ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

hoosh.medu.ir + ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم

hoosh.medu.ir
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام مدارس سمپاد پایه هفتم آغاز شد. دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند به منظور تکمیل ثبت نام صرفا وارد سامانه hoosh.medu.ir شوند و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند. شایان ذکر است در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شوید با تصویر بالا رو به رو خواهید شد؛ در غیر این صورت هیچ سامانه دیگری متولی امر ثبت نام نخواهد بود.

در صورتی که برای ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم و یا در تکمیل فرایند ثبت نام با سوال یا مشکلی مواجه شدید می توانید از طریق سامانه مشاوره تلفنی ایران تحصیل سوالات خود را مطرح کنید.

متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه مدارس سمپاد اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی hoosh.medu.ir انجام می گیرد. در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در روند انجام امور در این سامانه می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید. برای برقراری تماس با این کارشناسان تنها کافی است با شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 

 

توجه:

کلیه امور ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم از سامانه hoosh.medu.ir انجام می گیرد و ایران تحصیل صرفا در راستای راهنمایی در صورت بروز مشکل در فرایند ثبت نام در خدمت اولیا گرامی خواهد بود.

 

 

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir

جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم ۱۴۰۴ – ۱۴۰۳ دانش آموزان عزیز و اولیای محترم می توانند به سامانه hoosh.medu.ir مراجعه نموده و پس از وارد نمودن کد ملی و رمز عبور خود نتیجه مورد نظر را دریافت نمایند و یا نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان اقدام نمایید.

آن دسته از دانش آموزانی که نسبت به کارنامه موجود در سامانه hoosh.medu.ir اعتراض دارند می توانند اعتراض خود را با استفاده از سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ارائه نمایند. در حال حاضر زمان مشخصی برای اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 1403 منتشر نشده است. اما در سال گذشته در ۱۴ مرداد نتایج آن مشخص شد.

توجه : آن دسته از دانش آموزانی که به هر دلیلی به رمز عبور همگام دسترسی ندارند و یا اینکه مایل به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان هستند می توانند با شماره های پشتیبانی و مشاوران آزمون تیزهوشان که در جداول مندرج شده، تماس حاصل نمایند.

 

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir

 

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

از طریق سامانه اعلام نتیجه، اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳ به آدرس hoosh.medu.ir انجام می پذیرد. به منظور ورود به سایت اعلام نتایج باید داوطلبان رمز عبور همگام خود را از مدرسه محل تحصیل دریافت و سپس وارد پورتال دانش آموزی خود شوند.

 

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان صرفا به نشانی hoosh.medu.ir است، سایت ایران تحصیل متولی راهنمایی و مشاوره در خصوص این سامانه است، برای ورود به سامانه بر روی لینک کلیک نمایید.

 

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم – hoosh.medu.ir

پیرو اطلاعیه سازمان سمپاد پذیرش مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه های ششم به هفتم نیز پابرجا خواهد بود و پذیرش داوطلبان از طریق سامانه اعلام نتایج تیزهوشان انجام خواهد گرفت، لازم به ذکر است با توجه به تصمیمات شورای انقلاب فرهنگی کشور مبنای پذیرش همانند سنوات قبل آزمون خواهد بود.

با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برگزاری طرح شهاب فعلا با تاخیر مواجه شده اما مفاد آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مورد تغییراتی قرار گرفته که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

لازم به ذکر است با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و زمان برگزاری آزمون و همچنین تغییرات پیش آمده در مفاد آزمون بهترین کتاب ها برای آزمون تیزهوشان را می توانید با کلیک روی مقاله تهیه کنید تا درصد موفقیت داوطلب بالاتر برود.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم علی رغم پیگیری های انجام گرفته هنوز به صورت قطعی مشخص نشده اما داوطلبان گرامی در نظر داشته باشند که قبل از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سامانه دریافت رمز عبور همگام مدارس نسبت به اخذ کد همگام اقدام نمایند تا در روند ثبت نام وی مشکلی بوجود نیاید.

به اطلاع می رسانیم کلیه اخبار ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه sampad.medu.ir اطلاع رسانی خواهد شد و سامانه hoosh.medu.ir صرفا جهت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ششم به هفتم تعبیه شده است.

جهت آشنایی با مای مدیو کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

دانش آموزان مایل به شرکت در مدارس تیزهوشان باید تابعیت ایرانی داشته باشند. آن دسته از دانش آموزان اتباع غیر ایرانی متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان مطابق بخشنامه باید در زمان دیگری به سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم مراجعه نمایند.

از نظر شرایط معدلی دانش آموزان متقاضی ورود به تیزهوشان پایه هفتم باید در تمامی دروس نمره خیلی خوب را در نوبت دوم پایه پنجم و همچنین نمره خیلی خوب در تمامی دروس نوبت اول پایه ششم را کسب نموده باشند.

 

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

 

تبصره های در نظر گرفته شده در دفترچه آزمون تیزهوشان برای شرایط معدلی شامل : دانش آموزانی است که در مجموع دو سال تحصیلی پایه های پنجم و ششم ابتدایی نهایتا در یکی از دروس خود نمره خوب را دریافت نموده باشند.

والدین و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند در صورت هر گونه مغایرت مدارک و همچنین اشتباه در وارد نمودن اطلاعات مورد نظر در ثبت نام، حتی در صورت پذیرش، ثبت نام دانش آموزان مورد نظر لغو خواهد شد.

 

 

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج مدارس تیزهوشان hoosh.medu.ir از  18 الی 28 فروردین ۱۴۰۳ فعال خواهد شد.

 

مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

متقاضیانی که قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم را دارند، می بایست از طریق درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش و مطابق با مراحل زیر اقدام به نام نویسی نمایند.

💢 ابتدا به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کرده و گزینه “سمپاد پایه هفتم” را انتخاب نمایید.

💢 سپس اطلاعات خواسته شده از جمله کد ملی و رمز ورود همگام خود را در کادرهای مربوطه درج نموده و در آخر برروی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

💢 بعد از انتقال به صفحه بعد که شامل متن یک تعهد نامه است، به مطالعه شرایط و ضوابط عنوان شده بپردازید و چنانچه مورد تایید شما واقع شد، بر روی عبارت “ذخیره و بعدی” کلیک نمایید.

💢 سپس فرم تقاضانامه ثبت نام را تکمیل نمایید. در صورت داشتن خواهر و برادر همزاد، شرکت کننده در این آزمون باید پس از انتخاب گزینه 11، کد ملی خواهر یا برادر دوقلو یا چندقلو خود را ثبت کند.

💢 سپس اطلاعات قسمت های 16 تا 20 به صورت خودکار نمایش داده خواهد شد. دقت داشته باشید که امکان ویرایش برای دانش آموز وجود نخواهد داشت. با کلیک بر روی گزینه “ذخیره و بعدی” به گام بعدی هدایت می شوید.

💢 ابعاد و حجم مشخصی برای عکس دانش آموز تعیین شده است که باید آن را به صورت اسکن شده و در اندازه استاندارد بارگذاری نمود. 

💢 در ادامه مشخصات مربوط به مدارس استعداد درخشان مورد نظر را وارد نمایید، سپس بر روی گزینه “ذخیره و بعدی” کلیک نمایید.

💢 در نهایت، گزینه “تأیید صحت اطلاعات” وارد شده را انتخاب کرده و بر روی دکمه “ذخیره و بعدی” کلیک کنید.

لازم به ذکر است که پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان در حین تکمیل فرم نام نویسی امکان پذیر نیست و افراد می توانند در مهلت تعیین شده جداگانه بعد از بازه زمانی ثبت نام، نسبت به واریز وجه لازم از طریق کارت بانکی خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند. همچنین محصلان توجه داشته باشند که در صورت عدم واریز وجه مورد نیاز، امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳ را نخواهند داشت.

 

 

برای کسب اطلاع بیشتر از ثبت نام مدارس شاهد وارد شوید.

 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

💢 مراجعه به سایت سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم hoosh.medu.ir و یا سامانه همگام مدارس hamgam.medu.ir

💢 وارد کردن کد ملی، رمز عبور همگام

💢 ورود به صفحه دریافت  کارت ورود به جلسه آزمون

💢 کلیک بر روی گزینه چاپ کارت و دریافت کارت

 

راهنمای ثبت نام در سامانه hoosh.medu.ir

با توجه به عدم تسلط برخی دانش آموزان و اولیا گرامی نسبت به نحوه انجام ثبت نام از طریق سامانه آموزشی کوتاه و مفید برای ورود و ثبت نام در سایت www.hoosh.medu.ir ارائه می کنیم تا شما را با نحوه ثبت نام در سایت آشنا کنیم.

 

نحوه ورود به سایت hoosh.medu.ir

دانش آموزان و اولیا گرامی ابتدا از اتصال صحیح و کامل سیستم خود به اینترنت مطمئن شده سپس از طریق یکی از مرورگر های گوگل وارد آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir شوند. ضمنا در ورود آدرس کاملا دقت نمایید و همچنین از مرورگرهای فایرفاکس و کروم در حد امکان استفاده نمایند.

🔆 در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شده باشید با صفحه زیر رو به رو خواهید شد:

نحوه ورود به سایت hoosh.medu.ir

🔆 در مرحله بعد همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید لازم است نقش و همچنین عنوان سازمانی را وارد نمایید. و پس از آن بر روی دکمه تائید کلیک نمایید.

🔆 در صورت انتخاب درست، شما به صفحه ثبت نام هدایت خواهید شد که لازم است اطلاعات مورد نظر را وراد نمایید.

🔆 والدین و دانش آموزان  hoosh.medu.ir عزیز توجه داشته باشند که برخی از اطلاعات توسط اداره آموزش و پرورش در سامانه  قرار گرفته است. اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت، نام و كد دبستان، منطقه و استان محل تحصيل به صورت خودکار وجود دارد و امکان ویرایش آن وجود نخواهد داشت.

 

آموزش ورود به سایت hoosh.medu.ir

 

🔆 در صورتی که دارای خواهر و یا برادر دو قلو می باشید لازم است حتما بند 11 را تکمیل نمایید.

 

آموزش تصویری ورود به سایت hoosh.medu.ir

 

🔆 در وارد نمودن اطلاعات زیر نهایت دقت را داشته باشید، زیرا مدرسه پذیرش شما با استفاده از فرم زیر تعیین خواهد شد. حداکثر اولویت های انتخابی شما برای این مدارس تعداد سه مدرسه در شهرستان محل سکونتتان است.

🔆 مرحله بعدی بارگزاری تصویر داوطلب است که همانطور که ملاحظه می نمایید باید در فرمت خاصی صورت پذیرد و همچنین به هیچ عنوان اشتباهی در این زمینه صورت نپذیرد.

🔆 مرحله بعدی که در سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم hoosh.medu.ir لازم است پشت سر بگذارید، پرداخت وجه ثبت نام است. والدین و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشید که پس از پرداخت وجه ثبت نام تیزهوشان به هیچ عنوان امکان ویرایش را نخواهید داشت.

 

راهنمای ورود به سایت hoosh.medu.ir

 

🔆 در صورتی که پرداخت شما با موفقیت صورت پذیرفته باشد با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که رسید پرداخت و همچنین شماره پیگیری قابل مشاهده است. روی عبارت “بازگشت به صفحه پرداخت ” کلیک نمایید.

 

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

 

🔆 در صورتی که تمامی اطلاعات را به صورت صحیح وارد نموده باشید می توانید تصویر زیر را ملاحظه نمایید. در صورتی که تمامی اطلاعات را به صورت صحیح وارد نموده باشید؛ کد پیگیری و رسید مورد نظر را نزد خود نگاه دارید.

 

ثبت نام نهایی استعداد های درخشان تیزهوشان

 

🔆 دانش آموزان و اولیا محترمی که مایل به ثبت نام فرزند خود می باشند و یا رمز عبور همگام خود را فراموش نموده اند و یا جهت ورود به سامانه با مشکل مواجه شده اند می توانند همه روزه از ساعات 8 صبح الی 1 شب با شماره های 9099075307 تماس حاصل نمایند.

 

جزییاتی در مورد سامانه hoosh.medu.ir

سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم hoosh.medu.ir به مدت شش روز فعال خواهد بود و ثبت نام ورودی های ششم به هفتم از طریق این سامانه انجام می گیرد. ضمنا با توجه به مهلت 6 روزه امکان دارد زمان ثبت نام آزمون ششم به هفتم تیزهوشان تمدید نشود. لذا دانش آموزان و اولیا گرامی در همان روزهای آغازین ثبت نام خود را تکمیل نمایند تا با مشکلی در روند ثبت نام مواجه نشوند.

شایان ذکر است با توجه به تصمیم سازمان سمپاد در رابطه با سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم کلیه امور ثبت نام – دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان ششم به -هفتم – اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سامانه hoosh.medu.ir انجام خواهد گرفت.

 

 

پرداخت هزینه ثبت نام مدارس سمپاد از سامانه hoosh.medu.ir

با توجه به مشکلاتی که سال های گذشته در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام مدارس سمپاد وجود داشت بار دیگر تاکید می کنیم هزینه ثبت نام فقط از طریق سامانه در آخرین مرحله ثبت نام از طریق درگاه متصل به سایت قابل پرداخت خواهد بود. لذا دقت لازم در این زمینه را داشته باشید.

ثبت نام دانش آموزان پس از پرداخت هزینه ثبت نام تکمیل خواهد شد. لذا دانش آموزان و اولیا محترم حتما قبل از ورود به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان کارت بانکی دارای رمز دوم جهت عملیات پرداخت را آماده نمایند.

 

 

 

جهت اطلاع از شرایط ضوابط و زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم به هشتم روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سامانه hoosh.medu.ir

به اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم می رسانیم آزمون ورودی مدارس سمپاد در نیمه اول تیر ماه برگزار خواهد شد و تمامی دانش آموزان جهت حضور در جلسه آزمون ملزم به دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سامانه خواهند بود. لذا در صورت تکمیل ثبت نام می توانید با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی مجددا وارد سامانه مدارس تیزهوشان شوید و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

شایان ذکر است لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سمپاد برای تمامی پایه ها از اواخر خرداد ماه باز می شود و دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت و یا تماس با شماره های مرکز ثبت نام 9099075307(تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سامانه hoosh.medu.ir

 

مشاهده اسامی قبول شدگان در آزمون از طریق سایت hoosh.medu.ir

پس از تکمیل روند ثبت نام آزمون تیزهوشان، دریافت کارت حضور در جلسه آزمون و شرکت در آزمون سمپاد مهم ترین مساله ای که مورد توجه دانش آموزان خواهد بود، اعلام اسامی قبول شدگان در آزمون است. لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نیز حدودا اوایل شهریور ماه روی سامانه hoosh.medu.ir قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است دانش آموزانی که در پایه های نهم به دهم در آزمون شرکت نموده اند جهت مشاهده نتایج فقط از طریق سامانه azmoon.medu.ir  قادر خواهند بود از نتایج آزمون مطلع گردند.

 

نکات پذیرش مدارس تیزهوشان

تیزهوشان ششم ابتدایی: دانش آموزان باید در حال تحصیل در پایه ششم ابتدایی باشند. هر داوطلب می‌بایست در تمام دروس پایه پنجم نمراتش خیلی خوب باشد یا یک نمره خوب و بقیه دروس خیلی خوب. دانش آموزان باید تابعیت ایرانی داشته باشند و دانش آموزان غیر ایرانی در شرایط خاص پذیرفته می‌شوند.

تیزهوشان نهم به دهم: دانش آموزان باید در حال تحصیل در پایه نهم باشند. هر داوطلب می‌بایست در پایه هشتم معدل سالانه 19 یا بالای 19 اخذ کرده باشد. دانش آموزان باید تابعیت ایرانی داشته باشند و دانش آموزان غیر ایرانی در شرایط خاص پذیرفته می‌شوند.

 

سوالات پرتکرار در سامانه hoosh.medu.ir

⁉️من هنوز نتونستم نتیجم رو دریافت کنم باید به چه سامانه ای برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان مراجعه کنم؟

برای مشاهده نتیجه تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان می توانید به سامانه hoosh8.medu.ir  مراجعه کنید.

⁉️آیا امکان انتقالی پس از دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان در سامانه hoosh.medu.ir  وجود دارد؟

بله. هر یک از داوطلبانی که در این مدارس پذیرفته شده اند می توانند در سامانه اعلام نتایج مدارس تیزهوشان اقدام نمایند.

⁉️آیا می توانیم نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم را در مدارس خود دریافت نماییم؟

خیر. همانطور که ذکر شد داوطلبان تنها می توانند از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان امکان پذیر خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم

🔆 دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم مدارس تیزهوشان می توانند در مهلت تعیین شده که از 18 تا 28 فروردین ماه آغاز شده است به سایت همگام مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند.

🔆 آزمون ورودی پایه هفتم، مورخ 1403/03/31 و آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم مورخ 1403/04/1 برگزار می شود.

 

خلاصه مطالب مقاله سامانه hoosh.medu.ir

در این مقاله تلاش نمودیم تا راهنمایی های لازم در رابطه با اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم سامانه hoosh.medu.ir و همچنین نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان ، زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مطالبی را ارائه نماییم.

در این خصوص تلاش کردیم ضمن بیان تاریخ ثبت نام آزمون که از ۱۸ تا ۲۸ فروردین ماه است زمان برگزاری آزمون را مشخص کنیم. همچنین برای آن دسته از عزیزان نحوه ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم و نام نویسی در آن را بیان کردیم.

حال اگر شما در هر کدام از مراحل و شرایط سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم و دهم به مشکل برخورد کردید می توانید با شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 

جهت دانلود پی دی اف مقاله hoosh.medu.ir + ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم روی لینک کلیک کنید.

 

4.5/5 - (25 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم در چه سایتی صورت میگیرد؟

ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم در سایت hoosh.medu.ir صورت میگیرد.

ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه هفتم چه زمانی است؟

ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم ۱۴۰۳-۱۴۰۴ از 18 تا 28 فروردین ماه است.

برای ثبت نام اینترنتی آزمون پایه هفتم به چه مدارکی نیاز است؟

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون هفتم اطلاعات فردی و تحصیلی است که در مقاله بطور مفصل شرح داده شده است.

نظرات

92 دیدگاه دربارهٔ «hoosh.medu.ir + ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم»

 1. Avatar photo محمد پیام ظفریان گفت:

  ببخشید من الان کلاس پنجم هستم کتابی هست تهیه کنم و بخوانم در ازمون تیزهوشان

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   کتاب های کاهه جزو کتابای خوب هستن برای تیزهوشان
   ولی برای مشاوره بیش تر تماس بگیرید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • اسامی قبول شدگان نمونه دولتی

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

  آزمون نمونه دولتی هر سال برای پذیرش دانش آموزان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم در تاریخی مشخص برگزار می‌شود. دانش آموزان می‌توانند بعد از آزمون اسامی قبول شدگان نمونه دولتی را در سایت مای مدیو مشاهده...
 • اعتراض به آزمون وکالت

  اعتراض به آزمون وکالت ۱۴۰۳ + {نحوه ثبت درخواست} | ایران تحصیل

  شرایط اعتراض به آزمون وکالت 1403 اعلام شد. برخی از داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون وکالت ممکن است نتیجه موجود در کارنامه را مغایر با عملکرد خود در آزمون بدانند. از طرفی این آزمون مانند سایر آزمون‌ها از طریق سیستم کامپیوتری...
 • نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

  اعلام نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1403 + مشاهده جواب

  در حال حاضر بسیاری از داوطلبان، منتظر اعلام نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1403 هستند. چراکه دغدغه‌ اصلی متقاضیان پس از ثبت‌نام، زمان ارسال نتایج طرح وزارت بهداشت است؛ اما ابتدا داوطلبان باید برای بررسی مدارک توسط دانشگاه علوم...
 • منابع آزمون تیزهوشان

  منابع آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ + 3 منبع طلایی قبولی | ایران تحصیل

  آزمون ورودی به مدارس تیزهوشان هر ساله در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند در صورت قبولی اقدام به ثبت نام در این مدارس نمایند؛ لازم به ذکر است که ثبت نام در...
تماس با مشاور