ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ظرفیت مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان | ایران تحصیل

ظرفیت مدارس تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ظرفیت مدارس تیزهوشان از سوی وزارت آموزش و پروش و مدارس سمپاد اعلام شده است. تمام دانش آموزانی که قصد شرکت در مدارس تیزهوشان را دارند، می‌بایست از طرفیت مدارس تیزهوشان هر منطقه مطلع باشند. چرا که ظرفیت این مدارس محدود است و همه متقاضیانی که در آزمون شرکت می‌کنند، نمی‌توانند در آن قبول شوند.

بنابراین اطلاع از این موضوع می‌تواند بر روی تصمیم نهایی دانش آموزان ششم به هفتم و نهم به دهم برای شرکت در آزمون تیزهوشان موثر باشد. به این ترتیب دانش آموزانی که جز استعداد درخشان هستند، شانس بیشتری برای قبولی در ورود به مدارس تیز هوشان پسرانه یا دخترانه را نیز دارند.البته گفتنی است که داوطلبان می‌توانند 3 اولویت برای ثبت نام در مدارس استعداد درخشان را نیز دارند.

میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان 1403

میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان همانند سال های گذشته با تغییرات اندکی روبه رو است. همانطور که در معرفی مدارس تیزهوشان در رابطه با این مدارس صحبت نمودیم، مدارس تیزهوشان از امکانات و همچنین دبیران با تخصص بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل تقاضا برای ورود به این مدارس و پذیرش در آن بالا می‌باشد، اما متاسفانه ظرفیت‌ها در سال‌های جاری رو به کاهش و یا محدود شدن بوده است.

در ادامه در قالب جدول و به تفکیک در رابطه با این موضوع سخن خواهیم گفت، اما نکته‌ای که با توجه به این تغییرات رعایت آن ضروری به نظر می‌رسد این است که اگر قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را دارد، لازم است از برنامه ریزی برای قبولی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم استفاده نمایید. همچنین چنانچه مایل به شرکت در آزمون تیزهوشان نهم هستید، از برنامه ریزی تیزهوشان نهم استفاده کنید.

یاتوجه به ظرفیت مدارس تیزهوشان  چنانچه مایل هستید در آزمون تیزهوشان پذیرفته شوید و نام شما جزو اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان قرار بگیرد، لازم است به خوبی خود را برای این آزمون آماده نمایید و از منابع معتبر برای قبولی در این آزمون استفاده نمایید. به این نکته دقت ویژه‌ای داشته باشید که رقبای شما تا حدود زیادی تعیین کننده تراز شما خواهند بود.

میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان

اطلاعیه

ظرفیت پذیرش هر یک از مدارس تیزهوشان ششم به هفتم استان ها محدود بوده و هر مدرسه حدودا بین 40 الی 60 نفر پذیرش خواهد داشت که در تهران ممکن است تا 100 نفر افزایش یابد.

ظرفیت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1403

تمامی دانش آموزانی که در مقطع ششم شرایط شرکت در آزمون را دارند، می‌توانند در آزمون مدارس ششم به هفتم شرکت کرده و در صورت کسب نمره قبولی در این مدارس ادامه تحصیل دهند. در مورد ظرفیت مدارس ششم به هفتم نیز لازم است بدانید که ظرفیت این پایه در هر یک از استان‌ها متفاوت بوده و ممکن است هر سال نیز تغییراتی را داشته باشند.

باتوجه به محدودیت‌های ظرفیت پذیرش، هر یک از مدارس تیزهوشان ششم به هفتم در استان‌ها تعداد محدودی از دانش‌آموزان را پذیرش می‌کنند. این تعداد معمولا بین 40 تا 60 نفر است، با این حال در برخی استان‌ها مانند تهران ممکن است تا 100 نفر نیز پذیرش داده شود.

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و اعلام اسامی قبول‌ شدگان، دانش‌ آموزان می‌توانند به مدارس سمپاد مراجعه کرده و در آن مدارس ثبت‌ نام نمایند. اما باید توجه داشت که پذیرش دانش‌ آموزان در مدارس تیزهوشان بر اساس اولویت‌ هایی که از پیش انتخاب شده و ظرفیت مدارس تعیین می‌‌شود.

بنابراین پس از قبولی در یکی از مدارس تیزهوشان و بر اساس اولویت انتخابی، دانش‌آموزان دیگر امکان تغییر اولویت انتخابی خود را نخواهند داشت.

این بدین معناست که داوطلبانی که شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان را دارند، پس از نام نویسی و قبولی در یک مدرسه، دانش‌ آموزان ملزم به حضور در آن مدرسه خواهند بود و امکان تغییر مدرسه یا اولویت انتخابی وجود نخواهد داشت. در ادامه ظرفیت مدارس تهران را در این پایه بررسی خواهیم کرد.

 

 

پسرانه

منطقه آموزشی نام مدرسه ظرفیت پذیرش
منطقه 1 علامه حلی 3 84
منطقه 2 علامه حلی 6 140
منطقه 4 علامه حلی 2 56
منطقه 5 علامه حلی 5 140
منطقه 11 علامه حلی 110
منطقه 13 علامه حلی 10 85
منطقه 14 علامه حلی 4 110
منطقه 16 علامه حلی 7 84
منطقه 17 علامه حلی 9 84
دخترانه منطقه 1 فرزانگان 2 140
منطقه 2 فرزانگان 2 110
منطقه 6 فرزانگان 140
منطقه 7 فرزانگان 8 110
منطقه 12 فرزانگان 7 84
منطقه 13 فرزانگان 4 140
منطقه 18 فرزانگان 6 140

ظرفیت مدارس تیزهوشان به تفکیک استان ها 1403-1404

برای آشنایی دانش آموزان عزیز به ظرفیت تیزهوشان پایه های دبیرستان متوسطه اول دخترانه و پسرانه در برخی از استان‌ها اشاره خواهیم نمود. شایان ذکر است که ظرفیت مدارس تیزهوشان با سال های گذشته متفاوت است.

برای دستیابی به لیست کامل تمامی استان ها می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. این جداول صرفا برای آشنایی دانش آموزان عزیز با تعداد و حدود ظرفیت پذیرش ارائه می‌گردد. ظرفیت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1403-1404 دیگر استان‌ها نیز در جدول زیر مشخص شده است:

جنسیت آموزشی ناحیه نام دبیرستان دوره متوسطه اول میزان ظرفیت
دخترانه تبریز ناحیه 1 فرزانگان 75
تبریز ناحیه 2 فرزانگان 50
تبریز ناحیه 3 فرزانگان 50
تبریز ناحیه 4 فرزانگان 75
تبریز ناحیه 5 فرزانگان 50
اهر فرزانگان 28
بناب فرزانگان 44
سراب فرزانگان 20
مراغه فرزانگان 42
مرند فرزانگان 42
میانه فرزانگان 28
اصفهان ناحیه 2 فرزانگان امین دو 156
اصفهان ناحیه 3 فرزانگان امین یک 100
اصفهان ناحیه 5 فرزانگان امین سه 80
آران و بیدگل فرزانگان امین 20
خمینی شهر فرزانگان 45
کاشان شهید ترکیان فر 50
نجف آباد فرزانگان امین 55
مشهد ناحیه 4 فرزانگان یک 108
مشهد ناحیه 5 فرزانگان سه 105
مشهد ناحیه 6 فرزانگان دو طوبی 108
تربت جام فرزانگان 44
تربیت حیدریه فرزانگان 44
سبزوار فرزانگان 48
قوچان فرزانگان 44
کاشمر فرزانگان 44
گناباد فرزانگان 28
نیشابور فرزانگان 50
پسرانه ساری ناحیه 1 شهید بهشتی 48
ساری ناحیه 2 شهید بهشتی 48
آمل شهید بهشتی 60
بابل شهید بهشتی 66
بهشهر شهید بهشتی 25
تنکابن شهید بهشتی 36
چالوس شهید بهشتی 26
قائم شهر شهید بهشتی 36
نکا شهید بهشتی 18
نور شهید بهشتی 18
همدان ناحیه 1 علامه حلی یک 66
همدان ناحیه 2 علامه حلی دو 44
تویسرکان علامه حلی 16
کبودرآهنگ علامه حلی 16
ملایر علامه حلی 16
نهاوند علامه حلی 40
نهاوند علامه حلی 28

 

 

ظرفیت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

ظرفیت مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1403-1404

شرط ثبت نام تیزهوشان در مقطع دهم، شرکت در آزمون مقطع نهم به دهم است. ظرفیت این پایه نیز در هر یک از استان‌ها متفاوت است و محدودیت‌ جذب دانش آموز دارد. معمولا تعداد دقیق ظرفیت‌‎ها از طریق سامانه مدارس استعداد درخشان اعلام می‌شود و دانش آموزان می‌توانند براساس منطقه محل سکونت خود، ظرفیت مدرسه را که در آن پذیرش خواهند شد، ملاحظه کنند.

نکته مهمی که در این مقطع وجود دارد، ثبت نام در رشته انتخابی دانش آموزان است، زیرا اگر در رشته ای ثبت نام کنند که جزء رشته مورد علاقه آن‌ها نیست، پس از قبولی دیگر امکان تغییر آن وجود نخواهد داشت.

ظرفیت پذیرش دانش‌ آموزان ورودی نهم به دهم در مدارس تیزهوشان در هر استانی محدود است و معمولاً بین 30 تا 50 نفر می‌باشد. این ظرفیت ممکن است از طریق سایت مرکز ملی استعدادهای درخشان اعلام شود.

هنگامی که یک دانش‌ آموز در رشته انتخابی خود قبول می‌‌گردد، دیگر امکان تغییر رشته یا حتی مدرسه انتخابی برای او وجود ندارد. در صورتی که یک شهرستان دارای چند مدرسه استعدادهای درخشان باشد، دانش‌ آموزان می‌‌توانند سه اولویت را انتخاب کنند. با این حال، این دانش آموزان باید در مدارسی ثبت‌ نام کنند که امکان تحصیل برای آن‌ها در آن مدرسه وجود دارد.

پس از قبولی، دانش‌ آموزان هیچ امکانی برای تغییر اولویت انتخابی خود را نخواهند داشت و ملزم به حضور در مدرسه ای که قبول شده‌اند، خواهند بود. ظرفیت مدارس سمپاد نهم به دهم در جدول زیر ارائه شده است.

اگر استان شما بیشتر از سه مدارس سمپاد داشته باشد، می‌‍‌توانید همه اولویت‌‌های انتخابی خود را تکمیل نمایید، در غیر این صورت امکان انتخاب 3 مدرسه برای متقاضیان وجود ندارد. همچنین گفتنی است تاثیر مدارس تیزهوشان در کنکور نسبت به مدارس عادی بیشتر است.

جنسیت نام مدرسه /نام استان/ نام منطقه آموزشی رشته ریاضی رشته تجربی رشته انسانی
پسرانه علامه حلی 3شهر تهران ـ منطقه 1 54 نفر 30 نفر 0
علامه حلی 4شهر تهران ـ منطقه 2 75 نفر 36 نفر 28 نفر
علامه حلی 8شهر تهران ـ منطقه 3 56 نفر 28 نفر 0
علامه حلی 10شهر تهران ـ منطقه 4 29 نفر 26 نفر 23 نفر
علامه حلی 5شهر تهران ـ منطقه 6 44 نفر 25 نفر 0
علامه حلی (سمپاد)شهر تهران ـ منطقه 11 26 نفر 20 نفر 0
علامه حلی 7شهر تهران ـ منطقه 13 54 نفر 36 نفر 0
علامه حلی 2شهر تهران ـ منطقه 16 40 نفر 30 نفر 23 نفر
دخترانه فرزانگان 2شهر تهران ـ منطقه 1 6 نفر 27 نفر 0
فرزانگان 7شهر تهران ـ منطقه 2 20 نفر 23 نفر 0
فرزانگان 3شهر تهران ـ منطقه 3 60 نفر 90 نفر 0
فرزانگانشهر تهران ـ منطقه 6 12 نفر 23 نفر 27 نفر
فرزانگانشهر تهران ـ منطقه 6 30 نفر 25 نفر 30 نفر
فرزانگان 8شهر تهران ـ منطقه 7 26 نفر 25 نفر 0
فرزانگان 7 شهر تهران ـ منطقه 12 22 نفر 14 نفر 23 نفر
فرزانگان 4 شهر تهران ـ منطقه 3 22 نفر 40 نفر 0
فرزانگانشهر تهران ـ منطقه 8 20 نفر 30 نفر 0

 

بنر کال تو اکشن

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 1403-1404

پس از گذراندن آزمون تیزهوشان، اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان منتشر می‌گردد. داوطلبانی که نام آن‌ها در جزو این لیست قرار می‌گیرد، می‌توانند نسبت به ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام نمایند. علاوه بر ظرفیت مدارس تیزهوشان هر ساله در صورت تکمیل نشدن ثبت نام مدارس مختلف، اطلاعیه از طرف هر یک از مدارس در مقاطع مختلف مبنی بر تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان منتشر می‌گردد.

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، آن دسته از داوطلبانی که نسبت به نتایج به دست آمده اعتراض دارند، می‌توانند نسبت به ثبت درخواست اعتراض خود اقدام نمایند. داوطلبانی می‌توانند در تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان ثبت نام نمایند که نمره قبولی را کسب کرده باشند. همچنین اولویت با دانش آموزانی خواهد بود که تراز بالاتری نسبت به سایر رقبای خود داشته باشند.

اخبار پیرامون ظرفیت مدارس تیزهوشان

✅ افزایش ظرفیت پذیرش مدارس سمپاد ۱۴۰۳-۱۴۰۴

افزایش ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان سمپاد برای سال جدید 10 درصد اعلام شده است. در این خبر آمده بود روال پذیرش در مدارس تیزهوشان مانند هر سال از طریق برگزاری آزمون بوده و با هدف ایجاد امکانات بهتر آموزشی امسال افزایش ده درصدی در ظرفیت ها در نظر گرفته شده است.

✅ آغاز ثبت نام تیزهوشان از ۱۵ تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

علی درویشی، مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام، طی گزارشی اعلام کرد، زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳ به مدت ۱۰ روز از ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ آغاز می‌شود. داوطلبان برای ثبت نام در این آزمون می توانند به سایت my.medu.ir مراجعه کنند. زمان برگزاری آزمون پایه هفتم ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه اول تیر ماه است. در روز جمعه دوم تیر ماه نیز آزمون ورودی تیزهوشان پایه دهم شروع می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در این گزارش عنوان کرد، داوطلبانی که قصد ورود به مدارس دولتی را دارند نیز می‌توانند با ورود به این سامانه در آن ثبت نام کنند. آزمون آن‌ها برای پایه دهم مدارس نمونه دولتی از ساعت ۸ صبح پنجشنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۳ آغاز می‌شود.

لازم به ذکر است داوطلبان برای شرکت در آزمون تیزهوشان باید حداقل معدل کل ۱۹ و برای شرکت در آزمون نمونه دولتی حداقل معدل کل ۱۷ داشته باشند.

✅ زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 1403 اعلام شد

وزارت آموزش و پرورش زمان برگزاری آزمون تیزهوشان را اعلام کرد. برای آزمون پایه ششم به هفتم مدارس تیزهوشان تاریخ 1 تیر ماه 1403 و برای آزمون نهم به دهم تیزهوشان تاریخ 2 تیر ماه 1403 در نظر گرفته شده است.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هر دو پایه هنوز از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام نشده است، اما با توجه به رویه هر ساله برگزاری این آزمون احتمال میرود نتایج اواسط تیر ماه اعلام شوند.

اخبار پیرامون ظرفیت مدارس تیزهوشان

 

خلاصه مقاله ظرفیت مدارس تیزهوشان

داوطلبانی که قصد دارند در آزمون تیزهوشان شرکت کنند باید از ظرفیت مدارس تیزهوشان 1403-1404 اطلاع داشته باشند. ظرفیت پذیرش در پایه‌‎های مختلف هر ساله فرق می‌کند. به طوری که سعی نمودیم به ظرفیت مدارس تیزهوشان استان تهران و سایر استان‌ها اشاره کنیم و به تمامی سوالات شما در رابطه با ظرفیت مدارس فرزانگان دوره دوم و همچنین ظرفیت مدارس تیزهوشان تهران و سایر استان ها پاسخ دهیم.

با توجه به موارد گفته شده متوجه شدیم که ظرفیت ها ممکن است در هر سال با سال قبلی متفاوت باشد و همچنین ظرفیت‌های تمامی استان‌ها نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با ظرفیت پذیرش هر مدرسه داشتید، می توانید با کارشناسان ما با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

جهت دانلود فایل pdf مقاله کلیک کنید.

3.4/5 - (57 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

هر سال میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان تغییر میکند؟

بله؛ میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان همانند سال‌های گذشته با تغییرات اندکی روبه رو است.

میزان ظرفیت در مدارس تیزهوشان چقدر است؟

میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان در سال 1403-1404 در قالب جدول در متن مقاله ارائه شده است.

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان به چه صورت است؟

داوطلبانی می‌توانند در تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان ثبت نام نمایند که نمره قبولی را کسب کرده باشند.

 

نظرات

486 دیدگاه دربارهٔ «ظرفیت مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo رقیه گفت:

  سلام میخواستم بدونم برای قبول شدن به تیزهوشان حتما کلاس های فوق برنامه نیازه یا خیر
  و همینطور ظرفیت پذیرش هر مدرسه چقدره در کرج

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   ظرفیت ها در زمان ثبت نام مشخص می شود و به کلاس های آمادگی نیاز است

 2. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من در آزمون تیزهوشان نهم به دهم قبول نشدم و ترازم با آخرین نفر قبولی فقط ۲۹ تا فاصله داره
  من در لیست ذخیره هستم؟
  یا اصلا تیزهوشان ذخیره میگیره؟
  چون از طرف آموزش و پرورش شهرمون که اقدام کردم بهم گفتن قانونه که ما کسی رو به عنوان ذخیره نگیریم

  1. Avatar photo مشاور سیدی گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   درصورتی که ظرفیت اضافی وجود داشته باشد می توانید اقدام نمایید

  2. Avatar photo فاطمه گفت:

   سلام
   ببخشید ذخیره ها رو تا کی اعلام میکنند؟
   امکان هست توی مهر ماه اعلام شود؟

   1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

    سلام وقت بخیر
    بعد از اتمام پذیرش اولیه اعلام میشود

 3. Avatar photo Amir گفت:

  سلام آیا امکان دارد هفتم به هشتم برگزار بشه اگر پیگیری کنم باز میشه لطفا سریع جواب بدید واسه من خیلی مهم ممنون

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام. خیر دوست عزیز سمپاد پذیرش میان پایه ندارد.

 4. Avatar photo Am"r گفت:

  سلام . نتایج اعتراض های آزمون تیزهوشان هنوز نیومده.آیا واقعا لیست ذخیره ای وجود داره؟نمره آزمون من ۴۰۵۸۰شده و نمره آخرین فرد قبول ،۴۰۸۰۰هست.آیا احتمال قرار گرفتن توی لیست ذخیره ها هست ؟چطور میشه پیگیری کرد ؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما میتونید مراجعه داشته باشید به مدرسه و از ظرفیت ها با خبر بشید اگر مدرسه در رشته مورد نظر شما دارای ظرفیت بود شمارا به عنوان ذخیره ها اعلام میکنند

 5. Avatar photo x...x گفت:

  سلام ببخشید من در آزمون تیزهوشان ترازم شده 46000 و تراز آخرین نفر قبولی هم 50000هست میشه جزء ذخیره ها باشم؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله احتمالش بالاست.

 6. Avatar photo Nasiri گفت:

  سلام وقت بخیر
  من در شهرکرد زندگی میکنم و قصد دارم ازمون تیزهوشان نهم رو شرکت کنم . میخواستم بدونم آیا امکانش هست که یکی از اولویت هام تیزهوشان بروجن باشه .

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر خیر

 7. Avatar photo ناشناس گفت:

  سلام امسال آزمون تکمیل ظرفیت دهم به یازدهم برگزار میشه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   به شرایط،ظرفیت پذیرش،مدرسه و … بستگی دارد.از طریق آموزش پرورش شهر خود پیگیری نمایید.

 8. Avatar photo محمدرضا گفت:

  سلام من در آزمون تیزهوشان الویت دوم قبول شدم اگر در مدرسه الویت اولم دانش آموی ثبت نکند امکان داره از دانش آموزان اولویت بعدی ثبت نام کنند طبق امتیاز
  اگه امکان داشته باشه باید برای مطلع شدن به کجا مراجعه کنیم
  ممنون از پاسخگویی شما عزیزان

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   از طریق مدرسه بررسی نمایید.

 9. Avatar photo حسین گفت:

  سلام من امسال تیز هوشان قبول شدم ولی نمی خوام امسال ثبت نام کنم آیا سهمیه من ذخیره میشه؟یعنی می تونم سال دیگه مدرسه تیز هوشان ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   معمولا این مسئله امکان پذیر نیست.

 10. Avatar photo سید علی سعیدی فرد گفت:

  سلام برای پایه نهم به دهم پذیرش نشدم ولی فاصله نمره ام با آخرین فرد پذیرش شده ۲۹۵ امتیاز می باشد آیا ممکن هست تکمیل ظرفیت قبول شوم؟ یا در لیست ذخیره ها قرار گیرم؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما مراجعه داشته باشید به مدرسه اگر ظرفیت بود و شما واجد شرایط باشید شمارا به عنوان ذخیره اعلام میکنند

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور