تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
رشته هوشبری بدون کنکور با سوابق تحصیلی

رشته هوشبری بدون کنکور با سوابق تحصیلی 1401

رشته هوشبری بدون کنکور با سوابق تحصیلی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

یکی از پرطرفدارترین رشته های تحصیلی در داخل کشور رشته هوشبری بدون کنکور است. توجه داتشته باشید رشته هوشبری زیر مجموعه رشته پیراپزشکی می‌ باشد. این روزها بسیاری از افراد به دنبال این هستند تا بتوانند در رشته هوشبری بدون کنکور شرکت کرده و به تحصیل بپردازند. رشته هوشبری یکی از حساس ترین رشته های علوم پزشکی میباشد که از بازار کار فوق العاده ای برخوردار است و دقیقا یکی از دلایل پرطرفدار بودن این رشته بازار کار خوب آن محسوب می شود.

ادر ادامه بهتر است ذکر کنیم یکی از مواردی که باعث شده بسیاری از افراد چشمان خود را به روی این رشته ببندند وجود کنکور سراسری است. همانطور که می دانید کنکور سراسری بسیاری از افراد را به چالش کشیده است و در مورد رشته هوشبری هم مانع رسیدن بسیاری از داوطلبان به هدف خود می‌شود. به همین دلیل قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی را در مورد رشته هوشبری بدون کنکور با سوابق تحصیلی در اختیار شما قرار دهیم.

توجه داشته باشید در این محتوا رشته هوشبری را به شما معرفی خواهیم کرد. از سوی دیگر به شرایط داوطلبان رشته هوشبری بدون کنکور خواهیم پرداخت، با مطالعه این محتوا شما می توانید با دید باز و آگاهی کامل برای تحصیل در رشته هوشبری اقدام کنید و اطلاعات کامل نسبت به موارد ذکر شده به دست بیاورید. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما در وبسایت ایران تحصیل همراه باشید.

 

اطلاعیه

برای تحصیل در رشته هوشبری باید در کنکور سراسری شرکت کنید

 

شرایط پذیرش داوطلبان رشته هوشبری بدون کنکور

در گام اول بهتر است اطلاعاتی را در مورد شرایط پذیرش داوطلبان رشته هوشبری بدون کنکور در اختیار شما قرار دهیم. این نکته را در نظر داشته باشید که دانشگاه های پردیس بین الملل با هدف جذب دانشجوی خارجی زیر نظر دانشگاه های سراسری در اواخر دهه 80  اقدام به فعالیت کردند و این امکان را برای دانشجویان علاقه مند پدید آوردند که با پرداخت شهریه ای بالاتر و بدون نیاز به شرکت در کنکور تجربی به رشته مورد علاقه خود وارد شوند و به تحصیل بپردازند

تبصره ها و شرایطی که دانشجو ها با دارا بودن آن ها می توانستند وارد این دانشگاه ها در رشته مورد علاقه خود شوند هر ساله با تغییر همراه بود و این تغییر ها از سوی سایت های دانشگاه های هدف در طی اطلاعیه هایی به گوش متقاضیان می رسید.

اما بنا بر عدم موفقیت این دانشگاه ها در جذب دانشجوی خارجی فعالیت آن ها رفته رفته کمرنگ شد به طوری که امروزه راهی به غیر از ثبت نام در کنکور سراسری برای ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در ایران وجود ندارد، در صورت تغییر درفراهم شدن این امکان می توانید از سازمان سنجش اخبار مرتبط را دنبال نمایید.

شرایط پذیرش داوطلبان رشته هوشبری بدون کنکور

شرایط پذیرش داوطلبان رشته هوشبری بدون کنکور

 

 

برای کسب اطلاعات نسبت به بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

تحصیل رشته هوشبری بدون آزمون در خارج از کشور

همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد نمی توانند در کنکور سراسری رشته هوشبری قبول شوند به دنبال به دنبال مسیری برای رسیدن به هدف خود میگردند و اکثر آن ها هم به تحصیل در رشته هوشبری در داخل از کشور متمرکز می شوند. لازم به ذکر است بدانید شرایط تحصیل در رشته هوشبری بدون آزمون در خارج از کشور فراهم است و این روزها بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند در این رشته پرطرفدار و پردرآمد تحصیل کنند به خارج از کشور مهاجرت می نمایند. البته این کار هزینه هایی را به همراه دارد که شاید بسیاری از افراد توان پرداخت آن را نداشته باشند. برای مثال یک دانشجو باید بتواند هزینه تحصیل و زندگی در کشور دیگر را پرداخت کند. حال انتخاب کشور و دانشگاه تعیین می کند که تحصیل رشته هوشبری در خارج از کشور چه میزان هزینه در پی خواهد داشت.

یکی از بهترین کشور هایی که میتوان با هزینه کم در یک دانشگاه معتبر به تحصیل پرداخت ترکیه است. این کشور دانشگاه های معتبری دارد که امکان تحصیل در رشته هوشبری را برای شما فراهم می‌کند. تحصیل در کشور ترکیه مزایای زیادی دارد که هزینه مناسب، فرهنگ نزدیک به فرنگ ایران، مسلمان بودن مردم این کشور و حتی هم زبان بودن مردم ترکیه با بخشی از کشور ایران میتواند جزو ویژگی های بارز تحصیل در این کشور باشد.

 

اطلاعیه

داوطلبانی که قصد دارند در رشته هوشبری بدون کنکور تحصیل کنند میتوانند در کوری دیگر به تحصیل بپردازند

 

رشته هوشبری بدون کنکور چیست؟

در این بخش مقاله قصد داریم اطلاعاتی را نسبت به رشته هوشبری بدون کنکور در اختیار شما قرار دهیم. لازم به ذکر است بدانیدمقصود رشته هوشبری تعلیم و تربیت نیروی انسانی ای است که هر یک یا دو نفر آن دستیار یک متخصص بیهوشی می شوند و زیر نظر متخصص در یک بخش از اتاق عمل مشغول به انجام وظایف خود می شوند. فارغ التحصیلان این رشته توانایی و قابلیت شناخت دستگاه های مرتبط به رشته بیهوشی و تنظیم و استفاده آن ها را دارند و زیر نظر متخصص بیهوشی بیماران را بیهوش می کنند و مراقبت از بیمار در طی مدت زمان بیهوشی را زیر نظر متخصص بر عهده دارند.

امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های پرستاری و فیزیولوژی و آناتومی و دیگر رشته های علوم پزشکی وجود دارد که در صورت ادامه تحصیل در هر یک از این رشته ها وظایف فرد تغییر می کند و دیگر در حیطه وظایف هوشبر قرار نمی گیرد و لازم به ذکر است که ادامه تحصیل تا مقطع دکتری در رشته بیهوشی ممکن نمی باشد. دروس رشته هوشبری بدون کنکور به صورت عملی و نظری ارایه می گردد.

رشته هوشبری بدون کنکور چیست؟

رشته هوشبری بدون کنکور چیست؟

 

برای مطلع شدن از تعداد دفعات مجاز شرکت در کنکور بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

آیا میتوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته ی هوشبری تحصیل کرد ؟

این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که توسط بسیاری از متقاضیان مطرح می شود. توجه داشته باشید رشته هوشبری در مقطع کارشناسی ارشد وجود ندارد در نتیجه بسیاری از افراد که در مقطع کارشناسی رشته بیهوشی فارق التحصیل شده اند مجبور می شوند برای ادامه تحصیل در رشته پرستاری یا کارشناسی بیهوشی به تحصیل بپردازند. این نکته مهم را در نظر داشته باشید امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته هوشبری در سال های آینده مطمئنا برای داوطلبان فراهم می شود.

 

اخبار رشته هوشبری بدون کنکور

امکان تحصیل در رشته هوشبری بدون کنکور وجود ندارد و این امکان تنها در دهه 80 توسط دانشگاه های پردیس بین الملل برای متقاضیان فراهم شد.

بر اساس اعلام خبرگذاری ایسنا، در حال حاضر تنها راه برای تحصیل در رشته هوشبری شرکت در کنکور می باشد.

 

خلاصه مطلب

مطمئنا تا قبل از مطالعه مقاله فکر میکردید که همچنان می توان در رشته هوشبری بدون کنکور تحصیل کرد. اما ما در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا اطلاعات کاملی نسبت به رشته هوشبری بدون کنکور در اختیار شما قرار دهیم. در واقع شما در حال حاضر میدانید که رشته هوشبری دارای مقطع کارشناسی ارشد نمی باشد و برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید تغییر رشته دهید. از سوی دیگر متوجه شده‌اید که برای تحصیل در رشته هوشبری بدون آزمون در حال حاضر دو راه بیشتر پیشرو ندارید. در گام اول میتوانید در کنکور شرکت کنید، دومین راه برای شما تحصیل رشته هوشبری بدون آزمون در خارج از کشور است. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند در هنگام انتخاب رشته هوشبری و نحوه تحصیل در داخل یا خارج از کشور به شما کمک شایانی کند.

 

برای دانلود فایل PDF این مقاله بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

 آیا راهی برای ثبت نام بدون کنکور سراسری هوشبری وجود دارد؟

 خیر، تنها در دهه 80 به علت کمبود نیرو در مناطق محروم این ویژگی برای داوطلبان فراهم شد.

چگونه بدون کنکور در رشته هوشبری بدون کنکور تحصیل کنیم؟

تنها راه برای تحصیل در رشته هوشبری بدون کنکور، تحصیل در خارج از کشور است.

آیا امکان این وجود دارد که یک دانشجو در مقطع ارشد برای رشته هوشبری ادامه تحصیل دهد؟

خیر، طرفداران این رشته تنها میتوانند تا مقطع کارشناسی در این رشته تحصیل کنند و برای ادامه تحصیل باید تغیر رشته بدهند.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. عرفان
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۵

  با سلام
  امسال هوشبری کدام دانشگاه ها بدون کنکور دانشجو میپذیرند؟

  • maleki
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. نازی
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

  سلام وقت بخیر
  آیا امکانش شرکت در هوشبری با سوابق تحصیلی برای رشته انسانی وجود داره؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   خیر فقط با کنکور میشه

 3. Mahsa rakhideh
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

  سلام وقت بخیر
  کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی دارم و ۳۴ سالمه
  می خوام در رشته هوشبری بدون کنکور شرکت کنم
  شرایط برام بازگو کنید، مرسی

  • mansuri
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر رشته ی هوشبری بدون کنکور وجود ندارد تنها راه ورود به این رشته و رشته های پیراپزشکی کنکور سراسری است

 4. داود
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام من می‌خوام رشته کاردانی بیهوشی تحصیل کنم آیا دانشگاه آزاد داره در تهران

  • bahraii
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام وقتتون بخیر .این رشته فعلا در این مقطع و بدون کنکور ارایه داده نشده برای اطلاعات ببشتر با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت بخیر برای اطلاع از رشته های پیرا پزشکی های بدون کنکور باسوابق تحصیلی بامشاورین مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 5. داود
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام من می‌خوام رشته کاردانی بیهوشی تحصیل کنم آیا دانشگاه آزاد داره

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیربرایاطلاع از رشته های بدون کنکور با سوابق تحصیلی کاردانی رشته های گروه علوم پزشکی بامشاورین مرکز تماس بگیرید

 6. فائزه
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۳

  سلام ببخشید کلاس کمک‌پرستاری چه زمانی برگزار میشود؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

   با سلام
   به سایت komakparastari مراجعه کنید

 7. نیستانی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۱

  سلام وقت بخیر
  من کارشناسی زیست شناسی دارم و ۲۸سالمه
  میتونم برای هوشبری بدون کنکور ثبت نام کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت به خیر به طور کلی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشود.برای ثبت نام در این رشته ها حتما باید کنکور را مجددا شرکت نمایید.

 8. Tina2020
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام وقتتون بخیر،ببخشید چگونه و در چه سایتی میتوانم برای هوشبری بدون کنکور ثبتنام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام فعلا اطلاعیه ای برای بدون کنکور منتشر نشده است

 9. fm
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶

  سلام دانشگاه ازاد تبریز رشته بهداشت حرفه ای بدون ازمون پذیرش میکنن

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

   سلام
   جهت اطلاع دقیق رشته های بدون ازمون بهداشت محیط با مشاوارن ایران تحصیل تماس بگیرید

 10. کوثر
  ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

  سلام. وقت بخیر. من کاردانی صنایع شیمیایی دارم برای کارشناسی ناپیوسته میتونم رشته هوشبری که امسال پذیرشش با سوابق تحصیلی شده رو انتخاب کنم؟

  • moshaverarshad
   ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام فعلا تصویب نهایی نشده که هوشبری رو بتونید بدون کنکور بخونید اگر هم تصویب شه فقط کاردانی میشه نه کاردانی به کارشناسی

 11. Ariga
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۶

  سلام سایت خیلی خوبی دارید واقعا خدماتی که ارائه میکنید مناسب هست من با مشاوره ایران تحصیل انتخاب رشته کنکور سراسری انجام دادم و رشته هوشبری قبول شدم ممنون

 12. ابوالفضل
  ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۳

  کدوم سایت باید ثبتنام کنم؟ اگه میشه راهنمایی کنید

  یه سوال دیگه که دارم اینکه قبولیشون 100درصد هستش با داشتن تمام شرایط ذکرشده؟

 13. نجمه
  ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام امکان ادامه تحصیل کاردانی ب کارشناسی و ارشد وجود دارد؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام بله امکانش هست ولی باید شرایط شما برسی شود برای اطلاع بیشتر تماس حاصل نمایید .

 14. حسین نادری
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام وقت بخیر
  من پارسال دیپلم گرفتم وامسال هم درکنکورشرکت کردم وبارتبه 24000قبول شدم ولی می خواستم بدانم میتونم دررشته پرستاری یا هوشبری بصورت آزاد در دانشگاه های آزاد ثبت نام کنم یا نه محل ثبت نام وقبولی در کنکور 99 تهران میباشد ضمنا معدل دیپلم من 18به بالاست ممنون لطفا راهنمایی کنید منو
  باتشکر حسین نادری

  • مشاور ارشد
   ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۳

   سلام و وقت بخیر جناب نادری
   جهت اطلاع از شرایط ثبت نام رشته هوشبری بدون کنکور با سوابق تحصیلی با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 15. Atefeh
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام ،من ۱۸ سالمه،شرایط چیه تا چ معدلی قابل پذیرش هست؟لطفا راهنمایی کنید

 16. Mehraban
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۶

  سلام خسته نباشید من سال ۹۹ کنکور دادم ومجاز به ثبت نام هیچ یک از رشته های تجربی نشدم.شرایط اینکه بتونم بدون کنکور رشته هوشبری ثبت نام کنم هستش؟ممکنه راهنمایی کنید

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام متاسفانه امکان ثبت نام و تحصیل در رشته ی هوشبری بئون آزمون امکان پذیر نیست .

 17. کوثر
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۵

  سلام چرا زنگ میزنم میگ شماره در شبکه موجود نیست؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام خطوط مخابراتی شلوغ هستن شما چندین بار تماس بگیرید تا با مشاوران ایران تحصیل متصل شوید .

 18. ترنم
  ۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام وقت بخیر من کارشناسی تربیت بدنی دارم .۳۱ سالمه نمیتونم ثبت نام کنم

  • dr-naqizade
   ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۸

   سلام
   شما مجاز به انتخاب رشته ی
   رشته هوشبری بدون کنکور با سوابق تحصیلی نیستیند

 19. امید
  ۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام هرچه تماس می گیرم موفق نمیشم چه جوری ثبت نام کنم

  • dr-naqizade
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام
   شما با شماره 9099075307 با تلفن ثابت بدون پیش شماره تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور