تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1400

جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

هم‌زمان با انتشار اطلاعیه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی در سامانه دانشگاه علمی کاربردی 1400، داوطلبان محترم می توانند تمامی مدارک خود را جهت ثبت نام ارائه نمایند.

متقاضیان واجد شرایط مندرج در سامانه جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی لازم است در زمان مقرر تمامی مدارک خود را در سامانه در نظر گرفته شده آپلود نمایند. همچنین از نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام مطلع گردند.

لازم به ذکر است که نحوه ثبت نام در فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی برای رشته های مختلف یکسان می باشد.

 

همچنین برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید

 

جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی، شرایط پذیرش مدرسی دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام با مشاوران ایران تحصیل به شماره های

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی بسته به شرایط دانشگاه ها در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صورت می پذیرد.

 

زمان انتشار فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

 

دانشگاه علمی کاربردی که یکی از دانشگاه های غیردولتی و شهریه پرداز به شمار می رود، هر ساله دانشجویان بسیاری را رشته های مختلف پذیرش می کند.

این دانشگاه در سال های اولیه تاسیس، مدرسان خود را از فیلتر خاصی رد نمی کرد و بسیاری از آن ها تنها با داشتن کد مدرسی مشغول به تدریس می شدند.

اما در طی نشست هایی که صورت گرفت، تصمیم گرفته شده تا برای ارتقای سطح علمی دانشجویان و بالا بردن کیفیت دانش خروجی، انتخاب مدرسان با وسواس بیشتری صورت گیرد.

برای این منظور، مقرر شد تا افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی که هر از چندگاهی منتشر می شود، شرکت کنند.

چنانچه این داوطلبان از شرایط لازم برای تدریس در این دانشگاه برخوردار بوده و از ارزیابی های عمومی و مصاحبه با موفقیت عبور نمودند، به استخدام درآیند.

طبق جدیدترین اخبار، فراخوان جذب مدرس 1400 احتمالا در شهریورماه خواهد. بنابراین، متقاضیان گرامی می توانند در همین سایت از تاریخ دقیق نام نویسی مطلع گردند.

 

برای اطلاع از نحوه دریافت استعلام مدرک دانشگاه علمی کاربردی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

نحوه و مراحل ثبت نام در جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

برای نام نویسی در فراخوان دانشگاه علمی کاربردی نیازی به مراجعه نمی باشد. داوطلبان می توانند از طریق ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی به راحتی نام نویسی کنند. برای این منظور لازم است که مراحل زیر طی گردد:

 

 • جستجوی آدرس اینترنتی uast.ac.ir در موتور جستجوگر خود
 • بر روی گزینه “ثبت نام کنید” کلیک نمایید.
 • اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی، نام و نام خانوادگی، موبایل، و کد امنیتی را وارد نمایید.
 • مجددا به صفحه اول برگردید و در قسمت “ورود به سامانه” نام کاربری و رمز عبور را که خود ساخته اید را وارد کنید. بعد از درج ” کد امنیتی” بر روی “ورود” کلیک کنید.
 • شرایط ذکر شده را مطالعه کرده و در صورت داشتن تطابق با آن بر روی دکمه “شرکت در فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی” فشار دهید.
 • در مرحله بعد وارد صفحه ایی می شوید که باید در آن وضعیت ورود به صفحه اصلی از طریق نام کاربری و رمز عبور (متقاضی باید خود این رمز را تعیین نماید.)
 • مطالعه دقیق شرایط مورد نیاز
 • پر کردن اطلاعات فرم ثبت نامی

 

برای آشنایی با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

شرایط جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان نه تنها باید با نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی آشنایی داشته باشند، بلکه از یک سری شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار باشند. 

 

شرایط عمومی فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

 • معتقد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان ذکر شده در قانون اساسی
 • التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران
 • دارای تابعیت ایرانی
 • عدم هر گونه سوء سابقه کیفری و یا مواردی که باعث محرومیت از برخی حقوق اجتماعی می شود.
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر یا روانگردان ها
 • عدم سوء سابقه اخلاقی و یا ارتکاب به رفتارها و اعمال ضد اجتماعی که با شئون و عرفیات مخالف باشد
 • داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه
 • برخورداری از تقوای دینی و عمل به احکام اسلامی
 • نداشتن هیچ گونه رابطه با احزاب یا گروهک های ضد نظام جمهوری اسلامی ایران مانند عضویت در ساواک یا فرقه های وابسته به معاندان و یا هواداری از آن ها
 • دریافت تایید صلاحیت های عمومی و علمی از سوی هیات اجرایی جذب دانشگاه ها و هیات های مرکز جذب
 • وزارت متبوع بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی
 • متعهد بودن به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه. اگر متقاضی اهل سنت باشد، از این قاعده مستثنی هستند، البته به شرطی که به طور عملی به دین خود معتقد باشند.

 

به منظور دریافت جدول شهریه دانشگاه علمی کاربردی کاردانی و کارشناسی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی

 

 • سن داوطلب باید حداقل 28 سال بوده و تا تاریخ فراخوان از 70 سال تجاوز نکند.
 • اگر متقاضی جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی در حال حاضر به تدریس مشغول باشد، بایستی علاوه بر داشتن شرایط عمومی و کلی، از شرایط اختصاصی زیر برخوردار باشند.
 • دارای مدرک دکتری یا کارشناسی ارشد مرتبط
 • مدارکی همچون گواهی آزمون جامع، صورت جلسه دفاع و لغو معافیت تحصیلی(برادران) را نمی توان به عنوان آخرین مدرک تحصیلی در نظر گرفت و فاقد اعتبار و ارزش ارزیابی می باشند.
 • دارندگان مدرک دکتری حرفه ایی، دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد باید حداقل معدل 15 و نیم را داشته باشند. در سایر موارد معدل های A و B و معدل های ۴و ۳ قابل قبول می باشد. اگر معدل در آخرین مدرک تحصیلی قید نشده باشد، ریز نمرات معتبر دارای مهر دانشگاه محل تحصیل را می توان عرضه کرد.
 • داوطلبانی که مدرک آن ها کمتر از کارشناسی ارشد و یا معادل باشد، مجاز به نام نویسی در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی نمی باشند.
 • افرادی که در دوره های تحصیلی الکترونیکی، غیرحضوری، نیمه حضوری یا مجازی، تحصیل کرده و مدرک اخذ نموده اند، مجاز به ثبت نام نبوده و پرونده این قبیل افراد بررسی نمی شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رشته مهمانداری هواپیما در دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

 

هزینه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

مبلغ حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد.

نمی‌توان نقش درآمد را در رابطه با هر کاری نادیده گرفت و یا اینکه نسبت به آن بی توجه بود. واقعیت این است که بخش بزرگی از تلاش ما در هر رشته‌ای، برای رسیدن به درآمدی است که در آینده می توانیم داشته باشیم.

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صورت می‌پذیرد. که برای هر مقطع، شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی را می‌توان متفاوت در نظر گرفت.

علاوه بر آن، مبلغ ساعات تدریس نیز در مقاطع مختلف متفاوت می‌باشد. اینکه ثبت نام در چه مقطعی صورت می‌پذیرد، بستگی به اعلام نیاز دانشگاه‌های مورد نظر دارد. مبالغ زیر مربوط به سال 1400 می‌باشد.

 

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی: 210505 ریال

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک دکتری: 960322 ریال

متقاضیان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی حتما به این نکته توجه داشته باشند که مبالغ اعلامی در صورت تائید شرایط جذب مدرس می باشد.

در تمامی دانشگاه ها جذب در مقاطع ذکر شده صورت نمی پذیرد و این امر بستگی به صلاحدید دانشگاه مورد نظر برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی خواهد داشت. بنابراین توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی الزامی به نظر می رسد.

 

برای ورود به سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

 

مراحل پذیرش مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی

 1. مرحله ابتدایی پس از مراجعه به پورتال واحد استانی دانشگاه علمی کاربردی می باشد که پس از اطلاع از شرایط و ضوابط و همچنین تخصص های مورد نیاز، اطلاع از نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی بسیار ضروری می باشد.
 2. واجدین شرایط در صورت نیاز، لازم است در سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی edu.uast.ac.ir درخواست خود را ثبت نموده و کد رهگیری مربوطه را دریافت نمایند.
 3. چنانچه داوطلبی بتواند به خوبی مراحل ذکر شده را پشت سر بگذارند، می تواند دعوت به مصاحبه گردد.
 4. داوطلبانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی در این مرحله باشند و همچنین با توجه به مصاحبه نمره لازم را کسب نمایند، می توانند وارد روند جذب استخدام گردند.

 

برای ورود به سامانه دانشگاه علمی کاربردی مشهد کلیک کنید.

 

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

آغاز ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی با توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی که در دانشگاه های مختلف بر حسب رشته های مختلف صورت خواهد پذیرفت.

بنابراین هر گونه اشتباه در زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی و سایر مراحل دیگر، ممکن است فرصت مدرس دانشگاه شدن را از شما بگیرید.

بسیار مهم است که داوطلبان از شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی و تمامی موارد ذکر شده آگاه باشند زیرا گزینش داوطلبان بر اساس همین موارد صورت می پذیرد.

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل به منظور انجام ثبت نام، به صورت کاملا درست و بدون خطا و همچنین پاسخ گویی به سوالات متقاضیان در رابطه با شرایط عمومی و اختصاصی راه اندازی گردید.

متقاضیان محترم می توانند برای استفاده از سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل نمایند. همچنین در رابطه با سوالاتی که در مصاحبه از آزمون شوندگان پرسیده خواهد شد، به خوبی اطلاع یابید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه و شرایط ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی مطالبی را ارائه نماییم. همچنین به بخش هایی از فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی اشاره نمودیم تا شما را در رابطه با نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی آشنا نماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1400 می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

جهت اطلاع از ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی و شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی،دریافت اطلاعات برای پذیرش در مصاحبه از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

 

کانال اظلاع رسانی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

کانال اطلاع رسانی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

مطالب مرتبط

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول

شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

چگونه می توانیم از زمان دقیق ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی آگاه شویم؟

می توانید اطلاعیه مربوط به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و آغاز ثبت نام را در وب سایت ما و یا در کانال تگرامی مشاهده نمایید.

آیا می توان با مدرک کارشناسی در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 98 اقدام به ثبت نام نمود؟

بله. امکان ثبت نام برای تمامی واجدین شرایط تعیین شده فارغ التحصیلان کارشناسی تا دکتری وجود دارد.

چگونه می توانم از نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی آگاه شوم؟

می توانید به وب سایت این دانشگاه مراجعه نمایید و یا با مشاوران ما در این زمینه ارتباط برقرار نمایید.

شرایط ثبت نام در فراخوان در جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

در این مقاله می توانید همه شرایط عمومی و اختصاصی جهت شرکت در این فراخوان را مطالعه فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Sasa
  26 مهر 1400 ساعت 18:27

  چرا نتیجه فراخوان۱۴۰۰ نمیاد فقط میخوایتین پولارو بگیرید؟

 2. زکی لو
  26 مهر 1400 ساعت 08:11

  سلام ، ببخشید معدل دوره کارشناسی ملاک هست یا خیر ،من معدل ارشدم بیشتر از کارشناسیم هست

  • کارشناس ارشد
   26 مهر 1400 ساعت 14:38

   سلام وقت بخیر.فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی رو چک کنید.همه سوابق تحصیلیتون موثره.

 3. جعفری
  30 شهریور 1400 ساعت 15:39

  سلام خسته نباشید
  الان نزدیک دو هفته س که تو سایت نوشته شده که مدارک شما احراز شده و در مرحله رتبه بندی مقدماتی هستید
  پس کی دقیقا مشخص میشه؟؟ سال تحصیلی شروع شد که

  • کارشناس ارشد
   31 شهریور 1400 ساعت 15:02

   سلام
   باید کارشناسان بررسی های لازم را انجام دهند.لطفا از طریق سایت مدرسین علمی کاربردی پیگیر باشید

 4. محمدی
  23 شهریور 1400 ساعت 18:16

  سلام، من ثبت نام نکردم، مهلتش تموم شده؟

  • کارشناس ارشد
   24 شهریور 1400 ساعت 10:41

   سلام وقت بخیر.
   هنوز امکان ثبت نام از طریق سامانه جام وجود دارد.

 5. میثم
  17 شهریور 1400 ساعت 18:00

  با سلام
  ببخشید تو قسمت اثبات بومی بودن به منظور برخورداری از امتیاز بومی خیلی مبهم گفتن، من هم سند خونه دارم، هم اجاره نامه به نام خودم دارم و هم پنج ساله تو این شهر شاغلم، اما خوب نوشته باید فرم مندرج در آگهی با مهر کلانتری باشه، کدوم فرم؟ فرم خاصی وجود نداره که، همون اجاره نامه رو گذاشتم اما گفتن اصلاح کن، باید چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   21 شهریور 1400 ساعت 15:54

   سلام وقت بخیر.
   لطفا تمامی صفحات سندتون را اسکن کنید و در نهایت به فایل پی دی اف تبدیل کنید و بارگذاری کنید.

 6. نصیبه کریمی
  15 شهریور 1400 ساعت 09:39

  سلام ببخشید دانشگاه چه رشته های رو برا مدرس میخاد چون تو روند ثبت نام ننوشنه چه رشته های رو میخاد من کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی هستم
  اگه میشه زمان ثبت نام تمدید کنید

  • کارشناس ارشد
   17 شهریور 1400 ساعت 15:50

   سلام
   در خصوص اطلاع از تمدید ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی.سایت sanjesh.org را چک بفرمایید.

 7. فاطمه
  14 شهریور 1400 ساعت 01:29

  سلام خواهش میکنم زمان ثبت نام رو تمدید کنید من مدرکم یک هفته دیگه به دستم میرسه تصویرشو ندارم بارگذاری کنم تو سایت واسه ثبت نام

  • کارشناس ارشد
   14 شهریور 1400 ساعت 10:26

   سلام وقتتون بخیر.
   تمدید مجدد فراخوان جذب مدرس مربوط به خود سازمان مرکزی علمی کاربردی میشود و از طریق خود آنها باید پیگیری کنید.

 8. رضا
  13 شهریور 1400 ساعت 02:07

  هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال

  • کارشناس ارشد
   13 شهریور 1400 ساعت 09:59

   سلام وقت بخیر دوست عزیز من متوجه سوال شما نشده ام ممنون میشم واضح تر بیان کنید

 9. رضا
  12 شهریور 1400 ساعت 22:44

  چرا نظر منو پاک میکنید؟ فقط بنویسید که آیا کارشناسی بیشتر از ارشد میگیره؟ این که پاک کردن نداره!!

  • کارشناس ارشد
   13 شهریور 1400 ساعت 10:02

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ممنون میشم مجدد سوال خود را مطرح کنید به صورت کامل موفق باشید

 10. رضا
  12 شهریور 1400 ساعت 20:02

  آخه ۱۶ هزار تومان برای کارشناسی ارشد؟؟ بعد کارشناسی ۲۱ تومنه ساعتی؟!!

  • کارشناس ارشد
   13 شهریور 1400 ساعت 10:09

   سلام وقت به خیر براساس فراخوان و موصوبه خود دانشگاه علمی کاربردی برای مدرسی این نرخ اعلام میشود و در صورت مغایرت با دانشگاه مربوطه تماس بگیرید موفق باشید

 11. رضا
  12 شهریور 1400 ساعت 19:43

  چرا نظر منو تأیید نمیکنین؟؟؟ اینکه کارشناسی ارشد کمتر از کارشناسی زده شده در سایت شما، سوال عجیبیه؟!!

  • کارشناس ارشد
   13 شهریور 1400 ساعت 10:09

   سلام وقت به خیر براساس فراخوان و موصوبه خود دانشگاه علمی کاربردی برای مدرسی این نرخ اعلام میشود و در صورت مغایرت با دانشگاه مربوطه تماس بگیرید موفق باشید

 12. رضا
  12 شهریور 1400 ساعت 19:30

  حق الزحمه کارشناسی ارشد ساعتی ۱۶ هزار تومنه؟ کمتر از کارشناسی؟!

  • کارشناس ارشد
   13 شهریور 1400 ساعت 10:09

   سلام وقت به خیر براساس فراخوان و موصوبه خود دانشگاه علمی کاربردی برای مدرسی این نرخ اعلام میشود و در صورت مغایرت با دانشگاه مربوطه تماس بگیرید موفق باشید

 13. رضا
  12 شهریور 1400 ساعت 19:12

  سلام
  حق الزحمه کارشناسی ارشد ساعتی چند هستش؟ کمتر از کارشناسیه؟!!

  • کارشناس ارشد
   13 شهریور 1400 ساعت 10:09

   سلام وقت به خیر براساس فراخوان و موصوبه خود دانشگاه علمی کاربردی برای مدرسی این نرخ اعلام میشود و در صورت مغایرت با دانشگاه مربوطه تماس بگیرید موفق باشید

 14. مینو خدامرادی
  12 شهریور 1400 ساعت 01:02

  با سلام و وقت بخیر
  ببخشید من فایل اکسل رشته هارو دیدم جلوی هر رشته فقط تعداد نوشته و جنسیت را مشخص نکرده. من از کجا بدونم ک اون شهر خانم جذب میکنه

  • کارشناس ارشد
   14 شهریور 1400 ساعت 11:14

   سلام وقتتون بخیر.
   میتونید با خود واحد علمی کاربردی تماس بگیرید.

 15. م. ر
  10 شهریور 1400 ساعت 18:45

  سلام مدرک کارشناسی با ارشد باید یکی باشه؟

  • کارشناس ارشد
   11 شهریور 1400 ساعت 13:50

   سلام وقتتون بخیر ..خیر لازم نیست

  • رضا
   13 شهریور 1400 ساعت 02:08

   هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال

   • کارشناس ارشد
    13 شهریور 1400 ساعت 09:59

    سلام وقت بخیر دوست عزیز متوجه سوال شما نشدم ممنون میشم واضح تر بیان کنید

 16. حسین
  7 شهریور 1400 ساعت 14:37

  سلام این محدودیت سنی چیه من الان ۲۵ سالمه ارشد دارم ولی واقعا تورشته خودم کسی نمیتونه مث من درس بده کلاس خصوصی هم دارم این محدودیت سنی چیه مگه به سنه؟؟به دانشه همین کارارومیکنید که کشورمون اینجور به فلاکت رسیده درزمینه علمی

  • کارشناس ارشد
   11 شهریور 1400 ساعت 19:45

   سلام بله برای مدرس علمی کاربردی شرط سن بالای 28 سال میباشد

 17. فرشته
  6 شهریور 1400 ساعت 09:37

  سلام. یه سوال داشتم از کسانی که ثبت نام کردن.
  نیاز بود که اسکن مدرک رو ارسال کنیم؟ چون من ارشدم تموم شده ولی هنوز نرفتم مدرکم رو بگیرم یه شهر دیگه زندگی میکنم. آیا موقع ثبت نام به مشکل برمیخورم؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   10 شهریور 1400 ساعت 16:16

   سلام ثبت نام مدرس برای دانشگاه علمی کاربردی شروع شده که باید مدارک شناسنامه ای و تحصیلی رو بارگزاری کنید.جهت دریافت اطلاعات با مرکز تماس بگیرید

 18. عمار
  5 شهریور 1400 ساعت 09:21

  سلام
  من پایان نامه ارشدم رو باید همین شهریور دفاع کنم معدلم ۱۸ هست، ایا میتونم ثبت نام کنم یا حتما باید نمره پایان نامه هم بیاد؟

  • کارشناس ارشد
   11 شهریور 1400 ساعت 20:00

   سلام میتونی در حین ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی معدل و عنوان پایاان نامه ارشد را بزنی ولی حتما برای مصاحبه نمره ثبت شده باشد

 19. مژگان
  5 شهریور 1400 ساعت 01:39

  سلام
  با مدرک ارشد مدیریت مالی میتوان در فراخوان جذب استاد مدعو دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرد

  • کارشناس ارشد
   11 شهریور 1400 ساعت 19:58

   سلام به بشرطی که کارشناسی هم متجانس باارشد باشه و معدل بالای 16 برای مدرس دانشگاه علمی کاربردی مهم هست

 20. ولی یاری
  4 شهریور 1400 ساعت 13:52

  سلام آیا با مدرک کارشناسی روانشناسی امکان ثبت نام وجود دارد؟

  • کارشناس ارشد
   9 شهریور 1400 ساعت 11:03

   سلام
   حداقل مدرک برای جذب مدرسین دانشگاه علمی کاربردی .کارشناسی ارشد است.

 21. رحیمی
  4 شهریور 1400 ساعت 13:51

  سلام،دارای مدرک مهندسی صنایع مدیریت هستم ومدرک ارشدم روان شناسی عمومی میباشد، سابقه فعالیت در مجموعه تحقیق و پژوهشی داشته و به مدت دو سال سابقه مدیریت در این مجموعه را دارم.آیا میتوانم در فراخوان شما ثبت نام کنم؟همچنین معدل لازمه برای ثبت نام میبایست حداقل چقدر باشد؟

  • کارشناس ارشد
   10 شهریور 1400 ساعت 15:14

   سلام
   حداقل مدرک برای مدرسی علمی کاربردی کارشناسی ارشد و حداقل معدل نیز 15.5 است.میتوانین از سایت
   jam.uast.ac.ir برای ثبت نام اقدام کنین

 22. Azarakhsh
  1 شهریور 1400 ساعت 19:05

  سلام. من در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم و در آخر پیام تایید هم گرفتم. اما مبلغ ثبت نام به حسابم برگشت داده شد. علتش چیه؟
  از کجا بدونم آیا قطعی ثبت نام شدم و یا مجدد باید اقدام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   7 شهریور 1400 ساعت 20:18

   سلام از طریق کئ پیگیری تون اقدام به برسی ثبت نامتون کنید

 23. انتظار
  30 مرداد 1400 ساعت 04:23

  باسلام زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی کی میباشد؟

  • کارشناس ارشد
   30 مرداد 1400 ساعت 15:38

   سلام وقت به خیر تاریخ دقیقی برای فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کابردی اعلام نشده.منتظر اطلاعیه ها از طریق سایت علمی کابردی باشید.

 24. آزادی
  28 مرداد 1400 ساعت 16:41

  سلام من ارشد رشته تکنولوژی آموزشی و متقاضی تدریس در دانشگاه هستم لطفا منو راهنمایی کنید که از کجا اقدام کنم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   30 مرداد 1400 ساعت 15:58

   سلام وقت بخیر باید فراخوان های مربوط به دانشگاه را به صورت جداگانه چک کنید

 25. moshaverarshad
  14 مرداد 1400 ساعت 13:12

  پذیرش استاددانشگاه علمی کاربردی

 26. moshaverarshad
  14 مرداد 1400 ساعت 13:11

  سریال خریداری شده دانشگاه علمی کاربردی چه جوریه

 27. moshaverarshad
  18 خرداد 1400 ساعت 13:01

  سلام بله متاسفانه اینطوریه و فراخوان هر سال دو بار میاد برای مدرسی علمی کاربردی

 28. ع
  25 اردیبهشت 1400 ساعت 22:29

  باسلام لطفا قطعی سامانه قدیم علمی کاربردی(سجاد)راپیگیری نمایید چون برای ادامه تحصیل نیازبه افزایش سنوات دارم اما یک هفته است دچارقطعی شده ومرکز جوابگونیست راهنمایی کنید باتشکر

 29. استاد
  13 آذر 1399 ساعت 11:38

  چرا حقوق کارشناس ارشد رو از کارشناسی کمتر زده یکی نوضیح بده این اشتباه تایپیه؟

  • رضا
   12 شهریور 1400 ساعت 21:52

   ظاهرا درست هستش چون من هم هرچقدر نظر گذاشتم تایید نکردند

   • کارشناس ارشد
    13 شهریور 1400 ساعت 10:02

    سلام وقت بخیر چه نظری گذاشتید دوست عزیز ممنون میشم بفرمایید

 30. عادل
  2 مهر 1399 ساعت 21:34

  با سلام
  من دانشجوی ترم۵دکتری هستم آزمون جامع قبول شدم و مدرک زبان هم دارم ،مقاله و کار پژوهشی هم دارم شغلم هم با رشته ام مرتبط هست و ۱۳ سال تجربه کاری مرتبط بامدرک دارم….مدرک کارشناسی ارشد با دکتری یکی هستن….فقط چون معدل ارشدم۱۵/۱۵هستش نمیتونم با ارشد تو فراخوان مدرس دانشگاه جامع شرکت کنم با مدرک دکتری هم نمیتونم آیا!؟

 31. محمدعلی شکوهی
  26 شهریور 1399 ساعت 17:17

  سلام
  دوست دارم افتحاری جهت تدریس در دانشگاه علمی کاربردی همکاری کنم کارشناس رسمی دادگاه هستم رشته روابط کار و حوادث کار ، فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی ، لیسانس مدیریت و الکترونیک دارم

 32. محمپ
  23 شهریور 1399 ساعت 19:35

  با سلام حقیر قبول شدم برای تدریس علمی کاربردی باید عرض کنم که جدا دانشجوی دکتری و دکتری بودن که خیلی تاثیر داره در وهله اول رزرمه پژوهشی شخص شزکت کننده تقریبا حرف اول میزنه در این موارد یعنی داشتن چندین مقاله علمی پژوهشی و همایشی و تالیف کتاب عضویت در نشریلت یا کانون ها و البته سابقه کار مرتبط مثلا ممکنه یکی دکتری باشه ولی رزرمه ضعیف ولی یکی ارشد هم سابقه و هم رزرمه خوب داره قطعا همون ارشده قبول میشه و در مصاحبه هم باید استرس نباشه بیشتر از دروسی میتونید درس بدید میپرسن و میگن فلان مبحث فرض کن شر کلاسی شروع کن به تدریس و یا مثلا اگر ی دانشجو فلان رفتار نادرست بکنه عکس العملت چیه پس در وهله اول تا رزرمه قوی نکردید خودتون اذیت نکنید

 33. S
  10 اسفند 1398 ساعت 20:10

  سلام آخرش که چی هیات علمی که نمی شوند

  • drnaqizade
   11 اسفند 1398 ساعت 05:52

   سلام و وقت بخیر
   مدرس دانشگاه علمی کاربردی جهت جذب مدرس ن هیات علمی

 34. سما
  8 اسفند 1398 ساعت 04:07

  با سلام و احترام
  آیا فقط با داشتن کد علمی کاربردی تدریس در دانشگاه علمی کاربردی مقدور هست؟

  • drnaqizade
   8 اسفند 1398 ساعت 09:57

   سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی سال 99 نیاز به مدرک کارشناسی ارشد با حداقل معد 16

 35. کیانی
  1 اسفند 1398 ساعت 06:37

  سلا م
  من کیانی هستم وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی
  قصد تدریس در رشته حقوق را دارم لطفا راهنمایی فرمایید

  • drnaqizade
   10 اسفند 1398 ساعت 14:53

   سلام و وقت بخیر
   برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی یکی از شرایطش داشتن مدرک کارشناسی ارشد با حداقل معدل 17

 36. محمد جواد صادقی
  22 بهمن 1398 ساعت 07:14

  با سلام و احترام
  محمد جواد صادقی هستم. کارشناس ارشد روانشناسی عمومی. ساکن تهران
  مولف کتاب در زمینه خانواده
  سابقه تدریس در اداره کل سلامت منطقه یک تهران و همچنین سابقه فعالیت در دانشگاه علمی کاربردی اراج را داشته ام( از طرف اداره سلامت منطقه یک تهران)
  بنده متوجه فراخوان برای مدرس حق التدریس شده ام. ولی در سایت جایی برای بارگذاری مدارک پیدا نکردم. اگر امکان دارد در این مورد راهنمایی بفرمایید ممنون میشوم.

  • drnaqizade
   11 اسفند 1398 ساعت 08:19

   سلام و وقت بخیر
   وارد سامانه جذب مدرسان علمی کاربردی بشین نام کاربری و رمز وارد کنید و مراحل ثبت نام انجام بدین در صورتی که موفق نشدین تماس بگیرین مرکز راهنمایی لازم براتون انجام بدن

 37. حسن
  12 بهمن 1398 ساعت 07:36

  با سلام
  جذب دانشگاه علمی کاربردی را به من اطلاع دهید

  ممنون

  • dr-naqizade
   12 اسفند 1398 ساعت 13:32

   سلام و وقت بخیر سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی سال 99 بازمیتونید وارد سایت بشین و مراحل ثبت نامتونو تکمیل کنید

 38. امین
  8 دی 1398 ساعت 10:40

  من چنیدین سال هست با مدرک دکتری برای تدریس در هر دانشگاهی درخواست میدم ولی به علت پارتی بازی و نیز رابطه گرایی کسانی دیگر را انتخاب میکنند که شاگرد من در دانشگاه محل تحصیل هستد و هیچی نمیدنند و الان اونا شدن استاد من رو ولی حتی یک واحد هم نمیدن من مگر باید از کجا شروع کنم من باید کی پس تدریس کنم چطور به یک دختر و پسر لیسانس و ارشد تدریس میدن ولی به من دکتری یک واحد تدریس نمیدن من که بیکارو هیچ خونه و زندگی ندارم 31 سالم شد و هیچ حایی بهم کار و تدریس نمیدن پس من چیکار کنم من چطور درامد داشه باشم چطوری کار داشته باشم بابا من هیچی درامدی ندارم سابقه ای ندارم پس از کجا باید شروع کنیم؟ تورخدا یک کم هم انصاف و درست کاری داشته باشید این حقه اخه!! همه هزار جا کار و درامد دارن و لی ما هیچی کل خانوادم یک نفر حتی شاغل نیستم

  • پری
   3 شهریور 1400 ساعت 16:58

   سلام اقا امین خدابزرگه سن استخدامی که برای شما که دارای مدرک دکتری هستید تا سن 40 هستش بخدا آزمون استخدامی قبول شدن سختتر از آزمون دکترا نیست …و خیلی منابعش آسونتتر هستش …ناامید نشید منم هم دارای مدرک ارشد با معدل خوبی هستم ..و هرچند بسیار پیگیر هستم اما بیکار ..اما با نامیدی هیچی درست نمیشه…حیفه کم بیارید..به امید خدا..مشغول میشید

  • م.ر
   8 شهریور 1400 ساعت 16:02

   به نظرم مهاجرت کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور