ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ + ورود سایت اصلی Pada.medu.ir

ثبت نام مدارس شاهد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شاید تا به حال نام مدارس شاهد را شنیده باشید اما ندانید که چه تفاوتی با سایر مدارس دارند. این مدارس، نوعی از مدارس دولتی هستند که فقط دانش آموزانی که جز خانواده های شهدا، ایثارگر، جانباز، مدافع حرم و… هستند را جذب می کنند. ثبت نام مدارس شاهد هر سال در سه بازی زمانی مختلف از طریق سایت pada.medu.ir انجام می شود. این مدارس، در سه مقطع مختلف اعم از ابتدایی، متوسطه اول و دوم، اقدام به پذیرش دانش آموزان می کنند.

مدارس شاهد را می توان بعد از مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یکی از بهترین مراکز تحصیلی برای دانش آموزان دانست، این مدارس به دلیل فضای پویا و علمی ای که دارند تبدیل به یکی از گزینه ها برای ثبت نام دانش آموزان توسط والدین شده اند.

اگر شما هم جز این دانش آموزان هستید و می خواهید که در مدارس شاهد درس بخوانید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آنچه که باید در رابطه با ثبت نام مدارس شاهد، زمان ثبت نام، شرایط ثبت نام و… بدانید را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

 

اطلاعیه مهم

 به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا محترم می رساند پیش ثبت نام دانش آموزان پایه دهم بر اساس نتایج هدایت تحصیلی در رشته های دارای اولویت «الف» در سامانه پادا و در بخش پیش ثبت نام فعال گردیده است.

 

 

 

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲

به اطلاع کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارند می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد نیز همانند سنوات گذشته ثبت نام شاهد امسال نیز در تمامی مقاطع از جمله اول ابتدایی، هفتم، دهم و میان پایه انجام می گیرد. لازم به ذکر است تا بدانید که زمان ثبت نام در مدارس شاهد در هر مقطع متفاوت خواهد بود.

 

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲

 

زمان ثبت نام در مقاطع مختلف تحصیلی این مدارس، به شرح زیر می باشند: 

ثبت نام در مقطع اول ابتدایی اغلب از اوایل خرداد است و ثبت نام در مدارس شاهد، در مقطع هفتم و دهم از ابتدای تیر ماه آغاز می شوند. در مورد نحوه ثبت نام و ورود به مدارس شاهد لازم به ذکر است تا بدانید که شما دانش آموزان محترم می بایست ابتدا از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد اقدام به ثبت نام اینترنتی نمایید، پس از ثبت نام در سایت مدارس شاهد، اعلام نتایج غیر قطعی مدارس یک روز پس از پایان موعد ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد انجام خواهد شد. اسامی دانش آموزان چند برابر ظرفیت اعلام خواهد شد، در مرحله بعدی ستاد ثبت نام این مدارس طی 10 روز مدارک لازم جهت ثبت نام شاهد دانش آموزان را بررسی می کنند و سپس در سایت ثبت نام مدارس شاهد یا همان سامانه سجا تایید می کنند و بعد از آن مدارک تایید شده طی 5 روز در منطقه آموزش و پرورش مربوطه تایید خواهد شد.

 

 

برای اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس شاهد، بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

زمان ثبت نام مدارس شاهد میان پایه ۱۴۰۲

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد صرفا در پایه های هفتم و دهم نخواهد بود و ثبت نام با توجه به ظرفیت های موجود در پایه های دیگر نیز قابل انجام خواهد بود. ثبت نام میان پایه مدارس شاهد نیز همانند شرایط ثبت نام شاهد می باشد؛ اما، زمان بندی ثبت نام میان پایه از ثبت نام پایه های اصلی متفاوت خواهد بود.

ثبت نام میان پایه مدارس شاهد در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم از اواسط مرداد ماه امسال آغاز خواهد شد و پس از اتمام ثبت نام اینترنتی، مدارس شاهد طی 5 روز مدارک را بررسی می کنند. در نهایت، اسامی دانش آموزانی که ثبت نام آن ها مورد تائید قرار گرفته باشد، به آموزش و پرورش منطقه ارسال خواهند شد.

 

زمان ثبت نام مدارس شاهد میان پایه ۱۴۰۲

زمان ثبت نام مدارس شاهد میان پایه ۱۴۰۲

 

نحوه ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد

ثبت نام در مدارس شاهد، برای دانش آموزان به صورت تک مرحله خواهد بود. یعنی، ثبت نام این دانش آموزان پس از ثبت در سامانه ثبت نام مدارس شاهد به نشانی pada.medu.ir قطعی خواهد بود. این دانش آموزان، پس از دریافت نمونه برگه ثبت نام در مدارس شاهد و تکمیل آن از طریق سامانه می بایست در موعد مقرر به مدرسه مورد نظر مراجعه نموده و فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند. لازم به ذکر است تا بدانید که با توجه به ظرفیت موجود در این مدارس، ثبت نام فقط مختص فرزندان شاهد و ایثارگر نخواهد بود.

گاهی اوقات، ممکن است که سایر دانش آموزانی که از لحاظ علمی دارای سطح مطلوبی باشند و حد نصاب های مورد نظر را داشته باشند بتوانند در سامانه  مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنند. این دانش آموزان، در مرحله بعد پس از احراز شرایط و کسب امتیازات لازم، مطابق جدول امتیاز بندی مدارس شاهد اگر نام آن ها در لیست اسامی قبول شدگان مدارس شاهد بود، جهت ثبت نام تکمیلی به واحد مراجعه نمایند.

 

 

برای آگاهی از نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

پیش از ثبت نام در مدارس شاهد لازم به ذکر است تا بدانید که مدارس شاهد دارای بالاترین کادر علمی و آموزشی بوده و دبیران این مدارس از برترین و کارآمد ترین دبیران منطقه می باشند. در واقع، کادر علمی و دبیران این مدارس، دارای تجربه  بالایی هستند. این مدارس اکثرا از سیستم آموزشی هوشمندی استفاده می کنند. چنانچه شما دارای شرایط ورود به مدارس شاهد هستید می توانید با مشاوره و برنامه ریزی صحیح مشاوران مرکز ایران تحصیل ثبت نام خود را در این مراکز قطعی کنید. در ضمن ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان نیز هم زمان انجام خواهد گرفت که جهت اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و با بهره گیری از سیستم مشاوره تحصیلی مرکز ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

 

راهنمای گام به گام و تصویری نحوه ثبت نام مدارس شاهد

داوطلبان عزیز باید برای ثبت نام در این مدارس مراحلی را با دقت و به درستی انجام دهند. این مراحل، شامل موارد زیر می باشند: 

دانش آموزان ابتدا باید وارد سامانه pada.medu.ir شده و سپس گزینه پیش ثبت نام پایه هفتم و دهم و یا ثبت نام پایه اول( طبق پایه تحصیلی خود) را انتخاب کنند. 

 

راهنمای گام به گام و تصویری نحوه ثبت نام مدارس شاهد

راهنمای گام به گام و تصویری نحوه ثبت نام مدارس شاهد

 

 

داوطلبان، باید پس از انتخاب گزینه مورد نظر، اطلاعات خواسته شده در صفحه مقابل را به درستی وارد کنند. پس از وارد کردن اطلاعات، متقاضیان باید بر روی گزینه ورود کاربران را انتخاب کنند. 

 

 

هزینه تحصیل و ثبت نام مدارس شاهد سال ۱۴۰۲

هزینه تحصیل و ثبت نام مدارس شاهد سال ۱۴۰۲

 

 

هزینه تحصیل و ثبت نام مدارس شاهد سال ۱۴۰۲

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در این مدارس را دارند ممکن است بپرسند که هزینه ثبت نام در این مدارس و یا هزینه تحصیل در این مدارس چقدر است؟ دانش آموزانی که برای تحصیل در این مدارس داوطلب هستند، بهتر است که پیش از هر اقدامی با هزینه های مربوط به ثبت نام و یا تحصیل آشنا شوند. برای آشنایی با این هزینه ها در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

 

شهریه مدارس شاهد برای دانش آموزان غیر شاهد
شهریه مدارس شاهد دوره ابتدایی  450 تا 850 هزار تومان
شهریه مدارس شاهد دوره اول متوسطه  530 هزار تومان تا 1 میلیون تومان
شهریه مدارس شاهد دوره دوم متوسطه  640 هزار تومان تا 1 میلیون و 300 هزار تومان

 

شهریه مدارس شاهد برای دانش آموزان شاهد
شهریه مدارس شاهد دوره ابتدایی 450 هزار تومان
شهریه مدارس شاهد دوره اول متوسطه 520 هزار تومان
 شهریه مدارس شاهد دوره دوم متوسطه  650 هزار تومان

 

 

لازم به ذکر است تا بدانید که شهریه برای فرزندان ایثارگران بالای 50 درصد و شهیدان، رایگان است.

 

اطلاعیه 

طبق ابلاغيه وزارت آموزش و پرورش براي آن دسته از مدارسي که نتايج هدايت تحصيلي آن ها در سامانه همگام آماده است عمليات پيش ثبت نام دانش آموزان پايه دهم را مي توان از روز شنبه ۱۴۰۲/04/26 در سامانه پادا بخش پيش ثبت نام انجام داد.

 

به یاد داشته باشید که شهریه مدارس شاهد با توجه به نرخ سال جاری بوده و امکان تغییر نرخ در سال آینده وجود خواهد داشت. هزینه ها به احتساب برگزاری کلاس های تقویتی جهت افزایش سطح علمی مهارتی دانش آموزان می باشد که در این باره می توانید در سامانه سناد اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

 

 

جدول امتیاز بندی پذیرش مدارس شاهد

جدول امتیاز بندی پذیرش مدارس شاهد

 

 

جدول امتیاز بندی پذیرش مدارس شاهد

ثبت نام در این مدارس، بر اساس امتیاز بندی داوطلبان انجام می شود. در واقع، هر داوطلب طبق امتیازی که دارد، ممکن است درصد قبولی خود در این مدارس را کاهش و یا افزایش دهد. برای آشنایی کامل با این امتیازات در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

 

امتیاز بندی داوطلبان ایثارگران

ستون وضعیت داوطلب توضیحات و مدارک مورد نیاز امتیاز داوطلب
1 دانش آموز جانباز
یا فرزند جانباز 25 تا 49 درصد
ثبت کردن کد ایثارگری 3000
2 فرزند جهادگر و رزمنده بسيجی داشتن گواهی معتبر از نيروی مقاومت بسيج به ازای هر ماه خدمت در جبهه 40 امتیاز
3  فرزند جانباز تا 25 درصد ثبت کردن کد ایثارگری 2000
4 خواهر و برادر شهيد و جانباز 70 % و بالاتر داشتن معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید 500
5 نوه شهيد و نوه جانباز 70 % و بالاتر داشتن معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید 700 الی ۱۴۰۲
6 فرزند رزمنده جبهه مقاومت داشتن گواهی معتبر از حوزه ایثارگران به ازای هر ماه خدمت در جبهه 40 امتیاز
7 نوه شهید اتباع داشتن معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید 700
8 نوه آزاده داشتن معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید 100 الی 150
9 فرزند رزمنده نظامی يا وظيفه داشتن گواهی معتبر 5/1 الی 20 ( طبق منطقه جنگی و مدت زمان خدمت)
10 نوه جانباز داشتن معرفی نامه و کارت شناسایی معتبر 50
11 فرزند همسر داشتن معرفی نامه و کارت شناسایی معتبر 50
12 خواهر زاده و یا برادر زاده شهید داشتن معرفی نامه و کارت شناسایی معتبر 100

13

فرزند گروه جهادی شميم شاهد

داشتن معرفی نامه و کارت شناسایی معتبر

50 الی 100

امتیاز بندی سایر داوطلبان

ستون وضعیت داوطلب توضیحات و مدارک مورد نیاز امتیاز داوطلب
1 حافظ قرآن کریم ارائه گواهی معتبر از واحد مرتبط اداره کل آموزش و پرورش حفظ هر جز 15 امتیاز
2 فرزند یا نوه خیر مدرسه ساز

داشتن گواهی صادره در سال جاری از اداره کل نوسازی مدارس ( استان )

120 امتیاز
3 کسب رتبه ول تا سوم مسابقات فرهنگی، ورزشی، علمی، هنری و… ارائه 3 گواهی معتبر از واحد مرتبط اداره کل آموزش و پرورش 5 الی 150 امتیاز
4 فرزند کارمند رسمی آموزش و پرورش شاغل در مدارس شاهد آخرین حکم استخدامی یا ابلاغی رسمی مبنی بر اشتغال 15 الی 300 امتیاز
5 کسب رتبه اول تا سوم مسابقات حفظ مفاهیم، قرائت قرآن و نهج البلاغه و … ارائه 2 گواهی معتبر از واحد مرتبط اداره کل آموزش و پرورش 5 الی 150 امتیاز
6 امتیاز علمی دانش آموزان ارائه کارنامه تحصیلی دانش آموز 120 امتیاز
7 فرزند کارمند رسمی آموزش پرورش و بنیاد شهید گواهی معتبر از حوزه ایثارگران سپاه 5 الی 300 امتیاز

8

فرزند کارکنان رسمی آموزش و پرورش شاغل در مدرسه ایثارگران

آخرین حکم استخدامی یا ابلاغی رسمی مبنی بر اشتغال

4 الی 8 امتیاز

9

فرزند فرهنگیان شاغل در مناطق امنیتی درگیر و غیر درگیر

تشخیص ستاد شاهد آن منطقه

100 امتیاز

 

 

 

جدیدترین اخبار مربوط به ثبت نام مدارس شاهد سال ۱۴۰۲

 

 • رفع مشکلات تحصيلي دانش آموزان شاهد و ايثارگر نيازمند مديريت و برنامه ريزي است

مدیر کل بنیاد مازندران با اشاره به ضرورت برنامه ریزی و هدفمند کردن برنامه ها در مدارس شاهد و ایثارگر اشاره کرد و گفت: در این حوزه کارهای خلاقانه باید ملاک قرار گیرد و اتفاقات خوبی در جهت رشد و پیشرفت علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر صورت بگیرد.

 

 • مدارس شاهد در فهرست تنوع قرار ندارد به دنبال رتبه‌بندی این مراکز نیستیم

‌مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه به دنبال رتبه‌ بندی مدارس شاهد نیستیم، بلکه قصد استاندارد سازی آن ها را داریم، گفت: پنج سال است که در مسیر استاندارد سازی مدارس شاهد حرکت می‌ کنیم. به گزارش ایمنا، محمد رضا رزاقی درباره امکان محدود شدن فعالیت مدارس شاهد با توجه به برخی انتقادات پیرامون تنوع مدارس در کشور اظهار کرد: مدارس شاهد در فهرست تنوع قرار نمی‌ گیرد، این مراکز بر اساس فرمان حضرت امام (ره) تأسیس شده‌ اند.

 

 • شناسنامه فعالیت‌های مدارس شاهد» تدوین شد

محمد رزاقی در جمع کارشناسان اداره کل امور شاهد و ایثارگران افزود: فهم دقیق از موضوع مهم «شناسنامه فعالیت های آموزشی پرورشی و اجرایی مدارس شاهد» و همچنین ضروری دانستن شناسنامه، بر اجرای آن اولویت دارد. وی بیان کرد: برای عملیاتی کردن شناسنامه فعالیت های مدارس شاهد لازم است گام های اساسی برداریم و اولین گام در حقیقت «نظارت بر حُسن اجرای شناسنامه» است.

 

جدیدترین اخبار مربوط به ثبت نام مدارس شاهد سال ۱۴۰۲

جدیدترین اخبار مربوط به ثبت نام مدارس شاهد سال ۱۴۰۲

 

 

اطلاعیه

 کليه فرآيندهاي ثبت نام دانش آموزان مدارس استثنايي در سامانه سيدا توسط مدير يا معاون اجرايي صورت مي پذيرد و نيازي به ثبت نام در پادا نمي باشد.

 

 

خلاصه مطلب
ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما دانش آموزان و اولیای گرامی را به طور کامل و مفصل با مدارس شاهد آشنا کنیم. پس از آشنایی اگر تصمیم به ثبت نام مدارس شاهد را دارید، در صورت دارا بودن شرایط ذکر شده، باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام کنید. به یاد داشته باشید که بهتر است تا در طول انجام این فرایند، حتما از یک مشاور خوب کمک بگیرید. مشاوران ما در ایران تحصیل می توانند شما عزیزان را در این زمینه یاری کنند. اگر به کمکی نیاز دارید و یا سوالی و ابهامی دارید، می توانید با ما تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت به شما عزیزان کمک کرده و سوالات شما را پاسخ خواهند داد. 
جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (10 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام مدارس شاهد در چه زمانی است؟

ثبت نام مدارس شاهد مقطع اول ابتدایی اوایل خرداد ماه و مقاطع هفتم و دهم اوایل تیرماه است.

ثبت نام مدارس شاهد در چه سایتی صورت میگیرد؟

ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا به نشانی saja.medu.ir صورت میگیرد.

آیا ثبت نام مدارس شاهد بصورت حضوری امکانپذیر است؟

خیر، ثبت نام مدارس شاهد در تمامی مقاطع بصورت غیر حضوری در سایت مورد نظر صورت میگیرد.

 

نظرات

 1. امیررضا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام،امکان داره دوباره سایت باز بشه برای پیش ثبت نام یازدهم انسانی؟
  و اینکه کی باز میشه؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام ممکن است باید سایت را چک کنید

 2. سارینا
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۸

  سلام من هرکاری میکنم نمیتونم تو سایت پیش ثبت نام مدرسه شاهد انجام دهم چیکار کنم؟

 3. مهدی
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام ثبت نام پایه دهم تا چه زمانی مهلت داره؟

  • gholizadegan
   ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام روز بخیر باید در سایت چک کنید

 4. محسن
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

  سلام با امتیاز ۸۱۶ امکان قبولی در مدارس شاهد وجود داره یانه

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   میتونین برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 5. علی
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

  سلام ببخشید برای ثبت نام پایه دهم نوشته اونهایی که اولویت الف هستن ثبت نام کنن پس الویت ب باید چکار کنن؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیر.برای اطلاعات بیشتر لطفا با مرکز مشاوره ایران تحصیلان تماس بگیرید.

 6. محسن
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام وقت به خیر
  ایا پیش ثبت نام پایه دهم بعد از مشخص شدن هدایت تحصیلی انجام می شود یا الان مشخص شده

  • eshghabadi
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر.. منتظر بمونید

 7. زهرا
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

  سلام مگه قرار نبود فرصت مجدد ثبت نام هفتم امروز باشد؟؟

  • maleki
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام وقت بخیر
   به اموزش و پرورش مراجعه کنید.

 8. امیرحسین
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  سلام وقت شما بخیر ..
  چرا برای پیش ثبت نام دوم ابتدایی هر کاری میکنم نمیشه ..

  لطفا راهنمایی کنید .. با تشکر

  • bahraii
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام وقتتون بخیر مدارس شاهد میان پایه ثبت نام ندارند لطفا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 9. مبینا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

  سلام خسته نباشید پیش ثبت نام پایه دهم تو سایت فعال شده؟من چرا نمیتونم ثبت نام کنم

  • mohammadi
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

   سلام وقت به خیر
   پیش ثبت نام پایه دهم بعد از مشخص شدن هدایت تحصیلی انجام می شود.

   • مبینا
    ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۸

    ممنون

 10. فائزه
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  پیش ثبت نام پایه دهم کی شروع میشه ؟

  • mohammadi
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام وقت به خیر
   پیش ثبت نام پایه دهم بعد از اعلام هدایت تحصیلی انجام می شود.

 11. علی
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

  سلام سایت پادا برای ثبت نام دهم باز شده یا خیر

  • aghazade
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر
   نیازه سامانه بررسی شود ولی درحال حاظر خیر.

 12. لاله
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

  سلام آیا سایت برای ثبت نام دوباره پایه ی هفتم باز میشود؟

  • haghipor
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام وقت بخیر
   احتمال پیش ثبت نام مجدد پایین میباشد.

   • احمدی
    ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۶

    سلام
    برای ثبت نام در مقطع دبیرستان چه کنیم؟

    • karimi
     ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • eshghabadi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقتتون بخیر ..امکانش کم است ..برای اطمینان بیشتر در اسرع وقت به صورت حضوری مراجعه نمایید

 13. لاله
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

  آیا سایت برای ثبت نام پایه ی هفتم دوباره باز میشود؟؟

  • haghipor
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقت بخیر
   زمان پیش ثبت نام به پایان رسیده و احتمال ثبت نام مجدد پایین میباشد

 14. فراهانی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام
  پیش ثبت نام پایه دهم برای مدارس شاهد شروع شده ؟

  • aghazade
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام
   سامانه پادا رو چک بفرمایید

 15. عسل
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۲

  سلام ببخشید پیش ثبت نام پایه دهم شروع شده یا نه؟

  • ekhlasi
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

   سلام وقت بخیر در حال حاضر اطلاعیه ای نیومده

 16. حسن
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام. اطلاعات کامل مورد نیاز مدارس شاهد پایه هفتم را وارد می‌کنم، ولی آخرین کار وقتی دکمه را می‌زنم ثبت نمی‌کند. نمی‌دانم چرا؟

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام
   نیازه از طریق سیستم اقدام کنید اطلاعات هم درست باشد و اینترنت شما خوب باشد

 17. علی پور
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۹

  سلام ثبت نام پایه اول ابتدایی تمام شد

 18. کوثر
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام برا پیش ثبت نام پایه دهم چرا هنوز سایتش باز نشده قرار بود ۱ تیر باز بشه

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

   سلام ثبت نام مدارس شاهد امسال با دو هفته تاخیر شروع شده است

 19. امیرمحمد
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

  ببخشید فرصت پیش ثبت نام تموم شده؟
  و اینکه مدارس شاهد پایه دهم رشته انسانی هم دارن؟

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۹

   سلام بله دارند و هنوز ثبت نام مدارس شاهد برای دهم فعال نشده است

 20. پوریا توکلی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم که من الان کلاس ۸ دیگه امتحان آخر دادم میخواستم بدونم کلاس نهم هم ثبت نام میکنید قبول میکنید یعنی و کارنامه مهم هست برای ثبت نام و مدرسه شاهد نزدیک قصر فیروزه یک هست

  • پوریا توکلی
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

   و اینکه میان پایه ثبت نام میکنید یعنی کلاس نهم

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   با سلام برای ثبت نام مدارس شاهد با ید نمرات و معدل طبق دفترچه شاهد باشد

 21. سروش
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

  سلام
  مدارس شاهد پیش‌دبستانی هم ثبت‌نام دارند؟

  • bahraii
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقتتون بخیر .خیر .شروع مدارس شاهد ازپایه اول ابتدایی میباشد

  • ن
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۱

   میشه بپرسم چرا در جدول امتیاز بندی که امسال گذاشتید نوه ی رزمنده امتیاز ندارن در صورتی که در جدول‌های دیگه برای هر ماه پانزده امتیاز به بالا بهش تعلق می گرفت

   • bagheri
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

    با سلام نوه رزمده برای مدارس شاهد دارای امتیاز است

 22. پارسا
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام پایه هفتم هنوز بازگشایی نشده چرا قرار بود ۲۱باز گشایی بشه الان ۲۳هنوز خبری نیست

  • mohammadi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام مدارس شاهد در سامانه پادا انجام می شود.منتظر فعال شدن لینک ثبت نام بمانید.

 23. امیرعلی
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام.امتیاز پسر من ۸۷شد.امکان پذیرششون هست؟

  • mohammadi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت به خیر
   پذیرش در مدارس شاهد بستگی به امتیاز بندی متقاضیان و ظرفیت پذیرش دانشگاه دارد.

 24. فاطمه
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲

  سلام.من هرچی وارد سایت پادا میشم گزینه ثبتنام برام نمیاد.فقط یک کادر باز میشه که توضیحات داده برای ثبتنام همین

  • alizadeh
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

   سلام وقت بخیر در ساعت های بدون ترافیک و خلوت به سایت رجوع داشته باشید

 25. دانش آموز
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

  ببخشید برای پایه دوم میشه ثبت نام کرد

  • bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

   با سلام برای ثبت نام در مدارس شاهد 1401 از اول دبستان تا دوازدهم میشود

 26. khalafi
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

  سلام وقتتون بخیر.دختر من امتیازش 259.98 شد.کلاس اول ابتدایی هستش.چقدر امکان داره که قبولش کنن؟من میتونم یه مدرسه ی دیگه ثبت نام کنم بعد اینکه جواب نتایج اومد پروندش رو بگیرم؟جا نمونه یه وقت

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

   با سلام وقت بخیر بله

 27. زهرا رضایی
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

  سلام وقت بخیر پایه دوم هم ثبت نام دارین؟ و چه تاریخی باید اقدام کرد واسه ثبت نام

  • bahraii
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام و وقت بخیر . خیر .مدارس شاهد میان پایه ثبت نام ندارن.بدرود

 28. حسن بخشی
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

  با سلام.
  برای ثبت نام پایه ی دوم چکار باید کرد؟
  فرزندم در یک استان دیگه پایه ی اول را تمام کرده و الان به استان دیگه منتقل شدیم. الان باید چکار کنیم؟ با تشکر

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

   سلام وقت بخیر بر اساس روال معمول اقدام فرمایید برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 29. محمدحسین
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام علیکم. لطفا اسم مدرسه را از شاهد به مدارس فرهنگیان تغییر دهید.

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   سلام ثبت نام مدارس شاهد زیر نظر بنیاد امور ایثارگران میباشد

 30. شکوفه
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

  برای ثبت نام پایه دهم ما باید چه زمانی و چه سایتی ثبت نام کنیم الان یکم مرداد و ما هنوز ثبت نام نکردیم

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام ثبت نام مدارس شاهد از سایت پادا انجام میشه و الانم فرصت دارید

 31. الهه
  ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۸

  سلام و خسته نباشید خدمت مشاوران مرکز ایران تحصیل برای ثبت نام مدارس شاهد چه زمانی باید اقدام کنم؟

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)