تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1400

جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

هم‌زمان با انتشار اطلاعیه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی در سامانه دانشگاه علمی کاربردی 1400، داوطلبان محترم می توانند تمامی مدارک خود را جهت ثبت نام ارائه نمایند.

متقاضیان واجد شرایط مندرج در سامانه جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی لازم است در زمان مقرر تمامی مدارک خود را در سامانه در نظر گرفته شده آپلود نمایند. همچنین از نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام مطلع گردند.

لازم به ذکر است که نحوه ثبت نام در فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی برای رشته های مختلف یکسان می باشد.

 

جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی، شرایط پذیرش مدرسی دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام با مشاوران ایران تحصیل به شماره های

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی بسته به شرایط دانشگاه ها در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صورت می پذیرد.

 

زمان انتشار فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

 

دانشگاه علمی کاربردی که یکی از دانشگاه های غیردولتی و شهریه پرداز به شمار می رود، هر ساله دانشجویان بسیاری را رشته های مختلف پذیرش می کند.

این دانشگاه در سال های اولیه تاسیس، مدرسان خود را از فیلتر خاصی رد نمی کرد و بسیاری از آن ها تنها با داشتن کد مدرسی مشغول به تدریس می شدند.

اما در طی نشست هایی که صورت گرفت، تصمیم گرفته شده تا برای ارتقای سطح علمی دانشجویان و بالا بردن کیفیت دانش خروجی، انتخاب مدرسان با وسواس بیشتری صورت گیرد.

برای این منظور، مقرر شد تا افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی که هر از چندگاهی منتشر می شود، شرکت کنند.

چنانچه این داوطلبان از شرایط لازم برای تدریس در این دانشگاه برخوردار بوده و از ارزیابی های عمومی و مصاحبه با موفقیت عبور نمودند، به استخدام درآیند.

طبق جدیدترین اخبار، فراخوان جذب مدرس 1400 احتمالا در شهریورماه خواهد. بنابراین، متقاضیان گرامی می توانند در همین سایت از تاریخ دقیق نام نویسی مطلع گردند.

 

برای اطلاع از نحوه دریافت استعلام مدرک دانشگاه علمی کاربردی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

نحوه و مراحل ثبت نام در جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

برای نام نویسی در فراخوان دانشگاه علمی کاربردی نیازی به مراجعه نمی باشد. داوطلبان می توانند از طریق ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی به راحتی نام نویسی کنند. برای این منظور لازم است که مراحل زیر طی گردد:

 

 • جستجوی آدرس اینترنتی uast.ac.ir در موتور جستجوگر خود
 • بر روی گزینه “ثبت نام کنید” کلیک نمایید.
 • اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی، نام و نام خانوادگی، موبایل، و کد امنیتی را وارد نمایید.
 • مجددا به صفحه اول برگردید و در قسمت “ورود به سامانه” نام کاربری و رمز عبور را که خود ساخته اید را وارد کنید. بعد از درج ” کد امنیتی” بر روی “ورود” کلیک کنید.
 • شرایط ذکر شده را مطالعه کرده و در صورت داشتن تطابق با آن بر روی دکمه “شرکت در فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی” فشار دهید.
 • در مرحله بعد وارد صفحه ایی می شوید که باید در آن وضعیت ورود به صفحه اصلی از طریق نام کاربری و رمز عبور (متقاضی باید خود این رمز را تعیین نماید.)
 • مطالعه دقیق شرایط مورد نیاز
 • پر کردن اطلاعات فرم ثبت نامی

 

برای آشنایی با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

شرایط جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان نه تنها باید با نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی آشنایی داشته باشند، بلکه از یک سری شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار باشند. 

 

شرایط عمومی فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

 • معتقد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان ذکر شده در قانون اساسی
 • التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران
 • دارای تابعیت ایرانی
 • عدم هر گونه سوء سابقه کیفری و یا مواردی که باعث محرومیت از برخی حقوق اجتماعی می شود.
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر یا روانگردان ها
 • عدم سوء سابقه اخلاقی و یا ارتکاب به رفتارها و اعمال ضد اجتماعی که با شئون و عرفیات مخالف باشد
 • داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه
 • برخورداری از تقوای دینی و عمل به احکام اسلامی
 • نداشتن هیچ گونه رابطه با احزاب یا گروهک های ضد نظام جمهوری اسلامی ایران مانند عضویت در ساواک یا فرقه های وابسته به معاندان و یا هواداری از آن ها
 • دریافت تایید صلاحیت های عمومی و علمی از سوی هیات اجرایی جذب دانشگاه ها و هیات های مرکز جذب
 • وزارت متبوع بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی
 • متعهد بودن به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه. اگر متقاضی اهل سنت باشد، از این قاعده مستثنی هستند، البته به شرطی که به طور عملی به دین خود معتقد باشند.

 

به منظور دریافت جدول شهریه دانشگاه علمی کاربردی کاردانی و کارشناسی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی

 

 • سن داوطلب باید حداقل 28 سال بوده و تا تاریخ فراخوان از 70 سال تجاوز نکند.
 • اگر متقاضی جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی در حال حاضر به تدریس مشغول باشد، بایستی علاوه بر داشتن شرایط عمومی و کلی، از شرایط اختصاصی زیر برخوردار باشند.
 • دارای مدرک دکتری یا کارشناسی ارشد مرتبط
 • مدارکی همچون گواهی آزمون جامع، صورت جلسه دفاع و لغو معافیت تحصیلی(برادران) را نمی توان به عنوان آخرین مدرک تحصیلی در نظر گرفت و فاقد اعتبار و ارزش ارزیابی می باشند.
 • دارندگان مدرک دکتری حرفه ایی، دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد باید حداقل معدل 15 و نیم را داشته باشند. در سایر موارد معدل های A و B و معدل های ۴و ۳ قابل قبول می باشد. اگر معدل در آخرین مدرک تحصیلی قید نشده باشد، ریز نمرات معتبر دارای مهر دانشگاه محل تحصیل را می توان عرضه کرد.
 • داوطلبانی که مدرک آن ها کمتر از کارشناسی ارشد و یا معادل باشد، مجاز به نام نویسی در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی نمی باشند.
 • افرادی که در دوره های تحصیلی الکترونیکی، غیرحضوری، نیمه حضوری یا مجازی، تحصیل کرده و مدرک اخذ نموده اند، مجاز به ثبت نام نبوده و پرونده این قبیل افراد بررسی نمی شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رشته مهمانداری هواپیما در دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

 

هزینه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

مبلغ حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد.

نمی‌توان نقش درآمد را در رابطه با هر کاری نادیده گرفت و یا اینکه نسبت به آن بی توجه بود. واقعیت این است که بخش بزرگی از تلاش ما در هر رشته‌ای، برای رسیدن به درآمدی است که در آینده می توانیم داشته باشیم.

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صورت می‌پذیرد. که برای هر مقطع، شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی را می‌توان متفاوت در نظر گرفت.

علاوه بر آن، مبلغ ساعات تدریس نیز در مقاطع مختلف متفاوت می‌باشد. اینکه ثبت نام در چه مقطعی صورت می‌پذیرد، بستگی به اعلام نیاز دانشگاه‌های مورد نظر دارد. مبالغ زیر مربوط به سال 1400 می‌باشد.

 

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی: 210505 ریال

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک دکتری: 960322 ریال

متقاضیان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی حتما به این نکته توجه داشته باشند که مبالغ اعلامی در صورت تائید شرایط جذب مدرس می باشد.

در تمامی دانشگاه ها جذب در مقاطع ذکر شده صورت نمی پذیرد و این امر بستگی به صلاحدید دانشگاه مورد نظر برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی خواهد داشت. بنابراین توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی الزامی به نظر می رسد.

 

برای ورود به سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

 

مراحل پذیرش مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی

 1. مرحله ابتدایی پس از مراجعه به پورتال واحد استانی دانشگاه علمی کاربردی می باشد که پس از اطلاع از شرایط و ضوابط و همچنین تخصص های مورد نیاز، اطلاع از نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی بسیار ضروری می باشد.
 2. واجدین شرایط در صورت نیاز، لازم است در سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی edu.uast.ac.ir درخواست خود را ثبت نموده و کد رهگیری مربوطه را دریافت نمایند.
 3. چنانچه داوطلبی بتواند به خوبی مراحل ذکر شده را پشت سر بگذارند، می تواند دعوت به مصاحبه گردد.
 4. داوطلبانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی در این مرحله باشند و همچنین با توجه به مصاحبه نمره لازم را کسب نمایند، می توانند وارد روند جذب استخدام گردند.

 

برای ورود به سامانه دانشگاه علمی کاربردی مشهد کلیک کنید.

 

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

آغاز ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی با توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی که در دانشگاه های مختلف بر حسب رشته های مختلف صورت خواهد پذیرفت.

بنابراین هر گونه اشتباه در زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی و سایر مراحل دیگر، ممکن است فرصت مدرس دانشگاه شدن را از شما بگیرید.

بسیار مهم است که داوطلبان از شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی و تمامی موارد ذکر شده آگاه باشند زیرا گزینش داوطلبان بر اساس همین موارد صورت می پذیرد.

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل به منظور انجام ثبت نام، به صورت کاملا درست و بدون خطا و همچنین پاسخ گویی به سوالات متقاضیان در رابطه با شرایط عمومی و اختصاصی راه اندازی گردید.

متقاضیان محترم می توانند برای استفاده از سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل نمایند. همچنین در رابطه با سوالاتی که در مصاحبه از آزمون شوندگان پرسیده خواهد شد، به خوبی اطلاع یابید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه و شرایط ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی مطالبی را ارائه نماییم. همچنین به بخش هایی از فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی اشاره نمودیم تا شما را در رابطه با نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی آشنا نماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1400 می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

جهت اطلاع از ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی و شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی،دریافت اطلاعات برای پذیرش در مصاحبه از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

 

کانال اظلاع رسانی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

کانال اطلاع رسانی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

مطالب مرتبط

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول

شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

چگونه می توانیم از زمان دقیق ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی آگاه شویم؟

می توانید اطلاعیه مربوط به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و آغاز ثبت نام را در وب سایت ما و یا در کانال تگرامی مشاهده نمایید.

آیا می توان با مدرک کارشناسی در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 98 اقدام به ثبت نام نمود؟

بله. امکان ثبت نام برای تمامی واجدین شرایط تعیین شده فارغ التحصیلان کارشناسی تا دکتری وجود دارد.

چگونه می توانم از نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی آگاه شوم؟

می توانید به وب سایت این دانشگاه مراجعه نمایید و یا با مشاوران ما در این زمینه ارتباط برقرار نمایید.

شرایط ثبت نام در فراخوان در جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

در این مقاله می توانید همه شرایط عمومی و اختصاصی جهت شرکت در این فراخوان را مطالعه فرمایید.

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
18 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ایران تحصیل
تماس با مشاور