تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
سامانه سجا مدارس شاهد

saja.medu.ir – سامانه سجا مدارس شاهد 1400-1401

سامانه سجا مدارس شاهد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام مدارس شاهد 1400-1401 در تمامی مقاطع به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir انجام می شود. زمان بندی جدید ثبت نام اعلام شد لذا دانش آموزان جهت تکمیل روند پذیرش خود از روز شنبه مورخ 1400/03/08 اقدام نمایند شایان ذکر است با توجه به اینترنتی بودن روند نام نویسی و شرایط شیوع کرونا از هر گونه مراجعه حضوری به مدارس به منظور ثبت نام خودداری نمایید.

داوطلبان محترم می توانند جهت ثبت نام می توانند صرفا وارد سامانه پیش ثبت نام سجا مدارس شاهد به نشانی اینترنتی saja.medu.ir شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

 

 • متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه پادا اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی pada.medu.ir انجام می گیرد.

 

 • متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه سجا مدارس شاهد اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی saja.medu.ir انجام می گیرد.
 • در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در روند انجام امور در این سامانه می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید. شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی خصوصی است که هیچ ارتباط سازمانی با سامانه سجا مدارس شاهد ندارد.

حتما قبل از تکمیل فرم ثبت نام اطلاعات خود در رابطه با شرایط و امتیازبندی ها را با مطالعه دفترچه یا از طریق تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل تکمیل نمایید.

 

دانش آموزان و اولیا محترم می توانند جهت ثبت نام یا اطلاع از شرایط ثبت نام در سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir وارد شده یا با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099072952 (تماس از سراسر کشور) – 9099072952 ( استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط ثبت نام دانش آموزان شاهد و غیر شاهد

 

سامانه سجا

 

مطابق اطلاعیه سامانه سجاsaja.medu.ir به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم ثبت نام در مدارس شاهد در مقاطع هفتم – دهم و میان پایه آغاز شد.

مطابق سنوات گذشته ثبت نام بدون آزمون از بین دانش آموزانی که دارای شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد باشند صورت می گیرد، از جمله شرایط مهم ثبت نام در سامانه سجا که می توان به آن اشاره کرد عبارتند از:

1 – کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارند می بایست صلاحیت های لازم در زمینه اخلاق و رفتار را مطابق آئین نامه مدارس شاهد مندرج در سامانه saja.medu.ir را داشته باشند.

2 – تمامی دانش آموزانی که قصد ثبت نام دارند می بایست از لحاظ پوشش مطابق احکام اسلامی و آئین نامه مدارس شاهد باشند، مخصوصا برای داوطلبان دختر پوشش کامل اسلامی التزام خواهد داشت.

3 – از دیگر شرایط مهم ثبت نام اقامت دانش آموز در محدوده مدارس شاهد است.

تذکر: احراز شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام مدارس شاهد در مورد دانش آموزان جهت ثبت نام و یا تحصیل در مدارس شاهد، تماما به عهده شورای آموزشی و اعضای ستاد ثبت نام مدارس شاهد خواهد بود.

تبصره: به اطلاع همکاران محترم فرهنگی و یا بنیاد شهید و امور ایثارگران می رسانیم مطابق اطلاعیه مندرج در سامانه saja.medu.ir ثبت نام فرزندان ایشان در محدوده محل کار همکاران محترم به صورت موقت منعی نخواهد داشت.

 

دانش آموزان و اولیا گرامی جهت اطلاع از شهریه مدارس شاهد روی لینک مربوط کلیک کنید.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام در سامانه سجا 1400-1401

پیرو اطلاع رسانی ها و موارد مذکور در سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir به اطلاع می رسانیم تمامی دانش آموزان ملزم به داشتن شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد خواهند بود، شرایط اختصاصی مندرج در سایت سجا بیشتر مربوط به شرایط علمی داوطلبان است و به شرح زیر خواهد بود:

 

شرایط ثبت نام دانش آموزان شاهد

1 – ثبت نام دانش آموزان شاهد پس از ورود به سامانه سجا ( saja.medu.ir ) و تکمیل فرآیند ثبت نام قطعی می شود و این دسته از داوطلبان می بایست در زمان اعلام شده به مدارس قبولی مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

2 – دانش آموزان پس از ورود به مدارس شاهد، می بایست حد نصاب لازم را در دروس خود کسب نمایند تا بتوانند در این مدارس ادامه تحصیل دهند.

