ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ظرفیت مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان | ایران تحصیل

ظرفیت مدارس تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ظرفیت مدارس تیزهوشان از سوی وزارت آموزش و پروش و مدارس سمپاد اعلام شده است. تمام دانش آموزانی که قصد شرکت در مدارس تیزهوشان را دارند، می‌بایست از طرفیت مدارس تیزهوشان هر منطقه مطلع باشند. چرا که ظرفیت این مدارس محدود است و همه متقاضیانی که در آزمون شرکت می‌کنند، نمی‌توانند در آن قبول شوند.

بنابراین اطلاع از این موضوع می‌تواند بر روی تصمیم نهایی دانش آموزان ششم به هفتم و نهم به دهم برای شرکت در آزمون تیزهوشان موثر باشد. به این ترتیب دانش آموزانی که جز استعداد درخشان هستند، شانس بیشتری برای قبولی در ورود به مدارس تیز هوشان پسرانه یا دخترانه را نیز دارند.البته گفتنی است که داوطلبان می‌توانند 3 اولویت برای ثبت نام در مدارس استعداد درخشان را نیز دارند.

میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان 1403

میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان همانند سال های گذشته با تغییرات اندکی روبه رو است. همانطور که در معرفی مدارس تیزهوشان در رابطه با این مدارس صحبت نمودیم، مدارس تیزهوشان از امکانات و همچنین دبیران با تخصص بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل تقاضا برای ورود به این مدارس و پذیرش در آن بالا می‌باشد، اما متاسفانه ظرفیت‌ها در سال‌های جاری رو به کاهش و یا محدود شدن بوده است.

در ادامه در قالب جدول و به تفکیک در رابطه با این موضوع سخن خواهیم گفت، اما نکته‌ای که با توجه به این تغییرات رعایت آن ضروری به نظر می‌رسد این است که اگر قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را دارد، لازم است از برنامه ریزی برای قبولی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم استفاده نمایید. همچنین چنانچه مایل به شرکت در آزمون تیزهوشان نهم هستید، از برنامه ریزی تیزهوشان نهم استفاده کنید.

یاتوجه به ظرفیت مدارس تیزهوشان  چنانچه مایل هستید در آزمون تیزهوشان پذیرفته شوید و نام شما جزو اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان قرار بگیرد، لازم است به خوبی خود را برای این آزمون آماده نمایید و از منابع معتبر برای قبولی در این آزمون استفاده نمایید. به این نکته دقت ویژه‌ای داشته باشید که رقبای شما تا حدود زیادی تعیین کننده تراز شما خواهند بود.

میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان

اطلاعیه

ظرفیت پذیرش هر یک از مدارس تیزهوشان ششم به هفتم استان ها محدود بوده و هر مدرسه حدودا بین 40 الی 60 نفر پذیرش خواهد داشت که در تهران ممکن است تا 100 نفر افزایش یابد.

ظرفیت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1403

تمامی دانش آموزانی که در مقطع ششم شرایط شرکت در آزمون را دارند، می‌توانند در آزمون مدارس ششم به هفتم شرکت کرده و در صورت کسب نمره قبولی در این مدارس ادامه تحصیل دهند. در مورد ظرفیت مدارس ششم به هفتم نیز لازم است بدانید که ظرفیت این پایه در هر یک از استان‌ها متفاوت بوده و ممکن است هر سال نیز تغییراتی را داشته باشند.

باتوجه به محدودیت‌های ظرفیت پذیرش، هر یک از مدارس تیزهوشان ششم به هفتم در استان‌ها تعداد محدودی از دانش‌آموزان را پذیرش می‌کنند. این تعداد معمولا بین 40 تا 60 نفر است، با این حال در برخی استان‌ها مانند تهران ممکن است تا 100 نفر نیز پذیرش داده شود.

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و اعلام اسامی قبول‌ شدگان، دانش‌ آموزان می‌توانند به مدارس سمپاد مراجعه کرده و در آن مدارس ثبت‌ نام نمایند. اما باید توجه داشت که پذیرش دانش‌ آموزان در مدارس تیزهوشان بر اساس اولویت‌ هایی که از پیش انتخاب شده و ظرفیت مدارس تعیین می‌‌شود.

بنابراین پس از قبولی در یکی از مدارس تیزهوشان و بر اساس اولویت انتخابی، دانش‌آموزان دیگر امکان تغییر اولویت انتخابی خود را نخواهند داشت.

این بدین معناست که داوطلبانی که شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان را دارند، پس از نام نویسی و قبولی در یک مدرسه، دانش‌ آموزان ملزم به حضور در آن مدرسه خواهند بود و امکان تغییر مدرسه یا اولویت انتخابی وجود نخواهد داشت. در ادامه ظرفیت مدارس تهران را در این پایه بررسی خواهیم کرد.

 

 

پسرانه

منطقه آموزشی نام مدرسه ظرفیت پذیرش
منطقه 1 علامه حلی 3 84
منطقه 2 علامه حلی 6 140
منطقه 4 علامه حلی 2 56
منطقه 5 علامه حلی 5 140
منطقه 11 علامه حلی 110
منطقه 13 علامه حلی 10 85
منطقه 14 علامه حلی 4 110
منطقه 16 علامه حلی 7 84
منطقه 17 علامه حلی 9 84
دخترانه منطقه 1 فرزانگان 2 140
منطقه 2 فرزانگان 2 110
منطقه 6 فرزانگان 140
منطقه 7 فرزانگان 8 110
منطقه 12 فرزانگان 7 84
منطقه 13 فرزانگان 4 140
منطقه 18 فرزانگان 6 140

 

ظرفیت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم دخترانه

ظرفیت مدارس تیزهوشان به تفکیک استان ها 1403-1404

برای آشنایی دانش آموزان عزیز به ظرفیت تیزهوشان پایه های دبیرستان متوسطه اول دخترانه و پسرانه در برخی از استان‌ها اشاره خواهیم نمود. شایان ذکر است که ظرفیت مدارس تیزهوشان با سال های گذشته متفاوت است.

برای دستیابی به لیست کامل تمامی استان ها می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. این جداول صرفا برای آشنایی دانش آموزان عزیز با تعداد و حدود ظرفیت پذیرش ارائه می‌گردد. ظرفیت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1403-1404 دیگر استان‌ها نیز در جدول زیر مشخص شده است:

جنسیت آموزشی ناحیه نام دبیرستان دوره متوسطه اول میزان ظرفیت
دخترانه تبریز ناحیه 1 فرزانگان 75
تبریز ناحیه 2 فرزانگان 50
تبریز ناحیه 3 فرزانگان 50
تبریز ناحیه 4 فرزانگان 75
تبریز ناحیه 5 فرزانگان 50
اهر فرزانگان 28
بناب فرزانگان 44
سراب فرزانگان 20
مراغه فرزانگان 42
مرند فرزانگان 42
میانه فرزانگان 28
اصفهان ناحیه 2 فرزانگان امین دو 156
اصفهان ناحیه 3 فرزانگان امین یک 100
اصفهان ناحیه 5 فرزانگان امین سه 80
آران و بیدگل فرزانگان امین 20
خمینی شهر فرزانگان 45
کاشان شهید ترکیان فر 50
نجف آباد فرزانگان امین 55
مشهد ناحیه 4 فرزانگان یک 108
مشهد ناحیه 5 فرزانگان سه 105
مشهد ناحیه 6 فرزانگان دو طوبی 108
تربت جام فرزانگان 44
تربیت حیدریه فرزانگان 44
سبزوار فرزانگان 48
قوچان فرزانگان 44
کاشمر فرزانگان 44
گناباد فرزانگان 28
نیشابور فرزانگان 50
پسرانه ساری ناحیه 1 شهید بهشتی 48
ساری ناحیه 2 شهید بهشتی 48
آمل شهید بهشتی 60
بابل شهید بهشتی 66
بهشهر شهید بهشتی 25
تنکابن شهید بهشتی 36
چالوس شهید بهشتی 26
قائم شهر شهید بهشتی 36
نکا شهید بهشتی 18
نور شهید بهشتی 18
همدان ناحیه 1 علامه حلی یک 66
همدان ناحیه 2 علامه حلی دو 44
تویسرکان علامه حلی 16
کبودرآهنگ علامه حلی 16
ملایر علامه حلی 16
نهاوند علامه حلی 40
نهاوند علامه حلی 28

 

 

ظرفیت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

ظرفیت مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1403-1404

شرط ثبت نام تیزهوشان در مقطع دهم، شرکت در آزمون مقطع نهم به دهم است. ظرفیت این پایه نیز در هر یک از استان‌ها متفاوت است و محدودیت‌ جذب دانش آموز دارد. معمولا تعداد دقیق ظرفیت‌‎ها از طریق سامانه مدارس استعداد درخشان اعلام می‌شود و دانش آموزان می‌توانند براساس منطقه محل سکونت خود، ظرفیت مدرسه را که در آن پذیرش خواهند شد، ملاحظه کنند.

نکته مهمی که در این مقطع وجود دارد، ثبت نام در رشته انتخابی دانش آموزان است، زیرا اگر در رشته ای ثبت نام کنند که جزء رشته مورد علاقه آن‌ها نیست، پس از قبولی دیگر امکان تغییر آن وجود نخواهد داشت.

ظرفیت پذیرش دانش‌ آموزان ورودی نهم به دهم در مدارس تیزهوشان در هر استانی محدود است و معمولاً بین 30 تا 50 نفر می‌باشد. این ظرفیت ممکن است از طریق سایت مرکز ملی استعدادهای درخشان اعلام شود.

هنگامی که یک دانش‌ آموز در رشته انتخابی خود قبول می‌‌گردد، دیگر امکان تغییر رشته یا حتی مدرسه انتخابی برای او وجود ندارد. در صورتی که یک شهرستان دارای چند مدرسه استعدادهای درخشان باشد، دانش‌ آموزان می‌‌توانند سه اولویت را انتخاب کنند. با این حال، این دانش آموزان باید در مدارسی ثبت‌ نام کنند که امکان تحصیل برای آن‌ها در آن مدرسه وجود دارد.

پس از قبولی، دانش‌ آموزان هیچ امکانی برای تغییر اولویت انتخابی خود را نخواهند داشت و ملزم به حضور در مدرسه ای که قبول شده‌اند، خواهند بود. ظرفیت مدارس سمپاد نهم به دهم در جدول زیر ارائه شده است.

اگر استان شما بیشتر از سه مدارس سمپاد داشته باشد، می‌‍‌توانید همه اولویت‌‌های انتخابی خود را تکمیل نمایید، در غیر این صورت امکان انتخاب 3 مدرسه برای متقاضیان وجود ندارد. همچنین گفتنی است تاثیر مدارس تیزهوشان در کنکور نسبت به مدارس عادی بیشتر است.

جنسیت نام مدرسه /نام استان/ نام منطقه آموزشی رشته ریاضی رشته تجربی رشته انسانی
پسرانه علامه حلی 3شهر تهران ـ منطقه 1 54 نفر 30 نفر 0
علامه حلی 4شهر تهران ـ منطقه 2 75 نفر 36 نفر 28 نفر
علامه حلی 8شهر تهران ـ منطقه 3 56 نفر 28 نفر 0
علامه حلی 10شهر تهران ـ منطقه 4 29 نفر 26 نفر 23 نفر
علامه حلی 5شهر تهران ـ منطقه 6 44 نفر 25 نفر 0
علامه حلی (سمپاد)شهر تهران ـ منطقه 11 26 نفر 20 نفر 0
علامه حلی 7شهر تهران ـ منطقه 13 54 نفر 36 نفر 0
علامه حلی 2شهر تهران ـ منطقه 16 40 نفر 30 نفر 23 نفر
دخترانه فرزانگان 2شهر تهران ـ منطقه 1 6 نفر 27 نفر 0
فرزانگان 7شهر تهران ـ منطقه 2 20 نفر 23 نفر 0
فرزانگان 3شهر تهران ـ منطقه 3 60 نفر 90 نفر 0
فرزانگانشهر تهران ـ منطقه 6 12 نفر 23 نفر 27 نفر
فرزانگانشهر تهران ـ منطقه 6 30 نفر 25 نفر 30 نفر
فرزانگان 8شهر تهران ـ منطقه 7 26 نفر 25 نفر 0
فرزانگان 7 شهر تهران ـ منطقه 12 22 نفر 14 نفر 23 نفر
فرزانگان 4 شهر تهران ـ منطقه 3 22 نفر 40 نفر 0
فرزانگانشهر تهران ـ منطقه 8 20 نفر 30 نفر 0

 

بنر کال تو اکشن

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 1403-1404

پس از گذراندن آزمون تیزهوشان، اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان منتشر می‌گردد. داوطلبانی که نام آن‌ها در جزو این لیست قرار می‌گیرد، می‌توانند نسبت به ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام نمایند. علاوه بر ظرفیت مدارس تیزهوشان هر ساله در صورت تکمیل نشدن ثبت نام مدارس مختلف، اطلاعیه از طرف هر یک از مدارس در مقاطع مختلف مبنی بر تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان منتشر می‌گردد.

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، آن دسته از داوطلبانی که نسبت به نتایج به دست آمده اعتراض دارند، می‌توانند نسبت به ثبت درخواست اعتراض خود اقدام نمایند. داوطلبانی می‌توانند در تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان ثبت نام نمایند که نمره قبولی را کسب کرده باشند. همچنین اولویت با دانش آموزانی خواهد بود که تراز بالاتری نسبت به سایر رقبای خود داشته باشند.

اخبار پیرامون ظرفیت مدارس تیزهوشان

✅ افزایش ظرفیت پذیرش مدارس سمپاد ۱۴۰۳-۱۴۰۴

افزایش ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان سمپاد برای سال جدید 10 درصد اعلام شده است. در این خبر آمده بود روال پذیرش در مدارس تیزهوشان مانند هر سال از طریق برگزاری آزمون بوده و با هدف ایجاد امکانات بهتر آموزشی امسال افزایش ده درصدی در ظرفیت ها در نظر گرفته شده است.

✅ آغاز ثبت نام تیزهوشان از ۱۵ تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

علی درویشی، مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام، طی گزارشی اعلام کرد، زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳ به مدت ۱۰ روز از ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ آغاز می‌شود. داوطلبان برای ثبت نام در این آزمون می توانند به سایت my.medu.ir مراجعه کنند. زمان برگزاری آزمون پایه هفتم ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه اول تیر ماه است. در روز جمعه دوم تیر ماه نیز آزمون ورودی تیزهوشان پایه دهم شروع می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در این گزارش عنوان کرد، داوطلبانی که قصد ورود به مدارس دولتی را دارند نیز می‌توانند با ورود به این سامانه در آن ثبت نام کنند. آزمون آن‌ها برای پایه دهم مدارس نمونه دولتی از ساعت ۸ صبح پنجشنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۳ آغاز می‌شود.

لازم به ذکر است داوطلبان برای شرکت در آزمون تیزهوشان باید حداقل معدل کل ۱۹ و برای شرکت در آزمون نمونه دولتی حداقل معدل کل ۱۷ داشته باشند.

✅ زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 1403 اعلام شد

وزارت آموزش و پرورش زمان برگزاری آزمون تیزهوشان را اعلام کرد. برای آزمون پایه ششم به هفتم مدارس تیزهوشان تاریخ 1 تیر ماه 1403 و برای آزمون نهم به دهم تیزهوشان تاریخ 2 تیر ماه 1403 در نظر گرفته شده است.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هر دو پایه هنوز از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام نشده است، اما با توجه به رویه هر ساله برگزاری این آزمون احتمال میرود نتایج اواسط تیر ماه اعلام شوند.

اخبار پیرامون ظرفیت مدارس تیزهوشان

 

خلاصه مقاله ظرفیت مدارس تیزهوشان

داوطلبانی که قصد دارند در آزمون تیزهوشان شرکت کنند باید از ظرفیت مدارس تیزهوشان 1403-1404 اطلاع داشته باشند. ظرفیت پذیرش در پایه‌‎های مختلف هر ساله فرق می‌کند. به طوری که سعی نمودیم به ظرفیت مدارس تیزهوشان استان تهران و سایر استان‌ها اشاره کنیم و به تمامی سوالات شما در رابطه با ظرفیت مدارس فرزانگان دوره دوم و همچنین ظرفیت مدارس تیزهوشان تهران و سایر استان ها پاسخ دهیم.

با توجه به موارد گفته شده متوجه شدیم که ظرفیت ها ممکن است در هر سال با سال قبلی متفاوت باشد و همچنین ظرفیت‌های تمامی استان‌ها نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با ظرفیت پذیرش هر مدرسه داشتید، می توانید با کارشناسان ما با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

جهت دانلود فایل pdf مقاله کلیک کنید.

3.4/5 - (63 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

هر سال میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان تغییر میکند؟

بله؛ میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان همانند سال‌های گذشته با تغییرات اندکی روبه رو است.

میزان ظرفیت در مدارس تیزهوشان چقدر است؟

میزان ظرفیت مدارس تیزهوشان در سال 1403-1404 در قالب جدول در متن مقاله ارائه شده است.

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان به چه صورت است؟

داوطلبانی می‌توانند در تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان ثبت نام نمایند که نمره قبولی را کسب کرده باشند.

 

نظرات

515 دیدگاه دربارهٔ «ظرفیت مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo امیرحسین گفت:

  با سلام میخواستم بدونم امسال میشه با ۳۵ درصد هاشمی نژاد ریاضی قبول شد؟

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   قبولی در مدارس تیزهوشان به ظرفیت پذیرش،تراز داوطلبان و … بستگی دارد.
   برای تخمین قبولی با کارشناس مربوطه سرکارخانم طهماسبی داخلی 108 از ساعت 9 الی 17 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش کد و صفر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 2. Avatar photo Nazanin.?! گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای قبولی در مدرسه تیزهوشان دخترانه مشهد فرزانگان ناحیه 4 در رشته تجربی یا ریاضی چه ترازی لازم هس؟
  و ظرفیت هر رشته چقدر هس؟

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان در زمان الویت بندی مشخص می شود.این قبولی بر اساس جنسیت،رتبه مدارس،ظرفیت مدارس و… تعیین می شود.
   برای اطلاع دقیق از نحوه قبولی در این مدارس با کارشناس مربوطه سرکار خانم رنجبر داخلی 110 از ساعت 12 الی 20 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش کد و صفر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 3. Avatar photo علی گفت:

  سلام برای تیزهوشان تجربی ۱۴۰۳ سمنان پسران با تراز ۲۷۰۰۰ ظرفیت ۱۰ نفر قبول میشم؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   با توجه به ترازشما احتمال قبولی را دارید واین وابسته به داشتن یکسری از شرایط ها میباشد که از طریق اموزش و پرورش اعلام شده جهت اطلاعات دقیق تر و نحوه ورود به تکمیل ظرفیت ها (درصورت عدم قبولی شما) ب این امکان را دارید با شماره 9099075307 تماس بگیرید و با کارشناس مربوطه در این بخش اقای رضایی صحبت بفرمایید تا تمامی اطلاعات کامل ر دراختیارتان قرار دهند

 4. Avatar photo آلان محمودی گفت:

  برای قبولی تیزهوشان ۱۴۰۳ تجربی باید حداقل تراز چقدر باشه برای مدارس آذربایجان غربی بوکان

  1. Avatar photo moshaver3 گفت:

   سلام وقت بخیر
   معمولا نمره بر اساس تعداد داوطلبان هر سال اعلام میشه که شرایط رتبه قبولی 1403 کمی با سال قبل متفاوت بوده که البته بستگی به شرایط(ایثارگری و ….) شما داره
   به علت اینکه اطلاعات شما به طور دقیق در کامنت ذکر نشده جهت بابت بررسی و راهنمایی دقیق با کارشناس ارشد واحد تیزهوشان سرکار خانم حمامی داخلی 102 از ساعت12 ظهر تا 8 شب در روز های شنبه تا پنچشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد شهر و بدون صفر با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 5. Avatar photo امیر گفت:

  سلام من امسال آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کردم ولی احتمال میدم که ترازم کم باشه یعنی پذیرفته نشم از کجا بفهمم زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کی هست؟

  1. Avatar photo moshaver3 گفت:

   سلام وقت بخیر
   معمولا نمره بر اساس تعداد داوطلبان هر سال اعلام میشه که شرایط رتبه قبولی 1403 کمی با سال قبل متفاوت بوده که البته بستگی به شرایط(ایثارگری و ….) شما داره و معمولا تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان بسته به شرایط مدرسه داره تو مرداد ماه هست
   به علت اینکه اطلاعات شما به طور دقیق در کامنت ذکر نشده جهت بابت بررسی و راهنمایی دقیق با کارشناس ارشد واحد تیزهوشان سرکار خانم حمامی داخلی 102 از ساعت12 ظهر تا 8 شب در روز های شنبه تا پنچشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد شهر و بدون صفر با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 6. Avatar photo امیر گفت:

  سلام
  برای قبولی در شهید اژه ای۱ رشته تجربی سال۱۴۰۳_۱۴۰۴چه ترازی نیاز هست؟

  1. Avatar photo moshaver3 گفت:

   سلام وقت بخیر
   معمولا نمره بر اساس تعداد داوطلبان هر سال اعلام میشه که شرایط رتبه قبولی 1403 کمی با سال قبل متفاوت بوده که البته بستگی به شرایط(ایثارگری و ….) شما داره
   به علت اینکه اطلاعات شما به طور دقیق در کامنت ذکر نشده جهت بابت بررسی و راهنمایی دقیق با کارشناس ارشد واحد تیزهوشان سرکار خانم حمامی داخلی 102 از ساعت12 ظهر تا 8 شب در روز های شنبه تا پنچشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد شهر و بدون صفر با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 7. Avatar photo asma گفت:

  سلام خسته نباشید برای قبولی دهم. 1403نمونه دولتی نیشابور حداقل تراز چند باید باشه یا درصد هر درس به علاوه 30 درصد معدل و 20 درصد هر مدرسه هم ی سهمیه دارم و قصد ندارم استعداد تحلیلی رو بزنم باید درصد دفترچه استعداد تحصیلیم چند بشه؟

  1. Avatar photo moshaver3 گفت:

   سلام وقت بخیر
   معمولا نمره بر اساس تعداد داوطلبان هر سال اعلام میشه که شرایط رتبه قبولی 1403 کمی با سال قبل متفاوت بوده که البته بستگی به شرایط(ایثارگری و ….) شما داره
   به علت اینکه اطلاعات شما به طور دقیق در کامنت ذکر نشده جهت بابت بررسی و راهنمایی دقیق با کارشناس ارشد واحد تیزهوشان سرکار خانم حمامی داخلی 102 از ساعت12 ظهر تا 8 شب در روز های شنبه تا پنچشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد شهر و بدون صفر با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ + pdf

  اطلاعیه دریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1403 – 1403 اعلام شد. پیرو اعلامیه سازمان سمپاد دانش آموران گرامی می توانند از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir به صورت اینترنتی نسبت به...
 • اسامی قبول شدگان نمونه دولتی

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 1403 + مشاهده my medu

  آزمون نمونه دولتی هر سال برای پذیرش دانش آموزان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم در تاریخی مشخص برگزار می‌شود. دانش آموزان می‌توانند بعد از آزمون اسامی قبول شدگان نمونه دولتی را در سایت مای مدیو مشاهده...
 • کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی

  کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ + نحوه دریافت

  دانش‌آموزان علاقه‌مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی، باید در وهله اول در آزمون ورودی شرکت کنند تا بعد از اعلام نتایج بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند؛ اما نکته‌‌ای که نباید آن را فراموش کرد، به همراه داشتن...
 • منابع آزمون تیزهوشان

  منابع آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ + 3 منبع طلایی قبولی

  آزمون ورودی به مدارس تیزهوشان هر ساله در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند در صورت قبولی اقدام به ثبت نام در این مدارس نمایند؛ لازم به ذکر است که ثبت نام در...
تماس با مشاور