مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور 97

ثبت نام در رشته مهندسی بهداشت حرفه ‌ای بدون کنکور در دو نوبت ترم مهر و ترم بهمن امکان پذیر است. متقاضیان محترم می توانند در دانشگاه‌ های دارای رشته بهداشت حرفه‌ ای با توجه به مهلت قرار داده شده ،جهت ثبت نام اقدام نمایند. همچنین داوطلبانی که در کنکور سراسری و آزاد شرکت نموده‌اند نیز، در صورت کسب رتبه مجاز ، می توانند نسبت به انتخاب رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور اقدام نمایند.

پذیرش در رشته مهندسی بهداشت حرفه‌ای بدون کنکور با توجه به موافقت وزارت بهداشت و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌پذیرد. بدین معنا که متقاضیان نیازی به ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری و آزاد جهت پذیرش نخواهند داشت و با توجه به دارا بودن شرایط تعیین شده جهت ثبت نام، می‌توانند در دانشگاه‌ های دارای رشته بهداشت حرفه‌ای پذیرفته شوند.

شرایط مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور
شرایط مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

 

جهت اطلاع از مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور و دانشگاه های دارای رشته بهداشت حرفه ای ، شرایط ورود به این رشته و نحوه پذیرش رشته بهداشت بدون کنکور ، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

نحوه پذیرش مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

همان‌گونه که ذکر گردید، برای پذیرش در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور نیاز به کسب رتبه لازم و همچنین شرکت در آزمون وجود نخواهد داشت. اما به دلیل اینکه دانشگاه‌های مختلف جهت پذیرش دانشجویان خود شرایط خاص و ویژه‌ای را دارند، لذا نحوه پذیرش بدون کنکور بسته به دانشگاه‌های دارای رشته بهداشت حرفه ای می‌تواند متفاوت باشد.

نحوه پذیرش مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور را شاید بتوان در شرایط ثبت نام خلاصه نمود. شرایط ثبت نام در هر دانشگاه به صورت شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشد و داوطلبان واجد شرایط می‌توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند. البته عامل دیگر تأثیرگذار در این مسئله را شاید بتوان ظرفیت پذیرش دانشگاه‌های دارای رشته بهداشت حرفه ای دانست.

برای اطلاع از نحوه پذیرش در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور و همچنین ظرفیت پذیرش در سال جاری در هر یک از دانشگاه‌ های دارای رشته بهداشت حرفه ای، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان محترم می‌باشند. کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

نحوه پذیرش در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور بستگی به سوابق تحصیلی و همچنین ظرفیت پذیرش در هر سال خواهد داشت.

 

 

دانشگاه های دارای رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

 

دانشگاه های دارای رشته بهداشت حرفه ای
دانشگاه های دارای رشته بهداشت حرفه ای

مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور در تمامی دانشگاه ها وجود ندارد. برخی از دانشگاه ها صرفاً بر اساس کسب رتبه مجاز و لازم دانشجویان را در رشته‌های مختلف پذیرش می‌نمایند. اما برای ورود به برخی دانشگاه های دیگر نیز، نیازی به کسب رتبه نمی‌باشد و داوطلبان به راحتی می‌توانند در رشته مورد علاقه خود ثبت نام و پذیرفته شوند.

دانشگاه های دارای رشته بهداشت حرفه ای  بدون کنکور در دانشگاه سراسری، آزاد ، غیرانتفاعی و… دانشجویان را پذیرش می‌نمایند . پس از شرکت در کنکور سراسری در صورت کسب رتبه لازم می‌توانید کد رشته مهندسی بهداشت حرفه ای رادر فرم انتخاب رشته وارد نموده و نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید.

همه ساله رشته‌های جدیدی به دانشگاه های مختلف اضافه می‌گردد و حتی ممکن است برخی از رشته‌ها نیز بنا به برنامه ریزی دانشگاه ها و یا وزارت علوم و تحقیقات از لیست رشته‌های یک دانشگاه حذف گردند. بنابراین مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور را در چه دانشگاهی می‌توان انتخاب نمود، سؤالی است که در هر سال و با توجه به جدول رشته‌های موجود در دانشگاه های مختلف می‌توان به آن پاسخ داد.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه دولتی با شرط معدل روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

چارت درسی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

تفاوتی ندارد شما در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور پذیرفته‌ شده باشید یا بدون کنکور، در هر دو صورت، چارت درسی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای برای شما یکسان خواهد بود. در هر ترم شما موظف به گذراندن تعداد واحدهای مشخصی می‌باشید و این واحدها بسته به انتخاب و شرایط پیش نیاز شما می‌تواند متفاوت باشد. اما در کل، تمامی دانشگاه های دارای رشته بهداشت حرفه ای چارت درسی در تمام ترم های تحصیلی را در همان ابتدا به دانشجویان پذیرفته‌شده می‌دهند.

چارت درسی که در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور به شما ارائه خواهیم مربوط به ترم اول سال تحصیلی در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای می‌باشد. دروس ترم اول : آشنایی با منابع اسلامی ، تربیت بدنی 1 ، روشنایی در محیط کار ، صدا و ارتعاش در محیط کار ، مبانی نمونه برداری از آلاینده های هوا ، ایمنی در محیط کار 2 ، مکانیک سیالات .

انتخاب واحد در ترم اول مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور به عهده دانشگاه می‌باشد و در ترم های بعدی با توجه به اختیارات دانشجویان مبنی بر انتخاب دروس انتخاب واحد و همچنین شرایط معدل آنان جهت تعداد انتخاب‌های مجاز می‌توانند نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند. در رابطه با معدل و شرایط انتخاب نیز،این مورد تا حدودی بستگی به شرایط دانشگاه های دارای رشته بهداشت حرفه ای خواهد داشت.

 

کاردانی مهندسی بهداشت حرفه ای بدون آزمون

کاردانی بهداشت حرفه ای در دانشگاه های دارای رشته بهداشت حرفه ای سراسری و آزاد دانشجویان را پذیرش می نماید. این رشته  نیز از مجموعه گروه علوم تجربی می باشد. ظرفیت پذیرش در هر دانشگاه متفاوت از دانشگاه های دیگر می باشد. دانشجویان پذیرفته شده در صورت تمایل می توانند در مقاطع بالاتر همین رشته ادامه تحصیل دهند.

مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور شرایط عمومی و اختصاصی را برای پذیرش دانشجویان خود در نظر می گیرند. برای اطلاع از شرایط پذیرش دانشگاه های دارای رشته بهداشت حرفه ای، می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا در این زمینه به شما جهت قبولی کمک نمایند. با توجه به تعداد ظرفیت هر سال و تغییراتی که شاهد آن هستیم نحوه انتخاب رشته درست در این امر لازم و ضروری می باشد.

مشاورین و متخصصین انتخاب رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور به شما کمک خواهند نمود تا با توجه به سوابق تحصیلی در این رشته پذیرفته شوید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور و دانشگاه های دارای رشته بهداشت حرفه ای ، شرایط ورود به این رشته و نحوه پذیرش، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال ثبت نام مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور
کانال ثبت نام مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

 

بیشتر بخوانید

انتخاب رشته کنکور سراسری 97

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

رشته داروسازی بدون کنکور 97-98

رشته هوشبری بدون کنکور 97

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

دانشگاه های دارای رشته بهداشت حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *