تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان

تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400-1401

تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان برای متقاضیان شرکت در این آزمون انجام شد. البته این مهلت ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم پیش از این نیز در اختیار داوطلبان قرار داده شده است. به عبارت دیگر، در اسفند ماه سال گذشته شاهد تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم بودیم و دانش آموزان می توانستند در این تاریخ ثبت نام مجدد تیزهوشان نسبت به ثبت نام در سایت اعلام شده اقدام کنند.

 

در این نوشته، قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان در سال جاری در اختیارتان قرار دهیم. البته بنا به نیاز شما راهنمای ثبت نام در این آزمون مهم را نیز خدمتتان ارائه می کنیم. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در زیر در رابطه با زمان مجدد اختصاص داده شده به ثبت نام در آزمون های تیزهوشان به کار شما بیاید.

 

 

جهت دریافت مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

تاریخ ثبت نام مجدد آزمون تیزهوشان

 

زمان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان چه تاریخی است؟

کلیه دانش آموزانی که شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم را دارند به آسانی و از طریق مراجعه به سایت اعلام شده می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

اما در این میان همواره داوطلبانی هستند که بنا به علت های مختلف نتوانسته اند در زمان تعیین شده ثبت نام خود را انجام دهند و خواستار تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان هستند.

در واقع، این فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان بنا به تصمیم سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در اختیار داوطلبان قرار داده می شود.

کلیه دانش آموزان متقاضی ورود به دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم از طریق آزمون تیزهوشان می توانند در تاریخ ثبت نام مجدد تیزهوشان کلیه مراحل نام نویسی خود را تکمیل بفرمایید.

پس ملاحظه می کنید که تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان باز هم جهت رفاه حال دانش آموزان انجام شده است. اما بنا به تصمیم مسئولین امر در اردیبهشت سال جاری نیز شاهد اعلام فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان بودیم.

این تاریخ ثبت نام مجدد تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم طی چند روز آینده آغاز می شود.

جهت اطلاع دقیق از زمان در نظر گرفته شده به عنوان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

آیا در زمان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد؟

ممکن است این سؤال برای شما داوطلبان و دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت کرده اند پیش بیاید که آیا در زمان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان امکان ویرایش اطلاعات درج شده در سایت برای من وجود دارد؟

در پاسخ باید عرض کنیم که شما در فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان می توانید برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدامات لازم را انجام دهید.

پس در صورتی که در درج اطلاعات خود اشتباهی کرده اید به هیچ وجه نگران نباشید. چون می توانید تمامی اشتباهات را در فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان برطرف کنید.

جهت اطلاع دقیق از نحوه ویرایش اطلاعات در تاریخ ثبت نام مجدد تیزهوشان با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

 

نحوه ثبت نام در فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان چگونه است؟

در این بخش، نحوه ثبت نام در زمان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان برای پایه نهم به دهم را خدمت شما دوستان گرامی عرض می کنیم.

جهت کسب اطلاعاتی دقیق در مورد نحوه ثبت نام در تاریخ ثبت نام مجدد تیزهوشان پایه ششم به هفتم با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل کنید.

. در ابتدا وارد سامانه سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir شوید و سپس گزینه سمپاد پایه نهم را انتخاب کنید.

. بعد از این مرحله از قسمت سمت راست سایت اقدام به درج رمز ورود همگام و کد ملی خود از فیلدهای مربوطه کنید.

. در گام بعدی بعد از انتخاب نام مدرسه، عنوان سازمان و نقش خود به عنوان دانش آموز گزینه تأیید را بزنید.

. بعد از وارد شدن به صفحه بعد می توانید تعهدنامه آزمون را مشاهده بفرمایید. بعد از مطالعه دقیق این تعهد نامه تیک مربوط را بزنید.

. در مرحله بعد کلیه مشخصات عمومی خود را در سامانه درج کرده و فرم ثبت نام را تکمیل کنید.

. بعد از چک کردن کلیه اطلاعات ثبت نامی اقدام به فعال کردن تیک مرتبط با عبارت تأیید صحت اطلاعات را فعال کنید و بعد از اقدام به انتخاب گزینه ذخیره و بعدی کنید.

. مرحله آخر به تکمیل اطلاعات مدارس استعدادهای درخشان اختصاص دارد. در این بخش، باید کلیه اطلاعات همچون شهرستان و استان مورد نظر، رشته مورد علاقه و همین طور اولویت های خود را درج کنید و بعد گزینه ذخیره و بعدی را کلیک کنید.

آیا از شرایط هر دانش آموز برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان مطلع هستید؟ 

مسلماً برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان شرایطی نیز برای هر دانش آموز در نظر گرفته شده است. با این اوصاف، هر فردی و با هر شرایطی امکان ثبت نام و حتی پذیرش در مدارس تیزهوشان را ندارد. 

به عنوان مثال یکی از شرایط در نظر گرفته شده برای ورود به مدارس تیزهوشان و ثبت نام در آزمون ورودی آن ها شرط معدل است. موردی بسیار مهم که در صورت پایین بودن آن فرد نمی تواند اقدام به ثبت نام کند. 

آیا به طور دقیق از شرایط داوطلبان و دانش آموزان برای ثبت نام به مدارس تیزهوشان سراسر کشور مطلع هستید؟ آیا می دانید چه شرایطی برای شرکت در هر کدام از آزمون های تیزهوشان ورودی ششم به هفتم یا نهم به دهم در نظر گرفته شده است؟ 

در صورت عدم اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه های نهم به دهم و همین طور ششم به هفتم با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

آيا می دانید چه منابعی را باید برای قبولی در آزمون تیزهوشان مطالعه کنید؟ 

یکی از سؤالاتی که معمولاً‌ تمامی دانش آموزان مایل به شرکت در آزمون تیزهوشان به دنبال اطلاع از آن هستند این است که چه منابع درسی و کمک درسی را باید قبولی صددرصد و تضمینی در آزمون تیزهوشان مطالعه کنم؟ 

آیا این منابع را می شناسید؟ آیا می دانید بهترین منابع مورد استفاده برای قبولی و پذیرش در آزمون تیزهوشان چه منابع درسی و چه منابع کمک درسی چیست؟

برای اطلاع از منابع مورد نیاز برای قبولی در آزمون تیزهوشان البته بهترین منابع درسی موجود با مشاوران ایران در تماس باشید. 

 

جهت اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

رتبه بندی مدارس تیزهوشان سمپاد 

جواب آزمون تیزهوشان

برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان

ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

تخمین رتبه تیزهوشان

روش های تست زنی تیزهوشان

دانلود اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان

ویرایش ثبت نام آزمون سمپاد 

تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان

4/5 - (4 امتیاز)

آیا تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان برای هر دو پایه هفتم و دهم انجام می شود؟ 

بله. تاریخ ثبت نام مجدد تیزهوشان برای هر دو پایه است.

فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان در چه زمانی است؟ 

فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان در اردیبهشت ماه بوده و تا چند روز دیگر آغاز می شود.

آیا امکان ویرایش اطلاعات در زمان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان وجود دارد؟ 

بله. در صورتی که قبلاً ثبت نام کرده اید می توانید کلیه اطلاعات خود را ویرایش کنید.

فرصت مجدد ثبت نام از مورخی شروع می شود؟

امکان تمدید ثبت نام از مورخ 1400/01/25 مشخص خواهد شد.

 

 

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور