ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری 1402 + راهنما | sanjesh.org

خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای شرکت در آزمون سراسری داوطلبان باید با نحوه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری آشنا باشند. همه افرادی که می‌خواهند در آزمون سراسری ۱۴۰۲ شرکت کنند، باید مبلغی تحت عنوان هزینه نام‌نویسی در کنکور سراسری را از طریق سایت سنجش به آدرس sanjesh.org را پرداخت نمایند. پرداخت این مبلغ برای همه افراد یکسان خواهد بود، اما برای داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی هستند، مبلغ جداگانه دریافت خواهد شد و داوطلبان باید سریال علاقمندی مجزایی خریداری کنند. از آنجا که بسیاری از افراد در ارتباط با نحوه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری 1402، سؤال دارند، در ادامه مطالبی در این خصوص ارائه خواهیم کرد.

هزینه اسم‌نویسی در کنکور سراسری ۱۴۰۲

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون سراسری 1402 را دارند، باید برای تکمیل فرانید اسم‌نویسی خود، هزینه  آزمون را بپردازند. پرداخت هزینه آزمون و خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری از طریق سامانه sanjesh.org انجام خواهد شد. هر داوطلب با در اختیار داشتن کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم می‌تواند سریال اعتباری خود را خریداری نماید.

جهت شرکت در کنکور سراسری مانند هر آزمون دیگری یک مبلغ مشخص به عنوان هزینه ثبت‌نام کنکور از داوطلبان دریافت خواهد شد. بر اساس شرایط اعلام شده برای ثبت نام در کنکور سراسری، هر داوطلب می‌تواند حداکثر در یک گروه آزمایش اصلی تجربی، ریاضی، انسانی و دو گروه آزمایشی هنر و زبان شرکت کند. از این رو حتماً باید مراحل خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری 1402 را در زمان مقرر انجام دهند.

هزینه اسم‌نویسی در کنکور سراسری

خرید کارت اعتباری ثبت‌نام آزمون سراسری

همزمان با آغاز فرایند اسم‌نویسی از طریق سایت سازمان سنجش، پرداخت هزینه آزمون امکان‌پذیر می‌باشد. در سال گذشته مبلغ ۷۵ هزار تومان برای هر گروه آزمایشی ریافت شد. در سال جاری پیش‌بینی می‌شود هزینه ثبت‌نام نوبت دوم مبلغ ۱۳۳ هزار تومان باشد. علاوه بر این قبل از اینکه فرآیند اسم‌نویسی کنکور سراسری را انجام دهید، سازمان سنجش دفترچه راهنمای ثبت‌نام کنکور سراسری را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد که می‌توانید با مطالعه آن از شرایط شرکت در کنکور سراسری و ضوابط مربوط به شرکت در آزمون مطلع شوید. اما در ادامه لازم است به نحوه پرداخت خرید کارت اعتباری ثبت‌نام آزمون سراسری اشاره کنیم.

اطلاعیه

پیش‌بینی می‌شود هزینه مربوط به خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری 1402 مبلغ 13 هزار تومان باشد. 

 

مراحل خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری ۱۴۰۲

هزینه ثبت نام کنکور سراسری به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت‌نام کنکور سراسری دریافت خواهد شد. سریال ثبت‌نام در هنگام خرید با کارت اعتباری ثبت‌نام آزمون سراسری، یک عدد ۱۲ رقمی است که برای هر فرد جهت ورود به تکمیل فرم ثبت‌نام کنکور ارائه می‌شود.برای خرید سریال اعتباری ثبت نام کنکور، افراد باید همزمان با آغاز فرایند اسم‌نویسی به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و مراحل زیر را طی نمایند.

  1. مراجعه نمودن به سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس sanjesh.org
  2. انتخاب نمودن گزینه “خرید کارت اعتباری”
  3. انتخاب کردن یکی از سریال‌های اعتباری اسم‌نویسی آزمون سراسری
  4. درج کردن مشخصات فردی و انتخاب نمودن درگاه پرداخت
  5. ثبت نمودن اطلاعات کارت بانکی عضو شتاب و پرداخت مردن هزینه اسم‌نویسی آزمون سراسری 1402

 

جهت اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری وارد لینک شوید. 

"مراحل

راهنمای گام به گام خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 1402

آن دسته از افرادی که مایل به شرکت در کنکور تیرماه 1402 هستند، قبل از اسم‌نویسی باید هزینه ثبت نام کنکور را از طریق سامانه سنجش را بپردازند.

برای این کار ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org شده و از منوی سمت راست گزینه سراسری را انتخاب نمایید.

"گام

در صفحه کنکور سراسری، باید بر روی لینک ثبت‌نام کنکور کلیک کنید و از منوی اصلی که در سمت راست قرار دارد، خرید سریال ثبت‌نام را انتخاب کنید.

"گام

در این صفحه، دوباره گزینه “سیستم ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری 1402(نوبت دوم)” را انتخاب کنید.

"گام

در بخش بعد اگر عضو نیستید، باید نام‌نویسی خود را انجام دهید.

"گام

در گام بعد باید اطلاعات هویتی و شناسنامه‌ای خود را ثبت کرده و رمز عبور را وارد کنید. 

"گام

پس از آن عکس خود را در سامانه بارگذاری کنید. 

"گام

در گام بعد می‌توانید اطلاعات ثبت‌نامی خود را ببینید. 

"گام

در گام بعدی شماره پیگیری پرداخت به شما داده می‌شود که می‌توانید در هنگام خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری این گزینه را تأیید کرده و به مرحله بعد وارد شوید.

در انتها نیز با ثبت اطلاعات مربوط به کارت عضو شتاب، هزینه ثبت‌نام کنکور را بپردازید و مراحل خرید کارت اعتباری شرکت در آزمون سراسری را تکمیل نمایید.

اطلاعیه

برای شرکت در آزمون سراسری، قبل از هر چیز باید هزینه مربوط به آزمون را از طریق مراحل مذکور بپردازید. 

کد پرداختی هزینه کنکور چیست؟

افرادی که مایل به اسم‌نویسی در نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۲ هستند، در مرحله اسم‌نویسی با مواردی تحت عنوان کد پرداختی مواجه می‌شوند. بسیاری از افراد سؤال دارند که کد پرداخت اختصاصی کنکور چیست و چگونه باید آن را دریافت کرد؟ ثبت نام آزمون دارای هزینه می‌باشد و داوطلبان باید مبلغ ۱۳۳,۰۰۰ تومان را پرداخت کنند. پس از پرداخت هزینه ثبت‌نام از طریق درگاه epay.sanjesh.org یک کد اختصاصی به داوطلبان داده می‌شود که در مرحله انتخاب گروه آزمایشی لازم است این کد پرداخت را ارائه دهند. پس از پرداخت داوطلبان گروه‌های آزمایشی که برای پرداخت اقدام کرده‌اند، می‌توانند مراحل اسم‌نویسی خود را تکمیل کنند. 

کد پرداختی هزینه کنکور چیست؟

جدیدترین اخبار مربوط به خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری

درگاه‌های بانکی برای خرید کارت اعتباری آزمون سراسری اعلام شد

افرادی که قصد شرکت در آزمون سراسری را دارند، ابتدا باید هزینه کنکور سراسری را پرداخت نمایند. لازم به ذکر است تمامی درگاه‌های بانکی برای خرید کارت اعتباری معتبر هستند و نیازی به یکی بودن کارت بانکی و درگاه پرداخت نمی‌باشد. افراد داوطلب می‌توانند با انتخاب یکی از درگاه‌ها مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

 مشکل عدم مشاهده کارت اعتباری خریداری شده کنکور سراسری

بسیاری از داوطلبان هنگامی که کارت اعتباری خود را خریداری می‌کنند، نمی‌توانند آن را مشاهده کنند. در صورتی که کارت خود را مشاهده نکرده‌اید، این امکان وجود دارد که از طریق کد پیگیری خود به بخش مشاهده مشخصات کارت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کنید و با وارد کردن اطلاعات صحیح کارت اعتباری، کارت خود را مشاهده نمایید. علاوه بر این در صورتی که نتوانید وجه خود را بپردازید، با پیام ناموفق بودن عملیات مواجه خواهید شد.

"جدیدترین

جهت اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری وارد لینک شوید.

خلاصه مطالب

در این مقاله در ارتباط با نحوه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری 1402 توضیحاتی ارائه کردیم. افرادی که قصد ادامه تحصیل و ورود به دانشگاه‌های سراسر کشور در رشته‌های پرطرفدار را دارند، باید از طریق آزمون سراسری پذیرش خود را دریافت کنند. بر همین اساس هنگام ثبت نام در سامانه سنجش باید هزینه مربوط به ثبت نام در کنکور سراسری را بپردازند.

مبلغ باید از طریق درگاه اینترنتی واریز شود و پس از تکمیل فرایند خرید کارت اعتباری، شماره پیگیری پرداخت به داوطلبان ارائه خواهد شد. در این مقاله سعی کرده در ارتباط با چگونگی خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری در نوبت تیرماه اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. چنانچه نیازمند دریافت اطلاعات تکمیلی در ارتباط با مطالب این مقاله هستید، می‌توانید با همکاران ما در آکادمی ایران تحصیل در ارتباط بوده و سؤالات خود را مطرح کنید. 

جهت دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری 1402 چگونه است؟

در این مقاله به طور کامل به نحوه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام کنکور سراسری 1402 اشاره کردیم.

کد پرداختی هزینه کنکور چیست؟

کد پرداختی هزینه کنکور بعد از ثبت‌نام اینترنتی و پرداخت هزینه آزمون به دانشجویان ارائه می‌شود.

هزینه ثبت‌نام کنکور سراسری 1402 چقدر است؟

پیش‌بینی می‌شود هزینه ثبت‌نام کنکور سراسری 1402 حدود 133 هزار تومان باشد. 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور