تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
بهترین مشاوره تحصیلی در تهران

بهترین مشاوره تحصیلی در تهران

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲۴
بهترین مشاوره تحصیلی در تهران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

این روزها بسیاری از افراد به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی در تهران هستند تا بتوانند با استفاده از آن به هدف های خود نزدیک تر شوند به مقصود خود برسند. این نکته را در نظر داشته باشید یک مشاور می تواند تاثیر فوق العاده ای بر روی شما بگذارد و مسیر را برای شما هموارتر کند. مراکز زیادی در تهران وجود دارند که مشاوره تحصیلی ارائه می کنند اما تمامی آنها کیفیت لازم را ندارند و امکان دارد شما را از هدف خود دور کنند. به همین دلیل در این مقاله علاوه بر توضیح ویژگی های مشاوره خوب، بهترین مشاوره کنکور تهران را به شما معرفی خواهیم کرد تا با کمک بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران، درست ترین انتخاب را داشته باشید.

مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل با کمک بهترین مشاوران ایران شما داوطلبان عزیز را راهنمایی کرده و با پشتیبانی 24 ساعته تمامی سوالات شما را پاسخ می دهند. برای برقراری ارتباط با بهترین مشاوران تحصیلی در تهران، کافی است بر روی لینک کلیک کرده و وارد سامانه مشاوره تحصیلی شوید. 

بهترین مشاوره تحصیلی در تهران

 

مشاوره تحصیلی چیست؟

قبل از اینکه به معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در تهران بپردازیم بهتر است بدانید مشاوره تحصیلی چیست؟ در گام اول بهتر است ذکر کنیم که یک مشاوره تحصیلی اطلاعات لازم برای اینکه موفقیت تحصیلی داوطلب افزایش پیدا کند را به متقاضی ارائه می دهد. در واقع بهتر است بدانید که مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان بسیار مفید می باشد. مخصوصاً داوطلبانی که قصد دارند در کنکور و ورود به دانشگاه ها موفق شوند به سراغ مشاوره تحصیلی می رود. یک مشاور تحصیلی سواد کافی و تجربه منحصر به فردی دارد که می تواند با اتکا به سواد و تجربه خود موفقیت تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان را به صورت چشمگیری افزایش دهد.

 

اطلاعیه

یک مشاور تحصیلی نیاز نیست سن زیادی داشته باشد در واقع تنها کافی است سواد و تجربه کافی را داشته باشد.

 

مشاوره تحصیلی چه کمکی به داوطلب می کند؟

اگر بخواهیم اطلاعاتی را در مورد این مسئله مطرح کنیم بهتر است بدانید یک مشاوره تحصیلی در زمینه های مختلف همچون درمان کمال طلبی، درمان اضطراب امتحان، اصلاح مکان مطالعه، کاهش حواس پرتی و افزایش تمرکز، تقویت حافظه، انتخاب رشته تحصیلی در دانشگاه، انتخاب رشته تحصیلی در دبیرستان، روشهای یادگیری، کاهش استرس، تنظیم خواب و غیره می تواند به داوطلب کمک شایانی کند.

 

مشاوره کنکور چه کمکی به داوطلب می کند

 

ویژگی های بهترین مشاور تحصیلی در تهران

در این مقاله قصد داریم به ویژگی‌های بهترین مشاوره کنکور تهران اشاره کنیم زیرا دانستن این ویژگی ها می تواند به شما کمک کند تا از یک مشاور تحصیلی خوب استفاده کنید و به هدف خود نزدیکتر شوید. در گام اول باید بدانید شرکتی که در حوزه مشاوره تحصیلی فعالیت می‌کند باید از مشاورانی که از نگرش مثبت برخوردار هستند استفاده کند. در واقع اگر مشاور بتواند نگرش مثبت خود را به داوطلب منتقل کند توانسته بخش اعظمی از مشکلات را حل نماید. در واقع ایجاد انگیزه برای تلاش کردن و کسب موفقیت می‌تواند به داوطلب کمک کند تا به آینده ای روشن ایمان داشته باشد. البته شخصیت درست، سلامتی جسمی و روانی جزوه ویژگی هایی است که باید یک مشاور تحصیلی داشته باشد.

آکادمی ایران تحصیل با ارائه بهترین برنامه های تخصصی کنکور و بهره گیری از بهترین مشاوران، قبولی داوطلبان را در کنکور سراسری تضمین کرده و تمامی سوالات و مشکلات داوطلبان را رفع می کنند. برای برقراری ارتباط کافی است تا بر روی لینک کلیک کرده و وارد سامانه مشاوره شوید. 

ویژگی های بهترین مشاور تحصیلی در تهران

 

 

در مرحله بعد باید به سراغ تخصص مشاور برویم، توجه داشته باشید یک مشاوره تحصیلی در حوزه کاری خود باید کامل باشد البته نیاز نیست نابغه باشد برای مثال ما به مشاوری نیاز نداریم که بتواند تدریس فیزیک را مانند انیشتین انجام دهد. اما این که بتواند تمامی موارد را به درستی به داوطلب خود منتقل کند یک ویژگی منحصر به فرد محسوب می شود. ویژگی های دیگری هم وجود دارد که بهتر است به آنها اشاره کنیم. برای مثال یک مشاور خوب باید بتواند داوطلبان را دائماً به روز کند و مشوق اصلی داوطلبان باشد تا آنها به مقصد خود برسند. از سوی دیگر باید بتواند حس خلاقیت را در داوطلبان خود ایجاد نماید، در مجموع هزاران ویژگی وجود دارد که می‌توان به آن اشاره کرد اما مواردی که در این بخش از مقاله ذکر کردیم جزو ویژگی های اصلی بهترین مشاوره کنکور تهران است.

 

اطلاعیه

از مراکز مشاوره ای که یک مشاور معروف دارند و از دستیاران بی تجربه استفاده می کنند خدمات دریافت نکنید چون می توانند باعث نابودی آینده شما شوند.

 

دلیل استفاده از مشاوره تحصیلی چیست؟

بسیاری از افراد نمی دانند که چرا باید از مشاوره تحصیلی استفاده کنند. به همین دلیل در گام اول باید این مسئله را برای خود روشن کنید. نکته‌ای که باید آن را مد نظر قرار دهید، در رابطه با موضوعی است که مایلید برای آن به انجام مشاوره بپردازید؟ شما در چه مقطعی مشغول به تحصیل می‌باشید؟ موفقیت محصلان تهران در هر مقطعی راه‌های مخصوص به خود را خواهد داشت که هر فرد باید از فنون و روش‌های آن آگاه شود. مشاوره تحصیلی موارد زیادی را شامل می‌گردد. به عنوان مثال یکی از دغدغه‌هایی که والدین و دانش آموزان مقطع ابتدایی تهران دارند، پذیرش در آزمون تیزهوشان دانست. 

ورود به مدارس نمونه دولتی تهران و همچنین مدارس شاهد، از جمله مواردی است که دانش آموزان عزیز بسیار بدان علاقه مند می‌باشند. به همین دلیل، پیدا کردن بهترین مشاوران تحصیلی می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید. در بررسی بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در تهران به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ نباید منکر زحمات و همچنین تخصص مشاورین خصوصی شویم. اما نکته‌ای که ذکر آن شاید خالی از لطف نباشد، به موضوع خصوصی بودن و عدم نظارت دولت بر این مراکز تهران باز می‌گردد.

 

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران

زیرکانه و هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در تهران که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید. اگر شما دانش‌ آموزی در تهران هستید، تنها یک‌بار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان تهران و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان در کنار شما خواهیم بود. اگر شما داوطلب کنکور می‌باشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را بین دیگر داوطلبان در تهران تضمین نمایید.

استفاده از خدمات بهترین مشاوران تحصیلی موجب می‌شود که با توجه به رتبه خود، در بهترین رشته پذیرفته شوید.

چنانچه مایل به مشاوره انتخاب رشته در تهران می باشید، بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری را می‌توانیم برای شما داشته باشیم. برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران و مشاوره تحصیلی حضوری تهران می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید. 

معرفی بهترین مشاور تحصیلی در تهران

بهترین مشاوران کنکور تهران

آنچه بهترین مشاوران کنکور تهران به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. برای مثال می توان به مشاوره کنکور تهران اشاره نمود.  متخصصین مشاوره تحصیلی به شما کمک می نمایند تا در مرحله ابتدایی به انجام استعدادیابی و کشف رغبت شما بپردازند. آزمون هایی که در این رابطه از داوطلبان تهران گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند.

یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در تهران به شما کمک می کند تا در هر رشته ای که مشغول به تحصیل می باشید، بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد شوید.  به عنوان مثال، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز تهران برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی تهران به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

مرکز مشاوره در تهران، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در تهران برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید.  به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در تهران استفاده نمایید. کاهش استرس و همچنین برنامه ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در مراکز مشاوره تهران بدان خواهند پرداخت.

 

بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور

 

تمایز ایران تحصیل با سایر مراکز مشاوره تحصیلی چیست؟

مشاوره تحصیلی ایران تحصیل تمایز زیادی با سایر مراکز مشاوره تحصیلی دارد زیرا به کار خود متعهد است و تمام تلاش خود را می کند تا بهترین مشاوره را به داوطلب ها ارائه کند. این مشاوره تحصیلی در صورت بروز هر مشکلی برای محصل وارد عمل می‌شود و مانند یک دوست مهربان و دلسوز در صدد حل مشکلات او برمی‌آید. چون مشکلات شخصی و خانوادگی به راحتی می‌تواند بر روند تحصیل محصل تاثیر منفی بگذارد و او را از درس خواندن باز دارد. چنین مشکلاتی مانند سدی بر سر راه فرد قرار می‌گیرد پس باید از سر راه برداشته شود.

مشاوران تحصیلی ایران تحصیل می‌کوشند تا با ایجاد رابطه‌ای صمیمانه و دو جانبه به دانش‌آموزان در بررسی مشکلاتشان از جوانب و دیدگاه‌های مختلف کمک کنند. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی وارد شوید.

 

ایران تحصیل بهترین مشاور برای آزمون نظام مهندسی تهران

آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی تهران شرکت نمایند. باید از بهترین و جدید ترین منابع استفاده نمایند. امری که با توجه به برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در تهران به راحتی قابل دستیابی می باشد. ارائه نمونه سوالات را نیز، می توان از جمله مواردی دانست که به شما داوطلبان تهران کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در رشته خود فکر کنید و به آن دست یابید.

 

اخبار پیرامون بهترین مشاوره تحصیلی در تهران

فعالیت ۲۷۰ مرکز تحصیلی تربیتی بهزیستی برای کمک داوطلبان کنکور 

کارشناس مسئول خط مشاوره تلفنی سازمان بهزیستی کشور از فعالیت ۲۷۰ مرکز تخصصی تحصیلی تربیتی در کشور خبر داد 

کسب نتایج مثبت برای افرادی که از مشاوره تحصیلی استفاده کردند

بر اساس اعلام خبر گذاری ایسنا افرادی که در سال‌های جاری از مشاوره تحصیلی استفاده کردند توانسته اند نتایج منحصر به فردی را به دست بیاورند.

بهترین مشاوره تحصیلی در تهران کجاست؟

خلاصه مطلب

در این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به بهترین مشاوره تحصیلی در تهران در اختیار شما قرار دادیم. در واقع در حال حاضر شما اطلاعات دقیق نسبت ویژگی های بهترین مشاور تحصیلی در تهران در اختیار دارید و به راحتی می توانید بعد از آشنایی با بهترین مراکز مشاوره تحصیلی در تهران یکی از آنها را انتخاب کرده و از مشاوره تحصیلی استفاده کنید. البته در این مقاله ما وجه تمایز وب سایت ایران تحصیل که یکی از بهترین مراکز مشاوره تحصیلی در ایران است را ذکر کردیم زیرا وجه تمایز آن با دیگر مراکز مشاوره تحصیلی بسیار زیاد می باشد. در نهایت امیدواریم محتویات موجود این مقاله بتواند به شما کمک کند تا بهترین مشاوره تحصیلی را دریافت کنید.

 

 

برای دانلود فایل PDF این مقاله بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

 

 

 

 

5/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

داوطلبان جهت دریافت مشاوره در چه ساعت یا روزهایی می توانند تماس بگیرند؟

برای دریافت مشاوره محدودیتی وجود ندارد و شما میتوانید بر اساس نیاز خود مشاوره دریافت کنید.

آیا مشاوره محدود به گرایش یا مقطع خاصی است؟

تمامی مقاطع و رشته ها میتوانند از مشاوره تحصیلی استفاده کنند.

چگونه به یک مشاوره تحصیلی خوب مراجعه کنیم؟

ویژگی هایی که یک مشاوره خوب باید داشته باشد در مقاله ذکر شده است که میتوانید از آن استفاده نمایید.

 

 

نظرات

 1. نازنین
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

  سلام بنظرتون میتونم ازمون دهم ب دوازدهم رو بصورت جهشی بدم؟
  منظور اینکه درصد سختیش چجوریه و برای رشته انسانی چه چیز هایی مهمه؟

  • behrouzi
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام روزتون بخیر برای اطلاع از درس های مهم انسانی مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید

 2. فاطمه آینه وند
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام
  ببخشید با معدل دیپلم ۱۸ دانشگاه دولتی تو تهران یا کرج میشه رفت ؟
  معدل دهمم ۱۶،۶۸
  معدل یازدهمم ۱۸،۰۱
  معدلم دوازدهمم ۱۹،۳۱
  شده بود
  رشتم معماریه

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر احتمال پایین وجود دارد

 3. فاطمه آینه وند
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام
  ببخشید با معدل دیپلم ۱۸ دانشگاه دولتی تو تهران یا کرج میشه رفت ؟
  معدل دهمم ۱۶،۶۸
  معدل یازدهمم ۱۸،۰۱
  معدلم دوازدهمم ۱۹،۳۱
  شده بود

 4. خاطره احمدی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۴

  سلام من شنیدم اینجا به سرعت به سوالاتمون پاسخ میدن من دیپلم معماری دارم معدل دیپلمم شده ۱۷،۹۰ میخواستم بپرسم میتونم دانشگاه ولیعصر و یا دانشگاه کرج دولتی قبول بشم خواهش میکنم بهم جواب بدین خیلی دنبال این جواب هستم 🙏🙏🙏🙏

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ورود به رشته معماری دانشگاه دولتی باید از طریق سایت سازمان سنجش و دفترچه مربوطه اقدام به ثبت نام کنید و در صورت ارائه شدن شانس قبولی دارید ولی برای اطلاع از زمان ثبت نام با مشاورین مرکز مشورت کنید موفق باشید

 5. سلاله عابدی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام ببخشید من دوازدهم رشته معماری داخلی هستم و میخواستم بپرسم با معدل دیپلم بین ۱۷،۸۰ تا معدل ۱۸ میتونم در دانشگاه فنی حرفه ای دولتی ولیعصر تهران یا کرج قبول بشم ،{ دولتی } چند درصد احتمال قبولی دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   با سلام.معدل قبولی دانشگاه های مذکور هر ساله متفاوت است.جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی دقیق تر شرایط با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 6. مریم
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۶

  حدود چقدر طول میکشد جواب بدهید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر
   تماس بگیرین پاسخ میدیم

   • خاطره احمدی
    ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۷

    سلام من شنیدم اینجا به سرعت به سوالاتمون پاسخ میدن من دیپلم معماری دارم معدل دیپلمم شده ۱۷،۹۰ میخواستم بپرسم میتونم دانشگاه ولیعصر و یا دانشگاه کرج دولتی قبول بشم خواهش میکنم بهم جواب بدین خیلی دنبال این جواب هستم 🙏🙏🙏🙏

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

     با سلام.معدل لازم برای قبولی همواره یکسان نمیباشید.جهت کسب اطلاعات در خصوص دوره ها و دانشگاه ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • محمد شیخی
    ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

    سلام ببخشید من دوازدهم رشته معماری داخلی هستم و میخواستم بپرسم با معدل دیپلم بین ۱۷،۸۰ تا معدل ۱۸ میتونم در دانشگاه فنی حرفه ای دولتی ولیعصر تهران یا کرج قبول بشم ،{ دولتی } چند درصد احتمال قبولی دارم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۴

     شانس قبولی به عوامل مختلفی مثله ظرفیت هر دانشگاه و بقیه داوطلبان و … ربط دارد

 7. مریم ضرغام فرد
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام ببخشید من دوازدهم رشته معماری داخلی هستم و میخواستم بپرسم با معدل دیپلم بین ۱۷،۸۰ تا معدل ۱۸ میتونم در دانشگاه فنی حرفه ای دولتی ولیعصر تهران یا کرج قبول بشم ، چند درصد احتمال قبولی دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر قبولی در این دانشگاهها بسته به طراز و رتبه کنکور دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 8. مریم ضرغام فرد
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام ببخشید من دوازدهم رشته معماری داخلی هستم و میخواستم بپرسم با معدل دیپلم بین ۱۷،۸۰ تا معدل ۱۸ میتونم در دانشگاه فنی حرفه ای دولتی ولیعصر تهران یا کرج قبول بشم ،{ دولتی } چند درصد احتمال قبولی دارم؟

 9. سارینا
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام من مشاوره مجموعه ایران تحصیل میرفتم و برنامه ی مطالعاتی و اردوهاشون باعث شد من نتیجه ی خوبی بگیرم واقعا راضی بودم

 10. سما
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

  اموزشگاه فرزانه بیست که تو کرجه یکی از بهتریناست هم از نظر مشاوره و هم از اساتید👍🏻👍🏻من خودم واقعا جواب گرفتم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام بله خوبه

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام ممنون

 11. سارا خدابنده
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام با توجه به تجربه ای که داشتم بهترین مرکز آموزشی کنکور فرزانه بیست هستش من تونستم با کمک استاد خوبم اقای فراهانی توی بهترین دانشگاه قبول بشم .وموفقیتم مدیون ایشون هستم .

 12. شیرین
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۲

  آموزشگاه ایران تحصیل کلاس ریاضی ویژه داره که مدرسش به سبک داستانی تدریس میکنن

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور