تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام مدارس شاهد

آغاز پیش ثبت نام در مدارس شاهد 1400-1401

ثبت نام مدارس شاهد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

اطلاعیه جدید پیش ثبت نام مدارس شاهد 1400-1401

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد آغاز شد. کلیه دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس شاهد را دارند در کلیه مقاطع می توانند از امروز جهت پیش ثبت نام وارد سامانه سجا شده و اقدام نمایند و ضمن تکمیل فرم پیش ثبت نام شاهد اول ابتدایی و دیگر مقاطع در سامانه saja.medu.ir از شرایط و ضوابط ورود به مدارس شاهد آگاه شوند.

پیش ثبت نام در مدارس شاهد 1400-1401 از 1 تا 14 تیر در مقطع ششم به هفتم انجام خواهد شد.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام در مدارس شاهد 1400-1401 و اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام مندرج در سامانه saja.medu.ir، از طریق تلفن ثابت با شماره های زیر تماس بگیرید:

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

در صورت شلوغی خط چندین بار تلاش کنید. پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

دانش آموزان و اولیا گرامی در صورتی که اطلاعات کافی برای ثبت نام نداشته باشند و یا برای ورود به سامانه با مشکل مواجه هستند می توانند با شماره 9099072952 تماس گرفته یا از طریق saja.medu.ir امور پیش ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

به اطلاع می رساند دانش آموزانی که ثبت نام آزمون تیزهوشان انجام داده اند و یا در مدارس نمونه دولتی ثبت نام کرده اند می توانند جهت پیش ثبت نام در مدارس شاهد اقدام نمایند.

 

سایت رسمی سجا به نشانی studnt.sajaa.medu.ir جهت تکمیل ثبت نام تا 14 تیر ماه 1400 در دسترس اولیا و دانش آموزان محترم می باشد.

 

پیش ثبت نام در مدارس شاهد 1400-1401 جهت تکمیل فرم ثبت نام و احراز هویت و امتیاز داوطلبان ورود به مدارس شاهد می باشد و ثبت نام قطعی پس از احراز شرایط عمومی مدارس شاهد و ثبت نام اینترنتی در سامانه در موعد مقرر به صورت حضوری انجام خواهد پذیرفت.

دانش آموزان پس از انجام پیش ثبت نام، منتظر اطلاعیه های بعدی باشند تا ثبت نام حضوری خود را تکمیل نمایند.

به اطلاع می رسانیم ثبت نام در مدارس شاهد دو مرحله ای خواهد بود، مرحله اول پیش ثبت نام یا ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir که جهت ثبت مشخصات داوطلب و احراز شرایط و امتیاز بندی می باشد.

مرحله دوم ثبت نام قطعی در مدارس شاهد که پس از احراز هویت دانش آموزان و مقایسه امتیاز آن ها، لیست اسامی قبول شدگان مدارس شاهد اعلام می شود و داوطلبانی که پذیرفته شده اند طی یک هفته زمان خواهند داشت به صورت حضوری در مراکز قبولی حضور یابند.

تذکر: ثبت نام دو مرحله مختص دانش آموزان غیر شاهد یا دانش آموزانی که دارای سهمیه آزاد هستند انجام می شود و ثبت نام دانش آموزانی که دارای سهمیه شاهد هستند در همان مرحله اول صرفا از طریق سامانه saja.medu.ir قطعی تلقی خواهد شد و دانش آموزان محترم می بایست مدارک خود را به مدرسه ای که در آن ثبت نام کرده اند تحویل دهند.

 

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام میان پایه مدارس شاهد کلیک کنید.

سایت پیش ثبت نام در مدارس شاهد 1400-1401

با توجه به محدودیت های زمانی در موعد ثبت نام در مدارس شاهد و عدم ثبت نام برخی از دانش آموزان در موعد مقرر، سیستم پیش ثبت نام آماده خدمت رسانی به دانش آموزان می باشد.

سایت پیش ثبت نام در مدارس شاهد صرفا به نشانی saja.medu.ir می باشد و از طریق سایت دیگر به هیچ عنوان امکان ثبت نام وجود ندارد.

دانش آموزان و اولیا محترم در صورت بروز مشکل در ورود اطلاعات و نیاز به راهنمایی در مورد محاسبه امتیاز دانش آموزان جهت پیش ثبت نام، می توانند با مرکز مشاوره ایران تحصیل به شماره 9099072952 تماس حاصل نموده و امور پیش ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

به اطلاع کلیه دانش آموزان محترم می رسانیم ثبت نام اینترنتی شاهد از طریق سامانه سجا قابل دسترسی خواهد بود، لذا دانش آموزان محترم دقت لازم را در پیگیری اطلاعیه ها داشته باشند تا در صورت قبولی، در موعد مقرر با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به مدرسه مربوطه مراجعه حضوری داشته باشند.

 

جهت ورود به سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران و اطلاع از جزئیات و اخبار مدارس شاهد روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام

در اینجا به ذکر یک سری از شرایط ثبت نام در این مدارس می پردازیم که این شرایط، برای همه ی دانش آموزان شاهد و غیر شاهد یکسان است.

 • دارا بودن صلاحیت اخلاقی
 • داشتن پوشش اسلامی متناسب و رعایت احکام شرعی
 • دانش آموزانی که تقاضای ثبت نام در این مدارس را دارند در محدودی تعیین شده سکونت داشته باشند.
 • پایبند بودن خانواده ها به ارزش های اسلامی
 • رعایت مقررات آموزشی و انضباطی

با حضور دانش آموزان و اولیای آن ها، احراز شرایط ذکر شده انجام شده و مسئولیت آن هنگام ثبت نام، بر عهده ی ستاد ثبت نام مدرسه و در صورت ادامه ی تحصیل به عهده ی شورای مدرسه خواهد بود.

مدارک لازم جهت ثبت نام

پس از انجام پیش ثبت نام در مدارس شاهد 1400-1401 و اعلام نتایج قبولی مدارس شاهد دانش آموزان محترم می بایست در موعد مقرر با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام در مدارس شاهد به صورت حضوری به مدرسه قبولی مراجعه نمایند و امور ثبت نام خود را از سامانه saja.medu.ir تکمیل نمایند.

ضمنا با توجه به محدودیت زمان در پیش ثبت نام و ثبت نام حضوری، دانش آموزان و اولیا گرامی مدارک لازم جهت ثبت نام در مدارس شاهد را که شامل موارد زیر می باشد آماده در دسترس داشته باشند :

 • شناسنامه دانش آموز به همراه کپی
 • کارت ملی دانش آموز به همراه کپی
 • 12 قطعه عکس 4*3
 • مدارک محل سکونت – قبوض منزل
 • پرونده تحصیلی دانش آموز به همراه مدارک تحصیلی سال تحصیلی قبلی
 • مدارک احراز شرایط شاهد دانش آموزان
 • مدارک دال بر کسب امتیاز جدول امتیاز بندی شاهد

 

 

زمان اعلام نتایج و بررسی مدارک ثبت نام شاهد 1400

مرحله ثبت نامی / پایه

پایه اول

ششم به هفتم

نهم به دهم

زمان نام نویسی اینترنتی

3 تا 15 خرداد 1 تا 14 تیر 5 الی 20 تیر

اعلام اسامی چند برابر ظرفیت

 16 خرداد15 تیر21 تیر

احراز شرایط هویتی و بررسی مدارک

17 تا 26 خرداد
17 الی 27 تیر22 الی 29 تیر

تائید مدارک هویتی

29 تیر الی 5 مرداد

27 تیر الی 4 مرداد

29 تیر الی 5 مرداد

اعلام نتایج نهایی و مراجعه حضوری به مدارس

3 تیر5 مرداد 7 مرداد

کانال پیش ثبت نام شاهد 97-98

 

جهت اطلاع از نحوه پیش ثبت نام در مدارس شاهد 1400-1401 و اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام مندرج در سامانه saja.medu.ir، از طریق تلفن ثابت با شماره های زیر تماس بگیرید:

9099072952 در صورت شلوغی چندین بار تلاش کنید پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطلب مرتبط :

پیش ثبت نام در مدارس شاهد در چه سامانه ای صورت میگیرد؟

در سامانه saja.medu.ir پیش ثبت نام انجام میشود.

شهریه مدارس شاهد به چه میزان است؟

میزان شهریه با توجه به هر پایه میزان متفاوتی می باشد، اما ایثارگران عزیز نیازی به پرداخت هزینه ندارند.

شرایط پذیرش مدارس شاهد چیست؟

برای ورود به مدارس شاهد باید از شرایطی دارا باشید که در این مقاله به ذکر این شرایط پرداختیم.

نظرات

 1. dr-naqizade
  ۱۶ تیر ۹۹

  سلام
  جهت اطلاع دقیق از لیست رشته های پیش ثبت نام مدارس شاهد با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور