ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره تحصیلی + ارتباط مستقیم با رتبه‌های برتر و اساتید

مشاوره تحصیلی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دریافت مشاوره تحصیلی جهت کسب آمادگی برای آزمون‌های مختلف و برنامه‌ریزی درست، بسیار مهم و حیاتی است. مشاوره تحصیلی مدرسه، دانشگاهی و نظام وظیفه در حال حاضر نقش بسیار پررنگ‌تری نسبت به گذشته دارد و بیشتر مورد توجه عموم قرار گرفته است. امروزه بسیاری از خانواده‌ها درگیر آزمون‌های تیزهوشان و یا کنکور فرزندانشان می‌باشند و فرصتی برای مراجعه حضوری برای مشاوره تحصیلی مدرسه، دانشگاهی و نظام وظیفه را ندارند. به همین دلیل، مشاوره تلفنی یا آنلاین می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای این افراد باشد. بسیاری از سایت‌ها وجود دارند که به صورت آنلاین در زمینه‌های مختلف به افراد مشاوره می‌دهند تا سهولت و راحتی را برای افراد فراهم کنند.

ممکن است برخی از افراد برای استفاده از مشاوره تحصیلی با محدودیت زمان شدیدی مواجه باشند به صورتی که حتی خروج از منزل و مراجعه به محل مشاوره زمان زیادی را از آنها صرف کند، اگر شما هم به مانند خیل عظیمی از افراد قصد دارید تا با کم‌ترین هزینه و با صرف کم‌ترین زمان از خدمات مشاوره تحصیلی استفاده کنید، می‌توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس حاصل فرمایید و با مشاورین خبره و با تجربه ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید.

مشاوره تحصیلی چیست؟

🔹بسیاری از افرادی که تصمیم می­‌گیرند تا در کنکور سراسری و یا هر آزمونی به موفقیت برسند، تصور می‌کنند با مطالعه زیاد می‌توانند حتما موفق شوند، اما ضروری است که مطالعه و کارهای شما همراه با برنامه ریزی باشد تا بتوانید به سمت موفقیت گام بردارید. مشاوره تحصیلی می‌تواند کمک زیادی در این زمینه به شما کند.

🔹مشاوره تحصیلی به این دلیل می‌تواند یکی از عوامل موفقیت شما باشد که یک فرد با تجربه می‌تواند در مورد تدوین یک برنامه مطالعاتی با شما صحبت کند و شما را آگاه سازد که نحوه اصولی برنامه ریزی به چه شکل است و شما با رعایت نکاتی که مشاور تحصیلی می‌گوید و داشتن همت و پشتکار می‌توانید به همه اهدافی که در سر دارید برسید.

🔹همه ما در در طول شبانه روز 24 ساعت زمان داریم و علت این که بعضی از افراد موفقیت را تجربه می‌کنند و برخی از افراد هیچ زمانی گام مثبتی رو به جلو بر نمی‌دارند و همیشه درجا می‌زند ممکن است همین داشتن برنامه ریزی و کمک گرفتن از راهنمایی‌های مشاور تحصیلی باشد.

راهنمای لازم داری؟

چرا مشاوره تحصیلی؟

ضرورت استفاده از مشاوره تحصیلی

🔹امروزه فضای آکادمیک و تحصیلی با گذشته بسیار فرق کرده و استفاده از مشاوره تحصیلی جزو موارد جدا نشدنی آمادگی برای آزمون‌های گوناگون می‌باشد. برای بسیاری از افراد تحصیلات آکادمیک از اهمیت بسیاری برخوردار است، به نحوی که بسیاری  موفقیت آینده خود را در قبولی رشته‌های عالی بهترین دانشگاه‌ها می‌بینند.

ضرورت استفاده از مشاوره تحصیلی

🔹مشاوره در کل یک رابطه دو طرفه بین مشاور و فرد مراجعه کننده می‌باشد و هر دو باید وظایف تعریف شده‌شان را به طور کامل انجام دهند. اصول مهمی که برای مشاور وجود دارد، مساوی می‌باشد با اصول اخلاقی‌ و اصول حرفه‌ای که این اصول با توجه به نظارت نظام جمهوری اسلامی ایران و انجمن مشاوره آمریکا تعیین شده است. قبل از مراجعه به مشاور، فرد باید نکاتی را رعایت کند، این نکات شامل مواردی می‌باشد به طور مثال: زمانی که فرد سوالی داشت باید آن را به وضوح مطرح کند و یا صادقانه تمام موارد لازمه را ذکر کند و در صورت داشتن ابهام آن را مطرح کند تا مشاور بتواند به خوبی فرد را راهنمایی کند.

🔹ما قصد داریم که افراد را با اهمیت دریافت مشاوره در تمامی مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، انتخاب رشته دبیرستان، مشاوره تحصیلی در مقطع کنکور، برنامه ریزی درسی، انتخاب رشته، دانشگاه، کنکور کارشناسی ارشد و حتی مشاوره کنکور دکتری آشنا کنیم. برای آشنایی با موارد نام برده، در ادامه با ما همراه باشید.

 

🔗 برای کسب اطلاعات درباره بهترین مشاوره تحصیلی در تهران وارد لینک شوید.

 

مشاوره تحصیلی مدارس

🔹یکی از اصلی‌ترین عوامل در پیشرفت تحصیلی و ارتقا سطح فکری و علمی، بهره‌مندی از مشاوره تحصیلی است. چنانچه به این موضوع مهم توجه کافی نشود، امکان دارد خسارات جبران ناپذیری شامل حال افراد شود که آینده تحصیلی وی را تحت تأثیر قرار دهد. آینده تحصیلی و شغلی افراد می‌تواند تمام جنبه‌های زندگی یک فرد را درگیر کند. برای جلوگیری از خسارت‌های ناشی از این دست مسائل، بهترین راهکار ممکن استفاده از مشاوره تحصیلی مناسب در زمینه­ علمی مربوطه است. انتخاب مشاور تحصیلی مجرب اولین قدم در این مسیر خواهد بود. اما مورد دیگری که در ارتباط با مراجعه والدین به مشاوران باید در نظر گرفته شود، توجه آن‌ها به مشاوره آنلاین است. با توجه به افزایش مشغله والدین و کمبود وقت، مناسب‌ترین گزینه پیشنهادی برای دسترسی سریع با حفظ زمان بیشتر و هزینه مناسب تر مشاوره آنلاین خواهد بود.

🔹زمانی که با بسیاری از افراد موفق در حوزه‌های مختلف علمی بحث می کنیم، به مورد مشابهی برمی‌خوریم و آن هم کمک خواستن از یک فرد متخصص در حیطه مربوطه است. در واقع می‌توان گفت کمتر کسی می‌تواند با سطح دانش خود و بدون کمترین آگاهی از تجربیات افراد کارآزموده نسبت به زمینه کاری تصمیمات کاملاً درستی اتخاذ کند. با این تفاسیر انتخاب مشاوره تحصیلی مناسب برای مدارس، می‌تواند نقش بسیار ارزشمندی را در موفقیت فرد ایفا نماید. همانطور که با کوچکترین خطایی این احتمال وجود دارد که آینده تحصیلی و شغلی فرد به خطر بیافتد، گزینش آگاهانه مشاور مجرب می‌تواند نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته باشد.

مشاوره تحصیلی مدارس

در صورت نیاز به مشاوره افت تحصیلی کافی است بر روی لینک کلیک کنید.

 

مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

🔹استفاده از مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی شاید به نظر برخی خیلی مهم نباشد، چرا که بسیاری از افراد دروس ابتدایی را بسیار آسان و همانند نامش ابتدایی می‌دانند و نیاز به مشاوره تحصیلی در این مقطع را جدی نمی‌گیرند. اما باید دقت کنیم که امروزه تغییرات بسیار زیادی در سیستم آموزشی رخ داده است و نحوه درس دادن در این دوره تغییر کرده است. به طوری که والدین تحصیل کرده امروزه به سختی می‌توانند به فرزندان‌شان کمک و راهنمایی کنند. دقت داشته باشید که اساس و مبنای آموزش فرزندان‌تان در پایه ابتدایی شکل می‌گیرد. در صورتی که اگر از دوره ابتدایی درس خواندن را یاد نگیرند، می‌تواند آینده تحصیلی را با مشکل رو به رو کند. یک مشاور تحصیلی خوب در مقطع ابتدایی باید مواردی را در هنگام مشاوره و برنامه‌ریزی انجام دهد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر هستند:

برنامه‌ریزی درسی مناسب سن و تحمل دانش‌آموز کم سن و سال ابتدایی تنظیم کند.

میزان و نحوه همراهی والدین را برای موفقیت تحصیلی در نظر گرفته و با والدین در این زمینه صحبت کند.

شیوه صحیح درس خواندن را به دانش آموز آموزش دهد.

تمامی موارد ذکر شده دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. پس بر این اساس استفاده از مشاوره تحصیلی قوی و کارآزموده می‌تواند در سرنوشت تحصیلی و شغلی آینده فرزندان ابتدایی نقش بسیار قابل توجهی دارد.

 

مشاوره تحصیلی در متوسطه اول

🔹مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد به طوری که می‌توان گفت پایه متوسطه اول، سرنوشت ساز است. زیرا دانش آموزان با تغییر مقطع تحصیلی خود مواجه می‌شوند و باید در سال نهم انتخاب رشته کنند. با وارد شدن به این مقطع دروسشان افزایش پیدا کرده و در ادامه سختی دروس روند صعودی دارد و تعداد واحدهای درسی دانش آموزان نیز افزایش پیدا می‌کند. چون دانش آموزان وارد دوران بلوغ می‌شوند و نوع درس‌ها و شیوه آموزش نسبت به دوره ابتدایی فرق می‌کند تمامی این موارد باعث می‌شود تا دانش آموزان نیاز مبرم به مشاور آگاه و کار بلد داشته باشند.

🔗 برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مشاوره انتخاب رشته نهم، بر روی لینک کلیک کنید. 

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

🔹افراد متقاضی کنکور سراسری در تیر ماه هر سال طی آزمون سراسری با یکدیگر رقابت می‌کنند. کسب موفقیت در کنکور سراسری و رسیدن به اهداف بلند مدت برای آینده‌ای بهتر مستلزم دانستن و داشتن مواردی چون منابع کنکور سراسری، بهره‌گیری از کتاب‌های کمک آموزشی و آزمون‌های آزمایشی جامع برای رشته ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان است.

در کنکور سراسری موارد زیر بسیار مهم است:

مشاوره برنامه ریزی درسی 

تست زنی در کنکور سراسری

نحوه صحیح مطالعه دروس برای موفقیت در کنکور سراسری 

مدیریت و کنترل زمان

📌 از سوی دیگر می‌دانیم که هیچ گاه نمی‌توان برای همه افراد یک نسخه مشابه را پیچید و برنامه ریزی برای هر شخص باید به صورت مجزا و با توجه به استعداد و توانایی افراد و زمانی که برای در طی روز صرف می‌کنند تفاوت دارد. اما یکسری نکات در رابطه با برنامه ریزی اصولی و صحیح وجود دارد که رعایت این اصول باعث هموار کردن مسیر موفقیت خواهد شد. اگرچه با داشتن برنامه ریزی مناسب و نحوه صحیح مطالعه دروس و داشتن منابع مفید می‌توان به هدف دست یافت، اما این امر بدون داشتن مشاوره تحصیلی میسر نخواهد بود.

فقط به یک رقمی شدن فکر کن

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری

🔹یکی از مهم‌ترین تصمیماتی که محصلان در روند تحصیل خود باید اتخاذ کنند، انتخاب رشته‌ای است که توسط فرد انجام می‌شود و برای کنکور سراسری در آن رشته سنجیده خواهد شد. در این فرایند انتخاب یک مشاوره تحصیلی خوب بسیار موثر است و می‌تواند در آینده تحصیلی و شغلی فرد سهم بزرگی داشته باشد.

🔹بر همین اساس اگر مشاوران تحصیلی کارآزموده همواره در هنگام انتخاب رشته کنار داوطلب باشند و در فرایند انتخاب مناسب، راهنمایی‌های مفیدی در اختیار فرد قرار دهند، به مراتب شانس موفقیت وی بالاتر از فردی خواهد بود که از دریافت مشاوره تحصیلی محروم است.  

اهمیت مشاوره تحصیلی در دانشگاه

🔹یکی از موضوعاتی که همواره همه داوطلبان به نوعی با آن درگیرند، انتخاب دانشگاهی است که قرار است در آن مشغول به تحصیل شوند. همه داوطلبان مایلند در بهترین دانشگاه‌ها در کنار بهترین اساتید به تحصیل بپردازند. اما همیشه معروف ترین دانشگاه‌ها، بهترین دانشگاه در رشته‌های موجود نیست و گاهی در رشته‌ای خاص که شهرت چندانی ندارد، موفق‌تر عمل کرده است. بنابراین داشتن اطلاعات کافی در خصوص این دانشگاه‌ها با دریافت مشورت از مشاوران برجسته بسیار مفید خواهد بود.

اهمیت مشاوره تحصیلی در دانشگاه

🔹در گذشته شاید تعداد کمی از دانش آموزان بعد از دریافت مدرک دیپلم برای شرکت در کنکور و ورود به دانشگاه اقدام می‌کردند، ولی در حال حاضر هم به دلیل علاقه مردم به پیشرفت و اندوختن علم و هم به علت افزایش تعداد دانشگاه‌ها، بسیاری از افراد مایل به داشتن تحصیلات دانشگاهی هستند.

📣 اطلاعیه 📣

متاسفانه برخی از داوطلبان کنکور با نحوه شرکت و آماده شدن برای قبولی در کنکور و ورود به دانشگاه آشنایی نداشته و نمی‌توانند رتبه لازم جهت قبولی در رشته مورد علاقه خود را کسب نمایند و مجبور می‌شوند در رشته‌ای که پذیرفته شده‌اند ادامه تحصیل دهند. اما مشاورین ایران تحصیل می‌توانند در این زمینه به کمک شما آمده و آینده مورد علاقه‌تان را رقم بزند. کافی است با شماره 9099075307 تماس گرفته و مشکل خود را بیان کنید.

 

مشاوره تحصیلی کنکور کاردانی به کارشناسی

🔹ممکن است بسیاری از داوطلبان ندانند که کنکور کارشناسی به دو شکل پیوسته و غیر پیوسته برگزار می‌گردد. در کارشناسی پیوسته، افراد متقاضی پس از اخذ رتبه در کنکور سراسری، انتخاب رشته کرده و به صورت مستقیم وارد رشته دانشگاهی در مقطع کارشناسی می‌‌شوند. به طور معمول مدت تحصیل در دوره کارشناسی بین چهار تا شش سال است.

🔹در کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی)، دانشجویان بعد از اخذ مدرک کاردانی، مجدداً برای کنکور کارشناسی شرکت می‌‌کنند و بعد از کسب رتبه و انتخاب رشته، وارد مقطع کارشناسی می‌‌شوند. تنها تفاوت کارشناسی ناپیوسته با کارشناسی پیوسته در این است که دانشجویان کارشناسی ناپیوسته، بایستی پس از دریافت مدرک کاردانی مجددا در کنکور شرکت نمایند. در این فرایند افرادی که از مشاوره تحصیلی بهره‌مند هستند، با آگاهی بیشتری قدم برداشته و می‌توانند بهترین انتخاب رشته را داشته باشند.

🔹لازم به ذکر است تا بدانید که تمامی این خدمات و مشاوره‌ها برای کنکور سراسری می‌باشد. البته، به یاد داشته باشید که باید از مشاوره تحصیلی راهنمایی دریافت کنید که دارای سابقه بسیار خوبی باشد و تمامی مطالب و آگاهی وی به روز باشد همچنین، وی باید در هر لحظه در دسترس باشد. هنر مشاور تخصصی این است که تنها بر اساس سلایق و استعدادهای شما برنامه ریزی کند. نباید به نحوی پرهزینه باشد که شما نتوانید از پس هزینه‌های مشاوره بربیایید و در وسط راه رها کنید.

مشاوران ما با کمترین هزینه، بهترین برنامه را برای شما عزیزان طراحی می‌نمایند. برای ارتباط با مشاوران مرکز ایران تحصیل تنها کافیست تا با شماره 9099075307 (از طریق تلفن ثابت بدون کد) تماس حاصل فرمایید.

آکادمی ایران تحصیل

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد

🔹 هر سال در اواخر آذر ماه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد فرصت دارند تا در این آزمون ثبت‌نام نمایند. یکی از مدارکی که شرکت کنندگان این آزمون باید داشته باشند، مدرک کارشناسی است. پس از این که در آذر ماه ثبت نام صورت گرفت، افراد داوطلب در گروه‌های آزمایشی مختلف در اردیبهشت ماه به رقابت می‌پردازند و در خرداد ماه همان سال جواب اولیه آزمون در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت تا بتوانند بر اساس رتبه‌ای که اخذ کرده‌اند، رشته‌های مورد علاقه خود را به ترتیب انتخاب نمایند تا در شهریور ماه جواب نهایی در اختیار آن‌ها قرار گیرد. در این پروسه داشتن مشاوره تحصیلی دقیق، می‌تواند یاری رسان داوطلبان بوده و به آن‌ها در فرایند برنامه‌ریزی و انتخاب رشته کمک شایانی بکند.

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد

🔹 برای آماده شدن در این آزمون و کسب رتبه مطلوب، تا تاریخ برگزاری کنکور ارشد فرصت دارید که با برنامه ریزی مناسب به مطالعه منابع لازم رشته امتحانی خود بپردازید. در راستای این امر علاوه بر تهیه منابع و برنامه ریزی اصولی، بایستی نحوه صحیح خوانش مواد امتحانی را نیز یاد بگیرید تا از زمان خود نهایت استفاده را ببرید و همچنین در روز آزمون با اطمینان خاطر بیشتری به سوالات پاسخ دهید. در واقع برای کسب موفقیت در رشته‌های کارشناسی ارشد بایستی برنامه ریزی خوبی داشته باشید تا بتوانید منابع و مفاد امتحانی رشته مورد علاقه خود را به طور کامل و اصولی مطالعه کنید.

📣 اطلاعیه 📣

داوطلبان می‌توانند از 2 راه و در گروه‌های آزمایشی متفاوت در کنکور کارشناسی ارشد شرکت نمایند.

 

✔️ داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند در دانشگاه­‌های سراسری روزانه و شبانه، پردیس‌های خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی، مجازی و دانشگاه آزاد تحصیل نمایند. همان‌گونه که می‌دانید کنکور ارشد دو دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است، به این معنی که داوطلبان برای ثبت نام در کنکور ارشد هم در دانشگاه دولتی و هم در دانشگاه آزاد تنها یک بار ثبت نام می‌کنند، اما در مرحله انتخاب رشته، باید به صورت مجزا در این دو دانشگاه انتخاب رشته را انجام دهند.

راهنمای 24 ساعته

مشاوره تحصیلی آزمون دکتری سراسری و آزاد

🔹کنکور دکتری هر سال در هفته اول اسفند برگزار می‌گردد. کنکور دکتری ویژه داوطلبانی است که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده باشند و دارای مدرک فوق لیسانس بوده یا حداقل دانشجوی کارشناسی ارشد باشند. جواب اولیه آزمون در اوایل اردیبهشت ماه می‌آید که شامل رتبه و نمره شما بوده و پاسخ بعدی که دربرگیرنده دانشگاه‌هایی که برای مصاحبه پذیرفته شده‌اید، در هفته اول خرداد در سامانه سازمان سنجش نمایش داده می‌شود. پس از آن باید در مصاحبه‌ها شرکت نمایید که پاسخ مصاحبه‌های کنکور دکتری نیز هفته اول شهریور ماه به شما اعلام می‌شود. افراد داوطلب می‌توانند در این مقطع در دانشگاه‌های دولتی و آزاد تحصیل نمایند که با توجه به آمار دریافتی از چند سال اخیر کنکور دکتری می‌بینیم که تعداد افراد متقاضی در این مقطع افزایش یافته است.

🔹 به دلیل همین افزایش تقاضا، برای کلیه داوطلبان لازم است تا با داشتن برنامه ای اصولی و استاندارد نسبت به آماده سازی خود برای حضوری پررنگ در آزمون دکتری اقدام نمایند. بنابراین هر داوطلب نیازمند داشتن مشاوره تحصیلی مناسب است. پذیرش و ادامه تحصیل در مقطع دکتری نسبتاً دشوار است. به همین دلیل، اگر به دنبال موفقیت در این آزمون سخت هستید، باید با داشتن رویکردی همه جانبه و بهره گیری از بروزترین متدهای مشاوره تحصیلی خود را برای پشت سر گذاشتن هر چه بهتر این مرحله آماده نمایید.

🔹 از این رو از جمله عوامل مهم و اصلی موفقیت در آزمون دکتری می‌توان به بهره گیری از مشاوره تحصیلی دقیق همراه با مطالعه کامل و بی نقص منابع آزمون دکتری، تکمیل رزومه پژوهشی – آموزشی تا قبل از شرکت در مصاحبه و انجام صحیح رویه آماده سازی حضور در مرحله مصاحبه شفاهی اشاره کرد. پشت سر گذاشتن موفق تمامی این موارد، مستلزم طرح ریزی اصولی و حساب شده برنامه ریزی آزمون دکتری می‌باشد که بتواند متقاضیان را در رسیدن به اهداف شان یاری نماید.

 

مشاوره تحصیلی خارج از کشور

مشاوره تحصیلی خارج از کشور

🔹بسیاری از افراد مایل به تحصیل در خارج از کشور هستند، اما اطلاعات زیادی نسبت به فرایند آن ندارند. شاید برای اغلب افراد سوالاتی از این دست پیش بیاید که کدام کشورها برای ادامه تحصیل مقرون به صرفه هستند؟ شرایط پذیرش در دانشگاه‌های خارج چگونه است؟ آیا در کشورهای خارج تدریس فقط به زبان رسمی خود کشور است؟ آیا می‌توانند همراه با تحصیل در دانشگاه مشغول به کار شوند؟ پاسخ به این سوالات تنها از طریق دریافت مشاوره تحصیلی در زمینه ادامه تحصیل در خارج از کشور میسر است.

🔹افرادی که سعی دارند برای تحصیل به خارج از کشور مهاجرت نمایند و از فرایند کارهایی که باید برای این پروسه انجام دهند اطلاعی ندارند، این امکان را دارند که با یاری خواستن از مشاورانی که در این زمینه تبحر دارند، به راحتی اقدام به ارسال درخواست به دانشگاه‌های اروپا و سایر کشورها نمایند و در صورت امکان از بورسیه تحصیلی آن‌ها نیز بهره ببرند.

🔹در واقع قبل از هر گونه اقدام، بهتر است در مورد رشته‌ای که می‌خواهید در آن تحصیل کنید، به نتیجه برسید. بعد از آن کشور و دانشگاه معتبر در رابطه با رشته تحصیلی خود را پیدا کنید. به همین دلیل است که برای ادامه تحصیل در خارج از کشور به یک مشاور و همراه خوب نیاز دارید تا راه رسیدن به هر آنچه که می‌خواهید، اعم از این که چه کشوری را برای رشته‌ مورد علاقه خود انتخاب نمایید، هزینه‌‌های آن رشته، نحوه گرفتن پذیرش و تحصیل در کشور مورد نظر، بورسیه‌های تحصیلی آن کشور و موارد دیگر را برای شما تعیین کند و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید.

📣 اطلاعیه 📣

در صورتی که فردی موفق به کسب بورسیه تحصیلی شود، می‌تواند بدون هزینه شخصی در کشور مورد نظر به تحصیل بپردازد.

 

مشاوره انتخاب رشته آنلاین

🔹برای بسیاری از افراد فعال در مناطق روستایی و مناطق دور افتاده مهم می‌باشد که بتوانند از مشاوره درسی استفاده کنند که مشاوره آنلاین می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای این دسته از افراد باشد. مشاوره آنلاین انتخاب رشته هم می‌توانند همانند مشاوره تلفنی کنکور مفید واقع شود تا تمامی دانش آموزان بتوانند از خدمات مفید بهره‌مند بشوند. این مشاوره برای دو مقطع در دبیرستان، کنکور کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشد.

🔹برخی از عموم تفکر اشتباه در انتخاب رشته دارند و بر این فکر می‌باشند که رشته‌های در اولویت می‌تواند بهترین انتخاب باشد. ولی ما در انتخاب رشته آنلاین بر این تاکید داریم که انتخاب رشته درست باید بر حسب استعدادها و علایق و توانمندی‌ها صورت گیرد تا در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف قرار بگیرد، این نکته دارای اهمیت بسیار بالایی است. انتخاب رشته بر اساس موارد ذکر شده می‌تواند مهم ترین و اصولی ترین انتخاب رشته برای هر فرد باشد.

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

🔹بسیاری از افراد در کودکی خود آرزوی قبولی در مقطع دکتری را دارند. اکثر افراد شرکت کننده در کنکور تجربی بر این باور هستند که به آرزوی کودکی خود برسند. مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی می‌تواند کمک بسیار مهمی به دانش آموزان کند که از درصدها در هر درس برای قبولی در این کنکور آگاه شوند. همچنین به روش مطالعه صحیح دروس کنکور تجربی از جمله زیست شناسی به عنوان یکی از درس‌های با ضریب بالا، کمک می‌کنند. اطلاع از کارنامه افرادی که در دوره‌های پیش قبول شده‌اند این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانند از حداکثر توان خود برای مطالعه دروس بهره‌مند شوند. با این شرایط داوطلبان می‌توانند در کمترین زمان بهترین نتیجه را کسب کنند. از جمله نکات بسیار مهم در جلسه کنکور استفاده مناسب از زمان و مدیریت آن است.

مشاوره تحصیلی رایگان دریافت کنید

مشاوره تحصیلی رایگان دریافت کنید

🔹با توجه به این موضوع که امروزه هزینه دریافت مشاوره تحصیلی حضوری بسیار بالا می‌باشد، افراد از دریافت خدمات مشاوره صرف نظر کرده‌اند. به همین دلیل ممکن است از هدف و نتیجه مطلوب مورد نظرشان نیز فاصله بگیرند. در همین راستا داوطلبان می‌توانند از مشاوره کم هزینه مرکز ایران تحصیل برای کنکور خود استفاده کنند که این خود یک خبر حائز اهمیت است. افراد در هر رشته تحصیلی که باشند می‌توانند از خدمات مشاوره ایران تحصیل استفاده کنند. در این مشاوره برنامه‌ریزی و آموزش صحیح برای تمامی رشته‌ها و مقاطع ممکن می‌باشد. مشاوره تحصیلی مدرسه، نظام وظیفه و دانشگاهی ایران تحصیل شامل ارائه خدمات مشاوره تحصیلی حضوری و آنلاین با اساتید و رتبه‌های برتر است.

🔗 اگر مایلید مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید بر روی لینک کلیک کنید. 

 

مشاوره تحصیلی تخصصی

🔹تفاوت بین مشاوره معمولی و تخصصی در این است که مشاوره تخصصی دارای آکادمیک، دانشگاهی بودن و تجربه بسیار بالا است. از مهم‌ترین اصول مشاوره این است که مشاور حق نصیحت را ندارد و فقط نقش و وظیفه اخلاقی او این است که راهنمایی کند و روش صحیح را نشان دهد و اصلا حق نصیحت و سرزنش را ندارد. یکی دیگر از فرق‌های بین مشاوره تخصصی و ساده در این است که این گونه مشاوره‌ها از ابتدایی تا دکتری در تمامی رشته‌ها نسبت به فنون مطالعه، روش‌های افزایش تمرکز، روش‌های کاهش اضطراب، روش‌های صحیح مطالعه، برنامه‌ریزی درست آگاهی کامل و دقیق و به روز دارند و متناسب با موارد ذکر شده به افراد مراجعه کننده، کمک می‌کنند.

🔹به یاد داشته باشید که شما داوطلبان عزیز در مشاوره‌های تخصصی یا همان VIP خدماتی را دریافت می‌کنید که در مشاوره‌های معمولی نمی‌توانید آن‌ها را دریافت نمایید. به همین دلیل، بهتر است که از مشاوران درخواست کنید تا به شما مشاوره تخصصی را ارائه دهند. مشاوران ما نیز در ایران تحصیل با ارائه این نوع از مشاوره، علاوه بر موارد ذکر شده، امکان مصاحبه با رتبه‌های برتر را نیز برای شما عزیزان فراهم می‌کنند. برای برقراری ارتباط با مشاوران مجرب ایران تحصیل، تنها کافیست با شماره 9099075307 (از طریق تلفن ثابت و بدون کد) تماس حاصل فرمایید.

بنر-اکادمی-ایران-تحصیل

 

 

مشاوره نظام وظیفه

🔹مشاوره نظام وظیفه معمولا در تمامی مسائلی که شما نیاز دارید، انجام می‌شود. مشاورین ایران تحصیل، مشمولین نظام وظیفه را از قبل از اعزام و حتی در طول خدمت سربازی و دریافت معافیت‌های خدمت راهنمایی می‌کنند و در کنار شما هستند و در صورت داشتن هر گونه سوالی به شما کمک می‌کنند. امروزه کمتر کسی وجود دارد که تا مدرک دیپلم دریافت می‌کند بخواهد برگه اعزام به خدمت را پر کند. بسیاری از مشمولین خواستار استفاده از معافیت تحصیلی هستند تا بتوانند در مقاطع بالاتر تحصیل کنند.

🔹مشاورین این کمک را به افراد دارای تحصیلات می‌کنند که، طبق قوانین نظام وظیفه می‌توانند برای یک سازمان درخواست ارسال کنند در صورت این که سازمان را اشتباه انتخاب کرده باشند شانس اخذ امریه را از دست می‌دهند؛ پس مشاورین این کمک را می‌کنند تا افراد سازمان امریه مناسب خود را در مدت کوتاه انتخاب کنند؛ چون زمان محدودی برای انتخاب سازمان وجود دارد و شناسایی تمامی سازمان‌ها در وقتی که تعیین شده غیر ممکن است و مشاورین اطلاعات کامل از تمامی سازمان‌ها دارند.

مشاوران نظام وظیفه می‌توانند در اموری که در پایین ذکر می‌شود مشمولین خدمت سربازی را راهنمایی کنند:

معافیت خدمت سربازی

معافیت پزشکی

معافیت تحصیلی

معافیت کفالت

کسری خدمت سربازی

شرایط نظام وظیفه در خارج از کشور و …

از آنجا که تمامی موارد ذکر شده در بالا دارای شرایط و قوانین خاصی هسنتد که باید از تمامی آن ها آگاه باشید، مشاورین می‌توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند. با توجه به اینکه قوانین نظام وظیفه همواره و هر ساله تغییر می‌کنند و اطلاعات مشاورین به روز است، بهتر است حتما از مشاوران تخصصی و مجرب راهنمایی دریافت کنید. 

مشاوره نظام وظیفه

بهترین مشاوره تحصیلی در تمامی مقاطع

🔹اگر بتوانید برای مشاوره زمان و هزینه کمتری را صرف کنید و خدمات با کیفیتی را دریافت نمایید، این گزینه قطعا می‌تواند بهترین مشاوره باشد. ما برای رسیدن به چنین هدفی، خدمات مشاوره ایران تحصیل را به شما پیشنهاد می‌کنیم که با دریافت مشاوره‌های تلفنی و آنلاین می‌توانید بهترین بهره را از کارشناسان و مشاوران متخصص این مجموعه دریافت کنید. مشاورین متخصص همواره آماده ارائه راهنمایی‌های لازم هستند تا در اسرع وقت به مشکلات و سوالات شما رسیدگی کنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص مشاره تحصیلی مجموعه ایران تحصیل می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. مشاوره تحصیلی مدرسه، نظام وظیفه و دانشگاهی ایران تحصیل شامل ارائه خدمات مشاوره تحصیلی حضوری و آنلاین با اساتید و رتبه‌های برتر می‌باشد.

 

🔗 جهت اطلاع از مشاوره کنکور ارشد بر روی لینک کلیک نمایید.

 

آخرین اخبار پیرامون مشاوره تحصیلی

تأسیس 11 پایگاه ارائه مشاوره تحصیلی در قزوین

ناصر حقایق پور اعلام کرد هم اکنون 11 پایگاه مشاوره تحصیلی در قزوین در حال فعالیت هستند. وی اظهار کرد: ۲۱۳ مشاوره در مدارس حضور دارند و ۵۰ نفر از مشاوران مجرب و کارآزموده در پایگاه‌های انتخاب رشته آزمون سراسری استان حضور دارند که می توانند زمینه انتخاب رشته مناسب برای ورود دانش‌آموزان به دانشگاه را فراهم کنند.

مراکز مشاوره تحصیلی بهزیستی آماده ارائه راهنمایی‌‌های انتخاب‌ رشته

مدیر کل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: مشاوره‌‌های تحصیلی یا در مراکز تخصصی تحصیلی تربیتی یا در واحدهای مشاوره عمومی کلینیک از طریق متخصص تحصیلی تربیتی تحت‌ نظر سوپروایزر ارائه می‌‌شود.

خلاصه مطلب

در این مقاله اهمیت بالای مشاوره تحصیلی دانشگاهی و مدرسه را بیان کردیم و انواع مقاطعی که اشخاص می‌توانند مشاوره دریافت کنند را نام بردیم. البته قابل ذکر است که اشخاص باید از فرد با تجربه و دارای استعداد باز گویی مطالب راهنمایی‌های لازم را در امر برنامه ریزی تحصیلی دریافت کنند. ایران تحصیل دارای مشاورین تخصصی بسیار مجرب و کار بلد است که می‌توانند فرزندان شما را در تمامی مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دکتری راهنمایی نموده و در امور مربوط به مشاوره تحصیلی بسیار موثر واقع شوند.

مشاوره تحصیلی مدرسه، نظام وظیفه و دانشگاهی ایران تحصیل شامل ارائه خدمات مشاوره تحصیلی حضوری و آنلاین با اساتید و رتبه‌های برتر می‌باشد که طبق نیاز خود می‌توانید از مشاوره‌های افراد مجرب در این مجموعه بهره‌مند شوید. چنانچه نیازمند کسب اطلاعات بیشتر هستید، می‌توانید با کارشناسان ما از طریق شماره 9099075307 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی‌های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند.

🔗 برای دانلود پی دی اف کامل مقاله مشاوره تحصیلی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

🎶پادکست صوتی مقاله🎶

5/5 - (10 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره تحصیلی چیست؟

مشاوره تحصیلی شامل دریافت راهنمایی‌های لازم در زمینه‌های مختلف از جمله برنامه ریزی درسی، آمادگی برای کنکور و... می‌باشد که در این مطلب به آنها اشاره کردیم.

فواید مشاوره تحصیلی چیست؟

دسترسی آسان به مشاوره تحصیلی، مقرون به صرفه بودن، عدم نیاز به همراهی والدین و جلوگیری از به هدر رفتن انرژی و وقت دانش آموز.

در چه مقاطعی می‌توان از مشاوره تحصیلی استفاده کرد؟

از ابتدایی تا دکتری می‌توانید از مشاوره تحصیلی تخصصی ایران تحصیل استفاده کنید.

نظرات

 1. fz.karimi
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

  ببخشید من وسط سال از یه شهر به یه شهر دیگه رفتم و این مدرسه ای که الان اومدم توش سطح درسیش بالاتر از مدرسه قبلیمه
  منم متأسفانه شب امتحانی ام و اگه تو کلاس پرسشی نداشته باشیم درس نمیخونم
  به همین خاطر میخوام یه کاری بشه که بتونم هر روز و بطور مرتب درس بخونم و خودمو برسونم
  میتونید کمکم کنید لطفا؟

  • tahmasebi
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام دوست عزیز شرایط شما از لحاظ داشتن برنامه ی منظم درسی نیاز به بررسی بیشتر دارد. لطفا با داخلی 108 در تماس باشید.

 2. f.a
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  سلام من یک برنامه کامل میخواستم برا کنکور حسابداری

  • مشاور براتی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز برای دریافت مشاوره وبرنامه ریزی اصولی وروش مطالعاتی درست با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 3. f.a
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  سلام من یک برنامه کامل میخواستم برا کنکور حسابداری

  • مشاور براتی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز لطفا جهت دریافت برنامه ریزی اصولی وروش مطالعاتی درست با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 4. هادی
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام خسته نباشید ، من ۴۰۱ کنکور دادم و نتیجه نگرفتم میخام برم کامپیوتر برای خرداد یا شهریور ۴۰۲ میتونم ثبتنام کنم و دیپلم ریاضی بگیرم و باهاش کنکور ریاضی بدم یا نه؟

  • مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر شما باید دیپلم تطبیقی دریافت بفرمایید

 5. رز
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

  سلام وقتتون بخیر من یک برنامه کامل برای پانزده روز میخواستم برا کنکور هنر

  • rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر .
   میتوانید با ما تماس حاصل کنید تا طبق ساعات های مطالعه شما برنامه ریزی صورت گیرد.

 6. مهدی
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام … این متن پیام هم تحصیلیه هم روانشناسی احتیاج به کمک دارم ..‌.

  جنبه تحصیلی :
  دانشجو هستم و وقتی دوره کرونا شد از ترم ۳ افت تحصیلی پیدا کردم که معدلم ۴ نمره پایین اومده و از کتاب ها و جزوه ها برا امتحانا کپی میکردم این طوری گذشت تا ۶ ترم … ۶ ترم تموم کردم توی این چند ترم یه درس به اسم برنامع نویسی نظرم رو جلب کرد تا ترم ۷ که شدم خواستم دوباره کنکور بدم و رشته کامپیوتر درس بخونم ولی خانواده مخصوصا مادرم مانع شد خیال کردن میخوا ترک تحصیل کنم … یواش یواش بهشون گفتم ولی خب جو طوریه که کلا خیال میکنن میخوا از درسم فاصله بگیرم …ولی این طور نیست هدف دارم واسه زندگیم ولی چون افتادم توی این مسائل تحصیلی و روانشناختی استرس شدیدی روی مغزم فشار وارد میکنه یه نگرانی که نمیزاره شروع کنم واسه ای ۳ ترم باقی مونده درسا طوری سختن که من پیش نیاز های اون ها رو نخوندم توی این مجازی عادت مکردم به این کار کپی کردن تو امتحانا … دائم خیال پردازی میکنم افسردگی گرفتم نمیتونم علایقم رو به کسی توضیح بدم احساس درماندگی پیدا کردم … کسی یه ایده ای یه راه حلی برام توضیح بده …. حتی نوروفیدبک و روان درمانی هم انجام دادم و روانپزشک هم دارم ولی نمیتونم علایقم رو به زبون بیارم … لطفا کمک کنید

  • مشاور رضایی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

   باسلام و احترام
   اگر از نظر سربازی مشکلی ندارید لیسانس خود را بگیرید و سپس برای رشته مورد تقاضا یا در همان مقطع کارشناسی یا مقاطع بالاتر اقدام بفرمایید .. اما اگر مشکل نظام وظیفه دارید منطقی ان است که انصراف دهید زیرا معافیت تحصیلی روبه عقب صادر نمیگردد . نکته بعدی که حتما توجه داشته در رابطه با انصراف شما به مرتبه دوم کشیده نشود زیرا مجبور میشوید برای مراحل اعزام به خدمت اقدام کنید . جهت مشاوره بیشتر تماس حاصل فرمایید .
   باتشکر

 7. امیر
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

  سلام من متولد اردیبهشت ۸۱ هستم از مشاوره تحصیلی شما سوال دارم که آیا میتونم در کنکور ۱۴۰۳ شرکت کنم؟

  • ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام شرط ثبت نام از نظر مشاوره تحصیلی در ایران تحصیل داشتن دیپلم و طی کردن پایه دوازدهم است.

 8. سیما
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

  سلام وقتتون بخیر مم پایه دوازدم انسانی هستم و برای برای انتخاب رشته دانشگاه سردرگرمم، مشاوره تحصیلی میتونه بهم در این باره کمک کنه؟

  • ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام وقت بخیر، هدف ما از ارائه مشاوره تحصیلی کمک به شما در تمامی زمینه های درسی و انتخاب رشته می باشد.

 9. داود
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۴

  سلام من ۲۹ سالمه و دیپلم کارودانش دارم با معدل ۱۳،۲۶ و میخوام ادامه تحصیل بدم نمیدونم کنکور شرکت کنم یا نه ؟ کسی هست بتونه راهنماییم کنه

  • مشاور براتی
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با سوالی که پرسیدید خیلی شرایط هست که باید بررسی شود وبعد سوال شما به طور دقیق پاسخ داده شود .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی وشرایطتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 10. ابوالفضل
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

  می‌خوام حتما 12 جهشی بخونم خودم 11 رشته کامپیوترم راهی هست چون حتما باید بخونمش اگه میشه راهنمایی کنید

  • isaei
   ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

   سلام باید درخواست تحصیل بصورت جهشی را به آموزش و پرورش ناحیه تون اعلام کنید

 11. یک کاربر
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۳

  من این مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو دارم از این رشته ی تجربی(دیپلم رو در سال ۹۶ و پیش دانشگاهی رو در سال ۹۷ اخذ کردم)؛
  و در واقع،یک داوطلبِ سالی- واحدی،ترمی-واحدی به حساب میام؛
  از طرفی،قصد دارم در این کنکور انسانی ۱۴۰۲ هم شرکت کنم؛
  با توجه به این اطلاعیه ای که سنجش همین چند روز پیش داخل این سایتش قرار داده،من این برداشت رو کردم که تاثیر این سوابق تحصیلی برای من و امثال من حداکثر فقط ۲۶ درصد قطعی و مجددا،حداکثر فقط از این دروس عمومی هستش؛
  و تاثیر این آزمون اختصاصی یا همین کنکور هم میشه ۷۴ درصد؛
  آیا این برداشت من درست بوده یا نه؟؟؟؟!
  اگه درست بوده ما(من و امثال من)دروس عمومی دقیقا کدوم نظام(جدید یا سالی-واحدی،ترمی- واحدی)و رشته(انسانی یا تجربی)رو باید ترمیم کنیم برای این کنکور ۱۴۰۲ ؟؟!(چون سنجش برای این سوابق تحصیلی دو پیوست کاملا جدا گونه منتشر کرده و…)

