تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

 

جهت اطلاع از ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 و شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

شرایط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 140-1401

به اطلاع کلیه داوطلبان کنکور سراسری می رساینم که ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 مصوب با نظر شورا و هیئت مدیره و طبق قوانین و ضوابط اجرایی امکان پذیر می‌باشد. شرایط پذیرش در دانشگاه سراسری با معدل بالا با نظر شوراها امکان پذیر می‌باشد. ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 در نیمه دوم مرداد ماه، طبق اطلاعیه سازمان سنجش دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای کلیه داوطلبان متقاضی پذیرش بدون کنکور بر روی سایت قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است شرط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل  سوابق تحصیلی داوطلب می‌باشد و داوطلبان با توجه به معدل و سوابق تحصیلی خود، و همچنین شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا، اقدام به انتخاب رشته می‌نمایند. علاوه بر شروط سوابق تحصیلی داوطلبان لازم است از شرایط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل  که به صورت عمومی و اختصاصی در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته گردآوری شده است، آگاه باشند.

با توجه به اینکه میزان تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور هر ساله افزایش می‌یابد و با در نظر گرفتن این نکته که تغییراتی به لحاظ سیستم آموزشی شاهد آن بوده ایم، لذا اطلاع از شرایط و قوانین جدید جهت ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل لازم و ضروری می‌باشد. داوطلبان گرامی می‌توانند جهت اطلاع از قوانین و ضوابط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 و همچنین نحوه محاسبه سوابق تحصیلی جهت پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا با مرکز انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه دولتی ایران تحصیل با شماره‌های 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند. مشاورین ایران تحصیل با توجه به استعداد یابی شغلی و تحصیلی از بین رشته‌های بدون کنکور دانشگاه دولتی بهترین رشته را به شما معرفی خواهند نمود. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل ، مشاوره تحصیلی تلفنی نیز، توسط مشاورین ایران تحصیل امکان پذیر می‌باشد.

 

زمان ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401

داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز در دانشگاه‌های سراسری نشده‌اند و از رتبه لازم جهت انتخاب رشته برخوردار نمی باشند، با توجه به سوابق تحصیلی خود، می‌توانند در ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401  شرکت نمایند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که در مرحله نهایی انتخاب رشته پذیرفته نشده‌اند طبق اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر ثبت نام و تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ، داوطلبان متقاضی در این زمان نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت، برابر یا زمان مقررشده اقدام می‌نمایند. به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 1400-1401 می‌رسانیم که طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری از نیمه دوم مرداد ماه آغاز می‌گردد. داوطلبان واجد شرایط با مراجعه به سایت سازمان سنجش و دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته در تمامی گروه‌های آزمایشی، ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته، تعداد 150 کد رشته محل را انتخاب نموده و در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری شرکت نمایند. همانند سال‌های گذشته ثبت نام به صورت اینترنتی صورت خواهد پذیرفت. کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل منحصراً بر اساس سوابق تحصیلی امکان پذیر می‌باشد و مبنای گزینش و مصاحبه سوابق تحصیلی داوطلبان می‌باشد.

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل 99-1400

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

دانشگاه سراسری علاوه بر پذیرش در رشته‌های با آزمون، در رشته‌های بدون آزمون نیز، دانشجویان خود را جذب می‌نماید. آن دسته از داوطلبانی که در کارنامه اولیه کنکور مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری نشده‌اند و همچنین آن دسته از داوطلبانی که در جلسه کنکور حضور نداشته‌اند می‌توانند در ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل بر اساس شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا شرکت نمایند. کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که در وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود نهایت دقت و توجه را داشته باشید. داوطلبانی که بدون در نظر گرفتن قوانین و بدون مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته برای ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور شرکت می‌نمایند، در صورتی که مغایرتی با بندها و قوانین معین ملاحظه شود، داوطلبان در صورت پذیرش نیز، دچار مشکل خواهند شد و این دسته از داوطلبان برابر با قوانین و مقررات با آنان برخورد خواهد شد. پس از اتمام انتخاب رشته داوطلبین لازم است شماره پرونده و کد رهگیری را که در صورت تکمیل شدن و اتمام فرایند انتخاب رشته را دریافت می‌نمایند. برخی از داوطلبانی که ثبت کد رشته محل‌های خود را در کافی‌نت‌ها به انجام می‌رسانند و به دلیل تعداد فراوان این کد رشته محل‌ها برای داوطلبان، ممکن است اشتباهاتی در وارد نمودن این اطلاعات صورت گیرد. و داوطلب پس از دریافت شماره رهگیری و ثبت کد رشته محل‌ها در سازمان سنجش مطلع گردد. پس از مطلع شدن در این مورد حتماً با شماره های 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند. تا سریعاً و بدون فوت وقت به موارد گفته شده رسیدگی گردد.

 

شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا

ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل طبق رشته‌ها و قوانین و ضوابط مجاز به تعداد رشته‌های منطبق با سوابق تحصیلی خود می‌باشند. همچنین لازم به ذکر است که با توجه به رشته‌های متفاوت و همچنین شرایط متفاوت دانشگاه سراسری جهت انتخاب رشته، میزان تأثیر این سوابق و نمره‌ها در هر رشته متفاوت می‌باشد. بنابراین لازم است داوطلبان در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل به صورت کامل اطلاع یابند. فرایند انتخاب رشته با توجه به تراز نمره داوطلب با انتخاب رشته با توجه به رتبه کنکور داوطلب متفاوت می‌باشد. انجام مشاوره انتخاب رشته کنکور با توجه به مؤثر بودن رشته انتخابی شما و تأثیر آن در آینده هر داوطلب، لازم است که داوطلبان با توجه به این مسئله حتماً با توجه به فنون انتخاب رشته‌ای که مشاوران از آن آگاه می‌باشند، اقدام به انتخاب رشته نمایند. مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با توجه به تراز و سوابق تحصیلی شما بهترین انتخاب را برای شما به ارمغان می‌آورند.

 

جهت اطلاع از پذیرش دانشگاه سراسری شرط معدل  شرایط پذیرش با معدل بالا و پایین از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط :

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری

مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام پرستاری بدون آزمون

رشته های بدون کنکور پزشکی

ثبت نام دانشگاه بقیه الله 

شرایط پذیرش دانشگاه سراسری با معدل بالا

چه میزان از ظرفیت دانشگاه سراسری به داوطلبان بدون کنکور دانشگاه سراسری تعلق دارد؟

85% از ظرفیت دانشگاه سراسری به داوطلبان بدون کنکور دانشگاه سراسری تعلق دارد.

شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور در انشگاه سراسری چیست؟

برای ورود به دانشگاه سراسری باید از شرایط عمومی و اختصاصی دارا باشید که در ادامه به ان پرداخنه ایم.

آیا زمان دقیق ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور 1400 اعلام شده است ؟

خیر، میتوانید از طریق کانال تلگرامی ایران تحصیل از زمان دقیق آن مطلع شوید.

چه تعداد کد رشته را باید در انتخاب رشته انتخاب نمود؟

تعداد 150 کد رشته محل را باید انتخاب کنید.

نظرات

 1. Mehrshad
  ۰۷ تیر ۹۹

  سلام. میخواستم بدونم ورود ب دانشگاه دولتی مثلا رشته مدیریت مالی شرط معدل میخواد؟ یا با هر معدلی میشه قبول شد؟

 2. dr-naqizade
  ۰۸ تیر ۹۹

  سلام
  ثبت نام دانشگاه دولتی با شرط معدل پذیرفته میشود

 3. صالحی
  ۱۵ تیر ۹۹

  سلام میخواستم بدونم رشته دامپزشکی مهندسی پزشکی دندون پزشکی پزشکی هم باتوجه به سوابق تحصیلی و حتی کنکورم شرکت کنیم رتبمون زیر 9000 بشه دانشگاه های دولتی می پذیرن؟ و همین طور دانشگاه هایی مثل ارتش یا بقیه الله و…..

 4. dr-naqizade
  ۱۶ تیر ۹۹

  سلام
  جهت اطلاع از لیست رشته های بدون ازمون و هچنین زمان ثبت نام دانشگاه دولتی با شراط معدل 99 – 1400 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 5. یزدان
  ۲۷ شهریور ۹۹

  سلام وقتتون بخیر
  حداقل معدل برای ثبت نام در دانشگاهای شرط معدل باید چند باشه
  و نزدیک ترین دانشگاه ب تهرانپارس کدومه سپاگزارم❤

 6. مهسا
  ۰۱ مهر ۹۹

  سلام وخسته نباشید با معدل 14.64میشه زیست شناسی گیاهی یا شیمی محض یا مهندسی تولید وژنتیک گیاهی دانشگاه دولتی خرم آباد قبول شد؟؟بعد من رشتم تجربیه اگه فیزیک همین دانشگاه روبزنم قبول میشم؟؟

 7. علیرضا
  ۱۲ آبان ۹۹

  سلام
  برای ورود اتباع خارجی به دانشگاه های دولتی ، با اینکه کنکور سراسری شرکت کرده باشند ، شرط معدل وجود دارد؟
  تو یه سایت نوشته بود ، اتباع خارجی برای ورود به دانشگاه های دولتی باید معدل کتبی حداقل ۱۲ داشته باشند.
  میخواستم بدونم خودِ سازمان سنجش چی گفته…

 8. سلام خسته نباشید . با معدل بالای ۱۸ رشته ریاضی بدون کنکور چه دانشگاهه دولتی در تهران و یا کرج و یا شمال میتونم برم . رشته مهندسی

 9. مجتبی
  ۱۵ آذر ۹۹

  سلام با معدل ۱۶میشه در کنکور تجربی ثبت نام کرد برای پزشکی عمومی یا کنکور به رتبه بستگی دارد؟

 10. مشاور ارشد
  ۱۵ آذر ۹۹

  سلام برای قبولی در دانشگاه های دولتی در رشته های پزشکی باید در کنکور سراسری شرکت کنید و رنبه بالایی بیارید برای دریافت بزنامه ریزی و پکیج مشاوره تحصیلی ایران تحصیل می تونید با مشاوران مرکژ تماس بگیرید .

 11. داریوش
  ۱۶ دی ۹۹

  سلام جواب نتایج ارشد بدون کنکوری کی اعلام میشه

 12. Niloo
  ۱۳ بهمن ۹۹

  سلام خسته نباشید برای قبولی رشته عمران در دانشگاه های دولتی تهران و کرج و شمال چ معدلی باید آورد؟
  بعد اینکه معدل ۱۲ مهمه فقط یا میانگین معدل سه سال و حساب میکنند

 13. مشاور ارشد
  ۱۳ بهمن ۹۹

  سلام معدل بالای ۱۷ نیاز است .

 14. حدیثه محمدپور
  ۲۱ بهمن ۹۹

  سلام خسته نباشیدبرای قبولی رشته معماری داخلی دردانشگاه های دولتی تهران بایدحداقل چه معدلی آورد؟

 15. مشاور ارشد
  ۲۵ بهمن ۹۹

  سلام جهت قبولی در این دانشگاه معدلی تعیین نشده‌ ولی بمراتب هرچقدر معدل بالا باشه پذیرشتون راحت تر

 16. جودکی
  ۲۵ بهمن ۹۹

  سلام برای قبولی در دانشگاه دولتی فنی و حرفه ای تهران
  باید معدلت چند باشه؟
  آیا معدل کل سه سال دبیرستانو در نظر میگیرن ؟یا باید درس های تخصصی از نمره ای به بعد بالا باشه تا پذیرفته شی؟

 17. شمس
  ۱۳ اردیبهشت ۰۰

  سلام وقتتون بخیر با معدل ۱۶.۵۶ و اینکه فرزند جانباز هستم دانشگاه دولتی برای رشته روانشناسی یا دولتی برای بازیگری
  میتونم ثبت نام کنم

 18. moshaverarshad
  ۱۸ اردیبهشت ۰۰

  سلام شمس وقت شماهم بخیر
  بستگی به تعداد شرکت کنندگان در اون دانشگاهی که شما میخوایین انتخاب رشته کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور