تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره تحصیلی تلفنی

سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل

مشاوره تحصیلی تلفنی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

مشاوره تحصیلی تلفنی محاسنی دارد که دانش آموزان، داوطلبان کنکور و دانشجویان می توانند از آن استفاده نمایند. خوشبختانه با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان، کلیه افراد نیازمند به خدمات مشاوره می توانند به راحتی و تنها با استفاده از شماره گیری مشاوره تحصیلی از کلیه خدمات بهره مند گردند.

تمامی دانش آموزانی که در مقاطع مختلف تحصیل می کنند می توانند از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی و برنامه ریزی درسی استفاده کرده و از اتلاف وقت و هزینه برای مراجعه حضوری به مراکز مشاوره جلوگیری کنند لذا دانش آموزان و داوطلبان عزیز می توانند در هر کجای کشور عزیزمان که هستند با استفاده از تلفن ثابت با مشاوران ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایند. 

 

مشاوره تحصیلی تلفنی

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره با بهترین مشاوران تحصیلی از سراسر کشور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی به روش های مختلفی صورت می پذیرد. به دلیل شرایط متفاوت، دانش آموزان و داوطلبان نیازمند راهنمایی هستند.

همچنین هر یک از آنان در گوشه ای از کشور عزیزمان ایران سکونت دارند. به همین دلیل امکان استفاده از خدمات مشاوره ای برای تمامی آنان وجود نخواهد داشت.

یکی از محاسن دریافت این نوع از مشاوره را می توان دسترسی آسان آن برای تمامی داوطلبان دانست. امکان استفاده از مشاوره رایگان برای کلیه داوطلبان رشته های تحصیلی وجود دارد.

دانش آموزان عزیزی که مایلند در مدارس تیزهوشان ثبت نام نمایند اما در رابطه با فنون مطالعه و قبولی در این رشته آگاهی ندارند، می توانند از مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان بهره مند گردند.

از دیگر خدمات مشاوره تحصیلی می توان به معرفی بهترین منابع مطالعه کنکور، تخمین رتبه در همه آزمون های آزمایشی، دریافت نمونه کارنامه قبولی سال های گذشته، زمان توزیع کارت ورود به جلسه و غیره اشاره کرد.

امکان استفاده از این خدمات و بسیاری دیگر با استفاده از مشاوره تحصیلی فراهم گردیده است. همچنین مشاوره تلفنی با بهترین مشاوران، موجب می شود که به راحتی بتوانید در آزمون تیزهوشان پذیرفته شوید.

 

مشاوره تحصیلی تلفنی در تمامی مقاطع تحصیل و تمامی گروه های آزمایشی به داوطلبان جهت حل مشکلات آنان کمک خواهد نمود.

 

 

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

آیا امکان استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی رایگان برای همه وجود خواهد داشت؟ خوشبختانه هر یک از دانش آموزان و داوطلبان می توانند با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان از کلیه خدمات بهره مند گردند.

مشاوره تحصیلی مقطع دبیرستان از جمله خدماتی است که در مشاوره تحصیلی تلفنی به صورت رایگان انجام می پذیرد.

داوطلبان کنکور به دنبال راهی هستند تا بتوانند قبولی خود را تضمین نمایند به همین دلیل می توانند از مشاوره تضمینی کنکور سراسری استفاده نمایند.

برخی از داوطلبان پسر که مشکلات معافیت تحصیلی دارند و یا به دنبال معافیت دائم هستند، می توانند از مشاوره تخصصی نظام وظیفه اخذ معافیت بهره مند گردند.

خدماتی که در مشاوره تلفنی ارائه می گردد مربوط به تمام اموری است که تحصیل هر فردی بدان وابسته می باشد.

 

شماره مشاوره تحصیلی

جهت استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی لازم است از شماره مشاور تحصیلی برخوردار باشید. شماره های مشاور تلفنی متخصصین ایران تحصیل دو شماره برای تلفن های ثابت است که در انتهای مقاله درج شده و یا در وب سایت موجود هستند.

دانش آموزانی که در دبیرستان های فنی و حرفه ای مشغول به تحصیل هستند با توجه به تغییرات به وجود آمده در طی سال های اخیر در رابطه با نحوه پذیرش آنان در دانشگاه های مختلف، ممکن است کمی در انتخاب رشته و دانشگاه سردرگم باشند.

به همین دلیل دانش آموزان عزیز نیازمند مشاوره کنکور سراسری فنی و حرفه ای هستند، در مشاوره تحصیلی تلفنی با شرایط و پذیرش و همچنین حداقل معدل لازم برای قبولی در هر یک از رشته ها آشنا می شوند.

 

مشاوره تلفنی با بهترین مشاوران تحصیلی

 

مشاوره تلفنی با بهترین مشاوران تحصیلی

تفاوتی که بین مشاوره تلفنی با استفاده از بهترین مشاوران تحصیلی با سایر مشاوره ها وجود دارد، به نوع خدماتی مربوط می شود که این دو نوع مشاوره به متقاضیان ارائه می کنند.

هرگز کیفیت و کمیت نمی تواند جای یکدیگر را پر کند، خوشبختانه بهترین مشاوران حضوری در تهران با توجه به اطلاعات فراوانی که در رشته های مختلف دارند به متقاضیان در دستیابی به پاسخ سوالات خود کمک می کنند.

برای مشاوره انتخاب رشته دبیرستان از مشاوره تحصیلی غیرحضوری استفاده نماییم یا مشاوره حضوری؟

چنانچه شما امکان استفاده از خدمات مشاوره حضوری را دارید، بهترین گزینه قطعاً مشاوره حضوری خواهد بود. اما چنانچه امکان حضور در مراکز مشاوره را ندارید، ما مشاوره تلفنی با بهترین مشاوران را به شما توصیه می نماییم.

آن دسته از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد که مایل به انتخاب رشته، قبولی در دانشگاه های مادر و تراز یک کشور و همچنین تغییر رشته هستند می توانند از مشاوره تلفنی مقطع ارشد بهره مند شوند.

بنابراین، بین مقطع تحصیلی شما برای استفاده از خدمات هیچ گونه تفاوتی وجود نخواهد داشت.

 

شماره مشاوره تلفنی

مشاوره برای دانش آموزان و دانشجویان در حوزه انتخاب رشته و مسائل مشابه آن به صورت های مختلفی صورت می پذیرد. بنابراین، در صورت تمایل به استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی لازم است شماره مشاوره تلفنی را در اختیار داشته باشید.

در مقطع دکتری با شماره گیری شماره مورد نظر خواهید توانست از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دکتری بهره مند گردید. بنابراین در این زمینه به راحتی خواهید توانست به تمامی آنچه که می خواهید دست یابید.

آن دسته از داوطلبانی که دارنده مدرک لیسانس هستند و مایل به ادامه تحصیل در رشته های پزشکی می باشند، می توانند از مشاوره کنکور در لیسانس به پزشکی بهره مند گردند.

کلیه آقایانی که در سن مشمولی خدمت سربازی قرار دارند نیز می توانند با استفاده از مشاوره رایگان سربازی از مشاوره های لازم برای قبولی در هر یک از رشته ها بهره مند گردند.

جهت برخورداری از تمامی این مشاوره ها با کارشناسان خبره ما در ایران تحصیل تماس حاصل فرمائید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

برای دریافت هر نوع مشاوره در مقاطع مختلف تحصیلی از سراسر کشور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

مشاوره رایگان کنکور تجربی

تحصیل مجدد در رشته های پیراپزشکی

مشاوره خانواده حضوری

مشاوره رایگان کنکور هنر

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی

 مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !

مشاوره تحصیلی تلفنی

آیا مشاوره تحصیلی تلفنی همان کیفیت مشاوره حضوری را دارد؟

بله. شما می توانید مشاوره تحصیلی تلفنی را با همان کیفیت مشاوره حضوری دریافت کنید و رضایت کاملی داشته باشید.

آیا مشاوره تحصییل تلفنی برای تمامی مقاطع ارائه می شود؟ 

یله. در تمامی مقاطع پایه های تحصیلی مدارس و دانشگاه ها امکان ارائه مشاوره تحصیلی تلفنی به دانش آموزان و دانشجویان وجود دارد.

من در روستا زندگی می کنم و امکان مراجعه به تهران برای دریافت مشاوره حضوری را ندارم چه پیشنهادی برای من دارید؟ 

شما می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل استفاده نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. طنین موسوی
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

  من در اموزشگاه فرزانه ۲۰ بودم و واقعا از اقای فراهانی راضی بودم ؛ هم مشاورشون عالی بود و هم تدریسشون

 2. زینب
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام دوستای خوبم بهترین مشاوره کنکوری تو کرج مرکز مشاوره ایران تحصیل که ایشون به روش ۴Gمشاوره هاشون برگزار می کنند و خیلی خیلی تونستم به هدفی که می خوام برسم و بی نهایت از زحماتشون ممنونم

  • moshaverarshad
   ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

   سلام زینب
   مچکریم که با مشاوران ما در ارتباط هیسن و براتون نتایج خوبی به همرام داشته است

 3. پریسا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

  واسه یک بار هم که شده واسه مشاوره با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشین
  من که خیلی راضی بودم خیلی با حوصله و متین به تمامی سوالاتم پاسخ دادند

 4. شیدا زمانی
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

  من امسال کنکور دارم ، ۲ سال پیش هم خواهرم کنکور دادن و با مشاوران مرکز ایران تحصیل مشاوره انجام دادن و کلاسای کنکورشونو شرکت کردن وااقعا میتونم بگم بهترین اساتید رو دارن همینطور بهترین مشاوره هارو بهتون میدن و بازده درسی خیلی خوبی میشه از برنامه هاشون گرفت

  • moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام خانم زمانی
   مچکریم نظر لطفتتونه
   انشالله که روز به روز پیشرفت چشم گیری داشته باشین

ایران تحصیل
تماس با مشاور