تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
بهترین مشاوره تحصیلی در تهران

بهترین مشاوره تحصیلی در تهران

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲۲
بهترین مشاوره تحصیلی در تهران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نقش مشاوره تلفنی کنکور سراسری تهران برای موفقیت شما در هر آزمونی بسیار مهم و کاربردی خواهد بود اما پیدا کردن بهترین مشاوره تحصیلی در تهران هم بی تاثیر نخواهد بود.

با توجه به مراکز مشاوره بدون مجوزی که در تهران بسیار گسترش یافته اند یافتن یک مشاوره تحصیلی دانشگاهی در تهران که بتواند مشاوره تضمینی کنکور و دیگر امور تحصیلی خود را با این مرکز در میان بگذارید کمی دشوار خواهد شد اما هیچ جای نگرانی نیست!

جهت دریافت بهترین مشاوره تحصیلی می توانید با متخصصان و مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در تهران – مشاوره با بهترین مشاوران کنکور در تهران و مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد با ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099075307(تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

معرفی بهترین مراکز مشاوره تحصیلی تهران

امروز قصد داریم به سوالات مکرری مثل مشاوره کنکور در تهران کجاست؟ شماره مشاوره تحصیلی در تهران چند است؟ یا معرفی یک مشاوره تحصیلی خوب در تهران پاسخ دهیم و بهترین مشاوران کنکور در تهران را به شما معرفی کنیم تا روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور را نیز به شما معرفی کنند. با ما همراه باشید!

قبل از اینکه به معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در تهران بپردازیم، نکته‌ای که باید آن را مد نظر قرار دهید، در رابطه با موضوعی است که مایلید برای آن به انجام مشاوره بپردازید؟

شما در چه مقطعی مشغول به تحصیل می‌باشید؟ موفقیت محصلان تهران در هر مقطعی راه‌های مخصوص به خود را خواهد داشت که هر فرد باید از فنون و روش‌های آن آگاه شود.

مشاوره تحصیلی موارد زیادی را شامل می‌گردد. به عنوان مثال یکی از دغدغه‌هایی که والدین و دانش آموزان مقطع ابتدایی تهران دارند، پذیرش در آزمون تیزهوشان دانست. 

 

تماس با بهترین مشاوره تحصیلی در تهران

 

یا ورود به مدارس نمونه دولتی تهران و همچنین مدارس شاهد، ازجمله مواردی است که دانش آموزان عزیز بسیار بدان علاقه مند می‌باشند. به همین دلیل، پیدا کردن بهترین مشاوران تحصیلی می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید.

در بررسی بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در تهران به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ نباید منکر زحمات و همچنین تخصص مشاورین خصوصی شویم. اما نکته‌ای که ذکر آن شاید خالی از لطف نباشد، به موضوع خصوصی بودن و عدم نظارت دولت بر این مراکز تهران باز می‌گردد.

خوشبختانه مفتخریم بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران را مرکز مشاوره دولتی ایران تحصیل معرفی نماییم که با گردآوری برترین مشاوران تحصیلی کشور در تمامی مقاطع آماده ارائه خدمات به همه در تمامی نقاط کشور می باشد.

 

ورود به سامانه ثبت نام azmoon.org و اطلاع از رشته های بدون آزمون تهران

 

معرفی بهترین مشاوره تحصیلی

بهترین مشاوره تحصیلی در تهران چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ به نکات مهم در زمینه انتخاب مشاور تحصیلی خوب در تهران توجه داشته باشید.

انسان‌ها، یادگیری آنان، اهداف، استعداد و همچنین هوش و دیدگاه متفاوتی دارند. بنابراین چنانچه در انتخاب مشاور تحصیلی انتخاب رشته و مشاوره و برنامه ریزی توجه کافی نداشته باشیم، نتیجه‌ای جز تلف کردن وقت، هدر رفتن انرژی و همچنین هزینه برای مراجعین نخواهد داشت.

شرایطی را تصور نمایید که در آن داوطلبان تهران در سال‌های گذشته نتوانسته‌اند موفقیت مطلوب را کسب نمایند و به همین دلیل دچار افسردگی شده‌اند.

آنچه بهترین مشاوره تحصیلی انجام می‌دهد، ابتدا کار کردن بر روی احساس شکست محصلان تهرانی و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب می باشد که صورت پذیرفته است و در نهایت تلاش برای رفع آنها و کمک به موفقیت وی است.

اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی آید، به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی و همچنین کمک مشاور می‌باشد.

حال اگر همین مشاور در تهران نتواند به او کمک نماید، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده می‌گردد. بدین معنا که او دچار یاس خواهد شد و هرگز به موفقیت و تلاش امیدی نخواهد داشت.

 

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران

 

بهترین مشاوران کنکور تهران

 

زیرکانه و هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در تهران که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید.

اگر شما دانش‌آموزی در تهران هستید، تنها یک‌بار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان تهران و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان در کنار شما خواهیم بود.

اگر شما داوطلب کنکور می‌باشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را بین دیگر داوطلبان در تهران تضمین نمایید.

استفاده از خدمات بهترین مشاوران تحصیلی موجب می‌شود که با توجه به رتبه خود، در بهترین رشته پذیرفته شوید. چنانچه مایل به مشاوره انتخاب رشته در تهران می باشید، بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری را می‌توانیم برای شما داشته باشیم.

برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران و مشاوره تحصیلی حضوری تهران می‌توانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید. 

 

جهت اطلاع از شرایط تهران و ضوابط ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور در تهران روی موضوع کلیک کنید.

 

بهترین مشاوران کنکور تهران

آنچه بهترین مشاوران کنکور تهران به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. برای مثال می توان به مشاوره انتخاب رشته در تهران اشاره نمود.

متخصصین مشاوره تحصیلی به شما کمک می نمایند تا در مرحله ابتدایی به انجام استعدادیابی و کشف رغبت شما بپردازند. آزمون هایی که در این رابطه از داوطلبان تهران گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند.

 

خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در تهران شامل تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی مواردی که هر فرد در هر پایه ای بدان نیازمند می باشد، می گردد.

 

یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در تهران به شما کمک می کند تا در هر رشته ای که مشغول به تحصیل می باشید، بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد شوید.

به عنوان مثال، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز تهران برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی تهران به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

 

دریافت بهترین مشاوره تحصیلی

 

مرکز مشاوره در تهران، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در تهران برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید.

به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در تهران استفاده نمایید.

کاهش استرس و همچنبن برنامه ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در مراکز مشاوره تهران بدان خواهند پرداخت.

 

بهترین مشاوره تحصیلی در تهران ایران تحصیل

آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی تهران شرکت نمایند. باید از بهترین و جدید ترین منابع استفاده نمایند. امری که با توجه به برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در تهران به راحتی قابل دستیابی می باشد.

ارائه نمونه سوالات را نیز، می توان از جمله مواردی دانست که به شما داوطلبان تهران کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در رشته خود فکر نمایید.

اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری در تهران می باشید و نیاز به مشاوره تحصیلی دکتری دارید، می توانید با کمک مشاوران تحصیلی در تهران به بهترین وجه از منابع، تعداد سوالات، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور دانشگاه تهران آگاه گردید.

به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوران تحصیلی کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از بهترین مشاوره تحصیلی، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران، مشاوره انتخاب رشته آنلاین و hoosh.medu.ir با مرکز مشاوره ایران تحصیل تهران تماس بگیرید.

9099075307 در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط

مشاوره کنکور

dipcode.medu.ir

ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

ثبت نام کارشناسی ارشد به شرط معدل

azmoon.medu.ir

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر

پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

مشاوره رایگان کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

 ثبت نام مدارس امین تهران

مشاوره تحصیلی سازمان سنجش

ثبت نام مدارس شاهد

بهترین مشاوره تحصیلی در تهران

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

داوطلبان جهت دریافت مشاوره در چه ساعت یا روزهایی می توانند تماس بگیرند؟

جهت دریافت مشاوره هیچ گونه محدودیتی وجود نداشته و داوطلبان عزیز جهت دریافت پاسخ سوالات خود در هر ساعتی می توانند با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایند.

آیا مشاوره محدود به گرایش یا مقطع خاصی است؟

خیر. در هر مقطعی و هر رشته ای که تحصیل می کنید می توانید از خدمات مشاوره ای ما بهره مند گردید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. فاطمه آینه وند
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام
  ببخشید با معدل دیپلم ۱۸ دانشگاه دولتی تو تهران یا کرج میشه رفت ؟
  معدل دهمم ۱۶،۶۸
  معدل یازدهمم ۱۸،۰۱
  معدلم دوازدهمم ۱۹،۳۱
  شده بود
  رشتم معماریه

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر احتمال پایین وجود دارد

 2. فاطمه آینه وند
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام
  ببخشید با معدل دیپلم ۱۸ دانشگاه دولتی تو تهران یا کرج میشه رفت ؟
  معدل دهمم ۱۶،۶۸
  معدل یازدهمم ۱۸،۰۱
  معدلم دوازدهمم ۱۹،۳۱
  شده بود

 3. خاطره احمدی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۴

  سلام من شنیدم اینجا به سرعت به سوالاتمون پاسخ میدن من دیپلم معماری دارم معدل دیپلمم شده ۱۷،۹۰ میخواستم بپرسم میتونم دانشگاه ولیعصر و یا دانشگاه کرج دولتی قبول بشم خواهش میکنم بهم جواب بدین خیلی دنبال این جواب هستم 🙏🙏🙏🙏

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ورود به رشته معماری دانشگاه دولتی باید از طریق سایت سازمان سنجش و دفترچه مربوطه اقدام به ثبت نام کنید و در صورت ارائه شدن شانس قبولی دارید ولی برای اطلاع از زمان ثبت نام با مشاورین مرکز مشورت کنید موفق باشید

 4. سلاله عابدی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام ببخشید من دوازدهم رشته معماری داخلی هستم و میخواستم بپرسم با معدل دیپلم بین ۱۷،۸۰ تا معدل ۱۸ میتونم در دانشگاه فنی حرفه ای دولتی ولیعصر تهران یا کرج قبول بشم ،{ دولتی } چند درصد احتمال قبولی دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   با سلام.معدل قبولی دانشگاه های مذکور هر ساله متفاوت است.جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی دقیق تر شرایط با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 5. مریم
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۶

  حدود چقدر طول میکشد جواب بدهید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر
   تماس بگیرین پاسخ میدیم

   • خاطره احمدی
    ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۷

    سلام من شنیدم اینجا به سرعت به سوالاتمون پاسخ میدن من دیپلم معماری دارم معدل دیپلمم شده ۱۷،۹۰ میخواستم بپرسم میتونم دانشگاه ولیعصر و یا دانشگاه کرج دولتی قبول بشم خواهش میکنم بهم جواب بدین خیلی دنبال این جواب هستم 🙏🙏🙏🙏

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

     با سلام.معدل لازم برای قبولی همواره یکسان نمیباشید.جهت کسب اطلاعات در خصوص دوره ها و دانشگاه ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • محمد شیخی
    ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

    سلام ببخشید من دوازدهم رشته معماری داخلی هستم و میخواستم بپرسم با معدل دیپلم بین ۱۷،۸۰ تا معدل ۱۸ میتونم در دانشگاه فنی حرفه ای دولتی ولیعصر تهران یا کرج قبول بشم ،{ دولتی } چند درصد احتمال قبولی دارم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۴

     شانس قبولی به عوامل مختلفی مثله ظرفیت هر دانشگاه و بقیه داوطلبان و … ربط دارد

 6. مریم ضرغام فرد
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام ببخشید من دوازدهم رشته معماری داخلی هستم و میخواستم بپرسم با معدل دیپلم بین ۱۷،۸۰ تا معدل ۱۸ میتونم در دانشگاه فنی حرفه ای دولتی ولیعصر تهران یا کرج قبول بشم ، چند درصد احتمال قبولی دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر قبولی در این دانشگاهها بسته به طراز و رتبه کنکور دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 7. مریم ضرغام فرد
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام ببخشید من دوازدهم رشته معماری داخلی هستم و میخواستم بپرسم با معدل دیپلم بین ۱۷،۸۰ تا معدل ۱۸ میتونم در دانشگاه فنی حرفه ای دولتی ولیعصر تهران یا کرج قبول بشم ،{ دولتی } چند درصد احتمال قبولی دارم؟

 8. سارینا
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام من مشاوره مجموعه ایران تحصیل میرفتم و برنامه ی مطالعاتی و اردوهاشون باعث شد من نتیجه ی خوبی بگیرم واقعا راضی بودم

 9. سما
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

  اموزشگاه فرزانه بیست که تو کرجه یکی از بهتریناست هم از نظر مشاوره و هم از اساتید👍🏻👍🏻من خودم واقعا جواب گرفتم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام بله خوبه

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام ممنون

 10. سارا خدابنده
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام با توجه به تجربه ای که داشتم بهترین مرکز آموزشی کنکور فرزانه بیست هستش من تونستم با کمک استاد خوبم اقای فراهانی توی بهترین دانشگاه قبول بشم .وموفقیتم مدیون ایشون هستم .

 11. شیرین
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۲

  آموزشگاه ایران تحصیل کلاس ریاضی ویژه داره که مدرسش به سبک داستانی تدریس میکنن

ایران تحصیل
تماس با مشاور