تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی + ارتباط مستقیم با رتبه های برتر و اساتید

مشاوره تحصیلی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

وجود مشاوره تحصیلی در همه مقاطع و در هر زمینه ای بسیار مهم و حیاطی می باشد به طور که امروزه با پیشرفت بسیار زیاد و بالا رفتن سطح زندگی، افراد وقت کمتری برای انجام کارهای خود دارند. از این رو اشتباه در امور تحصیلی در برخی اوقات ممکن است جبران ناپذیر باشد. امروزه بسیاری از خانواده ها درگیر آزمون های تیزهوشان و یا کنکور فرزندانشان می باشند و فرصتی برای مراجعه حضوری برای مشاوره تحصیلی مدرسه، دانشگاهی و نظام وظیفه را ندارند. به همین دلیل، مشاوره تلفنی یا آنلاین می تواند گزینه بسیار مناسبی برای این افراد باشد. مشاوره تحصیلی مدرسه، دانشگاهی و نظام وظیفه امروزه نقش بسیار پر رنگ تری نسبت به گذشته دارد و بیشتر مورد توجه عموم قرار گرفته است. بسیاری از سایت ها وجود دارند که به صورت آنلاین در زمینه های مختلف به افراد مشاوره می دهند تا سهولت و راحتی را برای افراد فراهم کنند.

امروزه بر خلاف گذشته تمامی دانش آموزان و دانشجویان، در هر مقطعی از ابتدایی تا دکتری نیازمند مشاوره و راهنمایی برای برنامه ریزی درسی می باشند. این نوع مشاوره ها با مشاوره با افراد عادی بسیار متفاوت است. امروزه وجود مشاوره تحصیلی بسیار مورد اهمیت واقع شده است به طوری موفقیت تحصیلی با مشاوره درست و مفید مساوی می باشد. 

 آکادمی ایران تحصیل با همکاری بهترین مشاوران ایران و با بهره گیری از جدیدترین متدهای مشاوره، به صورت 24 ساعته فرایند تحصیلی داوطلبان عزیز را پشتیبانی کرده و قبولی شما را به صورت 100 درصدی تضمین می کند. برای دریافت مشاوره کافی است بر روی لینک زیر کلیک کرده و فرم مشاوره را پر نمایید. 

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی چیست؟

بسیاری از افرادی که تصمیم می­ گیرند تا در کنکور سراسری و یا هر آزمونی به موفقیت برسند، تصور می کنند با مطالعه زیاد می توانند حتما موفق شوند، اما ضروری است که مطالعه و کارهای شما همراه با برنامه ریزی باشد تا بتوانید به سمت موفقیت گام بردارید. مشاور تحصیلی می‌توانند کمک زیادی در این زمینه به شما بکند.

مشاوره تحصیلی به این دلیل می تواند یکی از عوامل موفقیت شما باشد که یک فرد با تجربه می ‌تواند در مورد تدوین یک برنامه مطالعاتی با شما صحبت کند و شما را آگاه سازد که نحوه اصولی برنامه ریزی به چه شکل است و شما با رعایت نکاتی که مشاور تحصیلی می گوید و داشتن همت و پشتکار می توانید به همه اهدافی که در سر دارید برسید.

همه ما در در طول شبانه روز 24 ساعت زمان داریم و علت این که بعضی از افراد موفقیت را تجربه می کنند و برخی از افراد هیچ زمانی گام مثبتی رو به جلو بر نمی دارند و همیشه درجا می زند ممکن است همین داشتن برنامه ریزی و کمک گرفتن از راهنمایی های مشاور تحصیلی باشد.

ضرورت استفاده از مشاوره تحصیلی

امروزه دنیای درس خواندن با قدیم و گذشته بسیار فرق کرده و استفاده از مشاوره تحصیلی جزو موارد جدانشدنی با موفقیت در هدف می باشد. سیستم زندگی افراد به نحوی شده است که تمام موفقیت و آینده خود را در قبولی رشته های عالی بهترین دانشگاه ها می بینند و ما کاری با درست و غلط بودن باور های عموم نداریم. ما قصد بر این داریم که افراد را با اهمیت دریافت مشاوره در تمامی مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، انتخاب رشته دبیرستان، مشاوره تحصیلی در مقطع کنکور، برنامه ریزی درسی، انتخاب رشته، دانشگاه، کنکور کارشناسی ارشد و حتی مشاوره کنکور دکتری آشنا کنیم. برای آشنایی با موارد نام برده، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

چرا از مشاوره تحصیلی نظام وظیفه و مدرسه استفاده کنیم؟

مشاوره در کل یک رابطه دو طرفه بین مشاور و فرد مراجعه کننده می باشد و هر دو باید وظایف تعریف شده شان را به طور کامل انجام دهند. اصول مهمی که برای مشاور وجود دارد، مساوی می باشد با اصول اخلاقی‌ و اصول حرفه ای که این اصول با توجه به نظارت نظام جمهوری اسلامی ایران و انجمن مشاوره آمریکا تعیین شده است. قبل از مراجعه به مشاور، فرد باید نکاتی را رعایت کند، این نکات شامل مواردی می باشد به طور مثال: زمانی که فرد سوالی داشت باید آن را به وضوح مطرح کند و یا صادقانه تمام موارد لازمه را ذکر کند و در صورت داشتن ابهام آن را مطرح کند تا مشاور بتواند به خوبی فرد را راهنمایی کند. در این مقاله قصد بر این داریم شما را با مشاوره تحصیلی بیشتر آشنا کنیم.

 

برای کسب اطلاعات درباره بهترین مشاوره تحصیلی در تهران وارد شوید.

 

مشاوره تحصیلی مدارس

یکی از اصلی ترین عوامل در پیشرفت تحصیلی و ارتقا سطح فکری و علمی، بهره مندی از مشاوره تحصیلی است. چنانچه به این موضوع مهم توجه کافی نشود، امکان دارد خسارات جبران ناپذیری شامل حال افراد شود که آینده تحصیلی وی را تحت تأثیر قرار دهد. آینده تحصیلی و شغلی افراد می تواند تمام جنبه های زندگی یک فرد را درگیر کند. برای جلوگیری از خسارت های ناشی از این دست مسائل، بهترین راهکار ممکن استفاده از مشاوره تحصیلی مناسب در زمینه­ علمی مربوطه است. انتخاب مشاور تحصیلی مجرب اولین قدم در این مسیر خواهد بود. اما مورد دیگری که در ارتباط با مراجعه والدین به مشاوران باید در نظر گرفته شود، توجه آن ها به مشاوره آنلاین است. با توجه به افزایش مشغله والدین و کمبود وقت، مناسب ترین گزینه پیشنهادی برای دسترسی سریع با حفظ زمان بیشتر و هزینه مناسب تر مشاوره آنلاین خواهد بود.

زمانی که با بسیاری از افراد موفق در حوزه های مختلف علمی بحث می کنیم، به مورد مشابهی برمی خوریم و آن هم کمک خواستن از یک فرد متخصص در حیطه مربوطه است. در واقع می توان گفت کمتر کسی می تواند با سطح دانش خود و بدون کمترین آگاهی از تجربیات افراد کارآزموده نسبت به زمینه کاری تصمیمات کاملاً درستی اتخاذ کند. با این تفاسیر انتخاب مشاوره تحصیلی درست می تواند نقش بسیار ارزشمندی را در موفقیت فرد ایفا نماید. همانطور که با کوچکترین خطایی این احتمال وجود دارد که آینده تحصیلی و شغلی فرد به خطر بیافتد، گزینش آگاهانه مشاور مجرب می تواند نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته باشد.

مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

استفاده از مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی شاید به نظر برخی خیلی مهم نباشد. چرا که بسیاری از افراد دروس ابتدایی را بسیار آسان و همانند نامش ابتدایی می دانند و نیاز به مشاوره تحصیلی در این مقطع را جدی نمی گیرند. اما باید دقت کنیم که امروزه تغییرات بسیار زیادی در سیستم آموزشی رخ داده است و نحوه درس دادن در این دوره تغییر کرده است. به طوری که والدین تحصیل کرده امروزه به سختی می توانند به فرزندانشان کمک و راهنمایی کنند. دقت بر این داشته باشید که پایه و اساس آموزش فرزندانتان در پایه ابتدایی شکل می گیرد. در صورتی که اگر از دوره ابتدایی درس خواندن را یاد نگیرند، می تواند آینده تحصیلی را با مشکل رو به رو کند. یک مشاور تحصیلی خوب در مقطع ابتدایی باید مواردی را در هنگام مشاوره و برنامه ریزی انجام دهد که برخی از آن ها شامل موارد زیر می باشند:

 • برنامه ریزی درسی مناسب سن و تحمل دانش آموز کم سن و سال ابتدایی تنظیم کند.
 • میزان و نحوه همراهی والدین را برای موفقیت تحصیلی در نظر گرفته و با والدین در این زمینه صحبت کند.
 • شیوه صحیح درس خواندن را به دانش آموز آموزش دهد.

تمامی موارد ذکر شده دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. پس بر این اساس استفاده از مشاوره تحصیلی قوی و کارآزموده می تواند در سرنوشت تحصیلی و شغلی آینده فرزندان ابتدایی نقش بسیار قابل توجهی دارد.

مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل برای هر یک از داوطلبان با کمترین هزینه، مناسب ترین برنامه را طراحی کرده و پس از آن به صورت 24 ساعته از او پشتیبانی می نمایند. برای دریافت برنامه مناسب خود می توانید بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد سامانه مشاوره شوید. 

حرفه ای ترین مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی در متوسطه اول

مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به طوری که می توان گفت پایه متوسطه اول، سرنوشت ساز است. زیرا دانش آموزان با تغییر مقطع تحصیلی خود مواجه می شوند و باید در سال نهم انتخاب رشته کنند. با وارد شدن به این مقطع دروسشان افزایش پیدا کرده و در ادامه سختی دروس روند صعودی دارد و تعداد واحد های درسی دانش آموزان نیز افزایش پیدا می کند. چون دانش آموزان وارد دوران بلوغ می شوند و نوع درس ها و شیوه آموزش نسبت به دوره ابتدایی فرق می کند تمامی این موارد باعث می شود تا دانش آموزان نیاز مبرم به مشاور آگاه و کار بلد داشته باشند.

مشاوره تحصیلی در متوسطه اول

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مشاوره انتخاب رشته نهم، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

افراد متقاضی کنکور سراسری در تیر ماه هر سال طی آزمون سراسری با یکدیگر رقابت می کنند. کسب موفقیت در کنکور سراسری و رسیدن به اهداف بلند مدت برای آینده ای بهتر مستلزم دانستن و داشتن مواردی چون منابع کنکور سراسری، بهره گیری از کتاب های کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی جامع برای رشته ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان است.

در کنکور سراسری، مشاوره برنامه ریزی درسی و تست زنی در کنکور سراسری، نحوه صحیح مطالعه دروس برای موفقیت در کنکور سراسری و مدیریت و کنترل زمان بسیار مهم است.

از سوی دیگر می دانیم که هیچ گاه نمی توان برای همه افراد یک نسخه مشابه را پیچید و برنامه ریزی برای هر شخص باید به صورت مجزا و با توجه به استعداد و توانایی افراد و زمانی که برای در طی روز صرف می کنند تفاوت دارد. اما یکسری نکات در رابطه با برنامه ریزی اصولی و صحیح وجود دارد که رعایت این اصول باعث هموار کردن مسیر موفقیت خواهد شد. اگر چه با داشتن برنامه ریزی مناسب و نحوه صحیح مطالعه دروس و داشتن منابع مفید می توان به هدف دست یافت، اما این امر بدون داشتن مشاوره تحصیلی میسر نخواهد بود.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری

یکی از مهم ترین تصمیماتی که محصلان در روند تحصیل خود باید اتخاذ کنند، انتخاب رشته ای است که توسط فرد انجام می شود و برای کنکور سراسری در آن رشته سنجیده خواهد شد. در این فرایند انتخاب یک مشاوره تحصیلی خوب بسیار موثر است و می تواند در آینده تحصیلی و شغلی فرد سهم بزرگی داشته باشد.

بر همین اساس اگر مشاوران تحصیلی کارآزموده همواره در هنگام انتخاب رشته کنار داوطلب باشند و در فرایند انتخاب مناسب، راهنمایی های مفیدی در اختیار فرد قرار دهند، به مراتب شانس موفقیت وی بالاتر از فردی خواهد بود که از دریافت مشاوره تحصیلی محروم است.  

اهمیت مشاوره تحصیلی در دانشگاه

یکی از موضوعاتی که همواره همه داوطلبان به نوعی با آن درگیرند، انتخاب دانشگاهی است که قرار است در آن مشغول به تحصیل شوند. همه داوطلبان مایلند در بهترین دانشگاه ها در کنار بهترین اساتید به تحصیل بپردازند. اما همیشه معروف ترین دانشگاه ها، بهترین دانشگاه در رشته های موجود نیست و گاهی در رشته ای خاص که شهرت چندانی ندارد، موفق تر عمل کرده است. بنابراین داشتن اطلاعات کافی در خصوص این دانشگاه ها با دریافت مشورت از مشاوران برجسته بسیار مفید خواهد بود.

در گذشته شاید تعداد کمی از دانش آموزان بعد از دریافت مدرک دیپلم برای شرکت در کنکور و ورود به دانشگاه اقدام می کردند، ولی در حال حاضر هم به دلیل علاقه مردم به پیشرفت و اندوختن علم و هم به علت افزایش تعداد دانشگاه ها، بسیاری از افراد مایل به داشتن تحصیلات دانشگاهی هستند.

 

اطلاعیه

متاسفانه برخی از داوطلبان کنکور با نحوه شرکت و آماده شدن برای قبولی در کنکور و ورود به دانشگاه آشنایی نداشته و نمی توانند رتبه لازم جهت قبولی در رشته مورد علاقه خود را کسب نمایند و مجبور می شوند در رشته ای که پذیرفته شده اند و هیچ علاقه ای به آن ندارند، ادامه تحصیل دهند.

 

مشاوره تحصیلی کنکور کاردانی به کارشناسی

ممکن است بسیاری از داوطلبان ندانند که کنکور کارشناسی به دو شکل پیوسته و غیر پیوسته برگزار می گردد. در کارشناسی پیوسته، افراد متقاضی پس از اخذ رتبه در کنکور سراسری، انتخاب رشته کرده و به صورت مستقیم وارد رشته دانشگاهی در مقطع کارشناسی می‌ شوند. به طور معمول مدت تحصیل در دوره کارشناسی بین چهار تا شش سال است.. در کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی)، دانشجویان بعد از اخذ مدرک کاردانی، مجدداً برای کنکور کارشناسی شرکت می‌ کنند و بعد از کسب رتبه و انتخاب رشته، وارد مقطع کارشناسی می‌ شوند. تنها تفاوت کارشناسی ناپیوسته با کارشناسی پیوسته در این است که دانشجویان کارشناسی ناپیوسته، بایستی پس از دریافت مدرک کاردانی مجددا در کنکور شرکت نمایند. در این فرایند افرادی که از مشاوره تحصیلی بهره مند هستند، با آگاهی بیشتری قدم برداشته و می توانند بهترین انتخاب رشته را داشته باشند.

لازم به ذکر است تا بدانید که تمامی این خدمات و مشاوره ها برای کنکور سراسری می باشد. البته، به یاد داشته باشید که باید از مشاوره تحصیلی راهنمایی دریافت کنید که دارای سابقه بسیار خوبی باشد و تمامی مطالب و آگاهی وی به روز باشد همچنین، وی باید در هر لحظه در دسترس باشد. هنر مشاور تخصصی این است که تنها بر اساس سلایق و استعداد های شما برنامه ریزی کند. نباید به نحوی پر هزینه باشد که شما نتوانید از پس هزینه های مشاوره بربیایید و در وسط راه رها کنید. مشاوران ما با کمترین هزینه، بهترین برنامه را برای شما عزیزان طراحی می نمایند. 

آکادمی ایران تحصیل با داشتن سابقه ای درخشان به کمک رتبه های برتر سال های قبل و بهترین مشاورین تحصیلی ایران به صورت 24 ساعته اقدام به ارائه خدمات مشاوری و پشتیبانی کنکور می کند. برای ثبت نام در سامانه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد

هر سال در اواخر آذر ماه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد فرصت دارند تا در این آزمون ثبت نام نمایند. یکی از مدارکی که شرکت کنندگان این آزمون باید داشته باشند، مدرک کارشناسی است. پس از این که در آذر ماه ثبت نام صورت گرفت، افراد داوطلب در گروه های آزمایشی مختلف در اردیبهشت ماه به رقابت می پردازند و در خرداد ماه همان سال جواب اولیه آزمون در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت تا بتوانند بر اساس رتبه ای که اخذ کرده اند، رشته های مورد علاقه خود را به ترتیب انتخاب نمایند تا در شهریور ماه جواب نهایی در اختیار آن ها قرار گیرد. در این پروسه داشتن مشاوره تحصیلی دقیق، می تواند یاری رسان داوطلبان بوده و به آن ها در فرایند برنامه ریزی و انتخاب رشته کمک شایانی بکند.

برای آماده شدن در این آزمون و کسب رتبه مطلوب، تا تاریخ برگزاری کنکور ارشد فرصت دارید که با برنامه ریزی مناسب به مطالعه منابع لازم رشته امتحانی خود بپردازید. در راستای این امر علاوه بر تهیه منابع و برنامه ریزی اصولی، بایستی نحوه صحیح خوانش مواد امتحانی را یاد بگیرید تا از زمان خود نهایت استفاده را ببرید و همچنین در روز آزمون با اطمینان خاطر بیشتری به سوالات پاسخ دهید. در واقع برای کسب موفقیت در رشته های کارشناسی ارشد بایستی برنامه ریزی خوبی داشته باشید تا بتوانید منابع و مفاد امتحانی رشته مورد علاقه خود را به طور کامل و اصولی مطالعه کنید.

 

اطلاعیه

داوطلبان می توانند از 2 راه و در گروه های آزمایشی متفاوت در کنکور کارشناسی ارشد شرکت نمایند.

 

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می توانند در دانشگاه­ های سراسری روزانه و شبانه، پردیس ­های خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی، مجازی و دانشگاه آزاد تحصیل نمایند. همان گونه که می دانید کنکور ارشد دو دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است، به این معنی که داوطلبان برای ثبت نام در کنکور ارشد هم در دانشگاه دولتی و هم دردانشگاه آزاد تنها یک بار ثبت نام می کنند، اما در مرحله انتخاب رشته، باید به صورت مجزا در این دو دانشگاه انتخاب رشته را انجام دهند.

مشاوره تحصیلی آزمون دکتری سراسری و آزاد

کنکور دکتری هر سال در هفته اول اسفند برگزار می گردد. کنکور دکتری ویژه داوطلبانی است که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده باشند و دارای مدرک فوق لیسانس بوده یا حداقل دانشجوی کارشناسی ارشد باشند. جواب اولیه آزمون در اویل اردیبهشت ماه می آید که شامل رتبه و نمره شما بوده و پاسخ بعدی که دربرگیرنده دانشگاه هایی که برای مصاحبه پذیرفته شده اید، در هفته اول خرداد در سامانه سازمان سنجش نمایش داده می شود. پس از آن باید در مصاحبه ها شرکت نمایید که پاسخ مصاحبه های کنکور دکتری نیز هفته اول شهریور ماه به شما اعلام می شود. افراد داوطلب می توانند در این مقطع در دانشگاه های دولتی و آزاد تحصیل نمایند که با توجه به آمار دریافتی از چند سال اخیر کنکور دکتری می بینیم که تعداد افراد متقاضی در این مقطع افزایش یافته است.

به دلیل همین افزایش تقاضا، برای کلیه داوطلبان لازم است تا با داشتن برنامه ای اصولی و استاندارد نسبت به آماده سازی خود برای حضوری پررنگ در آزمون دکتری اقدام نمایند. بنابراین هر داوطلب نیازمند داشتن مشاوره تحصیلی مناسب است.

پذیرش و ادامه تحصیل در مقطع دکتری نسبتاً دشوار است. به همین دلیل، اگر به دنبال پیروزی در این آزمون سخت هستید، باید با داشتن رویکردی همه جانبه و بهره گیری از بروزترین متدهای مشاوره تحصیلی خود را برای پشت سر گذاشتن هر چه بهتر این مرحله آماده نمایید.

از این رو از جمله عوامل مهم و اصلی موفقیت در آزمون دکتری می توان به بهره گیری از مشاوره تحصیلی دقیق همراه با مطالعه کامل و بی نقص منابع آزمون دکتری، تکمیل رزومه پژوهشی – آموزشی تا قبل از شرکت در مصاحبه و انجام صحیح رویه آماده سازی حضور در مرحله مصاحبه شفاهی اشاره کرد. پشت سر گذاشتن موفق تمامی این موارد، مستلزم طرح ریزی اصولی و حساب شده  برنامه ریزی آزمون دکتری می باشد که بتواند متقاضیان را در رسیدن به اهداف شان یاری نماید.

مشاوره تحصیلی خارج از کشور

بسیاری از افراد مایل به تحصیل در خارج از کشور هستند، اما اطلاعات زیادی نسبت به فرایند آن ندارند. شاید برای اغلب افراد سوالاتی از این دست پیش بیاید که کدام کشورها برای ادامه تحصیل مقرون به صرفه هستند؟ شرایط پذیرش در دانشگاه های خارج چگونه است؟ آیا در کشورهای خارج تدریس فقط به زبان رسمی خود کشور است؟ آیا می توانند همراه با تحصیل در دانشگاه مشغول به کار شوند؟ پاسخ به این سوالات تنها از طریق دریافت مشاوره تحصیلی در زمینه ادامه تحصیل در خارج از کشور میسر است.

افرادی که سعی دارند برای تحصیل به خارج از کشور مهاجرت نمایند و از فرایند کارهایی که باید برای این پروسه انجام دهند اطلاعی ندارند، این امکان را دارند که با یاری خواستن از مشاورانی که در این زمینه تبحر دارند، به راحتی اقدام به ارسال درخواست به دانشگاه های اروپا و سایر کشورها نمایند و در صورت امکان از بورسیه تحصیلی آن ها نیز بهره ببرند.

در واقع قبل از هر گونه اقدام،  بهتر است در مورد رشته ای که می خواهید در آن تحصیل کنید، به نتیجه برسید. بعد از آن کشور و دانشگاه معتبر در رابطه با رشته تحصیلی خود را پیدا کنید. به همین دلیل است که برای ادامه تحصیل در خارج از کشور به یک مشاور و همراه خوب نیاز دارید تا راه رسیدن به هر آنچه که می خواهید، اعم از این که چه کشوری را برای رشته‌ مورد علاقه خود انتخاب نمایید، هزینه‌ های آن رشته، نحوه گرفتن پذیرش و تحصیل در کشور مورد نظر، بورسیه های تحصیلی آن کشور و موارد دیگر را برای شما تعیین کند و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید.

 

اطلاعیه

در صورتی که فردی موفق به کسب بورسیه تحصیلی بشود، می تواند بدون هزینه شخصی در کشور مورد نظر به تحصیل بپردازد.

 

 

مشاوره انتخاب رشته آنلاین

برای بسیاری از افراد فعال در مناطق روستایی و مناطق دور افتاده مهم می باشد که بتوانند از مشاوره درسی استفاده کنند که مشاوره آنلاین می تواند گزینه بسیار مناسبی برای این دسته از افراد باشد. مشاوره آنلاین انتخاب رشته هم می توانند همانند مشاوره تلفنی کنکور مفید واقع شود تا تمامی دانش آموزان بتوانند از خدمات مفید بهره مند بشوند. این مشاوره برای دو مقطع در دبیرستان، کنکور کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. برخی از عموم تفکر اشتباه در انتخاب رشته دارند و بر این فکر می باشند که رشته های در اولویت می تواند بهترین انتخاب باشد. ولی ما در انتخاب رشته آنلاین بر این تاکید داریم که انتخاب رشته درست باید بر حسب استعداد ها و علایق و توانمندی ها صورت گیرد تا در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف قرار بگیرد، این نکته دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. انتخاب رشته بر اساس موارد ذکر شده می تواند مهم ترین و اصولی ترین انتخاب رشته برای هر فرد باشد.

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

بسیاری از افراد در کودکی خود آرزوی قبولی در مقطع دکتری را دارند. اکثر افراد شرکت کننده در کنکور تجربی بر این باور می باشند که به آرزوی کودکی خود برسند. مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی می تواند کمک بسیار مهمی به دانش آموزان کند که از درصد ها در هر درس برای قبولی در این کنکور آگاه شوند. همچنین به روش مطالعه صحیح دروس کنکور تجربی از جمله زیست شناسی که یکی از درس هایی می باشد که دارای تاثیر بسیار زیادی در این کنکور دارد، کمک می کنند. استرس های داوطلبان به نحوی می باشد که نمی توانند از توانمندی های خود به خوبی استفاده کنند. اطلاع از کارنامه افرادی که در دوره های پیش قبول شده اند این امکان را فراهم می کند تا بتوانند از حداکثر توان خود برای مطالعه دروس بهره مند شوند. با این شرایط داوطلبان می توانند در کمترین زمان بهترین نتیجه را کسب کنند. از جمله نکات بسیار مهم در جلسه کنکور استفاده مناسب از زمان و مدیریتش می باشد.

مشاوره تحصیلی دانشگاهی‌

مشاوره تحصیلی رایگان دریافت کنید

با توجه به این موضوع که امروزه هزینه دریافت مشاوره تحصیلی حضوری بسیار بالا می باشد، افراد از دریافت خدمات مشاوره صرف نظر کرده اند. به همین دلیل ممکن می باشد از هدف و نتیجه مطلوب مورد نظرشان نیز فاصله بگیرند. داوطلبان می توانند از مشاوره رایگان ایران تحصیل برای کنکور خود استفاده کنند که این خود یک خبر حائز اهمیت می باشد. افراد در هر رشته تحصیلی که باشند می توانند از خدمات مشاوره ایران تحصیل استفاده کنند. استفاده از خدمات رایگان مشاوره فقط در حد یک حرف نیست و تمامی داوطلبان در رشته های مختلف می توانند از این خدمات بهره مند گردند. در این مشاوره برنامه ریزی و آموزش صحیح برای تمامی رشته ها و مقاطع ممکن می باشد. مشاوره تحصیلی مدرسه، نظام وظیفه و دانشگاهی ایران تحصیل شامل ارائه خدمات مشاوره تحصیلی حضوری و آنلاین با اساتید و رتبه های برتر می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره تحصیلی رایگان بر روی لینک کلیک کنید. 

 

مشاوره تحصیلی تخصصی

تفاوت بین مشاوره معمولی و تخصصی در این است که مشاوره تخصصی دارای آکادمیک، دانشگاهی بودن و تجربه بسیار بالا می باشد. از مهم ترین اصول مشاوره این است که مشاور حق نصیحت را ندارد و فقط نقش و وظیفه اخلاقی او این است که راهنمایی کند و روش صحیح را نشان دهد و اصلا حق نصیحت و سرزنش را ندارد. یکی دیگر از فرق های بین مشاوره تخصصی و ساده در این است که این گونه مشاوره ها از ابتدایی تا دکتری در تمامی رشته ها نسبت به فنون مطالعه، روش های افزایش تمرکز، روش های کاهش اضطراب، روش های صحیح مطالعه، برنامه ریزی درست آگاهی کامل و دقیق و به روز دارند و متناسب با موارد ذکر شده به افراد مراجعه کننده، کمک می کنند.

به یاد داشته باشید که شما داوطلبان عزیز در مشاوره های تخصصی یا همان VIP خدماتی را دریافت می کنید که در مشاوره های معمولی نمی توانید آن ها را دریافت نمایید. به همین دلیل، بهتر است که از مشاوران درخواست کنید تا به شما مشاوره تخصصی را ارائه دهند. مشاوران ما نیز در ایران تحصیل با ارائه این نوع از مشاوره، علاوه بر موارد ذکر شده، امکان مصاحبه با رتبه های برتر را نیز برای شما عزیزان فراهم می کنند. 

مشاوره نظام وظیفه

مشاوره نظام وظیفه معمولا در تمامی مسائلی که شما نیاز دارید، انجام می شود. مشاورین ایران تحصیل شما مشمولین نظام وظیفه را از قبل از اعزام و حتی در طول خدمت سربازی و دریافت معافیت های خدمت راهنمایی می کند و در کنار شما می باشد و در صورت داشتن هر گونه سوالی به شما کمک می کند. امروزه کمتر کسی وجود دارد که تا مدرک دیپلم دریافت می کند بخواهد برگه اعزام به خدمت را پر کند و بسیاری از مشمولین خواستار استفاده از معافیت تحصیلی هستند تا بتوانند در مقاطع بالاتر تحصیل کنند. مشاورین این کمک را به افراد دارای تحصیلات می کنند که، طبق قوانین نظام وظیفه می توانند برای یک سازمان درخواست ارسال کنند در صورت این که سازمان را اشتباه انتخاب کرده باشند شانس اخذ امریه را از دست می دهند پس مشاورین این کمک را می کنند سازمان امریه مناسب را در مدت کوتاه انتخاب کنند چون زمان محدودی برای انتخاب سازمان وقت دارند و شناسایی تمامی سازمان ها در وقتی که تعیین شده غیر ممکن است و مشاورین اطلاعات کامل از تمامی سازمان ها دارند.

مشاوران نظام وظیفه می توانند در اموری که در پایین ذکر می شود مشمولین خدمت سربازی را راهنمایی کنند:

 • معافیت خدمت سربازی
 • معافیت پزشکی
 • معافیت تحصیلی
 • معافیت کفالت
 • کسری خدمت سربازی
 • شرایط نظام وظیفه در خارج از کشور و…

زیرا تمامی موارد ذکر شده در بالا دارای شرایط و قوانین خاصی می باشد که باید از تمامی آن ها آگاه باشید و مشاورین می توانند در این زمینه شما را بسیار راهنمایی کنند و چون قوانین نظام وظیفه همواره و هر ساله تغییر می کند و اطلاعات مشاورین به روز می باشد بهتر است حتما از مشاوران تخصصی و مجرب راهنمایی دریافت کنید.

بهترین مشاوره تحصیلی در تمامی مقاطع

اگر بتوانید برای مشاوره زمان و هزینه کمتری را صرف کنید و خدمات بالایی را دریافت کنید. این قطعا می تواند بهترین مشاوره باشد که ما برای رسیدن به چنین مشاوره ایران تحصیل را به شما پیشنهاد می کنیم که با دریافت مشاوره های تلفنی و آنلاین می توانید بهترین بهره را از مشاورین متخصص این مجموعه دریافت کنید. این مشاورین متخصص همواره در دسترس هستند تا مشکلات و سوالات شما را بر طرف کنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص مشاورین ایران تحصیل می توانید با شماره های در زیر درج شده در تماس باشید. مشاوره تحصیلی مدرسه، نظام وظیفه و دانشگاهی ایران تحصیل شامل ارائه خدمات مشاوره تحصیلی حضوری و آنلاین با اساتید و رتبه های برتر می باشد.

بهترین مشاوره تحصیلی در تمامی مقاطع

آخرین اخبار پیرامون مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی برای پشت کنکوری ها (راهنمایی و برنامه ریزی درست برای کنکور)

کنکور یک آزمون مهم و سرنوشت ساز است که برخی در این آزمون موفق می شوند و برخی دیگر یا مجاز به انتخاب رشته نمی شوند و یا اینکه از رتبه ای که کسب کرده اند، رضایت نداشته و به طور کلی قید انتخاب رشته را زده و برای کسب رتبه بهتر، تصمیم می گیرند که یک سال دیگر پشت کنکور بمانند.

استخدام مشاور کنکور در یک پلت فرم مشاوره تحصیلی در تهران

مشاور کنکور جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت آشنایی با کنکور و امور آموزشی دارای سابقه مشاوره و رتبه کشوری زیر 5000، ترجیحا در نظام جدید دارا بودن فن بیان مناسب و ارتباط گیری موثر روابط عمومی بسیار بالا قدرت کلام و جذب بالا شرایط سنی 19 تا 30 برای افرادی که روحیه کار تیمی بالایی دارند. 

مراکز مشاوره تحصیلی بهزیستی آماده ارائه راهنمایی‌ های انتخاب‌ رشته

مدیر کل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: مشاوره‌ های تحصیلی یا در مراکز تخصصی تحصیلی تربیتی یا در واحدهای مشاوره عمومی کلینیک از طریق متخصص تحصیلی تربیتی تحت‌ نظر سوپروایزر ارائه می‌ شود.

 

خدمات مشاوره کنکور در آکادمی ایران تحصیل به صورت VIP و به 24 ساعته توسط بهترین مشاورین ایران و رتبه های برتر سال های قبل کنکور ارائه می شود، شما برای استفاده از این پکیج های مشاوره باید با کلیک روی لینک زیر اقدام به پر کردم فرم مربوطه نمایید.

بهترین مشاوره تحصیلی

 

خلاصه مطلب

در این مقاله اهمیت بالای مشاوره تحصیلی دانشگاهی و مدرسه را بیان کردیم و انواع مقاطعی که اشخاص می توانند مشاوره دریافت کنند را نام بردیم البته قابل ذکر می باشد که باید اشخاص از فرد با تجربه و دارای استعداد باز گویی مطالب راهنمایی دریافت کنند. ایران تحصیل دارای مشاورین تخصصی بسیار مجرب و کار بلد می باشد که می توانند فرزندان شما را در تمامی مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دکتری راهنمایی کنند و بسیار موثر واقع شوند در بالا بیان کردیم که ایران تحصیل دارای مشاورین کم هزینه آنلاین و تلفنی می باشد و برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی می توانید با ایران تحصیل در تماس باشید. مشاوره تحصیلی مدرسه، نظام وظیفه و دانشگاهی ایران تحصیل شامل ارائه خدمات مشاوره تحصیلی حضوری و آنلاین با اساتید و رتبه های برتر می باشد.

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

 

 

پادکست صوتی مقاله

5/5 - (7 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مشاوره تحصیلی چیست؟

یعضی از افراد به دلیل اینکه زمان یا هزینه کافی برای مشاوره حضوری ندارند از مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین یا تلفنی استفاده می کنند.

فواید مشاوره تحصیلی چیست؟

دسترسی آسان به مشاوره تحصیلی، مقرون به صرفه بودن، عدم نیاز به همراهی والدین و جلوگیری از به هدر رفتن انرژی و وقت دانش آموز

در چه مقاطعی می توان از مشاوره تحصیلی استفاده کرد؟

از ابتدایی تا دکتری می توانید از مشاوره تحصیلی تخصصی ایران تحصیل استفاده کنید.

نظرات

 1. ناشناس
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

  سلام وقتتون بخیر
  من پارسال در کنکور تجربی شرکت کردم و به دلایلی دانشگاه نرفتم امسال( ۱۴۰۱ )کنکور دادم و اتاق عمل کرج روزانه قبول شدم
  پارسال برای معافیت تحصیلی به پلیس +10مراجعه کردم ولی گفتند چون متولد ۸۲ هستم هنوز شامل معافیت تحصیلی نمیشم امسال مراجعه کردم گفتند که باید صبر کنم کارنامه سبز کنکور منتشر بشه ولی داخل اخبار گفته کسایی که سال ۱۴۰۰ دیپلم گرفتند تا ۳۱ شهریور فرصت دارند وگرنه غیبت از خدمت ثبت میشه ؟ الان من باید چیکار کنم آیا اشکال داره صبر کنم تا کارنامه سبز بیاد بعد معافیت بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید..

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر برسی شود لطا با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماید

 2. شریف مهر
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

  با سلام
  بنده کاردانی نقشه کشی دارم از دانشگاه ازاد، ایا کارشناسی ناپیوسته رشته حقوق-حقوق ثبتی با سوابق تحصیلی یا کارشناسی پیوسته رشته فقه و مبانی حقوق دانشگاه ازاد شرکت کنم؟
  قصد شرکت در ازمون وکالت دارم

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر شما شرایط شرکت در رشته حقوق را ندارید

 3. فاطمه
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  سلام خسته نباشید من با اینکه با معدل بالا رشته های نظری اورده بودم و دوست هم داشتم در این رشته تحصیل کنم بنا به دلایلی رفتم رشته ی هنری و مشغول تحصیل شدم میخواستم بدونم میشه جدا از رشته برم و کنکور زبان بدم ؟
  و اینکه رشته ی هنر بورسیه داره؟
  ممنون میشم زود جواب بدید

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 4. h.m
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام. ببخشید اگر متوسطه دوم رشته معارف اسلامی رو بخونم میتونم کنکور رشته انسانی بدم و رشته های ادبیات و علوم انسانی رو انتخاب کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر بله.

 5. H
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۲

  سلام بنده هفتم معدلم ۱۹/۵۷
  هشتم۱۸/۷۲
  نهم ۱۹/۱۲
  ریاضی و علوم هفتم ۱۷/۱۸
  هشتم ۱۶/۱۸
  نهم علوم ۲۰
  ریاضی ۱۴

  احتمال این ک ریاضی فیزیک و تجربی بیارم چقدر هست؟

  • aghazade
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به این که معدل شما خوب است نیازه میانگین دروس شما بررسی شود واگر به حد نصاب برسید پذیرش برای رشته ریاضی فیزیک را میاورید

 6. علیرضا
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۵

  سلام بنده اگه دیپلم رشته فنی داشتم بخوام برا کنکور 1403 بخونم بالفرض قبول شدم موقع ثبت نام من که دیپلم رشته تجربی نداشتم آیا میتوانم ثبت نام کنم یا نه ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   با سلام مشکلی وجود ندارد اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشید

 7. مهراب
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام روزتون بخیر
  بنده دیپلم فنی دارم آیا برای کنکور علوم تجربی ۱۴۰۳ بخونم بالفرض که قبول شدم در زمان ثبت نام دانشگاه دیپلم تجربی نداشتم آیا میتوانم ثبت نام کنم یا نه؟

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰

   سلام بله میتونید چون دیپلم نظام جدید دارید میتونید برای هر گروه آزمایشی ثبت نام انجام دهید

 8. milad
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵

  سلام من دهم انسانی هستم میخوام به رشته ریاضی تغییر رشته بدم ولی من در سال نهم ریاضی نیوردم ایا راهی هست که بتونم برم ریاضی اگه هست یه توضیحی بدید

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام وقت بخیر مراجعه کنین به اموزش و پرورش برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 9. sara
  ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹

  وقت بخیر
  مشاوره تلفنیتون هزینه داره یا رایگانه؟

  • مشاور ارشد
   ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام بله اگر از می خواهید از مشاوره رایگان تحصیلی بهرمند شوید در گوگل عبارت مشاوره رایگان ایران تحصیل رو سرچ کنید و وارد سایت شوید .

   • الهه
    ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

    سلام
    من تو اموزشگاه فرزانه بیست که تو کرجه درس خوندم واقعا راضی بودم این اموزشگاه هم از نظر مشاوره هم از نظر اساتید عالیه و من واقعا جواب گرفتم

 10. سعید
  ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۱

  سلام خسته نباشید وقتتون بخیر… من امسال سال آخر رشته انسانی هستم و کنکور دارم و به خاطر بعضی از مسائل نتونستم به رشته ای که دوست دارم برم خواستم یه سوال ازتون بپرسم که ببینم میشه امسال هم کنکور انسانی داد و هم ریاضی یا نه؟؟؟ و یک سوال دیگه که میشه از طریق رشته انسانی انتخاب رشته کرد و رفت به رشته مهندسی کامپیوتر ؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید…

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور