تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد 1400

ثبت نام مدارس شاهد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

اطلاعیه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1400

یکی از مهم ترین دوره های تحصیلی دانش آموزان، دوره ی ابتدایی است چرا که پیشرفت دانش آموزان در آینده، به قوی بودن در این پایه بستگی دارد. مدارس شاهد در ابتدا، برای فرزندان ایثارگر و شاهد تاسیس شده اما اگر دانش آموزان عادی بتوانند شرایط لازم برای تحصیل در این مدارس را کسب کنند می توانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند. به اطلاع کلیه دانش آموزان و داوطلبان گرامی می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی آغاز شد. 

 

ثبت نام مدارس شاهد

 

 

جهت اطلاع از نحوه پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1400-1401 و اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام مندرج در سامانه saja.medu.ir، از طریق تلفن ثابت با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

در صورت شلوغی خط چندین بار تلاش کنید. پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

لذا کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام پایه اول ابتدایی این مدارس را دارند، می توانند جهت ثبت نام و ارائه مدارک از طریق سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir مدارس شاهد اول ابتدایی نسبت به تکمیل امور ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

سامانه ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir است. حتما جهت تکمیل ثبت نام وارد این سامانه شوید و در صورت نیاز به راهنمایی با مرکز مشاوره در تماس باشید.

 

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی همانند سنوات گذشته در تمامی مدارس شاهد صورت خواهد پذیرفت و پذیرش دانش آموزان در پایه اول ابتدایی همانند سایر داوطلبان مستلزم داشتن شرایط ثبت نام مدارس شاهد خواهد بود.

لذا پذیرش دانش آموزان اول ابتدایی نیز، مطابق جدول امتیازبندی مدارس شاهد محاسبه خواهد شد.

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی خرداد ماه آغاز و از طریق سامانه ثبت نام سجا به نشانی saja.medu.ir صورت میگیرد.

دانش آموزان و اولیا گرامی در صورتی که هنگام ورود به سایت سجا یا در مراحل ثبت نام با مشکلی مواجه شوند، می توانند جهت راهنمایی برای تکمیل پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی با شماره ی 9099072952 تماس بگیرند و پیش ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

به اطلاع کلیه دانش آموزان می رسانیم پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی و میان پایه ابتدایی برای دانش آموزان غیرشاهد نیز امکان پذیر خواهد بود.

 

جزییات ثبت نام در پایه اول ابتدایی

پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی و دیگر پایه های تحصیلی برای فرزندان شاهد و ایثارگر و جانباز بالای 50 درصد پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام شاهد اول ابتدایی، از طریق سامانه saja.medu.ir به صورت قطعی خواهد بود.

به استحضار شما والدین محترم می رسانیم که دانش آموزان اول ابتدایی در خرداد ماه می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

لازم است به استحضار شما برسانیم که روند ثبت نام دانش آموزان عادی در مدارس شاهد بصورت دو مرحله ای است: مرحله موقت و مرحله قطعی

در ابتدا کلیه داوطلبان محترم جهت پذیرش مدارس شاهد می بایست از طریق سامانه ثبت نام شاهد اول ابتدایی اقدام به پیش ثبت نام نمایند. از بین دانش آموزان واجدالشرایط، افرادی که امتیاز بیشتری کسب نمایند معرفی خواهند شد.

سپس در مرحله بعد کلیه دانش آموزانی که نامشان در لیست قبولی مدارس شاهد ذکر شده می بایست به همراه یکی از والدین با در دست داشتن مدارک احراز هویت، در تاریخ معلوم به مراکز مدارس شاهد مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است ثبت نام میان پایه شاهد نیز در سال تحصیلی 1400-1401 صورت خواهد گرفت.

به اطلاع می رسانیم کلیه دانش آموزان محترم می بایست جهت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی در تاریخ مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و در صورت عدم ثبت نام اینترنتی در موعد مقرر، ثبت نام وی لغو شده و هیچگونه اعتراضی قابل پذیرش نخواهد بود.

زمان اعلام نتایج نهایی مدارس شاهد اول ابتدایی 1400 در خرداد ماه است.

 

معرفی مدارس شاهد اول ابتدایی

اولویت ثبت نام شاهد در پایه اول ابتدایی و میان پایه ابتدایی با فرزندان شاهد و ایثارگر است و اصولا مدارس شاهد، برای تحصیل فرزندان شاهد و ایثارگر تاسیس شده اند.  فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان نیز مشمول اولویت پذیرش مدارس شاهد اول ابتدایی خواهند بود.

در صورتی که ظرفیت مدارس شاهد کاملا تکمیل نشود، در صورت داشتن شرایط زیر از دانش آموزان دیگر نیز ثبت نام به عمل می آید:

دانش آموزی که حافظ قرآن باشد، فرزند کارمندان رسمی و پیمانی آموزش و پرورش و غیره که اطلاعات دقیق تر را می توانید از مشاوران مرکز ایران تحصیل سوال بفرمایید تا راهنمایی های لازم را خدمت شما عزیزان ارائه دهند.

نکته مهم: ثبت نام فرزندان شاهد در پایه اول ابتدایی بصورت قطعی انجام خواهد گرفت، اما فرزندان غیرشاهد می بایست در سه مرحله (ثبت نام موقت – احراز شرایط – ثبت نام قطعی) ثبت نام خود را انجام دهند.

پذیرش دانش آموزان در پایه اول ابتدایی بر اساس جدول امتیاز بندی شاهد صورت خواهد گرفت. ضمنا شایان ذکر است در زمان ثبت نام قطعی دانش آموزان در مراکز شاهد اول ابتدایی حضور حداقل یکی از والدین دانش آموزان، با در دست داشتن اصل مدارک لازم جهت ثبت نام شاهد الزامی خواهد بود.

 

امکانات مدارس شاهد اول ابتدایی

اکثریت مدارس شاهد اول ابتدایی و دیگر پایه ها، کاملا هوشمند بوده و دارای کادر دبیران مجرب می باشد، همچنین این مدارس از امکانات خوب آموزشی برخوردارند.

همین مزیت ها هستند که اکثر اولیا گرامی و دانش آموزان را مشتاق به ثبت نام و تحصیل در این مدارس نموده است.

ضمنا پیشرفت مدارس شاهد از لحاظ تکنولوژی، از دیگر مزایای مدارس شاهد اول ابتدایی است که باعث قوی تر شدن پایه ی دانش آموزان از همون دوره ابتدایی می شود. 

یکی دیگر از موضوعات مهمی که در مدارس شاهد اجرا می شود تربیت و آموزش دانش آموزان از لحاظ فرهنگی و پرورشی است که جزو مزایای مهم این مدارس به حساب می آید.

این مدارس تنها مختص ابتدایی نیست و در تمامی مقاطع اقدام به پذیرش دانش آموزان واجد شرایط می کند.

در صورتی که سوالی در زمینه شرایط ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1400 دارید می توانید با مرکز ثبت نام شاهد ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

مراحل ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

مراحل ثبت نام دانش آموزان اول ابتدایی در سامانه پذیرش شاهد و امور ایثارگران به نشانی saja.medu.ir است و اولیا محترم جهت ثبت نام صرفا باید وارد همین نشانی شوند.

 • زمان ثبت نام: زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی هر سال در زمان متفاوتی انجام می گیرد. سال گذشته در بازه زمانی 1 الی 20 خرداد ادامه داشت، اما به منظور اطلاع دقیق از زمان پذیرش می توانید با شماره 9099072952 تماس بگیرید.
 • اعلام نتایج اولیه: نتایج ثبت نام و اعلام اسامی پذیرفته شدگان معمولا پس از یک هفته از زمان ثبت نام انجام می گیرد.
 • بررسی مدارک و احراز هویت: دانش آموزان پس از پذیرش در بازه زمانی 22 تا 27 خرداد باید به صورت حضوری جهت احراز هویت به مدارس شاهد مراجعه کنند.
 • اعلام نتایج نهایی پذیرش از جانب مدارس: پس از احراز هویت دانش آموزان مدارس از بین دانش آموزان، بنا به صلاح دید مدیر مدرسه و امتیازات هر دانش آموز، لیست نهایی پذیرش در تیر ماه اعلام می شود.

 

میزان شهریه مدارس شاهد

میزان شهریه مدارس شاهد در سال تحصیلی گذشته برای دانش آموزان عادی در مقطع ابتدایی حدودا بین 450 تا 850 هزار تومان بود که مطابق تصمیمات جدید، امکان افزایش شهریه در دفترچه جدید دور از انتظار نیست.

اولیا گرامی می توانند جهت اطلاع از میزان دقیق شهریه برای هر پایه، مطابق شرایط و امتیازات دانش آموز از طریق تلفن ثابت با مرکز ثبت نام مدارس شاهد به شماره 9099072952 تماس حاصل نمایند.

توجه: دانش آموزان و اولیا عضو خانواده های شاهد، فرزندان جانبازان بالای 50% و همچنین فرزندان ایثاگران و آزادگان عزیز هیچ گونه وجه بابت شهریه به مدارس پرداخت نخواهند کرد.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

ثبت نام مدارس شاهد در دوره اول ابتدایی با توجه به اینکه این دانش آموزان جدیدالورود هستند و هیچ سابقه آموزشی ندارند که در پذیرش ایشان لحاظ شود فقط بر اساس امتیاز شاهد، حفظ و قرائت قرآن کریم، شرکت در المپیادهای علمی، کسب رتبه و غیره صورت خواهد گرفت.

از دیگر شرایط ثبت نام می توان موارد زیر را نام برد:

 • ساکن بودن در محدوده ی مدرسه برای دانش آموزانی که تقاضای ثبت نام در این مدارس را دارند.
 • حفظ شئونات و ارزش های اسلامی توسط خود دانش آموزان و خانواده هایشان.
 • داشتن پوشش مناسب با پایه های تحصیلی.

 

نحوه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

 

نحوه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

 

ثبت نام در کلیه مدارس شاهد اول ابتدایی صرفا از طریق سامانه ثبت نام سجا به صورت اینترنتی یا الکترونیکی انجام خواهد گرفت.

برای ثبت مراحل زیر را را انجام دهید:

 • وارد سایت saja.medu.ir شوید.
 • در ستون سمت چپ، جهت ثبت نام بر روی ورود دانش آموزان کلیک کنید.
 • سپس فیلدهای مربوط به نام کاربری  و رمز عبور را تکمیل کنید. لازم به ذکر است که کدملی به عنوان نام کاربری و سریال شناسنامه به عنوان رمز عبور در نظر گرفته شده است.
 • قبل از این که ثبت نام خود را انجام دهید وارد صفحه کاربری می شوید که در این قسمت باید اطلاعات فردی دانش آموز را به طور کامل وارد کنید.
 • بعد از مراحل ثبت نام به شما یک کد رهگیری ارائه می شود که از آن پرینت گرفته و برای پیگیری ثبت نام نگهداری کنید.

توجه: هنگام تکمیل اطلاعات دانش آموزان، دقت کافی و لازم را داشته باشید زیرا در صورت اشتباه وارد کردن اطلاعات، ثبت نام انجام نخواهد گرفت.

نکته: قبل از اینکه مهلت ثبت نام تمام شود امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد اما در صورتی که مهلت ثبت نام تمام شود و دانش آموزی بخواهد ثبت نام کند، دیگر به درخواست ثبت نام وی رسیدگی نخواهد شد.

دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند در موعد تعیین شده که از طریق سامانه ثبت نام سجا اول ابتدایی اعلام شده از طریق سایت saja.medu.ir وارد شوند و مطابق جدول امتیاز بندی شاهد اول ابتدایی که در دفترچه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی مندرج است امتیازات دانش آموز را وارد نمایند.

سپس تصویر داوطلب را وارد نموده و با تکمیل مراحل ثبت نام می توانند رسید پیش ثبت نام اول ابتدایی مدارس شاهد را دریافت نمایند.

در مرحله بعدی کلیه داوطلبان محترم که دارای سهمیه اصلی شاهد نباشند می بایست منتظر اعلام نتایج مدارس شاهد در سامانه سجا باشند.

پس از اعلام نتایج ثبت نام داوطلبان محترمی که نامشان اعلام شده می بایست در موعد مقرر به همراه والدین با دردست داشتن مدارک هویتی و تحصیلی به صورت حضوری به یکی از مراکز مدارس شاهدی که نامشان در لیست این مدرسه قرار گرفته مراجعه نمایند تا پس از احراز هویت و تشخیص صلاحیت و تعیین حوزه سکونت دانش آموز، ثبت نام داوطلبان در پایه اول ابتدایی و دیگر مقاطع تکمیل گردد.

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

جهت اطلاع از نحوه پیش ثبت نام در مدارس شاهد 1400-1401 و اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام مندرج در سامانه saja.medu.ir، از طریق تلفن ثابت با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

در صورت شلوغی خط چندین بار تلاش کنید. پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال تلگرام ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

 

مطالب مرتبط

ثبت نام مدارس تیزهوشان 

سایت مدارس شاهد

سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان

هزینه تحصیل در مدارس شاهد

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

طرح شهاب چیست؟

azmoon.medu.ir

sampad.medu.ir

پیش ثبت نام مدارس امام صادق

ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی چه زمانی است؟

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی از اواسط خرداد ماه آغاز میگردد.

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی در چه سایتی صورت میگیرد؟

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی در سایت سجا به نشانی saja.medu.ir صورت میگیرد.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی چیست ؟

شرایط ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی بطور کامل در مقاله شرح داده شده است اقدام به مطالعه بفرمایید.

شهریه مدارس شاهد اول ابتدایی 1400 چقدر است؟

شهریه مدارس شاهد اول ابتدایی 1400 حدودا بین 450 تا 850 هزار تومان است.

نظرات

 1. ابراهیم
  ۲۰ خرداد ۰۰

  سلام وارد سایت نمیشه . آدرس چیه ؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۰۰

   سلام مدارس شاهد 1400 از طریق سایت پادا انجام میشود

 2. ببخشید میشه ازپایه دوم ابتدایی هم ثبت نام کرد؟

  • سلام
   بله میشه

 3. سلام ثبت نام کلاس اولی ها تموم شده؟دیگه تمدید نمیشه؟

  • سلام ثبت نام برای میان پایه ها تموم شد
   نتایج هم اومده تمدید نمیشه

 4. امروز پنجم تیر است و هیچ لینکی برای ثبت نام در پایه هفتم فعال نیست ……… به نظر من قصد شما همین تلفن زدن ما به شماره ارزش افزوده و کسب درآمد از طریق مخابرات است.

  • سلام دوست عزیز شما دو روز جلویین از بقیه ابتدا بدونین امروز چندمه بعدش اظهار نظر کنید

 5. علی سلطانی
  ۰۱ تیر ۹۹

  سلام
  لطفا با شماره تماس اعلامی ،خودتون تماس بگیرید ببیند موفق به ارتباط میشید

  • سلام بله شما با تلفن ثابت تماس بگیرید. بدون پیش شماره

 6. کمالی
  ۳۱ خرداد ۹۹

  سلام همسر بنده مدافع حرم بوده و مجروح شده ولی هنوز کمیسیون تشکیل ندادن ولی مدارک مجروحیت و حضور در منطقه را داردآیا پسر بنده می تواند در مدرسه شاهد ثبت نام کند ممنون اگر راهنمایی کنید

  • سلام و وقت بخیر
   بله میتواند در سامانه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 99 – 1400 ثبت نام کند

 7. هانیه بزم آرا
  ۲۹ خرداد ۹۹

  سلام من می خوام توی یکی از مدارس شاهد ثبت نام کنم پایه من هم هفتم به هشتمه می خواستم بدونم امکانش هست که من هم بتونم توی مدارس شاهد تحصیل کنم لطفا کمکم کنید

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۹۹

   سلام و وقت بخیر
   بله میتونین جهت ثبت نام اقدام کنید.

 8. سلام وقت بخیر من پسرم متولد دومهر ۹۳ هست آیا امکانی هست که بتونم برای سال اینده در کلاس اول ثبت نامش کنم .؟؟ لطفا راهنمایی کنید

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۹۸

   سلام و وقت بخیر ن متاسفانه نمیتونید

 9. irantahsil
  ۲۹ مرداد ۹۷

  سلام جهت ثبت نام میان پایه مدارس شاهد اول ابتدایی 97-98 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 10. جمانه
  ۱۳ مرداد ۹۷

  باسلام براى ثبت نام ميان پایه جهت پایه دوازدهم تجربی چگونه باید اقدام کرد؟لطفا جواب بدهید.با تشکر

  • irantahsil
   ۱۳ مرداد ۹۷

   سلام جهت ثبت نام میان پایه مدارس شاهد 97 – 98 با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد

 11. باسلام وعرض ادب
  در اینکه جانبازان و رزمندگان حق بسیاری گردن ما دارند حرفی نیست ولی آیا فرزندان ما جزء بچه های این انقلاب نیستند ونباید از حداقل امکانات در شهرستان استفاده کنند چون بهترین کادر ومعلمین برای مدارس شاهد است که اجازه ورود به افراد معمولی داده نمی شود که من گمان نمیکنم هیچکدام از رزمندگان راضی به این امر بودند.

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۹۷

   سلام جناب محمودی شماهم می تونستید ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 97 – 98 رو انجام بدین همه افراد عادی هم می توانند ثبت نام انجام بدهند

 12. بنده خدا
  ۳۱ تیر ۹۷

  سلام کاش تو مدرسه های شاهد امتیازی هم برای پاسدارها بود واین بی انصافی است که کسی که در آموزش وپرورش است امتیاز بیشتری نسبت به کسی که پاسدار است دارد چرا که اغتشاش میشود یا جامعه نا امن میشود ویا انتخابات میشود وغیره پاسدار باید باشد ولی فرزندش از کمترین امکانات تا زمانی که پدرش را از دست نداده بی بهره است

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۹۷

   سلام شماهم اگ تو مناطق عملیاتی وامنیتی خدمت کرده باشین از امتیازات شاهد می توانید استفاده کنید در صورت خواستار اطلاع دقیق امتیازات جدید مدارس شاهد اول ابتدایی 97 – 98 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 13. سلام شماره سرکاری گذاشتین

  • با سلام و وقت بخیر شماره ها در حال پاسخگویی جهت تکمیل ثبت نام از طریق سامانه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی می باشند در صورت شلوغی با 9099072952 یا 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید

 14. با سلام جهت اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی و اطلاع از نحوه امتیازبندی میتوانید تماس بگیرید یا اگر به نحوه امتیازبندی و نحوه ثبت نام اشراف داشته باشید با مراجعه به سامانه سجا ثبت نام خود را تکمیل نمایید

 15. نصراله امیری حسینی
  ۰۵ خرداد ۹۷

  سلام و عرض ادب امروز پنجم خرداد برای ثبت نام کلاس اولی ها من در سایت شما گزینه ای نیافتم برای ثبت نام فرزندم راهنمایی بفرمایید

  • با سلام جهت ثبت نام مدارس شاهد 97-98 حتما با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۰۳ مرداد ۰۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام از طریق سایت پادا باید اقدام کنید و ثبت نام مدارس شاهد در صورت داشتن سهمیه و امتیاز میتوانید شانس بالاتری داشته باشید و در صورت نداشتن سهمیه و یا امتیاز به صورت فرد عادی بررسی میشوید موفق باشید

 16. راحله
  ۰۳ خرداد ۹۷

  سلام وقتتون بخیر درست که شرایط اول باید برای خانواده عزیز شاهد و ایثارگران باشه اما کاش برای بچه هایی که میخوان برای سربازی آقا ساخته بشن هم شرایطی بود متاسفانه در شهرهای کوچیک جز مدرسه شاهد و یه مدرسه که غیردولتی و هزینه ثبت نامش برای خانواده ها عادی غیرممکن جایی دیگه ایی وجود نداره که بخوای آینده بچه ها رو تضمین کنی . من خیلی دوست دارم فرزندم پرورش انقلابی بشه و سرباز امام زمانش باشه و الان که کلاس اول میخواد بره باید بتونم کاری کنم ولی متاسفانه هیچ امتیازی ندارم و این خیلی ناراحت کننده و ناامید کننده است.

  • با سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی حتما باید با مرکز تماس بگیرید امکان داره که امتیاز داشته باشید

  • کارشناس ارشد
   ۰۳ مرداد ۰۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به شرایط ثبت نام مدارس شاهد 1400 داوطلب شما میتواند به عنوان فرد عادی بدون سهمیهه ثبت نام انجام دهد و در صورت نداشتن امتیاز به عنوان رزرو قرار میگیرد در لیست مدرسه و در نهایت مراجعه حضوری به مدرسه داشته باشید موفق باشید

 17. علی اصغر معینی دلچه
  ۰۱ خرداد ۹۷

  نحوه آموزش درست

 18. فاطمه
  ۰۱ خرداد ۹۷

  باسلام ببخشید من پدرم سه سال و پنج ماه سابقه جبهه دارد در ثبت نام دخترم میتوانیم از سهمیه نوه ایثارگر استفاده کنیم

  • با سلام جهت اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 و اطلاع از نحوه امتیازبندی مدارس شاهد اول ابتدایی با مرکز تماس بگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۰۳ مرداد ۰۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به شرایط وضوابط دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 سهمیه نوه ایثارگر ندارد و امکان استفاده نیست و برای نوه جانباز و ازاده تعلق میگیرد ولی ایثارگر خیر موفق باشید

ایران تحصیل
تماس با مشاور