تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
برنامه ریز درسی آنلاین

برنامه ریزی درسی آنلاین + 11 راز مهم رتبه ها

برنامه ریز درسی آنلاین
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

 امکان دریافت برنامه ریزی درسی آنلاین از ایران تحصیل وجود دارد. همه ما می دانیم بدون برنامه ریزی هر هدفی تنها آرزویی بیش نیست و باید برای رسیدن تمامی اهداف خود از کوچک و بزرگ برنامه ریزی داشته باشیم.

برنامه ریزی نه تنها به شما کمک می کند از وقت تان بیشترین استفاده را نمایید، علاوه بر این برای یافتن نقاط قوت و ضعف تان نیز بسیار کمک کننده خواهد بود.

تفاوتی ندارد که پشت کنکوری باشید و یا دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی، در هر صورت به شما پیشنهاد می کنیم با استفاده از سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی، از برنامه ریزی آنلاین رایگان و دیگر خدماتی که برای شما آماده کرده ایم بهره مند شوید.

 

برنامه ریز درسی آنلاین

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با بهترین متد برای برنامه ریزی درسی کنکور آنلاین از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

فهرست محتوا

11 نکته طلایی برنامه ریزی درسی موفق

 

مهم ترین نکات برنامه ریزی درسی

مهم ترین نکات برنامه ریزی درسی

 

سوال اول دانش آموزان و داوطلبان قطعا این است که چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم؟ و ما در پاسخ به این سوال از شما خواهیم پرسید که هدف شما چیست و چقدر زمان دارید؟ زیرا این دو نکته بسیار مهم و کلیدی در برنامه ریزی شما خواهد بود. ما مشاوره اختصاصی را با استفاده از شماره تماس های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب امکان پذیر نموده ایم اما به طور کلی رعایت اصولی برای برنامه ریزی لازم است که به شرح زیر می باشد.

 

1- تمام موارد را در نظر بگیرید

قبل از اینکه شروع به برنامه ریزی کنید، یکی از اصول و نکات برنامه ریزی درسی را در نظر بگیرید. منظور ما از همه چیز این است که تمام شرایط زندگی، تحصیلی و همچنین اهداف خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال برای دانش آموزی که در حال حاضر مشغول به تحصیل می باشد، با دانش آموزی که فارغ التحصیل شده است و به اصطلاح پشت کنکوری محسوب می شود، زمان متفاوتی برای مطالعه خواهند داشت و همچینن برای داوطلبانی که مشغول به کار هستند و یا در روستاها زندگی می کنند، شرایط زندگی و برنامه ریزی متفاوتی خواهند داشت.

 

2- برنامه ریزی درسی باید قابل اجرا باشد

بسیار مهم است که برنامه ریزی شما به گونه ای باشد که بتوان به آن عمل نمایید. یکی از اشتباهاتی که بسیاری از داوطلبان مرتکب آن می شوند، برنامه ریزی بسیار کتابی بدون در نظر گرفتن شرایط خود می نمایند که همین مسئله موجب می شود پس از چند روز عمل کرن به برنامه دچار خستگی شوند و یا اینکه برنامه ریزی خود را رها نمایند. بنابراین پربیراه نخواهد بود اگر بگوییم که عمل به برنامه ریزی از خود برنامه ریزی مهمتر است.

 

3- زمانبندی متفاوتی برای برنامه ریزی داشته باشید

 

زمانبندی متفاوتی برای برنامه ریزی داشته باشید

زمانبندی متفاوتی برای برنامه ریزی داشته باشید

 

حجم مطالب و دروس هر یک از رشته ها متفاوت می باشد و قطعا اگر بخواهیم یک برنامه ریزی درست داشته باشیم، باید برنامه ریزی ماهانه ، هفتگی و روزانه داشته باشیم. به عنوان مثال برای داشتن یک انسجام در برنامه خود برای دروسی که بسیار مهم و همچنین با حجم بالا می باشند، بهتر است که برنامه ریزی ماهانه داشته باشید. اما داشتن یک برنامه ریزی هفتگی نیز کمک می نماید تا بتوانید ساعات مطالعه خود را تنظیم نمایید و بر اساس مطالب درسی، جمع بندی خوبی داشته باشید. برنامه ریزی روزانه را ما تنها در موارد خاص توصیه می نماییم.

 

4- تست زنی را فراموش نکنید

در واقع یکی از ۱۲ اصل مهم برای موفقیت در برنامه ریزی درسی کنکور و دانشگاه همین است. برخی از داوطلبان شاید اینگونه تصور کنند که تست زدن باعث می شود که وقت زیادی را صرف نمایند و از مطالعه اصلی جا بمانند. شاید بتوان گفت 50 درصد موفقیت شما عادت به تست زنی و همچنین تحلیل تست های آن است. در واقع تست زنی کمک می نماید تا شما تمام مطالبی را که مطالعه نموده اید در ذهنتان تثبیت شود و به راحتی بتوانید در جلسه کنکور موفقیت خود را تضمین نمایید. حتما به هنگام تست زنی به این نکته دقت داشته باشید که تست های زده شده را تحلیل نمایید.

نحوه تست زنی و برنامه ریزی برای آن به نوبه خود بسیار مهم است. به عنوان مثال تست زنی مهندسی معکوس یکی از انواع تست زنی می باشد . اگر هدف شما پذیرش در دانشگاه دولتی است، توصیه می نماییم که قبل از مطالعه و برنامه ریزی حتما نگاهی به سوالات کنکور سال های گذشته داشته باشید تا بتوانید برنامه ریزی خود را بر اساس نحوه طرح سوالات تنظیم نمایید. توصیه کلیه مشاوران این است که حدودا پس از گذشته دو یا سه روز پس از مطالعه تست زنی را آغاز نمایید.

 

5- نقاط قوت و ضعف خود را در برنامه ریزی لحاظ نمایید

از دیگر نکات برنامه ریزی درسی که می توان بدان اشاره نمود، توجه به نقاط قوت و ضعف شما می باشد. به عنوان مثال یکی از مباحث درس ریاضی که هر ساله سوالات زیادی از آن طرح می شود، مشتق می باشد. برای دانش آموز و یا داوطلبی که بر این مبحث کاملا مسلط می باشد، نیازی به اختصاص زمان زیادی برای این موضوع نخواهد داشت. اما برای دانش آموزی که هنوز این مبحث را به خوبی مطالعه ننموده است، لازم است مهارت و تلاش خود را در این زمینه بیشتر نماید.

یکی از اشتباهاتی که داوطلبان در ارکان برنامه ریزی درسی خود دارند، عدم توجه به نقاط قوت خود است. به عنوان مثال اگر در همین مبحث مشتق از تسلط خوبی برخوردارند، این گونه تصور می نمایند که نیازی به اختصاص زمان برای این مبجث نخواهند داشت عافل از اینکه عدم اختصاص زمان به این مباحث موجب می شود تا از میزان تسلط شما کم شود و به تبع آن نتوانید در کنکور به سوالات این مبحث پاسخ مناسبی بدهید. همچنین تصور نکنید که نقاط ضعف شما تا ابد همان نقطه ضعف باقی خواهد ماند. تمرین و تکرار در تمام زمینه ها به موفقیت کمک می کند.

 

6- اطلاع از بودجه بندی را در نکات برنامه ریزی درسی خود قرار دهید

 

اطلاع از بودجه بندی را در نکات برنامه ریزی درسی خود قرار دهید

اطلاع از بودجه بندی را در نکات برنامه ریزی درسی خود قرار دهید

 

سازمان سنجش و آموزش کشور هر ساله در هر درس و هر مبحث به طور میانگین تعداد سوالاتی را به عنوان تست های کنکور در هر مبحث طراحی می نماید. بنابراین اگر به جدول برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور توجه داشته باشید، همیشه زمان بیشتری را برای این مباحث قرار می دهند. این نکته را فراموش نکنید که این تعداد سوالات برای هر سال ممکن است بیشتر و یا کمتر باشد و به همین دلیل نمی توان تعداد ثابتی را برای آن در نظر گرفت. اما بسیار مهم است شما از مباحث مهم و همچنین تلاش شما برای تسلط بر این مباحث است.

 

7- ورزش را در برنامه ریزی برای دانشگاه قرار دهید

حقیقت این است هر چقدر هم که شما به درس و مطالعه علاقه مند باشید، باز هم روند مطالعه خسته کننده است و همین مسئله می تواند در روند مطالعه و همچنین تمرکز شما تاثیر گذار باشد. به همین دلیل برای بالا رفتن انرژی خود و همچنین افرایش تعداد ساعات مطالعه و داشتن روحیه بالاتر، حتما در برنامه ریز خود ساعاتی را به ورزش اختصاص دهید. حتی اگر در زمان بندی شما این تعداد ساعات کم باشد، اما باز هم تاثیر آن را خواهید دید.

 

 

8- انعطاف پذیری برنامه ریزی درسی

یکی از اصول برنامه ریزی درسی pdf که در تمامی کتاب ها ذکر شده است، داشتن برنامه ریزی منعطف می باشد. به عنوان مثال در برخی از روزها ممکن است شما نتوانید به برنامه خود عمل کنید. خدایی ناکرده مشکلی داشته باشید و یا برنامه های پیش بینی نشده ای برای شما اتفاق بیوفتد. در این شرایط باید برنامه شما به گونه ای باشد که راه هایی برای جبران ساعت های مطالعه خود داشته باشید. توصیه ما به تمامی داوطلبان این است که چند روز در برنامه ریزی خود برای این موارد در نظر بگیرید.

 

9- برنامه خود را تحلیل کنید و هدف گذاری کنید

گاهی ممکن است شما در برنامه ریزی درسی خود بر روی کاغذ تمام موارد را به گونه ای داشته باشید که از نظر خودتان با عمل نمودن به این برنامه موفقیت شما تضمین شده است. اما پس از اینکه در کنکور های آزمایشی شرکت می نمایید نتیجه و تراز دلخواه را به دست نمی آورید. در این موارد باید حتما به نکات برنامه ریزی درسی خود نگاه دوباره ای داشته باشید و آنچه را که احساس می کنید به اشتباه انجام داده اید را جبران نمایید. در بررسی برنامه خود نکات مثبت را حفظ و نکات منفی را بهبود بخشید.

 

10- ترک عادت های بد در مطالعه

 

عادت های مطالعه بد را کنار بگذارید

عادت های مطالعه بد را کنار بگذارید

 

شاید شما از پشتکار بسیار خوبی برخوردار باشید و مطالعه خوبی هم داشته باشید اما عملا کمترین نتیجه را از مطالعه خود به دست آورید. در اینجا بهتر است مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید و از مشاورین ما برای تغییر عادت های بد مطالعه خود تلاش نمایید. توجه داشته باشید که کنکور و قبولی در آن هیچ عذر و بهانه ای را قبولی نخواهد کرد و صرفا آنچه به شما ارائه خواهد داد کارنامه ای است که تمام زحمات را شما را نشان خواهد داد.

 

11- تحلیل زمانی و اصلاح برنامه

آخرین موردی که در نکات برنامه ریزی درسی باید بدان اشاره نماییم، اصلاح برنامه درسی است. با کمک مشاوره و برنامه ریزی خود را اگر نیاز به اصلاح دارد بار دیگر برنامه خود را تغییر دهید و اصلاح نمایید تا به هدف خود نزدیک تر شوید. اطلاع از ۱۲ اصل مهم برای موفقیت در برنامه ریزی درسی کنکور و همچنین برنامه ریزی درست و اصولی پس از برقراری ارتباط با شماره های امکان پذیر است. برای دریافت اصول برنامه ریزی درسی pdf می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

اصول برنامه ریزی درسی دانشگاه چیست؟

حال افرادی که تمامی نکات برنامه ریزی درسی را به خوبی رعایت نموده اند و موفقیت لازم را به دست آورده اند، در این مرحله لازم است بتوانند ادامه تحصیل خود را به خوبی داشته باشند . تحصیل در هر یک از دانشگاه ها با توجه به رویکردی که دانشگاه مورد نظر دارد، می تواند متفاوت از سایر دانشگاه های دیگر باشد. به عنوان مثال یکی از مشکلاتی که ممکن است دانشجویان با آن درگیر باشند، به بحث اشتغال همزمان با تدریس مربوط شود که این امر لزوم برنامه ریزی درست را پررنگ تر می نماید.

اگر در دانشگاه های روزانه مشغول به تحصیل هستید، این نکته را در نظر داشته باشید که برای اساتید دانشگاه های روزانه معمولا فعال بودن دانشجو بسیار مهم است. به همین دلیل در صورتی که شما بتوانید مطالعه بیشتری داشته باشید، حضور پررنگ تری در کلاس داشته باشید و همچنین نظر استاد خود را جلب نمایید، حتی در صورتی که در زمان امتحان نتوانید نمره مناسبی را کسب کنید، اساتید معمولا با توجه به دانش شما نمره ای خارج از برگه را برای شما در نظر خواهند گرفت.

چنانچه در دانشگاه پیام نور تحصیل می نمایید، از نکات برنامه ریزی درسی برای این دانشگاه این است که سوالات سال های گذشته را دانلود نمایید و به مطالعه آن بپردازید. زیرا به طور معمول بسیاری از سوالات سال های گذشته در همین آزمون نیز تکرار خواهد شد. برای سایر دانشگاه هایی همانند دانشگاه آزاد، غیر انتفاعی و همچنین علمی کاربردی، ممکن است سخت گیری کمتری داشته باشند اما باز هم این موضوع بسته به شرایط هر یک از دانشگاه ها می تواند متفاوت باشد.

 

اهمیت استفاده از برنامه ریزی درسی آنلاین

امروز کافی است این عبارت را در گوگل سرچ نمایید تا با سیل عظیمی از خدمات و برنامه ها در حوزه برنامه ریزی تحصیلی آنلاین، رو به رو شوید.

همین که تنوع و رقابت بسیاری برای این خدمات وجود دارد، نشان دهنده نیاز واقعی داوطلبان امروزی است. البته تعجبی هم ندارد که بسیاری از داوطلبان برای برنامه ریزی تحصیلی آنلاین راغب باشند، زیرا شرایط به گونه ای است که برای دریافت هر گونه خدمت صرفه جویی در زمان و انرژی در اولویت خواهد بود.

نه تنها برنامه ریزی های آنلاین در کمترین زمان ممکن انجام می شود، حتی برای دریافت بسیاری از آن ها نیز لازم نیست هزینه خاصی را بپردازید و این موضوع در حالی است که مشاوران در سال های گذشته مبالغ هنگفتی را جهت ارائه برنامه دریافت می کردند.

 

آیا امکان دریافت برنامه ریزی درسی آنلاین، به صورت رایگان وجود دارد؟

شرکت های بسیاری با ایجاد سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی، امکان دریافت برنامه های تحصیلی به صورت رایگان را فراهم کرده اند.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چطور امکان دریافت برنامه ریزی درسی آنلاین به صورت رایگان وجود دارد. در این مورد باید به شما بگوییم که برنامه ریزی آنلاین رایگان توسط آپ ها و برنامه های کاربردی موبایل و یا دیگر ابزارهای مرتبط با شبکه های اجتماعی مانند ربات ها ایجاد می شود.

افرادی که از این برنامه ها استفاده می کنند، ابتدا در سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی ثبت نام کرده و برنامه را دریافت می نمایند.

در این میان ممکن است برخی از داوطلبان به دلیل داشتن شرایط خاص و یا هر دلیل دیگری نیاز به خدمات اختصاصی تر داشته باشند که در این صورت از آن ها بابت انجام خدمات اضافه و یا فعال کردن حق اشتراک، هزینه ای ناچیز دریافت خواهد شد.

 

برنامه ریزی آنلاین رایگان

در اپلیکیشن های برنامه ریزی آنلاین چه خدماتی ارائه می شود؟

در روش های مختلف برنامه ریزی درسی آنلاین، خدمات مختلفی ارائه می شود که بستگی به نوع برنامه دارد. در بیشتر این برنامه ها، برنامه بلند مدت ارائه می شود و داوطلب نیازی به نگرانی در این مورد نخواهد داشت.

در این برنامه ها، تمامی جزئیات در نظر گرفته شده است و امکان تعیین تعداد روز برنامه وجود دارد. می توانید در این برنامه ها، بودجه بندی را مشخص نمایید، علاوه بر این امکان تعیین سرعت مطالعه نیز وجود خواهد داشت.

حتی می توانید در این برنامه ها آزمون آنلاین بدهید، نمودار یادگیری خودتان را دریافت کنید و بسیاری خدمات سفارشی دیگر را نیز برای خودتان فعال نمایید.

 

برای دریافت مشاوره کنکور حرفه ای وارد لینک مربوطه شوید.

 

مزایای استفاده از برنامه ریزی آنلاین

از مهم ترین مزایای برنامه ریزی تحصیلی آنلاین را، می توان کاهش زمان و هزینه دانست. با استفاده از خدمت آنلاین می توانید با صرفه زمان و هزینه کمتری به هدف و نیازتان برسید.

در برنامه ریزی های آنلاین امکان دریافت خدمات مکمل بسیاری وجود دارد که در برنامه ریزی های معمولی امکان پذیر نیست. به طور مثال افرادی که برنامه ریزی را با مراجعه به شرکت های مشاوره دریافت می کردند، هیچ خدمت مکمل دیگری را در کنار آن به صورت آنی نداشتند و به دلیل آنلاین نبودن، امکان وجود خطا در آن بسیار بوده است.

در برنامه ریزی آنلاین رایگان، از آنجایی که داوطلب با مراجعه به سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی، به صورت سیستمی تمامی خدمات را دریافت می کند، به همین دلیل امکان بروز خطا در آن بسیار کم بوده در نتیجه دقیق تر و قابل اعتمادتر می باشد.

از آنجایی که در برنامه ریزی آنلاین و بهره گیری از امکانات سیستمی امکان مشاهده برنامه ریزی بلند مدت به صورت لحظه  ای وجود دارد، داوطلب می تواند توانایی خود را در تحلیل و ارزیابی افزایش دهد و نگرانی از این بابت نداشته باشد.

 

برنامه ریزی تحصیلی آنلاین

 

برای انتخاب خدمات آنلاین برنامه ریزی توجه به چه معیارهایی مهم است؟

از آنجایی که تنوع بسیاری در برنامه ریزی درسی آنلاین وجود دارد به همین دلیل بسیاری از داوطلبان در رابطه با اینکه باید از کدام برنامه استفاده نمایند و کدام یک بهتر می تواند پاسخ گوی نیازهای آن ها باشد، سوال می پرسند.

در این باره باید به شما بگوییم که در ابتدا وضعیت خودتان را در نظر بگیرید و سپس جزییات آورده شده در برنامه ریزی آنلاین رایگان را مقایسه نمایید. در صورتی که حس کردید برنامه ارائه شده با نیازها و شرایط شما همخوانی ندارد، می توانید برنامه ای دیگر را انتخاب کنید.

مورد مهم دیگری که وجود دارد، پشتیبانی و ارائه خدمات پس از دریافت برنامه است. یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبان ممکن است با آن مواجه باشند، نحوه استفاده از برنامه است.

از آنجایی که برنامه ها به صورت آنلاین هستند و لازم است توانایی خوبی برای استفاده از تلفن همراه و یا سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی داشته باشید، به همین دلیل آموزش در این موضوع نیز بسیار مهم است.

علاوه بر این، باید کارشناسانی وجود داشته باشند که به سوالات شما در رابطه با تغییر برنامه و یا موارد دیگر پاسخگو باشند. مورد دیگری که هنگام استفاده از برنامه ریزی آنلاین رایگان باید به آن توجه کنید، قابلیت تطبیق پذیری برنامه با تمامی سیستم عامل های کامپیوتری و غیر کامیپوتری است.

به طور مثال ممکن است شما با مراجعه به سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی، برنامه ای حرفه ای و بدون نقص را دریافت کنید اما این برنامه تنها در سیستم عاملی خاص با ویژگی هایی خاص قابل اجرا باشد که در این صورت شما با مشکل مواجه خواهید شد.

به صورت کلی برای انتخاب یک برنامه ریزی درسی آنلاین خوب، لازم است ویژگی های زیر را در نظر داشته باشید:

 • دریافت مشاوره
 • ساخت برنامه هفتگی انعطاف پذیر
 • محاسبه نمرات آزمون ها
 • امکان ارائه مشاوره آنلاین
 • امکان ارسال و اشتراک مطالب

 

برای اطلاع از بهترین اصول برنامه ریزی کنکور، وارد لینک شوید.

 

افراد موفق در کنکور چگونه برنامه ریزی می کنند؟

تا به این مرحله سعی کردیم فواید برنامه ریزی درسی آنلاین را بررسی کنیم. در صورتی که نیاز به اطلاعاتی بیشتری در خصوص برنامه ریزی تحصیلی آنلاین داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ادامه ما روش ها و نکاتی را که افراد موفق در برنامه ریزی کنکور در نظر می گیرند، بررسی خواهیم کرد.

 • این افراد برنامه مطالعاتی خود را واقع بینانه تنظیم می کنند.
 • همیشه برنامه ای منعطف دارند، به گونه ای که اگر فعالیتی فوق برنامه پیش بیاید، امکان تغییر را در آن می گنجانند.
 • برای قسمت هایی که نیاز به زمان و مطالعه بیشتری دارند، این مورد را در نظر می گیرند.
 • برای مطالعه همواره از بهترین ساعت های مطالعه خود بهره می برند.
 • برای دروسی که نیاز به کار بیشتری دارد، بهترین ساعت ها را انتخاب می کنند.
 • در تخمین زمان مناسب برای مطالعه مهارت دارند که البته این کار در طی زمان و تمرین زیاد به دست می آید.
 • بهترین تقسیم بندی برای مطالعه، براساس ساعت است که افراد موفق نیز همین کار را انجام می دهند.
 • به جای کمیت به کیفیت توجه دارند. یعنی هر زمان که احساس کردند، خسته شده اند دست از مطالعه می کشند.

 

سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی

 

تایم جلسه مطالعاتی باید چقدر باشد؟

یکی از سوالاتی که داوطلبان کنکوری همیشه در مورد آن سوال دارند، این است که چقدر در هر مطالعه باید زمان بگذارند. لازم است در این مورد بدانید که ساز و کار مغز ما طوری طراحی شده است که در 20 دقیقه می تواند به صورت مفید به یادگیری مشغول باشد و پس از هر 20 دقیق راندمان مطالعه به صورت چشم گیری کاهش می یابد.

البته در این مورد اختلاف سلیقه بسیاری وجود دارد ولی ما به شما پیشنهاد می کنیم که در هر تایم مطالعه حداقل 20 و حداکثر 90 دقیقه مطالعه داشته باشید.

 

برای دریافت برنامه ریزی رایگان کنکور، کلیک کنید.

 

چند ساعت در شبانه روز باید بخوابیم؟

این مورد به عوامل مختلفی می تواند بستگی داشته باشد. این که شما چند ساعت در شبانه روز می خوابید، بستگی به این دارد چه مقدار فعالیت روزانه دارید و همچنین به ساختار کلی بدن تان بستگی خواهد داشت.

برخی افراد به صورت کلی ساعت خواب زیادی ندارند و برخی دیگر برعکس باید چندین ساعت در طول شبانه روز بخوابند. توجه داشته باشید که خواب کافی برای رسیدن به نتیجه مورد نظرتان بسیار مهم است و نباید آن را دست کم بگیرید.

 

برای ورود به سامانه برنامه ریزی هفتگی کنکور کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی انواع روش های برنامه ریزی درسی آنلاین و نکات مربوط به آن بپردازیم. از آنجایی که برنامه ریزی آنلاین این روزها یکی از موارد مورد نیاز داوطلبان کنکور است به همین دلیل نیاز است تا از جزئیات مربوط به آن اطلاعات لازم و کافی را بدست آورید.

شرکت های بسیاری این روزها به ارائه خدمات مربوط به برنامه ریزی تحصیلی آنلاین می پردازند و برخی نیز برنامه ریزی آنلاین رایگان دارند.

ما تمامی نکات مربوط به برنامه ریزی درسی و تحصیلی آنلاین را بررس کردیم در صورتی که پس از مطالعه این مطلب، نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نکات مهم در برنامه ریزی درسی کنکور آنلاین از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

برنامه ریزی آنلاین کنکور

دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور

برنامه ریزی کنکور برای افراد شاغل

برنامه ریزی با رتبه های تک رقمی

اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی

برنامه ریز درسی آنلاین

3.8/5 - (9 امتیاز)

آیا امکان دریافت برنامه ریزی درسی آنلاین از ایرن تحصیل وجود دارد؟

بله می توانید برنامه ریزی درسی آنلاین را از ایران تحصیل دریافت کنید.

آیا برای ورود به سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی نیاز به پرداخت هزینه است؟

خیر می توانید وارد انواع سامانه های مشاوره و برنامه ریزی به صورت رایگان شوید.

آیا برنامه ریزی تحصیلی آنلاین بهتر از سایر روش های برنامه ریزی است؟

بله قطعاً این روش می تواند مزایای بسیاری نسبت به سایر روش های برنامه ریزی داشته باشد.

برای دریافت برنامه ریزی آنلاین رایگان می توان از چه مراکزی اقدام کرد؟

امروزه مراکز بسیاری هستند که به ارائه برنامه های آنلاین رایگان می پردازند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. سجاد صادقی
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  باسلام.
  می خواستم بدانم که من رشته هنرستانم یا همان پیش دانشگاهی کامپیوتر است و الآن دیپلم کامپیوتر دارم.آیا من می توانیم برای ادامه تحصیل برای مقاطع بالاتر فوق دیپلم و لیسانس و… رشته ام را تغییر دهم یا خیر؟
  باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت به خیر مشکلی از جهت تغییر رشته ندارید.

 2. امیرعلی
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام وقت بخیر ببخشید یک سوال داشتم مقطع دکتری که گفته میشه منظور مثلا منی که الان ترم ۶ رشته دامپزشکی هم هستم و در نهایت ۳ سال دیگه قراره دکتری بگیرم هم میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر بله دامپزشکی مقطع دکتری حرفه ای میباشد

 3. عاطفه
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  با عرض سلام من ورودی جدید هستم و میخوام بدونم برای دادن مدرک و ثبت نام فردامیتونم در دانشگاه حضور داشته باشم

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام
   اول باید پیش ثبت نامتون رو داخل سایت اموزشیار انجام داده و سپس یا مدارک را به دانشگاه تحویل داده و یا اینکه برای دانشگاه پست کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور