ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

 این روز ها بسیاری از افراد به دنبال استخدام در دانشگاه علمی کاربردی هستند تا بتوانند در این دانشگاه تدریس کنند. توجه داشته باشید برای این که بتوانید جذب دانشگاه علمی کاربردی شوید و به تدریس بپردازید، باید منتظر فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی باشید. لازم به ذکر است تا بدانید که برای جذب در دانشگاه علمی کاربردی شما باید شرایط عمومی و اختصاصی که توسط دانشگاه اعلام می‌شود را دارا باشید. به گفته معاون آموزشی این دانشگاه، جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی سال 1401 از 1 آذر آغاز شده و تا 15 آذرماه 1401 ادامه دارد.

 

 

📣 اطلاعیه 📣

به گفته معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی، جذب در سال 1401 از 1 آذر ماه الی 15 آذر ماه می باشد.

 

 

زمان انتشار فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی که یکی از دانشگاه های غیردولتی و شهریه پرداز به شمار می رود، هر ساله دانشجویان بسیاری را رشته های مختلف پذیرش می کند. این دانشگاه در سال های اولیه تاسیس، مدرسان خود را از فیلتر خاصی رد نمی کرد و بسیاری از آن ها تنها با داشتن کد مدرسی مشغول به تدریس می شدند. اما در طی نشست هایی که صورت گرفت، تصمیم گرفته شده تا برای ارتقای سطح علمی دانشجویان و بالا بردن کیفیت دانش خروجی، انتخاب مدرسان با وسواس بیشتری صورت گیرد.

برای این منظور، مقرر شد تا افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی که هر از چندگاهی منتشر می شود، شرکت کنند.  چنانچه این داوطلبان از شرایط لازم برای تدریس در این دانشگاه برخوردار بوده و از ارزیابی های عمومی و مصاحبه با موفقیت عبور نمودند، به استخدام درآیند.  طبق جدیدترین اخبار، فراخوان جذب مدرس 1401 از 1 آذر شروع شده و تا 15 آذر ماه ادامه دارد. 

 

برای مشاهده لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

برای آشنایی با شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی روی لینک مربوطه کلیک نمایید

مراحل ثبت نام در جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

برای نام نویسی در فراخوان دانشگاه علمی کاربردی نیازی به مراجعه نمی باشد. داوطلبان می توانند از طریق ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی به راحتی نام نویسی کنند. برای این منظور لازم است که مراحل زیر طی گردد:

✔️ جستجوی آدرس اینترنتی uast.ac.ir در موتور جستجوگر خود و ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی.

✔️بر روی گزینه “ثبت نام کنید” کلیک نمایید.

✔️اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی، نام و نام خانوادگی، موبایل، و کد امنیتی را وارد نمایید.

✔️مجددا به صفحه اول برگردید و در قسمت “ورود به سامانه” نام کاربری و رمز عبور را که خود ساخته اید را وارد کنید. بعد از درج ” کد امنیتی” بر روی “ورود” کلیک کنید.

✔️شرایط ذکر شده را مطالعه کرده و در صورت داشتن تطابق با آن بر روی دکمه “شرکت در فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی” فشار دهید.

✔️در مرحله بعد وارد صفحه ایی می شوید که باید در آن وضعیت ورود به صفحه اصلی از طریق نام کاربری و رمز عبور (متقاضی باید خود این رمز را تعیین نماید.)

✔️مطالعه دقیق شرایط مورد نیاز

✔️پر کردن اطلاعات فرم ثبت نامی

 

نحوه ثبت نام برای تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

در ابتدا نیاز است که با جست و جوی عبارت jam.uast.ac.ir در کادر بالایی و یا میانی مرورگر وارد سامانه مربوطه شوید.

 

نحوه ثبت نام برای تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

 

با وارد شدن به این سامانه صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

 

سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

 

حال با ورود به سایت و انتخاب کردن گزینه ثبت نام کنید، به عضویت سایت در خواهید آمد.

 بعد از این مرحله یک سری اطلاعات از شما خواسته می شود که باید آن ها وارد کنید

 حال نوبت به ورود در سامانه با استفاده از کد ملی و رمز عبور تعیین شده می باشد.

 

فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

 

 

در نهایت باید مقررات را تایید کرده و گزینه شرکت در فراخوان را انتخاب کنید.

 در مراحل بعدی باید به یک سری سوالات پاسخ داده و مواردی همچون استان مورد تقاضا، گروه درسی مورد نظرتان و گزینه

 ویرایش اطلاعات / فرم اطلاعات عمومی ” برای تکمیل اطلاعات فردی را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه ” ویرایش اطلاعات / فرم اطلاعات تحصیلی و تخصصی ” باید اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و مدارک خود را نیز بارگذاری نمایید.

پرداخت هزینه ثبت نام و ثبت نهایی اطلاعات نیز در مرحله آخر انجام خواهد شد.

 

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

آغاز ثبت نام در  فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی با توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی که در دانشگاه های مختلف بر حسب رشته های مختلف صورت خواهد پذیرفت. بنابراین هر گونه اشتباه در زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی و سایر مراحل دیگر، ممکن است فرصت مدرس دانشگاه شدن را از شما بگیرید. بسیار مهم است که داوطلبان از شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی و تمامی موارد ذکر شده آگاه باشند زیرا گزینش داوطلبان بر اساس همین موارد صورت می پذیرد.

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل به منظور انجام ثبت نام، به صورت کاملا درست و بدون خطا و همچنین پاسخ گویی به سوالات متقاضیان در رابطه با شرایط عمومی و اختصاصی راه اندازی گردید. متقاضیان محترم می توانند برای استفاده از سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل نمایند. همچنین در رابطه با سوالاتی که در مصاحبه از آزمون شوندگان پرسیده خواهد شد، به خوبی اطلاع یابید.

 

 

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

 

شرایط جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان نه تنها باید با نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی آشنایی داشته باشند، بلکه از یک سری شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار باشند. 

 

شرایط عمومی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

معتقد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان ذکر شده در قانون اساسی

التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

دارای تابعیت ایرانی

عدم هر گونه سوء سابقه کیفری و یا مواردی که باعث محرومیت از برخی حقوق اجتماعی می شود.

عدم اعتیاد به مواد مخدر یا روانگردان ها

عدم سوء سابقه اخلاقی و یا ارتکاب به رفتارها و اعمال ضد اجتماعی که با شئون و عرفیات مخالف باشد

داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه

برخورداری از تقوای دینی و عمل به احکام اسلامی

نداشتن هیچ گونه رابطه با احزاب یا گروهک های ضد نظام جمهوری اسلامی ایران مانند عضویت در ساواک یا فرقه های وابسته به معاندان و یا هواداری از آن ها

دریافت تایید صلاحیت های عمومی و علمی از سوی هیات اجرایی جذب دانشگاه ها و هیات های مرکز جذب

وزارت متبوع بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی

متعهد بودن به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه. اگر متقاضی اهل سنت باشد، از این قاعده مستثنی هستند، البته به شرطی که به طور عملی به دین خود معتقد باشند.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

سن داوطلب باید حداقل 28 سال بوده و تا تاریخ فراخوان از 70 سال تجاوز نکند.

اگر متقاضی جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی در حال حاضر به تدریس مشغول باشد، بایستی علاوه بر داشتن شرایط عمومی و کلی، از شرایط اختصاصی زیر برخوردار باشند.

دارای مدرک دکتری یا کارشناسی ارشد مرتبط

مدارکی همچون گواهی آزمون جامع، صورت جلسه دفاع و لغو معافیت تحصیلی(برادران) را نمی توان به عنوان آخرین مدرک تحصیلی در نظر گرفت و فاقد اعتبار و ارزش ارزیابی می باشند.

دارندگان مدرک دکتری حرفه ایی، دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد باید حداقل معدل 15 و نیم را داشته باشند. در سایر موارد معدل های A و B و معدل های ۴و ۳ قابل قبول می باشد. اگر معدل در آخرین مدرک تحصیلی قید نشده باشد، ریز نمرات معتبر دارای مهر دانشگاه محل تحصیل را می توان عرضه کرد.

داوطلبانی که مدرک آن ها کمتر از کارشناسی ارشد و یا معادل باشد، مجاز به نام نویسی در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی نمی باشند.

افرادی که در دوره های تحصیلی الکترونیکی، غیرحضوری، نیمه حضوری یا مجازی، تحصیل کرده و مدرک اخذ نموده اند، مجاز به ثبت نام نبوده و پرونده این قبیل افراد بررسی نمی شود.

 

 

👈 برای آشنایی با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.👉

 

 

هزینه ثبت نام برای تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

مبلغ حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد. نمی‌توان نقش درآمد را در رابطه با هر کاری نادیده گرفت و یا اینکه نسبت به آن بی توجه بود. واقعیت این است که بخش بزرگی از تلاش ما در هر رشته‌ای، برای رسیدن به درآمدی است که در آینده می توانیم داشته باشیم.

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صورت می‌پذیرد. که برای هر مقطع، شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی را می‌توان متفاوت در نظر گرفت.  علاوه بر آن، مبلغ ساعات تدریس نیز در مقاطع مختلف متفاوت می‌باشد. اینکه ثبت نام در چه مقطعی صورت می‌پذیرد، بستگی به اعلام نیاز دانشگاه‌های مورد نظر دارد.

مبالغ زیر مربوط به سال 1401 می‌باشد:

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی: 210505 ریال

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک دکتری: 960322 ریال

متقاضیان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی حتما به این نکته توجه داشته باشند که مبالغ اعلامی در صورت تائید شرایط جذب مدرس می باشد. در تمامی دانشگاه ها جذب در مقاطع ذکر شده صورت نمی پذیرد و این امر بستگی به صلاحدید دانشگاه مورد نظر برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی خواهد داشت. بنابراین توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی الزامی به نظر می رسد.

 

هزینه ثبت نام برای تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

 

فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی

فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی به صورت الکترونیک در بهمن هاه به طور معمول برای تمامی استان های ایران  در سامانه مورد نظر قرار خواهد گرفت. همچنین با توجه به اینکه مهلت ثبت نام برای تمامی استان ها باید صورت پذیرد، لذا انجام ثبت نام برای برخی از استان های دیگر در زمان های متفاوتی ممکن است صورت می پذیرد . بنابراین طی فراخوان های مختلفی که این دانشگاه منتشر می نماید، لازم است متقاضیان محترم اقدامات لازم را به انجام برسانند.

مطابق با فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی طرح ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی تنها برای آن دسته از افرادی است که تقاضانامه ی آنها برای مدرسین آموزشی می باشد. به همین دلیل رشته های معارف اسلامی را نمی توان در این زمره قرار داد. همچنین مدرسین خبره نیز، برای ثبت نام آنها به صورت فراخوان دیگری که توسط دانشگاه منتشر خواهد شد، باید اقدام نمایند.

برای انجام ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی و همچنین اطلاع دقیق از زمان انتشار فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین  متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده می باشند.

 

مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده حضوری

همانطور که ذکر گردید، این دانشگاه با استفاده از سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی می توانند مدارک خود را بارگذاری نمایند. اما این مورد می تواند با استفاده از مدارک مورد نظر برای مصاحبه حضوری متفاوت می باشد. مدارک معرفی شده در ادامه هر یک به صورت فابل های قابل تعریف بمی باشند. اما ترتیب مدارک باید بر اساس زیر مرتب شده باشند.

📰 کاربرگ شماره یک را تکمیل نموده و به همراه داشته باشید.

📰برگه ای که در آن محتوای مورد نظر در رابطه با معرفان علمی باشد را در کاربرگ های موجود ارائه نمایید.

📰چنانچه هئیت علمی دانشگاه علمی کاربردی می باشید، حتما آخرین حکم کارگزینی خود را دریافت نموده و در مدارک مورد نظر داشته باشید.

📰مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی

📰تمامی مدارک تحصیلی، متقاضیان توجه داشته باشند که اصل این مدارک مورد نیاز می باشد همچنین ارائه برخی از معادل ها نیز می تواند در این مورد کافی باشد.

📰سوابق تدریس در دانشگاه را با مدارک آن به همراه داشته باشند.

📰چنانچه سوابق غیر دانشگاهی داشته اند نیز مورد بعدی پس از ارائه این مدارک می باشد.

📰برنامه های درسی و همچنین تدوین نمودن آن و به همراه آن اصل محتوای ارائه شده الزامی می باشد.

📰طراحی بسته های آموزشی برای روز مصاحبه الزامی می باشد.

📰مدارک علمی زبان خود را به همراه کارنامه مورد نظر ارائه نمایید.

📰متن کامل کلیه مقالات و مجلات علمی چاپ شده برای روز مصاحبه و به همراه داشتن آن الزامی می باشد.

📰چنانچه در کنگره های علمی شرکت نموده اید، متن کامل این مقالات در کنگره ها الزامی یم باشد.

📰تالیف و ترجمه کتاب نیز از جمله مدارک مورد نیاز برای رزومه در این دانشگاه می باشد. همچنین به همراه داشتن اصل کتاب نیز در این شرایط الزامی می باشد.

متقاضیان محترم توجه داشته باشند که به دلیل تعداد بسیار زیاد این مدارک ما از ارائه تمامی مدارک مورد نیاز در این مقاله معذوریم. همچنین نکاتی وجود دارد که شما قبل از ارائه این مدارک حتما لازم است در رابطه با آن آگاهی داشته باشید. به همین دلیل برقراری ارتباط با مشاورین ما در رابطه با سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی بسیار ضروری می باشد.

 

 

👈برای اطلاع از نحوه دریافت استعلام مدرک دانشگاه علمی کاربردی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

 

نتایج فراخوان ثبت نام مدرسی علمی کاربردی

پس از اتمام مهلت ثبت نام فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی، پرونده و اطلاعات متقاضیان شرکت کننده در مرحله اول این فراخوان بررسی شده و از میان آن ها داوطلبان واجد شرایط برای شرکت در مصاحبه های علمی و تخصصی دعوت می شوند. طبق رویه آخرین دوره فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی، نتایج پذیرش حدودا 6 ماه بعد از انجام ثبت نام این فراخوان اعلام شده است. هنوز زمان اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1401 مشخص نشده اما طبق رویه دوره های قبل احتمالا چند ماه بعد از ثبت نام اعلام می شود. 

 

مشاوره برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربرد

با استفاده از خدمات مشاوره برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی نه تنها می توانید از شرایط عمومی و اختصاصی اطلاعات کامل را بدست آورید. حتی نسبت به مراحل، مدارک و سایر نکات مهم در پروسه استخدام نیز آگاه خواهید شد. آنچه مهم است اطلاع از جزییات مربوط به این پروسه است که ممکن است هر سال با سال گذشته خود تفاوت هایی را داشته باشد. اگر از خدمات مشاوره استفاده نمایید تمامی این اطلاعات در اختیار شما قرار داده خواهد شد. به طور مثال مشاوران در این راستا توصیه می کنند که افراد  قبل از ثبت‌نام نسبت به مطالعه دقیق شرایط فراخوان در سامانه و آماده نمودن فایل الکترونیکی کارت ملی، صفحات شناسنامه، مدرک تحصیلی در مقطع آخر، ریز نمرات معتبر، کارت پایان خدمت و یا معافیت (مخصوص آقایان) دقت کافی را داشته باشند.

 

مشاوره برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربرد

 

 

اخبار پیرامون جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

📝 دانشگاه علمی کاربردی خوزستان ۳۷۷ مدرس جدید جذب می‌کند

 سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان از جذب ۳۷۷ مدرس جدید در فراخوان امسال جذب مدرس علمی کاربردی برای واحد استان خوزستان خبر داد. دکتر کیانوش بهرهی با اشاره به جذب ۳۷۷ مدرس جدید در فراخوان جذب مدرس علمی کابردی سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به مدت دو هفته از اول آذرماه تا ۱۵ آذرماه با مراجعه به سامانه جذب مدرسان به نشانی  https://jam.

📝 فراخوان جذب مدرس دانشگاه جامع علمي کاربردي

قائم مقام رییس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: فراخوان جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال 1401 از سه شنبه اول آذر آغاز شد.

 

📣 اطلاعیه 📣

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی بسته به شرایط دانشگاه ها در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صورت می پذیرد.

 

📜 خلاصه مطالب 📜

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه و شرایط ثبت نام فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی مطالبی را به شما ارائه دهیم. همچنین به بخش‌هایی از فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی اشاره کنیم. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله نیاز های شما را رفع کرده باشد. اما اگر سوال دیگری در رابطه با این موضوع دارید و یا به راهنمایی های بیشتری نیاز دارید، می توانید از همکاران ما در ایران تحصیل یاری بگیرید. 

 

 

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 📥

 

 

🎧 پادکست صوتی مقاله 🎧

 

4.6/5 - (14 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان دقیق ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی چه تاریخی است؟

بر اساس اخرین اطلاعیه ها زمان ثبت نام از 1 الی 15 آذر ماه می باشد. 

آیا می توان با مدرک کارشناسی در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام نمود؟

بله، امکان ثبت نام برای تمامی واجدین شرایط تعیین شده فارغ التحصیلان کارشناسی تا دکتری وجود دارد.

شرایط ثبت نام در فراخوان در جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

در این مقاله می توانید همه شرایط عمومی و اختصاصی جهت شرکت در این فراخوان را مطالعه فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  مشاور حمامی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

  سلام وقتتون بخیر جهت دریافت مشاوره و اطلاع از موضوعات مصاحبه با ما تماس بفرمایید

 2. Avatar photo
  مهری
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

  سلام و ارادت.
  جسارتا در مصاحبه چه مواردی پرسیده میشه؟ مثل مصاحبه و سنجش علمی در دکتری ست؟
  پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتون.

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

   سلام وقتتون بخیر در مصاحبه رزومه شما تحت برسی قرار میگیرید و سوالات علمی تخصصی روانشناختی و… پرسیده میشود برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 3. Avatar photo
  سپهر
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

  سلام من روز یک شنبه نه بهمن شیراز رشته تربیت بدنی مصاحبه دادم.کسی مطلع نیست چند برابر ظرفیت دعوت کردن؟ .کلا هفت نفر بودیم رشته ما…

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با نوع پذیرش یکسری شرایط را خود دانشگاه بررسی میکند وبه صورت قطعی نمیشود گفت چند نفر از بین هفت نفر شرایطشون مورد قبول خواهد بود .به دلیل اینکه شرایط مابقی نفرات را در جریان نیستیم .

 4. Avatar photo
  پیمان
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۹

  سلام تو مصاحبه چه چیزایی مورد ارزیابی قرار میگیره ؟
  مصاحبه تخصصی ؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۲

   سلام در مصاحیه مدرس دانشگاه علمی کاربردی مواردی مانند سابقه تدریس و پژوهش و شخصیت خودتان را بررسی میکنند و امتیاز کسب میکنید

   • Avatar photo
    نازنین
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

    با سلام در پروفایل من فقط پیام اومده که مدارک قبول و جهت امتیاز بندی به کارشناسان تخصصی ارجاع داده شده است
    ولی برای مصاحبه هیچ تماس یا پیامی با بنده صورت نگرفته باید چه کار کنم چون بعضی عزیزان اعلام می کنند که برای مصاحبه با ایشان تماس گرفته شده …

    • Avatar photo
     مشاور فتح اللهی
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

     سلام میتونید با ساختمان اصلی دانشگاه علمی کاربردی در ارتباط باشید بهتون اعلام میکنند

  • Avatar photo
   سپهر
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام دوستان…من روز یک شنبه همین هفته مصاحبه دادم …کسی مطلع هست چند برار ظرفیت دعوت کردن واسه مصاحبه ؟شیراز رشته تربیت‌بدنی بودم فکر کنم هفت هشت نفری کل استان رشته ما بود

   • Avatar photo
    مشاور صادقی
    ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

    سلام
    معمولا سه برابر ظرفیت

 5. Avatar photo
  پریسا
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام چطور بفهمیم پذیرش اولیه انجام شده است؟ دعوت به مصاحبه چطور انجام می‌شود؟ ممنون از راهنمایی

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت بخیر
   زمانی که اعلام نتایج انجام شود شما با توجه به کد پیگیری که دارید درسامانه مشاهده میکنید وبقیه روال از دانشگاه اطلاع رسانی میشود

 6. Avatar photo
  رضا
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۹

  سلام امروز رسما تاریخ برای ما مشخض شد برا مصاحبه. من رشته مهندسی شیمی هستم و در حال حاضر معلمم هستم. لطفا بگید از چه موارد سوال پرسیده میشه؟ اگه مقدوره یکم با جزییات بگید ممنونم.

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت نکات امتحانی و نمونه سوال با ما تماس حاصل بفرمایید

 7. Avatar photo
  سلام
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

  درود بر شما
  من آذر ماه هنوز گواهی موقتم به دستم نرسیده بود. الان گواهی موقت ارشد مشاوره را دارم. این استخدام تمدید نمیشه؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقت بخیر
   خیر . مراجعه حضوری داشته باشید

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی طبق فراخوانی که اعلام شده احتمالش خیلی ضعیفه.

 8. Avatar photo
  گل یاس
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام با مدرک کارشناسی ارشدحقوق جزا وجرم شناسی و ۴مقاله علمی درسایت ایران داک وسیمرغ می‌شود در دانشگاه علمی کاربردی از اول مهر بعنوان مدرس افتخاری بدون دریافت حق والزحمه تدریس کرد؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام وقت بخیر.
   باید در سامانه جذب هییت علمی ثبت نام بفرمایید و لروزما برای جذب نباید مدرس افتخاری باشید.

 9. Avatar photo
  کوثر
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

  من تا جایی که یادم هست موقع ثبت نام جذب هیئت علمی بود الان که باهامون تماس گرفتن برا مصاحبه برا جذب هیئت علمی هست یا جذب مدرسی و ایا جذب مدرسی اینده شغلی داره یا نه؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام وقت بخیر.
   جهت جذب هیئت علمی دانشگاه علمی کاربردی فراخوان داده بود

   • Avatar photo
    نویان
    ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

    سلام، وقت بخیر، فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه علمی کاربردی با جذب مدرس علمی کاربردی متفاوت هست؟ چون تو فراخوان آذر ماه سایت جذب مدرسان قید شده جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

    • Avatar photo
     مشاور محمدی
     ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

     سلام وقت به خیر
     تفاوتی ندارد.

 10. Avatar photo
  رضا
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۰

  با سلام مصاحبه در چه تاریخی می تونه باشه ؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام وقت بخیر.
   جهت تاریخ مصاحبه با شما تماس گرفته میشود دوست عزیز.

 11. Avatar photo
  مهدی
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

  سلام من کد تدریس پارسال گرفتم امسال شغل ام به استان دیگری انتقال پیدا کرده میتونم در دانشگاه محل انتقالم تدریس کنم یا دوباره باید برای محل انتقال جدید مراحل جذب و دریافت کد مدرسین رو تکرار کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

   سلام وقتتون بخیر شرایطشما باید تحت برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 12. Avatar photo
  سمیرا
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام، داخل اصلاحیه مدارک قسمت سوابق آموزشی برای بعضی دروسی که تدریس کردم نوشته در قسمت تدریس ساعتی آورده شود. ولی سامانه اصلا قسمت تدریس ساعتی نداره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

   سلام وقت بخیر
   جهت رفع مشکل با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 13. Avatar photo
  راحله
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  سلام ببخشید تاریخ بعدی پذیرش کی هست؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت به خیر
   پذیرش مدرس علمی کاربردی به تازگی انجام شده و تاریخ بعدی ثبت نام هنوز مشخص نیست.

 14. Avatar photo
  مهری
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۲

  سلام و وقت بخیر
  اعلام نتایج چه زمانیه؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   باسلام و احترام نتایج مدرسی علمی کاربردی 3 الی 4 ماه بعد از ثبت نام منتشر میگردد

 15. Avatar photo
  رضا
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام طی تماسی که با رابط داشتیم اعلام کردند شما به مصاحبه دعوت خواهید شد. مشکل من اینه که نمیدونم از چی سوال می پرسن ازم لطفا راهنماییم کنید. رشته من مهندسی شیمی هست.

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۱

   سلام وقت بخیر سوالات مصاحبه مدرسی دانشگاه علمی کاربردی مربوط به پیشینه تحصیلی و کاری و همچنین شخصیت شناسی داوطلب میباشد

  • Avatar photo
   مهری
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۲

   سلام.
   میتونم بپرسم با کدوم رابط تماس گرفتید؟
   همون روابطی که متعلق به استان هاست و شماره و نامشون در فراخوان اومده؟

   • Avatar photo
    مشاور فتح اللهی
    ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

    سلام نتایج فراخوان ثبت نام مدرسی علمی کاربردی از طریق پیامک اعلام خواهد شد

  • Avatar photo
   محمد
   ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

   سلام برای منم اون عبارت رتبه بندی رو نوشته. یعنی حتما به مصاحبه دعوت میشیم ؟

   • Avatar photo
    مشاور صادقی
    ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

    سلام وقت بخیر
    احتمالا تماس میگیرن یا پیامک هم میزنن براتون

 16. Avatar photo
  رضا
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  سلام وقت بخیر برای من بعد از ثبت نام این عبارت اومده:
  متقاضی گرامی، با توجه به احراز شرایط لازم علمی و پژوهشی، پرونده گروه آموزشی و تخصصی شما جهت امتیازدهی و رتبه‌بندی مقدماتی به کارشناسان مربوطه ارجاع گردیده است.

  این یعنی من به مصاحبه دعوت میشم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام
   این پیام صرفا به این معنیه که سوابق علمی تون جهت بررسی ارسال شده.

   • Avatar photo
    سلام
    ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

    نتایج ک اعلام نشده از کجا بدونیم مصاحبه دعوت میشیم یانه

    • Avatar photo
     مشاور فتح اللهی
     ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

     سلام بعد از اعلام نتایج با شما تماس میگیرند

  • Avatar photo
   Sh
   ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

   برای منم همینو نوشته ☹️

 17. Avatar photo
  ja
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

  این درسته؟
  یعنی فوق لیسانس کمتر از لیسانس حق الزحمه می گیره؟
  هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی: 210505 ریال

  هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقتتون بخیر بله حدودا درست میفرمایید برای درییافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس بفرمایید

 18. Avatar photo
  الهام
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۴

  زمان ثبت نام برای جذب مدرس تموم شد؟؟😔

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹

   سلام بله تاریخ فراخوان ثبت نام تمام شده است.

 19. Avatar photo
  مهری
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

  باسلام و روز بخیر.
  باتوجه به زمان بندی سال گذشته؛ چه وقت بعد ثبت نام و بارگذاری مدارک اعلام نتایج صورت میگیرد؟؟؟.
  و اینکه آیا پذیرش متعلق به دانشگاه های علمی کاربردی مراکز استانه یا دیگر شهرهای استان رو شامل میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید ولی برای بررسی شرایط دانشگاه با ما تماس بفرمایید

 20. Avatar photo
  کلهر
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

  بعد از ثبت نام برام اسم‌ام‌اس کد 16 رقمی نیامد ولی تو سایت کد بهم داده شد و بعد از دو ساعت پیامک امد که زمان اصلاح مدارک شما به پایان رسیده و مدارک شما ناقص است و به مرکز استانی خود مراجعه کنید منظور پیام چیه؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

   سلام وقت بخیر جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 21. Avatar photo
  zahra
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام
  من هنوز مدرککارشناسی ارشد برام صادر نشده، دو هفته دیگه صادر میشه. و برای ثبت نام مدرک کارشناسی ارشد نیازه . باید چه کار کنم.

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت به خیر
   طبق اطلاعیه سایت ثبت نام میتوانید ریز نمرات تایید شده از سوی دانشگاه فارغ التحصیلی را بارگزاری نمایید.

 22. Avatar photo
  محمد
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

  با سلام من تازه دفاع کردم ولی هنوز مدرکم نگرفتم میخواستم بپرسم مدرک تحصیلی چی بارگزاری کنم و یکی اینکه منظور معدل Aو B ، 3و 4 چیه

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام وقت بخیر میتونید یک مدرک موقت از دانشگاه بگیرید و اگر معدل شما بصورت عددی میباشد همان را برای ثبت نام مدرسی دانشگاه علمی کاربردی ثبت کنید

 23. Avatar photo
  Kzm
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

  سلام. در فرم فراخوان، شهر تهران به دو بخش تهران غرب و تهران شرق تقسیم شده. من ساکن شمال غرب تهران هستم و در نهایت میخوام در دانشگاهی در داخل تهران تدریس کنم (نه در شهرستان‌های حومه مثل اسلامشهر و پردیس و…). ممنون میشم راهنمایی کنید که چه گزینه‌ای را باید انتخاب کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

   سلام وقت بخیر شما میتونید تهران غرب را انتخاب کنید

 24. Avatar photo
  کاظمی
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

  سلام. در فرم فراخوان، شهر تهران به دو بخش تهران غرب و تهران شرق تقسیم شده. من ساکن شمال غرب تهران هستم و در نهایت میخوام در دانشگاهی در داخل تهران تدریس کنم (نه در شهرستان‌های حومه مثل اسلامشهر و پردیس و…). ممنون میشم راهنمایی کنید که چه گزینه‌ای را باید انتخاب کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام
   تهران غرب دانشگاه خوبی هست در آزاد ها. باید ببینید هرکدام رشته مورد نظر رو ارائه داده اند ا خیر
   برای بررسی بیشتر تماس بگیرید

 25. Avatar photo
  محبوبه
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۱

  سلام و عرض ادب.
  دفترچه رشته ها و استانها کجاست؟
  من ارشد دارم و مقاله علمی هم دارم و معدل ارشدم ۱۷/۸۴ هست.سابقه تدریس تو دانشگاه ندارم ولی فعالیت مدرسه دارم.
  آیا ثبتنام کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

   سلام وقت بخیر بله میتوانید در فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنید ولی زمان ثبت نام تا 15 آذر ماه بود.

 26. Avatar photo
  سحر
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

  سلام
  ثبت نام تدریس در دانشگاه علمی کاربردی تمدید نشد ؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام
   تا 22 آذر تمدید شد

 27. Avatar photo
  مهدی
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۳

  با سلام
  امکان تمدید مهلت ثبت نام وجود دارد؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام
   بله تا 22 آذر تمدید شده

 28. Avatar photo
  بختیاری
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

  با سلام. بنده در سال ۹۳ کد مدرسی رو اخذ کردم. آیا لازم هست باز هم در این فراخوان شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام وقت بخیر بله برای فراخوان جدید مدرس دانشگاه علمی کاربردی باید مجددا ثبت نام کنید

 29. Avatar photo
  بختیاری
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  با سلام..
  من قبلا کد مدرسی برای تدریس در دانشگاه علمی کاربردی گرفتم. آیا باز هم در این فراخوان باید شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام وقت بخیر بله باید مجددا برای ثبت نام در فراخوان مدرس دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنید

 30. Avatar photo
  سارا
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

  سلام خدمت دوستان
  لیست رشته های مورد نیاز هر شهر داخل سایت فراخوان نیست از کجا میشه پیداش کرد؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

   سلام وقت بخیر اول باید در فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنید بعد در فرایند ثبت نام لیست رشته ها را مشاهده میکنید

   • Avatar photo
    حمید
    ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

    سلام. خب شاید اصلاً اون رشته رو نخان

    • Avatar photo
     مشاور فتح اللهی
     ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

     سلام وقت بخیر میتونید قبل از اقدام از دانشگاه مورد نظرتون پرس و جو کنید

 31. Avatar photo
  سجاد
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام بنده مدل ارشدم ۱۵/۱۱ میباشدمیتوانم ثبت نام کرد یا اینکه خیر

 32. Avatar photo
  سجاد
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  سلام مدل ۱۵/۱۱ میشه ثبت نام کرد

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

   سلام وقت بخیر بله برای ثبت نام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی شرط معدل وجود ندارد

 33. Avatar photo
  رحیمی
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

  درود و خسته نباشید…بعد از اتمام ثبت نام و ثبت نهایی، آیا امکان ویرایش هست؟ چون من فردا 16ام گواهی تدریسمو میتونم بگیرم و بارگذاری کنم.

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقتتون بخیر باید منتظر زمان ویرایش باشید

 34. Avatar photo
  احمدی
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام وقت بخیر، بعد از ثبت نهایی، آیا باز هم امکان ویرایش هست؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقتتون بخیر بله احتمال تایم ویرایش است

 35. Avatar photo
  رضا
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام وقت بخیر
  رشته ی کارشناسی باید با رشته کارشناسی ارشد یکی باشه؟
  یکی نباشه میتونیم ثبت نام کنیم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام
   بستگی داره که باکنکور باشه یا بدون کنکور
   بله کنکور رو می تونید ثبت نام کنید در بسیاری از رشته ها
   برای اطلاعات بیشتر و بررسی شرایطتون تماس بگیرید

 36. Avatar photo
  fz
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

  باسلام. من قبلا سال 95 فک کنم ثبت نام انجام دادم مصاحبه دادم پذیرفته شدم اون دوره تخصصی هم گذروندم بهم گواهینامه دادن. ولی بعدش هیچ درسی بهم ارائه نشد. الان تو سامانه قدیم کدملی و مشخصاتم فعاله. دوباره باید برای این فراخوان ثبت نام کنم و دوباره هزینه بدم؟ سری قبل هم برا مصاحبه و … هزینه گرفتن. چه اعتباری هست باز 200 تومن پول بدم و هیچی به هیچی

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام اگر قبلا برای فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرده بودید مجددا در فراخوان جدید باید ثبت نام کنید و هزینه پرداخت کنید

 37. Avatar photo
  آریا
  ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

  اینکه هر شهر چه رشته هایی نیاز داره رو نتونستم پیدا کنم امکان داره لینک سایت رو اینجا بزارید

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام دوست عزیز،دانشگاه علمی کاربردی هیچ اطلاعات مشخصی برای ثبت نام مدرس بصورت لینک جداگانه در نظر نگرفته است و این موضوع در فراخوانهای بعدی تعیین خواهد شد.

 38. Avatar photo
  باسلام. بارگزاری ریزنمرات باید صورت گیرد؟ یا فقط تصویر اصل مدارک کافی ست؟
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

  باسلام
  بارگذاری ریزنمرات باید صورت گیرد یا فقط بارگذاری اصل مدرک کافی ست؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید تمام مدارک ذکر شده را بارگذاری کنید
   در غیر این صورت اجازه ادامه فرایند رو نمیده

 39. Avatar photo
  رضا
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

  سلام و وقت بخیر
  من که سابقه تدریس ندارم نمیتونم شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام وقت بخیر
   داشتن سابقه تدریس در جلسه مصاحبه امتیاز مثبت محسوب میشود و اجباری نیست جهت اطلاع از شرایط و روند ثبت نام با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 40. Avatar photo
  ناهید
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

  سلام وقتتون بخیر. سایت جام خطای 500 رو میده ، امیدی هست برطرف بشه ؟ برای ریزنمرات امروز رو مرخصی گرفتم بعد موقع ثبت نام خطای۵۰۰ میده لطفا راهنمایی کنین راهکاری هست؟؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت بخیر اشکال از سایت دانشگاه علمی کاربردی میباشد لطفا با واحد روابط عمومی دانشگاه تماس بگیرید.

 41. Avatar photo
  رها
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  بنده هر چقد تلاش میکنم تصاویر مدارکم بارگزاری نمیشه؟ و پیام خطا در ارسال تصاویر رو میده با اینکه حجم تصاویر هم رعایت شده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایدد.

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام
   بعد از 48 ساعت مجدد اقدام کنید

 42. Avatar photo
  کریمی
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی چرا Error میده و امکان ثبت نام نیست

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام
   بعد از 48 ساعت مجدد امتحان کنید

 43. Avatar photo
  سارا
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

  سلام وقت بخیر ارشد مدیریت مالی شیراز میشه ثبت نام کنم رشته مورد نیاز رو پیدا نکردم

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت به خیر
   از طریق سامانه جذب مدرسان علمی کاربردی بررسی نمایید.

 44. Avatar photo
  زهرا
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

  تا چه سنی برای ارشد میشه ثبت نام کرد

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام
   شرط سنی برا ارشد اعلام نشده

 45. Avatar photo
  زهرا
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام وقت بخیر فوق لیسانس مدیریت مالی شیراز میشه ثبت نام کرد رشته های مورد نیاز رو پیدا نکردم

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر خواهد بود جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 46. Avatar photo
  سارا
  ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

  با سلام و عرض خسته نباشید
  لیست رشته های مورد نیاز رو در کجا قرار دادند ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   مشاور بهروزی
   ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام روزتون بخیر در دفترچه فراخوان ذکر شده میتوانید از داخل مقاله دانلود کنید

   • Avatar photo
    سارا
    ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

    عذرخواهی می کنم
    اما در سایت فراخوان وجود نداره
    منظورتون کدوم مقاله هست؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

    • Avatar photo
     مشاور جوادی
     ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی این سامانه سایت جداگانه دارد.

 47. Avatar photo
  بهار
  ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

  با سلام
  آیا داشتن سوابق آموزشی (سابقه تدریس) الزامی است؟
  مدرک دکتری دارم اما سابقه تدریس ندارم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

   سلام وقت بخیر
   داشتن سابقه تدریس در مصاحبه یکی از امتیازات برای جذب میباشد.جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 48. Avatar photo
  کوثر
  ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۱

  سلام من میخوام ثبت نام کنم، بعضی از قسمت ها مثل سوابق آموزشی ندارم و چون چیزی بارگزاری نکردم تیک سبز نخورده و نمیتونم پرداخت و ثبت نهایی رو بزنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز باید سوابق تون رو تکمیل و برای سایت مذکور ارسال کنید.

 49. Avatar photo
  زهرا
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  آیا بازنشسته ی سایر نهادها هم می تونه ثبت نام کنه؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی دقیق وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 50. Avatar photo
  مریم
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

  سلام سطح نمره شرط معدل رو خیلی بالا بردین حتی اگه 15 هم بود خوب میشد خواهش میکنم این مورد رو اصلاح کنید تا فارغ التحصیلان بیکار بتونن از این فرصت استفاده کنند.

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام دوست عزیز این قانون از طرف وزارت علوم تعیین میشود و سایر دستگاهها امکان ورود در این قوانین رو ندارند.

 51. Avatar photo
  سعیده
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

  سلام چه رشته هایی مورد نیاز برای مدرسی در رشت

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت به خیر
   لیست رشته های مورد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی را از طریق سایت ثبت نام بررسی نمایید.

 52. Avatar photo
  n.a
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام
  میشع ادرس سایت رشته های مورد نیاز به تفکیک شهرها رو بفرمایید??

  • Avatar photo
   مشاور بهروزی
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع از رشته ها تماس حاصل فرمایید

 53. Avatar photo
  وریا جبالی
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۶

  من کارشناسی ارشد الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی هستم

  • Avatar photo
   مشاور بهروزی
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام روزتون بخیر سوالتون را میفرمایید؟؟؟

 54. Avatar photo
  Zeynab
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۱

  چرا رشته هارو نگفته ؟؟؟لطفا رشته های مورد نظرم بزارید

  • Avatar photo
   مشاور بهروزی
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع از رشته ها تماس حاصل فرمایید

 55. Avatar photo
  پروین فرخ زاد
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  با سلام و تشکر از اعلام زمان ثبت نام در مورد سن متقاضیان در سال 1401 مغایرت وجود دارد یکی حداکثر 65 یال است و یکی 70 سال کدام درست است ؟ اعلام کنید تا امکان ثبت نام تخصصی باشد با تشکر دارای تمام شرایط ثبت نام هستم و مشکل مغایرت شرایط اعلامی است قبل از ثبت نام متشکر می شوم اعلام کنید

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی مدرکتون چی هست؟

 56. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  با سلام زمان ثبت نام جذب مدرس علمی کاربردی کی هست ممنون میشم اطلاع دقیقی رو به اشتراک بذارین

  • Avatar photo
   مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع از اخرین فراخوان مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید

 57. Avatar photo
  شیما
  ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۰

  زمان جذب مدرس علمی کاربردی که قرار بود توی شهریور ماه طی فراخوان اعلام بشه چه زمانی است؟
  لطفا پاسخ دهید
  ممنون از شما

  • Avatar photo
   sadeghi
   ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام
   وقت بخیر هنوز اعلام نشده

 58. Avatar photo
  پری
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

  یعنی زمان جذب مدرس علمی کاربردی1401تموم شده؟مگه سالی دوبار نیست؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

   سلام معمولا سالی دوبار برگزار میشه ولی ممکنه بعضا یکبار هم برگزار بشه

 59. Avatar photo
  پری
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  یعنی زمان جذب مدرس علمی کاربردی1401تموم شده؟مگه سوای دوبار نیست؟

 60. Avatar photo
  پری
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  یعنی زمان جذب مدرس علمی کاربردی1401تموم شده؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام باید از طریق اطلاعیه های داخل سایت جامع علمی کاربردی پیگیری کنید

 61. Avatar photo
  بهزاد
  ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام وقت بخیر
  بنده پارسال برای کد تدریس اقدام کردم در حالیکه رزومه و مستندات آموزشی مرتبط در رشته مورد نیاز دانشگاه رو تمام و کمال داشتم ولی درآخر عدم قبولی در مصاحبه و مستندات در صفحه ام درج شد..
  سوال بنده اینکه نحوه بررسی ها به چه صورت هست؟؟؟؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 62. Avatar photo
  مهدی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

  سلام مهلت ثبت نام جذب دانشگاه علمی وکاربردی چ موقع هست

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 63. Avatar photo
  کد مدرسی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام کد مدرسی را چگونه دریافت کنیم

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه پذیرنده کد مدرسی را صادر می کند.

 64. Avatar photo
  zahra
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام
  آیا رشته مکانیزاسیون کشاورزی جز رشته های مورد نیاز برای فراخوان مدرس دانشگاه علمی کاربردی هست؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 65. Avatar photo
  zahra
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام
  آیا دانشگاه علمی کاربردی در رشته مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی مدرس حق التدریس می پذیرد؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورینایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 66. Avatar photo
  پریا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۴

  سلام، چرا مبلغ حق التدریس های علمی کاربردی واحدهای لرستان بعد از چند ترم هنوز پرداخت نشده است؟ لطفا مسئولین پیگیری کنند

  • Avatar photo
   heydari
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

   سلام وقت بخیر

 67. Avatar photo
  زهرا
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

  زمان فراخوان حق التدریسی برای سال ۱۴۰۱ کی هست؟؟؟
  چرا مدرک کارشناسی ارشد به نسبت کارشناسی حق التدریس کمتری دارد؟؟؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰

   سلام وقت بخیر از طریق سایت علمی کاربردی پیگیری فرمایید

 68. Avatar photo
  نادر
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام، حداقل سن برای پذیرش به عنوان مدرس در دانشگاه عملی و کاربردی چقدر است؟

  • Avatar photo
   irani
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

   سلام، در فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی و کاربردی حداقل سنی که برای پذیرش در نظر گرفته شده ۲۷ سال می باشد.

   • Avatar photo
    هستی
    ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

    یعنی تمام کسانی که به مرحله مصاحبه می‌رسند باید مقاله و کتاب داشته باشند و مدرک زبان ارائه بدن و جزوه آموزشی بیارن و…؟؟؟؟ یا اینا فقط برای جذب هیأت علمی هستش؟؟؟؟

    • Avatar photo
     fathollahi
     ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

     سلام داشتن رزومه برای مدرس دانشگاه علمی کاربردی خیلی مهم میباشد و حتما باید داشته باشید

 69. Avatar photo
  قاسم
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

  سلام، برای استخدام مدرسی دانشگاه های علمی و کاربردی مرحله مصاحبه هم باید چک شود؟ در صورت تایید در جلسه مصاحبه چه مواردی مورد بررسی قرار می گیرد.

  • Avatar photo
   irani
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام بله، استخدام به عنوان مدرس در دانشگاه علمی و کاربردی مرحله مصاحبه هم دارد، در این مرحله شما به صورت حضوری باید به پاسخ های اعتقادی و حوزه ای که درون آن تبهر دارید پاسخ دهید.

 70. Avatar photo
  محمود
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام، وقت بخیر میخواستم بپرسم بعد از انتشار فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام از طریق چه سامانه ای باید اقدام کرد؟ آیا امکانش هست که آدرس سایت رو در پاسخ همین سوال برای من بفرستید؟

  • Avatar photo
   irani
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت شما بخیر دوست عزیز، آدرس ثبت نام استخدامی دانشگاه علمی کاربردی بعد انتشار فراخوان uast.ac.ir می باشد، لازم به ذکر است که فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی برای اقدام شما هم از سریق همین سامانه منتشر خواهد شد.

 71. Avatar photo
  مرتضی
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۹

  هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی: 210505 ریال

  هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال

  هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک دکتری: 960322 ریال

  حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد کمتر از کارشناسی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 72. Avatar photo
  امیدوار
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

  واقعا مسخره است من اصلا مصاحبه نرفتم منتظر بودم دعوت بشم چون همه مراحل خوب بود. امروز دیدم زده به علت کم بودن نمره شما در جلسه مصاحبه مردودید.
  والا من موندم یعنی چه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر
   با دانشگاه مربوطه تماس بگیرید و مشکل خود را بیان کنید.

 73. Avatar photo
  تهران
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

  چقدر امکان داردبا درخواست تجدیدنظر , قبولی صورت بگیرد, هزینه هم دارد, برای من لینک درخواست تجدید نظر فقط وجود دارد,

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

   با سلام.در صورت بروز اشتباه در روند پذیرش شما در نتیجه فعلی صرف نظر میشود.

 74. Avatar photo
  نسیم
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

  سلام بعد از ماهها ثبت نام اولیه مدرسی حق آندریس علمی کاربردی امروز پیام اومده که شما رد شدید؟
  ملاک چی هست؟
  معدل کارشناسی و ارشدم بالای ۱۸هست.
  و دانشجوی دکترا هستم و مقالات و …..
  باید چه چیزهای دیگری داشته باشیم تا وارد مرحله مصاحبه بشیم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام
   برای جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی امسال صرفا کسانی دعوت به مصاحبه شدند که امتیاز بالاتری داشتند
   شرایط شما باید بررسی بشه

 75. Avatar photo
  زهرا
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۲

  مصاحبه ای انجام نشده !

 76. Avatar photo
  زهرا
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

  سلام دوستان نتیجه جذب مدرس علمی کاربردی آمد.
  این پیام در پروفایل من قید شده ؛پرونده دروس تخصصی شما به دلیل عدم کسب نمره لازم در مصاحبه رد گردیده است .
  کسی هست قبول شده باشه ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

   با سلام.نمرات لارم جهت قبولی در دانشگاه را کسب نکرده اید.

  • Avatar photo
   نامداری
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   بله.من قبول شدم . و امروز پیام اومد که باید یه سری دوره شرکت کنم

   • Avatar photo
    ekhlasi
    ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

    موفق باشید

 77. Avatar photo
  شهرکرد
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۵

  دقیقا برای من و دوستانم همین پیام توی کارتابلمون هست امیدوارم کسی جواب سوالمون را بده

 78. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

  باسلام. تا هفته پیش در سامانه برای ن میزد با توجه به احراز شرایط علمی، رزومه شما به کارشناسان مربوطه ارسال شده است. اما امروز که چک کردم نوشته بود هیچ فراخوانی فعال نیست. موضوع چیست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی و کاربردی از طریق سازمان مرکزی این دانشگاه اقدام نمایید.

  • Avatar photo
   شهرکرد
   ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۵

   دقیقا برای من و دوستانم همین پیام توی کارتابلمون هست امیدوارم کسی جواب سوالمون را بده

 79. Avatar photo
  علی
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۸

  با سلام وارد سامانه جذب مدرس علمی کاربردی میشوم ترور ۵۰۵ میدهد و دلیل چیست . با تشکر

 80. Avatar photo
  علی
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۵

  با سلام وارد سامانه جذب مدرس علمی کاربردی میشوم ارور ۵۰۵ میدهد و دلیل چیست . با تشکر

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیربرای ورود به سایت و فراخوان ثبت نام مدرس باید چند بار وارد بشید بخاطر شلوغ بودن سایت ارور میده برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 81. Avatar photo
  سعید
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۰

  با سلام سایت جذب مدرس دانشگاه علمی کاربدی وارد میشوم ارور ۵۰۵ می هد و دلیل چیست با تشکر

 82. Avatar photo
  Shanam
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

  پس نتیجه چی شد ؟ ۶ ماه گذشت هیچ خبری نشد فقط چند بار پول گرفتن برای ثبت نام بعد ۶ ماه میری تو سایتش میزنه تحت بررسی . انکار میخوان چیکار کنن یه حق تدریسه الکیه دیگه ترمی یه تومن بدن انگار هیات علمیه اشتباه کردیم شرکت کردیم اینا فقط پول ثبت نام میگیرن

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام
   نیازه در بازده زمانی مشخص اقدام کنید برای علمی کاربردی زمانش شهریور ماه میباشد

 83. Avatar photo
  جعفرزاده
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

  با سلام و احترام. نتایج مصاحبه مدرس حق التدریس 1400 کی اعلام می شود. با تشکر

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام وقت به خیر
   فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی در شهریور ماه اعلام شد.حدودا یک تا دو ماه بعد از مصاحبه نتایج اعلام میشود.
   برای پیگیری از طریق سایت دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید.

   • Avatar photo
    Shabnam
    ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

    من ۶ ماهه وارد سایت میشم میزنه تحت بررسی باید از کجا پیگیری کنم دقیقا؟؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

     سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی باید از طریق دانشگاه تایید بشه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 84. Avatar photo
  حقگو
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸

  با عرض سلام و احترام
  ببخشی فراخوان جدید چه تاریخی میباشد جهت ثبت نام ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام وقت بخیر حضوری میتونین صحبت بکنین یا این که ترم مهر اقدام کنین

 85. Avatar photo
  سیدمصیب سعیدی
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام من ثبت نام کردم مدارک تایید شده وچند مدت هست نوشته شده پرونده شما برای امتیاز بندی به کارشناسان مربوطه ارجاع داده شده است ولی هنوز نتیجه بدایم نیامده است

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام وقتتون بخیر باید منتظر تماس از سمت دانشگاه علمی کاربردی بمانید

 86. Avatar photo
  Sasa
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

  چرا نتیجه فراخوان۱۴۰۰ نمیاد فقط میخوایتین پولارو بگیرید؟

 87. Avatar photo
  زکی لو
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۱

  سلام ، ببخشید معدل دوره کارشناسی ملاک هست یا خیر ،من معدل ارشدم بیشتر از کارشناسیم هست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت بخیر.فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی رو چک کنید.همه سوابق تحصیلیتون موثره.

 88. Avatar photo
  جعفری
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

  سلام خسته نباشید
  الان نزدیک دو هفته س که تو سایت نوشته شده که مدارک شما احراز شده و در مرحله رتبه بندی مقدماتی هستید
  پس کی دقیقا مشخص میشه؟؟ سال تحصیلی شروع شد که

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام
   باید کارشناسان بررسی های لازم را انجام دهند.لطفا از طریق سایت مدرسین علمی کاربردی پیگیر باشید

 89. Avatar photo
  محمدی
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام، من ثبت نام نکردم، مهلتش تموم شده؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقت بخیر.
   هنوز امکان ثبت نام از طریق سامانه جام وجود دارد.

 90. Avatar photo
  میثم
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  با سلام
  ببخشید تو قسمت اثبات بومی بودن به منظور برخورداری از امتیاز بومی خیلی مبهم گفتن، من هم سند خونه دارم، هم اجاره نامه به نام خودم دارم و هم پنج ساله تو این شهر شاغلم، اما خوب نوشته باید فرم مندرج در آگهی با مهر کلانتری باشه، کدوم فرم؟ فرم خاصی وجود نداره که، همون اجاره نامه رو گذاشتم اما گفتن اصلاح کن، باید چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر.
   لطفا تمامی صفحات سندتون را اسکن کنید و در نهایت به فایل پی دی اف تبدیل کنید و بارگذاری کنید.

 91. Avatar photo
  نصیبه کریمی
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۹

  سلام ببخشید دانشگاه چه رشته های رو برا مدرس میخاد چون تو روند ثبت نام ننوشنه چه رشته های رو میخاد من کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی هستم
  اگه میشه زمان ثبت نام تمدید کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام
   در خصوص اطلاع از تمدید ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی.سایت sanjesh.org را چک بفرمایید.

 92. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۹

  سلام خواهش میکنم زمان ثبت نام رو تمدید کنید من مدرکم یک هفته دیگه به دستم میرسه تصویرشو ندارم بارگذاری کنم تو سایت واسه ثبت نام

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقتتون بخیر.
   تمدید مجدد فراخوان جذب مدرس مربوط به خود سازمان مرکزی علمی کاربردی میشود و از طریق خود آنها باید پیگیری کنید.

 93. Avatar photo
  رضا
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۷

  هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام وقت بخیر دوست عزیز من متوجه سوال شما نشده ام ممنون میشم واضح تر بیان کنید

 94. Avatar photo
  رضا
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۴

  چرا نظر منو پاک میکنید؟ فقط بنویسید که آیا کارشناسی بیشتر از ارشد میگیره؟ این که پاک کردن نداره!!

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ممنون میشم مجدد سوال خود را مطرح کنید به صورت کامل موفق باشید

 95. Avatar photo
  رضا
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۲

  آخه ۱۶ هزار تومان برای کارشناسی ارشد؟؟ بعد کارشناسی ۲۱ تومنه ساعتی؟!!

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام وقت به خیر براساس فراخوان و موصوبه خود دانشگاه علمی کاربردی برای مدرسی این نرخ اعلام میشود و در صورت مغایرت با دانشگاه مربوطه تماس بگیرید موفق باشید

 96. Avatar photo
  رضا
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳

  چرا نظر منو تأیید نمیکنین؟؟؟ اینکه کارشناسی ارشد کمتر از کارشناسی زده شده در سایت شما، سوال عجیبیه؟!!

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام وقت به خیر براساس فراخوان و موصوبه خود دانشگاه علمی کاربردی برای مدرسی این نرخ اعلام میشود و در صورت مغایرت با دانشگاه مربوطه تماس بگیرید موفق باشید

 97. Avatar photo
  رضا
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

  حق الزحمه کارشناسی ارشد ساعتی ۱۶ هزار تومنه؟ کمتر از کارشناسی؟!

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام وقت به خیر براساس فراخوان و موصوبه خود دانشگاه علمی کاربردی برای مدرسی این نرخ اعلام میشود و در صورت مغایرت با دانشگاه مربوطه تماس بگیرید موفق باشید

 98. Avatar photo
  رضا
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

  سلام
  حق الزحمه کارشناسی ارشد ساعتی چند هستش؟ کمتر از کارشناسیه؟!!

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام وقت به خیر براساس فراخوان و موصوبه خود دانشگاه علمی کاربردی برای مدرسی این نرخ اعلام میشود و در صورت مغایرت با دانشگاه مربوطه تماس بگیرید موفق باشید

 99. Avatar photo
  مینو خدامرادی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۲

  با سلام و وقت بخیر
  ببخشید من فایل اکسل رشته هارو دیدم جلوی هر رشته فقط تعداد نوشته و جنسیت را مشخص نکرده. من از کجا بدونم ک اون شهر خانم جذب میکنه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام وقتتون بخیر.
   میتونید با خود واحد علمی کاربردی تماس بگیرید.

 100. Avatar photo
  م. ر
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام مدرک کارشناسی با ارشد باید یکی باشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقتتون بخیر ..خیر لازم نیست

  • Avatar photo
   رضا
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۸

   هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

    سلام وقت بخیر دوست عزیز متوجه سوال شما نشدم ممنون میشم واضح تر بیان کنید

 101. Avatar photo
  حسین
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام این محدودیت سنی چیه من الان ۲۵ سالمه ارشد دارم ولی واقعا تورشته خودم کسی نمیتونه مث من درس بده کلاس خصوصی هم دارم این محدودیت سنی چیه مگه به سنه؟؟به دانشه همین کارارومیکنید که کشورمون اینجور به فلاکت رسیده درزمینه علمی

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۵

   سلام بله برای مدرس علمی کاربردی شرط سن بالای 28 سال میباشد

 102. Avatar photo
  فرشته
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷

  سلام. یه سوال داشتم از کسانی که ثبت نام کردن.
  نیاز بود که اسکن مدرک رو ارسال کنیم؟ چون من ارشدم تموم شده ولی هنوز نرفتم مدرکم رو بگیرم یه شهر دیگه زندگی میکنم. آیا موقع ثبت نام به مشکل برمیخورم؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام ثبت نام مدرس برای دانشگاه علمی کاربردی شروع شده که باید مدارک شناسنامه ای و تحصیلی رو بارگزاری کنید.جهت دریافت اطلاعات با مرکز تماس بگیرید

 103. Avatar photo
  عمار
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۱

  سلام
  من پایان نامه ارشدم رو باید همین شهریور دفاع کنم معدلم ۱۸ هست، ایا میتونم ثبت نام کنم یا حتما باید نمره پایان نامه هم بیاد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

   سلام میتونی در حین ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی معدل و عنوان پایاان نامه ارشد را بزنی ولی حتما برای مصاحبه نمره ثبت شده باشد

 104. Avatar photo
  مژگان
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۹

  سلام
  با مدرک ارشد مدیریت مالی میتوان در فراخوان جذب استاد مدعو دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرد

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۸

   سلام به بشرطی که کارشناسی هم متجانس باارشد باشه و معدل بالای 16 برای مدرس دانشگاه علمی کاربردی مهم هست

 105. Avatar photo
  ولی یاری
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۲

  سلام آیا با مدرک کارشناسی روانشناسی امکان ثبت نام وجود دارد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام
   حداقل مدرک برای جذب مدرسین دانشگاه علمی کاربردی .کارشناسی ارشد است.

 106. Avatar photo
  رحیمی
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام،دارای مدرک مهندسی صنایع مدیریت هستم ومدرک ارشدم روان شناسی عمومی میباشد، سابقه فعالیت در مجموعه تحقیق و پژوهشی داشته و به مدت دو سال سابقه مدیریت در این مجموعه را دارم.آیا میتوانم در فراخوان شما ثبت نام کنم؟همچنین معدل لازمه برای ثبت نام میبایست حداقل چقدر باشد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام
   حداقل مدرک برای مدرسی علمی کاربردی کارشناسی ارشد و حداقل معدل نیز 15.5 است.میتوانین از سایت
   jam.uast.ac.ir برای ثبت نام اقدام کنین

 107. Avatar photo
  Azarakhsh
  ۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵

  سلام. من در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم و در آخر پیام تایید هم گرفتم. اما مبلغ ثبت نام به حسابم برگشت داده شد. علتش چیه؟
  از کجا بدونم آیا قطعی ثبت نام شدم و یا مجدد باید اقدام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۸

   سلام از طریق کئ پیگیری تون اقدام به برسی ثبت نامتون کنید

 108. Avatar photo
  انتظار
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۲۳

  باسلام زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی کی میباشد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام وقت به خیر تاریخ دقیقی برای فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کابردی اعلام نشده.منتظر اطلاعیه ها از طریق سایت علمی کابردی باشید.

 109. Avatar photo
  آزادی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

  سلام من ارشد رشته تکنولوژی آموزشی و متقاضی تدریس در دانشگاه هستم لطفا منو راهنمایی کنید که از کجا اقدام کنم ؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر باید فراخوان های مربوط به دانشگاه را به صورت جداگانه چک کنید

 110. Avatar photo
  moshaverarshad
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

  پذیرش استاددانشگاه علمی کاربردی

 111. Avatar photo
  moshaverarshad
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

  سریال خریداری شده دانشگاه علمی کاربردی چه جوریه

 112. Avatar photo
  moshaverarshad
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام بله متاسفانه اینطوریه و فراخوان هر سال دو بار میاد برای مدرسی علمی کاربردی

 113. Avatar photo
  ع
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۹

  باسلام لطفا قطعی سامانه قدیم علمی کاربردی(سجاد)راپیگیری نمایید چون برای ادامه تحصیل نیازبه افزایش سنوات دارم اما یک هفته است دچارقطعی شده ومرکز جوابگونیست راهنمایی کنید باتشکر

 114. Avatar photo
  استاد
  ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸

  چرا حقوق کارشناس ارشد رو از کارشناسی کمتر زده یکی نوضیح بده این اشتباه تایپیه؟

  • Avatar photo
   رضا
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۲

   ظاهرا درست هستش چون من هم هرچقدر نظر گذاشتم تایید نکردند

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

    سلام وقت بخیر چه نظری گذاشتید دوست عزیز ممنون میشم بفرمایید

 115. Avatar photo
  عادل
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۴

  با سلام
  من دانشجوی ترم۵دکتری هستم آزمون جامع قبول شدم و مدرک زبان هم دارم ،مقاله و کار پژوهشی هم دارم شغلم هم با رشته ام مرتبط هست و ۱۳ سال تجربه کاری مرتبط بامدرک دارم….مدرک کارشناسی ارشد با دکتری یکی هستن….فقط چون معدل ارشدم۱۵/۱۵هستش نمیتونم با ارشد تو فراخوان مدرس دانشگاه جامع شرکت کنم با مدرک دکتری هم نمیتونم آیا!؟

 116. Avatar photo
  محمدعلی شکوهی
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام
  دوست دارم افتحاری جهت تدریس در دانشگاه علمی کاربردی همکاری کنم کارشناس رسمی دادگاه هستم رشته روابط کار و حوادث کار ، فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی ، لیسانس مدیریت و الکترونیک دارم

 117. Avatar photo
  محمپ
  ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۵

  با سلام حقیر قبول شدم برای تدریس علمی کاربردی باید عرض کنم که جدا دانشجوی دکتری و دکتری بودن که خیلی تاثیر داره در وهله اول رزرمه پژوهشی شخص شزکت کننده تقریبا حرف اول میزنه در این موارد یعنی داشتن چندین مقاله علمی پژوهشی و همایشی و تالیف کتاب عضویت در نشریلت یا کانون ها و البته سابقه کار مرتبط مثلا ممکنه یکی دکتری باشه ولی رزرمه ضعیف ولی یکی ارشد هم سابقه و هم رزرمه خوب داره قطعا همون ارشده قبول میشه و در مصاحبه هم باید استرس نباشه بیشتر از دروسی میتونید درس بدید میپرسن و میگن فلان مبحث فرض کن شر کلاسی شروع کن به تدریس و یا مثلا اگر ی دانشجو فلان رفتار نادرست بکنه عکس العملت چیه پس در وهله اول تا رزرمه قوی نکردید خودتون اذیت نکنید

 118. Avatar photo
  S
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۰

  سلام آخرش که چی هیات علمی که نمی شوند

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۲

   سلام و وقت بخیر
   مدرس دانشگاه علمی کاربردی جهت جذب مدرس ن هیات علمی

 119. Avatar photo
  سما
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۷

  با سلام و احترام
  آیا فقط با داشتن کد علمی کاربردی تدریس در دانشگاه علمی کاربردی مقدور هست؟

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی سال 99 نیاز به مدرک کارشناسی ارشد با حداقل معد 16

 120. Avatar photo
  کیانی
  ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۷

  سلا م
  من کیانی هستم وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی
  قصد تدریس در رشته حقوق را دارم لطفا راهنمایی فرمایید

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام و وقت بخیر
   برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی یکی از شرایطش داشتن مدرک کارشناسی ارشد با حداقل معدل 17

 121. Avatar photo
  محمد جواد صادقی
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۴

  با سلام و احترام
  محمد جواد صادقی هستم. کارشناس ارشد روانشناسی عمومی. ساکن تهران
  مولف کتاب در زمینه خانواده
  سابقه تدریس در اداره کل سلامت منطقه یک تهران و همچنین سابقه فعالیت در دانشگاه علمی کاربردی اراج را داشته ام( از طرف اداره سلامت منطقه یک تهران)
  بنده متوجه فراخوان برای مدرس حق التدریس شده ام. ولی در سایت جایی برای بارگذاری مدارک پیدا نکردم. اگر امکان دارد در این مورد راهنمایی بفرمایید ممنون میشوم.

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۹

   سلام و وقت بخیر
   وارد سامانه جذب مدرسان علمی کاربردی بشین نام کاربری و رمز وارد کنید و مراحل ثبت نام انجام بدین در صورتی که موفق نشدین تماس بگیرین مرکز راهنمایی لازم براتون انجام بدن

 122. Avatar photo
  حسن
  ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۶

  با سلام
  جذب دانشگاه علمی کاربردی را به من اطلاع دهید

  ممنون

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام و وقت بخیر سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی سال 99 بازمیتونید وارد سایت بشین و مراحل ثبت نامتونو تکمیل کنید

 123. Avatar photo
  امین
  ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰

  من چنیدین سال هست با مدرک دکتری برای تدریس در هر دانشگاهی درخواست میدم ولی به علت پارتی بازی و نیز رابطه گرایی کسانی دیگر را انتخاب میکنند که شاگرد من در دانشگاه محل تحصیل هستد و هیچی نمیدنند و الان اونا شدن استاد من رو ولی حتی یک واحد هم نمیدن من مگر باید از کجا شروع کنم من باید کی پس تدریس کنم چطور به یک دختر و پسر لیسانس و ارشد تدریس میدن ولی به من دکتری یک واحد تدریس نمیدن من که بیکارو هیچ خونه و زندگی ندارم 31 سالم شد و هیچ حایی بهم کار و تدریس نمیدن پس من چیکار کنم من چطور درامد داشه باشم چطوری کار داشته باشم بابا من هیچی درامدی ندارم سابقه ای ندارم پس از کجا باید شروع کنیم؟ تورخدا یک کم هم انصاف و درست کاری داشته باشید این حقه اخه!! همه هزار جا کار و درامد دارن و لی ما هیچی کل خانوادم یک نفر حتی شاغل نیستم

  • Avatar photo
   پری
   ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام اقا امین خدابزرگه سن استخدامی که برای شما که دارای مدرک دکتری هستید تا سن 40 هستش بخدا آزمون استخدامی قبول شدن سختتر از آزمون دکترا نیست …و خیلی منابعش آسونتتر هستش …ناامید نشید منم هم دارای مدرک ارشد با معدل خوبی هستم ..و هرچند بسیار پیگیر هستم اما بیکار ..اما با نامیدی هیچی درست نمیشه…حیفه کم بیارید..به امید خدا..مشغول میشید

  • Avatar photo
   م.ر
   ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   به نظرم مهاجرت کنید

تماس با مشاور