در صورتی که دانش آموزی نتواند حد نصاب مورد نظر را برای ادامه تحصیل کسب کند مدیر مدرسه موظف به شناسایی عوامل ضعف دانش آموز و بر طرف کردن آن در قالب کلاس های تقویتی و فوق برنامه خواهد بود.

3 – در صورتی که دانش آموز شاهدی که در این مدارس ثبت نام نموده دارای موارد انضباطی باشه و از آئین نامه مندرج در سامانه سجا – saja.medu.ir پیروی نکند مدیران مدارس می توانند موضوع را به صورت کتبی به واحد مشاوره مدارس شاهد ارسال نموده تا در مورد ایشان تصمیمات مربوطه اتخاذ شود.

تذکر: با توجه به توضیحات مربوطه در سامانه سجا – saja.medu.ir لازم به ذکر است منظور از دانش آموزان شاهد فرزندان شهدا – آزادگان و جانبازان بالاتر از 50% می باشد.

کلیه دانش آموزان می توانند با استفاده از سایت سامانه پادا و ورود به آن کارنامه خود را مشاهده نمایند.

 

ثبت نام در مدارس شاهد در همه پایه ها امکان پذیر خواهد بود جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام میان پایه شاهد 1400 کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد در مدارس شاهد 1400-1401

1 – احراز شرایط علمی دانش آموزان

2 – امتیاز دانش آموزان غیرشاهد برای ورود به مدارس شاهد، با توجه به شرایط علمی آن ها محاسبه خواهد شد و به علاوه امتیازات موجود در دفترچه ثبت نام مدارس شاهد که در سامانه سجا قابل مشاهده است، امتیاز نهایی دانش آموز را نشان خواهد داد.

3 – لازم به ذکر است کلیه مدارک لازم جهت ثبت نام بر احراز شرایط دانش آموز شاهد و غیر شاهد می بایست دارای مهر معتبر و تائیدیه از ستاد مرتبط داشته باشد.

4 – به اطلاع کلیه دانش آموزان متقاضی ورود به مقطع هفتم مدارس شاهد 1400 می رساند در صورتی که این دانش آموزان فرزند جانباز 25% به بالا باشند با داشتن حداکثر 3 درس خوب در کارنامه خود نیز می توانند در مدارس شاهد ثبت نام نمایند.

 

امتیاز بندی سامانه سجا جهت ثبت نام 1400-1401

با توجه به جدول امتیازات مندرج در سایت سجا به نشانی saja.medu.ir هر یک از دانش آموزانی که قصد ثبت نام مدارس شاهد را دارند دارای امتیاز مشخصی می باشند که در ثبت نام وی این امتیاز ها به صورت مستقیم تاثیر گذار خواهد بود و اولویت با کسانی خواهند بود که امتیاز آن ها بالاتر است.

لازم به ذکر است در صورتی که نیاز به مشاوره جهت ثبت نام مدارس شاهد دارید و یا برای ثبت امتیازات خود با مشکل مواجه هستید می توانید سوالات خود را از مشاوران مرکز بپرسید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

جهت اطلاع از نحوه پیش ثبت نام سامانه سجا آموزش و پرورش – saja.medu.ir از سراسر کشور  از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره ی زیر تماس بگیرید و یا وارد سایت سجا شوید.

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9099072952 تماس از استان تهران

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

کانال پیش ثبت نام سامانه سجا

مطالب مرتبط

اعلام نتایج مدارس شاهد

سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران

سامانه ثبت نام دبیرستان البرز

سایت مدارس شاهد

پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد

pada.medu.ir

سامانه سجا

آیا ثبت نام در سامانه سجا فقط برای فرزندان شاهد و ایثارگر مجاز است؟

خیر، تمامی دانش آموزان می توانند در مرحله پیش ثبت نام وارد نشانی saja.medu.ir شده و جهت ورود به مدارس شاهد پیش ثبت نام نمایند.

برای پیش ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا چه مدارکی لازم است؟

قبل از ورود به سامانه سجا مدارک هویتی (کارت ملی و شناسنامه) دانش آموز و اولیا و در صورت استفاده از سهمیه، مدارک احراز هویت از ارگان مربوطه را آماده نمایید.

آیا برای پیش ثبت نام مدارس شاهد باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

خیر، برای ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد نیازی به پرداخت هزینه نیست.

ثبت نام در سامانه سجا برای چه مقاطعی انجام می گیرد؟

ثبت نام اینترنتی برای مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم از طریق ورود به سایت سجا امکان پذیر بوده و پذیرش میان پایه از این سامانه انجام نمیگیرد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. فاطمه
  14 مرداد 1400 ساعت 10:25

  سلام
  ببخشید نتایج شاهد کی مشخص میشه پایه هفتم الان برای من تازگیا داخل سایت پادا امتیازم رو زده من چیکار باید کنم

 2. ایرج میرزایی
  14 تیر 1400 ساعت 17:25

  سلام خسته نباشید برای ثبت نام دبیرستان وارد لینک شدم ولی فرم تکمیلی مدارس شاهد باز نمیشه چه طوری باید ثبت نام کنم ..هر چی روی گزینه ها میزنم چیزی بالا نمیاد ..ممنون

  • moshaverarshad
   15 تیر 1400 ساعت 13:15

   سلام برای مدارس شاهد سامانه پادا را معرفی کردند

   • Arash
    23 تیر 1400 ساعت 08:15

    سلام
    تا کی برای پیش ثبت نام مدارس شاهد مهلت هست ؟
    من هنوز هدایت تحصیلیم رو از طرف منطقه نگرفتم منطقه هنوز تایید نکرده
    به خاطر همین نمیتونم داخل سایت پادا برای پیش ثبت نام اقدام کنم
    لطفا راهنمایی کنین

  • محمد میرزایی
   16 تیر 1400 ساعت 07:26

   باسلام
   جهت پیش ثبت نام پایه دوم ابتدایی هنگام ورود به سامانه پادا پنجره پیش ثبت نام بعد از ورود با نام کاربری و کلمه عبور با وجود اینکه مشخصات دانش اموز قابل مشاهده است با پیام «عملیات شروع دوره جدید و ارتقا پایه هنوز توسط مدرسه(پایه قبلی) صورت نگرفته است، لطفا راهنمایی بفرمایید. باتشکر

   • moshaverarshad
    16 تیر 1400 ساعت 12:29

    سلام باید به مدیر مدرسه قبلی خودتون اطلاع بدید

 3. احسان
  13 تیر 1400 ساعت 10:37

  ظاهرا سایت شاهد خرابه و باز نمی شود. نوشته در حال نگهداری و بروزرسانی چند روز هست اینجوریه تا ۱۵ تیر که ثبت نام تمومه درست میشه؟

  • moshaverarshad
   13 تیر 1400 ساعت 10:59

   سلام برای ثبت نام مدارس شاهد از طریق سامانه پادا اقدام کنید سجا دیگه فعال نیست

 4. سهیل
  12 تیر 1400 ساعت 08:08

  سلام من میخام برای دهم ثبت نام کنم
  معدلم 19.71 هست و غیر شاهدم
  ایا منو برمیدارن؟

  • moshaverarshad
   12 تیر 1400 ساعت 12:37

   سلام اولویت با خانواده ایثارگران هستش

 5. نرگس توکلی
  9 تیر 1400 ساعت 10:11

  سلام من از شهرستان آمل هستم برای ثبت نام پایه هفتم به مشکل برخوردم اصلا نمیتونم وارد سامانه بشم.به کافی نتها هم رفتم ولی نتونستن چیکار کنم؟لطفا جواب بدین

  • moshaverarshad
   9 تیر 1400 ساعت 14:50

   سلام سامانه پادا مشکل داره ولی برطرف شده برای ثبت نام مدارس وارد پادا بشید

 6. اقاجانی
  7 تیر 1400 ساعت 09:42

  سلام .چگونه می توان امتیاز بندی ثبت نام شاهد را ویرایش نمود؟

  • moshaverarshad
   13 تیر 1400 ساعت 17:03

   سلام از طریق سامانه پادا میشه وارد شد کلا ابطال ثبت نام کرد دوباره از نو ثبت نام کرد و فرم امتیاز بندی رو اصلاح کرد.سامانه سجا دیگه برای مدارس شاهد نیست

 7. فریدون کرمی
  6 تیر 1400 ساعت 15:45

  سلام چند روز برای ثبت نام پایه هفتم در مدارس شاهد شهریار وارد سایت پادا میشم بعد از پر کردن تمام مشخصات اسم مدرسه از من میخاد وهیچ کجا این اسم وجود نداره به امور ایثارگران اموزش پروش شهریار هم مراجعه کردم میگن سایت مشکل داره لطفا رهنمایی بفرمایید متشکرم

  • moshaverarshad
   6 تیر 1400 ساعت 17:15

   سلام فریدون
   سامانه پادا در حال حاضر درست و میتونید کارای ثبت نامتونو تکمیل کنید

 8. مهدیس
  5 تیر 1400 ساعت 19:33

  سلام من وارد سایت پاداش شدم و ثبت دانش آموزان جدید الورود را ک میزنیم و مشخصات را ک وارد میکنیم پیام میدهد ک مشخصات شما قبلاً ثبت شده است اما بار اول است ک وارد سایت میشوم و برای پایه هفتم میخواستم ثبت نام کنم

  • moshaverarshad
   15 تیر 1400 ساعت 16:08

   سلام برای پایه هفتم باید از سامانه پادا گزینه پیش ثبت نام را بزنید

 9. Hgytr
  5 تیر 1400 ساعت 10:10

  سلام وقت بخیر
  پیش ثبت نام برای پایه دهم شروع شده؟

  • moshaverarshad
   5 تیر 1400 ساعت 12:00

   سلام ممنون
   بله سامانه ثبت نام مدارس شاهد شروع شده

 10. زمانی
  2 تیر 1400 ساعت 15:38

  سلام
  متاسفانه وارد سایت ثبت نام نمیشه لطفاً راهنمایی کنید

 11. زهره
  29 خرداد 1400 ساعت 19:47

  سلام ببخشیدبرای دانش آموزان غیرشاهدکه می خواهنددرمدرسه شاهددرس بخونن دقیق چیزی ننوشته شده می شه لطفاراخنمایی کنین🙏

  • moshaverarshad
   1 تیر 1400 ساعت 18:30

   سلام زهره
   افراد عادی هم میتونن ثبت نام کنند ولی درصد قبولیشون خیلی پایین

 12. فاطمه
  26 خرداد 1400 ساعت 15:45

  سلام
  می خوام برای پایه هفتم ثبت نام کنم وارد سایت پادا که می شم رمز عبور میخواد که در سایت نوشته از مدیر مدرسه سابق بپرسید، مدیر مدرسه گفت از رمز عبوراطلاعی ندارم لطفا راهنمایی کنید رمز عبور را ازکجا بگیرم.

  • moshaverarshad
   29 خرداد 1400 ساعت 15:58

   سلام فاطمه
   رمز عبور فقط از طریق مدیر مدرسه بگیرین برای ثبت نام مدارس شاهد یا ثبت نام مدارس در سامانه pada.medu.ir

 13. مریم
  26 خرداد 1400 ساعت 11:09

  سلام.از کدوم سایت برای پیش ثبت نام پایه هفتم باید وارد بشم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • moshaverarshad
   26 خرداد 1400 ساعت 11:18

   سلام مریم
   از سامانه pada.medu.ir

 14. مریم
  26 خرداد 1400 ساعت 11:07

  سلام من میخوام برا پایه هفتم پیش ثبت نام کنم. وارد سجا که میشی مشخصات رو وارد کردم میگه شما قبلا در سایت ثبت نام کردید. توی سایت پادا هم که میرم قسمت ورود دانش اموزان رو میزنم میره توی صفه ابی که اصلا ربطی به ثبت نام نداره. لطفا راهنمایی کنید ما چیکار کنیم

 15. واحدی
  23 خرداد 1400 ساعت 17:11

  سلام من برای ثبت نام پایه هفتم وارد سایت پادا شدم وقتی در ابتدا اطلاعاترا وارد می کنم پیام می دهد که اطلاعات شما قبلاً ثبت شده است الان چه طوری میشه ثبت نام را انجام داد

 16. زهرا
  19 خرداد 1400 ساعت 11:37

  سلام من برای پاییه 7 میخوام ثبت نام کنم بعد اینکه گفته بودین باید برین سایت پادا ثبت نام کنیم بعد من ک مشخصات رو وارد کردم مینویسه ک شما قبلا در سایت ثبت نام کرده اید الان من چیکار کنم و اینکه بهم بگین نحوه ثبت نام چجوریه ؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنین ممنون

  • moshaverarshad
   19 خرداد 1400 ساعت 14:54

   سلام ثبت نام ورودی پایه هفتم مدارس شاهد 1400از طریق سایت پادا انجام میشود

 17. moshaverarshad
  18 خرداد 1400 ساعت 20:50

  سلام سامانه ثبت نام مدارس شاهد از طریق پادا بروز رسانی شده است

 18. ati
  18 خرداد 1400 ساعت 10:45

  سلام فکر میکنم سایت مشکل داره وقتی وارد قسمت ورود دانش آموز میشم میره تو یه صفحه آبی رنگ و هیچ خبری از ثبت نام و اینا نیست، از کافی نت هم امتحان کردیم میگن مشکل از سایته

  • moshaverarshad
   18 خرداد 1400 ساعت 11:20

   سلام سایت ثبتنام مدارس شاهد امسال پادا میباشد و سجا نیست

  • moshaverarshad
   18 خرداد 1400 ساعت 11:39

   امسال از سایت پادا انجام میشود

 19. بهبود پرتوی
  13 خرداد 1400 ساعت 10:30

  سلام
  وقتی وارد سایت پادا میشم همه گزینه ها رو وارد میکنم ولی در آخر که نا مدرسه باید وارد کنم ، اسمی و کدی از مدرسه موردنظرم نمیاد
  لطفا جواب بدید

  • moshaverarshad
   18 خرداد 1400 ساعت 19:40

   سلام سامانه مدارس شاهد بروز رسانی شده و میشه

 20. آوا
  13 خرداد 1400 ساعت 09:37

  سلام
  جهت پیش ثبت نام وارد سایت سجا شدم و پس از کلیک روی “ورود دانش آموزان” ادامه کار ممکن نیست.برقراری ارتباط با شماره تلفن که دادید ممکن نیست. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • moshaverarshad
   18 خرداد 1400 ساعت 19:40

   سلام سامانه مدارس شاهد بروز رسانی شده و میشه و از سایت پادا انجام میشه

 21. حیدر
  12 خرداد 1400 ساعت 18:33

  با عرض سلام و ببخشید برای پیش ثبتنام پایه اول سایت سجا باز نمیشه مدرسه شاهد هم راضی نمیشه ثبتنام انجام بده اول باید مشخصات دانش آموز باید در سجا ثبت بشه چکار کنیم لطفا راهنمایی کنید لعد باشماره مشاوره که گذاشتید توی سایت تماس میگیریم میگن در شبکه وجود نداره چکار کنیم و ستیت کی باز میشه

  • moshaverarshad
   18 خرداد 1400 ساعت 19:49

   سلام سامانه مدارس شاهد بروز رسانی شده و میشه و از سایت پادا انجام میشه

 22. محسن
  10 خرداد 1400 ساعت 15:55

  سلام.درسامانه پاداوقتی میخوام نام یاکدمدرسه راوارد کنم تولیست مدارس نیست.مثلادبستان شهیده سهام خیام درمشهدباکد۵۰۴۰۷۷۰۹موجودنیست..بادبستان وناحیه مربوطه تماس گرفتم میگه مشکل سامانه هست لطفا رفع کنید‌

  • moshaverarshad
   11 خرداد 1400 ساعت 14:57

   سلام محسن
   تمامی مدارس شاهد در سامانه قرار گرفت میتوینن امروز وارد بشین و مدرسه مورد علاقتون انتخاب کنید

 23. منیره
  8 خرداد 1400 ساعت 08:15

  سلام
  میخواستم بدونم هنوز سایت آپدیت نشده؟
  اگه برای ثبت نام تلفنی اقدام کنیم امروز شنبه 8 خرداد برامون ثبت نام میکنن؟یا فرقی نمیکنه ازطریق سایت و تلفنی؟
  کی سایت باز میشه برای ثبت نام؟

  • moshaverarshad
   8 خرداد 1400 ساعت 10:47

   سلام جهت ثبت نام در saja.medu.ir با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید براتون انجام بدهند

 24. محسن
  6 خرداد 1400 ساعت 18:40

  ثبت نام پایه اول برای دبستان دخترانه شاهددقیقا ازکی شروع وتاکی میباشد؟آدرس سایت اصلی ثبت نام روبفرمایید.ضمنابنده که پسرم دردبستان شاهددرس میخونه برادخترم نیازبه همون مدارک هست یادرسوابق موجوده..ممنون

  • moshaverarshad
   8 خرداد 1400 ساعت 13:09

   سلام محسن
   ثبت نام مدارس شاهد 1400 – 1401 دبستان شروع شده

 25. محسن
  6 خرداد 1400 ساعت 18:36

  سلام.سامانه سجاجهت ثبت نام دخترم برای پایه اول میرم منوبه یک سایت دیگه هدایت کرد اونجاوقتی اطلاعات ثبت میکنم برای مدرسه مدنظربعدازانتخاب ناحیه کددبستان میادکه متوجه نمیشیم چه مدرسه ای هست پس تایید میگه مدارک شمابه دبستان امام حسین یا امام رضا ارسال شد..توضیح بدین لطفا

  • moshaverarshad
   8 خرداد 1400 ساعت 13:19

   سلام محسن جهت ثبت نام مدرسه شاهد با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون انجام بدهند

 26. احترامی
  3 خرداد 1400 ساعت 08:59

  خواهش می کنم حداقل سایتتون و آبدیت کنید تو سایت زده به سامانه سجا مراجعه کنید مدرسه میگه به پادا ماراجعه کنید پادا هم اصلا مدارس شاهد تو پنلش نیست الان باید چیکار کنیم

  • moshaverarshad
   3 خرداد 1400 ساعت 09:55

   سلام سامانه سجا فعلا بروز نشده احتمالا هفته دوم خرداد1400

 27. طاها
  2 خرداد 1400 ساعت 11:12

  سایت برای ثبت نام دانش اموزان باز نیست چرا ؟؟

  • moshaverarshad
   3 خرداد 1400 ساعت 09:52

   سلام فعلا سامانه سجا به روز نشده و احتمالا از هفته دوم خرداد شروع میشه

 28. هلنا فروهر 1400/03/01
  1 خرداد 1400 ساعت 13:53

  از چه زمانی پیش ثبت نام مقطع ابتدایی کلاس اول شروع میشه تو سایت گفته اول خرداد ولی من هر چی تو سایت میرم فرم ثبت نام نیومده هنوز

  • moshaverarshad
   1 خرداد 1400 ساعت 16:08

   سلام سامانه سجا مدارس شاهد فعلا شروع نشده احتمالا از چهارم خرداد1400

 29. محمد
  1 خرداد 1400 ساعت 13:46

  سلام

  • moshaverarshad
   1 خرداد 1400 ساعت 16:08

   سلام سامانه سجا مدارس شاهد فعلا شروع نشده احتمالا از چهارم خرداد1400

 30. لباف
  1 خرداد 1400 ساعت 12:30

  این سیستم مزخرف تلفنتون رو جمع کنید یعنی کسی تلفن ثابت نداشته باشه باید تلفن سکه ای تو خیابون پیدا کنه؟
  علم پیشرفت کرده دوست خوبم یه وسیله به نام موبایل هم کنارمونه

  • moshaverarshad
   1 خرداد 1400 ساعت 16:09

   سلام سامانه سجا مدارس شاهد فعلا شروع نشده احتمالا از چهارم خرداد1400

 31. رضایی
  17 اردیبهشت 1400 ساعت 02:01

  وارد سایت ثبت نام شاهد میشوم و ورود دانش آموز را انتخاب میکنم که توضیح داده کد ملی و سریال شناسنامه را وارد کنید اما اصلا بخشی برای این کار باز نمیشود. سایت مشکل دارد؟

  • moshaverarshad
   18 اردیبهشت 1400 ساعت 15:48

   سلام رضایی
   سامانه سجا جهت پیش ثبت نام مدارس شاهد فعلا شروع نشده

 32. منیری
  8 اردیبهشت 1400 ساعت 18:17

  سلام
  غز از سمنان تماس میگیرم
  چگونه مدرسه شاهد پسرانه ثبت نام کنم
  اگه لینگ داره واسم بفرستید

  • moshaverarshad
   11 اردیبهشت 1400 ساعت 09:10

   سلام منیری
   saja.medu.ir سامانه پیش ثبت نام مدارس شاهد هست
   در صورتی که موفق به ثبت نام نشدین با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون انجام بدن

 33. خسروانی
  3 بهمن 1399 ساعت 17:25

  سلام همسر ایثارگر هستم می‌خوام ادامه تحصیل در مدرسه ایثارگران بزرگسال نمایم در شهر مشهد لیست مدارس با ادرسهاشو می‌خوام .ممنون از راهنماییتون

  • مشاور ارشد
   3 بهمن 1399 ساعت 20:27

   سلام در گوگل سرچ کنید لیست مدارس ایثارگران ایران تحصیل زو سرچ کنید در اون مطلب ارائه شده .

 34. آرمین
  21 تیر 1399 ساعت 05:48

  با سلام و خسته نباشید
  من برای پایه دهم توی سایت سجا ثبت نام کردم حالا میشه حضوری هم ثبت نام کنم یعنی حضوری هم قبول میکنند؟

  • dr-naqizade
   21 تیر 1399 ساعت 11:23

   با سلام ممنون
   ثبت نام براساس اینترنتی و حضوری تا زمانی که از مدرسه براتون پیامک نیاد نیازی نیست مراجعه کنید

 35. محمد رضا
  15 تیر 1399 ساعت 08:25

  سلام من می خواهم در پایه یازدهم ثبت نام کنم ولی می نویسه امکان ثبت نام وجود نداره جی کار کنم

  • dr-naqizade
   16 تیر 1399 ساعت 05:17

   سلام
   جهت اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام میان پایه با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 36. dr-naqizade
  11 تیر 1399 ساعت 05:16

  سلام جهت اطلاع دقیق پیش ثبت نام مدارس شاهد 1400-99 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 37. hossein dashti
  10 تیر 1399 ساعت 16:40

  با سلام . مهلت ثبت نام پایه هفتم تمام شده است یا خیر؟

  • dr-naqizade
   11 تیر 1399 ساعت 05:14

   سلام و وقت بخیر
   تا 14 تیرماه امکان ثبت نام وجود دارد

 38. سیفی
  9 تیر 1399 ساعت 18:19

  سلام و وقت بخیر من پسرم رو شاهد ثبت نام کردم ظرفیت مدرسه ۶۰ نفر هست پسرم نفر ۵۶, شده ولی گفتن ۶ نفر رو نگه میداریم واسه شاهدهایی که تو سایت ثبت نام نکردن و حضوری مراجعه میکنن.اگه تعداد مراجعه کننده ها کمتر بود امکان قبولی فرزند شما هس در غیر این صورت خیر
  میخواستم بدونم احتمالش هست پسرم اونجا ثبت نام بشه ؟؟؟؟

  • dr-naqizade
   11 تیر 1399 ساعت 10:01

   سلام و وقت بخیر
   در صورتی که اسم فرزند شما تو لیست قبولی باشد الویت با شماست

 39. مهرسا
  7 تیر 1399 ساعت 05:07

  باسلام لینک پایه دهم فعال نیست نمیتونم ثبت نام کنم – باتشکر

  • dr-naqizade
   16 تیر 1399 ساعت 11:32

   سلام هم اکنون سامانه پیش ثبت نام مدارس شاهد 9 – 1400 باز و میتونید کارای ثبت نام انجام بدین

 40. فلاح
  4 تیر 1399 ساعت 10:00

  سلام ببخشید ثبتنام دانش آموزان از پایه دهم به یازدهم در مدارس شاهد از چه تاریخی انجام میشود؟

  • dr-naqizade
   5 تیر 1399 ساعت 06:07

   سلام و وقت بخیر
   سامانه پیش ثبت نام مدارس شاهد 99-1400 پایه دهم شروع شده
   میتوانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید ثبت نام براتون به صورت تخصصی انجام بدن

 41. فلاخ
  4 تیر 1399 ساعت 09:58

  ببخشید ثبتنام دانش آموزان از پایه دهم به یازدهم در مدارس شاهد در چه تاریخی انجام میشود؟

  • dr-naqizade
   5 تیر 1399 ساعت 06:08

   سلام و وقت بخیر
   سامانه پیش ثبت نام مدارس شاهد 99-1400 پایه دهم شروع شده
   میتوانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید ثبت نام براتون به صورت تخصصی انجام بدن

 42. زینب
  4 تیر 1399 ساعت 09:56

  سلام ببخشید ثبتنام حضوری دانش آموزان میان پایه در چه تاریخی انجام میگیرد؟

  • dr-naqizade
   5 تیر 1399 ساعت 06:09

   سلام و وقت بخیر
   جهت اطلاع از زمان ثبت نام میان پایه مدارس شاهد 99- 1400 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 43. dr-naqizade
  3 تیر 1399 ساعت 08:44

  سلام و وقت بخیر
  جهت ثبت نام مدارس شاهد 99-1400 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 44. یاسین
  2 تیر 1399 ساعت 08:14

  سلام. واسه پسرم ثبت نام انجام دادم . موقع اعلام نتایج اعلام کردن نفر دوم لیست رزرو هستین . میخواستم بدونم امیدی هست به ثبت نام یا نه؟؟؟؟

  • dr-naqizade
   2 تیر 1399 ساعت 13:05

   سلام
   در صورتی که ظرفیت داشته باشه مدارس ممکن پذیرفته شود

 45. زهرا
  1 تیر 1399 ساعت 04:42

  سلام چرا نمی تونم از ششم به هفتم برم چون گفتند سایت از اول تیر باز میشه و باز نشده
  کی باز میشه

  • dr-naqizade
   4 تیر 1399 ساعت 10:51

   سلام
   سایت ثبت نام مدارس شاهد هم اکنون باز
   در صورتی که موفق نشدیند خودتون ثبت نامتونو انجام بدین تماس بگیرین مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل براتون انجام بدن

 46. دانیال
  18 مرداد 1397 ساعت 13:39

  سلام برای ثبت نام میان پایه شاهد به مدرسه مراجعه کردم و گفتند 15 مرداد تا 25 مرداد به سایت سجا مراجعه کنید اما وارد سایت که میشوم میزند در حال به روز رسانی ایا باید صبر کنم ؟؟

  • irantahsil
   29 مرداد 1397 ساعت 15:36

   سلام برای ثبت نام مدارس شاهد 97-98 عضو کانال تلگرامی بشوید ک در زمان ثبت نام اطلاع داشته باشین

 47. گلناز کارگر
  5 مرداد 1397 ساعت 07:26

  سلام،ای کاش برای افرادیکه پدربزرگان سابقه نظامی دارند هم امتیازی قائل بشن،پس گناه ما چیه که هیچ امتیازی نداریم علیرغم اینکه زمان جنگ پدرانمان به جبهه میر فتند و مادرانمان هم پدر بودند و هم مادر، الان هم اون تنهایی ها حداقل به درد بچه هامون بخوره، ممنون

  • irantahsil
   6 مرداد 1397 ساعت 11:40

   سلام خانم کارگر شما میتوانید در سایت saja.medu.ir حتی اگه امتیازی بنیاد شهیدی نداشته باشید ثبت نام انجام بدین در صورت راهنمایی از امتیازات شاهد با مشاوران ما در تماس باشید

 48. Mohammad
  4 مرداد 1397 ساعت 19:56

  من در مدرسه ی نمونه دولتی ثبت نام کردم ولی نمی یاد

  • irantahsil
   6 مرداد 1397 ساعت 11:48

   محمد جان عزیز جهت اعلام نتایج نمونه دولتی از سایت azmoon.medu.ir مشاهد کنید

 49. فاطمه
  1 مرداد 1397 ساعت 11:45

  سلام. روز بخیر.دخترم رو میخوام پایه دوازدهم انسانی تو مدرسه شاهد ثبت نام کنم البته پارسال هم شاهد خونده . ولی تو سایت نمیتونم ثبت نام کنم لینکشو پیدا نمی کنم

  • irantahsil
   6 مرداد 1397 ساعت 16:47

   سلام وقت روز شماهم بخیر سرکار خانوم سامانه ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98 از سایت saja.medu.ir بود ولی امسال جهت ثبت نام مدارس شاهد میان پایه باید به خود مدارس مراجعه فرمایید.

  • کارشناس ارشد
   3 مرداد 1400 ساعت 17:43

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام از طریق سایت pada.medu.ir میتوانید اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 50. محمد
  24 خرداد 1397 ساعت 10:54

  سلام من ثبت نام كرده أم ولي سأمانه الان ميگويد اثري إز ثبت نام وجود ندارد

  • ایران تحصیل
   24 خرداد 1397 ساعت 12:04

   با سلام فقط در صورت قبولی نام دانش آموز در سامانه saja.medu.ir نمایش داده می شود

 51. ابراهیم نعمتی
  29 اردیبهشت 1397 ساعت 08:08

  سلام.ایا حضور داوطلبانه درجبهه ها .شامل حال ثبت نام فرزندان انان درمدرسه شاهد می شود یاخیر.

  • ایران تحصیل
   7 خرداد 1397 ساعت 11:41

   با سلام و وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط ثبت نام از سامانه saja.medu.ir اقدام به ثبت نام نمایید

  • کارشناس ارشد
   3 مرداد 1400 ساعت 11:58

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه شرایط مدارس شاهد 1400 امکان استفاده از سهمیه وجود دارد و برای هر ماه حضور در جبهه 40 امتیاز در نظر گرفته میشود موفق باشید

 52. وحيد قنبرزاده
  3 اردیبهشت 1397 ساعت 08:53

  فرد مفيد براي مردم و هم وطنانم شوم
  و پدر مادرم را سربلند كنم

  • ایران تحصیل
   7 خرداد 1397 ساعت 11:54

   با سلام جهت ثبت نام و تکمیل امور ثبت نام از طریق سامانه saja.medu.ir اقدام به ثبت نام نمایید

ایران تحصیل
تماس با مشاور