تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

 

جهت اطلاع از ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 و شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

شرایط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 140-1401

به اطلاع کلیه داوطلبان کنکور سراسری می رساینم که ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 مصوب با نظر شورا و هیئت مدیره و طبق قوانین و ضوابط اجرایی امکان پذیر می‌باشد. شرایط پذیرش در دانشگاه سراسری با معدل بالا با نظر شوراها امکان پذیر می‌باشد. ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 در نیمه دوم مرداد ماه، طبق اطلاعیه سازمان سنجش دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای کلیه داوطلبان متقاضی پذیرش بدون کنکور بر روی سایت قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است شرط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل  سوابق تحصیلی داوطلب می‌باشد و داوطلبان با توجه به معدل و سوابق تحصیلی خود، و همچنین شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا، اقدام به انتخاب رشته می‌نمایند. علاوه بر شروط سوابق تحصیلی داوطلبان لازم است از شرایط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل  که به صورت عمومی و اختصاصی در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته گردآوری شده است، آگاه باشند.

با توجه به اینکه میزان تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور هر ساله افزایش می‌یابد و با در نظر گرفتن این نکته که تغییراتی به لحاظ سیستم آموزشی شاهد آن بوده ایم، لذا اطلاع از شرایط و قوانین جدید جهت ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل لازم و ضروری می‌باشد. داوطلبان گرامی می‌توانند جهت اطلاع از قوانین و ضوابط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 و همچنین نحوه محاسبه سوابق تحصیلی جهت پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا با مرکز انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه دولتی ایران تحصیل با شماره‌های 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند. مشاورین ایران تحصیل با توجه به استعداد یابی شغلی و تحصیلی از بین رشته‌های بدون کنکور دانشگاه دولتی بهترین رشته را به شما معرفی خواهند نمود. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل ، مشاوره تحصیلی تلفنی نیز، توسط مشاورین ایران تحصیل امکان پذیر می‌باشد.

 

زمان ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401

داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز در دانشگاه‌های سراسری نشده‌اند و از رتبه لازم جهت انتخاب رشته برخوردار نمی باشند، با توجه به سوابق تحصیلی خود، می‌توانند در ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401  شرکت نمایند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که در مرحله نهایی انتخاب رشته پذیرفته نشده‌اند طبق اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر ثبت نام و تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ، داوطلبان متقاضی در این زمان نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت، برابر یا زمان مقررشده اقدام می‌نمایند. به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 می‌رسانیم که طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری از نیمه دوم مرداد ماه آغاز می‌گردد. داوطلبان واجد شرایط با مراجعه به سایت سازمان سنجش و دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته در تمامی گروه‌های آزمایشی، ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته، تعداد 150 کد رشته محل را انتخاب نموده و در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری شرکت نمایند. همانند سال‌های گذشته ثبت نام به صورت اینترنتی صورت خواهد پذیرفت. کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل منحصراً بر اساس سوابق تحصیلی امکان پذیر می‌باشد و مبنای گزینش و مصاحبه سوابق تحصیلی داوطلبان می‌باشد.

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 99-1400

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

دانشگاه سراسری علاوه بر پذیرش در رشته‌های با آزمون، در رشته‌های بدون آزمون نیز، دانشجویان خود را جذب می‌نماید. آن دسته از داوطلبانی که در کارنامه اولیه کنکور مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری نشده‌اند و همچنین آن دسته از داوطلبانی که در جلسه کنکور حضور نداشته‌اند می‌توانند در ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل بر اساس شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا شرکت نمایند. کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که در وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود نهایت دقت و توجه را داشته باشید. داوطلبانی که بدون در نظر گرفتن قوانین و بدون مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته برای ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور شرکت می‌نمایند، در صورتی که مغایرتی با بندها و قوانین معین ملاحظه شود، داوطلبان در صورت پذیرش نیز، دچار مشکل خواهند شد و این دسته از داوطلبان برابر با قوانین و مقررات با آنان برخورد خواهد شد. پس از اتمام انتخاب رشته داوطلبین لازم است شماره پرونده و کد رهگیری را که در صورت تکمیل شدن و اتمام فرایند انتخاب رشته را دریافت می‌نمایند. برخی از داوطلبانی که ثبت کد رشته محل‌های خود را در کافی‌نت‌ها به انجام می‌رسانند و به دلیل تعداد فراوان این کد رشته محل‌ها برای داوطلبان، ممکن است اشتباهاتی در وارد نمودن این اطلاعات صورت گیرد. و داوطلب پس از دریافت شماره رهگیری و ثبت کد رشته محل‌ها در سازمان سنجش مطلع گردد. پس از مطلع شدن در این مورد حتماً با شماره های 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند. تا سریعاً و بدون فوت وقت به موارد گفته شده رسیدگی گردد.

 

شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا

ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل طبق رشته‌ها و قوانین و ضوابط مجاز به تعداد رشته‌های منطبق با سوابق تحصیلی خود می‌باشند. همچنین لازم به ذکر است که با توجه به رشته‌های متفاوت و همچنین شرایط متفاوت دانشگاه سراسری جهت انتخاب رشته، میزان تأثیر این سوابق و نمره‌ها در هر رشته متفاوت می‌باشد. بنابراین لازم است داوطلبان در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل به صورت کامل اطلاع یابند. فرایند انتخاب رشته با توجه به تراز نمره داوطلب با انتخاب رشته با توجه به رتبه کنکور داوطلب متفاوت می‌باشد. انجام مشاوره انتخاب رشته کنکور با توجه به مؤثر بودن رشته انتخابی شما و تأثیر آن در آینده هر داوطلب، لازم است که داوطلبان با توجه به این مسئله حتماً با توجه به فنون انتخاب رشته‌ای که مشاوران از آن آگاه می‌باشند، اقدام به انتخاب رشته نمایند. مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با توجه به تراز و سوابق تحصیلی شما بهترین انتخاب را برای شما به ارمغان می‌آورند.

 

جهت اطلاع از پذیرش دانشگاه سراسری شرط معدل  شرایط پذیرش با معدل بالا و پایین از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط :

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری

مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام پرستاری بدون آزمون

رشته های بدون کنکور پزشکی

ثبت نام دانشگاه بقیه الله 

شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا

2.7/5 - (6 امتیاز)

چه میزان از ظرفیت دانشگاه سراسری به داوطلبان بدون کنکور دانشگاه سراسری تعلق دارد؟

85% از ظرفیت دانشگاه سراسری به داوطلبان بدون کنکور دانشگاه سراسری تعلق دارد.

شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور در انشگاه سراسری چیست؟

برای ورود به دانشگاه سراسری باید از شرایط عمومی و اختصاصی دارا باشید که در ادامه به ان پرداخنه ایم.

آیا زمان دقیق ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور 1400 اعلام شده است ؟

خیر، میتوانید از طریق کانال تلگرامی ایران تحصیل از زمان دقیق آن مطلع شوید.

چه تعداد کد رشته را باید در انتخاب رشته انتخاب نمود؟

تعداد 150 کد رشته محل را باید انتخاب کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. غزاله نصیری
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

  سلام ببخشید من مدرک کارشناسی روابط عمومی بین الملل دارم..ومتولد ۱۳۷۰هستم وقدمم ۱/۷۰امکان جذب تو رشته مهمانداری هست؟یامن رد سنی و رد کردم؟لطفآ راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام وقت بخیر.رده سنی برای خانم ها 22-27 سال هست.

 2. مینا
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱

  من ۲۶ سالمه
  لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و سطح زبانمم خوبه ۲سال سابقه تدریس زبان دارم
  میخوام مهماندار شم چیکار کنم؟
  میشه راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۲

   سلام برای ورود به رشته مهمانداری هم شرایط سنی و جسمی مهم هست هم تحصیل در دانشگاه ها یا دوره ایی که برگزار میشوند

 3. علیرضا
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام من ۱۸ سال و ۵ ماهمه با ۱۸۶ قد و دارای تمام ویژیگی های فوق میباشم و دیپلم تجربی و معافیت را دارا میباشم و خواستم از شما راهنمایی بگیرم که چطور میتونم در این رشته ثبت نام کنم؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقت بخیر.
   باید برای دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنید که این ثبت نام برای ورودی مهر به پایان رسیده و باید برای ورودی بهمن ماه از طریق سایت sanjesh.org اقدام کنید.

   • علیرضا
    ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

    ممنونم
    امکانش هست حضوری برم به دانشگاه علمی کاربردی و در ورودی مهر ثبت نام کنم؟؟
    یا اینه برم تو یه موسسه ثبت نام کنم ؟
    به نظرتون کدومش بهتره دانشگاه یا موسسه ؟
    مدرک موسسه ها معتبره واسه همه جا؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

     با سلام
     بستگی به موسسه و هدف خودتون دارد
     از نظر هزینه دانشگاه علمی کاربردی به صرفه تر است

   • امیر ارشیا شیخی
    ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

    ببخشید دانشگاه ازاد نداره بعد رشته مترجمی زبان ربطی نداره ینی به این یه زره بیشتر توضیح میدید

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۷

     مهمانداری رو دانشگاه علمی کاربردی داره و داشتن مدرک زبان خیلی میتونه کمک تون بکنه

  • حسام
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۳

   در صورت داشتن معافیت پزشکی امکان استخدام شما خیلی کم میشه

 4. ماهور
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

  داشتن قد بالای 160 الزامیست؟

 5. [email protected]
  ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

  با سلام من 18سالم ه و پسرم .
  میتونم امسال برم و ثبت نام کنم برای رشته مهمانداری ؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۹

   سلام بله دانشگاه علمی کاربردی رشته مهمانداری رو بدون کنکور پذیرش میکنه

ایران تحصیل
تماس با مشاور