تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

مشاوره انتخاب رشته کنکور 1401 {چیدمان الماس 96% قبولی}

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری برای هر فرد کنکوری از نان شب هم واجب تر است و می تواند به وی بسیار کمک کند. اینجا است که تمامی افراد به داشتن بهترین مشاور انتخاب رشته در کنار خود، برای انتخاب رشته ای هر چه حرفه ای تر و بهتر نیاز دارند. باید دنبال مشاوری باشیم با علم و تجربه بسیار بالا در رابطه با قوانین دانشگاهی، رتبه ها و تراز ها و شرایط پذیرش دانشگاه ها و مهم تر از همه علم نحوه چیدمان در انتخاب رشته است که سرنوشت شمارا تعیین خواهد کرد.

در مشاوره انتخاب رشته کنکور حال چه به صورت آنلاین و چه به شکل تلفنی و حضوری مساله مهم انتخاب مشاوری خوب برای داشتن انتخاب رشته ای بی عیب و نقص مهم و ضروری به نظر می رسد. از این جهت، مشاوران حاضر در تیم انتخاب رشته آکادمی ایران تحصیل با داشتن تبحر و سابقه ای عالی در زمینه مشاوره انتخاب رشته می توانند در خدمت شما دوستان عزیز کنکوری باشند برای استفاده از خدمات انتخاب رشته در ایران تحصیل روی عکس زیر کلیک کنید. 

مشاوران آکادمی ایران تحصیل در امر انتخاب رشته تخصص دارند و با استفاده از جدیدترین متدها به شما کمک میکنند تا رشته مناسب با توانایی های خود را انتخاب کنید تا به صورت 100% تضمینی در کنکور سراسری قبول شوید. برای ارتباط با مشاوران آکادمی ایران تحصیل بر روی لینک کلیک کنید.  

چرخه انتخاب رشه آکادمی ایران تحصیل

 

فهرست محتوا

چرا باید از مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری کمک بگیریم؟

تصورش را بکنید که یک سال تمام از صبح تا شب درس بخوانید و کلی هم شب بیداری بکشید و تازه هزینه زیادی را هم برای شرکت در کلاس های کنکور پرداخت کنید اما همه این زحمات را با انتخاب رشته ای اشتباه به هدر دهید. انتخاب رشته ای که اصلاً معقول و منطقی به نظر نمی رسد و بر اساس اصول مهم انتخاب رشته تنظیم نشده است. اینجا است که اهمیت استفاده از خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری و یاری خواستن از بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور خود را بیش از پیش نشان می دهد. آن هم مشاوره ای که از بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری دریافت می کنید.

مشاوری که هم اطلاعات خوبی در رابطه با انواع رشته های دانشگاهی دارد و هم این که می داند با توجه به رتبه ای که به دست آورده اید بهترین رشته و دانشگاه برای شما کدام است. به این ترتیب دیگر جای نگرانی برای نداشتن انتخاب رشته ای نامناسب و دور از ذهن نیست و می توانید در کنار بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور خیال خود را از هر جهت بابت قبولی در رشته و مرکز دانشگاهی مناسب و باب میلتان راحت کنید. مشاوران ما در ایران تحصیل با داشتن چندین سال سابقه و مهارت کافی، می توانند به شما عزیزان کمک کنند. 

 

 

بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

 

 

ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

شاید این پرسش در ذهن شما دوست عزیز کنکوری هم مطرح شود که خب یک مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری چه ویژگی ها و خصوصیاتی دارد؟ در ادامه با ذکر مهم ترین ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری در خدمت شما هستیم. مشاوره ای که می تواند خدمت شما آن هم با بهترین کیفیت ممکن ارائه شود.

 

 

مشاور انتخاب رشته در مورد رشته ها اطلاعات کامل داشته باشد

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک مشاور خوب باید داشته باشد، داشتن اطلاعات کامل است. در واقع، یک مشاور خوب باید در تمامی زمینه ها اطلاعات کاملی را دارا باشد تا بتواند به شما عزیزان کمک کند. مشاوری می تواند ادعای بهترین بودن در این زمینه داشته باشد که زیر و بم همه رشته ها را بشناسد. مثلا بداند که رشته هوشبری، دوره کارشناسی ارشد ندارد و بچه های هوشبری برای آزمون کارشناسی ارشد باید به سراغ رشته پرستاری و یا یک رشته دیگر بروند. باید بداند که بهداشت حرفه ای با بهداشت عمومی و محیط زیست چه تفاوت هایی در واحدهای درسی دارد. 

 

مشاور باید متخصص و حرفه ای باشد

از دیگر ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور این است که از فردی حرفه ای و متخصص دریافت شود. فردی که تا قبل از این برای افراد زیادی انتخاب رشته موفق و بی عیب و نقص کرده باشد و بتواند شما را نیز به بهترین شکل راهنمایی کند. در نتیجه، بهترین کار این است که قبل از انتخاب مشاور برای شرکت در جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری در رابطه با سابقه کاری وی پرس و جو کرده و اطلاعاتی را در این زمینه جویا شوید. هر چه سابقه کاری مشاور بیشتر و تعداد افرادی که برایشان انتخاب رشته کرده است بالاتر باشد به مراتب این فرد تخصص و مهارت بیشتری در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها دارد و می تواند به عنوان یکی از بهترین و کارکشته ترین مشاوران در خدمت شما باشد.

 

 

مشاور باید متخصص و حرفه ای باشد

 

مشاور باید فردی متعهد و دلسوز باشد

تعهد و مسئولیت پذیری در کار و اهمیت دادن به مراجع همواره یکی از مهم ترین ویژگی های یک مشاور خوب به حساب می آید. فردی دلسوز که می تواند شما را از نکات و جزئیات مهم انتخاب رشته کنکور آگاه کند. اما در مقابل فردی که تعهدی در قبال کارش نداشته باشد و دلسوزی به خرج ندهد به مراتب نمی تواند لبخند رضایت را بر لبان یک فرد کنکوری بیاورد.

 

مشاور باید فن بیان بالایی داشته و یک شنونده خوب باشد

یک مشاور خوب باید هم فن بیان خوبی داشته باشد و هم در زمان مشخص، شنونده خوبی باشد.مشاور انتخاب رشته کنکور اگر نتواند حرف خود را به شفافیت و روشنی بیان کند به نحوی که داوطلب کنکوری نفهمد، نمی تواند مشاور موفقی باشد. باید با صدایی کاملا رسا و با استفاده از کلماتی ساده و قابل درک، منظور خود را به دانش آموز و والدین و یا دانشجو بفهماند. علاوه بر این مشاور بیشتر از آنکه در حرف زدن تبحر داشته باشد باید خوب گوش بدهد تا بفهمد که دقیقا نیاز داوطلب چیست تا بتواند بهترین راهنمایی و مشاوره را به او بدهد.

 

 

برای دریافت مشاوره کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

اهمیت مشاوره در انتخاب رشته درست کنکور 1401

انتخاب رشته یکی از مهم ترین بخش های تصمیم گیری در زندگی هر فردی است. این انتخاب سبب می‌شود تا آینده شغلی و درآمد زایی شما تغییرات بسیار خاصی داشته و درصورتی که به خوبی انجام نشود ممکن است آسیب های زیادی مانند عدم هماهنگی روحیات شما با شغل، سرخوردگی، افسردگی و درنهایت شکست در زندگی کاری ایجاد کند. ممکن است شما در طول زندگی با افراد زیادی که تحصیلاتشان با شغلی که دارند هماهنگ نیست یا رشته تحصیلی و شغل خود را دوست ندارند رو به رو شده اید. شاید در ذهن خود این سوال پیش بیاید که چرا این تناقض وجود دارد؟!

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که نمیخواهید با چنین تناقض و مشکلی رو به رو شوید باید قبل از آنکه وارد بازار کار شوید ابتدا رشته تحصیلی را انتخاب کنید که از همه جهت با شما هماهنگی داشته باشد. توجه داشته باشید که شما به عنوان یک انسان بیشتر عمر خود را صرف کار خواهید کرد و اگر رشته تحصیلی و کاری داشته باشید که هیچگونه هماهنگی با شما نداشته باشد چه اتفاقی برای شما خواهد افتاد؟ آیا همیشه باید این شرایط را تحمل کنید؟ آیا باید همیشه در رشته تحصیلی و شغل خود احساس سرشکستی کنید؟

اندر این مقاله قصد داریم تا شما را با اهمیت این نکته کاملا آشنا کنیم. تا درصورت مواجهه با عواملی که شما را از رشته مورد نظر دور می کند چگونه رفتار کنید. اصل‌ل مهم‌ انتخاب رشته را آشنا شده و بر اساس همان اصول بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

چگونه می توانم انتخاب رشته ای موفق داشته باشم؟

حتماً این موضوع ذهن شما دوست عزیز کنکوری را به خود مشغول کرده است که چگونه می توانم انتخاب رشته ای موفق و بی عیب و نقص داشته باشم؟ پیشنهاد می کنیم برای دریافت پاسخ این سؤال مهم و کلیدی، بر روی لینک زیر کلیک کرده و با ما در ایران تحصیل همراه باشید تا شما را با نکات داشتن انتخاب رشته ای موفق آشنا کنیم.

به وسیله سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری ایران تحصیل، می توانید با شهریه و ظرفیت تمامی دانشگاه ها آشنا شده و با راهنمایی های مشاوران ما، بهترین رشته و دانشگاه را انتخاب کنید. برای ورود به سامانه، روی لینک رزرو آنلاین کلیک کنید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

 

 

 

 

در مورد رشته های تحصیلی اطلاعات جمع آوری کنید

از جمله مواردی که شما را به سمت داشتن انتخاب رشته ای موفق و بی عیب و نقص سوق می دهد جمع آوری اطلاعات لازم در رابطه با انواع رشته های تحصیلی ارائه شده در انواع گروه های آزمایشی است. اطلاعاتی از این قبیل که خب این رشته در کدام گروه آزمایشی ارائه می شود و یا بازار کار این رشته بعد از اتمام دوران تحصیل چگونه است. البته بد نیست اگر در رابطه با دروس ارائه شده در این رشته و همین طور آینده تحصیلی آن نیز بدانید.به این معنا که از این موضوع مطلع شوید که آیا امکان ادامه تحصیل در این رشته دانشگاهی در مقاطع بالاتر تحصیلی یعنی کارشناسی ارشد و دکتری وجود دارد یا خیر؟

یا این که اگر بخواهید برای تحصیل در این رشته تحصیلی در دانشگاه های خارجی اقدام کنید آیا این امکان برایتان وجود دارد یا این که نه این رشته در خارج از کشور ارائه نمی شود و یا دانشگاه های پذیرنده آن در سطح بالایی قرار ندارند؟ این ها همه موارد بسیار مهمی است که قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته در گروه های مختلف آزمایشی نباید از توجه به آن ها غافل شوید.

 

 

در مورد رشته های تحصیلی اطلاعات جمع آوری کنید

 

 

دانشگاه های روزانه، پیام نور، غیرانتفاعی و شبانه را بشناسید

شاید باور نکنید اما شناخت دانشگاه ها و کسب اطلاعاتی درست و موثق در رابطه با آن ها می تواند کمک بزرگی به شما در داشتن انتخاب رشته ای موفق داشته باشد. زیرا در غیر این صورت ممکن است مثل من عاقبت خوبی در انتظارتان نباشد و زحمات یک ساله تان به هدر برود. حتماً قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته در رابطه با دانشگاه های پذیرنده تحقیقات دقیق و مفصلی انجام دهید. از طریق شرکت در جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور آن هم از مشاوری حرفه ای و همه چیز دان می توانید اطلاعاتی را در این رابطه بدست آورید.

 

از مشاور انتخاب رشته کنکور خود مطمئن باشید

از دیگر موارد مهمی که برای داشتن انتخاب رشته ای موفق و درست باید به آن توجه لازم را مبذول دارید کسب اطلاعاتی در مورد نحوه و زمان اختصاص داده شده برای انتخاب رشته است. به این صورت که از طریق بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور از نحوه دقیق انجام انتخاب رشته و مراحلی که باید برای این امر طی کنید اطمینان حاصل کرده و از این موضوع مطلع شوید. البته به جز این مورد باید بدانید که چه زمانی می توانید برای انتخاب رشته اقدام کنید و مهلت اختصاص داده شده به این کار چقدر است.

 

اطلاعاتی را در مورد خوابگاه های دانشجویی و امکانات ارائه شده در دانشگاه ها بدست آورید

از مهم ترین موادی که قبل از انجام انتخاب رشته به هیچ وجه نباید از آن غافل شوید کسب اطلاعاتی در رابطه با امکانات ارائه شده در دانشگاه ها و همین طور خوابگاه هایی است که تحت نظر دانشگاه فعالیت می کنند. در صورتی که عزم خود را برای تحصیل در شهری خارج از محل زندگی خود گرفته اید و امکان تهیه مسکن را با توجه به گرانی های اخیر ندارید حتماً در رابطه با ارائه یا عدم ارائه خوابگاه توسط دانشگاه مورد نظرتان تحقیق کنید. حتی اگر لازم شد بازدیدی هم از خوابگاه ها و امکانات ارائه شده در دانشگاه مورد نظر به عمل آورید تا خیالتان از بابت امکانات ارائه شده در آن ها راحت باشد.

البته در حال حاضر با توجه به شیوع بسیار گسترده ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری کلاس های حضوری در دانشگاه ها نیازی به استفاده از خوابگاه نداشته و می توانید با خیال راحت در شهر محل سکونت خود درس بخوانید. اما خب به هر حال تا مدتی دیگر از این وضعیت خلاص می شوید و می توانید به روال عادی تحصیل برگردید.

 

استعدادیابی توسط مشاور انتخاب رشته کنکور

آیا تا به حال اسم تست های شخصیت شناسی و استعدادیابی به گوشتان خورده است؟ آیا اسامی این تست های معروف و کاربردی را شنیده اید؟ به کمک تست های شخصیت شناسی می توانید به شناخت خوبی از توانمندی ها و مهارت های فردی خود دست پیدا کرده و تصمیم بهتری برای انتخاب رشته خود بگیرید. در واقع، این تست ها که معمولاً در جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید به آن ها پاسخ بدهید به شما کمک می کند که بتوانید رشته تحصیلی مورد علاقه خود را راحت تر و بهتر بشناسید.

زیرا بسیاری از داوطلبان تا همان زمان انتخاب رشته هم به درستی نمی دانند که به چه رشته ای علاقه دارند و کدام یک از رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ها برایشان مناسب تر و بهتر است. اما به کمک انواع تست های شخصیت شناسی از جمله تست هالند دیگر مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

 

 

جهت آشنایی با تست استعدادیابی برای انتخاب رشته، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

تکنیک چیدمان مشاور انتخاب رشته شما مهم است!

یکی از موارد بسیار مهمی که بد نیست در رابطه با آن اطلاعاتی را بدست آورید در مورد چیدمان کلی انتخاب رشته های دانشگاهی است. به این صورت که باید بدانید ترتیب درج رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ها در فرم انتخاب رشته به چه شکل است و به چه صورت باید انجام شود. در رابطه با این موضوع باید عرض کنیم چیدمان کلی رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ها به این صورت است که در ابتدا باید رشته های خوش بینانه و در ادامه رشته های واقع بینانه و بدبینانه را درج کنید. دقت داشته باشید که این ترتیب بسیار مهم است و در صورت عدم توجه نمی توانید نتیجه خوبی را از انتخاب رشته خود به دست آورید.

داوطلبان می توانند با استفاده از سامانه تخصصی انتخاب رشته آکادمی ایران تحصیل، با بهترین مشاورین انتخاب رشته کشور در ارتباط باشند و از خدمات انتخاب رشته در این آکادمی استفاده نمایند؛ برای بهره مندی از خدمات انتخاب رشته در آکادمی ایران تحصیل روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

 

 

هزینه تحصیل و شهریه هر دانشگاه مهم است!

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از اقدام به انتخاب رشته کنکور و برای انتخاب بهترین رشته های دانشگاهی باید به آن توجه کنید در رابطه با شهریه اختصاص یافته برای ورود به هر یک از رشته های تحصیلی دانشگاهی در دانشگاه های غیردولتی است. البته این موضوع با توجه به افزایش شهریه های دانشگاه های شبانه، پیام نور و غیرانتفاعی در هر سال تحصیلی اهمیت بیشتری پیدا می کند. از این رو به مراتب باید از لیست جدیدترین شهریه های ثابت و متغیر دریافتی در هر کدام از این دانشگاه ها مطلع شوید. 

 

 

در رابطه با شهریه دانشگاه های غیردولتی اطلاع کسب کنید

 

نظر پدر و مادر داوطلب در مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

درست است که انتخاب رشته در نهایت به خود شما مربوط است ولی همواره به این نکته توجه داشته باشید که نظر پدر و مادرتان نیز باید توسط مشاور در زمان دریافت مشاوره انتخاب رشته دانشگاهی مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.

پدر و مادر با توجه به داشتن شناخت دقیق از شما می توانند اطلاعات خوبی را در اختیار مشاورتان قرار دهند و در زمینه داشتن انتخاب رشته ای معقول برای شما مؤثر باشند.

 

تحصیل در شهر دیگر و دوری از خانواده

از دیگر موارد قابل بررسی در زمان دریافت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی بحث امکان یا عدم امکان تحصیل داوطلب در شهر دیگری غیر از شهر محل سکونت وی است.

شاید برخی از داوطلبان تحمل دوری از خانواده و زندگی در شهر دیگر را نداشته باشند. از طرف دیگر، در مورد تحصیل در شهر دیگر مسائلی همچون عدم آشنایی با آداب و رسوم مردم آن منطقه، مسائل رفت و آمد و امنیت و همین طور بحث مالی را نیز باید در نظر گرفت.

 

بررسی های مشاوره انتخاب رشته کنکور اصولی

برای انتخاب بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری چند مورد بسیار مهم باید مورد بررسی قرار بگیرند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

شناسایی علایق و استعداد شما توسط مشاور تحصیلی برای انتخاب رشته

زمانی که با یک مشاور تحصیلی در جهت انتخاب رشته شروع به صحبت کردن می‌کنید در واقع قدم بزرگی برای انتخاب رشته خوب برداشته اید. معمولا نوجوان های ۱۸ ساله توانایی کافی برای شناسایی علایق و استعداد های خود نداشته و ممکن است بر اساس جو یا حرف های دیگرا انتخاب های غلطی انجام دهند. یک مشاور تحصیلی در اولین قدم شروع به تجزیه و تحلیل شخصیت شما کرده و علایق و استعداد های شما را بررسی می‌کند. در این روش ابتدا از شما آزمون های شخصیت شناسی گرفته شده تا تایپ شخصیتی شما به خوبی نشان داده شود. در سال های اخیر متاسفانه در ایران زیاد به این موضع که هر فرد چه نوع شخصیتی دارد توجه نمی‌شد.

و همه معمولا بر اساس منافع وارد حیطه رشته های تحصیلی و کاری می‌شدند. اما در جهان غرب با توجه به این تست بیشتر کارمند ها، دانشجویان و…. تقسیم بندی شده و نتایج واقعا شگفت آوری را ایجاد خواهند کرد. بیایید به شمل دقیق تری این موضوع را مورد بحث قرار دهیم. فردی که بر اساس استعداد و تایپ شخصیتی خود انتخاب رشته کرده و وارد بازار کار شود درست مانند پازلی است که در جای خود قرار گرفته و موجب رشد و تکمیل شدن زندگی خود و اطرافیان خواهد شد. اما برعکس فردی که تنها بر اساس منافع یا حرف دیگران این کار را انجام دهد علاوه بر این که مشکلات روحی زیادی را پیش رو خواهد داشت هیچگاه درون کار خود‌ موفق نشده و همیشه یک قدم عقب تر از بقیه خواهد بود.

 

تحلیل تست MBTI شما توسط مشاور

یکی از معروف ترین تست های شخصیت شناسی است که در بیشتر جهان کاربرد زیادی داشته و در جهان کار و تحصیل از این تست کمک زیادی می‌گیرند. در واقعا با انجام این تست مشاور تحصیلی تمامی استعداد ها، علایق، رشته هایی که باعث پیشرفت شما می‌شود، حتی نوع رفتار و اخلاق و شخصیت شما را بازگو کرده و به نوعی به شناخت ذهن شما خواهد رسید. خوشبختانه در سال های اخیر این تست در ایران کاملا مستند علمی بوده و در بیشتر مراکز مشاوره از ام استفاده میشود.

نتایج کلی این آزمون در ۱۶ تایپ شخصیتی آمده است که استعداد یابی افراد را برعهده داشته و شما قادر هستید با استفاده از آن بهترین انتخاب رشته را داشته باشید. زیرا شما را دقیقا جایی می‌گذارد که باید باشید.

 

انتخاب رشته همراه با مشاورتان

استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاه اهمیت فوق العاده ی برای داوطلبان دارد.

با توجه به اهمیت بالای خدمات انتخاب رشته برای اکثریت افراد جامعه، اشتیاق و شوق این افراد برای انجام انتخاب رشته می تواند به آنان کمک کند تا سرنوشت خود را تعیین نمایند و هر گونه اشتباهی در این زمینه می تواند سرنوشت آنان را تحت تاثیر خود قرار دهد.

یکی از سوالات مطرح شده به وسیله داوطلبان در مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به موضوع تاثیر سهمیه ها باز می گردد.

به عنوان مثال به چه میزان یک سهمیه برای دو فرد با رتبه یکسان می تواند در قبولی آن ها در رشته های انتخابی تاثیر گذار باشد؟

و یا از جمله سوالاتی که مطرح می نمایند مربوط به صحیح یا غلط بودن انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت و موکول نمودن برخی از رشته ها به زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری است.

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را با مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به طور مفصل و کامل آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که حتما در زمان انتخاب رشته از یک مشاور خوب و با تجربه کمک بگیرید. زیرا، ممکن است که از یک فردی کمک بگیرید که تخصص کافی نداشته باشد و این امر منجر به شکست شما در انتخاب رشته شود. به همین دلیل، حتما در هنگام انتخاب مشاور، دقت کنید تا تمامی ویژگی های ذکر شده را داشته باشد. مشاوران ما در ایران تحصیل با داشتن چندین سال سابقه درخشان، می توانند به شما عزیزان در این زمینه یاری رسانند. کافی است تا با ما تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. مشاوران ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ داده و شما را یاری خواهند کرد. 

 

 

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

 

 

 

4.7/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری را از چه فردی باید دریافت کرد؟ 

بهترین مشاوره انتخاب رشته انتخاب رشته کنکور سراسری را باید از فردی متعهد و متخصص در زمینه انتخاب رشته و شخصی با سابقه کاری طولانی دریافت کنید.

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور کیست؟ 

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور فردی است که با تمام اصول و فوت و فن انتخاب رشته آشنایی داشته باشد و اطلاعات خوبی را در مورد رشته ها و دانشگاه ها به شما بدهد.

انتخاب رشته کنکور سراسری در کدام سایت ها انجام می شود؟ 

برای داشتن بهترین انتخاب رشته کنکور سراسری باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. روناک
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

  سلام وقت بخیر ببخشید با رتبه نزدیک ب ۱۱ هزار منطقه ۱ انسانی میشه حسابداری قبول شد؟

  • maleki
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقت بخیر
   ظرفیت های رشته ها در هر سال متفاوت است.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. نسترن
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۲

  رتبه من ۲۰هزار از ریاضی وهنر هم۴۲هزار هست بار این رتبه کجا دانشگاه قبول میشم

  • hedayati
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر
   جهت مشاوره دقیق با مجموعه تماس بگیرید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور