ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

خرید کارت اعتباری سازمان سنجش 1403 – epay.sanjesh.org

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۰ تیر ۱۴۰۳
خرید کارت اعتباری سازمان سنجش
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

افراد داوطلب کنکور، هر ساله برای ثبت نام در کنکور باید هزینه ای به عنوان خرید کارت اعتباری سازمان سنجش در سامانه epay.sanjesh.org پرداخت نمایند تا بتوانند مراحل ثبت نام را طی نمایند. امسال نیز همانند سال های گذشته برای ثبت نام باید هزینه آزمون پرداخت شود و سریال کارت اعتباری را خریداری نمایند. ما در این مقاله قصد داریم نحوه خرید کارت اعتباری سازمان سنجش در سال جاری را به صورت گام به گام بیان نماییم تا در زمان خرید کارت با مشکل مواجه نشوید.

پس اگر نیاز به دانستن این مراحل دارید و قصد دارید از همه هزینه های خدماتی سامانه سنجش در زمان ثبت نام اطلاع پیدا نمایید تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید. همچنین همان طور که می دانید آزمون سراسری در سال جاری، دچار تغییر و تحولات فراوانی شده است تغییراتی مانند حذف زیر گروه های آزمایشی و… که در صورتی که نیاز به اطلاعیه های جدید سامانه سنجش دارید و می خواهید از جدیدترین تغییرات این سامانه با خبر شوید می توانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و اخبار جدید را دریافت نمایید.

نحوه خرید کارت اعتباری سازمان سنجش

همانند سال های گذشته، افرادی که قصد شرکت در آزمون سراسری را دارند باید جهت ثبت نام کارت اعتباری خریداری نمایند. همچنین برای شرکت در گروه های آزمایشی فرعی نیز باید هزینه ای را جداگانه در سامانه epay.sanjesh.org پرداخت نمایید. برای شرکت در دانشگاه های مانند غیر انتفاعی، پیام نور و… نیز شما باید هزینه ای را پرداخت نمایید که در ادامه لیست تمامی موارد خدماتی سامانه epay.sanjesh.org را به صورت جزیی برای شما شرح خواهیم داد.

حال اگر قصد خرید کارت اعتباری سازمان سنجش در سال جاری را دارید باید ابتدا وارد سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org شده و مراحل خرید کارت را انجام دهید. همچنین در صورت بروز مشکل بهتر است از پشتیبانی سازمان سنجش کمک بگیرید.

برای خرید کارت اعتباری سازمان سنجش مراحل زیر را طی نمایید:

🔶 ابتدا وارد سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org شوید و گزینه سراسری را انتخاب نمایید.

گام اول خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری

🔶 سپس از منوی سمت راست گزینه ثبت نام را کلیک نمایید و سپس «خرید سریال ثبت نام»  را انتخاب نمایید.

گام دوم خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری

🔶 در این مرحله باید گروه آزمایشی خود را انتخاب کرده و بر روی گزینه تایید و ادامه کلیک نمایید.

گام سوم خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری

🔶 سپس تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه و…

گام پنجم خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری

🔶 سپس باید درگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی گزینه تایید و ادامه کلیک نمایید.

🔶 در مرحله بعد در صفحه جدید، شما باید اطلاعات کارت خود را مانند شماره کارت، تاریخ انقضا و .. را با دقت وارد کرده و سپس کد امنیتی را وارد نمایید و در نهایت بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید.

🔶 باید یادآوری نماییم به دلیل اینکه دانشگاه آزاد و سراسری در زمان ثبت نام ادغام شده اند، نیاز به پرداخت هزینه جداگانه ای برای دانشگاه آزاد ندارید و با خرید کارت اعتباری می توانید برای هر دو دانشگاه آزاد و سراسری اقدام نمایید.

🔶 اگر در مراحل رداخت هزینه epay.sanjesh.org دچار مشکل شدید نگران نباشید، می توانید خرید کارت اعتباری و ثبت نام آزمون خود را به دست کارشناسان ایران تحصیل بسپارید، برای این امر کافی است با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

نحوه خرید کارت اعتباری

جهت اطلاع از  کلیک نمایید.

هزینه خرید کارت اعتباری سازمان سنجش 1403

اکنون که با مراحل خرید کارت اعتباری سازمان سنجش در سال جاری در سامانه epay.sanjesh.org  آشنا شدید، دیگر می توانید به راحتی کارت اعتباری ثبت نام را خریداری کرده و برای ثبت نام در آزمون اقدام نمایید.

اما باید یادآوری نماییم که هزینه خرید کارت اعتباری بعد از ورود با رمز سنجش برای هر گروه آزمایشی، متفاوت بوده و این مبلغ هر ساله دارای افزایش می باشد. به طور مثال رشته های گروه آزمایشی اصلی در سال گذشته پنجاه و چهار هزار تومان و خرید کارت اعتباری سازمان سنجش به مبلغ 75 هزار تومان بود که در سال جدید این مبالغ افزایش یافته است.

ما در ادامه مبلغ های خرید کارت اعتباری سازمان سنجش در سال جاری را بیان خواهیم کرد تا بدانیم  هزینه ثبت نام در کنکور چقدر می‌باشد.

هزینه خرید کارت اعتباری سازمان سنجش سال 1403
هزینه ثبت نام برای هر گروه آزمایشی 218  هزار تومان
هزینه ثبت نام برای کنکور هنر و کنکور زبان 218  هزار تومان
هزینه ثبت نام برای آزمون دانشگاه فرهنگیان 218  هزار تومان
هزینه های آزمون عملی برای رشته های هنر و  تربیت بدنی برای رشته هنر 648 هزار تومان

برای رشته تربیت بدنی 304 هزار تومان

اگر داوطلب علاقه مند به دانشگاه های غیر انتفاعی، پیام نور و … باشد

علاقه‌مندی به گزینش در دانشگاه پیام نور  و مراکز غیرانتفاعی

57/600  هزار تومان

توجه نمایید در سال جاری شما دیگر نیاز به خرید کارت مجزا برای گروه های مختلف آزمایشی می باشید. به طور مثال برای شرکت در رشته تجربی و هنر باید دو کارت مجزا خریداری نمایید و اگر قصد دارید در دانشگاه های مانند غیر انتفاعی شرکت نمایید باید هزینه آن را نیز جدا بپردازید.

اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص خرید کارت اعتباری سازمان سنجش و دریافت شماره پرونده کنکور با کد ملی برای هر گروه آزمایشی دارید می توانید با مشاورین ایران تحصیل در ارتباط باشید.

همچنین اگر در زمان ثبت نام با کلمه کد پرداختی  مواجه شدید بدانید، این همان هزینه ثبت نام آزمون می باشد که باید سریال کارت خریداری شده را از epay.sanjesh.org وارد نمایید.

هزینه خرید از epay.sanjesh.org 

لینک خرید کارت اعتباری سنجش epay.sanjesh.org

هر سال، در زمان شروع فرآیند ثبت نام در سامانه خرید اینترنتی کارت اعتباری سازمان سنجش به آدرس epay. sanjesh. org، لینک خرید کارت اعتباری و ثبت نام در آزمون سراسری فعال می‌شود و داوطلبان می‌توانند هزینه ثبت نام را تا پایان مهلت به صورت اینترنتی پرداخت کنند.

متقاضیان شرکت در آزمون سراسری در هر یک از گروه‌های آزمایشی اصلی (تجربی، انسانی، ریاضی) و گروه‌های آزمایشی فرعی (هنر و زبان) می‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور، لینک سریال ثبت گروه آزمایشی دوره نوبت اول (یا دوم) آزمون سراسری را انتخاب و هزینه ثبت نام را بصورت اینترنتی با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و به زمان تعیین‌شده‌پرداخت نمایند.

خرید کارت اعتباری سنجش epay.sanjesh.org
لینک خرید

خرید کارت اعتباری سنجش برای  دانشگاه فرهنگیان

برای علاقمندان به تحصیل در رشته‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در صورت کسب حداقل تراز لازم و مجاز به انتخاب رشته این دو دانشگاه الزامی است.

افراد باید در زمان انتخاب رشته این دو دانشگاه، سریال کارت اعتباری دانشگاه فرهنگیان و رجایی را خریداری کنند تا بتوانند کد رشته محل‌های این دو دانشگاه را در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش ثبت کنند.

بنابراین، در زمان ثبت کنکور نیازی به پرداخت هزینه برای این دو دانشگاه نخواهد بود.

خرید کارت اعتباری سنجش دانشگاه آزاد

خرید کارت اعتباری برای ثبت نام در دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۳ یکی از موارد حیاتی مرتبط با ثبت نام در کنکور است. اگرچه برای انتخاب رشته در این دانشگاه باید هزینه‌ای اضافی پرداخت شود، اما برای شرکت در آزمون کنکور نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای ثبت نام وجود ندارد.

ادغام کنکور دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد به مدت چند سال است که انجام‌شده‌است و دیگر با خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور، می‌توانید در آزمون شرکت کنید. پس از شرکت در کنکور و انتخاب رشته در دانشگاه آزاد، می‌توانید کارت مربوط به انتخاب رشته خود را خریداری کرده و اقدام به انتخاب رشته‌های مختلف در این دانشگاه نمایید.

خرید کارت اعتباری سنجش دانشگاه آزاد

خرید کارت اعتباری سنجش برای  آزمون عملی هنر و تربیت بدنی

اشخاصی که تمایل دارند در آزمون عملی هنر و رشته‌های علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی فرهنگیان سال ۱۴۰۳ شرکت کنند، باید همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، هزینه آزمون عملی تربیت بدنی و هزینه ثبت نام آزمون عملی هنر را پرداخت کنند و در این مرحله نیازی به خرید سریال کارت اعتباری برای آزمون عملی ندارند.

همچنین اشخاصی که تمایل به ادامه تحصیل در رشته‌های مختلف و با داشتن سوابق تحصیلی از دانشگاه پیام نور و دانشگاه‌های غیرانتفاعی را دارند، می‌توانند در زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۳، با علامت زدن تیک علاقمندی به گزینش در این دانشگاه‌ها در فرم تقاضانامه اینترنتی، بدون نیاز به پرداخت هزینه، اقدام به ثبت نام نمایند.

در صورت موفقیت در انتخاب رشته، می‌توانند با خرید سریال ۱۱ رقمی در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری (نیمه دوم مرداد ۱۴۰۳)، علاقمندی خود را به این دانشگاه‌ها اعلام کنند. همچنین، متقاضیان تحصیل در دوره‌های پردیس خودگردان و مجازی نیازی به پرداخت هزینه جداگانه ندارند.

در صورت بروز هر گونه مشکل می‌توانید از طریق تماس با تلفن پشتیبانی سنجش اقدام کنید. همچنین می‌توانید به صورت غیرحضوری با ثیت درخواست سنجش و یا از طریق سامانه پیگیری درخواست سازمان سنجش، مشکل خود را به راحتی پیگیری نمایید.

بازیابی شماره سریال کارت اعتباری کنکور ۱۴۰۳

در صورتی که داوطلب شماره سریال خریداری‌شده‌را گم یا فراموش کرده باشد و یا در حین خرید با وجود کسر هزینه از حساب بانکی خود، موفق به مشاهده و دریافت سریال کارت اعتباری خریداری‌ شده‌ آزمون سراسری ۱۴۰۳‌نشده‌ باشد، امکان دارد به دو روش مطابق مراحل زیر اقدام به بازیابی و دریافت آن نماید.

در ابتدا با ورود به «سامانه خرید اینترنتی کارت اعتباری سازمان سنجش» به نشانی epay.sanjesh.org از منوی سمت راست گزینه «مشاهده مشخصات خرید کارت» را انتخاب نمایید.

مرحله اول بازیابی شماره سریال کارت اعتباری کنکور

به دنبال آن با انتخاب روش «جستجو با شماره سفارش» و انتخاب سامانه فروش «سریال ثبت نام آزمون سراسری» و تکمیل سایر اطلاعات خواسته‌شده‌و کلیک بر روی گزینه «جستجو» می‌توانید سریال کارت اعتباری خریداری‌شده‌خود را مشاهده نمایید.

مرحله دوم بازیابی شماره سریال کارت اعتباری کنکور

همچنین می‌توانید با استفاده از روش «جستجو با شماره پیگیری درگاه پرداخت» نیز سریال خریداری‌شده‌خود را دریافت نمایید.

مفهوم کد پرداختی ثبت نام کنکور چیست؟

برگزاری آزمون کنکور سراسری سال 1403 در دو نوبت اریبهشت و تیر ماه رقم خواهد خورد. افراد مایل به شرکت در هر یک از این دو نوبت قبل از انتخاب کد رشته های تحصیلی سازمان سنجش مکلفند هزینه ثبت نام خود را از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org پرداخت نموده و پس از دریافت کارت اعتباری کنکور، فرم اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

یکی از مسائلی که برای اکثر داوطلبان پیش می‌آید، مفهوم «کد پرداختی» چیست و چه تفاوتی با «شماره سریال کارت اعتباری» دارد و چگونه می‌توان آن را دریافت و تهیه نمود. برای روشن شدن این موضوع، باید گفت که کارت اعتباری ثبت نام کنکور ۱۴۰۳ دارای یک سریال با عنوان «سریال اعتباری ثبت نام» است که بدون آن، داوطلبان امکان تکمیل نام نویسی خود را ندارند و نمی‌توانند شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام خود را دریافت نمایند.

نکاتی در خصوص خرید کارت اعتباری سنجش

۱- جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۳، لازم است که قبل از هرگونه اقدام، دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های مربوطه را در سایت سازمان سنجش مطالعه فرمایید و پس از اطمینان از واجد شرایط بودن، به خرید اقدام نمایید.

۲- لطفا به یاد داشته باشید که پس از پرداخت هزینه، امکان بازگشت و استرداد پول وجود ندارد. بنابراین، حتما قبل از پرداخت هزینه به عنوان آزمون و عنوان کارت (سریال ثبت نام) کاملا توجه فرمایید تا اشتباهی در خرید کارت آزمون‌های دیگر نرفتارید.

۳- به علت اینکه هر داوطلب می‌تواند در یک گروه آزمایشی اصلی و دو گروه آزمایشی فرعی شرکت کند، لطفا توجه داشته باشید که در صورت تمایل به شرکت در رشته شناور نیز، باید کارت اعتباری جداگانه تهیه نمایید. به عبارت دیگر، حداکثر تعداد کارت اعتباری برای هر داوطلب یک سریال کارت اعتباری گروه آزمایشی اصلی و دو کارت کنکور هنر و زبان است.

۴- لطفا توجه داشته باشید که برای تحصیل در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی امام باقر و دانشگاه امام صادق و دانشگاه‌های خاص، نیازی به خرید سریال کارت اعتباری جداگانه نیست.

نکاتی در خصوص خرید کارت اعتباری سنجش

اخبار پیرامون سازمان سنجش

🔊 راه اندازی “سامانه طراحان سوال” سازمان سنجش

” سامانه طراحان سوال” در راستای تحقق عدالت آموزشی با مشارکت استادان و معلمان سراسر کشور از طریق سازمان سنجش آموزش کشور راه اندازی شد.در راستای سیاست‌های کلان سازمان سنجش آموزش کشور، مبنی‌بر «برنامه‌ریزی در مسیر توسعه آزمون‌های استاندارد و شیوه‌های نوین به منظور برگزاری الکترونیکی و هوشمند تمامی آزمون‌ها» سامانه طراحان سؤال راه‌اندازی شد که در مرحله نخست درنظر است تا برای آزمون‌های سراسری، کارشناسی‌ارشد و دکتری، نسبت به شناسایی و استفاده از تمامی ظرفیت‌های علمی ‌ـ ‌تخصصی موجود در دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی کشور و همچنین ظرفیت معلمان و دبیران وزارت آموزش و پرورش، برای طراحی سؤالات با رعایت استانداردهای لازم استفاده شود.

خلاصه مقاله خرید کارت اعتباری سازمان سنجش

تمامی افراد علاقه مند به کنکور سراسری برای ثبت نام در این آزمون باید برای خرید کارت اعتباری سازمان سنجش اقدام نمایند و هزینه خرید کارت را پرداخت نمایند. ما در این مقاله روند خرید کارت اعتباری سازمان سنجش از سامانه epay.sanjesh.org به همراه هزینه های خرید کارت در سال جاری را شرح دادیم. پس از مطالعه مقاله اگر نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید می توانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و یا پرسش خود را در زیر همین مقاله بیان نمایید تا در اولین فرصت پاسخ شما عزیزان توسط کارشناسان ما داده شود.

برای دانلود پی دی اف مقاله خرید کارت اعتباری سازمان سنجش کلیک نمایید.

4.6/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

خرید کارت اعتباری سازمان سنجش در چه سایتی می باشد؟

خرید کارت اعتباری سازمان سنجش از طریق سامانه epay.sanjesh.org بوده که مراحل خرید در طول مقاله بیان شده است.

هزینه لازم برای خرید کارت اعتباری سازمان سنجش  چه میزان است ؟

این هزینه برای داوطلبین گروه های آزمایشی اصلی  برابر با  218000 تومان می باشد.

خرید کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه آزاد چگونه می باشد؟

با توجه به ادغام کنکور سراسری و آزاد در هنگام ثبت نام نیازی نیست برای دانشگاه آزاد کارت اعتباری مجزایی تهیه کنید.

نظرات

20 دیدگاه دربارهٔ «خرید کارت اعتباری سازمان سنجش 1403 – epay.sanjesh.org»

 1. Avatar photo مهدیه گفت:

  سلام براچی هنوز لینک خرید سریال تربیت بدنی نیومده؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   هنوز در سایت بارگزاری نشده جهت اطلاع از تاریخ دقیق تر در این خصوص این امکان را دارید با شماره 9099075307 تماس بگیرید و با کارشناس مربوطه در این بخش اقای رضایی صحبت بفرمایید تا تمامی اطلاعات کامل رادراختیارتان قرار دهند

 2. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام وقتتون بخیر، من کلا کنکور شرکت نکردم، و دیپلم گرافیک از سال ۱۴۰۰ دارم، الان میخوام با سوابق تحصیلی برای دانشگاه روزانه ورودی بهمن اقدام کنم، سوالم اینه ک الان باید کارت سریال ثبت نام رو بخرم یا همون موقعی ک دفترچه ها میاد و میخوام ثبت نام کنم؟؟(شهریورو اینا میشه؟)

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر منظورتان ثبت نام در دانشکده های فنی هست زمان ثبت نام از 17 تیر می باشد

 3. Avatar photo حسین گفت:

  سلام
  برای من هزینه تجربی زده صفر ریال
  ولی شماره سریال میخواد
  چکار کنم ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما باید از طیرق سایت کارت اعتباری خریداری کنید تا سریال به شما داده شود

 4. Avatar photo مریم باقری گفت:

  سلام.می خواستم آزمون ثبت نام کنم تا مرحله آخر رفتم ارتباط قطع شد چیکار کنم .نه ثبت نام شدم نه میتونم پول پس بگیرم

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. متاسفانه راهی وجود ندارد. و باید منتظر باشید تا سازمان سنجش در ماهای اینده براتون واریز کنند.

 5. Avatar photo سعید گفت:

  سلام من کارت خریدم رشتم تو شرایط احراز نیست میتونم کارت رو بفروشم

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر زیرا کارت با مشخصات شما پر شده است

 6. Avatar photo . گفت:

  سلام من پرداخت کردم شماره سریالم دارم ولی رفتم کافینت میگه کلا این شماره تا سه ساعت بیشتر نمیشده استفاده کنی
  توی سایت چنین چیزی نگفته بود الان دیگه یعنی پول برنمیگرده به حساب؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر از سریال استفاده نکنید تا یک ماه آینده به حساب شما عودت داده می شود.

 7. Avatar photo مهسا گفت:

  با سلام من فقط کارت رو خریدم بقیه مراحل رو نرفتم چطور میتونم هزینه ذو پس بگیرم

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. به هیچ شکل قابل استرداد نمیباشد.

 8. Avatar photo رادمهر گفت:

  سلام در ز مان خرید کارت اعتباری سازمان سنجش باید اطلاعات خودمان را وارد منیم یا میشه شماره همراه فرد دیگه ای وارد کرد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما باید اطلاعات فردی خودتون را ارد کنید

 9. Avatar photo Beata🧚🏻‍♀️ گفت:

  سلام وقت بخیر در هنگام وارد کردن شماره همراه ، خط باید به نام خودمون باشه یا خیر تاثیری نداره؟

  1. Avatar photo مشاور راهدار گفت:

   سلام برای خرید سریال ثبت نام خیلی مهم نمیباشد

 10. Avatar photo S گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای ثبت نام در دانشگاه پيام نور و غیرانتفاعی با سوابق تحصیلی کارشناسی پیوسته باید کدوم کارت اعتباری سنجش رو خریداری کنیم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   در صورتی که کنکور شرکت نکردید سریالی که (سريال ثبت‌نام و انتخاب رشته پذيرش دانشجو صرفآ براساس سوابق تحصيلي آزمون سراسري – مرداد 1402(مخصوص داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1402 ثبت نام نكرده اند) تهیه کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 داخلی 104 (رفیعی) تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام سایت مای سنجش + ورود پروفایل شخصی my.sanjesh.org

  ثبت نام سایت مای سنجش 1403 + ورود پروفایل my.sanjesh

  ثبت نام در سایت مای سنجش و ورود به پروفایل سازمان سنجش از طریق آدرس my.sanjesh.org یکی از مراحل مهم برای داوطلبان کنکور و آزمون‌های سراسری در ایران است. با ثبت نام و ورود به این سایت، کاربران می‌توانند به...
 • کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای portaltvo

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای ۱۴۰۳ برای داوطلبانی که در مرحله آزمون کتبی نمره حد نصاب را کسب نموده اند، الزامی می باشد. بر این اساس، متقاضیان گرامی بایستی در زمان های مقرر و قبل...
 • کارت ورود به جلسه کنکور

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ + sanjesh.org

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ از طریق وارد کردن اطلاعات کارت ملی خود در سایت سنجش انجام می‌شود. تاریخ تحویل کارت عموماً چند روز قبل از زمان‌های مقرر برای برگزاری آزمون اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند...
 • کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403 | sanjesh

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای برای متقاضیان این آزمون الزامی است. برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور فنی حرفه ای با کد ملی باید از طریق سایت sanjesh.org اقدام کنید. شرکت کنندگان این آزمون...
تماس با مشاور