ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی + شرایط 1402 | ایران تحصیل

فراخوان-ثبت-نام-مدرس-دانشگاه-علمی-کاربردی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

این روزها بسیاری از افراد به دنبال استخدام در دانشگاه علمی کاربردی هستند تا بتوانند در این دانشگاه تدریس کنند. توجه داشته باشید برای این که بتوانید جذب دانشگاه علمی کاربردی شوید و به تدریس بپردازید، باید منتظر فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی باشید. لازم به ذکر است تا بدانید که برای جذب در دانشگاه علمی کاربردی شما باید شرایط عمومی و اختصاصی که توسط دانشگاه اعلام می‌شود را دارا باشید. به گفته معاون آموزشی این دانشگاه، جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی سال ۱۴۰۲ از 1 آذر آغاز شده و تا 15 آذرماه ۱۴۰۲ ادامه دارد.

زمان انتشار فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی که یکی از دانشگاه‌های غیردولتی و شهریه پرداز به شمار می‌رود، هر ساله دانشجویان بسیاری را در رشته‌های مختلف پذیرش می‌کند. این دانشگاه در سال‌های اولیه تاسیس، مدرسان خود را از فیلتر خاصی رد نمی‌کرد و بسیاری از آن‌ها تنها با داشتن کد مدرسی مشغول به تدریس می‌شدند. اما در طی نشست‌هایی که صورت گرفت، تصمیم گرفته شده تا برای ارتقای سطح علمی دانشجویان و بالا بردن کیفیت دانش خروجی، انتخاب مدرسان با وسواس بیشتری صورت گیرد.

برای این منظور، مقرر شد تا افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی که هر از چندگاهی منتشر می‌شود، شرکت کنند.  چنانچه این داوطلبان از شرایط لازم برای تدریس در این دانشگاه برخوردار بوده و از ارزیابی‌های عمومی و مصاحبه با موفقیت عبور نمودند، به استخدام درآیند. طبق جدیدترین اخبار، فراخوان جذب مدرس ۱۴۰۲ از 2 ماه آینده شروع می‌شود.

برای آشنایی با شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی روی لینک مربوطه کلیک نمایید

مراحل ثبت نام در جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

برای نام نویسی در فراخوان دانشگاه علمی کاربردی، نیازی به مراجعه نیست. داوطلبان می‌توانند از طریق ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی، به راحتی نام نویسی کنند. به همین منظور لازم است که مراحل زیر طی گردد:

✔️ جستجوی آدرس اینترنتی uast.ac.ir در موتور جستجوگر خود و ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی.

✔️بر روی گزینه “ثبت نام کنید” کلیک نمایید.

✔️اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی، نام و نام خانوادگی، موبایل، و کد امنیتی را وارد نمایید.

مراحل-ثبت-نام-در-جذب-مدرس-دانشگاه-علمی-کاربردی

✔️مجددا به صفحه اول برگردید و در قسمت “ورود به سامانه” نام کاربری و رمز عبور را که خود ساخته‌اید، وارد کنید. بعد از درج ” کد امنیتی” بر روی “ورود” کلیک نمایید.

✔️شرایط ذکر شده را مطالعه کرده و در صورت داشتن تطابق با آن بر روی دکمه “شرکت در فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی” فشار دهید.

✔️در مرحله بعد وارد صفحه ایی می‌شوید که باید در آن وضعیت ورود به صفحه اصلی از طریق نام کاربری و رمز عبور (متقاضی باید خود این رمز را تعیین نماید.)

✔️مطالعه دقیق شرایط مورد نیاز

✔️پر کردن اطلاعات فرم ثبت نامی

راهنمای تصویری جذب مدرس در دانشگاه علمی کاربردی

کلیه ارگان‌های اداری و غیر اداری برای نام نویسی در سامانه به صورت اینترنتی و غیر حضوری، مراحلی دارند که راهنمای آن را در سامانه بارگذاری می‌کنند. بنابراین برای ثبت نام در جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی، لازم است مراحلی زیر را طی کنید:

در ابتدا نیاز است که با جست و جوی عبارت jam.uast.ac.ir در کادر بالایی و یا میانی مرورگر وارد سامانه مربوطه شوید. با وارد شدن به این سامانه صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

ورود-به-سامانه-جذب-مدرسان-علمی-کاربردی

حال با ورود به سایت و انتخاب کردن گزینه ثبت نام کنید، به عضویت سایت در خواهید آمد.

ثبت-نام-جذب-مدرس-دانشگاه-علمی-کاربردی

بعد از این مرحله یک سری اطلاعات از شما خواسته می شود که باید آن ها وارد کنید.

کد-اعتبار-سنجی-برای-ثبت-نام-جذب-مدرس

حال نوبت به ورود در سامانه با استفاده از کد ملی و رمز عبور تعیین شده می‌باشد.

ورود-به-سامانه-جذب-مدرسان-علمی-کاربردی

در نهایت باید مقررات را تایید کرده و گزینه شرکت در فراخوان را انتخاب کنید.

پروفایل-کاربری-سامانه-جامع-جذب-مدرسان-علمی-کاربردی

 در مراحل بعدی باید به یک سری سوالات پاسخ داده و مواردی همچون استان مورد تقاضا، گروه درسی مورد نظرتان و گزینه

 ویرایش اطلاعات / فرم اطلاعات عمومی ” برای تکمیل اطلاعات فردی را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه ” ویرایش اطلاعات / فرم اطلاعات تحصیلی و تخصصی ” باید اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و مدارک خود را نیز بارگذاری نمایید.

پرداخت هزینه ثبت نام و ثبت نهایی اطلاعات نیز در مرحله آخر انجام خواهد شد.

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

آغاز ثبت نام در  فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی با توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی که در دانشگاه های مختلف بر حسب رشته های مختلف صورت خواهد پذیرفت. بنابراین هر گونه اشتباه در زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی و سایر مراحل دیگر، ممکن است فرصت مدرس دانشگاه شدن را از شما بگیرید. بسیار مهم است که داوطلبان از شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی و تمامی موارد ذکر شده آگاه باشند زیرا گزینش داوطلبان بر اساس همین موارد صورت می پذیرد.

سامانه-ثبت-نام-مدرس-دانشگاه-علمی-کاربردی

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل به منظور انجام ثبت نام، به صورت کاملا درست و بدون خطا و همچنین پاسخ گویی به سوالات متقاضیان در رابطه با شرایط عمومی و اختصاصی راه اندازی گردید. متقاضیان محترم می توانند برای استفاده از سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل نمایند. همچنین در رابطه با سوالاتی که در مصاحبه از آزمون شوندگان پرسیده خواهد شد، به خوبی اطلاع یابید.

شرایط جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان نه تنها باید با نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی آشنایی داشته باشند، بلکه از یک سری شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار باشند. به همین خاطر لازم است قبل از ثبت نام با شرایط جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی آشنا شوند.

شرایط عمومی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

شرایط عمومی که بین تمامی دانشگاه‌های سراسری، آزاد، غیر انتفاعی و پیام نور مشترک است؛ به شرح زیر می‌باشد:

معتقد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان ذکر شده در قانون اساسی

التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

دارای تابعیت ایرانی

عدم هر گونه سوء سابقه کیفری و یا مواردی که باعث محرومیت از برخی حقوق اجتماعی می شود.

عدم اعتیاد به مواد مخدر یا روانگردان ها

عدم سوء سابقه اخلاقی و یا ارتکاب به رفتارها و اعمال ضد اجتماعی که با شئون و عرفیات مخالف باشد

داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه

برخورداری از تقوای دینی و عمل به احکام اسلامی

نداشتن هیچ گونه رابطه با احزاب یا گروهک های ضد نظام جمهوری اسلامی ایران مانند عضویت در ساواک یا فرقه های وابسته به معاندان و یا هواداری از آن ها

دریافت تایید صلاحیت های عمومی و علمی از سوی هیات اجرایی جذب دانشگاه ها و هیات های مرکز جذب

وزارت متبوع بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی

متعهد بودن به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه. اگر متقاضی اهل سنت باشد، از این قاعده مستثنی هستند، البته به شرطی که به طور عملی به دین خود معتقد باشند.

شرایط اختصاصی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

شرایط اختصاصی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی که با سایر دانشگاه‌ها متفاوت است، به شرح زیر می‌باشد:

سن داوطلب باید حداقل 28 سال بوده و تا تاریخ فراخوان از 70 سال تجاوز نکند.

اگر متقاضی جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی در حال حاضر به تدریس مشغول باشد، بایستی علاوه بر داشتن شرایط عمومی و کلی، از شرایط اختصاصی زیر برخوردار باشند.

دارای مدرک دکتری یا کارشناسی ارشد مرتبط

مدارکی همچون گواهی آزمون جامع، صورت جلسه دفاع و لغو معافیت تحصیلی(برادران) را نمی توان به عنوان آخرین مدرک تحصیلی در نظر گرفت و فاقد اعتبار و ارزش ارزیابی می‌باشند.

دارندگان مدرک دکتری حرفه ایی، دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد باید حداقل معدل 15 و نیم را داشته باشند. در سایر موارد معدل های A و B و معدل های ۴و ۳ قابل قبول می باشد. اگر معدل در آخرین مدرک تحصیلی قید نشده باشد، ریز نمرات معتبر دارای مهر دانشگاه محل تحصیل را می توان عرضه کرد.

داوطلبانی که مدرک آن ها کمتر از کارشناسی ارشد و یا معادل باشد، مجاز به نام نویسی در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی نمی‌باشند.

افرادی که در دوره های تحصیلی الکترونیکی، غیرحضوری، نیمه حضوری یا مجازی، تحصیل کرده و مدرک اخذ نموده اند، مجاز به ثبت نام نبوده و پرونده این قبیل افراد بررسی نمی‌شود.

برای آشنایی با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکوربر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

هزینه ثبت نام برای تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

مبلغ حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان فراخوان تدریس در این دانشگاه می‌باشد. نمی‌توان نقش درآمد را در رابطه با هر کاری نادیده گرفت و یا اینکه نسبت به آن بی‌توجه بود. واقعیت این است که بخش بزرگی از تلاش ما در هر رشته‌ای، برای رسیدن به درآمدی است که در آینده می‌توانیم داشته باشیم.

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صورت می‌پذیرد. که برای هر مقطع، شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی را می‌توان متفاوت در نظر گرفت. علاوه بر آن، مبلغ ساعات تدریس نیز در مقاطع مختلف متفاوت می‌باشد. اینکه ثبت نام در چه مقطعی صورت می‌پذیرد، بستگی به اعلام نیاز دانشگاه‌های مورد نظر دارد.

مبالغ زیر مربوط به سال ۱۴۰۲ می‌باشد:

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی: 210505 ریال
هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال
هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک دکتری: 960322 ریال

متقاضیان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی حتما به این نکته توجه داشته باشند که مبالغ اعلامی در صورت تائید شرایط جذب مدرس می‌باشد. در تمامی دانشگاه‌ها جذب در مقاطع ذکر شده صورت نمی‌پذیرد و این امر بستگی به صلاحدید دانشگاه مورد نظر برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی خواهد داشت. بنابراین توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی الزامی به نظر می‌رسد.

فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی

فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی به صورت الکترونیک در بهمن ماه به طور معمول برای تمامی استان‌های ایران در سامانه مورد نظر قرار خواهد گرفت. همچنین با توجه به اینکه مهلت ثبت نام برای تمامی استان ها باید صورت پذیرد، لذا انجام ثبت نام برای برخی از استان های دیگر در زمان های متفاوتی ممکن است صورت می پذیرد . بنابراین طی فراخوان های مختلفی که این دانشگاه منتشر می نماید، لازم است متقاضیان محترم اقدامات لازم را به انجام برسانند.

فراخوان-حق-التدریس-دانشگاه-علمی-کاربردی

مطابق با فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی طرح ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی تنها برای آن دسته از افرادی است که تقاضانامه ی آنها برای مدرسین آموزشی می باشد. به همین دلیل رشته های معارف اسلامی را نمی توان در این زمره قرار داد. همچنین مدرسین خبره نیز، برای ثبت نام آن‌ها به صورت فراخوان دیگری که توسط دانشگاه منتشر خواهد شد، باید اقدام نمایند.

برای انجام ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی و همچنین اطلاع دقیق از زمان انتشار فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین  متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده می‌باشند.

مدارک لازم برای تشکیل پرونده حضوری جذب مدرس علمی کاربردی

همانطور که ذکر گردید، این دانشگاه با استفاده از سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی می‌توانند مدارک خود را بارگذاری نمایند. اما این مورد می‌تواند با استفاده از مدارک مورد نظر برای مصاحبه حضوری متفاوت باشد. بارگذاری مدارک معرفی شده در ادامه هر یک به صورت فابل‌های قابل تعریف است. اما ترتیب مدارک باید بر اساس زیر مرتب شده باشند:

کاربرگ شماره یک را تکمیل نموده و به همراه داشته باشید.

برگه‌ای که در آن محتوای مورد نظر در رابطه با معرفان علمی باشد را در کاربرگ های موجود ارائه نمایید.

چنانچه هئیت علمی دانشگاه علمی کاربردی می‌باشید، حتما آخرین حکم کارگزینی خود را دریافت نموده و در مدارک مورد نظر داشته باشید.

مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی

تمامی مدارک تحصیلی، متقاضیان توجه داشته باشند که اصل این مدارک مورد نیاز می‌باشد همچنین ارائه برخی از معادل ها نیز می‌تواند در این مورد کافی باشد.

سوابق تدریس در دانشگاه را با مدارک آن به همراه داشته باشند.

چنانچه سوابق غیر دانشگاهی داشته‌اند نیز مورد بعدی پس از ارائه این مدارک می‌باشد.

برنامه‌های درسی و همچنین تدوین نمودن آن و به همراه آن اصل محتوای ارائه شده الزامی می‌باشد.

طراحی بسته‌های آموزشی برای روز مصاحبه الزامی است.

مدارک علمی زبان خود را به همراه کارنامه مورد نظر ارائه نمایید.

متن کامل کلیه مقالات و مجلات علمی چاپ شده برای روز مصاحبه و به همراه داشتن آن الزامی می‌باشد.

چنانچه در کنگره‌های علمی شرکت نموده‌اید، متن کامل این مقالات در کنگره‌ها الزامی است.

تالیف و ترجمه کتاب نیز از جمله مدارک مورد نیاز برای رزومه در این دانشگاه می‌باشد. همچنین به همراه داشتن اصل کتاب نیز در این شرایط الزامی است.

متقاضیان محترم توجه داشته باشند که به دلیل تعداد بسیار زیاد مستندات، از ارائه تمامی مدارک مورد نیاز در این مقاله معذوریم. همچنین نکاتی وجود دارد که شما قبل از ارائه این مدارک حتما لازم است در رابطه با آن آگاهی داشته باشید. به همین دلیل برقراری ارتباط با مشاورین ما در رابطه با سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی بسیار ضروری می‌باشد.

برای اطلاع از نحوه دریافت استعلام مدرک دانشگاه علمی کاربردی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

نتایج فراخوان ثبت نام مدرس علمی کاربردی

پس از اتمام مهلت ثبت نام فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی، پرونده و اطلاعات متقاضیان شرکت کننده در مرحله اول این فراخوان بررسی شده و از میان آن‌ها داوطلبان واجد شرایط برای شرکت در مصاحبه‌های علمی و تخصصی دعوت می‌شوند. طبق رویه آخرین دوره فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی، نتایج پذیرش حدودا 6 ماه بعد از انجام ثبت نام این فراخوان اعلام شده است. هنوز زمان اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲ مشخص نشده، اما طبق رویه دوره‌های قبل احتمالا چند ماه بعد از ثبت نام اعلام می‌شود. 

کال تو اکشن تماس

مشاوره برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

با استفاده از خدمات مشاوره برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی نه تنها می‌‎توانید از شرایط عمومی و اختصاصی اطلاعات کامل را به دست آورید. حتی نسبت به مراحل، مدارک و سایر نکات مهم در پروسه استخدام نیز آگاه خواهید شد. آنچه مهم است اطلاع از جزییات مربوط به این پروسه است که ممکن است هر سال با سال گذشته خود تفاوت هایی را داشته باشد.

مشاوره-برای-ثبت-نام-مدرس-دانشگاه-علمی-کاربردی

 

اگر از خدمات مشاوره استفاده نمایید تمامی این اطلاعات در اختیار شما قرار داده خواهد شد. به طور مثال مشاوران در این راستا توصیه می‌کنند که افراد  قبل از ثبت‌نام نسبت به مطالعه دقیق شرایط فراخوان در سامانه و آماده نمودن فایل الکترونیکی کارت ملی، صفحات شناسنامه، مدرک تحصیلی در مقطع آخر، ریز نمرات معتبر، کارت پایان خدمت و یا معافیت (مخصوص آقایان) دقت کافی را داشته باشند.

اخبار پیرامون جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

طبق اخبار جدید و به گفته آقای اصغر کشت کار، فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی از 2 ماه دیگر شروع می‌شود. امسال برخلاف سال‌های گذشته علاوه بر نام نویسی مدرسان، نخبه‌ها نیز می‌توانند در این طرح شرکت کنند و اولین سابقه کاری خود را در دانشگاه علمی کاربردی تجربه کنند.

در این طرح دانشجویان دکتری که در دفاع توانسته‌اند ارائه خوبی داشته باشند و همچنین دانشجویان فارغ التحصیل ارشد که عضو انجمن نخبگان کشور هستند، می‌توانند در ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنند.

اطلاعیه 

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی بسته به شرایط دانشگاه ها در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صورت می پذیرد.

 

خلاصه مطالب 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه و شرایط فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی مطالبی را به شما ارائه دهیم. همچنین به بخش‌هایی از فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی اشاره کنیم. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله نیاز های شما را رفع کرده باشد. اما اگر سوال دیگری در رابطه با این موضوع دارید و یا به راهنمایی های بیشتری نیاز دارید، می توانید از همکاران ما در ایران تحصیل یاری بگیرید. 

در ادامه نحوه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی، به مدارک لازم مثل کارت ملی، شناسنامه، تابعیت ایرانی و داشتن شرایط سنی پرداختیم. همچنین گفتیم که نتایج فراخوان تا نهایت 6 ماه بعد از نام نویسی جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی اعلام و منتشر می‌شود.

برای دانلود فایل PDF فراخوان ثبت نام مدرس دانشکاه علمی کاربردی کلیک کنید.

پادکست صوتی مقاله 

 

4.6/5 - (15 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان دقیق ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی چه تاریخی است؟

طبق اطلاعیه اخیر در 2 ماه آینده یعنی مهر ماه یا اوایل آبان 1402، ثبت نام شروع می‌شود.

آیا می‌توان با مدرک کارشناسی در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام نمود؟

بله، امکان ثبت نام برای تمامی واجدین شرایط تعیین شده فارغ التحصیلان کارشناسی تا دکتری وجود دارد.

شرایط ثبت نام در فراخوان در جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

در این مقاله می‌توانید همه شرایط عمومی و اختصاصی جهت شرکت در این فراخوان را مطالعه فرمایید.

نظرات

412 دیدگاه دربارهٔ «فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی + شرایط 1402 | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo zahra گفت:

  سلام
  اعلام شد که مرداد فراخوان می زنن ولی هیچ فراخوانی نزدند. لطفا اگه فراخوان می زنن تاریخش دقیق اعلام کنید.
  با تشکر

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   تاریخ دقیقی مشخص نیست.سایت را بررسی نمایید.

 2. Avatar photo Mrt گفت:

  سلام، اگر پایان نامه ارشد رو نداده باشیم امکان ثبت نام وجود نداره؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   باید مدرک کارشناسی ارشد رو اخذ کرده باشید ، پایان نامه هم دارای امتیاز برای پذیرش می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 داخلی 104 تماس بگیرید.

 3. Avatar photo بهرام گفت:

  من برای مصاحبه رفتم، بعد حراست مدارک خواست، چندبار هم تلفنی سوال پرسیدند بعد پیام اومد در حال بررسی می‌باشد الان که نتایج اعلام شده نوشته هیچ فراخوان فعالی وجود ندارد؟!!!

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام مراجعه حضوری کنید

 4. Avatar photo بهرام گفت:

  من برای مصاحبه رفتم، بعد حراست مدارک خواست، چندبار هم تلفنی سوال پرسیدند بعد پیام اومد در حال بررسی می‌باشد الان که نتایج اعلام شده نوشته هیچ فراخوان فعالی وجود ندارد؟!!!

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   متاسفانه پذیرش نشدید.

 5. Avatar photo رامین گفت:

  سلام وقت بخیر
  *متقاضی گرامی، ضمن عرض تبریک به اطلاع می رساند ؛ شما در فراخوان سال 1401 حائز شرایط تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی شناخته شده اید.جهت فعال شدن کد مدرسی لازم است در دوره تربیت مدرس واحد استانی ذیربط شرکت فرمایید.مرکز امور مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی*
  اما بعد از یک روز نوشته : هیچ فراخوان فعالی در سامانه وجود ندارد.
  دلیل این پیام چیه ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   خطای سامانه ای است.از طریق مرکز علمی کاربردی شهر محل سکونت پیگیری نمایید.

 6. Avatar photo حسین زمانی گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده حائز شرایط شدم
  برای دریافت کد مدرسی دوره تربیت مدرسی رو چطور باید بگذرونم؟
  با تشکر

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   از طریق سازمان مرکزی اطلاع رسانی می شود.

 7. Avatar photo رسول گفت:

  سلام ، بعد از مصاحبه و تشکیل پرونده و حراست، برا من زد پرونده گروه اموزشی و تخصصی شما در دست بررسی است لطفا بعدا مراجعه کنید و امروز دیگه داخل سایت زده هیچ فراخوان فعالی در سامانه وجود ندارد ،یعنی چه ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی واحد ثبت نام پیگیری نمایید.

 8. Avatar photo سوگل گفت:

  سلام وقت بخیر
  ساعت شرکت در دوره مهارت های تدریس از چه طریقی اعلام میشه؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   از طریق اطلاعیع از جانب واحد دانشگاهی

  2. Avatar photo احمدعلی گفت:

   از طریق سایت
   tec.uast.ac.ir

 9. Avatar photo حسین گفت:

  سلام و خسته نباشید
  خیلیا دعوت به مصاحبه شدن و الان نتایج اعلام شده، اما برای من هنوز متن قبلی زده ( متقاضی گرامی، با توجه به احراز شرایط لازم علمی و پژوهشی، پرونده گروه آموزشی و تخصصی شما جهت امتیازدهی و رتبه‌بندی مقدماتی به کارشناسان مربوطه ارجاع گردیده) هنوز منتظر بمونم؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   بله. باید منتظر باشید و یا با خود دانشگاه علمی کاربردی در ارتباط باشید.

 10. Avatar photo سارا گفت:

  سلام ، برا من زده پرونده گروه اموزشی و تخصصی شما در دست بررسی است لطفا بعدا مراجعه کنید ،یعنی چه ؟
  مگه جواب ها نیومده ؟

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام
   بله به این معنی است که هنوز نتیجه نیامده است

 11. Avatar photo پریا گفت:

  با سلام
  برای من پیغام ا‌ومده که به دلیل عدم کسب نمره تخصصی رد شدید..
  الان قصد دارم برای فراخوان بعدی رزومه ام رو تقویت کنم
  میخوام بدونم این فراخوان هایی که میدن چاپ کتاب و‌مقاله از پایان نامه معتبر هست و فایده ای داره؟؟؟

  1. Avatar photo rahdar گفت:

   سلام وقت بخیر.
   بله صددرصد چاپ مقاله حتی داخلی و ترجمه کتاب بسیار ارزشمند است.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دریافت شماره دانشجویی علمی کاربردی

  دریافت شماره دانشجویی علمی کاربردی + فراموشی و بازیابی | uast.ac.ir

  به منظور دریافت شماره دانشجویی علمی کاربردی دانشجویان باید ابتدا در این دانشگاه ثبت نام نمایند تا از واحد آموزش این دانشگاه شماره دانشجویی دریافت کنند. این شماره برای هریک از دانشجویان منحصر بفرد است و چنانچه هر دانشجو به...
 • شرایط کارورزی علمی کاربردی

  شرایط کارورزی علمی کاربردی 1402 + نمونه تکمیل فرم 1و2 | uast.ir

  بعضی از رشته‌ها در دانشگاه‌های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی، درسی به نام کارورزی ارائه می‌دهند. دانشجو در انتخاب این واحد درسی موظف است که به محل مربوطه دانشگاه حاضر‌شده‌ و شرایط کارورزی علمی کاربردی را بداند. در...
 • انتخاب-واحد-دانشگاه-علمی-کاربردی-مهر

  انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی مهر 1402 + حذف و اضافه

  زمان انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲ مشخص شد. دانشجویانی که در هر کدام از مقاطع تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی تحصیل می‌کنند، بایستی بر اساس تاریخ‌های اعلام شده و انتخاب واحد قید شده در تقویم آموزشی این دانشگاه، اقدام...
 • راهنما-انتخاب-واحد-در-سامانه-هم-آوا

  راهنما جامع انتخاب واحد سامانه هم آوا + + زمان بندی 1402

  اولین قدم پیش از شروع کلاس‌های هر ترم تحصیلی، انتخاب واحد به صورت اینترنتی است. در این ایام دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی، به دنبال تاریخ دقیق انتخاب واحد هستند و اگر در مدت زمان معین شده اقدامی برای انتخاب...
تماس با مشاور