  ازتون خواهش میکنم دقیق و کامل راهنماییم کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻…

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 12. ناشناس
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

  سلام وقتتون بخیر
  من پارسال در کنکور تجربی شرکت کردم و به دلایلی دانشگاه نرفتم امسال( ۱۴۰۱ )کنکور دادم و اتاق عمل کرج روزانه قبول شدم
  پارسال برای معافیت تحصیلی به پلیس +10مراجعه کردم ولی گفتند چون متولد ۸۲ هستم هنوز شامل معافیت تحصیلی نمیشم امسال مراجعه کردم گفتند که باید صبر کنم کارنامه سبز کنکور منتشر بشه ولی داخل اخبار گفته کسایی که سال ۱۴۰۰ دیپلم گرفتند تا ۳۱ شهریور فرصت دارند وگرنه غیبت از خدمت ثبت میشه ؟ الان من باید چیکار کنم آیا اشکال داره صبر کنم تا کارنامه سبز بیاد بعد معافیت بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید..

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر برسی شود لطا با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماید

 13. شریف مهر
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

  با سلام
  بنده کاردانی نقشه کشی دارم از دانشگاه ازاد، ایا کارشناسی ناپیوسته رشته حقوق-حقوق ثبتی با سوابق تحصیلی یا کارشناسی پیوسته رشته فقه و مبانی حقوق دانشگاه ازاد شرکت کنم؟
  قصد شرکت در ازمون وکالت دارم

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر شما شرایط شرکت در رشته حقوق را ندارید

 14. فاطمه
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  سلام خسته نباشید من با اینکه با معدل بالا رشته های نظری اورده بودم و دوست هم داشتم در این رشته تحصیل کنم بنا به دلایلی رفتم رشته ی هنری و مشغول تحصیل شدم میخواستم بدونم میشه جدا از رشته برم و کنکور زبان بدم ؟
  و اینکه رشته ی هنر بورسیه داره؟
  ممنون میشم زود جواب بدید

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • مصطفی
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام من کارشناسی روانشناسی ورزشی خوندم میتونم ارشد در رشته روانشناسی بالینی وزارت بهداشت شرکت کنم؟

   • sadeghi
    ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۸

    سلام وقت بخیر
    رشته های روانشناسی یا مشاوره می توانند در کنکور ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت شرکت کنند.

 15. h.m
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام. ببخشید اگر متوسطه دوم رشته معارف اسلامی رو بخونم میتونم کنکور رشته انسانی بدم و رشته های ادبیات و علوم انسانی رو انتخاب کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر بله.

 16. H
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۲

  سلام بنده هفتم معدلم ۱۹/۵۷
  هشتم۱۸/۷۲
  نهم ۱۹/۱۲
  ریاضی و علوم هفتم ۱۷/۱۸
  هشتم ۱۶/۱۸
  نهم علوم ۲۰
  ریاضی ۱۴

  احتمال این ک ریاضی فیزیک و تجربی بیارم چقدر هست؟

  • aghazade
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به این که معدل شما خوب است نیازه میانگین دروس شما بررسی شود واگر به حد نصاب برسید پذیرش برای رشته ریاضی فیزیک را میاورید

 17. علیرضا
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۵

  سلام بنده اگه دیپلم رشته فنی داشتم بخوام برا کنکور 1403 بخونم بالفرض قبول شدم موقع ثبت نام من که دیپلم رشته تجربی نداشتم آیا میتوانم ثبت نام کنم یا نه ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   با سلام مشکلی وجود ندارد اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشید

 18. مهراب
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام روزتون بخیر
  بنده دیپلم فنی دارم آیا برای کنکور علوم تجربی ۱۴۰۳ بخونم بالفرض که قبول شدم در زمان ثبت نام دانشگاه دیپلم تجربی نداشتم آیا میتوانم ثبت نام کنم یا نه؟

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰

   سلام بله میتونید چون دیپلم نظام جدید دارید میتونید برای هر گروه آزمایشی ثبت نام انجام دهید

 19. milad
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵

  سلام من دهم انسانی هستم میخوام به رشته ریاضی تغییر رشته بدم ولی من در سال نهم ریاضی نیوردم ایا راهی هست که بتونم برم ریاضی اگه هست یه توضیحی بدید

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام وقت بخیر مراجعه کنین به اموزش و پرورش برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 20. sara
  ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹

  وقت بخیر
  مشاوره تلفنیتون هزینه داره یا رایگانه؟

  • مشاور ارشد
   ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام بله اگر از می خواهید از مشاوره رایگان تحصیلی بهرمند شوید در گوگل عبارت مشاوره رایگان ایران تحصیل رو سرچ کنید و وارد سایت شوید .

   • الهه
    ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

    سلام
    من تو اموزشگاه فرزانه بیست که تو کرجه درس خوندم واقعا راضی بودم این اموزشگاه هم از نظر مشاوره هم از نظر اساتید عالیه و من واقعا جواب گرفتم

 21. سعید
  ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۱

  سلام خسته نباشید وقتتون بخیر… من امسال سال آخر رشته انسانی هستم و کنکور دارم و به خاطر بعضی از مسائل نتونستم به رشته ای که دوست دارم برم خواستم یه سوال ازتون بپرسم که ببینم میشه امسال هم کنکور انسانی داد و هم ریاضی یا نه؟؟؟ و یک سوال دیگه که میشه از طریق رشته انسانی انتخاب رشته کرد و رفت به رشته مهندسی کامپیوتر ؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید…

مطالب مرتبط

تماس با مشاور