ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 تا 3 روز دیگر | سمپاد

تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان برای متقاضیان شرکت در این آزمون انجام شد. البته این مهلت ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم پیش از این نیز در اختیار داوطلبان قرار داده شده است. به عبارت دیگر، در اسفند ماه سال گذشته شاهد تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم بودیم و دانش آموزان می توانستند در این تاریخ ثبت نام مجدد تیزهوشان نسبت به ثبت نام در سایت اعلام شده اقدام کنند. ما درا ین مطلب علاوه بر بررسی زمان ثبت نام مجدد تیزهوشان قصد داریم اطلاعات دیگری را نیز در اختیار شما قرار دهیم که مربوط به نحوه ثبت نام و مراحل و ثبت نام و همچنین مدارم ثبت نام می شود.

 

در این نوشته، قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان در سال جاری در اختیارتان قرار دهیم. البته بنا به نیاز شما راهنمای ثبت نام در این آزمون مهم را نیز خدمتتان ارائه می کنیم. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در زیر در رابطه با زمان مجدد اختصاص داده شده به ثبت نام در آزمون های تیزهوشان به کار شما بیاید.

 

 

جهت دریافت زمان ثبت نام مجدد تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان چه تاریخی است؟

کلیه دانش آموزانی که شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم را دارند به آسانی و از طریق مراجعه به سایت اعلام شده می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

اما در این میان همواره داوطلبانی هستند که بنا به علت های مختلف نتوانسته اند در زمان تعیین شده ثبت نام خود را انجام دهند و خواستار تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان هستند.

در واقع، این فرصت مجدد بنا به تصمیم سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در اختیار داوطلبان قرار داده می شود.

کلیه دانش آموزان متقاضی ورود به دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم از طریق آزمون تیزهوشان می توانند در تاریخ ثبت نام مجدد تیزهوشان کلیه مراحل نام نویسی خود را تکمیل بفرمایید.

پس ملاحظه می کنید که تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان باز هم جهت رفاه حال دانش آموزان انجام شده است. اما بنا به تصمیم مسئولین امر در اردیبهشت سال جاری نیز شاهد اعلام فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان بودیم.

این تاریخ ثبت نام مجدد تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم طی چند روز آینده آغاز می شود.

جهت اطلاع دقیق از زمان در نظر گرفته شده به عنوان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

همانطور که برای پایه نهم به دهم تاریخی برای ویرایش و تمدید مهلت ثبت نام مشخص مس شود، برای پایه ششم به هفتم نیز تاریخی برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی مشخص خواهد شد. طبق آخرین اخبار ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1401 – 1401 از روز 11 الی 25 فروردین انجام شده و پس از اتمام این دوره، زمانی نیز برای تمدید در نظر می گیرند.

به احتمال زیاد داوطلبان بتوانند تا روز سه شنبه 31 فروردین ماه 1401 نام نویسی خود را به انجام برسانند.

 

 

آیا در زمان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد؟

همانطور که می دانید ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی است و از طریق سامانه مربوط به آزمون مدارس تیزهوشان انجام می شود.

ممکن است برخی افراد در حین وارد کردن اطلاعات، با مشکلاتی مواجه شوند که در این صورت توصیه می کنیم این افراد در زمان تعیین شده برای ویرایش اطلاعات، برای ویرایش اقدام نمایند. توجه داشته باشید که مسئولیت درج هرگونه اطلاعات اشتباه با افراد خواهد بود و ممکن است روند پذیرش آن ها را به صورت کلی مختل نماید.

برای ویرایش اطلاعات افراد می توانند در مهلت های تعیین شده به سامانه

azmoon.medu.ir مراجعه کرده وبرای ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

به علاوه امکان ویرایش در زمان ثبت نام، تمدید مهلت و مهلت مجدد آن و همچنین در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سمپاد وجود دارد.

ممکن است این سؤال برای شما داوطلبان و دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت کرده اند پیش بیاید که آیا در زمان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان امکان ویرایش اطلاعات درج شده در سایت برای من وجود دارد؟

در پاسخ باید عرض کنیم که شما در فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان می توانید برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدامات لازم را انجام دهید.

پس در صورتی که در درج اطلاعات خود اشتباهی کرده اید به هیچ وجه نگران نباشید. چون می توانید تمامی اشتباهات را در فرصت مجدد برطرف کنید.

جهت اطلاع دقیق از نحوه ویرایش اطلاعات با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان

تمامی افرادی که ثبت نام خود را انجام داده اند، می توانند برای ویرایش اطلاعات نیز اقدام کنند. در دو مرحله امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد. مرحله اول که همان زمان ثبت نام است و تا پایان مهلت ثبت نام شما می توانید این کار را انجام دهید. مرحله دوم نیز زمانی است که بازه ای مشخص برای ویرایش اطلاعات مشخص خواهد شد.

در خصوص زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام باید منتظر اعلام خبرها باشید. زیرا اغلب چند روز پس از ثبت نام و یا نزدیک زمان انتشار کارت، بازه ای مشخص برای ویرایش تعیین خواهد شد.

 

 

راهنمای تصویری ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

در ابتدا باید به شما بگوییم که ثبت نام پایه هفتم و پایه اول متوسطه در دو سامانه جدا از هم انجام خواهد شد. در ادامه همراه ما باشید تا راهنمای تصویری ثبت نام را بیشتر بررسی کنیم.

اگر متقاضی پایه ششم هستید برای ثبت نام نیاز است به سامانه hoosh.medu.ir مراجعه کرده و با وارد کردن کدملی و رمز وارد حساب کاربری خود شوید.

 

 

زمان ثبت نام مجدد تیزهوشان

 

 

پس از وارد شدن به صفحه ای که مشاهده می کنید نیاز است عنوان خود را انتخاب کرده و روی تایید کلیک کنید.

 

 

ویرایش اطلاعات تیزهوشان

 

 

در این قسمت روی گزینه « استعداد های درخشان پایه هفتم » کلیک کنید

سپس روی گزینه جدید کلیک کرده و در این قسمت فرم تقاضا نامه را پر کرده اطلاعات وارد شده را ذخیره نمایید.

پس از انتخاب کردن گزینه « ذخیره » اطلاعات شما در جدولی مطابق تصویر زیر نمایش داده خواهد شد.

سپس گزینه ” بازگشت به صفحه درخواست پرداخت ” را انتخاب کرده و با گرفتن رسید ثبت نام نیاز است ازصفحه آخر یک پرینت تهیه نمایید.

 

 

راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

. در ابتدا وارد سامانه سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir شوید و سپس گزینه سمپاد پایه نهم را انتخاب کنید.

در این مرحله باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

 

 

شرایط ثبت نام مجدد

 

 

در مرحله بعدی باید نقش و عنوان سازمان خود را انتخاب کنید.

 

 

مراحل ثبت نام تیزهوشان

 

 

سپس یک سری شرایط و قوانین به شما نشان داده خواهد شد که باید تمامی آن ها را مطالعه کرده و سپس تیک موافقم را بزنید و روی گزینه ذخیره کلیک کنید.

حالا نوبت به وارد کردن کلیه اطلاعات فردی و تصویری شما می رسد.

در آخر نیز باید هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و ثبت نام خود را نهایی کنید.

جهت کسب اطلاعاتی دقیق در مورد نحوه ثبت نام در تاریخ ثبت نام مجدد تیزهوشان پایه ششم به هفتم با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل کنید.

 

 

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم

یکی از موارد مهم در ثبت نام تیزهوشان اطلاع از شرایط ثبت نامی است. در این قسمت همراه ما باشید تا این موارد را برای پایه نهم به دهم را بررسی کنیم.

برای شرکت در این آزمون یک سری شرایط عمومی و یک سری شرایط اختصاصی تعیین شده است که ممکن است هر سال تغییراتی را نیز داشته باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم برای اطلاع از این تغییرات حتماً دفترچه را مطالعه کرده و همچنین با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

شرایط عمومی

تابعیت ایرانی الزامی است.

فرد باید مشغولیت به تحصیل در پایه نهم داشته باشد.

ارائه حداقل معدل کل سالانه 19 در پایه هشتم خرداد ماه 1401 – 1401 نیز ضروری است.

 

شرایط اختصاصی

پذیرش براساس رتبه و امتیاز کسب شده خواهد بود.

مدرسه با توجه به منطقه سکونت انتخاب خواهد شد.

اگر در یک منطقه چندین مدرسه وجود داشت، باید اولویت بندی شود.

افرادی که دارای خواهر و برادر دو قلو هستند در صورتی پذیرفته خواهند شد که 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در آن مدرسه را گرفته باشند.

امکان تغییر رشته در سال اول پذیرش مدارس تیزهوشان وجود نخواهد داشت.

 

 

مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم

در این قسمت همراه ما باشید تا مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم  را به صورت کامل بررسی کنیم. توجه داشته باشید که ارائه مدارک به صورت کامل و بدون نقص ضروری است؛ زیرا اگر مدارک شما نقصی وجود داشته باشد، در مراحل ثبت نام با مشکل مواجه خواهید شد. از جمله مدارک می توان به موارد هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی و مدارک تحصیلی اشاره کرد.

لیست مدارک مورد نیاز:

ارائه عکسی با اندازه 3 در 4 ضروراست. این عکس باید در سال جاری گرفته شده و فاقد اثرات اضافی باشد.

سپس باید برای بارگذاری فایل اسکن شده عکس با اندازه حداقل 200×300 و حداکثر 300×400 پیکسل اقدام کنید.

داشتن فرمت jpg وحجم حداکثر 70 کلیوبایت نیز جزء مشخصات عکس ارسالی است.

اگر از عکس قدیمی و یا عکس فرد دیگری استفاده شود، فرد از آزمون محروم خواهد شد.

تکمیل کردن  فرم ثبت نام به صورت اینترنتی با مراجعه به سامانه سنجش هوش hoosh.medu.ir ضروری است.

تکمیل فرم ثبت نام به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir نیز برای پایه نهم به دهم اجباری است.

پرداخت هزینه برای هر دو پایه نیز باید انجام شود.

 

 

مشاوره ثبت نام آزمون تیزهوشان

استفاده از خدمات مشاوره ثبت نام آزمون تیزهوشان  برای موفقیت در قبولی این آزمون ضروری است. افرادی که از مشاوره استفاده می کنند قطعاً می توانند نقاط قوت و ضعف خود را تشخیص داده و برای قبولی با انگیزه بیشتری تلاش کنند. مشاوران نه تنها در مراحل ثبت نام به شما کمک خواهند کرد، حتی می توانند برنامه ای منسجم را نیز برای قبولی شما تدارک ببینند که می تواند به شما در بدست آوردن امتیاز بهتر کمک کند. در صورتی که مشکلی در انتخاب منابع داشتید نیز می توانید از مشاوران کمک بگیرید.

 

 

آيا می دانید چه منابعی را باید برای قبولی در آزمون تیزهوشان مطالعه کنید؟

یکی از سؤالاتی که معمولاً‌ تمامی دانش آموزان مایل به شرکت در آزمون تیزهوشان به دنبال اطلاع از آن هستند این است که چه منابع درسی و کمک درسی را باید قبولی صددرصد و تضمینی در آزمون تیزهوشان مطالعه کنم؟ 

آیا این منابع را می شناسید؟ آیا می دانید بهترین منابع مورد استفاده برای قبولی و پذیرش در آزمون تیزهوشان چه منابع درسی و چه منابع کمک درسی چیست؟

برای اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم  و همچنین منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم بهترین منابع درسی موجود با مشاوران ایران در تماس باشید. 

 

 

اخبار مهم ثبت نام آزمون تیزهوشان

در این قسمت همراه ما باشید تا اخبار مهم پیرامون ثبت نام را بیشتر بررسی کنیم.

2 فروردین

اطلاعیه منتشر شدن دفترچه در این تاریخ بوده است.

10 فروردین

در این اطلاعیه تاریخ ثبت نام و مهلت آن تعیین شده بود.

23 فروردین

در این خبر آمده بود که به زودی دوباره ثبت نام تمدید خواهد شد.

25 فروردین

در این خبر آمده بود که ثبت نام تا تاریخ 31 فروردین تمدید شده است.

اول اردیبهشت

در این تاریخ مهلت قطعی زمان پایان ثبت نام مشخص شده بود.

12 اردیبهشت

امکان پرداخت مجدد هزینه ثبت نام اعلام شده بود.

 

 

برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.

 

 

جهت دریافت تاریخ ثبت نام تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

4.3/5 - (7 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان برای هر دو پایه هفتم و دهم انجام می شود؟ 

بله. تاریخ ثبت نام مجدد تیزهوشان برای هر دو پایه است.

فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان در چه زمانی است؟ 

فرصت مجدد ثبت نام تیزهوشان در اردیبهشت ماه بوده و تا چند روز دیگر آغاز می شود.

آیا امکان ویرایش اطلاعات در زمان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان وجود دارد؟ 

بله. در صورتی که قبلاً ثبت نام کرده اید می توانید کلیه اطلاعات خود را ویرایش کنید.

 

 

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  قاسمي
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

  بعد از ثبت نام ودريافت رسيد نهايي كه كد پيگيري در آن است هيچ پيامكي دريافت نكردم كه شامل كد رهگيري باشد آيا مشكلي براي گرفتن كارت ورود به جلسه برايم پيش مي آيد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

   با سلام.میتوانید جهت دریافت کد پیگیری به اکانت خود در سامانه ثبت نام وارد شوید.

 2. Avatar photo
  محمود
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  برای استفاده از مهلت تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان به چه وبسایتی باید مراجعه کرد؟

  • Avatar photo
   irani
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام، برای استفاده از مهلت تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان باید به وبسایت AZMOON.MEDU.IR مراجعه نمایید.

 3. Avatar photo
  Elahe
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام
  تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان كي انجام ميشه؟

تماس با مشاور