ثبت نام تیزهوشان اهر 97-98

ثبت نام تیزهوشان اهر یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان اهر طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد.برای اطلاع از جزئیات ثبت نام و ورود به مدارس تیزهوشان با ما همراه باشید.

ثبت نام تیزهوشان اهر مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام مشکلی نداشته باشند.

ثبت نام مدارس تیزهوشان اهر 98-98
ثبت نام مدارس تیزهوشان اهر 98-98

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان اهر میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان _ نمونه سوالات آزمون تیزهوشان _ ظرفیت های آزمون تیزهوشان اهر و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

 

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان اهر 97-98

پس از مطالعه شرایط برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

azmoon.medu.ir

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام مدارس استعداد های درخشان سمپاد اهر اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند.برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب. پس از ورود اطلاعات دانش آموز به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان اهر برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان اهر برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه پنجم داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه پنجم خوب باشد.

شرایط ثبت نام در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان اهر در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : معرفی مدارس تیزهوشان _

را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

                                                     ثبت نام مدارس نمونه دولتی      ________       ثبت نام مدارس شاهد ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

زمان برگزاری آزمون ثبت نام تیزهوشان اهر

زمان برگزاری آزمون ثبت نام تیزهوشان اهر طبق سال های گذشته در نیمه ی دوم اردیبهشت ماه می باشد که معمولا تا 45 روز پس از آزمون میتوان نتایج را روی سامانه سمپاد : azmoon.medu.ir  مشاهده کرد و اگر اعتراضی به هر دلیلی به نتایج آزمون داشتید می توانید با تماس گرفتن با مرکز مشاوره سمپاد به شماره تماس : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) (از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت_ پاسخ گویی از 8 صبح تا 1 شب) اعتراض خود را اعلام کنید یا از سایت اطلاع دهید.

نام مدارس پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اهر _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه اهر _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه علامه حلی اهر _ 28 نفر پذیرش

نام مدارس پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اهر _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه اهر _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ی تیزهوشان پسرانه علامه حلی اهر _ رشته ی ریاضی فیزیک 6 نفر _ علوم تجربی 2 نفر و متاسفانه پذیرش علوم انسانی ندارد.

نام مدارس دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اهر _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه اهر _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان اهر _ 28 نفر پذیرش

نام مدارس دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اهر _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه اهر _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ی تیزهوشان دخترانه فرزانگان اهر _ رشته ی ریاضی فیزیک 7 نفر _ علوم تجربی 2 نفر و متاسفانه پذیرش علوم انسانی ندارد.


مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ مشاوره و برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) _ پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

ثبت نام مدارس تیزهوشان

azmoon.medu.ir

معرفی مدارس تیزهوشان

مشاوره قبولی آزمون مدارس تیزهوشان

نتایج آزمون تیزهوشان

ثبت نام مدارس تیزهوشان

azmoon.medu.ir

معرفی مدارس تیزهوشان

مشاوره قبولی آزمون مدارس تیزهوشان

نتایج آزمون تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98

sampad.medu.ir

دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون تیزهوشان

ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان

بهترین کتاب‌ها برای قبولی در تیزهوشان 

تیزهوشان و نمونه دولتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.