم توان ذهنی
کارشناسی حرفه ای مدیریت رفاه اجتماعی کارشناسی حرفه ای مددکاری روانی – اجتماعی در بحران (سوانح طبیعی) کارشناسی حرفه ای دیپلماسی بشردوستانه کارشناسی حرفه ای مدیریت بورس
کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه – بیمه اشخاص کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه – بیمه اموال کارشناسی حرفه ای مدیریت شعب بانک کارشناسی حرفه ای مدیریت تجاری سازی
کارشناسی حرفه ای امور گمرکی کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار کارشناسی حرفه ای مدیریت بازاریابی بیمه کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار اینترنتی
کارشناسی حرفه ای طراحی و استقرار محیط های کسب و کار کارشناسی حرفه ای حسابداری بانکی کارشناسی حرفه ای حسابداری امور مالی کارشناسی حرفه ای حسابداری بهای تمام شده
کارشناسی حرفه ای حسابداری بخش عمومی کارشناسی حرفه ای حسابداری مالیاتی کارشناسی حرفه ای حسابرسی کارشناسی حرفه ای مدیریت فروشگاه های زنجیرهای
کارشناسی حرفه ای مدیریت تعاون کارشناسی حرفه ای مدیریت امور نمایشگاهی کارشناسی حرفه ای مشاوره املاک و مستغلات کارشناسی حرفه ای مدیریت دفتری
کارشناسی حرفه ای مدیریت امور اداری و منابع انسانی کارشناسی حرفه ای مددکاری قضایی کارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی ارشاد و معاضدت قضایی کارشناسی حرفه ای حقوق ثبت اسناد و املاک
کارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی امور قضایی کارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی امور ورزشی کارشناسی حرفه ای حقوق اصناف کارشناسی حرفه ای حقوق بازار سرمایه
کارشناسی حرفه ای حقوق تجاری بین المللی کارشناسی حرفه ای حقوق داوری کارشناسی حرفه ای حقوق شرکت های تجاری کارشناسی حرفه ای حقوق گردشگری
کارشناسی حرفه ای حقوق بیمه کارشناسی حرفه ای حقوق ساختمان کارشناسی حرفه ای حقوق فناوری اطلاعات کارشناسی حرفه ای حقوق مالیاتی
کارشناسی حرفه ای حقوق معماری و شهرسازی کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی کارشناسی حرفه ای هدایتگری سیاسی کارشناسی حرفه ای کوچینگ شغلی
کارشناسی حرفه ای کوچینگ کسب و کار کارشناسی حرفه ای روانشناسی ورزشی کارشناسی حرفه ای مدیریت اماکن ورزشی کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – ورزشی
کارشناسی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری تکواندو کارشناسی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری آمادگی جسمانی کارشناسی حرفه ای مربیگری شطرنج کارشناسی حرفه ای مربیگری فوتسال
کارشناسی حرفه ای مربیگری ژیمناستیک – کارشناسی حرفه ای مربیگری شنا کارشناسی حرفه ای مربیگری تیراندازی – کارشناسی حرفه ای مربیگری ورزش رزم ملی ایران
کارشناسی حرفه ای مربیگری بوکس کارشناسی حرفه ای مربیگری کوهپیمایی و کوهنوردی کارشناسی حرفه ای مربیگری سنگ نوردی و صعودهای ورزشی کارشناسی حرفه ای مربیگری ورزش پهلوانی و زورخانه ای
کارشناسی حرفه ای مربیگری جودو کارشناسی حرفه ای مربیگری کاراته کارشناسی حرفه ای مربیگری والیبال کارشناسی حرفه ای مربیگری بسکتبال
 کارشناسی حرفه ای مربیگری پرورش اندام کارشناسی حرفه ای مربیگری وزنه برداری کارشناسی حرفه ای مربیگری ورزش معلولان کارشناسی حرفه ای مربیگری فوتبال
کارشناسی حرفه ای مربیگری کشتی کارشناسی حرفه ای مربیگری سوارکاری کارشناسی حرفه ای مربیگری هندبال کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های میدانی
کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های توپ و تور کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های راکتی کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های رزمی کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های آبی
کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های تیراندازی کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های قدرتی کارشناسی حرفه ای داوری ورزشی آمادگی جسمانی کارشناسی حرفه ای داوری ورزشی پیست و کوهستان
کارشناسی حرفه ای حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث کارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح طبیعی کارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح غیرطبیعی کارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجات
کارشناسی حرفه ای مدیریت و فرماندهی عملیات در حریق و حوادث کارشناسی حرفه ای مدیریت بحران در اماکن کارشناسی حرفه ای آماد و پشتیبانی در سوانح کارشناسی حرفه ای پدافند غیرعامل
کارشناسی حرفه ای اطلاعات نظامی کارشناسی حرفه ای حفاظت اطلاعات سازمانی کارشناسی حرفه ای عملیات روانی کارشناسی حرفه ای مدیریت بحران در عملیات انتظامی
کارشناسی حرفه ای مدیریت آماد و کنترل اموال در نیروی انتظامی کارشناسی حرفه ای مدیریت ترابری در نیروی انتظامی – کارشناسی حرفه ای مدیریت لجستیک بنادر کارشناسی حرفه ای مدیریت لجستیک و زنجیره تامین – گرایش بازرگانی
کارشناسی حرفه ای مدیریت خدمات حمل و نقل بین المللی کارشناسی حرفه ای مدیریت تامین و فروش محصولات غذایی کارشناسی حرفه ای خدمات بازرگانی بین المللی کارشناسی حرفه ای تکنولوژی آموزش های فرهنگی و هنری
کارشناسی حرفه ای خبرنگاری – اجتماعی و فرهنگی کارشناسی حرفه ای خبرنگاری – ورزشی کارشناسی حرفه ای خبرنگاری – سیاسی و اقتصادی کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفتار اجتماعی و افکارسنجی کارشناسی حرفه ای علوم کتابداری و اطلاع رسانی کارشناسی حرفه ای مدیریت اسناد و مدارک
ارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – امور همایش ها و جشنواره ها – کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی کارشناسی حرف های مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فعالیت های قرآنی و مذهبی کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری
کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات سیاسی کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات فرهنگی کارشناسی حرفه ای مربی هنر کودک کارشناسی حرفه ای تربیت مربی – امور فرهنگی کودک و نوجوان
کارشناسی حرفه ای طراحی و توسعه برند – کارشناسی حرفه ای تربیت مبلغ قرآن کریم کارشناسی حرفه ای تلاوت و قرائت قرآن کریم کارشناسی حرفه ای چاپ – طراحی و آماده سازی
کارشناسی حرفه ای مدیریت امور چاپ کارشناسی حرفه ای آشپزی – آشپزی ایرانی کارشناسی حرفه ای آشپزی – آشپزی ملل کارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگری
کارشناسی حرفه ای مدیریت هتلداری کارشناسی حرفه ای بازاریابی گردشگری کارشناسی حرفه ای گردشگری سلامت کارشناسی حرفه ای گردشگری دفاع مقدس
کارشناسی حرفه ای صنایع دستی – صنایع چوبی کارشناسی حرفه ای فرش – طراحی کارشناسی حرفه ای طراحی پوشاک – کیف و کفش کارشناسی حرفه ای طراحی زیورآلات
کارشناسی حرفه ای طراحی مبلمان  کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات کارشناسی حرفه ای عکاسی – مد و پوشاک کارشناسی حرفه ای عکاسی خبری
کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط بیرونی کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط بیرونی کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی کارشناسی حرفه ای نقاشی – نقاشی
کارشناسی حرفه ای نقاشی – نقاشی رایانه ای کارشناسی حرفه ای خوشنویسی کارشناسی حرفه ای طراحی گرافیک – تصویرسازی کارشناسی حرفه ای طراحی گرافیک – طراحی محیطی
کارشناسی حرفه ای طراحی گرافیک – رسانه های چاپی کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس اجتماعی و مشاغل کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس اقوام کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس کودک و نوجوان
کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس مجلسی و خانگی ارشناسی حرفه ای طراحی و تکنولوژی دوخت کارشناسی حرفه ای سینما – تصویربرداری کارشناسی حرفه ای انیمیشن – کارگردانی
کارشناسی حرفه ای سینما – فیلمسازی  کارشناسی حرفه ای سینما – کارگردانی کارشناسی حرفه ای فیلمنامه نویسی کارشناسی حرفه ای گویندگی و دوبله
کارشناسی حرفه ای هنرهای نمایشی – تئاتر کاربردی کارشناسی حرفه ای سینما – تدوین فیلم کارشناسی حرفه ای بازیگری کارشناسی حرفه ای هنرهای دیجیتال – گرافیک متحرک
کارشناسی حرفه ای موسیقی – آهنگسازی ایرانی کارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی کارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز کلاسیک کارشناسی حرفه ای نوازندگی پیانو ایرانی
– کارشناسی حرفه ای موسیقی – آواز ایرانی کارشناسی حرفه ای تربیت مربی موسیقی کارشناسی حرفه ای مترجمی – خبر انگلیسی کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی
کارشناسی حرفه ای گریم – آرایش و پیرایش مو کارشناسی حرفه ای گریم – چهره پردازی ___ ___

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

 

شهریه دانشگاه علمی کاربردی 1402 – ۱۴۰۲

کلیه داوطلبان موظف‌اند شرایط مندرج در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی را داشته باشند تا ثبت نام نهایی آن‌ها انجام شود. در ادامه جدول شهریه هر کدام از گروه رشته‌های این دانشگاه ارائه شده است. لازم به ذکر است این ارقام نسبت به سال گذشته حدود 20 الی 25 درصد افزایش داشته است، همچنین قابل ذکر است که شهریه دانشگاه علمی کاربردی از دانشگاه‌های غیرانتفاعی و آزاد کمتر، در برخی موارد بیشتر  یا برابر با شهریه دانشگاه پیام نور می‌باشد.

برای انتقال از دانشگاه علمی کاربردی به آزاد کلیک نمایید.

شهریه قابل پرداخت از سوی داوطلبان ثبت نام کاردانی علمی کاربردی 1402 – ۱۴۰۲
گروه آزمایشی شهریه
صنعت 2 میلیون تومان الی 2 میلیون و 500 هزار تومان
کشاورزی 1میلیون و 800 هزار تومان الی 2 میلیون و 200 هزار تومان
مدیریت و خدمات اجتماعی 1میلیون و 500 هزار تومان الی 2 میلیون تومان
فرهنگ و هنر 1 میلیون و 800 هزار تومان الی 2 میلیون و 400 هزار تومان
شهریه قابل پرداخت از سوی داوطلبان ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 1402 – ۱۴۰۲
گروه آزمایشی شهریه
صنعت 2 میلیون و 500 هزار تومان الی 3 میلیون تومان
کشاورزی 2 میلیون و 300 هزار تومان الی 3 میلیون و 800 هزار تومان
مدیریت و خدمات اجتماعی 2 میلیون و 200 هزار تومان الی 2 میلیون و 700 هزار تومان
فرهنگ و هنر 2 میلیون و 300 هزار تومان الی 2 میلیون و 500 هزار تومان

شهریه دانشگاه علمی کاربردی

🔔 اطلاعیه 🔔

نام‌نویسی و فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی نیاز به دقت فراوان دارد؛ زیرا با کوچک ترین اشتباه . یا مغایرت در وارد کردن اطلاعات، ممکن است فرایند نام نویسی شما مختل شده و یا حتی از ثبت نام شما جلوگیری خواهد شد. اگر قصد ثبت نام دارید، توصیه می کنیم حتماً با مشاوران در ارتباط باشید. هر ساله در مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی انجام می‌شود و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به این سایت، فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کنند.اگر در مراحل ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی یا مقطع کاردانی آن دچار مشکل شدید، می توانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و از کارشناسان ما درخواست ثبت نام نمایید.

 

سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1402 در واقع همان سایت سازمان سنجش و آموزش کشور sanjesh.org می باشد.  داوطلبان می توانند به این سامانه مراجعه نمایند. در این حالت وارد صفحه جامع علمی کاربردی شده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام شان می توانند رشته خود را انتخابکنند.

پس از طی این مرحله، پروسه ثبت نام شان تکمیل خواهد شد و برای این کار باید دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲ را نیز از سایت سازمان دریافت نمایند. با مطالعه دفترچه داوطلبان می توانند کد رشته های بدون کنکور و صرفا مطابق سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی برای مقطع و رشته مورد نظرشان استخراج نمایند.

پس افراد می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، کد رشته های مورد نظر برای نام نویسی شان را تکمیل نمایند. در این صورت همه رشته ها را می توانند در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی را به همراه کدشان مشاهده کرده و سپس بر اساس آن انتخاب کنند. این سامانه در زمان انتخاب رشته تحصیلی و ثبت نام برای داوطلبان قابل دسترسی بوده و براحتی می توانند نام نویسی شان را انجام دهند.

 

 

جدیدترین اخبار پیرامون دانشگاه علمی کاربردی

نزدیک ۵ هزار نفر در ثبت درخواست تدریس دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کرده اند

دکتر اصغر کشت‌کار، قائم‌مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی بیان کرد، تاکنون ۶۵ هزار و ۶۰۷ نفر متقاضی تدریس در دانشگاه علمی کاربردی هستند که تاکنون ۴ هزار و ۹۲۰ نفر آن ها ثبت نام اولیه خود را انجام داده و ۴۲ هزار و ۱۱ نفر آن ها نیز در حال تکمیل مستندات خود هستند. از میان این داوطلبان حدود ۱۸ هزار و ۶۷۶ نفر ثبت نام خود را قطعی کرده و کد رهگیری دریافت کرده اند.

ظرفیت جذب مدرس در این دوره ۶ هزار و ۱۹۲ نفر است که دبیرخانه ها  تا ۱۶ دی ماه ۱۴۰۲ مهلت دارند اطلاعات و مستندات متقاضیان را بررسی کرده و به آن ها امتیاز دهند. سپس ۳برابر  سقف ظرفیت جذب از متقاضیان برای مصاحبه علمی دعوت کرده و در صورت  تایید به آن ها کد مدرسی صادر می کنند. 

 

پزشک شوید

 

📝 خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را با زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 1402 – ۱۴۰۲ آشنا کنیم. به صورت کلی برای ثبت نام در این دانشگاه کافی است اطلاعات لازم را در مورد زمان شروع ثبت نام به دست بیاورید و طبق مراحل ثبت نام خود را انجام دهید. از آنجا که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو بازه زمانی مهر و بهمن صورت می‌گیرد، لذا لازم است در جریان جدیدترین اخبار ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باشید.

در حال حاضر زمان ثبت نام کاردانی علمی کاربردی از تاریخ 7 تا 17 دی ماه و برای مقطع کارشناسی آن از 5 تا 15 دی ماه شروع شده است. لذا داوطلبان می توانند با ورود به سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در نوبت دوم آن نام نویسی کنند.

توصیه می‌‌شود فرآیند انتخاب رشته خود را با دقت لازم انجام دهید، زیرا وارد کردن حتی یک کد اشتباه می‌تواند شما را به رشته‌ هایی غیر از رشته‌های انتخابی هدایت کند. البته می‌توانید برای این کار از کارشناسان متخصص نیز کمک بگیرید تا در وارد نمودن کد انتخاب رشته خود، نهایت دقت عمل را داشته باشید. اگر در این زمینه سوالی دارید یا به کمک مشاوران ما نیاز داشته باشید می‌توانید با مشاوران مجرب آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند. 

📎 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

🎧 پادکست صوتی مقاله 🎧

 

 

4.4/5 - (25 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا امکان ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قبل از اخذ مدرک دیپلم وجود دارد؟

چنانچه بتوانید مدرک خود را تا پایان شهریور ماه دریافت نمایید، امکان ثبت نام را خواهید داشت.

مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه ۱۴۰۲ چقدر است؟

متقاضیان محترم ثبت نام کاردانی علمی کاربردی می توانند از تاریخ 7 تا 17 دی ماه اقدام کنند. داوطلبان ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی ورودی بهمن ماه ۱۴۰۲ نیز می توانند از تاریخ 5 تا 15 دی ماه به سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه کنند و فرم ثبت نام خود را تکمیل کنند.

پس از ثبت نام اینترنتی در دانشگاه علمی کاربردی چه اقدامی انجام دهیم؟

اولین مرحله پس از ثبت نام، ارسال مدارک هویتی و تحصیلی به دانشگاه و دریافت شماره دانشجویی است. برای راهنمایی بیشتر مقاله را مطالعه فرمایید.

نظرات

 1. مانی گیلک
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام و خسته نباشید. من شش ماه پیش مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردیم رو شروع کردم متاسفانه سرباز شدم
  حالا نمیشه سرباز دانشجو شم؟؟؟

 2. شهلا خانی
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

  موقع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ارشد هم میگیرن؟

 3. سلام، ممنون از اینکه پاسخ دادید. لطف میفرمایید شماره تماس رو داده و بفرمایید منظورتون شانسی که فرمودید چی هست؟ مرسی از پاسخگویی تون.
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

  سلام، ممنون از اینکه پاسخ دادید، لطف میفرمایید شماره تماس رو داده و بفرمایید منظورتون از شانسی که فرمودید چی هست؟ مرسی از پاسخگویی تون.

  • مشاور رضایی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام وقت بخیر . شماره تماس دانشگاه علمی کاربردی در دفترچه ثبتنام در سایت سازمان سنجش موجود می باشد

 4. لیندا چگینی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

  سلام. زمان ثبت نام دانشگاه علمی در مقطع کاردانی پودمانی و غیر پودمانی بدون آزمون، ورودی مهر و بهمن ماه 1402، چه موقع هست؟

  • مشاور رضایی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   سلام وقت بخیر . زمان ثبت نام علمی کاربردی در سال 1401 به پایان رسیده است

 5. لیندا چگینی
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام، زمان ثبت نام برای مقطع کاردانی بدون آزمون، ورودی مهر 1402، چه زمانی هست؟ ثبت نام برای ورودی بهمن 1402 چه زمانی است؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام
   برای ورودی بهمن زمان ثبت نام اینترنتی به اتمام رسیده اما هنوز شانس ثبت نام دارید
   برای ورودی مهر حدودا تیرماه اعلام می شود
   برالی راهنمایی دقیق تر تماس بگیرید

 6. یاسین
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

  سلام ببخشید برای ارشد هم بدون کنکور دانشجو می‌پذیرید

  • مشاور محمدی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۸

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه علمی کاربردی مقطع ارشد را ارائه نمیدهد.

  • لیندا چگینی
   ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام، زمان ثبت نام برای مقطع کاردانی بدون آزمون، ورودی مهر 1402، چه زمانی؟

   • rahdar
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

    سلام وقت بخیر .
    احتمال فراراوان در شهریور 1402 باید اقدام کنید

 7. رامتین
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  آیا یا داشتن مدرک کارشناسی ناپیوسته از دانشگاه علمی کاربردی میتوان در کنکور ارشد دانشگاه های دولتی ثبت نام کرد؟

  • tahmasebi
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   سلام دوست عزیز بله شما مانعی برای شرکت در کنکور ارشد ندارید.

 8. milad
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

  سلام و خسته نباشید، در تاریخ ۲۷ آبان برای کاردانی به کارشناسی در نیمسال دوم امکان ثبت نام در دانشگاهی مقدور هست ؟ آزاد، علمی کاربردی، پیام نور و…

  • rahdar
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقت بخیر .
   زمان ثبت نام و انتخاب رشته در تمامی مجموعه های داشنگاهی به پایان رسیده است متاسفانه.

  • شادی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

   ‎سلام من ایران نبودم و‌خانواده ام من رو برای علمی کاربردی ثبت نام کردند متاسفانه معدل دیپلم رو هم نمی دونستند و یک چیز فرضی نوشتن الان اسم من برای پذیرفته شدگان کاردانی بهمن ۱۴۰۱ دراومده و من نمی دونم با این مغایرت چی کار کنم ؟ در ضمن دیپلم نظام قدیم هستم .

   • tahmasebi
    ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

    سلام دوست عزیز برای پیگیری این مسئله باید بصورت حضوری به دانشگاه مربوطه مراجعه کنید.

 9. کامبیز
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

  سلام من اصل مدرک دیپلم گم شده ولی مدرک برابر با اصل ش رو دارم با ریز نمرات آیا منو ثبت نام میکنن من رشته ام ریاضی و فیزیک دیپلم هست لطفاً راهنماییم کنید

  • مشاور محمدی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر
   در صورت داشتن کپی برابر اصل مدرک دیپلم مشکلی از جهت ثبت نام در دانشگاه وجود ندارد.

 10. سمیرا
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام .من اواسط آبان ماه پیش ثبت نام در سایت انجام دادم و بعد با من تماس گرفتن و ظرف مدت یک هفته ی بعد من ثبت نام حضوری و دادن مدارک مورد نیاز رو انجام دادم .
  اما الان درست متوجه نمیشم با من تماس میگیرند یا ثبت نام من مورد قبول واقع نشده .

  • tahmasebi
   ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

   سلام دوست عزیز ثبت نام شما قطعی شده است اما برای کسب اطمینان بیشتر با واحد دانشگاهیی مربوطه در تماس باشبد.

 11. آرمان
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

  سلام وقت بخیر تمدید مهلت نام نویسی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401 ورودی بهمن ماه کی است؟ من هنوز مدارکم کامل نشده که بتونم ثبت نام کنم.

  • rahdar
   ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام وقت بخیر
   فعلا تا 17 بهمن زمان نام نویسی است دوست عزیز و تا قبل از این تاریخ تمدید نخواهد شد

 12. سوسن
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

  سلام وقت بخیر الان رشته برنامه سازی بازی که یکی از رشته های جدید دانشگاه علمی کاربردی است دانشجو پذیرش میکنه؟ در کدوم دانشگاه ها وجود داره؟ آیا شرایط خاصی برای قبولی در این رشته وجود داره؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

   سلام وقت بخیر
   این رشته در مقطع کاردانی نا پیوسته و در مرکز علمی کاربردی شركت گسترش انفورماتيك ايران در استان تهران ارایه شده است و شرایط اختصاصی ای برای آن در دفترچه ذکر نشده است.

 13. الهه
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

  سلام اگر بعد از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی توی ی شعبه بخوایم انتقالی بگیریم برای جای دیگه. امکانش هست؟

  • ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام طبق شرایطی خاص امکان انتقالی بعد از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد.

 14. ص . زندی
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۳

  سلام روزتان به شادی و سلامتی ، اینجانب قصد ادامه تحصیل دارم بعد از چند سال که گذشته ،کاردانی رشته طراحی گرافیک رایانه خواندم می خواهم کاردانی به کارشناسی بخوانم در زمینه حسابداری یا مدیریت بازرگانی یا روابط عمومی لطفا راهنمایی بفرمایید چکار باید انجام بدهم و چطور می توانم پیش بروم ؟

  • مشاور محمدی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت به خیر
   لیست رشته های ارائه شده را از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام بررسی نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 داخلی 107 تماس بگیرید.

 15. ص . زندی
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۲

  وقت بخیر ، می خواهم ادامه تحصیل بدهم بعد از چند سال که گذشته ،کاردانی رشته طراحی گرافیک رایانه خواندم می خواهم کاردانی به کارشناسی بخوانم در زمینه حسابداری یا مدیریت بازرگانی یا روابط عمومی لطفا راهنمایی بفرمایید چکار باید انجام بدهم و چطور می توانم پیش بروم ؟

  • tahmasebi
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام دوست عزیز شما برای ادامه تحصیل باید در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنید. برای گرفتن راهنمایی بیشتر میتونید با داخلی 108 در تماس باشید.

 16. جواد
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام الان کلاس های دانشگاه علمی کاربردی برای مقطع کاردانی و کارشناسی به صورت آنلاین یا حضوری؟
  میشه نام رشته هایی که کلاسش آنلاین یا حضوریه رو مشخص کنید؟

  • مشاور براتی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز کلاس ها به صورت حضوری برگزار میشود .لطفا جهت بررسی رشته ودانشگاه مورد نظرتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 17. ستایش
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام هزینه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی برای نوبت بهمن ماه چقدر هست؟
  برای گروه های مختلف فرق داره؟

  • مشاور براتی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز هزینه هر رشته ای متفاوت هست از دانشگاه غیر انتفاعی ارزان تر واز دانشگاه پیام نور گران تر است وبرای دروس فنی هزینه بیشتری باید پرداخت بکنید به نسبت دروس حفظی.

 18. علی
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

  ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی واسه نیمسال بهمن هنوز اعلام نشده؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

   سلام وقت بخیر
   خیر متعاقبا اعلام خواهد شد جهت اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 19. مرتضی
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام. میشه هر وقت زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی واسه نیمسال بهمن معلوم شد، اطلاع بدید؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۱

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 20. ..
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام
  میشه از علمی کاربردی برای ادامه تحصیل ب پیام نور رفت؟

  • مشاور صادقی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

   برای بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون با مرکز تماس بگیرید

 21. محجدرضا
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

  سلام
  برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی حدنصاب معدل دیپلم باید چقدر باشه؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی ثبت تعیین نشده.

 22. ..
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

  سلام خسته نباشید
  ۱-میشه از مشهد به دانشگاه علمی کاربردی شیراز رفت؟
  ۲- برای ادامه تحصیل میشه از دانشگاه علمی کاربردی به پیام نور رفت؟

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام برای نقل وانتقال میخواین یاثبت نام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 23. ساسان
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام من کاردانی رشته تکنولوژی آموزشی از دانشگاه علمی کاربردی گرفتم اما دانشگاه علمی کاربردی رشته کارشناسی این رشته را ارائه نداده تو دفترچه هم نگاه کردم ندیدم الان باید چکار کنیم

  • mohammadi
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت به خیر
   دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بررسی نمایید.

 24. نورا
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

  سلام من در دانشگاه علمی کاربردی رشته مهندسی طراحی وب قبول شدم برای ترم مهرماه، اما دانشگاه اعلام کرد که رشته ما به حد نصاب تشکیل کلاس نرسیده، رشته ی دیگه ای هم که دانشگاه داشت مورد علاقه ی من نبود، میخوام بدونم بخشنامه ی عدم حدنصاب چه زمانی میاد باتوجه به اینکه کلاس ها شروع شده برای انتقال رشته یاجابجایی دیر نمیشه؟

  • isaei
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید با هماهنگی دانشگاه مبدا اقدام به انتقالی فرمایید.

 25. Asal
  ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۹

  سلام، بعد از ثبت نام اینترنتی و اعلام نتایج تو سایت سنجش و قبولی در واحد مورد نظر، باید برای ثبت نام حضوری به دانشگاه رفت؟؟ ممنون میشم فرایندشو راهنمایی کنید

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقتتون بخیر
   هر واحد دانشگاهی تاریخ ثبت نام را اعلام میکند .

 26. فرزانه
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

  باسلام باتوجه به اینکه اعلام شده بود نتایج علمی کاربردی تا پایان شهریور اعلام میشه ولی هنوز نشده ،بفرمایید چقدر دیگه باید منتظر بمونیم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام وقت بخیر نتایج اعلام شده است.

  • behrouzi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام الان اعلام شده

 27. حسن
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام خسته نباشید ایا پس از ثبت نام اینترنتی کارشناسی جهت ثبت نام گواهی موقت کاردانی کفایت میکند یا حتما باید اصل مدرک به دانشگاه ارائه شود

  • obeidavi obeidavi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 28. علیرضا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام عرض خسته نباشید
  کاردانی به کارشناسی رشته برق(انتقال و توزیع) علمی کاربردی کرج داره؟

  • behrouzi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

   باید ببینید که امسال اراعه دادن یا نه شما میتونید دفترچه رو از سایت سنجش بگیرید

 29. هلیا نهاوندی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

  آیا رشته داروسازی هم دانشگاه علمی کاربردی دارد؟

  • mohammadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی نا پیوسته پذیرش دارد.

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام روزتون بخیر خیر

 30. ارسلان
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام روزبخیر؛ آیا ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای زیر شاخه های فنی حرفه ای هم امکان پذیر است؟

 31. زینب
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام. از جدول 5 دفترچه که مربوط به رشته های سهمیه شاغل هست میشه هر رشته ای رو انتخاب کرد؟ اگر نه از کجا باید بفهمیم چه رشته هایی رو مجازیم انتخاب کنیم؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 32. سفید
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۱

  سلام من دانشجوی ترم اول ادبیات فارسی پیام نور هستم خواستم بدونم علاوه بر تحصیل در پیام نور میشه در علمی کاربردی هم رشته دوخت و تکنولوژی لباس رو خوند؟

  • haghipor
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر
   تحصیل همزمان در دانشگاه های علمی کاربردی و پیام نور امکان پذیر نیست

 33. فاطمه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۰

  سلام آیا امکان ورود به دانشگاه علمی کاربردی با کنکور هست؟
  آیا دانشگاه علمی کاربردی دولتی هست؟

  • mohammadi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه علمی کاربردی پذیرش بدون آزمون دارد.

 34. وحید
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام.من کارشناسی رو تو رشته IT علمی کاربردی تموم کردم.الان میخوام ارشد بخونم.علمی کاربردی ارشد داره مطابق به رشتم یا تو رسته رشته خودم؟

  • gholizadegan
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام خیر

 35. Mobina
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام خسته نباشید ثبت نام علمی‌کاربردی چون انتخاب رشته باید بکنیم، منکه کنکور ثبت نام کردم موقع‌نتایح کنکور خاستم انصراف بدم میتونم؟ بعد برای کنکور که بخام انتخاب رشته کنم مشکل ایجاد نمیشه؟

  • alizadeh
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

   سلام وقت بخیر نخیر مشکلی ایجاد نمیشود . برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع نمایید

 36. صنم نیک پرتو
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام‌وقت به خیر. دانشگاه علمی کاربردی دکتری حقوق هم دارد؟

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

   سلام خیربرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 37. عرفان
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۴

  سلام ، من دانشجوی انصرافی برق پیوسته دانشگاه آزاد هستم
  میتونم رشته آی تی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم و تطبیق واحد بدم؟

  • ekhlasi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام وقت بخیر نظام وظیفه با تحصیل برگشت به عقب موافقت نمیکند

 38. زهرامقدم
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام من رشته تحصیلیم طراحی دوخت بود
  میخواستم بدونم الان میتونم بهداشت بخونم

  کسی میدونه چکار باید کنم لطفا جواب بده

  دلم میخاد بخونم البیته بعد 20 سال

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

   سلام وقت بخیر بله می توانید شرکت کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 39. Mester
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام.
  شرط معدل دانشگاه جامع واسه ثبت نام چنده؟

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   با سلام شرط معدل برای ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی 1401 وجود ندارد و متقییر است

 40. Asal
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام من میخوام رشته هتلداری بخونم کدوم واحد این رشته رو داره میشه لطفا شماره تماس و ادرس واحد رو بزارید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 41. دانشجو
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

  با سلام
  در واحد ۵۶ دانشگاه علمی و کاربردی واقع در سهروردی ثبت نام کردم و شهریه واریز کردم ولی دانشگاه بسته است و کسی پاسخگو نیست
  امکانش هست راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

   با سلام.با دانشگاه های دیگر تماس بگیرید و پیگیری کنید.

 42. سید ابوالقاسم شمندی
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۷

  سلام وعرض ادب
  ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد کی هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام وقت بخیر برای ثبتر نام ارشد دانشگاه پیام نور باز شده لینکش میتونید ثبت نام کنید که برای باقی دانشگاهها فعلا اطلاع رسانی نشده برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • زهرا صابری
    ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۱

    سلام وقت بخیر ، میخواستم بدونم کسی که شهرستانی هستش میتونه دانشگاه علمی و کاربردی تهران و ثبت نام کنه؟

    • behrouzi
     ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

     سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 43. احمد
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۴

  سلام، با اینکه ترم شروع شده، میخواستم ببینم امکان ثبت نام هست یا باید تا ترم مهر صبر کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام علمی و کاربردی تموم شده ولی باز میتونین حضوری مراجعه کنین

 44. ناصر رفیعی مجومرد
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۶

  سلام
  من در مقطع کاردانی رشته روابط عمومی ، دی ماه پایان کاردانی بوده برای کارشناسی ، چون امتحانات ترم به پایان نرسیده بود ثبت نام نکردم . لطفاً جهت ثبت نام راهنمایی بفرمایید. با سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   باید به دانشگاه مد نظر مراجعه کنید.برای کسب اطلاعات در خصوص کاردانی به کارشناسی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 45. فرشته
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۴

  سلام اگه سازمان سنجش ثبت نام نکرده باشم و الان بخوام دانشگاه ثبت نام کنم سایت هم بسته شده باشه ولی هنوز ترم که شروع نشده
  ثبت نام در محل حضوری ندارید ؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام وقت بخیر
   شما مراجعه حضوری داشته باشید در صورت داشتن ظرفیت و داشتن سهمیه ایثارگری احتمال ثبت نام هست

 46. نادیا
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵

  سلام وقت بخیر،من دانشجوی کارشناسی در یک دانشگاه دولتی هستم آیا میتونم هم زمان یک رشته هم در دانشگاه علمی کاربردی بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر
   در مورد تحصیل هم زمان نیازه که شما در یک بازده شروع و در یک بازده زمانی تموم کنید برای اطلاع بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 47. محمد
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۰

  سلام
  ببخشید به طور مثال یه ترم 18 واحدی شهریه ش چقدر میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام دانشگاه علمی کابردی داز طریق سایت سنجش انجام می شود.شهریه هر رشته متفاوت است و بستگی به رشته ی انتخابی شما دارد.
   برای مشاوره بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 48. Nooshin
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

  سلام لطفا زمان ثبت نام را اطلاع بدید ؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام وقت بخیر زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن 1400 در بازه زمانی دی یا بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش انجام میشود برای بررسی بیشتر با شماره های مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 49. پویا نیک پ
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۳

  سلام ایا لیسانس حقگق ازین دانشگاه بگیریم اراعه کنیم ترفیع درجه میدن بهمون یا ن بعد برلی تحصیل باید از ارگان محل خدمت اجازه بگیرم یا ن

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت بخیر دانشگاه علمی کاربردی اعتبار پایینی دارد ولی اگر مرکزی که شاغل هستید قبول دارن این مدرک رو منعی ندارد چون داخل ایران معتبر هست

 50. قندهاری
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام تکمیل ظرفیت برا ورودی مهر ۱۴۰۰ علمی کاردانی اعلام میشه آیا؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام وقت بخیر معلوم نیست جهت اطلاع از شرایط جدید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از مشاوران مرکز راهنمایی بگیرید

 51. نازنین
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۰

  سلام وقت بخیر. ببخشید من الان میتونم رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رو ثبت نام کنم ؟ کی میتونم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام
   در حال حاضر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به پایان رسیده.باید برای ورودی بهمن اقدام کنید

 52. احمدی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۶

  سلام کدام دانشگاه علمی کاربردی دراراک رشته طراحی دوخت رو دردوره کاردانی داره ادرس دقیق و میزان شهریه رو میخواستم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام روز بخیر این رشته رو دانشگاه علمی کاربردی اراک نداره

 53. احمدی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۰

  سلام کدام دانشگاه علمی کاربردی دراراک رشته طراحی دوخت در مقطع کاردانی رو داره ادرس دقیقش رو میخواستم و میزان شهریه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

   سلام وقت بخیر دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر 1400
   اراك – انتهاي خيابان امام خميني (ره)- جنب مدارس استعدادهاي درخشان-تيزهوشان
   تلفن 086-34172400

 54. نیلاسلیمی
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام، دیپلم ریاضی دارم نظام قدیم، میتونم کاردانی حسابداری ادامه تحصیل بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام برای بررسی بیشتر شرایطتون با شماره مرکز تماس بگیرید.

   • علی
    ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

    سلام
    آیا هنوز هم امکان ثبت نام برای دیپلم فنی و حرفه ای وجود دارد یا نه؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

     سلام وقت بخیر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 1400 به پایان رسیده جهت ثبت نام ترم بهمن سریعا با مرکز تماس بگیرید

 55. میثم
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام الان که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری شروع شده باید ثبت نام کنیم برای داشنگاه های علمی کاربردی یا تایمش هنوز مشخص نشده؟

 56. نوروزی
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بپرسم ایا کسی که کاردانی یه رشته رو گذرونده و حالا
  دوره ی کارشناسی یه رشته متفاوت رو داره میخونه میتونه تطبیق واحد انجام بده یا نه؟

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام نوروزی
   در صورتی که واحدهایی که دانشگاه برای رشته جدید میده یکی باشه بله میتونید

   • Fatima
    ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

    سلام وقت بخیر ،من رشته ی امور اداری دارم کاردانش آیا میتونم برای مهندسی عمران اقدام کنم ؟ چون مهندسی عمران هم زیر نظر فنی حرفه ای هست

    • karimi
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 57. نوروزی
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

  سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بپرسم کسی که کاردانی یه رشته رو گذرونده و حالا
  دوره ی کارشناسی یه رشته متفاوت رو داره میخونه میتونه تطبیق واحد انجام بده یا نه؟

 58. مهدی سیدونی
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

  سلام مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر 1400 از چه تاریخی شروع میشود دقیقا.

  • کارشناس ارشد
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در اواسط یا اواخر مرداد ماه زمان ثبت نامش شروع میشود و از طریق سایت سنجش اقدام به ثبت نام میتوانید انجام دهبد موفق باشید

 59. مهسا
  ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  براي ثبت نام اين دانشگاه شرط معدل لازمه ؟

 60. مهدی سیدونی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

  سلام آیا مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است.

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام بله داخل کشور مدرک علمی کاربردی اعتبار داره ولی برای خیلی از کشورها ترجمه نمیشود

 61. مهدی سیدونی
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۵

  سلام می خواستم ببینم رشته فناوری اطلاعات چند واحد درسی است در مقطع کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی.

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام حدودا72 واحد برای کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی

 62. مهدی سیدونی
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام ببخشین میخواستم ببینم رشته فناوری اطلاعات در مقطع کاردانی چند واحد درسی است ؟ علمی کاربردی

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام معمولا رشته های کاردانی در علمی کاربردی ها 72 واحد هستن

 63. مهدی سیدونی
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳

  آیا با توجه به شرایط کنونی کرونا کلاس های دانشگاه علمی کاربردی برای ترم جدید مهر 1400 آیا کلاس ها حضوری برگزار میشود یا غیر حضوری

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

   ثبت نام علمی کاربردی که بصورت غیرحضوری هست تشکیل کلاسها فعلا معلوم نیست

 64. مهدی سیدونی
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام تاریخ دقیق ثبت نام برای مهر 1400 هنوز اعلام نشده من به مرکز دانشگاه خودم مراجعه کردم میگن از تو مرداد ثبت نام شروع میشه .

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام اره تقریبا اواخر مرداد ثبت نام علمی کاربردی شروع میشه

 65. مهدی سیدونی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  چند روز بعد از اعلام نتایج ثبت نام قطعی رو دانشگاه انجام میده و ثبت نام قطعی رو هم باید در دانشگاه انجام بدیم یا در کافی نت هم می توانیم انجام بدیم.

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام معمولا علمی کاربردی برای وروردی مهر1400 شهریور اعلام نتایج میکنه و بعدش میتونی هم حضوری هم غیرحضوری ثبت نام کنی

 66. مهدی سیدونی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

  چند روز بعد از اعلام نتایج ثبت نام قطعی رو دانشگاه انجام میده و ثبت نام قطعی رو باید در دانشگاه انجام بدیم یا در کافینت.

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   میتونی بعد از اعلام نتایج بلافاصله اقدام کنی

 67. مهدی سیدونی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۰

  سلام برای دانشگاه علمی کاربردی معدل کل مهم است یا معدل کتبی دیپلم و حتما باید سهمیه شاهد داشته باشیم یا خیر ممنون میشم اگر بهم جواب بدهید.

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام معدل کل و کتبی باهم.کلا پذیرش در علمی کاربردی از همه دانشگاه ها راحتتره و اصلا به سهمیه نیازی نیس ولی اگه داری ممکنه از معدلت چشم پوشی کنن

   • مهدی سیدونی
    ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

    پس سازمان سنجش و دانشگاه پذیرشم می کنه ممنون از راهنماییتون .

    • moshaverarshad
     ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

     بله نتایج رو خود سنجش اعلام میکنه

 68. مهدی سیدونی
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۸

  با سلام می خواستم ببینم که با معدل 13.51 همه ی رشته های علمی کاربردی را بدون کنکور می توانم پذیرش بشم یا خیر یا معدل اولویت بندی داره با دیگران

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام اره علمی کاربردی به نسبت ازاد پذیرش راحت تری داره برای مهر 1400 دفترچه نیومده هنوز

 69. Sajjadi
  ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۲

  سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران
  من قبلا در دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی واحد پاس کردم اما کاملا تمام نکردم که مدرک بگیرم الان بعد مدت ها میتونم برگردم و بقیه واحدهارو بخونم دوست دارم ادامه بدم لطفا من را راهنمایی کنید با تشکر

 70. امید
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵

  ببخشید اگر مراکز علمی کاربردی اگر رشته خالی داره بگین لطفا

  • drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام و وقت بخیر
   جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 99-1400 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 71. ناهید امامی
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۰

  با سلام فوق دیپلم کامپیوتر هستم میخوام بدون حضور درکلاس ویا ندرتا در رشته لیسانس اموراداری ثبت نام کنم آیا امکانش هست یا اون رشته در تبریز نیست لطفا راهنمائی فرمائید و ازآنجا که شاغلم نمی خوان به کارم صدمه بخوره .

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۷

   با سلام و وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 99-1400 و همچنین اطلاع از لیست رشته ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 72. Nahid
  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۴

  سلام براي ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي مي تونيم با مركز مشاوره ايران تحصيل تماس بگيريم؟

  • hosseini
   ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۴

   سلام بله میتونید با شماره 9099075307 با خط ثابت بدون پیش شماره تماس بگیرید
   تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221120 با خط ثابت بدون پیش شمارهشظپظ

 73. علی اصغر
  ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۸

  سلام. من مدرک لیسانس برق پیوسته دارم. یعنی مدرک کاردانی ندارم. میتونم کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم؟ پرسیدم گفتن میشه

  • مشاور ارشد
   ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 74. مرتضی
  ۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام،دانشگاه علمی کاربردی تفکیک شده در تهران هست؟

  • irantahsil
   ۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام جناب مرتضی شما جهت آگهی از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 97-98 وهمچنین اطلاع از دانشگاه هایی ک تفکیک شدند با شماره های مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید و راهنمایی های لازم صورت گیرد.

 75. javad
  ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۸

  با سلام
  آیا دانشگاه های علمی کاربردی برای مقطع کارشناسی ارشد دانشجو میپذیرد؟
  و آیا برای این مقطع ، ورودی بهمن بدون کنکور وجود دارد؟

  • irantahsil
   ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۲

   سلام شما جهت اطلاع از شرایط موجود با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 76. arezo
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۶

  سلام به ایران تحصیل برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی رشته حقوق ثبتی چه اقداماتی باید انجام داد تشکر

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۵

   سلام جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 97-98 رشته حقوق ثبتی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 77. mohii
  ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام و عرض ادب میخواستم یپرسم زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال اول 97-98 چه زمانی هست و اینکه در چه سایتی باید ثبت نام کرد و دقیقا چه مدارکی لازم است ؟ .تشکر

  • irantahsil
   ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۱

   سلام برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی نیمسال اول مهر 97 و اطلاع از زمان دقیق ثبت نام علمی کاربردی عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 78. الهه
  ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۴

  سلام و عرض ادب خدمت مشاوران خوب سامانه ایران تحصیل من برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیم سال اول چه قدر زمان دارم ؟

  • مشاور ارشد
   ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام وقت بخیر شما برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید از اواسط مرداد ماه اقدام نمایید برای آگاهی بیشتر می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید

 79. ایران تحصیل
  ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴

  با سلام جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 97 تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)