تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401 + رشته محل ها | ایران تحصیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401 + رشته محل ها

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401 + رشته محل ها | ایران تحصیل
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

متقاضیان محترم جهت پذیرش در مقاطع کاردانی و کارشناسی واحد های دانشگاهی علمی کاربردی سراسر کشور می توانند با ورود به سامانه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی، دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را مطالعه نمایند. داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی پس از اطلاع از رشته های موجود در واحد های دانشگاهی مختلف و همچنین شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام، ورود اطلاعات هویتی و تکمیل روند ثبت نام اقدام نمایند.قبل از ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی متقاضیان محترم حتما نسبت به تکمیل اطلاعات خود در رابطه با شرایط پذیرش و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند و در مرحله بعد نیز در زمان اعلام شده می بایست به سامانه دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند. برای آشنایی کامل با زمن و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

 

جهت اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

چگونگی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

پذیرش ترم مهر در 2 مقطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. همچنین برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی ناپیوسته داشتن مدرک کاردانی در هر یک از دانشگاه های وزارت علوم و آموزشگاه های مورد تایید آموزش پرورش کل کشور نیاز می باشد. داوطلبان پذیرش در مقطع کارشناسی ناپیوسته، باید حداکثر تا پایان شهریور ماه مدرک کاردانی خود را گرفته باشند. از دیگر شرایط ثبت نام می توان موارد زیر را نام برد:

شرایط عمومی 

 • اعتقاد به دین اسلام
 • نداشتن دشمنی با نظام جمهوری اسلامی
 • نداشتن اعتیاد به هر گونه مواد مخدر
 • داشتن وضعیت جسمانی متناسب با رشته انتخابی
 • نداشتن کارهای غیراخلاقی در دوران تحصیل و کار

 

شرایط اختصاصی 

 • داشتن مدرک دیپلم نظام جدید یا قدیم در کلیه رشته های نظری، فنی و حرفه ای و یا کاردانش
 • داوطلبان ثبت نام در این دانشگاه ورودی نیمسال اول ترم مهر، باید حداکثر تا شهریور مدرک خود را گرفته باشند.
 • دانشجویانی که در مقطعی به غیر از رشته خود، قصد ادامه تحصیل دارند باید دروس جبرانی را رشته مد نظر را بگذرانند.
 • دارا بودن کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان
 • پذیرش در این دانشگاه بر اساس معدل کل و سهمیه های شهدا، جانباز و ایثارگر انجام می گیرد.

 

برای آشنایی بیشتر با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی

کلیه داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند جهت ثبت نام از سایت دانشگاه علمی کاربردی یا همان سامانه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند. در واقع زمان پذیرش دانشگاه علمی کاربردی تا آخر مهر ماه ادامه خواهد داشت، شایان ذکر است شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تاثیر گذار خواهد بود. در ضمن منظور از شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی، تاثیر معدل کتبی دیپلم در پذیرش داوطلب در دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

پذیرش علمی کاربردی ترم مهر فقط از طریق سایت سنجش و یا تماس با مرکز امکان پذیر خواهد بود. در سال های گذشته همواره فرآیند ثبت نام بصورت اینترنتی بوده ولی گاها سابقه ثبت نام حضوری در مواردی هم وجود داشته است. فرآیند ثبت نام به این شکل است که در طول زمان ثبت نام علمی کاربردی تعیین شده با خرید کارت اعتباری، فرم ثبت نام را تکمیل نموده و انتخاب های خود را مشخص می نمایند. منظور از انتخاب، همان رشته ها و دانشگاه هایی هست که داوطلبان علاقه مند به تحصیل در آن ها هستند. تعداد این انتخاب ها برای داوطلبان ورودی نیمسال دوم ، بیست انتخاب خواهد بود.

 

ثبت نام در نیم سال اول مهر ماه 1401

هنوز زمان قطعی ثبت نام برای ترم مهر در این دانشگاه مشخص نشده است اما سال گذشته زمان ثبت نام برای کاردانی ناپیوسته از 4 تا 11 شهریور ماه و برای کارشناسی ناپیوسته از 11 تا 18 شهریور ماه بوده است. داوطلبان عزیز می توانند جهت ثبت نام به صورت اینترنتی به سایت سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

ثبت نام در نیم سال دوم بهمن ماه 1401

در سال گذشته جهت ورود به این دوره برای مقطع کاردانی از 16 تا 22 دی ماه و برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی از 17 تا 23 دی ماه شروع شد. داوطلبان جهت ثبت نام در این دانشگاه می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش در زمان مقرر شده اقدام کنند.

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

نحوه ثبت نام دانشگاه +راهنمای تصویری

در این قسمت همراه ما باشید تا نحوه انجام عملیات ثبت نام و راهنمای تصویری آن را ارائه دهیم. در ابتدا مراحل را به صورت کلی بررسی کرده و سپس با جزئیات شرح می دهیم. مراحل کلی ثبت نام به شرح زیر است:

ابتدا با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org وارد سامانه شوید . سپس با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن شرایط را با دقت مطالعه کنید. در مرحله بعد نیاز است مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را آماده کنید. با خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام، فرم ثبت نام در سایت مربوطه برای تکمیل نشان داده می شود. در مرحله آخر نیز برای تایید مراحل و دریافت رسید ثبت نام باید اقدام کنید.

برای شرح مراحل نیز ابتدا طبق  وارد سایت سنجش شوید. سپس گزینه ” دانشگاه جامع علمی کاربردی ” از منوی سمت راست سایت سنجش انتخاب نمایید.

 

"<yoastmark

 

در آخر هم باید طبق شکل زیر کارت بخرید و فرم ها را تکمیل کنید.

 

"مراحل

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی

برای اینکه داوطلبان بتوانند ثبت نام خود را در این دانشگاه تکمیل نمایند باید مدارک خود را در سامانه آپلود کنند یا به صورت حضوری مراجعه نمایند تا اطلاعات هویتی آن ها تائید شود که ما در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی را برای شما ذکر می کنیم.

مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی

 • ارائه کارت ملی و شناسنامه
 • ارائه کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان
 • ارائه اصل مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا جدید
 • 6 قطعه عکس 4*3
 • کپی از صفحه اول دفترچه بیمه
 • فرم تاییدیه معدل برای افرادی که تازه فارغ التحصیل شده اند و هنوز گواهینامه پایان تحصیلات برای آنها صادر نشده است.
 • ارائه اصل گواهی اشتغال به کار با امضای مسئول مربوطه
 • داوطلبانی که شاغل هستند باید آخریم فیش حقوقی یا قرارداد خود را ارائه نمایند.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی

 • ارائه کارت ملی و شناسنامه
 • ارائه کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان
 • ارائه اصل یا گواهی موقت مدرک کاردانی
 • 6 قطعه عکس 4*3
 • کپی از صفحه اول دفترچه بیمه
 • فرم تاییدیه معدل برای افرادی که تازه فارغ التحصیل شده اند و هنوز گواهینامه پایان تحصیلات برای آنها صادر نشده است.
 • ارائه اصل گواهی اشتغال به کار با امضای مسئول مربوطه
 • داوطلبانی که شاغل هستند باید آخریم فیش حقوقی یا قرارداد خود را ارائه نمایند.

 

جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول در تمامی رشته های موجود در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته امکان پذیر خواهد بود، ضمنا با توجه به عدم امکان ویرایش لازم است داوطلبان محترم دقت لازم را در انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند و موارد را به دقت وارد نمایند تا مشکلی در پذیرش آن ها بوجود نیاید. به منظور تسهیل در امور ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی داوطلبان می توانند کلیه امور ثبت نامی خود را از طریق تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل انجام دهند و از آدرس و اطلاعات رشته ها و شرایط ثبت نام علمی کاربردی آگاهی داشته باشند.

شایان ذکر است کلیه داوطلبان می بایست شرایط را دارا بوده و اقدام به ثبت نام نمایند. بدیهی است در صورتی که داوطلبی شرایط را دارا نباشد و اقدام به ثبت نام کند ثبت نام وی باطل تلقی شده و دانشگاه علمی کاربردی هیچ مسئولیتی در قبال این افراد نخواهد داشت. دانشگاه علمی کاربردی یکی از برترین مراکز علمی آموزشی ایران است که بیش از هزار واحد آموزشی در سراسر کشور دارد.

دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند. جهت اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهر خود می‌توانید به سایت دانشگاه علمی کاربردی edu.uast.ac.ir مراجعه کنید.  کلیه داوطلبان ورودی نیمسال اول مهر قبل از اقدام  با مشاورین مجرب مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس گرفته تا ضمن آشنایی با رشته های بدون کنکور جامع علمی کاربردی از شرایط ثبت نام در این دانشگاه مطلع شوند.

 

جزئیات دفترچه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی بهمن

رشته های هنر و زبان های خارجی نمونه ای از رشته های بدون آزمون پر متقاضی دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند. در دانشگاه جامع علمی کاربردی تنوع رشته ها بسیار است و داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می‌توانند در مجموعه زبان‌های خارجی، انگلیسی، فرانسوی و در گروه هنر، هنرهای تجسمی، طراحی و دوخت لباس، صنایع دستی، سینما و رشته موسیقی را انتخاب کنند. همچنین گروه صنعت جامع علمی کاربردی نیز دارای رشته های خوبی است که شامل تمام رشته های فنی و مهندسی مهم نیز می شود، ثبت نام ورودی نیمسال اول نیز شامل این رشته های هم خواهد بود. در ثبت نام امسال برای لیست رشته ها در گروه صنعت می‌توانید کلیه رشته‌های مهندسی اعم از مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی مواد (متالوژی)، مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT را نیز پیدا کنید.

 

شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال جدید

کلیه داوطلبان موظفند دارای شرایط که در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ذکر شده را دارا باشند تا ثبت نام نهایی انجام شود. شهریه ثابت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی ورودی نیمسال اول در مقطع کاردانی بین 900 تا 1.100 هزار تومان و شهریه متغیر بین 850 تا 980 هزار تومان می باشد. همچنین در مقطع کارشناسی، شهریه ثابت بین 1.150 تا .1.400 هزار تومان و شهریه متغیر بین 1.000 تا 1.250 هزار تومان می باشد.

این ارقام نسبت به سال گذشته با افزایشی در حدود 20 الی 25 درصد همراه بوده است، همچنین قابل ذکر است که شهریه دانشگاه علمی کاربردی از دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد کمتر و در برخی موارد بیشتر و یا برابر با شهریه دانشگاه پیام نور می باشد.

اخبار ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه صورت می پذیرد و چند روز قبل از شروع ثبت نام برای هر یک از دوره ها، دفترچه راهنمای ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده می شود.

ثبت‌نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته از امروز با ۳۷ رشته جدید

مازندران رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران از آغاز ثبت‌نام بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی ‌کاربردی مازندران از امروز ۲۹ خردادماه خبر داد و گفت: نسبت به سال گذشته ۳۷ رشته جدید در مقطع کارشناسی ناپیوسته افزوده شده است.

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را با نحوه و زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر  و بهمن  آشنا نماییم. به صورت کلی برای ثبت نام در این دانشگاه کافی است از تاریخ های که اعلام می شود، اطلاعات لازم را بدست آورید و سپس طبق مراحل مورد نیاز عملیات ثبت نام را انجام دهید. توصیه می‌نماییم که فرایند انتخاب رشته را با توجه به اینکه موضوع حساس و بسیار نیازمند دقت عمل می‌باشد، به کارشناسان متخصص در این زمینه بسپارید و در وارد نمودن کد انتخاب رشته خود، نهایت دقت عمل را داشته باشید. وارد نمودن حتی یک کد اشتباه، منجر به هدایت شما در رشته‌هایی غیر از رشته‌های انتخابی خود می‌شود. اگر در این زمینه سوالی دارید و یا به کمک مشاوران ما نیاز دارید، با ما تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

4.6/5 - (21 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا امکان ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قبل از اخذ مدرک دیپلم وجود دارد؟

چنانچه بتوانید مدرک خود را تا پایان شهریور ماه دریافت نمایید، امکان ثبت نام را خواهید داشت.

مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چقدر است؟

متقاضیان محترم می توانند در بازه زمانی یک هفته الی 10 روزه در بهمن ماه ثبت نام کنند.

پس از ثبت نام اینترنتی در دانشگاه علمی کاربردی چه اقدامی انجام دهیم؟

اولین مرحله پس از ثبت نام ارسال مدارک هویتی و تحصیلی به دانشگاه و دریافت شماره دانشجویی می باشد برای راهنمایی بیشتر مقاله را مطالعه فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. حسن
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام خسته نباشید ایا پس از ثبت نام اینترنتی کارشناسی جهت ثبت نام گواهی موقت کاردانی کفایت میکند یا حتما باید اصل مدرک به دانشگاه ارائه شود

  • obeidavi obeidavi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. علیرضا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام عرض خسته نباشید
  کاردانی به کارشناسی رشته برق(انتقال و توزیع) علمی کاربردی کرج داره؟

  • behrouzi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

   باید ببینید که امسال اراعه دادن یا نه شما میتونید دفترچه رو از سایت سنجش بگیرید

 3. هلیا نهاوندی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

  آیا رشته داروسازی هم دانشگاه علمی کاربردی دارد؟

  • mohammadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی نا پیوسته پذیرش دارد.

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام روزتون بخیر خیر

 4. ارسلان
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام روزبخیر؛ آیا ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای زیر شاخه های فنی حرفه ای هم امکان پذیر است؟

 5. زینب
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام. از جدول 5 دفترچه که مربوط به رشته های سهمیه شاغل هست میشه هر رشته ای رو انتخاب کرد؟ اگر نه از کجا باید بفهمیم چه رشته هایی رو مجازیم انتخاب کنیم؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 6. سفید
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۱

  سلام من دانشجوی ترم اول ادبیات فارسی پیام نور هستم خواستم بدونم علاوه بر تحصیل در پیام نور میشه در علمی کاربردی هم رشته دوخت و تکنولوژی لباس رو خوند؟

  • haghipor
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر
   تحصیل همزمان در دانشگاه های علمی کاربردی و پیام نور امکان پذیر نیست

 7. فاطمه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۰

  سلام آیا امکان ورود به دانشگاه علمی کاربردی با کنکور هست؟
  آیا دانشگاه علمی کاربردی دولتی هست؟

  • mohammadi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه علمی کاربردی پذیرش بدون آزمون دارد.

 8. وحید
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام.من کارشناسی رو تو رشته IT علمی کاربردی تموم کردم.الان میخوام ارشد بخونم.علمی کاربردی ارشد داره مطابق به رشتم یا تو رسته رشته خودم؟

  • gholizadegan
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام خیر

 9. Mobina
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام خسته نباشید ثبت نام علمی‌کاربردی چون انتخاب رشته باید بکنیم، منکه کنکور ثبت نام کردم موقع‌نتایح کنکور خاستم انصراف بدم میتونم؟ بعد برای کنکور که بخام انتخاب رشته کنم مشکل ایجاد نمیشه؟

  • alizadeh
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

   سلام وقت بخیر نخیر مشکلی ایجاد نمیشود . برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع نمایید

 10. صنم نیک پرتو
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام‌وقت به خیر. دانشگاه علمی کاربردی دکتری حقوق هم دارد؟

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

   سلام خیربرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 11. عرفان
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۴

  سلام ، من دانشجوی انصرافی برق پیوسته دانشگاه آزاد هستم
  میتونم رشته آی تی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم و تطبیق واحد بدم؟

  • ekhlasi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام وقت بخیر نظام وظیفه با تحصیل برگشت به عقب موافقت نمیکند

 12. زهرامقدم
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام من رشته تحصیلیم طراحی دوخت بود
  میخواستم بدونم الان میتونم بهداشت بخونم

  کسی میدونه چکار باید کنم لطفا جواب بده

  دلم میخاد بخونم البیته بعد 20 سال

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

   سلام وقت بخیر بله می توانید شرکت کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 13. Mester
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام.
  شرط معدل دانشگاه جامع واسه ثبت نام چنده؟

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   با سلام شرط معدل برای ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی 1401 وجود ندارد و متقییر است

 14. Asal
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام من میخوام رشته هتلداری بخونم کدوم واحد این رشته رو داره میشه لطفا شماره تماس و ادرس واحد رو بزارید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 15. دانشجو
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

  با سلام
  در واحد ۵۶ دانشگاه علمی و کاربردی واقع در سهروردی ثبت نام کردم و شهریه واریز کردم ولی دانشگاه بسته است و کسی پاسخگو نیست
  امکانش هست راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

   با سلام.با دانشگاه های دیگر تماس بگیرید و پیگیری کنید.

 16. سید ابوالقاسم شمندی
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۷

  سلام وعرض ادب
  ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد کی هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام وقت بخیر برای ثبتر نام ارشد دانشگاه پیام نور باز شده لینکش میتونید ثبت نام کنید که برای باقی دانشگاهها فعلا اطلاع رسانی نشده برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 17. احمد
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۴

  سلام، با اینکه ترم شروع شده، میخواستم ببینم امکان ثبت نام هست یا باید تا ترم مهر صبر کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام علمی و کاربردی تموم شده ولی باز میتونین حضوری مراجعه کنین

 18. ناصر رفیعی مجومرد
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۶

  سلام
  من در مقطع کاردانی رشته روابط عمومی ، دی ماه پایان کاردانی بوده برای کارشناسی ، چون امتحانات ترم به پایان نرسیده بود ثبت نام نکردم . لطفاً جهت ثبت نام راهنمایی بفرمایید. با سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   باید به دانشگاه مد نظر مراجعه کنید.برای کسب اطلاعات در خصوص کاردانی به کارشناسی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 19. فرشته
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۴

  سلام اگه سازمان سنجش ثبت نام نکرده باشم و الان بخوام دانشگاه ثبت نام کنم سایت هم بسته شده باشه ولی هنوز ترم که شروع نشده
  ثبت نام در محل حضوری ندارید ؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام وقت بخیر
   شما مراجعه حضوری داشته باشید در صورت داشتن ظرفیت و داشتن سهمیه ایثارگری احتمال ثبت نام هست

 20. نادیا
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵

  سلام وقت بخیر،من دانشجوی کارشناسی در یک دانشگاه دولتی هستم آیا میتونم هم زمان یک رشته هم در دانشگاه علمی کاربردی بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر
   در مورد تحصیل هم زمان نیازه که شما در یک بازده شروع و در یک بازده زمانی تموم کنید برای اطلاع بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 21. محمد
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۰

  سلام
  ببخشید به طور مثال یه ترم 18 واحدی شهریه ش چقدر میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام دانشگاه علمی کابردی داز طریق سایت سنجش انجام می شود.شهریه هر رشته متفاوت است و بستگی به رشته ی انتخابی شما دارد.
   برای مشاوره بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 22. Nooshin
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

  سلام لطفا زمان ثبت نام را اطلاع بدید ؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام وقت بخیر زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن 1400 در بازه زمانی دی یا بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش انجام میشود برای بررسی بیشتر با شماره های مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 23. پویا نیک پ
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۳

  سلام ایا لیسانس حقگق ازین دانشگاه بگیریم اراعه کنیم ترفیع درجه میدن بهمون یا ن بعد برلی تحصیل باید از ارگان محل خدمت اجازه بگیرم یا ن

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت بخیر دانشگاه علمی کاربردی اعتبار پایینی دارد ولی اگر مرکزی که شاغل هستید قبول دارن این مدرک رو منعی ندارد چون داخل ایران معتبر هست

 24. قندهاری
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام تکمیل ظرفیت برا ورودی مهر ۱۴۰۰ علمی کاردانی اعلام میشه آیا؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام وقت بخیر معلوم نیست جهت اطلاع از شرایط جدید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از مشاوران مرکز راهنمایی بگیرید

 25. نازنین
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۰

  سلام وقت بخیر. ببخشید من الان میتونم رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رو ثبت نام کنم ؟ کی میتونم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام
   در حال حاضر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به پایان رسیده.باید برای ورودی بهمن اقدام کنید

 26. احمدی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۶

  سلام کدام دانشگاه علمی کاربردی دراراک رشته طراحی دوخت رو دردوره کاردانی داره ادرس دقیق و میزان شهریه رو میخواستم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام روز بخیر این رشته رو دانشگاه علمی کاربردی اراک نداره

 27. احمدی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۰

  سلام کدام دانشگاه علمی کاربردی دراراک رشته طراحی دوخت در مقطع کاردانی رو داره ادرس دقیقش رو میخواستم و میزان شهریه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

   سلام وقت بخیر دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر 1400
   اراك – انتهاي خيابان امام خميني (ره)- جنب مدارس استعدادهاي درخشان-تيزهوشان
   تلفن 086-34172400

 28. نیلاسلیمی
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام، دیپلم ریاضی دارم نظام قدیم، میتونم کاردانی حسابداری ادامه تحصیل بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام برای بررسی بیشتر شرایطتون با شماره مرکز تماس بگیرید.

   • علی
    ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

    سلام
    آیا هنوز هم امکان ثبت نام برای دیپلم فنی و حرفه ای وجود دارد یا نه؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

     سلام وقت بخیر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 1400 به پایان رسیده جهت ثبت نام ترم بهمن سریعا با مرکز تماس بگیرید

 29. میثم
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام الان که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری شروع شده باید ثبت نام کنیم برای داشنگاه های علمی کاربردی یا تایمش هنوز مشخص نشده؟

 30. نوروزی
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بپرسم ایا کسی که کاردانی یه رشته رو گذرونده و حالا
  دوره ی کارشناسی یه رشته متفاوت رو داره میخونه میتونه تطبیق واحد انجام بده یا نه؟

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام نوروزی
   در صورتی که واحدهایی که دانشگاه برای رشته جدید میده یکی باشه بله میتونید

   • Fatima
    ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

    سلام وقت بخیر ،من رشته ی امور اداری دارم کاردانش آیا میتونم برای مهندسی عمران اقدام کنم ؟ چون مهندسی عمران هم زیر نظر فنی حرفه ای هست

    • karimi
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 31. نوروزی
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

  سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بپرسم کسی که کاردانی یه رشته رو گذرونده و حالا
  دوره ی کارشناسی یه رشته متفاوت رو داره میخونه میتونه تطبیق واحد انجام بده یا نه؟

 32. مهدی سیدونی
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

  سلام مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر 1400 از چه تاریخی شروع میشود دقیقا.

  • کارشناس ارشد
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در اواسط یا اواخر مرداد ماه زمان ثبت نامش شروع میشود و از طریق سایت سنجش اقدام به ثبت نام میتوانید انجام دهبد موفق باشید

 33. مهسا
  ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  براي ثبت نام اين دانشگاه شرط معدل لازمه ؟

 34. مهدی سیدونی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

  سلام آیا مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است.

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام بله داخل کشور مدرک علمی کاربردی اعتبار داره ولی برای خیلی از کشورها ترجمه نمیشود

 35. مهدی سیدونی
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۵

  سلام می خواستم ببینم رشته فناوری اطلاعات چند واحد درسی است در مقطع کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی.

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام حدودا72 واحد برای کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی

 36. مهدی سیدونی
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام ببخشین میخواستم ببینم رشته فناوری اطلاعات در مقطع کاردانی چند واحد درسی است ؟ علمی کاربردی

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام معمولا رشته های کاردانی در علمی کاربردی ها 72 واحد هستن

 37. مهدی سیدونی
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳

  آیا با توجه به شرایط کنونی کرونا کلاس های دانشگاه علمی کاربردی برای ترم جدید مهر 1400 آیا کلاس ها حضوری برگزار میشود یا غیر حضوری

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

   ثبت نام علمی کاربردی که بصورت غیرحضوری هست تشکیل کلاسها فعلا معلوم نیست

 38. مهدی سیدونی
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام تاریخ دقیق ثبت نام برای مهر 1400 هنوز اعلام نشده من به مرکز دانشگاه خودم مراجعه کردم میگن از تو مرداد ثبت نام شروع میشه .

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام اره تقریبا اواخر مرداد ثبت نام علمی کاربردی شروع میشه

 39. مهدی سیدونی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  چند روز بعد از اعلام نتایج ثبت نام قطعی رو دانشگاه انجام میده و ثبت نام قطعی رو هم باید در دانشگاه انجام بدیم یا در کافی نت هم می توانیم انجام بدیم.

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام معمولا علمی کاربردی برای وروردی مهر1400 شهریور اعلام نتایج میکنه و بعدش میتونی هم حضوری هم غیرحضوری ثبت نام کنی

 40. مهدی سیدونی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

  چند روز بعد از اعلام نتایج ثبت نام قطعی رو دانشگاه انجام میده و ثبت نام قطعی رو باید در دانشگاه انجام بدیم یا در کافینت.

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   میتونی بعد از اعلام نتایج بلافاصله اقدام کنی

 41. مهدی سیدونی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۰

  سلام برای دانشگاه علمی کاربردی معدل کل مهم است یا معدل کتبی دیپلم و حتما باید سهمیه شاهد داشته باشیم یا خیر ممنون میشم اگر بهم جواب بدهید.

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام معدل کل و کتبی باهم.کلا پذیرش در علمی کاربردی از همه دانشگاه ها راحتتره و اصلا به سهمیه نیازی نیس ولی اگه داری ممکنه از معدلت چشم پوشی کنن

   • مهدی سیدونی
    ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

    پس سازمان سنجش و دانشگاه پذیرشم می کنه ممنون از راهنماییتون .

    • moshaverarshad
     ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

     بله نتایج رو خود سنجش اعلام میکنه

 42. مهدی سیدونی
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۸

  با سلام می خواستم ببینم که با معدل 13.51 همه ی رشته های علمی کاربردی را بدون کنکور می توانم پذیرش بشم یا خیر یا معدل اولویت بندی داره با دیگران

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام اره علمی کاربردی به نسبت ازاد پذیرش راحت تری داره برای مهر 1400 دفترچه نیومده هنوز

 43. Sajjadi
  ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۲

  سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران
  من قبلا در دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی واحد پاس کردم اما کاملا تمام نکردم که مدرک بگیرم الان بعد مدت ها میتونم برگردم و بقیه واحدهارو بخونم دوست دارم ادامه بدم لطفا من را راهنمایی کنید با تشکر

 44. امید
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵

  ببخشید اگر مراکز علمی کاربردی اگر رشته خالی داره بگین لطفا

  • drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام و وقت بخیر
   جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 99-1400 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 45. ناهید امامی
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۰

  با سلام فوق دیپلم کامپیوتر هستم میخوام بدون حضور درکلاس ویا ندرتا در رشته لیسانس اموراداری ثبت نام کنم آیا امکانش هست یا اون رشته در تبریز نیست لطفا راهنمائی فرمائید و ازآنجا که شاغلم نمی خوان به کارم صدمه بخوره .

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۷

   با سلام و وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 99-1400 و همچنین اطلاع از لیست رشته ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 46. Nahid
  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۴

  سلام براي ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي مي تونيم با مركز مشاوره ايران تحصيل تماس بگيريم؟

  • hosseini
   ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۴

   سلام بله میتونید با شماره 9099075307 با خط ثابت بدون پیش شماره تماس بگیرید
   تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221120 با خط ثابت بدون پیش شمارهشظپظ

 47. علی اصغر
  ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۸

  سلام. من مدرک لیسانس برق پیوسته دارم. یعنی مدرک کاردانی ندارم. میتونم کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم؟ پرسیدم گفتن میشه

  • مشاور ارشد
   ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 48. مرتضی
  ۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام،دانشگاه علمی کاربردی تفکیک شده در تهران هست؟

  • irantahsil
   ۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام جناب مرتضی شما جهت آگهی از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 97-98 وهمچنین اطلاع از دانشگاه هایی ک تفکیک شدند با شماره های مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید و راهنمایی های لازم صورت گیرد.

 49. javad
  ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۸

  با سلام
  آیا دانشگاه های علمی کاربردی برای مقطع کارشناسی ارشد دانشجو میپذیرد؟
  و آیا برای این مقطع ، ورودی بهمن بدون کنکور وجود دارد؟

  • irantahsil
   ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۲

   سلام شما جهت اطلاع از شرایط موجود با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 50. arezo
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۶

  سلام به ایران تحصیل برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی رشته حقوق ثبتی چه اقداماتی باید انجام داد تشکر

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۵

   سلام جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 97-98 رشته حقوق ثبتی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 51. mohii
  ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام و عرض ادب میخواستم یپرسم زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال اول 97-98 چه زمانی هست و اینکه در چه سایتی باید ثبت نام کرد و دقیقا چه مدارکی لازم است ؟ .تشکر

  • irantahsil
   ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۱

   سلام برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی نیمسال اول مهر 97 و اطلاع از زمان دقیق ثبت نام علمی کاربردی عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 52. الهه
  ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۴

  سلام و عرض ادب خدمت مشاوران خوب سامانه ایران تحصیل من برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیم سال اول چه قدر زمان دارم ؟

  • مشاور ارشد
   ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام وقت بخیر شما برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید از اواسط مرداد ماه اقدام نمایید برای آگاهی بیشتر می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید

 53. ایران تحصیل
  ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴

  با سلام جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 97 تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور