ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 98-99

 

آغاز به کار سامانه ثبت نام شاهد اول ابتدایی 99-1400

 

در صورتی که جهت ورود به سامانه سجا سوالی دارید یا در روند ثبت نام با مشکلی مواجه شدید سوالات خود را با مرکز مشاوره ایران تحصیل در میان بگذارید از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

 

اطلاعیه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400 آغاز شد پیرو انتشار دفترچه ثبت نام مدارس شاهد به اطلاع کلیه دانش آموزان و داوطلبان گرامی می رسانیم ثبت نام در پایه های ابتدایی مدارس شاهد آغاز شد لذا کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام پایه اول ابتدایی این مدارس را دارند می توانند جهت ثبت نام و ارائه مدارک از طریق سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir مدارس شاهد اول ابتدایی نسبت به تکمیل امور ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

سامانه ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir است حتما جهت تکمیل ثبت نام وارد این سامانه شوید و در صورت نیاز به راهنمایی با مرکز مشاوره در تماس باشید

 

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی همانند سنوات گذشته در تمامی مدارس شاهد نیز صورت خواهد پذیرفت و پذیرش دانش آموزان در پایه اول ابتدایی همانند سایر داوطلبان مستلزم داشتن شرایط ثبت نام مدارس شاهد خواهد بود لذا پذیرش دانش آموزان اول ابتدایی نیز مطابق جدول امتیازبندی مدارس شاهد محاسبه خواهد بود.

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400 از روز پنجشنبه سوم خرداد تا مورخ 20 خرداد ماه سال 99 از طریق سامانه ثبت نام سجا به نشانی saja.medu.ir ادامه خواهد داشت دانش آموزان و اولیا گرامی در صورتی که ورود به سایت سجا یا در مراحل ثبت نام با مشکلی مواجه شوند می توانند جهت راهنمایی برای تکمیل پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی با شماره ی 9099072952 تماس بگیرند و پیش ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

به اطلاع کلیه دانش آموزان می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی و میان پایه ابتدایی برای دانش آموزان غیرشاهد نیز امکان پذیر خواهد بود

 

جزییات ثبت نام در پایه اول ابتدایی

ثبت نام شاهد اول ابتدایی و دیگر پایه های تحصیلی برای فرزندان شاهد و ایثارگر و جانباز بالای 50 درصد پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام شاهد اول ابتدایی از طریق سامانه saja.medu.ir به صورت قطعی خواهد بود.

به استحضار شما والدین محترم می رسانیم که دانش آموزان اول ابتدایی در تاریخ سوم خرداد 99 الی 20 خرداد می توانند اقدام به ثبت نام نمایند همان طور که اشاره نمودیم ثبت نام بصورت اینترنتی از طریق سامانه saja.medu.ir انجام خواهد گرفت .

لازم است به استحضار شما برسانیم که روند ثبت نام دانش آموزان عادی در مدارس شاهد بصورت دو مرحله ای است : مرحله موقت و مرحله قطعی

در ابتدا کلیه داوطلبان محترم جهت پذیرش مدارس شاهد می بایست از طریق سامانه ثبت نام شاهد اول ابتدایی اقدام به پیش ثبت نام نمایند در مرحله بعد از بین دانش آموزان واجدالشرایط دانش آموزانی که امتیاز بیشتری از جدول امتیاز بندی کسب نمایند معرفی خواهند شد سپس در مرحله بعد کلیه دانش آموزانی که نامشان در لیست قبولی مدارس شاهد ذکر شده می بایست به همراه یکی از والدین با در دست داشتن مدارک احراز شرایط و هویتی در تاریخ معلوم به مراکز مدارس شاهد مراجعه نمایند ضمنا لازم به ذکر است ثبت نام میان پایه شاهد نیز در سال تحصیلی 99-1400 صورت خواهد گرفت لذا داوطلبان می توانند جهت اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه ثبت نام با شماره 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند.

به اطلاع می رسانیم کلیه دانش آموزان محترم می بایست جهت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی در تاریخ مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و در صورت عدم ثبت نام اینترنتی در موعد مقرر ثبت نام وی ملغی بوده و هیچگونه اعتراضی قابل پذیرش نخواهد بود.

زمان اعلام نتایج نهایی مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400 در تاریخ 22 خرداد ماه 99 است.

 

معرفی مدارس شاهد اول ابتدایی

اولویت ثبت نام شاهد در پایه اول ابتدایی و میان پایه ابتدایی با فرزندان شاهد و ایثارگر است و اصولا برای تحصیل فرزندان شاهد و ایثارگر تاسیس شده اند. لازم به ذکر است که فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان نیز مشمول اولویت پذیرش مدارس شاهد اول ابتدایی نیز خواهند بود. در زمان ثبت نام اولویت با فرزندان شاهد و ایثارگر است و در صورتی که ظرفیت مدارس کاملا تکمیل نشود، در صورت داشتن شرایط زیر از دانش آموزان دیگر نیز ثبت نام به عمل می آید :

دانش آموزی که حافظ قرآن باشد – فرزند کارمندان رسمی و پیمانی آموزش و پرورش و … که اطلاعات دقیق تر را می توانید از مشاوران مرکز ایران تحصیل سوال بفرمایید تا راهنمایی های لازم را خدمت شما عزیزان ارائه دهند.

نکته مهم : ثبت نام فرزندان شاهد در پایه اول ابتدایی بصورت قطعی انجام خواهد گرفت اما فرزندان غیرشاهد می بایست در سه مرحله (ثبت نام موقت – احراز شرایط – ثبت نام قطعی) انجام می گیرد. البته پذیرش دانش آموزان در پایه اول ابتدایی بر اساس جدول امتیاز بندی شاهد صورت خواهد گرفت ضمنا شایان ذکر است در زمان ثبت نام قطعی دانش آموزان در مراکز شاهد اول ابتدایی ، حضور حداقل یکی از والدین دانش آموزان می بایست با در دست داشتن اصل مدارک لازم جهت ثبت نام شاهد الزامی خواهد بود.

 

امکانات مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400

لازم به ذکر است که اکثریت مدارس شاهد اول ابتدایی و دیگر پایه ها کاملا هوشمند و دارای کادر دبیران مجرب می باشد و از امکانات خوب آموزشی برخوردار خواهند بود که همین ها مزیت هایی هستند که اکثر دانش آموزان و اولیا گرامی را مشتاق ثبت نام و تحصیل در این مدارس نموده.

ضمن پیشرفت مدارس شاهد از لحاظ تکنولوژی از دیگر مزایای مدارس شاهد اول ابتدایی تربیت و رشد دانش آموزان از همان دوره اول ابتدایی که در این مدارس ثبت نام می کنند خواهد بود و یکی از مهم ترین موضوعاتی که در مدارس شاهد اجرا می شود تربیت و آموزش دانش آموزان از لحاظ فرهنگی و پرورشی است جزو مزایای مهم این مدارس به حساب می آید.

این مدارس تنها مختص ابتدایی نیست و در تمامی مقاطع اقدام به پذیرش دانش آموزان واجد شرایط می کند. در صورتی که سوالی در زمینه شرایط ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400 دارید می توانید با مرکز ثبت نام شاهد ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

مراحل ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400

مراحل ثبت نام دانش آموزان اول ابتدایی در سامانه پذیرش شاهد و امور ایثارگران به نشانی saja.medu.ir است و اولیا محترم جهت ثبت نام صرفا باید وارد همین نشانی شوند.

 1. زمان ثبت نام : زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی هر سال در زمان متفاوتی انجام می گیرد سال گذشته در بازه زمانی 1 خرداد ماه الی 20 خرداد ادامه داشت اما به منظور اطلاع دقیق از زمان پذیرش می توانید با شماره 9099072952 تماس بگیرید.
 2. اعلام نتایج اولیه : نتایج ثبت نام و اعلام اسامی پذیرفته شدگان معمولا پس از یکهفته از زمان ثبت نام انجام می گیرد.
 3. بررسی مدارک و احراز هویت : دانش آموزان پس از پذیرش در بازه زمانی 22 خرداد تا 27 خرداد سال گذشته به صورت حضوری انجام پذیرفت.
 4. اعلام نتایج نهایی پذیرش از جانب مدارس : پس از احراز هویت دانش آموزان مدارس از بین دانش آموزان بنا به صلاح دید مدیر مدرسه و امتیازات هر دانش آموز لیست نهایی پذیرش را در 4 تیر ماه اعلام کردند.

 

میزان شهریه مدارس شاهد 99-1400

 

میزان شهریه مدارس شاهد در سال تحصیلی گذشته برای دانش آموزان عادی در مقطع ابتدایی بین 400 الی 600 هزار تومان بود که مطابق تصمیمات جدید امکان افزایش شهریه در دفترچه جدید دور از انتظار نیست اما اولیا گرامی می توانند جهت اطلاع از میزان دقیق شهریه برای هر پایه مطابق شرایط و امتیازات در دانش آموز از طریق تلفن ثابت با مرکز ثبت نام مدارس شاهد به شماره 9099072952 تماس حاصل نمایند.

 

توجه توجه : دانش آموزان و اولیا عضو خانواده های شاهد – فرزندان جانبازان بالای 50% و همچنین فرزندان ایثاگران و آزادگان عزیز هیچ گونه وجه بابت شهریه به مدارس پرداخت نخواهند کرد.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400

ثبت نام مدارس شاهد در دوره اول ابتدایی با توجه به اینکه این دانش آموزان جدیدالورود هستند و هیچ سابقه آموزشی ندارند که در پذیرش ایشان لحاظ شود فقط بر اساس امتیاز شاهد – حفظ و قرائت قرآن کریم – شرکت در المیادهای علمی کسب رتبه و… صورت خواهد گرفت ضمنا یکی دیگر از شرایط ثبت نام شاهد اول ابتدایی این است که مدرسه شاهد دوره ابتدایی که دانش آموز قصد ثبت نام در آن را دارد در محدوده محل سکونت دانش آموز قرار داشته باشد.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی با دیگر پایه های مقطع ابتدایی و مقاطع بالاتر متفاوت خواهد بود که دانش آموزان محترم می توانند جهت اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط پذیرش دانش آموزان در مقطع ابتدایی با شماره 9099072952 از سراسر کشور از ساعات 8 صبح تا 1 شب تماس حاصل نمایند.

 

نحوه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400

نحوه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی
نحوه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400 صرفا از طریق سامانه ثبت نام سجا به نشانی saja.medu.ir به صورت اینترنتی یا الکترونیکی انجام خواهد گرفت دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند در موعد تعیین شده که از طریق سامانه ثبت نام سجا اول ابتدایی اعلام شده از طریق سایت saja.medu.ir وارد شوند و مطابق جدول امتیاز بندی شاهد اول ابتدایی که در دفترچه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400 مندرج است امتیازات دانش آموز را وارد نمایند سپس تصویر داوطلب را وارد نموده و با تکمیل مراحل ثبت نام می توانند رسید پیش ثبت نام اول ابتدایی مدارس شاهد را دریافت نمایند.

در مرحله بعدی کلیه داوطلبان محترم که دارای سهمیه اصلی شاهد نباشند می بایست منتظر اعلام نتایج مدارس شاهد 99-1400 در سامانه سجا باشند پس از اعلام نتایج ثبت نام داوطلبان محترمی که نامشان اعلام شده می بایست در موعد مقرر به همراه والدبن با دردست داشتن مدارک هویتی و تحصیلی به صورت حضوری به یکی از مراکز مدارس شاهدی که نامشان در لیست این مدرسه قرار گرفته مراجعه نمایند تا پس از احراز هویت و تشخیص صلاحیت و تعیین حوزه سکونت دانش آموز ، ثبت نام داوطلبان در پایه اول ابتدایی و دیگر مقاطع تکمیل گردد.

کانال تلگرام ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی
ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

 

در صورتی که برای ورود به سامانه با مشکلی مواجه هستید و یا در روند ثبت نام مشکلی دارید می توانید سوالات خود را با مرکز مشاوره ایران تحصیل در میان بگذارید

9099072952 تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور بدون گرفتن کد

 

مطالب مرتبط :

31 نظر برای «سامانه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99-1400»

 • باسلام ببخشید من پدرم سه سال و پنج ماه سابقه جبهه دارد در ثبت نام دخترم میتوانیم از سهمیه نوه ایثارگر استفاده کنیم

 • سلام وقتتون بخیر درست که شرایط اول باید برای خانواده عزیز شاهد و ایثارگران باشه اما کاش برای بچه هایی که میخوان برای سربازی آقا ساخته بشن هم شرایطی بود متاسفانه در شهرهای کوچیک جز مدرسه شاهد و یه مدرسه که غیردولتی و هزینه ثبت نامش برای خانواده ها عادی غیرممکن جایی دیگه ایی وجود نداره که بخوای آینده بچه ها رو تضمین کنی . من خیلی دوست دارم فرزندم پرورش انقلابی بشه و سرباز امام زمانش باشه و الان که کلاس اول میخواد بره باید بتونم کاری کنم ولی متاسفانه هیچ امتیازی ندارم و این خیلی ناراحت کننده و ناامید کننده است.

 • نصراله امیری حسینی :

  سلام و عرض ادب امروز پنجم خرداد برای ثبت نام کلاس اولی ها من در سایت شما گزینه ای نیافتم برای ثبت نام فرزندم راهنمایی بفرمایید

 • با سلام جهت اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی و اطلاع از نحوه امتیازبندی میتوانید تماس بگیرید یا اگر به نحوه امتیازبندی و نحوه ثبت نام اشراف داشته باشید با مراجعه به سامانه سجا ثبت نام خود را تکمیل نمایید

 • با سلام و وقت بخیر شماره ها در حال پاسخگویی جهت تکمیل ثبت نام از طریق سامانه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی می باشند در صورت شلوغی با 9099072952 یا 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید

 • سلام کاش تو مدرسه های شاهد امتیازی هم برای پاسدارها بود واین بی انصافی است که کسی که در آموزش وپرورش است امتیاز بیشتری نسبت به کسی که پاسدار است دارد چرا که اغتشاش میشود یا جامعه نا امن میشود ویا انتخابات میشود وغیره پاسدار باید باشد ولی فرزندش از کمترین امکانات تا زمانی که پدرش را از دست نداده بی بهره است

 • باسلام وعرض ادب
  در اینکه جانبازان و رزمندگان حق بسیاری گردن ما دارند حرفی نیست ولی آیا فرزندان ما جزء بچه های این انقلاب نیستند ونباید از حداقل امکانات در شهرستان استفاده کنند چون بهترین کادر ومعلمین برای مدارس شاهد است که اجازه ورود به افراد معمولی داده نمی شود که من گمان نمیکنم هیچکدام از رزمندگان راضی به این امر بودند.

 • سلام جناب محمودی شماهم می تونستید ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 97 – 98 رو انجام بدین همه افراد عادی هم می توانند ثبت نام انجام بدهند

 • سلام شماهم اگ تو مناطق عملیاتی وامنیتی خدمت کرده باشین از امتیازات شاهد می توانید استفاده کنید در صورت خواستار اطلاع دقیق امتیازات جدید مدارس شاهد اول ابتدایی 97 – 98 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام جهت ثبت نام میان پایه مدارس شاهد 97 – 98 با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد

 • سلام وقت بخیر من پسرم متولد دومهر ۹۳ هست آیا امکانی هست که بتونم برای سال اینده در کلاس اول ثبت نامش کنم .؟؟ لطفا راهنمایی کنید

 • سلام من می خوام توی یکی از مدارس شاهد ثبت نام کنم پایه من هم هفتم به هشتمه می خواستم بدونم امکانش هست که من هم بتونم توی مدارس شاهد تحصیل کنم لطفا کمکم کنید

 • سلام همسر بنده مدافع حرم بوده و مجروح شده ولی هنوز کمیسیون تشکیل ندادن ولی مدارک مجروحیت و حضور در منطقه را داردآیا پسر بنده می تواند در مدرسه شاهد ثبت نام کند ممنون اگر راهنمایی کنید

 • امروز پنجم تیر است و هیچ لینکی برای ثبت نام در پایه هفتم فعال نیست ……… به نظر من قصد شما همین تلفن زدن ما به شماره ارزش افزوده و کسب درآمد از طریق مخابرات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *