ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام کنکور سراسری 1403 آغاز شد + ورود سایت اصلی sanjesh.org

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۶۳
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
ثبت نام کنکور سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام کنکور خود را با یک تماس به ما بسپارید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام کنکور سراسری 1403 طبق اعلامیه جدید سازمان سنجش برای نوبت دوم از 7 فرودین 1403 آغاز و تا 12 فروردین ادامه خواهد داشت.

داوطلبین باید در زمان مقرر وارد سایت ثبت نام کنکور سراسری سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شده و با توجه به علاقه خود در یکی از پنج گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان و همچنین در یک یا دو گروه آزمایشی شناور (هنر و زبان) نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.

در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در نحوه ثبت نام کنکور سراسری 1403، اطلاع از آخرین منابع، حذفیات آزمون، ضرایب دروس و برنامه ریزی رتبه های برتر می توانید از خدمات مشاوره و پشتیبانی آنلاین سامانه مشاوره تحصیلی ایران تحصیل در راستای ثبت نام کنکور بهره‌مند شوید. برای مشاوره کافی است با شماره 9099075307 تماس حاصل کنید.

زمان ثبت نام کنکور سراسری 1403

طبق اعلام سایت ثبت نام کنکور سراسری sanjesh.org، آزمون کنکور 1403 مشابه با سال گذشته در دو نوبت برگزار میشود. با این تفاوت که نوبت اول در اردیبهشت و نوبت دوم در تیر ماه برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام دوره دوم (تیر) آزمون سراسری سال ۱۴۰۳، از تاریخ 7 تا 12 فروردین ماه ۱۴۰۳، در وب‌سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز گردید.

با وجود اطلاع‌رسانی‌های انجام‌ شده‌ توسط سازمان سنجش درباره مهلت ثبت نام آزمون کنکور سراسری، تعداد زیادی از متقاضیان در زمان مقرر، نتوانسته‌اند فرم ثبت نام خود را تکمیل کنند و از تمدید مهلت ثبت نام خواهانند.

لازم به ذکر است این دسته از داوطلبان می بایست تا قبل از اتمام زمان ثبت نام کنکور سراسری نسبت به ویرایش و اصلاح ثبت نام اقدام نمایند تا پس از آن نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری را مشاهده کنند.

سوال داری؟

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴

سازمان سنجش برای اطلاع‌ رسانی درباره زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴ و همچنین کمک به داوطلبان جهت شرکت در آزمون با آمادگی بیشتر، سالانه در اوایل اسفند ماه جدول زمانبندی مربوط به کنکور سراسری ۱۴۰۴ را انتشار می‌دهد.

بر اساس جدول زمانبندی سایت سنجش، ثبت نام نوبت اول کنکور سراسری ۱۴۰۴ از ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه سال ۱۴۰۳ و در ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

همچنین ثبت نام نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۴ نیز در نیمه دوم اسفند ماه ۱۴۰۳ اعلام‌ شده‌ و در ۵ و ۶ تیر ماه ۱۴۰۴ برگزار می‌شود.

پذیرش بیشتر رشته‌های کارشناسی از طریق برگزاری کنکور سراسری انجام می‌گیرد.

برای ثبت نام کنکور متقاضیان باید از شرایط خاصی بهره‌مند باشند تا بتوانند با آماده کردن مدارک موردنیاز مراحل مربوط به ثبت نام خود را انجام دهند.

زمان ثبت نام نوبت اول کنکور ۱۴۰۴ از ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۳ و زمان ثبت نام نوبت دوم نیز در نیمه دوم اسفند ماه ۱۴۰۳ انجام می‌شود.

اطلاع از زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴ منجر به این می‌شود که داوطلبان بتوانند به موقع ثبت نام خود را انجام دهند تا از بازه زمانی تعیین‌شده جا نمانند.

برای کد تایید پیامک شده در ثبت نام کنکور کلیک کنید.

سایت ثبت‌نام کنکور سراسری سال ۱۴۰۳

مسئولیت برگزاری تمامی مراحل ثبت‌ نام تا اعلام نتایج نهایی به عهده سازمان سنجش آموزش کشور است. تمامی فرآیندهای ثبت‌نام تا اعلام نتایج کنکور سراسری نیز به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می‌پذیرد.

برای ثبت نام مستقیم کنکور سراسری نوبت دوم ۱۴۰۳ از سایت سنجش روی اینجا کلیک کنید .

متقاضیان علاقه‌مند به شرکت در هر یک از نوبت‌های کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ یا داوطلبانی که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر همچون دانشگاه شاهد، دانشگاه اطلاعات امنیت ملی امام باقر و دانشگاه امام صادق دارند، با داشتن شرایط لازم و اطلاع از مدارک موردنیاز و نحوه ثبت نام کنکور، مطابق جدول زمان‌بندی منتشرشده توسط سازمان سنجش، در زمان مقرر به سایت ثبت‌نام کنکور ۱۴۰۳ به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و ثبت‌نام خود را در گروه‌های آزمایشی مربوطه انجام دهند.

برای اطلاع از تأثیر سهمیه مناطق محروم در کنکور چقدر است؟ کلیک کنید.

سایت ثبت‌نام کنکور سراسری

برای اطلاع از تاریخ کنکور کلیک کنید.

شرایط ثبت نام کنکور سراسری 1403

برای ثبت‌نام داوطلبینی که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند، برخورداری از برخی شرایط الزامی است. این شریط به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم بندی می‌شوند که این دو دسته از شرایط پیش نیاز تمامی داوطلبین برای تکمیل فرایند ثبت نام می‌باشد. شرایط ثبت نام کنکور سراسری به شرح زیر است:

شرایط عمومی ثبت نام در کنکور تیر 1403

شرایط عمومی برای تمامی داوطلبین شرکت در کنکور سراسری یکسان می‌باشد و در صورتی که فردی دارای هر کدام از این موارد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت، نباشد اجازه شرکت در این آزمون را ندارد.

✅ اعتقاد به یکی از ادیان ۶ گانه ذکر شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

✅ عدم مخالفت با جمهوری و نظام که به معنای عدم شرکت در تمامی اغتشاش ها و سایر فعالیت های مرتبط با این موضوع می‌باشد.

✅ عدم سابقه عضویت در سازمان های غیرقانونی، یعنی هر سازمانی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم غیرقانونی تلقی می‌شود.

✅ عدم فساد اخلاقی به معنای نداشتن سابقه در کلانتری ها و یا موارد انضباطی در سال های تحصیل گذشته می‌باشد.

✅ عدم اعتیاد به مواد نیز بررسی می‌شود که سیگار جزء آن نیست.

برای آشنایی با سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور روی لینک کلیک کنید.

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور تیرماه 1403

شرایط اختصاصی را در اصل می توان پیش نیازهای ورود به دانشگاه دانست که بعد از کنکور از اهمیت بیشتری برخوردار خواهند بود.

✅ به صورت کلی افرادی مجاز به ثبت نام در کنکور سراسری هستند که دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا نظام جدید را داشته باشند به علاوه این افراد باید مدرک پیش دانشگاهی خود را نیز ارائه دهند.

✅ افرادی که دارای مدرک کاردانی هستند نیز می توانند در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنند.

✅ ثبت‌نام و ادامه تحصیل پذیرفته‌شدگان در رشته‌هایی که زمان آغاز پذیرش آن‌ها از نیم‌سال دوم سال تعیین شده، منوط به دریافت مدرک تحصیلی دیپلم نظام آموزشی جدید ۶-۳-۳ یا پیش‌دانشگاهی یا مدرک کاردانی حداکثر تا تاریخ ۳۱/۱۱ مانعی ندارد.

✅ داوطلبانی که مشمول طرح اجباری می‌باشند، در صورتی که در یکی از رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی پذیرفته شوند، اجرای طرح آن‌ها به تاخیر می‌افتد و امکان ادامه تحصیل خواهند داشت و خدمات مربوط به قانون خدمت خود را پس از اتمام دوره تحصیلی با تعهدات خدمتی مربوط به مقطع تحصیلی جدید انجام خواهند داد.

اما در صورت پذیرش در رشته‌هایی به جز رشته‌های فوق‌الذکر، پذیرش آن‌ها لغو گردیده و لازم است ابتدا طرح اجباری خود را سپری نمایند.

برای اطلاع از شرایط ثبت‌نام دانشجویان انصرافی در کنکور  کلیک نمایید.

سایت ثبت نام کنکور 1403

برای اطلاع از اعتراض به طرح سوالات کنکور سراسری روی لینک کلیک کنید.

شرایط مربوط به مقررات نظام وظیفه

متقاضیان مرد برای شرکت در کنکور باید وضعیت مشمولیت سربازی مشخصی داشته باشند و در صورتی که غیبت خورده باشند اجازه شرکت در این آزمون را ندارند، در همین راستا سازمان سنجش برای این موضوع شرایط و مدارکی را در نظر گرفته است که به شرح زیر می‌باشد.

شرایط نظام وظیفه عمومی قبول شدگان هنگام پذیرش در دانشگاه
دارا بودن کارت پایان خدمت هوشمند
دارا بودن کارت معافیت دائم هوشمند (کفالت، پزشکی، ایثارگران و موارد خاص)
مشمولان دارای برگ معافیت موقت هولوگرام دار بدون غیبت (پزشکی، کفالت) در مدت اعتبار آن
مشمولان محصل سال آخر متوسطه که در 1403-1404 معافیت تحصیلی دانش آموزی اخذ نموده و تا تاریخ 31 شهریور 1403 در سنوات مجاز تحصیلی (حداکثر تا 20 سالگی تمام) فارغ التحصیل می‌شوند.
دانش آموزانی که قبل از سن مشمولیت (قبل از 18 سالگی تمام) موفق به دریافت دیپلم نظام جدید شده باشند می توانند برای ثبت نام کنکور اقدام نمایید.
سربازان در حال خدمتی که دارای مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام جدید بوده به شرطی که در مقطع کارشناسی و بالاتر پذیرفته شوند.
سربازانی که خدمت دوره ضرورت آنان تا تاریخ 31 شهریور 1403 به پایان می‌رسد.
دانشجویان انصرافی از دانشگاه که از تاریخ انصراف آنان تا زمان پذیرش در دانشگاه جدید بیش از یک سال سپری نشده باشد.

برای اطلاع از تعداد داوطلبان کنکور کلیک کنید.

نحوه ثبت نام کنکور 1403

ثبت نام کنکور از طریق بارگذاری مدارک و مطالعه دفترچه ثبت نام در وبسایت سازمان سنجش امکان پذیر می باشد، افراد با ورود به این وبسایت باید با طی کردن مراحلی که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت اقدام به ثبت نام در کنکور کنند.

راهنمای نحوه ثبت نام کنکور تیر 1403

نحوه ثبت نام کنکور 1403، تکمیل فرایند نامنویسی و دریافت کد رهگیری بطور خلاصه دارای مراحل زیر است:

مراحل ثبت نام در کنکور 1403
مراجعه به وبسایت ثبت نام در کنکور سراسری به آدرس sanjesh.org
دریافت دفترچه ثبت نامی سازمان سنجش برای کنکور و مطالعه دقیق آن
مطالعه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در کنکور سراسری
تهیه کردن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام
پرداخت اینترنتی هزینه های ثبت نام

خرید شماره سریال در سایت ثبت نام کنکور 1403

برای تکمیل فرایند ثبت نام کنکور سراسری نیاز به خرید شماره سریال ثبت نام وجود دارد که از طریق سایت سنجش امکان پذیر می باشد اما کمتر کسی به آن تسلط دارد، در ادامه به صورت تصویری به بررسی نحوه خرید شماره سریال ثبت نام خواهیم پرداخت.

داوطلبان برای ثبت نام در کنکور سراسری 1403 تنها هزینه سریال ثبت نام خود را به مبلغ 218.000 تومان پرداخت میکنند و هزینه دیگری شامل ایشان نخواهد بود.

✅ در گام اول باید بعد از مراجعه به وبسایت سازمان سنجش روی گزینه سریال ثبت نام کنکور 1403 بزنید.

سریال ثبت نام آزمون سراسری

✅ در گام دوم مجددا روی گزینه سریال ثبت نام آزمون سراسری 1403 (نوبت اول با پذیرش اختصصاصی فرهنگیان) کلیک کنید.

خرید کارت اعتباری کنکور

✅ در صفحه جدید شما وارد سیستم خرید اینترنتی کارت اعتباری سازمان سنجش آموزش کشور می‌شوید. از آنجا که کنکور تنها آزمون تحت نظر سازمان سنجش نیست مطمئن شوید گزینه سریال ثبت نام کنکور 1403 را انتخاب کرده و سپس روی دکمه تایید و ادامه کلیک کنید.

تایید و ادامه خرید کارت اعتباری آزمون سراسری

✅ در مرحله بعد مشخصات خود را وارد کرده و درگاه پرداخت مورد نظر خود را وارد کنید.

پرداخت هزینه نام نویسی آزمون ورود به دانشگاه

✅ مشخصات خود را در صفحه بعد به دقت بررسی کنید و در صورتی که مشخصات تطابق داشته باشد تیک گزینه مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط را فعال کرده و روی دکمه ادامه روند پرداخت کلیک نمایید. در صورت مغایرت مشخصات فردی روند خرید را از ابتدا آغاز نمایید.

ادامه روند پرداخت کارت اعتباری

✅ در این مرحله از ثبت نام کنکور باید مشخصات کارت بانکی خود را وارد نمایید تا هزینه از حساب شما کم شود.

درگاه پرداخت اینترنتی سازمان سنجش کنکور

✅ بعد از خرید و دریافت سریال اعتباری، برای پیگیری فرایند ثبت نام کنکور سراسری باید مجددا به سایت برگردید و کدی که دریافت کرده اید را به عنوان شماره سریال ثبت نام وارد کنید. برای شروع این کار روی گزینه ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری کلیک نمایید.

ورود به بخش نامنویسی آزمون

نکته بسیار مهم: برای انجام کل فرایند ثبت نام حتما از طریق رایانه و با مرورگر google chrome اقدام نمایید. همچنین از نرم افزارهای فیلترشکن به هیچ عنوان استفاده نکنید.

بخوانید: کد محل اشتغال ثبت‌نام کنکور سراسری چیست؟

راهنمای تصویری ثبت نام آزمون سراسری 1403

ثبت نام کنکور همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام کنکور سراسری صورت می‌گیرد.

داوطلبان گرامی باید ابتدا وارد سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org شده و از بخش آزمون‌ها در قسمت بالایی سایت وارد قسمت “سراسری” شوند.

راهنمای تصویری ثبت نام کنکور سراسری به تفصیل در زیر گردآوری شده است:

☑️ در گام اول روی گزینه ثبت نام کنکور سراسری بزنید.

ورود به سایت سنجش برای ثبتنام کنکور 1403

☑️ پس از آن نیاز است به عنوان کاربر وارد سامانه سنجش شوید و یا اقدام به عضویت در آن کنید. داوطلبانی که در آزمون سال 1403 ثبت‌نام کرده‌اند میتوانند با شماره ملی یا شناسه یکتا و رمز عبور سال گذشته خود وارد شوند.

ورود به سامانه سنجش با کد ملی برای ثبت نام کنکور

☑️ برای عضویت کافی است روی گزینه “ثبت‌نام کنید” کلیک کرده و اقدام به تکمیل فرم نمایید. این فرم شامل اطلاعاتی است که در عکس زیر آورده شده است.

عضویت در سامانه سنجش

☑️ بعد از تکمیل اطلاعات باید عکس خود را به صورت فایل بارگذاری کنید.

بارگزاری عکس ثبت نام کنکور سراسری

☑️ در مرحله بعد ثبت نام کنکور نیاز است اطلاعات هویتی خود را به دقت در سامانه وارد کنید.

اطلاعات هویتی ثبت نام در سایت سنجش

☑️ پس از ثبت اطلاعات مجددا وارد سامانه شده و با وارد کردن کد ملی و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید. در بخش کناری سایت روی گزینه ثبت نام آزمون کلیک کنید.

گزینه نامنویسی آزمون سراسری

☑️ صفحه جدید که برای شما باز میشود شامل 8 مرحله خواهد بود. مرحله ابتدایی ثبت اطلاعات فردی است. تفاوت این اطلاعات با قدم سوم در این است که این اطلاعات شامل کد نظام وظیفه نیز هست.

علاوه بر این نکته بسیار مهم این است که در این مرحله شما میتوانید اطلاعات هویتی که در بخش عضویت در سازمان سنجش استفاده کرده‌اید را نیز ویرایش نمایید.

مراحل ثبت نام آزمون سراسری و تغییر اطلاعات

☑️ در این مراحل هشت‌گانه از شما مواردی در خصوص اطلاعات تماس و محل سکونت، نوع آزمون و سوابق تحصیلی، اطلاعات آزمون، سهمیه‌ها و اطلاعات تکمیلی خواسته میشود که باید در هر مرحله به دقت آن را بنویسید.

پیش نمایش اطلاعات ثبت شده کنکور سراسری

☑️ پس از بررسی دقیق اطلاعات در مرحله هشتم و اطمینان از صحت و عدم مغایرت آنها، روی گزینه “ثبت نهایی اطلاعات” کلیک کنید.

ثبت نهایی اطلاعات کنکور سراسری

نکته بسیار مهم: در هیچ یک از مراحل 8 گانه دکمه back مرورگر را نزنید. در صورت نیاز از دکمه مرحله قبل استفاده کنید.

اطلاعیه: داوطلبان محترم خرید کارت اعتباری جهت ثبت نام کنکور سراسری فقط از طریق درگاه sanjesh.org امکان پذیر خواهد بود.

نحوه تکمیل فرم ثبت نام کنکور تیر 1403

همانطور که می دانید کلیه فرم های ثبت نام به صورت اینترنتی در دسترس است و نیازی به ارائه حضوری هیچ یک از فرم ها نیست. در این قسمت همراه ما باشید تا نحوه ثبت نام کنکور در فرم های ثبت نامی را بررسی کنیم.

 • بخش اول (بند 1 تا 9) شامل اطلاعات فردی و شناسنامه ای است و بخش دوم (بند 10 تا 24) این بخش از فرم ثبت نام به بررسی مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلب می پردازد.
 • بخش سوم (بند 25) مشخص کردن اقلیت های دینی (زرتشتی، کلیمی، مسیحی) و بخش چهارم (بند 26 تا 28) مربوط به سهمیه های کنکور سراسری می باشد.
 • بخش پنجم (بند 29) مختص داوطلبان دارای معلولیت بوده و بخش ششم (بند 30) مربوط به داوطلبان اتباع خارجی است که باید کد پیگیری خود را وارد کنند.
 • بخش هفتم (بند 31) مخصوص داوطلبان متقاضی صندلی چپ دست و سهمیه بهیاری است.
 • بخش هشتم (بند 32 تا 34) وضعیت تحصیلی داوطلب را از جهت دانشجو روزانه و غیر روزانه، انصرافی و اخراجی مشخص خواهد کرد.
 • بخش نهم (بند 36 و 35) مختص داوطلبان شاغل رسمی و پيمانی و محل خدمت می باشد.
 • بخش دهم (بند 39 ،38 ،37) انتخاب گروه آزمایشی امتحانی (تجربی، ریاضی، انسانی ، هنر و زبان) و انتخاب زبان امتحانی است که لازم است مشخص شود.
 • بخش آخر ( بند 44 تا 54 ) نیز برای تعیین حوزه امتحانی داوطلب، درج آدرس و اطلاعات تماس داوطلب است.

اطلاعیه: اگر علاقه به رشته دانشگاه پیام نور، غیر انتفاعی، دانشگاه امام صادق، دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی دارید باید بند 11 را نیز تکمیل کنید.

خرجش یک زنگه؟

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 1403

برای ثبت نام کنکور مرحله دوم که در تیرماه برگزار می‌شود مانند مرحله اول آن یک سری مدارک  مورد نیاز است که در ادامه همه موارد را بررسی خواهیم کرد.

مدارک فردی لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری
عنوان توضیحات
شناسنامه و کارت ملی نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، سری و سریال شناسنامه، کد ملی
عکس تمام رخ داوطلب اندازه عکس اسکن شده حداکثر 400*300 و حداقل 300*200 باشد.

فقط با فرمت jpg باشد و حداکثر حجم مجاز 70 کیلوبایت.

ابعاد عکس 4×3 یا 4×6 و مربوط به سال جاری باشد.

تصویر باید تمام رخ، کاملاً واضح و بدون اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.

عکس اسکن از مدارک دیگر نباشد و بهتر است رنگی با زمینه سفید باشد.

عکس بانوان باید با حجاب و صورت آنان به طور کامل مشخص باشد.

عکس غیر معتبر، ثبت نام را باطل و مجاز به شرکت در آزمون نمی باشد.

مشخصات محل سکونت داوطلب آدرس دقیق محل سکونت، شماره تلفن ثابت، کد منطقه و پستی
اطلاعات مربوط به تایید سهمیه کد پیگیری 12 رقمی مربوط به سهمیه ایثارگران و رزمندگان
کد وضعیت نظام وظیفه آقایان تعیین وضعیت نظام وظیفه از مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه
کد ۱۳ رقمی مربوط به داوطلبان غیر ایرانی مراجعه به sanjesh.org بخش سامانه اتباع غیر ایرانی و دریافت کد 13 رقمی
سریال کارت اعتباری ثبت نام پرداخت هزینه ثبت نام کنکور و دریافت کد 12 رقمی
تشکیل پرونده داوطلبان معلول داشتن پرونده در سازمان بهزیستی برای شرکت در کنکور
تکمیل فرم شماره یک همه متقاضیان شرکت در کنکور 1403 به جز فارغ التحصیلان بخش های مرکزی شهرهای اصفهان، تبریز، تهران، شیراز، مشهد و بخش کن شهر تهران، بخش تجریش شهر شمیرانات، بخش لواسانات شهر شمیرانات می بایست فرم شماره یک را پر کرده و به تایید آموزش و پرورش محل تحصیل یا محل فارغ التحصیلی و یا نزدیکترین اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود برسانند
تکمیل فرم شماره دو تکمیل فرم شماره دو توسط دانشجویان روزانه متقاضی شرکت در کنکور 1403 و ارائه فرم به دانشگاه محل تحصیل
کارنامه دیپلم و پیش دانشگاهی معدل کل دیپلم و معدل کتبی دیپلم الزامی است.

سایت سنجش ثبت نام کنکور

کدهای لازم برای ثبت نام در کنکور سراسری

داوطلبان باید توجه داشته باشند که هنگام تکمیل فرم ثبت نام در کنکور سراسری باید برخی اطلاعات را به صورت کد وارد کنند. این کدها ممکن است برای برخی داوطلبان منجر به سردرگمی در زمان ثبت نام شود.

در ادامه، کدهای مورد نیاز برای ثبت نام در کنکور سراسری را معرفی می‌کنیم.

💢 کد سوابق تحصیلی

یکی از مهم‌ترین مدارک لازم برای ثبت نام در کنکور، کد سوابق تحصیلی است که با استفاده از کد ملی و سریال شناسنامه از سایت my.medu.ir قابل دریافت است.

این کد برای تمام داوطلبان الزامی است، زیرا تاثیر معدل در کنکور قطعی است. حتی داوطلبانی که در گذشته سوابق تحصیلی نداشتند، باید برای ایجاد سابقه تحصیلی در آزمون سراسری اقدام کنند.

💢 کد منطقه و یا ناحیه آموزش و پرورش محل اخذ مدرک دیپلم

کد منطقه یک کد ۴ رقمی است که معمولا در بالای کارنامه داوطلبان درج می‌شود. سازمان سنجش برای راحتی داوطلبان هنگام دریافت کد منطقه، لینک دسترسی سریع برای دریافت این کد را در فرم ثبت‌نام کنکور سراسری فراهم کرده است.

برای دریافت کد منطقه اخذ مدرک دیپلم بر روی لینک آن کلیک کرده و نام منطقه آموزش و پرورش (استان محل آموزش) خود را وارد کرده و کدی را که برای ناحیه محل تحصیل فرد در نظر گرفته‌شده‌را در فرم ثبت‌ نام وارد نمایید.

💢 کد دانش‌آموزی

کدی است ۸ تا ۱۱ رقمی که دانش‌آموزان هنگام ثبت‌نام کنکور سراسری باید آن را در فرم ثبت‌نام وارد نمایند. کد دانش‌آموزی دیپلم و پیش‌دانشگاهی داوطلبان نظام قدیم از طریق کارنامه آنان قابل‌ مشاهده است.

اما دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان نظام جدید با مراجعه به سایت مای مدیو می‌توانند کد دانش‌آموزی خود را دریافت نمایند. کد دانش‌آموزی دانش‌آموزان نظام جدید معمولا با شماره ملی‌شان یکسان است.

💢 کد عنوان دیپلم

هر داوطلبی که برای ثبت‌نام کنکور سراسری اقدام می‌کند باید رشته دیپلم خود را مشخص کند.

برای وارد کردن رشته دیپلم نیازی به نوشتن نام رشته نیز بلکه سنجش کدهای مشخصی برای هر رشته در نظر گرفته و داوطلب با وارد کردن کد عنوان دیپلم می‌تواند این‌بند از فرم ثبت‌نام را تکمیل نماید.

💢 کد نظام وظیفه

یکی از مهم‌ترین شرایط اختصاصی ثبت‌نام کنکور سراسری برای داوطلبان مرد مشخص کردن وضعیت نظام وظیفه با استفاده از کدهای مشخص‌شده‌در دفترچه ثبت‌نام است.

تمامی داوطلبان آقا باید در فرم ثبت‌نامی وضعیت نظام وظیفه خود را از طریق کد نظام وظیفه به سازمان سنجش اعلام نمایند. این کدها بین ۱ تا ۱۰ دسته‌ بندی‌ شده‌اند.

برای اطلاع از شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری کلیک کنید.

کدهای لازم برای ثبت نام در کنکور سراسری

نحوه استفاده از سهمیه در زمان ثبت نام کنکور

سهمیه های تاثیر گذار در نتیجه متقاضی در کنکور سراسری هر ساله در دفترچه ثبت نام سازمان سنجش ذکر می شوند و راجع به آن ها توضیح داده خواهد شد، پر استفاده ترین سهمیه ها مربوط به سهمیه های جانبازان، ایثارگران و رزمندگان می باشد که واجدین شرایط می توانند در زمان ثبت نام کنکور خود از آن استفاده نمایند.

هر ساله عده زیادی از افراد اقدام به استفاده از سهمیه های خود برای شرکت در کنکور سراسری می کنند اما بعد از اعلام نتایج متوجه می شوند که سهمیه آن ها اعمال نشده است و تنها علت این مسئله عدم استفاده صحیح از سهمیه در زمان ثبت نام کنکور می باشد.

نحوه استفاده از سهمیه در زمان ثبت نام کنکور به شرح زیر می باشد:

 1. در گام اول فرد باید برای سهمیه خود از سوی مرجع مربوطه (نیروی های مسلح، بنیاد شهید، سازمان ایثارگران و …) تاییدیه دریافت نماید.
 2. در صورت تایید به این افراد یک کد رهگیری داده می شود.
 3. فرد باید این کد رهگیری ۱۲ رقمی را در فرم ثبت نام کنکور سراسری درج کند.
 4. سازمان سنجش بعد از تکمیل فرایند ثبت نام اقدام به دریافت استعلام از مرجع صادر کننده کد رهگیری می کند.
 5. در صورت تایید دز زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرد می تواند نسبت به اعمال سهمیه اطلاع کسب کند.
 6. در صورتی که سهمیه شخص اعمال نشده بود او در مهلت ویرایش می تواند برای دریافت سهمیه به طور مجدد تلاش کند.
 7. بعد از تلاش مجدد برای اعمال سهمیه فرد برای استعلام اینکه آیا سهمیه او اعمال شده یا نه باید به جایی که از آن کد رهگیری دریافت کرده است مراجعه نماید.

برای اطلاع از انتخاب رشته کنکور سراسری کلیک کنید.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1403

دفترچه ثبت نام در آزمون سراسری 1403 به تازگی منتشر شده است و برای ثبت نام و بررسی برخی جزئیات نظیر سهمیه‌ها، آشنایی با کدهای نظام وظیفه و… نیاز است این دفترچه را دانلود نمایید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور
دفترچه ثبت نام نوبت اول کنکور سراسری 1403
دفترچه ثبت نام نوبت دوم کنکور سراسری 1403 (تیر 1403)

همچنین میتوانید برای اطلاع از این جزئیات و آشنایی با کد بخش‌ها، محاسبه نمره کل، خرید کارت اعتباری و… با تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس گرفته و با مشاوران حرفه‌ای ایران تحصیل در ارتباط باشید.

برای مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری روی لینک کلیک کنید.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری

تغییرات و اطلاعیه جدید ثبت نام کنکور

طبق تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی و موافقت رئیس جمهور کنکور 1403-1404 مانند سال گذشته در دو نوبت برگزار می گردد. داوطلبین علاقه‌مند به ثبت نام کنکور سراسری تیر 1403 باید در زمان مقرر به سایت ثبت نام کنکور مرحله دوم مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

کنکور سراسری در 5 گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان مطابق با سال های گذشته خواهد بود که تفاوت کنکور سراسری تیر 1403 با سال های گذشته در دروس عمومی می‌باشد و این دروس در کنکور دی و تیر ماه حذف شده‌اند و فقط سوالات تخصصی در این کنکور می‌باشد.

برای اطلاع از تمدید زمان ثبت نام کنکور سراسری کلیک کنید.

بر اساس اطلاعیه‌های سایت ثبت نام کنکور مرحله دوم، در این کنکور زیر گروه‌های هر یک از گروه‌های آزمایشی حذف شده است به این صورت که ضرایب دروس ثابت در نظر گرفته خواهد شد.

معدل برای ثبت نام کنکور سراسری دو نوبت 1403 به میزان 50 درصد می باشد به این صورت که برای دانش آموزان فارغ التحصیل نظام جدید 6-3-3 تنها نمرات امتحان نهایی پایه دوازدهم در نظر گرفته‌ شده و برای فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی-سالی واحدی نمرات امتحان نهایی دیپلم و پیش دانشگاهی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل به افزایش معدل و بهره برداری از 50 درصد تاثیر معدل گزینه ترمیم معدل را حتما بررسی کنید.

 اطلاعیه: برای داوطلبان نظام جدید، امتحانات پایه دوازدهم به صورت نهایی برگزار می‌شود و معدل امتحانات دهم و یازدهم آنها تاثیری در کنکور 1403 ندارد.

نکات مهم در ثبت نام کنکور سراسری

 داوطلبان باید توجه داشته باشند که کنکور سراسری در حال انجام تغییرات است و هر سال در فرآیند ثبت نام و برگزاری آزمون سراسری تغییراتی ایجاد می‌شود.

بنابراین، توصیه می‌شود داوطلبان برای تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی به برخی نکات خاص توجه کرده و اطلاعات فردی و تحصیلی خود را بر اساس آن وارد نمایند. در ادامه به برخی از این نکات پرداخته می‌شود:

✔️ در آزمون سراسری شرط تجانس رشته وجود ندارد و داوطلبان بدون توجه به مدرک تحصیلی می‌توانند در گروه آزمایشی مورد علاقه خود ثبت نام کنند.

✔️ هر داوطلب می‌تواند در یک گروه آزمایشی اصلی (تجربی، ریاضی و انسانی) و یک یا هر دو گروه آزمایشی شناور یا فرعی (هنر و زبان) شرکت کند.

✔️ متقاضیان شرکت در دو یا سه گروه آزمایشی اصلی و شناور باید هزینه ثبت نام هر رشته را جداگانه پرداخت کرده و دو یا سه سریال اعتباری دریافت کنند.

✔️ متقاضیان شرکت در دو یا سه گروه آزمایشی می‌توانند ثبت نام خود را در یک یا دو نوبت انجام داده و در پایان ثبت نام یک شماره پرونده ۷ رقمی و یک کد رهگیری ۱۶ رقمی دریافت می‌کنند.

✔️ داوطلبان باید کد ملی و رمز عبور را در زمان ثبت نام در سامانه جامع آزمون‌های سراسری تعریف کرده و آن‌ها را همراه داشته باشند.

✔️ پس از برگزاری کنکور سراسری، متقاضیان می‌توانند جواب خود را در وب‌سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مشاهده نمایند. نتایج هر سال به دو مرحله منتشر می‌شود و به داوطلبان اطلاع داده می‌شود.

اگر نیاز به مشاوره تحصیلی کنکور و قبولی تضمینی در این آزمون را دارید می توانید با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید.

نکات مهم در ثبت نام کنکور سراسری

برنامه ریزی کامل کنکور سراسری 1403

با برنامه ریزی درسی دقیق می توانید در کنکور تیرماه موفق شوید و به اهداف خود برسید. نکات زیر را با دقت توجه بفرمایید:

برنامه ریزی کامل کنکور سراسری
زمان بندی صحیح مطالعه
زمان بندی درست و صحیح از اصلی ترین برنامه ریزی های کنکور می باشد. سعی کنید دروس مختلف را در زمان های مشخص در هر روز و در ساعت تقسیم کنید. با این کار باعث آرامش روانی و در نتیجه یادگیری بالا تر می باشد. در هنگام زمان بندی وقتی را برای خواب، بیداری و تفریح مشخص کنید و برای هر درس حداکثر 90 دقیقه زمان بگذارید و در اتمام هر 9 دقیقه 1 الی 15 دقیقه استراحت کنید.
پیش مطالعه و پس مطالعه
به کمک تکنیک پیش مطالعه و پس مطالعه کمک به یادگیری در حافطه بلند مدت خود می شوید و این تکنیک به این صورت است که مطالب هر درس را پس از مطالعه به صورت اجمالی مرور کنید (پس مطالعه) و قبل از مطالعه بخش بعدی همان درس، مطالب نوبت گذشته را مرور نمایید (پیش مطالعه).
تنظیم زمان خواب
زمان خود را به گونه ای تنظیم کنید که قبل از ساعت 24 بتوانید بخوابید و در کل شبانه روز 7 ساعت خواب کامل داشته باشید و سعی کنید از یک ساعت خواب بعدظهر حتما استفاده نمایید تا شادابی لازم بدنی را داشته باشید.

برنامه ریزی کامل کنکور سراسری

اخبار پیرامون سامانه ثبت نام کنکور سراسری

ثبت‌نام برای آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ از فردا هفتم فروردین ماه آغاز می‌شود. ثبت‌نام برای رشته‌های مختلف از آزمون دوره‌های روزانه تا دانشگاه آزاد اسلامی انجام می‌شود.

داوطلبان باید شرایط و ضوابط ثبت‌نام را مطالعه کرده و در صورت داشتن شرایط، ثبت‌نام کنند. اطلاعات بیشتر از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس است. داوطلبان بدون سابقه تحصیلی کامل باید اقدام به ایجاد سابقه تحصیلی برای دروس عمومی و اختصاصی کنند.

در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳، داوطلبانی که نمرات اختصاصی خود را دارند باید ثبت‌نام کنند، اما نیازی به شرکت در جلسه آزمون ندارند.


جمع‌بندی مقاله ثبت نام کنکور سراسری

ثبت نام کنکور سراسری در مرحله دوم باید در 7 الی 12 فروردین 1403 می باشد. متقاضیان برای ثبت نام باید به وبسایت sanjesh.org مراجعه نمایند و از این طریق به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.

شما قبل از شروع فرآیند ثبت نام باید اقدام به مطالعه دقیق دفترچه ثبت نامی کنید که در سایت سنجش ثبت نام کنکور قرار گرفته می شود.

البته ما نحوه ثبت نام کنکور را به طور کامل شرح دادیم. همچنین ما در این مقاله لینک دانلود دفترچه گروه های مختلف سراسری را قرار داده ایم.

با ورود به بخش ثبت نام در وبسایت سازمان سنجش می توانید فرایند ثبت نام خود را آغاز کنید. داوطلبین برای ثبت نام باید دو دسته از شرایط اختصاصی و عمومی را دارا باشند که در این مقاله به توضیح آن پرداختیم و در انتها بعد از پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی با تکمیل فرم های ثبت نامی و آپلود عکس می توانید کد رهگیری ثبت نام را دریافت کنید.

برای دانلود فایل PDF مقاله کلیک کنید.

4.4/5 - (14 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام کنکور خود را با یک تماس به ما بسپارید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط ثبت نام در کنکور تیر 1403 چیست؟

شرایط پذیرش متقاضیان به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم بندی می شود. از مهمترین آنها میتوان به دارا بودن دیپلم نظام قدیم یا جدید، عدم سوءسابقه و داشتن معافیت موقت و یا دائم برای آقایان اشاره کرد.

زمان ثبت نام کنکور 1403 در نوبت دوم مشخص شده است؟

بله؛ ثبت نام کنکور 1403 برای نوبت دوم از تاریخ 7 فروردین شروع شده و تا 12 فروردین ادامه دارد.

 برای ثبت نام کنکور به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای ثبت نام در کنکور سراسری احتیاج به مدارک هویتی و تحصیلی دارید که در مقاله به صورت مفصل بیان شده است.

نظرات

163 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام کنکور سراسری 1403 آغاز شد + ورود سایت اصلی sanjesh.org»

 1. Avatar photo محسن اکبری گفت:

  سلام.کنکور تیرماه احتمال تمدید داره توی اردیبهشت ‌.واگه نشد موقع ویرایش میشه

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   در زمان دریافت کارت ورود به جلسه میتوانید ویرایش را انجام دهید

 2. Avatar photo مهدی گفت:

  سلام من کد نظام وظیفه رو ۵ زدم بعد توی تأیید نهایی هم همون کد ۵ رو زده بود بعد که رفتم پرینت بگیرم نوشته کد ۴ مشخصات کد ۴ رو نوشته بود درحالی که باید ۵ میشد این چه مشکلیه برای همه هست یا فقط برای منه

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   مشکل از طرف سایت هستش یا به سازمان سنجش درخواتس اینترنتی بزنید یا در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه ویرایش کند

 3. Avatar photo نیما گفت:

  موقع ثبت نام کنکور وقتی هنوز معدل 12اممون نیومده چجوری جزو سوابق تحصیلی حساب میکنن نمره هامونو؟

  1. Avatar photo Pooya Pashazadeh گفت:

   درود بر شما. معدل سال دوازدهم در زمان ثبت نام کنکور تاثیری نداشته و این تاثیر پس از مشخص شدن نمره‌های امنحانات نهایی شما مستقیما بر روی نتیجه آزمون سراسری موثر واقع می‌شوند.

 4. Avatar photo ضیایی گفت:

  کسایی که برای کنکور نوبت اول نتونستن ثبت نام کنن الان میتون توی جفتش ثبت نام کنن؟

  1. Avatar photo Pooya Pashazadeh گفت:

   سلام. متاسفانه خیر. ثبت نام روزهای 7 تا 12 فروردین 1403 مختص داوطلبان شرکت در نوبت دوم کنکور سراسری یعنی تیر 1403 است. ثبت نام نوبت اول از 5 تا 11 آذر ماه 1402 انجام شده است.

  2. Avatar photo Pooya Pashazadeh گفت:

   سلام. خیر ثبت نام فروردین 1403 برای آزمون سراسری نوبت دوم (تیر) است.

 5. Avatar photo منصور اعلایی گفت:

  سلام الان اونایی که میخوان تیر 1403 کنکور بدن ثبت نامشون از 7 فروردینه یا این مال کنکور سراسریه اردیبهشته؟

 6. Avatar photo adel گفت:

  درود .
  من داوطلب نظام جديدي كنكور بودم .
  يكبار از دانشگاه پيام نور انصراف دادم.
  و هم اكنون دانشجو روزانه فوريت پزشكي ورودي مهر 1402 هستم .
  سوال : اگر در كنكور 1403 ثبت نام كنم ‘ و آزمون شركت كنم’ جواب نهايي كنكور’ مثلا قبولی رشته برام اعلام ميشه؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله نتایج برای همه داوطلبانی که آزمون شرکت کرده و انتخاب رشته انحام داده اعلام می شود در نظر بگیرید داوطلبان اقا در هر مقطع یک بار حق انصراف دارند

  2. Avatar photo حمیدرضا مدنی گفت:

   سلام بنده ۴۲ ساله و کارشناس منابع طبیعی هستم. در کنکور ۱۴۰۳ میخواستم شرکت کنم برای رشته تغذیه، مشاوره میخواستم و کمک برای دروس و منابع و تست زنی

   1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

    سلام وقت بخیر
    با مشاوران مجموعه تماس بگیرید

 7. Avatar photo adel گفت:

  سلام .
  من يكبار از دانشگاه پيام نور انصراف دادم ‘
  کارت پابان خدمت هم ندارم .
  و مهر 1402 وارد علوم پزشكي رشته فوريت پزشكي اصفهان شدم و در حال تحصیلم.

  اگر بخوام دوباره كنكور ثبت نام كنم و رشته فوريتهاي پزشكي در شهر شيراز قبول شوم .
  ميشه از فوريت پزشكي اصفهان به فوريت پزشكي شيراز برم ؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در صورت انصراف از تحصیل برای بار دوم می بایست برای سربازی اقدام کنید و بعد ازدریافت کارت پایان خدمت ادامه تحصیل داشته باشید

 8. Avatar photo Samira گفت:

  سلام حداکثر شرایط سن قبولی ثبت نام در کنکور فرهنگیان ۱۴۰۳ چند هست؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   حداکثر 22 سال تمام

 9. Avatar photo خادم گفت:

  سلام کسی که الان برای کنکور ثبت نام می‌کنه امتحانش میشه اردیبهشت؟؟
  بعد برای تیر دوباره باید ثبت نام کنیم؟

  1. Avatar photo Pooya Pashazadeh گفت:

   درود بر شما. ثبت نام 5 تا 11 آذر برای کنکور نوبت اول یعنی 6 و 7 اردیبهشت میباشد. برای ثبت نام نوبت دوم باید جداگانه اقدام فرمایید.

 10. Avatar photo دانیال گفت:

  سلام
  من با سایت قدیم سنجش بلدم کار کنم. آدرس اونو ندارید من ثبت نام رو اونجا انجام بدم؟

  1. Avatar photo Pooya Pashazadeh گفت:

   درود بر شما. در حال حاضر ثبت نام فقط از طریق سایت رسمی سنجش sanjesh.org انجام میشود.

  2. Avatar photo نسرین گفت:

   سلام چرا نمیتونم ویرایش کنم ؟؟

   1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

    سلام وقت بخیر
    متاسفانه سامانه سنجش باگ دارد در زمان های بعدی تلاش نمایید

 11. Avatar photo ندا پیروز مهر گفت:

  برای ثبت نام کنکور سراسری به چه سایتی باید مراجعه کنم؟

  1. Avatar photo khoove گفت:

   سلام وقتتون بخیر. برای ثبت نام کنکور سراسری 1403 به سایت sanjesh.org مراجعه کنید.

 12. Avatar photo سمانه گفت:

  سلام وقتتون بخیر من میخوام هم کنکور انسانی شرکت کنم هم زبان. موردی نداره؟

  1. Avatar photo khoove گفت:

   سلام روزتون بخیر. خیر موردی نداره. میتونید در زمان ثبت نام کنکور سراسری 1403 دو گروه شناور و یک گروه اصلی انتخاب کنید.

 13. Avatar photo حامد گفت:

  زمان ثبت نام کنکور سراسری کیه؟؟؟

  1. Avatar photo khoove گفت:

   سلام وقتتون بخیر. زمان ثبت نام کنکور سراسری 1403 از 5 تا 11 آذر ماه و 7 تا 12 فروردین ماه، اعلام شده است.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام سایت مای سنجش + ورود پروفایل شخصی my.sanjesh.org

  ثبت نام سایت مای سنجش 1403 + ورود پروفایل my.sanjesh

  ثبت نام در سایت مای سنجش و ورود به پروفایل سازمان سنجش از طریق آدرس my.sanjesh.org یکی از مراحل مهم برای داوطلبان کنکور و آزمون‌های سراسری در ایران است. با ثبت نام و ورود به این سایت، کاربران می‌توانند به...
 • کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای portaltvo

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای ۱۴۰۳ برای داوطلبانی که در مرحله آزمون کتبی نمره حد نصاب را کسب نموده اند، الزامی می باشد. بر این اساس، متقاضیان گرامی بایستی در زمان های مقرر و قبل...
 • کارت ورود به جلسه کنکور

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ + sanjesh.org

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ از طریق وارد کردن اطلاعات کارت ملی خود در سایت سنجش انجام می‌شود. تاریخ تحویل کارت عموماً چند روز قبل از زمان‌های مقرر برای برگزاری آزمون اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند...
 • کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403 | sanjesh

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای برای متقاضیان این آزمون الزامی است. برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور فنی حرفه ای با کد ملی باید از طریق سایت sanjesh.org اقدام کنید. شرکت کنندگان این آزمون...
تماس با مشاور