ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

رشته هوشبری بدون کنکور با سوابق تحصیلی ۱۴۰۲

رشته هوشبری بدون کنکور با سوابق تحصیلی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

رشته هوشبری یکی از شاخه های پیراپزشکی است که فارغ التحصیل این رشته، به عنوان دستیار یک متخصص بیهوشی در اتاق عمل مشغول به کار می شود. رشته هوشبری امروزه یکی از رشته های بسیار پرطرفدار است که متقاضیان زیادی دارد. به همین دلیل، برخی از افراد به دنبال راهی هستند تا بتوانند بدون شرکت در کنکور در رشته هوشبری درس بخوانند. در سال های گذشته، امکان تحصیل در رشته هوشبری بدون کنکور با سوابق تحصیلی در تمامی دانشگاه ها، برای این افراد فراهم بود. اما، هم اکنون فقط دانشگاه های آزاد امکان ثبت نام رشته هوشبری بدون کنکور را برای داوطلبان فراهم کرده است. اگر شما هم جز این افراد هستید و می خواهید که با شرایط ثبت نام رشته هوشبری بدون کنکور، لیست دانشگاه های آزاد دارای رشته هوشبری بدون کنکور، شهریه هوشبری بدون کنکور و … آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

 

 

📣 اطلاعیه 📣

پذیرفته شدگان رشته هوشبری بدون کنکور می بایست به میزان سه برابر طول مدت تحصیل خود، تعهد خدمت ارائه نمایند.

 

معرفی رشته هوشبری بدون کنکور 

در این بخش مقاله قصد داریم اطلاعاتی را نسبت به رشته هوشبری بدون کنکور در اختیار شما قرار دهیم. لازم به ذکر است بدانید مقصود رشته هوشبری تعلیم و تربیت نیروی انسانی ای است که هر یک از آن ها، دستیار یک متخصص بیهوشی می شوند. آن ها زیر نظر متخصص در یک بخش از اتاق عمل مشغول به انجام وظایف خود می شوند. فارغ التحصیلان این رشته توانایی و قابلیت شناخت دستگاه های مرتبط به رشته بیهوشی و تنظیم و استفاده آن ها را دارند و زیر نظر متخصص بیهوشی بیماران را بیهوش می کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان این رشته، مراقبت از بیمار در طی مدت زمان بیهوشی را زیر نظر متخصص بر عهده دارند.

 

👈 برای آشنایی بیشتر با رشته هوشبری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

 

امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های پرستاری و فیزیولوژی و آناتومی و دیگر رشته های علوم پزشکی وجود دارد که در صورت ادامه تحصیل در هر یک از این رشته ها وظایف فرد تغییر می کند و دیگر در حیطه وظایف هوشبر قرار نمی گیرد. در واقع، می توان گفت که ادامه تحصیل تا مقطع دکتری در رشته بیهوشی، امکان پذیر نمی باشد. دروس رشته هوشبری بدون کنکور به صورت عملی و نظری ارائه می گردد.

 

رشته هوشبری بدون کنکور چیست؟

 

 

شرایط پذیرش داوطلبان رشته هوشبری بدون کنکور

در گام اول بهتر است اطلاعاتی را در مورد شرایط پذیرش داوطلبان رشته هوشبری بدون کنکور در اختیار شما قرار دهیم. این نکته را در نظر داشته باشید که دانشگاه های پردیس بین الملل با هدف جذب دانشجوی خارجی زیر نظر دانشگاه های سراسری در اواخر دهه 80  اقدام به فعالیت کردند. این امکان را برای دانشجویان علاقه مند پدید آوردند که با پرداخت شهریه ای بالاتر و بدون نیاز به شرکت در کنکور تجربی به رشته مورد علاقه خود وارد شوند و به تحصیل بپردازند تبصره ها و شرایطی که دانشجو ها با دارا بودن آن ها می توانستند وارد این دانشگاه ها در رشته مورد علاقه خود شوند هر ساله با تغییر همراه بود و این تغییر ها از سوی سایت های دانشگاه های هدف، در طی اطلاعیه هایی به گوش متقاضیان می رسید. برخی از مهم ترین این شرایط که برای ثبت نام رشته هوشبری بدون کنکور الزامی هستند، شامل موارد زیر می باشند: 

پذیرفته شدگان رشته هوشبری بدون کنکور می بایست به میزان سه برابر طول مدت تحصیل خود، تعهد خدمت ارائه نمایند.

تنها داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام جدید و قدیم و مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم در رشته ریاضی، تجربی و انسانی می باشند، می توانند در رشته های بدون کنکور پیراپزشکی ثبت نام کنند.

بومی گزینی از جمله شرایطی است که در اولویت پذیرش بدون کنکور داوطلبان لحاظ می گردد.

دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور مجاز به ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیراپزشکی نمی باشند.

پذیرش نهایی داوطلبان واجد شرایط، تنها در صورت قبولی در مصاحبه انجام می شود.

 

بومی گزینی در رشته هوشبری بدون کنکور

پذیرش دانشجو در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور از جمله رشته هوشبری به صورت بومی انجام می گیرد یعنی آن رشته در هر استانی که ارائه شود، فقط داوطلبان آن استان اجازه انتخاب دارند به طور مثال در کنکور ۱۴۰۲ فقط داوطلبان کرمانشاه می توانستند رشته هوشبری بدون کنکور را انتخاب کنند.

 

 

شرایط پذیرش داوطلبان رشته هوشبری بدون کنکور

 

شرط معدل رشته هوشبری بدون آزمون

با توجه به اینکه برای پذیرش دانشجوی بدون کنکور در رشته هوشبری، سوابق تحصیلی داوطلبان بررسی می شود. داوطلبانی که دارای معدل بالاتر هستند، در اولویت پذیرش قرار دارند. رتبه اکتسابی در کنکور هیچ تاثیری در قبولی ندارد و فقط سوابق تحصیلی مهم است. داوطلبان واجد شرایط به صورت چند برابر ظرفیت به مصاحبه دعوت می شوند و لیست پذیرفته شدگان نهایی پس از طی مراحل مصاحبه، اعلام می شود.

 

 

👈 برای اطلاع از رتبه قبولی در رشته هوشبری، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

 

 

تحصیل رشته هوشبری بدون آزمون در خارج از کشور

همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد نمی توانند در کنکور سراسری رشته هوشبری قبول شوند به دنبال به دنبال مسیری برای رسیدن به هدف خود می گردند. اکثر آن ها هم به تحصیل در رشته هوشبری در داخل از کشور متمرکز می شوند. لازم به ذکر است بدانید شرایط تحصیل در رشته هوشبری بدون آزمون در خارج از کشور فراهم است و این روزها بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند در این رشته پرطرفدار و پردرآمد تحصیل کنند، به خارج از کشور مهاجرت می نمایند. البته این کار هزینه هایی را به همراه دارد که شاید بسیاری از افراد توان پرداخت آن را نداشته باشند. برای مثال: یک دانشجو باید بتواند هزینه تحصیل و زندگی در کشور دیگر را پرداخت کند. حال انتخاب کشور و دانشگاه تعیین می کند که تحصیل رشته هوشبری در خارج از کشور چه میزان هزینه در پی خواهد داشت.

یکی از بهترین کشور هایی که می توان با هزینه کم در یک دانشگاه معتبر به تحصیل پرداخت، ترکیه است. این کشور دانشگاه های معتبری دارد که امکان تحصیل در رشته هوشبری را برای شما فراهم می‌کند. تحصیل در کشور ترکیه مزایای زیادی دارد که هزینه مناسب، فرهنگ نزدیک به فرنگ ایران، مسلمان بودن مردم این کشور و حتی هم زبان بودن مردم ترکیه با بخشی از کشور ایران می تواند جزو ویژگی های بارز تحصیل در این کشور باشد.

 

لیست دانشگاه های آزاد دارای رشته هوشبری بدون کنکور

دانشگاه آزاد علوم پزشکی اکثر رشته های پزشکی و پیراپزشکی را ارائه می کند و رشته هوشبری نیز در میان رشته های این دانشگاه قرار دارد. این دانشگاه دارای ظرفیت پذیرش مناسب در رشته هوشبری است و با توجه به رتبه کشوری و ترازی که داوطلبان کسب می کنند، دانشجو پذیرش می نماید. لیست دانشگاه های آزاد دارای رشته هوشبری بدون کنکور، به شرح زیر می باشند: 

🎓 لیست دانشگاه های آزاد دارای رشته هوشبری بدون کنکور 🎓
دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد شاهرود – ظرفیت خودگردان
دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد شاهرود
دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد گنبد کاووس
دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد گنبد کاووس – ظرفیت خودگردان
دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد علی آباد کتول – ظرفیت خودگردان
دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی مشهد – ظرفیت خودگردان
دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی مشهد
دانشگاه آزاد واحد پزشکی تهران – ظرفیت خودگردان
دانشگاه آزاد واحد پزشکی تهران
دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد سراب – ظرفیت خودگردان
دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد سراب
دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی تبریز
دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد یزد
دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد یزد – ظرفیت خودگردان

 

📌 لازم به ذکر است تا بدانید که این دانشگاه ها در سال گذشته در رشته هوشبری ظرفیت پذیرش داشتند و در کنکور سال جاری ممکن است تعدادی از دانشگاه های معرفی شده، رشته هوشبری را ارائه نکنند.

شهریه هوشبری بدون کنکور

شهریه هوشبری بدون کنکور، دانشگاه آزاد شامل دو بخش شهریه ثابت و متغیر می باشد که مجموع این دو، کل شهریه را تشکیل می دهند. شهریه هوشبری بدون کنکور در دانشگاه آزاد به ازای هر ترم حدود 12 الی 15 میلیون تومان می باشد یعنی دانشجویان سالانه باید 24 الی 30 میلیون تومان برای تحصیل خود هزینه کنند.

📌 به یاد داشته باشید که شهریه ثابت دانشگاه آزاد باید قبل از انتخاب واحد هر ترم پرداخت شود و در غیر این صورت دانشجو مجاز به انتخاب واحد نخواهد بود. زمان پرداخت شهریه متغیر نیز قبل از امتحانات پایان ترم می باشد و دانشجویان برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات باید بدهی خود را کامل تسویه کنند.

شهریه هوشبری بدون کنکور

آیا می توان در مقطع کارشناسی ارشد رشته هوشبری تحصیل کرد؟

این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که توسط بسیاری از متقاضیان مطرح می شود. توجه داشته باشید رشته هوشبری در مقطع کارشناسی ارشد وجود ندارد در نتیجه بسیاری از افراد که در مقطع کارشناسی رشته بیهوشی فارغ التحصیل شده اند مجبور می شوند برای ادامه تحصیل در رشته پرستاری یا کارشناسی بیهوشی به تحصیل بپردازند. این نکته مهم را در نظر داشته باشید امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته هوشبری در سال های آینده مطمئنا برای داوطلبان فراهم می شود.

 

اخبار رشته هوشبری بدون کنکور

📝 ۵ درصد سهمیه بهیاری‌ ها به رشته‌ های اتاق عمل و هوشبری اختصاص یافت

منصور کبگانیان در حاشیه جلسه ۱۶۵ شورای ستاد راهبری و اجرای نقشه جامع علمی کشور گفت: این جلسه در خصوص مصوبه افزایش ظرفیت دستیار تخصصی پزشکی بود، این مصوبه را قبلاً داشتیم، گزارشات متناقضی رسیده بود که این مصوبه درست اجرا نمی‌شود.

📝 دو رشته آموزش هوشبری و پرستاری تعیین تکلیف شدند

شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی آخرین تصمیم خود درباره پذیرش دانشجو در رشته «آموزش هوشبری» و «پرستاری – مراقبت‌های ویژه کودکان» در مقطع کارشناسی ارشد را اعلام کرد.

📝 مجوز رشته هوشبری برای دانشکده پرستاری بروجرد اخذ شد

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: مجوز رشته هوشبری برای دانشکده پرستاری بروجرد اخذ شد. 

 

📜 خلاصه مطلب 📜

مطمئنا تا قبل از مطالعه مقاله فکر می کردید که همچنان می توان در رشته هوشبری بدون کنکور تحصیل کرد. اما ما در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا اطلاعات کاملی نسبت به رشته هوشبری بدون کنکور در اختیار شما قرار دهیم. در واقع شما در حال حاضر می دانید که رشته هوشبری دارای مقطع کارشناسی ارشد نمی باشد و برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید تغییر رشته دهید. از سوی دیگر متوجه شده‌اید که برای تحصیل در رشته هوشبری بدون آزمون در حال حاضر دو راه بیشتر پیشرو ندارید. در گام اول می توانید در کنکور شرکت کنید، دومین راه برای شما تحصیل رشته هوشبری بدون آزمون در خارج از کشور است. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله اعم از ثبت نام رشته هوشبری بدون کنکور، شهریه رشته هوشبری بدون کنکور و … بتواند در هنگام انتخاب رشته هوشبری و نحوه تحصیل در داخل یا خارج از کشور به شما کمک شایانی کند.

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 📥

4.5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

 آیا راهی برای ثبت نام بدون کنکور سراسری هوشبری وجود دارد؟

 خیر، تنها در دهه 80 به علت کمبود نیرو در مناطق محروم این ویژگی برای داوطلبان فراهم شد.

چگونه بدون کنکور در رشته هوشبری بدون کنکور تحصیل کنیم؟

تنها راه برای تحصیل در رشته هوشبری بدون کنکور، تحصیل در خارج از کشور است.

آیا امکان این وجود دارد که یک دانشجو در مقطع ارشد برای رشته هوشبری ادامه تحصیل دهد؟

خیر، طرفداران این رشته تنها میتوانند تا مقطع کارشناسی در این رشته تحصیل کنند و برای ادامه تحصیل باید تغیر رشته بدهند.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  عرفان
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۵

  با سلام
  امسال هوشبری کدام دانشگاه ها بدون کنکور دانشجو میپذیرند؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo
  نازی
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

  سلام وقت بخیر
  آیا امکانش شرکت در هوشبری با سوابق تحصیلی برای رشته انسانی وجود داره؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   خیر فقط با کنکور میشه

 3. Avatar photo
  Mahsa rakhideh
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

  سلام وقت بخیر
  کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی دارم و ۳۴ سالمه
  می خوام در رشته هوشبری بدون کنکور شرکت کنم
  شرایط برام بازگو کنید، مرسی

  • Avatar photo
   mansuri
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر رشته ی هوشبری بدون کنکور وجود ندارد تنها راه ورود به این رشته و رشته های پیراپزشکی کنکور سراسری است

 4. Avatar photo
  داود
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام من می‌خوام رشته کاردانی بیهوشی تحصیل کنم آیا دانشگاه آزاد داره در تهران

  • Avatar photo
   bahraii
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام وقتتون بخیر .این رشته فعلا در این مقطع و بدون کنکور ارایه داده نشده برای اطلاعات ببشتر با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت بخیر برای اطلاع از رشته های پیرا پزشکی های بدون کنکور باسوابق تحصیلی بامشاورین مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 5. Avatar photo
  داود
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام من می‌خوام رشته کاردانی بیهوشی تحصیل کنم آیا دانشگاه آزاد داره

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیربرایاطلاع از رشته های بدون کنکور با سوابق تحصیلی کاردانی رشته های گروه علوم پزشکی بامشاورین مرکز تماس بگیرید

 6. Avatar photo
  فائزه
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۳

  سلام ببخشید کلاس کمک‌پرستاری چه زمانی برگزار میشود؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

   با سلام
   به سایت komakparastari مراجعه کنید

 7. Avatar photo
  نیستانی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۱

  سلام وقت بخیر
  من کارشناسی زیست شناسی دارم و ۲۸سالمه
  میتونم برای هوشبری بدون کنکور ثبت نام کنم؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت به خیر به طور کلی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشود.برای ثبت نام در این رشته ها حتما باید کنکور را مجددا شرکت نمایید.

 8. Avatar photo
  Tina2020
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام وقتتون بخیر،ببخشید چگونه و در چه سایتی میتوانم برای هوشبری بدون کنکور ثبتنام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام فعلا اطلاعیه ای برای بدون کنکور منتشر نشده است

 9. Avatar photo
  fm
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶

  سلام دانشگاه ازاد تبریز رشته بهداشت حرفه ای بدون ازمون پذیرش میکنن

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

   سلام
   جهت اطلاع دقیق رشته های بدون ازمون بهداشت محیط با مشاوارن ایران تحصیل تماس بگیرید

 10. Avatar photo
  کوثر
  ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

  سلام. وقت بخیر. من کاردانی صنایع شیمیایی دارم برای کارشناسی ناپیوسته میتونم رشته هوشبری که امسال پذیرشش با سوابق تحصیلی شده رو انتخاب کنم؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام فعلا تصویب نهایی نشده که هوشبری رو بتونید بدون کنکور بخونید اگر هم تصویب شه فقط کاردانی میشه نه کاردانی به کارشناسی

 11. Avatar photo
  Ariga
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۶

  سلام سایت خیلی خوبی دارید واقعا خدماتی که ارائه میکنید مناسب هست من با مشاوره ایران تحصیل انتخاب رشته کنکور سراسری انجام دادم و رشته هوشبری قبول شدم ممنون

 12. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۳

  کدوم سایت باید ثبتنام کنم؟ اگه میشه راهنمایی کنید

  یه سوال دیگه که دارم اینکه قبولیشون 100درصد هستش با داشتن تمام شرایط ذکرشده؟

 13. Avatar photo
  نجمه
  ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام امکان ادامه تحصیل کاردانی ب کارشناسی و ارشد وجود دارد؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام بله امکانش هست ولی باید شرایط شما برسی شود برای اطلاع بیشتر تماس حاصل نمایید .

 14. Avatar photo
  حسین نادری
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام وقت بخیر
  من پارسال دیپلم گرفتم وامسال هم درکنکورشرکت کردم وبارتبه 24000قبول شدم ولی می خواستم بدانم میتونم دررشته پرستاری یا هوشبری بصورت آزاد در دانشگاه های آزاد ثبت نام کنم یا نه محل ثبت نام وقبولی در کنکور 99 تهران میباشد ضمنا معدل دیپلم من 18به بالاست ممنون لطفا راهنمایی کنید منو
  باتشکر حسین نادری

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۳

   سلام و وقت بخیر جناب نادری
   جهت اطلاع از شرایط ثبت نام رشته هوشبری بدون کنکور با سوابق تحصیلی با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 15. Avatar photo
  Atefeh
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام ،من ۱۸ سالمه،شرایط چیه تا چ معدلی قابل پذیرش هست؟لطفا راهنمایی کنید

 16. Avatar photo
  Mehraban
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۶

  سلام خسته نباشید من سال ۹۹ کنکور دادم ومجاز به ثبت نام هیچ یک از رشته های تجربی نشدم.شرایط اینکه بتونم بدون کنکور رشته هوشبری ثبت نام کنم هستش؟ممکنه راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام متاسفانه امکان ثبت نام و تحصیل در رشته ی هوشبری بئون آزمون امکان پذیر نیست .

 17. Avatar photo
  کوثر
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۵

  سلام چرا زنگ میزنم میگ شماره در شبکه موجود نیست؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام خطوط مخابراتی شلوغ هستن شما چندین بار تماس بگیرید تا با مشاوران ایران تحصیل متصل شوید .

 18. Avatar photo
  ترنم
  ۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام وقت بخیر من کارشناسی تربیت بدنی دارم .۳۱ سالمه نمیتونم ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۸

   سلام
   شما مجاز به انتخاب رشته ی
   رشته هوشبری بدون کنکور با سوابق تحصیلی نیستیند

 19. Avatar photo
  امید
  ۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام هرچه تماس می گیرم موفق نمیشم چه جوری ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام
   شما با شماره 9099075307 با تلفن ثابت بدون پیش شماره تماس بگیرید

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)