تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور

ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952
ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

 

جهت اطلاع از ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 و شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

شرایط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 140-1401

به اطلاع کلیه داوطلبان کنکور سراسری می رساینم که ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 مصوب با نظر شورا و هیئت مدیره و طبق قوانین و ضوابط اجرایی امکان پذیر می‌باشد. شرایط پذیرش در دانشگاه سراسری با معدل بالا با نظر شوراها امکان پذیر می‌باشد. ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 در نیمه دوم مرداد ماه، طبق اطلاعیه سازمان سنجش دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای کلیه داوطلبان متقاضی پذیرش بدون کنکور بر روی سایت قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است شرط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل  سوابق تحصیلی داوطلب می‌باشد و داوطلبان با توجه به معدل و سوابق تحصیلی خود، و همچنین شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا، اقدام به انتخاب رشته می‌نمایند. علاوه بر شروط سوابق تحصیلی داوطلبان لازم است از شرایط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل  که به صورت عمومی و اختصاصی در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته گردآوری شده است، آگاه باشند.

با توجه به اینکه میزان تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور هر ساله افزایش می‌یابد و با در نظر گرفتن این نکته که تغییراتی به لحاظ سیستم آموزشی شاهد آن بوده ایم، لذا اطلاع از شرایط و قوانین جدید جهت ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل لازم و ضروری می‌باشد. داوطلبان گرامی می‌توانند جهت اطلاع از قوانین و ضوابط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 و همچنین نحوه محاسبه سوابق تحصیلی جهت پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا با مرکز انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه دولتی ایران تحصیل با شماره‌های 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند. مشاورین ایران تحصیل با توجه به استعداد یابی شغلی و تحصیلی از بین رشته‌های بدون کنکور دانشگاه دولتی بهترین رشته را به شما معرفی خواهند نمود. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل ، مشاوره تحصیلی تلفنی نیز، توسط مشاورین ایران تحصیل امکان پذیر می‌باشد.

 

زمان ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401

داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز در دانشگاه‌های سراسری نشده‌اند و از رتبه لازم جهت انتخاب رشته برخوردار نمی باشند، با توجه به سوابق تحصیلی خود، می‌توانند در ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401  شرکت نمایند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که در مرحله نهایی انتخاب رشته پذیرفته نشده‌اند طبق اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر ثبت نام و تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ، داوطلبان متقاضی در این زمان نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت، برابر یا زمان مقررشده اقدام می‌نمایند. به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 می‌رسانیم که طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری از نیمه دوم مرداد ماه آغاز می‌گردد. داوطلبان واجد شرایط با مراجعه به سایت سازمان سنجش و دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته در تمامی گروه‌های آزمایشی، ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته، تعداد 150 کد رشته محل را انتخاب نموده و در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری شرکت نمایند. همانند سال‌های گذشته ثبت نام به صورت اینترنتی صورت خواهد پذیرفت. کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل منحصراً بر اساس سوابق تحصیلی امکان پذیر می‌باشد و مبنای گزینش و مصاحبه سوابق تحصیلی داوطلبان می‌باشد.

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 99-1400

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

دانشگاه سراسری علاوه بر پذیرش در رشته‌های با آزمون، در رشته‌های بدون آزمون نیز، دانشجویان خود را جذب می‌نماید. آن دسته از داوطلبانی که در کارنامه اولیه کنکور مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری نشده‌اند و همچنین آن دسته از داوطلبانی که در جلسه کنکور حضور نداشته‌اند می‌توانند در ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل بر اساس شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا شرکت نمایند. کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که در وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود نهایت دقت و توجه را داشته باشید. داوطلبانی که بدون در نظر گرفتن قوانین و بدون مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته برای ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور شرکت می‌نمایند، در صورتی که مغایرتی با بندها و قوانین معین ملاحظه شود، داوطلبان در صورت پذیرش نیز، دچار مشکل خواهند شد و این دسته از داوطلبان برابر با قوانین و مقررات با آنان برخورد خواهد شد. پس از اتمام انتخاب رشته داوطلبین لازم است شماره پرونده و کد رهگیری را که در صورت تکمیل شدن و اتمام فرایند انتخاب رشته را دریافت می‌نمایند. برخی از داوطلبانی که ثبت کد رشته محل‌های خود را در کافی‌نت‌ها به انجام می‌رسانند و به دلیل تعداد فراوان این کد رشته محل‌ها برای داوطلبان، ممکن است اشتباهاتی در وارد نمودن این اطلاعات صورت گیرد. و داوطلب پس از دریافت شماره رهگیری و ثبت کد رشته محل‌ها در سازمان سنجش مطلع گردد. پس از مطلع شدن در این مورد حتماً با شماره های 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند. تا سریعاً و بدون فوت وقت به موارد گفته شده رسیدگی گردد.

 

شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا

ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل طبق رشته‌ها و قوانین و ضوابط مجاز به تعداد رشته‌های منطبق با سوابق تحصیلی خود می‌باشند. همچنین لازم به ذکر است که با توجه به رشته‌های متفاوت و همچنین شرایط متفاوت دانشگاه سراسری جهت انتخاب رشته، میزان تأثیر این سوابق و نمره‌ها در هر رشته متفاوت می‌باشد. بنابراین لازم است داوطلبان در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل به صورت کامل اطلاع یابند. فرایند انتخاب رشته با توجه به تراز نمره داوطلب با انتخاب رشته با توجه به رتبه کنکور داوطلب متفاوت می‌باشد. انجام مشاوره انتخاب رشته کنکور با توجه به مؤثر بودن رشته انتخابی شما و تأثیر آن در آینده هر داوطلب، لازم است که داوطلبان با توجه به این مسئله حتماً با توجه به فنون انتخاب رشته‌ای که مشاوران از آن آگاه می‌باشند، اقدام به انتخاب رشته نمایند. مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با توجه به تراز و سوابق تحصیلی شما بهترین انتخاب را برای شما به ارمغان می‌آورند.

 

جهت اطلاع از پذیرش دانشگاه سراسری شرط معدل  شرایط پذیرش با معدل بالا و پایین از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط :

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری

مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام پرستاری بدون آزمون

رشته های بدون کنکور پزشکی

ثبت نام دانشگاه بقیه الله 

شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

چه میزان از ظرفیت دانشگاه سراسری به داوطلبان بدون کنکور دانشگاه سراسری تعلق دارد؟

85% از ظرفیت دانشگاه سراسری به داوطلبان بدون کنکور دانشگاه سراسری تعلق دارد.

شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور در انشگاه سراسری چیست؟

برای ورود به دانشگاه سراسری باید از شرایط عمومی و اختصاصی دارا باشید که در ادامه به ان پرداخنه ایم.

آیا زمان دقیق ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور 1400 اعلام شده است ؟

خیر، میتوانید از طریق کانال تلگرامی ایران تحصیل از زمان دقیق آن مطلع شوید.

چه تعداد کد رشته را باید در انتخاب رشته انتخاب نمود؟

تعداد 150 کد رشته محل را باید انتخاب کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ؟
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام خسته نباشید بنده سال آخر دیپلم هستم و معدل کل هم حدودا 18 هست رشته کامپیوتر هستم و میخواستم ببینم چطوری میتونم برم رشته گرافیک دانشگاه دولتی؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت بخیر باید کنکور هنر بدین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 2. دانیال
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۰

  سلام من هنرجو سال دوازدهم حسابداری فتی حرفه ای هستم نمرات کلی تمامی سال های تحصیلیم بالای ۱۷ شده ایند ایا میتونم بدون کنکور دانشگاه دولتی قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر بله می توانید ولی بستگی به رشته شما دارد.

 3. امیرحسین شنگی
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۹

  سلام خسته نباشید من با معدل دیپلم ۱۶/۴۵ و معدل سال آخرم ۱۷/۳۸ شدم میخواستم ببینم برای دانشگاه موسیقی علمی کاربردی میخوام برم شانس احتمالی من برای دانشگاه علمی کاربردی چه قدر هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۹

   سلام . احتمال بالای 90درصد

 4. 😶
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام ببخشید بنده از رشته کامپیوتر میخوام برم گرافیک و میخوام شرط معدل بگیرم با شرط معدل میشه این ما را انجام داد و دانشگاه دولتی رفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام وقت بخیر تغییر رشته بدید و یا انصراف بدید ؟در صورت تغییر رشته دانشگاه سراسری سختگیری دارند و باید با خود دانشگاه صحبت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 5. sch
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام برای همه ی دانشگاه ها معدل مهم است؟ یعنی اگه رتبه کنکورمون خوب باشه ولی معدلمون پایین باشه قبول نمیشیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر .
   برای ورود و ثبت نام در دانشگاه دولتی در صورتی که رتبه قبولی را دریافت کرده باشید منعی وجود ندارد . اما برای ورودی های بدون ازمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی اولویت با معدل های بالاتر است.

  • Hesam
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

   سلام وقتتون بخیر.من هنرجو سال دوزادهم رشته ماشین ابزار هستم.معدل دهمم شده ۱۹.۳۰ و یازدهم هم ۱۹.۱۰.آیا امسال اگر معدل دوازدهمم بالای ۱۸ بشه میتونم دانشگاه انقلاب اسلامی قبول بشم؟

   • کارشناس ارشد
    ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

    سلام وقت بخیر
    شرط ورود به دانشگاه بر اساس صوابق تحصیلی معدل کل دیپلم شما ملاک است و بستگی به بقیه شرکت کننده ها هم دارد هر چی معدل بالاتر شرط قبولی هم بالاتر

 6. Zahra
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۵

  سلام وقتتون بخیر من سال اخر دوخت های تزئینی رشته کاردانشم معدلمم 19و خورده ای هستش میتونم تو دانشگاهالزهرا قبول شم یا یکی از دانشگاه های تهران؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۳

   سلام اگر معدل بالای 18 باشید میتونید شانس بیشتری برای رشته های بدون کنکور دانشگاه های فنی روزانه داشته باشید

 7. رجبی
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

  سلام وقتتون بخیر من در حال حاضر سال آخر رشته چهره سازی هستم و میخواستم در دانشگاه رشته طراحی داخلی رو بخونم .معدل سال دهم ۱۹/۷۰و سال یازدهم ۱۹/۴۰است میخواستم ببینم با این معدل ها میتونیم در دانشگاه دولتی بدون کنکور شرکت کنم آن هم در رشته طراحی داخلی ؟
  ممنون میشم اگه پاسخ گو باشید

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

   با سلام
   تنها راه ورود به دانشگاه های سراسری کنکور است

 8. الناز
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۳

  سلام رشته معماری داخلی کاردانش هستم میخواستم ببینم با معدل کل ۱۶.۶۱میشه به دانشگاه الزهرا تبریز رفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام معمولا برای ورود به دانشگاه های دولتی از کنکور رشته های سراسری امکانپذیر هست و این دانشگاه با شرط معدل پذیرش دانشجو ندارد

 9. بهرام‌
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام‌وقت‌‌بخیر‌‌،بنده‌دیپلم‌نطام‌قدیم‌‌از‌گروه‌
  علوم‌انسانی‌_اقتصاد‌‌دارم‌ومعدلمم‌‌حدوده(۱۵)
  وافتخار‌ایثارگیری‌وجانبازی‌‌‌هم‌دارم‌‌،آیا‌برای‌ماها‌شرایطی‌برای‌ورود‌‌هست‌؟وایا‌میتونم‌در
  رشته‌های‌کشاورزی‌،ودیگر‌رشته‌های‌مورد‌
  علاقه‌ام‌همرمان‌شرکت‌کنم‌‌.
  ممنون میشم‌راهنمایم‌کنید…درپناه‌خدا‌.

 10. بهار
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۸

  سلام من رشتم گرافیکه معدل کل دیپلمم ۱۸/۶۰ چند درصد شانس قبولی دانشگاه الزهرای مشهدو دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام
   با توجه به معدلتون.شانس قبولی شما در دانشگاه های دولتی بر اساس شرط معدل 60 درصد است

 11. ملیکا
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

  سلام من رشته گرافیک می خونم و معدلهر دو سال تحصیلیمبالای هفده و خورده ای بوده و می خواستم بدونم من اگر معدل سال دوازدهمم رو ببرم بالای نوزده شانسی برای قبولی در دانشگاه های دولتی دارم؟یا اینکه بهتر است برای کنکور سراسری درس بخونم و ازمون بدم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام هدفتون بیشتر روی کنکور باشه رشته های بدون کنکور رشته های پر طرفداری نیستند و معدل کتبی سوال اخر ملاک است

 12. شایسته
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

  سلام خسته نباشید معدل دیپلم معماری من 15.67 هست میتونم از دانشگاه فنی الزهرا تبریز قبول شم

  • moshaverarshad
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام شایسته ن متاسفانه نمیتونید دانشگاه الزهرا پذیریش بگیرید

 13. مسیحا
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

  سلام ببخشید با معدل کتبی 17 و معدل کل 19.20 در رشته ریا ضیات و کاربرد ها قبول میشم رشته ی دیپلم من هم تجربی بوده

 14. مهدی عابدی
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام ببخشید این که می گن با معدل بالای
  ۱۷ می شه به دانشگاه رفت حقیقت داره
  حتی دانشگاه دولتی

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام وقتتون بخیر.
   پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی به ظرفیت دانشگاه و معدل دانشجویان درخواست دهنده بستگی دارد بنابراین هرچه معدل شما بالاتر باشد، شانس شما برای قبولی بیشتر خواهد بوذ.

 15. مجتبی
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵

  با سلام و خسته نباشید رشته الهيات فقط مخصوص فرهنگیانه یا دوره های روزانه هم کد رشته داره

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام دانشگاه های دولتی هم دارن

  • Negin
   ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۶

   سلام ببخشید من رشته ام تو مدرسه فنی حرفه ای کامپیوتر بوده ایا میتونم با شرط معدل برم دانشگاه دولتی؟

   • moshaverarshad
    ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

    سلام خیر ولی دانشگاه فنی و حرفه ای شریعتی و ولیعصر اعلام خواهند شد

 16. عسل
  ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲

  سلام وقت بخیر من رشته‌م تجربی هست ولی میخوام بدون کنکور برم معماری از طریق معدل دانشگاه دولتی میتونم برم؟

 17. فرزاد
  ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم برای رشته پرستاری حداقل چه معدلی باید داشته باشم
  اگه در کنکور هم پرستاری رو مجاز شده باشم

 18. مهدی اکبرزاده
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶

  سلام
  ببخشید من امسال کنکور کامپیوتر میدم می خوام بدونم که واسه قبولی از سراسری دانشگاه تبریز باید چند امتیاز به دست بیارم اگه جواب بدید خیلی ممنون میشم

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام اقای اکبرزاده
   برا قبولی رشته کامپیوتر دانشگاه دولتی رتبتون باید زیر 1000 باشه تا شانس قبولی داشته باشین
   برای پذیریش شرط معدل هم معدلتون هرچقدر بالا باشه شانس قبولیتون بیشتر میشه

 19. مهرشاد
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام بلخشید واسه حقوق دانشگاه علامه و شهید بهشتی حداقل معدل باید چند باشه

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام مهرشاد هرچقدر بالا باشه معدل شانس قبولیتون بالا میره

 20. Yalda
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام، من رشته عکاسی هستم و میخوام به رشته کامپیوتر (کاردانی) برم آیا میتونم با شرط معدل وارد بشم یا باید کنکور بدم؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام یلدا
   رشته کامپیوتر بله میتونین انتخاب رشته کنید براساس شرط معدل

 21. yasaman
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام و خسته نباشیدمیخواستم بدونم که برای شرط معدل ورود به دانشگاه دولتی برای کارشناسی نرم افزار کامپیوتر معدل چقدر باید باشه ؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام یاسمن
   شرط معدل برای دانشگاه دولتی حداقل تعیین نشده
   ولی هرچقدر معدل بالا باشه شانس قبولیتون بالا میره

 22. Fatema
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام خسته نباشید رشته من حسابداری هست و معدل سه سال هنرستانم۱۹بوده ایا میتونم بدون آزمون کنکور وارد دانشگاه های دولتی بشم؟

  • moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام معمولا دانشگاه های دولتی رشته های بدون کنکورشون کمه ورشته های خوبی هم ندارند ولی با شرط معدل میتونی دانشگاه های ازاد رو انتخاب کنی

 23. zahra
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۰

  با سلام اگر معدلم بالای ۱۹باشه و رشته ام ازمونی شده باشه میتونم با شرط معدل برم دانشگاه بازم؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۶

   سلام همه رشته ها رو نمیتونید با شرط معدل وارد بشید

 24. Yalda
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۸

  سلام میخاستم بدونم شرط معدل ورود به دانشگاه دولتی با رشته های نقشه کشی معماری چند در نظر گرفتن

 25. شمس
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۲۳

  سلام وقتتون بخیر با معدل ۱۶.۵۶ و اینکه فرزند جانباز هستم دانشگاه دولتی برای رشته روانشناسی یا دولتی برای بازیگری
  میتونم ثبت نام کنم

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام شمس وقت شماهم بخیر
   بستگی به تعداد شرکت کنندگان در اون دانشگاهی که شما میخوایین انتخاب رشته کنید

 26. جودکی
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۳

  سلام برای قبولی در دانشگاه دولتی فنی و حرفه ای تهران
  باید معدلت چند باشه؟
  آیا معدل کل سه سال دبیرستانو در نظر میگیرن ؟یا باید درس های تخصصی از نمره ای به بعد بالا باشه تا پذیرفته شی؟

 27. حدیثه محمدپور
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۸

  سلام خسته نباشیدبرای قبولی رشته معماری داخلی دردانشگاه های دولتی تهران بایدحداقل چه معدلی آورد؟

  • مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۳

   سلام جهت قبولی در این دانشگاه معدلی تعیین نشده‌ ولی بمراتب هرچقدر معدل بالا باشه پذیرشتون راحت تر

 28. Niloo
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام خسته نباشید برای قبولی رشته عمران در دانشگاه های دولتی تهران و کرج و شمال چ معدلی باید آورد؟
  بعد اینکه معدل ۱۲ مهمه فقط یا میانگین معدل سه سال و حساب میکنند

  • مشاور ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام معدل بالای ۱۷ نیاز است .

 29. داریوش
  ۱۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۶

  سلام جواب نتایج ارشد بدون کنکوری کی اعلام میشه

 30. مجتبی
  ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۴

  سلام با معدل ۱۶میشه در کنکور تجربی ثبت نام کرد برای پزشکی عمومی یا کنکور به رتبه بستگی دارد؟

  • مشاور ارشد
   ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۰

   سلام برای قبولی در دانشگاه های دولتی در رشته های پزشکی باید در کنکور سراسری شرکت کنید و رنبه بالایی بیارید برای دریافت بزنامه ریزی و پکیج مشاوره تحصیلی ایران تحصیل می تونید با مشاوران مرکژ تماس بگیرید .

 31. نیما صفایی
  ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷

  سلام خسته نباشید . با معدل بالای ۱۸ رشته ریاضی بدون کنکور چه دانشگاهه دولتی در تهران و یا کرج و یا شمال میتونم برم . رشته مهندسی

 32. علیرضا
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۶

  سلام
  برای ورود اتباع خارجی به دانشگاه های دولتی ، با اینکه کنکور سراسری شرکت کرده باشند ، شرط معدل وجود دارد؟
  تو یه سایت نوشته بود ، اتباع خارجی برای ورود به دانشگاه های دولتی باید معدل کتبی حداقل ۱۲ داشته باشند.
  میخواستم بدونم خودِ سازمان سنجش چی گفته…

 33. مهسا
  ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۱

  سلام وخسته نباشید با معدل 14.64میشه زیست شناسی گیاهی یا شیمی محض یا مهندسی تولید وژنتیک گیاهی دانشگاه دولتی خرم آباد قبول شد؟؟بعد من رشتم تجربیه اگه فیزیک همین دانشگاه روبزنم قبول میشم؟؟

 34. یزدان
  ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۱

  سلام وقتتون بخیر
  حداقل معدل برای ثبت نام در دانشگاهای شرط معدل باید چند باشه
  و نزدیک ترین دانشگاه ب تهرانپارس کدومه سپاگزارم❤

 35. صالحی
  ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۳

  سلام میخواستم بدونم رشته دامپزشکی مهندسی پزشکی دندون پزشکی پزشکی هم باتوجه به سوابق تحصیلی و حتی کنکورم شرکت کنیم رتبمون زیر 9000 بشه دانشگاه های دولتی می پذیرن؟ و همین طور دانشگاه هایی مثل ارتش یا بقیه الله و…..

  • dr-naqizade
   ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۱

   سلام
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون ازمون و هچنین زمان ثبت نام دانشگاه دولتی با شراط معدل 99 – 1400 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 36. Mehrshad
  ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۵

  سلام. میخواستم بدونم ورود ب دانشگاه دولتی مثلا رشته مدیریت مالی شرط معدل میخواد؟ یا با هر معدلی میشه قبول شد؟

  • dr-naqizade
   ۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۹

   سلام
   ثبت نام دانشگاه دولتی با شرط معدل پذیرفته میشود

ایران تحصیل
تماس با مشاور