ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

هم‌زمان با انتشار اطلاعیه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 99 داوطلبان محترم می توانند تمامی مدارک خود را جهت ثبت نام ارائه نمایند. متقاضیان واجد شرایط مندرج در سامانه جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی لازم است در زمان مقرر تمامی مدارک خود را در سامانه در نظر گرفته شده آپلود نمایند. همچنین از نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام مطلع گردند. لازم به ذکر است که نحوه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی برای رشته های مختلف یکسان می باشد.

 

 

برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی ، شرایط پذیرش مدرسی دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام با مشاوران ایران تحصیل به شماره های

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی

 

شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی
شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی

 

داوطلبانی که دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی را به خوبی مطالعه نموده‌اند، با این موضوع کاملاً آشنا می باشند که دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام دانشجویان خود شرایط عمومی و اختصاصی را معین نموده است. شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی نیز، دقیقا به همین صورت می‌باشد. شما برای واجد شرایط شدن، لازم است از شرایط عمومی و اختصاصی موجود در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 98 برخوردار باشید.

از جمله شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی (عمومی) : داوطلبان حتماً باید تابعیت ایرانی داشته باشند. به لحاظ وضعیت نظام وظیفه عمومی برای آقایان نباید مشکلی وجود داشته باشد و دارای کارت پایان خدمت و یا معافیت از سربازی باشند. متقاضیان از عدم محرومیت برخی حقوق اجتماعی که به موجب آن از استخدام محروم می‌گردند برخوردار باشند. موارد ذکر شده، از جمله شرایط عمومی برای استخدام متقاضیان می‌باشد.

از شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی به صورت اختصاصی می‌توان به شرایط سنی که در کلیه رشته‌ها یکسان می‌باشد اشاره نمود. داشتن حداقل 28 سال سن برای کلیه داوطلبان از الزامات ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد. خوشبختانه برای داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد می‌باشند نیز، ثبت نام با توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی در صورت اعلام نیاز دانشگاه، امکان پذیر می‌باشد.

با توجه به تغییرات رشته‌ها و فراوانی شروط و همچنین تبصره‌های مربوط به آن، ممکن است داوطلبان در رابطه با انجام ثبت نام مدرس دانشگاه علمی ابهاماتی را داشته باشند. توجه نمایید که ثبت نام خود را در مراکز معتبری که دارای تخصص می‌باشند و همچنین می‌توانند راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه نمایند، بسپارید. برای انجام ثبت نام می‌توانید با برقراری ارتباط با شماره‌های 9099072952 و 9099072952 ( استان تهران) از سامانه ثبت نام ایران تحصیل استفاده نمایید.

 

 

 

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی بسته به شرایط دانشگاه ها در مقاطع کارشناسی ، ککارشناسی ارشد و دکتری صورت می پذیرد.

 

 

 

 

 

هزینه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

مبلغ حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد. نمی‌توان نقش درآمد را در رابطه با هر کاری نادیده گرفت و یا اینکه نسبت به آن بی توجه بود. واقعیت این است که بخش بزرگی از تلاش ما در هر رشته‌ای ، برای رسیدن به درآمدی است که در آینده می توانیم داشته باشیم.

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صورت می‌پذیرد. که برای هر مقطع، شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی را می‌توان متفاوت در نظر گرفت. علاوه بر آن، مبلغ ساعات تدریس نیز در مقاطع مختلف متفاوت می‌باشد. اینکه ثبت نام در چه مقطعی صورت می‌پذیرد، بستگی به اعلام نیاز دانشگاه‌های مورد نظر دارد. مبالغ زیر مربوط به سال 99 می‌باشد.

 

مبلغ حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی
مبلغ حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی

 

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی: 210505 ریال

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک دکتری: 960322 ریال

متقاضیان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی حتما به این نکته توجه داشته باشند که مبالغ اعلامی در صورت تائید شرایط جذب مدرس می باشد. همچنین در تمامی دانشگاه ها جذب در مقاطع ذکر شده صورت نمی پذیرد و این امر بستگی به صلاحدید دانشگاه مورد نظر برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی خواهد داشت. بنابراین توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی الزامی به نظر می رسد.

 

مراحل پذیرش مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

 1. مرحله ابتدایی پس از مراجعه به پورتال واحد استانی دانشگاه علمی کاربردی می باشد که پس از اطلاع از شرایط و ضوابط و همچنین تخصص های مورد نیاز ، اطلاع از نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی بسیار ضروری می باشد.
 2. واجدین شرایط در صورت نیاز، لازم است در سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی edu.uast.ac.ir درخواست خود را ثبت نموده و کد رهگیری مربوطه را دریافت نمایند.
 3. چنانچه داوطلبی بتواند به خوبی مراحل ذکر شده را پشت سر بگذارند، می تواند دعوت به مصاحبه گردد. داوطلبانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی در این مرحله باشند و همچنین با توجه به مصاحبه نمره لازم را کسب نمایند، می توانند وارد روند جذب استخدام گردند .

 

کانال اظلاع رسانی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی
کانال اظلاع رسانی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

آغاز ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی با توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی که در دانشگاه های مختلف بر حسب رشته های مختلف متفاوت می باشد صورت خواهد پذیرفت. بنابراین هر گونه اشتباه در زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی و سایر مراحل دیگر، ممکن است فرصت مدرس دانشگاه شدن را از شما بگیرید.

بسیار مهم است که داوطلبان از شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی و تمامی موارد ذکر شده آگاه باشند. زیرا گزینش داوطلبان بر اساس همین موارد صورت می پذیرد . سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردیایران تحصیل به منظور انجام ثبت نام ، به صورت کاملا درست و بدون خطا و همچنین پاسخ گویی به سوالات متقاضیان در رابطه با شرایط عمومی و اختصاصی راه اندازی گردید.

متقاضیان محترم می توانند برای استفاده از سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل نمایند. همچنین در رابطه با سوالاتی که در مصاحبه از آزمون شوندگان پرسیده خواهد شد، به خوبی اطلاع یابید .

 

 

جهت اطلاع از ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی و شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی ،دریافت اطلاعات برای پذیرش در مصاحبه از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

مطالب مرتبط

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول

شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه و شرایط ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی مطالبی را ارائه نماییم. همچنین به بخش هایی از فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی اشاره نمودیم تا شما را در رابطه با نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی آشنا نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 99 می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

چگونه می توانیم از زمان دقیق ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی آگاه شویم؟

می توانید اطلاعیه مربوط به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و آغاز ثبت نام را در وب سایت ما و یا در کانال تگرامی مشاهده نمایید.

 

آیا می توان با مدرک کارشناسی در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 98 اقدام به ثبت نام نمود؟

بله. امکان ثبت نام برای تمامی واجدین شرایط تعیین شده فارغ التحصیلان کارشناسی تا دکتری وجود دارد.

 

چگونه می توانم از نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی آگاه شوم؟

می توانید به وب سایت این دانشگاه مراجعه نمایید و یا با مشاوران ما در این زمینه ارتباط برقرار نمایید.

 

 

15 نظر برای «فراخوان سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی سال 99»

 • من چنیدین سال هست با مدرک دکتری برای تدریس در هر دانشگاهی درخواست میدم ولی به علت پارتی بازی و نیز رابطه گرایی کسانی دیگر را انتخاب میکنند که شاگرد من در دانشگاه محل تحصیل هستد و هیچی نمیدنند و الان اونا شدن استاد من رو ولی حتی یک واحد هم نمیدن من مگر باید از کجا شروع کنم من باید کی پس تدریس کنم چطور به یک دختر و پسر لیسانس و ارشد تدریس میدن ولی به من دکتری یک واحد تدریس نمیدن من که بیکارو هیچ خونه و زندگی ندارم 31 سالم شد و هیچ حایی بهم کار و تدریس نمیدن پس من چیکار کنم من چطور درامد داشه باشم چطوری کار داشته باشم بابا من هیچی درامدی ندارم سابقه ای ندارم پس از کجا باید شروع کنیم؟ تورخدا یک کم هم انصاف و درست کاری داشته باشید این حقه اخه!! همه هزار جا کار و درامد دارن و لی ما هیچی کل خانوادم یک نفر حتی شاغل نیستم

 • با سلام و احترام
  محمد جواد صادقی هستم. کارشناس ارشد روانشناسی عمومی. ساکن تهران
  مولف کتاب در زمینه خانواده
  سابقه تدریس در اداره کل سلامت منطقه یک تهران و همچنین سابقه فعالیت در دانشگاه علمی کاربردی اراج را داشته ام( از طرف اداره سلامت منطقه یک تهران)
  بنده متوجه فراخوان برای مدرس حق التدریس شده ام. ولی در سایت جایی برای بارگذاری مدارک پیدا نکردم. اگر امکان دارد در این مورد راهنمایی بفرمایید ممنون میشوم.

 • سلا م
  من کیانی هستم وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی
  قصد تدریس در رشته حقوق را دارم لطفا راهنمایی فرمایید

 • سلام و وقت بخیر
  برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی یکی از شرایطش داشتن مدرک کارشناسی ارشد با حداقل معدل 17

 • سلام و وقت بخیر
  وارد سامانه جذب مدرسان علمی کاربردی بشین نام کاربری و رمز وارد کنید و مراحل ثبت نام انجام بدین در صورتی که موفق نشدین تماس بگیرین مرکز راهنمایی لازم براتون انجام بدن

 • سلام و وقت بخیر سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی سال 99 بازمیتونید وارد سایت بشین و مراحل ثبت نامتونو تکمیل کنید

 • با سلام حقیر قبول شدم برای تدریس علمی کاربردی باید عرض کنم که جدا دانشجوی دکتری و دکتری بودن که خیلی تاثیر داره در وهله اول رزرمه پژوهشی شخص شزکت کننده تقریبا حرف اول میزنه در این موارد یعنی داشتن چندین مقاله علمی پژوهشی و همایشی و تالیف کتاب عضویت در نشریلت یا کانون ها و البته سابقه کار مرتبط مثلا ممکنه یکی دکتری باشه ولی رزرمه ضعیف ولی یکی ارشد هم سابقه و هم رزرمه خوب داره قطعا همون ارشده قبول میشه و در مصاحبه هم باید استرس نباشه بیشتر از دروسی میتونید درس بدید میپرسن و میگن فلان مبحث فرض کن شر کلاسی شروع کن به تدریس و یا مثلا اگر ی دانشجو فلان رفتار نادرست بکنه عکس العملت چیه پس در وهله اول تا رزرمه قوی نکردید خودتون اذیت نکنید

 • سلام
  دوست دارم افتحاری جهت تدریس در دانشگاه علمی کاربردی همکاری کنم کارشناس رسمی دادگاه هستم رشته روابط کار و حوادث کار ، فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی ، لیسانس مدیریت و الکترونیک دارم

 • با سلام
  من دانشجوی ترم۵دکتری هستم آزمون جامع قبول شدم و مدرک زبان هم دارم ،مقاله و کار پژوهشی هم دارم شغلم هم با رشته ام مرتبط هست و ۱۳ سال تجربه کاری مرتبط بامدرک دارم….مدرک کارشناسی ارشد با دکتری یکی هستن….فقط چون معدل ارشدم۱۵/۱۵هستش نمیتونم با ارشد تو فراخوان مدرس دانشگاه جامع شرکت کنم با مدرک دکتری هم نمیتونم آیا!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *