تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
hamgam.medu.ir

hoosh.medu.ir ورود به سامانه ثبت نام و نتایج آزمون هفتم 1400

hamgam.medu.ir
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام مدارس سمپاد پایه هفتم آغاز شد دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند به منظور تکمیل ثبت نام صرفا وارد سامانه hoosh.medu.ir شوند و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند شایان ذکر است در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شوید با تصویر بالا رو به رو خواهید شد در غیر این صورت هیچ سامانه دیگری متولی امر ثبت نام نخواهد بود شایان ذکر است در صورتی که برای ورود به سامانه و یا در تکمیل فرایند ثبت نام با سوال یا مشکلی مواجه شدید می توانید از طریق سامانه مشاوره تلفنی ایران تحصیل به شماره 9099072952 (تماس از طریق تلفن ثابت) سوالات خود را مطرح کنید.

  • متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه مدارس سمپاد اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی hoosh.medu.ir انجام می گیرد.
  • در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در روند انجام امور در این سامانه می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید. شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی خصوصی است که هیچ ارتباط سازمانی با سامانه مدارس سمپاد ندارد.

دانش آموزان عزیزی که اقدام به ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 1400 -1401 در سامانه hoosh.medu.ir نموده اند، چند روز پس از برگزاری آزمون، به صورت الکترونیک مطابق با راهنمایی که در ادامه خواهد آمد می توانند کارنامه خود را دریافت نمایند. در سامانه ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir نیز نتایج قابل مشاهده می باشد.

 

 

توجه توجه: کلیه امور ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم از سامانه hoosh.medu.ir انجام می گیرد و ایران تحصیل صرفا در راستای راهنمایی در صورت بروز مشکل در فرایند ثبت نام در خدمت اولیا گرامی خواهد بود

 

 

کلیه دانش آموزان و اولیای گرامی جهت اطلاع از نحوه ورود به سامانه hoosh.medu.ir ، مشاهده کارنامه و برنامه ریزی قبولی در آزمون سمپاد می توانند از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایند

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از سراسر کشور پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir

جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم 1401 – 1400 دانش آموزان عزیز و اولیای محترم می توانند به سامانه hoosh.medu.ir مراجعه نموده و پس از وارد نمودن کد ملی و رمز عبور خود نتیجه مورد نظر را دریافت نمایند و یا نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان اقدام نمایید.

آن دسته از دانش آموزانی که نسبت به کارنامه موجود در سامانه hoosh.medu.ir اعتراض دارند می توانند اعتراض خود را با استفاده از سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ارائه نمایند. نتایج اعتراض ثبت شده شما در تاریخ 15 خرداد ماه در سامانه مذکور قابل مشاهده می باشد.

توجه : آن دسته از دانش آموزانی که به هر دلیلی به رمز عبور همگام دسترسی ندارند و یا اینکه مایل به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان می باشند می توانند با شماره های پشتبانی و مشاوران آزمون تیزهوشان که در جداول مندرج می باشد تماس حاصل نمایند.

 

 

 

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان صرفا به نشانی hoosh.medu.ir می باشد سایت ایران تحصیل متولی راهنمایی و مشاوره در خصوص این سامانه است برای ورود به سامانه میتوانید روی لینک کلیک نمائید

 

 

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم – hoosh.medu.ir

پیرو اطلاعیه سازمان سمپاد پذیرش مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه های ششم به هفتم نیز پابرجا خواهد بود و پذیرش داوطلبان از طریق سامانه اعلام نتایج تیزهوشان انجام خواهد گرفت، لازم به ذکر است با توجه به تصمیمات شورای انقلاب فرهنگی کشور مبنای پذیرش همانند سنوات قبل آزمون خواهد بود.

با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برگزاری طرح شهاب فعلا با تاخیر مواجه شده اما مفاد آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مورد تغییراتی قرار گرفته که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

لازم به ذکر است با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و زمان برگزاری آزمون و همچنین تغییرات پیش آمده در مفاد آزمون بهترین کتاب ها برای قبولی در آزمون تیزهوشان را می توانید با کلیک روی مقاله تهیه کنید تا درصد موفقیت داوطلب بالاتر برود.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم علی رغم پیگیری های انجام گرفته هنوز به صورت قطعی مشخص نشده اما داوطلبان گرامی در نظر داشته باشند که قبل از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سامانه دریافت رمز عبور همگام مدارس نسبت به اخذ کد همگام اقدام نمایند تا در روند ثبت نام وی مشکلی بوجود نیاید.

به اطلاع می رسانیم کلیه اخبار ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه sampad.medu.ir اطلاع رسانی خواهد شد و سامانه hoosh.medu.ir صرفا جهت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ششم به هفتم تعبیه شده است.

 

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

دانش آموزان مایل به شرکت در مدارس تیزهوشان باید تابعیت ایرانی داشته باشند. آن دسته از دانش آموزان اتباع غیر ایرانی متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان مطابق بخشنامه باید در زمان دیگری به سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان مراجعه نمایند.

از نظر شرایط معدلی دانش آموزان متقاضی ورود به تیزهوشان پایه هفتم باید در تمامی دروس نمره خیلی خوب را در نوبت دوم پایه پنجم و همچنین نمره خیلی خوب در تمامی دروس نوبت اول پایه ششم را کسب نموده باشند.

تبصره های در نظر گرفته شده در دفترچه آزمون تیزهوشان 1400 برای شرایط معدلی شامل : دانش آموزانی است که در مجموع دو سال تحصیلی پایه های پنجم و ششم ابتدایی نهایتا در یکی از دروس خود نمره خوب را دریافت نموده باشند.

والدین و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند در صورت هرگونه مغایرت مدارک و همچنین اشتباه در وارد نمودن اطلاعات مورد نظر در ثبت نام ، حتی در صورت پذیرش ، ثبت نام دانش آموزان مورد نظر لغو خواهد شد.

 

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج مدارس تیزهوشان hoosh.medu.ir از نوزدهم الی بیست و چهارم فعال خواهد داشت

 

راهنمای ثبت نام در سامانه hoosh.medu.ir

با توجه به عدم تسلط برخی دانش آموزان و اولیا گرامی نسبت به نحوه انجام ثبت نام از طریق سامانه آموزشی کوتاه و مفید برای ورود و ثبت نام در سایت www.hoosh.medu.ir ارائه می کنیم تا شما را با نحوه ثبت نام در سایت آشنا کنیم.

نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

دانش آموزان و اولیا گرامی ابتدا از اتصال صحیح و کامل سیستم خود به اینترنت مطمئن شده سپس از طریق یکی از مرورگر های گوگل وارد آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir شوند ضمنا در ورود آدرس کاملا دقت نمایید و همچنین از مرورگرهای فایرفاکس و کروم در حد امکان استفاده نمایند.

در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شده باشید با صفحه زیر رو به رو خواهید شد :

 

ورود به سامانه hoosh.medu.ir

ورود به سامانه hoosh.medu.ir

در مرحله بعد همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید لازم است نقش و همچنین عنوان سازمانی را وارد نمایید. و پس از آن بر روی دکمه تائید کلیک نمایید.

در صورت انتخاب درست، شما به صفحه ثبت نام هدایت خواهید شد. که مطابق تصویر زیر لازم است اطلاعات مورد نظر را وراد نمایید.

نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

 

 

والدین و دانش آموزان  98 hoosh.medu.ir عزیز توجه داشته باشند که برخی از اطلاعات توسط اداره آموزش و پرورش در سامانه  قرار گرفته است. اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت ، نام و كد دبستان ، منطقه و استان محل تحصيل به صورت خودکار وجود دارد و امکان ویرایش آن وجود نخواهد داشت.

 

مرحله دوم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

مرحله دوم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

 

 

در صورتی که دارای خواهر و یا برادر دو قلو می باشید لازم است حتما بند 11 را تکمیل نمایید.

 

 

 

مرحله سوم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

مرحله سوم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

در وارد نمودن اطلاعات زیر نهایت دقت را داشته باشید زیرا مدرسه پذریش شما با استفاده از فرم زیر تعیین خواهد شد . حداکثر اولویت های انتخابی شما برای این مدارس تعداد سه مدرسه در شهرستان محل سکونتتان می باشد.

مرحله چهارم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

مرحله چهارم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

 

مرحله بعدی بارگزاری تصویر داوطلب می باشد که همانطور که ملاحظه می نمایید باید در فرمت خاصی صورت پذیرد و همچنین به هیچ عنوان اشتباهی در این زمینه صورت نپذیرد.

مرحله بعدی که برای ثبت نام hoosh.medu.ir لازم است پشت سر بگذارید، پرداخت وجه ثبت نام می باشد. والدین و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشید که پس از پرداخت وجه ثبت نام تیزهوشان به هیچ عنوان امکان ویرایش را نخواهید داشت.

 

مرحله پنجم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

مرحله پنجم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

 

 

در صورتی که پرداخت شما با موفقیت صورت پذیرفته باشد با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که رسید پرداخت و همچنین شماره پیگیری قابل مشاهده می باشد. روی عبارت “بازگشت به صفحه پرداخت ” کلیک نمایید.

 

 

 

مرحله ششم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

مرحله ششم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

 

در صورتی که تمامی اطلاعات را به صورت صحیح وارد نموده باشید می توانید تصویر زیر را ملاحظه نمایید. در صورتی که تمامی اطلاعات را به صورت صحیح وارد نموده باشید کد پیگیری و رسید مورد نظر را نزد خود نگاه دارید.

 

 

مرحله هفتم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

مرحله هفتم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

دانش آموزان و اولیا محترمی که مایل به ثبت نام فرزند خود می باشند و یا رمز عبور همگام خود را فراموش نموده اند و یا جهت ورود به سامانه با مشکل مواجه شده اند می توانند همه روزه از ساعات 8 صبح الی 1 شب با شماره های 9099072952 تماس حاصل نمایند.

 

 

توصیه مهم : با توجه به حساسیت مراحل ثبت نام و ورود اطلاعات در صورت تمایل می توانید جهت تکمیل روند ثبت نام از طریق شماره 9099072952 با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید پاسخگویی واحد ثبت نام همه روزه از 8 صبح الی 1 شب خواهد بود.

 

 

 

جزییاتی در مورد سامانه hoosh.medu.ir

سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هفتم hoosh.medu.ir به مدت شش روز فعال خواهد بود و ثبت نام ورودی های ششم به هفتم از طریق این سامانه انجام می گیرد ضمنا با توجه به مهلت 6 روزه امکان دارد زمان ثبت نام آزمون ششم به هفتم تیزهوشان تمدید نشود لذا دانش آموزان و اولیا گرامی در همان روزهای آغازین ثبت نام خود را تکمیل نمایند تا با مشکلی در روند ثبت نام مواجه نشوند.

شایان ذکر است با توجه به تصمیم سازمان سمپاد در رابطه با سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم کلیه امور ثبت نام – دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان ششم به -هفتم – اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سامانه hoosh.medu.ir انجام خواهد گرفت.

 

 

پرداخت هزینه ثبت نام مدارس سمپاد از سامانه hoosh.medu.ir

با توجه به مشکلاتی که سال های گذشته در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام مدارس سمپاد وجود داشت بار دیگر تاکید می کنیم هزینه ثبت نام فقط از طریق سامانه در آخرین مرحله ثبت نام از طریق درگاه متصل به سایت قابل پرداخت خواهد بود لذا دقت لازم در این زمینه را داشته باشید.

ثبت نام دانش آموزان پس از پرداخت هزینه ثبت نام تکمیل خواهد شد لذا دانش آموزان و اولیا محترم حتما قبل از ورود به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان کارت بانکی دارای رمز دوم جهت عملیات پرداخت را آماده نمایند.

 

جهت اطلاع از شرایط ضوابط و زمان ثبت نام مدارس سمپاد هفتم به هشتم روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سامانه hoosh.medu.ir

به اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم می رسانیم آزمون ورودی مدارس سمپاد در نیمه دوم خرداد ماه برگزار خواهد شد و تمامی دانش آموزان جهت حضور در جلسه آزمون ملزم به دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سامانه خواهند بود لذا در صورت تکمیل ثبت نام می توانید با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی مجددا وارد سامانه مدارس تیزهوشان شوید و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

شایان ذکر است لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سمپاد برای تمامی پایه ها از اوایل خرداد ماه باز می شود و دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت و یا تماس با شماره های مرکز ثبت نام 9099072952(تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

 

 

مشاهده اسامی قبول شدگان در آزمون از طریق سایت hoosh.medu.ir

پس از تکمیل روند ثبت نام آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت حضور در جلسه آزمون و شرکت در آزمون سمپاد مهم ترین مساله ای که مورد توجه دانش آموزان خواهد بود اعلام اسامی قبول شدگان در آزمون خواهد بود لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نیز حدودا اوایل شهریور ماه روی سامانه hoosh.medu.ir قرار خواهد گرفت شایان ذکر است دانش آموزانی که در پایه های نهم به دهم در آزمون شرکت نموده اند جهت مشاهده نتایج فقط از طریق سامانه azmoon.medu.ir  قادر خواهند بود از نتایج آزمون مطلع گردند.

 

مطالب مرتبط :

چرا سایت تیزهوشان باز نمیشه

سامانه azmoon.medu.ir

پیگیری ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام مدارس تیزهوشان 

sampad.medu.ir

نتایج آزمون تیزهوشان

nezarat.medu.ir – سامانه نظارت آموزش و پرورش

hoosh.medu.ir

کانال اطلاع رسانی سامانه hoosh.medu.ir

کانال اطلاع رسانی سامانه hoosh.medu.ir

دانش آموزان و اولیا محترم در صورت تمایل جهت ثبت نام در آزمون ورودی سمپاد و در صورت بروز هر گونه مشکل فنی و یا سوال در مورد سایت hoosh.medu.ir از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس فقط از استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

سوالات پرتکرار در سامانه hoosh.medu.ir

من هنوز نتونستم نتیجم رو دریافت کنم باید به چه سامانه ای برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان مراجعه کنم؟

برای مشاهده نتیجه تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان می توانید به سامانه hoosh8.medu.ir  مراجعه کنید.

آیا امکان انتقالی پس از دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان در سامانه hoosh.medu.ir  وجود دارد؟

بله. هر یک از داوطلبانی که در این مدارس پذیرفته شده اند می توانند در سامانه اعلام نتایج مدارس تیزهوشان اقدام نمایند.

آیا می توانیم نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم را در مدارس خود دریافت نماییم؟

خیر. همانطور که ذکر شد داوطلبان تنها می توانند از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان امکان پذیر خواهد بود.

در این مقاله تلاش نمودیم تا راهنمایی های لازم در رابطه با اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم سامانه hoosh.medu.ir و همچنین نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان ، زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم مطالبی را ارائه نماییم. امیدواریم توانسته باشیم در این رابطه اطلاعات مفیدی را ارائه نماییم.

 

ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم در چه سایتی صورت میگیرد؟

ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم در سایت hoosh.medu.ir صورت میگیرد.

ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه هفتم چه زمانی است؟

ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 1400-1401 بطور قطعی اعلام نشده است. به احتمال زیاد زمان ثبت نام در خرداد ماه باشد.

برای ثبت نام اینترنتی آزمون پایه هفتم به چه مدارکی نیاز است؟

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون هفتم اطلاعات فردی و تحصیلی است که در مقاله بطور مفصل شرح داده شده است.

نتایج آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم در چه سایتی قابل مشاهده است؟

همانطور که در مقاله اشاره شده است مشاهده نتایج در سایت azmoon.medu.ir امکانپذیر است.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور