ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش + request.sanjesh.org

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۵۹
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۳
سیستم پاسخگویی سازمان سنجش
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش برای استفاده کلیه افراد و داوطلبان کنکوری فعال شد. کلیه متقاضیان می‌توانند در صورت نیاز به استفاده از سامانه ثبت درخواست سنجش وارد نشانی request.sanjesh.org شده و درخواست خود را در این سامانه درج فرمایند. همچنین در صورت داشتن اعتراض به نتیجه کنکور سراسری در مقاطع تحصیلی ارشد، کارشناسی و دکتری می‌توانید از سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور استفاده کنید.

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

سازمان سنجش با فراگیر شدن سامانه‌های اینترنتی تصمیم به راه اندازی سامانه‌ای تحت عنوان سامانه میز خدمت الکترونیک را گرفت تا با وارد کردن رمز سنجش کاربران بتوانند از خدمات آن استفاده کنند. سامانه‌ای بسیار مفید و کاربردی که می‌تواند مورد استفاده تمامی داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در کنکور سراسری، ورودی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی باشد.

در رابطه با نحوه ثبت درخواست در سامانه میز خدمت الکترونیک سازمان سنجش و آموزش کشور باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که تنها در صورت در اختیار داشتن مستندات و مدارک لازم می‌توانید برای ثبت درخواست خود در این سامانه اقدام بفرمایید.

در غیر این صورت، استفاده از این سامانه برای ارائه درخواست به هیچ وجه مقدور نیست. همچنین در صورت بروز مشکل بهتر است از پشتیبانی سازمان سنجش کمک بگیرید.

موارد استفاده از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

موارد استفاده از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

همواره این امکان برای داوطلبان و کنکوری‌های عزیز وجود دارد که از نتیجه آزمون خود رضایت کافی را نداشته و تمایل به اعتراض به رتبه یا نتیجه نهایی کنکور را داشته باشند. از طرفی، احتمال فراموشی یا گم کردن شماره پرونده،‌ شماره داوطلبی و کد رهگیری کنکور نیز برای افراد و داوطلبان وجود دارد. اینجاست که می‌توانید برای ثبت درخواست اعتراض یا بازیابی شماره داوطلبی، شماره پرونده و کد رهگیری و پیگیری درخواست سازمان سنجش از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش استفاده کنید.

البته در صورت نیاز به کمک در زمان ورود و استفاده از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش امکان استفاده از پشتیبانی آنلاین سنجش نیز برای شما وجود داشته و می‌توانید برای این امر اقدام کنید.

سوال داری؟

امکانات مختلف سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

سامانه ثبت درخواست سنجش یکی از کاربردی‌ترین سامانه‌های سازمان سنجش به شمار می‌آید، چرا که امکانات زیادی برای داوطلبان کنکور به ارمغان آورده است که موجب آنلاین شدن بسیاری از خدمات نظیر دریافت شماره داوطلبی و شماره پرونده، اعتراض به سوالات کنکور سراسری و… شده است.

امکان دریافت شماره داوطلبی و شماره پرونده

شمار زیادی از داوطلبان کنکور در حفظ و نگهداری از شماره پرونده و یا شماره داوطلبی خود کوشا نیستند و آن‌ها را در نزد خود حفظ نمی‌کنند. در نتیجه، در روز اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور با مشکل مواجه شده و نمی‌‌توانند به سامانه ورود کنند و در زمان انتخاب رشته نیز نمی‌توانند کد رشته های تحصیلی سازمان سنجش را در زمان مقرر وارد کنند. داوطلبان از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش می‌توانید اطلاعاتی که فراموش کرده‌اند را بازیابی کنند.

اعتراض به سوالات کنکور سراسری

برخی از داوطلبان کنکور پس از اتمام آزمون و انتشار کلید سوالات رضایت کافی را از نحوه تصحیح پاسخ برگ‌های خود نداشته و به دنبال اعتراض به پاسخ یک یا چند مورد از سوالات هستند. این امر با مراجعه به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش برای داوطلبان فراهم شده است و آن‌ها می‌توانند با ورود به سامانه ثبت درخواست سنجش و استفاده از کمک پشتیبانی آنلاین سنجش اعتراض خود را ثبت کنند.

اعتراض به رتبه کنکور سراسری

افراد زیادی هستند که در زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری دکتری، کارشناسی ارشد یا کارشناسی به رتبه کنکور خود معترض بوده و به نظرشان اشتباهی در تصحیح پاسخ نامه صورت گرفته است. سازمان سنجش آموزش کشور با راه اندازی سامانه ثبت درخواست سنجش امکان اعتراض به رتبه را برای داوطلبان فراهم کرده و آن ها می‌توانند با مراجعه به این سایت برای ثبت اعتراض خود اقدام کنند.

اعتراض به نتیجه نهایی کنکور سراسری

اکنون با راه اندازی شدن پشتیبانی آنلاین سنجش به جز امکان اعتراض به رتبه کنکور هر داوطلب کنکوری می‌تواند برای ثبت درخواست اعتراض خود به نتیجه نهایی آزمون‌های ارشد، دکتری و همین‌طور کارشناسی به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه کند. این امر از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و مراجعه به بخش مختص ثبت اعتراض برای هر کدام از متقاضیان و داوطلبان کنکوری صورت می‌گیرد.

نحوه ورود به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

در این قسمت با شما همراه هستیم تا اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه ورود به سامانه ثبت درخواست سنجش مرور کنیم و به صورت تصویری با نحوه ورود و استفاده از این سامانه پرکاربرد و مفید آشنا شوید.

نحوه ورود به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

در اولین قدم باید برای عضویت در سامانه سنجش اقدام کنید. برای اینکار ابتدا آدرس این سایت را به نشانی sanjesh.org در مرورگر خود درج بفرمایید. پس از ورود به صفحه اصلی سامانه سنجش، روی گزینه سایت قدیم در بالای صفحه کلیک کنید.

راهنمای تصویری سیستم پاسخگویی سنجش

البته دقت داشته باشید که امکان ورود مستقیم به آدرس request.Sanjesh.org هم وجود دارد. پس از ورود به پوسته قدیمی سامانه سنجش، روی گزینه ورود به سیستم پاسخگویی در بالای صفحه سمت صفحه کلیک کنید.

راهنمای تصویری سیستم پاسخگویی سنجش

حالا در سامانه پاسخگویی هستید. می‌توانید سوال خود را از طریق برگه سمت راست در سوالات متداول سامانه جستجو کنید. برای اینکار نیازی به ورود و عضویت نیست. این قسمت با پیکان آبی رنگ در تصویر مشخص شده است؛ اما اگر از این طریق به پاسخ خود نمی‌رسید، باید روی گزینه عضویت در سامانه کلیک کنید. این قسمت با پیکان قرمز مشخص شده است.

راهنمای تصویری سیستم پاسخگویی سنجش

در این صفحه اطلاعاتی از شما درخواست شده که باید در تمامی فیلد‌ها اطلاعات صحیح وارد کنید.

راهنمای تصویری سیستم پاسخگویی سنجش

پس از تکمیل فرم، روی گزینه تایید در پایین همین صفحه کلیک کنید، تا وارد مرحله بعد شوید.راهنمای تصویری سیستم پاسخگویی سنجش

اگر قبلا در سامانه عضو شده‌اید، روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید. در برگه جدید اطلاعات پروفایل خود را وارد کنید تا وارد سامانه شوید.

راهنمای تصویری سیستم پاسخگویی سنجش

در صورت انجام صحیح و کامل تمامی مراحل ذکر شده در بالا، صفحه‌ای تحت عنوان سیستم ارسال درخواست برایتان باز می‌شود. در این صفحه مواردی در سمت راست گنجانده شده است که باید از میان آن‌ها گزینه درخواست جدید را انتخاب کنید.

با کلیک روی گزینه درخواست جدید، باید از لیست کشویی موجود در صفحه نام آزمون و سال تحصیلی مورد نظر را انتخاب کنید. پس از انتخاب این دو مورد مهم (سال و نام آزمون) صفحه جدیدی برایتان باز می‌شود که در آن براساس درخواست خود باید بر روی یکی از گزینه‌های به نمایش درآمده کلیک کنید.

فیلد اول مربوط به درج نوع مشکل است که باید از لیست کشویی تعبیه شده در سامانه مشکل خود را از میان مشکلات مختلف انتخاب بفرمایید.

دومین فیلد مربوط به عنوان مشکل است که باید آن را در جای خود وارد کنید. فیلد سوم مربوط به درج پیام درخواست است که باید به طور مختصر در رابطه با درخواستی که دارید توضیح دهید.

آخرین فیلد مربوط به کد امنیتی است که سیستم به شما می‌دهد و باید این کد را دیر فیلد مربوطه وارد کنید و در ادامه بر روی دکمه سبز رنگ تأیید کلیک کنید.

همراهان عزیز دقت داشته باشند که کارشناسان پاسخگویی سنجش با مطالعه درخواستی که در سامانه وارد کرده‌اید، ابتدا به مشکل شما پی می‌برند و سپس برای حل آن اقدام می‌کنند. بدین معنی که باید اطلاعات دقیق، صحیح و مختصری را در رابطه با مشکلی که دارید در فیلدهای مربوطه وارد کنید تا کارشناس مربوطه کاملا متوجه باشند که چه مشکلی دارید و چگونه آن را از سر راهتان بردارند.

برای پیگیری درخواست سامانه سنجش کلیک کنید.

چگونه می‌توان از نتیجه ثبت درخواست در سامانه سنجش مطلع شد؟

در رابطه با نحوه اطلاع از نتیجه ثبت درخواست باید عرض کنیم که اینکار به صورت اینترنتی برای شما انجام می‌شود و هیچ نیازی به مراجعه حضوری به سازمان سنجش نیست. در واقع، پس از ثبت درخواست خود در سامانه سنجش کد هفت رقمی از طریق سیستم برایتان ارسال می‌شود که باید با استفاده از آن وارد سامانه شده و برای اطلاع از نتیجه ثبت اعتراض یا درخواست خود اقدام کنید.

اعلام نتیجه ثبت درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش زمان زیادی طول نمی‌کشد. به این صورت که به طور معمول پس از ثبت درخواست نتیجه بین یک الی سه روز کاری خدمت داوطلبان اعلام می‌شود.

در صورت سبز بودن رنگ درخواست خود می‌توانید از پاسخ دادن مشاورین سازمان سنجش و آموزش کشور مطلع شوید.

اگر رنگ درخواست شما آبی بود، به این معناست که هنوز مشاوران در حال بررسی آن هستند و امکان اطلاع از پاسخ برایتان وجود ندارد.

راهنمای لازم داری؟

اخبار پیرامون سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

هنگام ارسال درخواست الکترونیکی در میز خدمت الکترونیک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

اولین مورد این که، در زمان ارسال درخواست در میز خدمت الکترونیک الزاماً باید مدارک و مستندات لازم را در سامانه میز خدمت الکترونیک درج کنید.

مورد دوم این که امکان استفاده از سامانه الکترونیکی میز خدمت الکترونیک برای دریافت شماره پرونده و داوطلبی یا اعتراض به نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری جهت داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در کنکور سراسری ورودی دانشگاه‌ها وجود ندارد.

برای استفاده از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش نیاز به ثبت نام در سامانه است؟

استفاده از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش و بهره گیری از امکانات مختلف آن نیاز به ثبت نام در این سامانه دارد. در واقع، بدون ثبت نام و درج مشخصات لازم در سامانه سنجش امکان استفاده از بخش‌های مختلف سامانه ثبت درخواست سنجش برای شما دوست عزیز وجود ندارد.

امکان برداشتن محدودیت شرکت در آزمون سراسری

در صورت شرکت در هر یک از کنکورهای مقطع مختلف دکتری،‌ کارشناسی و یا کارشناسی ارشد و قبولی و پذیرش در دوره روزانه دانشگاه‌ها و عدم حضور در دانشگاه محل قبولی، امکان شرکت در کنکور سال آینده به شما داده نمی‌شود. اما سازمان سنجش با راه اندازی سیستم پاسخگویی این مشکل را برطرف کرده و با مراجعه به این بخش از سامانه می‌توانید برای رفع این محدودیت اقدامات لازم را انجام دهید.

البته به جز تمامی این موارد گفته شده در صورتی که سهمیه‌های لازم برای شما در رتبه و یا نتایج نهایی کنکور تان اعمال نشده است و یا اگر موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری خود نشده‌اید می‌توانید درخواست خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ثبت کنید تا پیگیری‌های لازم برایتان انجام شود.

خلاصه مقاله سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش جهت ارتباط با این سازمان به صورت غیر حضوری و اینترنتی راه اندازی شده است. از طریق سیستم پاسخگویی یا میز خدمت الکترونیک، می‌توانید به نتیجه کنکورهای مختلف، سوالات کنکور و یا هر چیز مرتبط دیگری اعتراض خود را ثبت کنید. همچنین این سیستم امکان بازیابی اطلاعات از دست رفته مثل کد رهگیری را هم به شما می‌دهد. نحوه ثبت نام در سامانه و چگونگی ثبت اعتراض به صورت تصویری در این مقاله بررسی شد و امکانات مختلف سیستم نیز معرفی شدند.

اگر در مورد هر یک از کنکورهای سراسری، سوالات، پاسخنامه و یا اعلام نتایج اعتراضی دارید، می‌توانید آن را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ثبت کنید تا کارشناسان سنجش طی نهایتا سه روز به شما پاسخ دهند. برای اینکار ابتدا باید در سامانه ثبت نام کنید. اگر در هر یک از این مراحل احتیاج به راهنمایی دارید، یا در دریافت پاسخ با مشکل مواجه شده‌اید، می‌توانید از طریق شماره 9099075307 با مشاوران ما در مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید تا در این زمینه راهنمایی‌تان کنند.

برای دریافت PDF مقاله سیستم پاسخگویی سازمان سنجش کلیک کنید.

3.7/5 - (4 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش چیست؟

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش سامانه‌ای است که از طریق ورود به آن می‌توانید برای ثبت درخواست‌های مختلف خود اقدامات لازم را انجام دهید.

آیا امکان استفاده از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش برای داوطلبان تمامی مقاطع تحصیلی وجود دارد؟

بله. تمامی داوطلبان در مقاطع مختلف ارشد، دکتری، کارشناسی، کاردانی به کارشناسی می‌توانند از این سامانه استفاده کنند.

آیا فرآیند پاسخگویی به درخواست‌ها در سامانه ثبت درخواست سنجش سریع انجام می‌گیرد؟

بله. تیم پشتیبانی آنلاین سنجش سعی در پاسخگویی سریع به داوطلبان کنکوری را دارند.

نظرات

59 دیدگاه دربارهٔ «سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش + request.sanjesh.org»

 1. Avatar photo ماه گفت:

  سلام خسته نباشید رمز عبور فراموش کردم برای کارت ورود به جلسه کنکور باید چیکار کنم؟

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   میتوانید از قسمت بازیابی رمز اقدام نمایید.
   مشاوره مربوطه در این زمینه جناب آقای فتح اللهی داخلی 104 از ساعت 16 الی 23 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند.

 2. Avatar photo ستایش گفت:

  سلام وقت بخیر من پست الکترونیکم رو فراموش کردم
  و الان که میخوام به نتایج کنکور اعتراض بزنم
  سایت برام بالا نمیاد
  شما میدونید باید چکار کنم؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما می توانید از طریق لینک حذف سیستم پاسخگویی سازمان سنجش پرتال صفحه خود را حذف کنید مجدد ثبت نام کنید در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با کارشناس متخصص سازمان سنجش خانم مرادیان داخلی 112 از ساعت 8/30 صبح الی 17/30 از طریق شماره 9099075307 بدون گرفتن کد با تلفن ثابت از سراسر کشور ارتباط برقرار کنید

 3. Avatar photo ali گفت:

  سلام
  من دیپلم کاردانش دارم
  میخوام کنکور تجربی شرکت کنم
  رتبه ۶۷۰ بیارم
  برای پزشکی
  ولی میگن کنکور سال دیگه ۴۰ درصد هست بقیش سابق تحصیلی تجربی ۶۰ درصد
  من سابق تحصیلی ندارم برای کاردانش هستم
  چکار کنم رتبه ۶۷۰ بیارم کنکور تجربی خواهشن کمک کنین من سربازی هم رفتم تموم شد ۲۱ سالمه دیپلم کاردانش دارم

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   طبق اطلاعیه سازمان سنجش کنکور 1403 با تاثیر قطعی 50 درصد و تاثیر نمره ازمون 50 درصد برگزارخواهدشد در سال های بعدی احتمال تغییر این میزان تاثیر وجود دارد شما برای شرکت در کنکور تجربی می بایست برای ایجاد سوابق در کنکور تجربی اقدام کنید جهت راهنمای کامل تان برای ایجاد سوابق تحصیلی و راهنمای ثبت نام در کنکور تجربی سایر اطلاعات مربوط به کنکور تجربی می توانید با مشاور متخصص کنکور خانم مرادیان داخلی 112 از ساعت 8/30 صبح الی 17/30 از طریق شماره 9099075307 بدون گرفتن کد با تلفن ثابت از سراسر کشور ارتباط برقرار کنید

 4. Avatar photo Mohana گفت:

  سلام وقتتون بخیر،من از تاریخ انتخاب رشته جا موندم به دلیلی.امکان این هست بتونم از طریقی انتخاب رشته کنم و رشته های مجازم رو ببینم؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   امکان این را دارید به سازمان سنجش درخواست دهید تا برسی شود به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشدخانم همامی داخلی ۱۰۲ در ساعات ۱۱ الی ۲۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 5. Avatar photo م ش گفت:

  برا دبیری هرچند اعتراض وارد بشه نمیشه مگه مشکل فنی از سازمان پاسخگو چه کار کنم تو راخدا راهنمایی کنید ممنون

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   باید چند بار اقدام کنید تا باگ سیستم برطرف شود.

 6. Avatar photo علی اصغر گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  کارنامه درصد های کنکور اردیبهشت اومده و برای من زده منطقه ۳ ذر صورتی که من موقع ثبت نام کد سهمیه مو وارد کردم و باید جزو ایثارگران ب حساب بیلم
  میشه کمکم کنید ممنون از تون

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   باید در سایت سنجش درخواست بدید مجدد چک کنند.

 7. Avatar photo M گفت:

  آیا امکان باز شدن دوباره سازمان سنجش برای ثبت نام ترمیم معدل هست؟

  آیا سایت سازمان سنجش دوباره باز میشود؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شروع شدن ازمون ترمیم معدل امکان تمدید وجود ندارد

 8. Avatar photo M گفت:

  آیا امکان باز شدن دوباره سازمان سنجش برای ثبت نام ترمیم معدل هست؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شروع ازمون ترمیم امکان تمدید وجود ندارد

 9. Avatar photo محدثه گفت:

  تورو خدا پیگیری کنید سایت پر از باگه.ثبت نام ترمیمم انجام نمیشه نمی‌دونم چیکار کنم خواهش میکنم اطلاع رسانی کنید

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در زمان های بعدی تلاش نمایید

  2. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما یا در ساعات اخر شب امتحان کنید ویا با مشاورا ن مربوطه تماس بگیرید تا ثبت نام انجام دهند برای شما

 10. Avatar photo محدثه گفت:

  سلام تورو خدا پیگیری کنید سایت برای من دروس بالا نمیاره ک ثبت نام ترمیم انجام بدم خواهش میکنم صدامونو برسونید داریم دیوونه میشیم

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه مشکل از باگ سامانه می باشد در زمان های متعدد تلاش نمایید

 11. Avatar photo .... گفت:

  سلام عزیز امسال امکان ترمیم برای افرادی ک درس پاس نشده دارن وجود داره ؟
  چن روزه نوشته بزودی فعال نیشود شما اطلاعی ازین بابت دارین ؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در صورت گرفته شدن دیپلم می توانید در دوره های ترمیم ثبت نام کنید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام سایت مای سنجش + ورود پروفایل شخصی my.sanjesh.org

  ثبت نام سایت مای سنجش 1403 + ورود پروفایل my.sanjesh

  ثبت نام در سایت مای سنجش و ورود به پروفایل سازمان سنجش از طریق آدرس my.sanjesh.org یکی از مراحل مهم برای داوطلبان کنکور و آزمون‌های سراسری در ایران است. با ثبت نام و ورود به این سایت، کاربران می‌توانند به...
 • کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای portaltvo

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای ۱۴۰۳ برای داوطلبانی که در مرحله آزمون کتبی نمره حد نصاب را کسب نموده اند، الزامی می باشد. بر این اساس، متقاضیان گرامی بایستی در زمان های مقرر و قبل...
 • کارت ورود به جلسه کنکور

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ + sanjesh.org

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ از طریق وارد کردن اطلاعات کارت ملی خود در سایت سنجش انجام می‌شود. تاریخ تحویل کارت عموماً چند روز قبل از زمان‌های مقرر برای برگزاری آزمون اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند...
 • کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403 | sanjesh

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای برای متقاضیان این آزمون الزامی است. برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور فنی حرفه ای با کد ملی باید از طریق سایت sanjesh.org اقدام کنید. شرکت کنندگان این آزمون...
تماس با مشاور