تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
برنامه ریز درسی آنلاین

برنامه ریزی درسی آنلاین

برنامه ریز درسی آنلاین
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

 امکان دریافت برنامه ریزی درسی آنلاین از ایران تحصیل وجود دارد. همه ما می دانیم بدون برنامه ریزی هر هدفی تنها آرزویی بیش نیست و باید برای رسیدن تمامی اهداف خود از کوچک و بزرگ برنامه ریزی داشته باشیم.

برنامه ریزی نه تنها به شما کمک می کند از وقت تان بیشترین استفاده را نمایید، علاوه بر این برای یافتن نقاط قوت و ضعف تان نیز بسیار کمک کننده خواهد بود.

تفاوتی ندارد که پشت کنکوری باشید و یا دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی، در هر صورت به شما پیشنهاد می کنیم با استفاده از سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی، از برنامه ریزی آنلاین رایگان و دیگر خدماتی که برای شما آماده کرده ایم بهره مند شوید.

 

برنامه ریز درسی آنلاین

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با بهترین متد برای برنامه ریزی درسی کنکور آنلاین از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

اهمیت استفاده از برنامه ریزی درسی آنلاین

امروز کافی است این عبارت را در گوگل سرچ نمایید تا با سیل عظیمی از خدمات و برنامه ها در حوزه برنامه ریزی تحصیلی آنلاین، رو به رو شوید.

همین که تنوع و رقابت بسیاری برای این خدمات وجود دارد، نشان دهنده نیاز واقعی داوطلبان امروزی است. البته تعجبی هم ندارد که بسیاری از داوطلبان برای برنامه ریزی تحصیلی آنلاین راغب باشند، زیرا شرایط به گونه ای است که برای دریافت هر گونه خدمت صرفه جویی در زمان و انرژی در اولویت خواهد بود.

نه تنها برنامه ریزی های آنلاین در کمترین زمان ممکن انجام می شود، حتی برای دریافت بسیاری از آن ها نیز لازم نیست هزینه خاصی را بپردازید و این موضوع در حالی است که مشاوران در سال های گذشته مبالغ هنگفتی را جهت ارائه برنامه دریافت می کردند.

 

آیا امکان دریافت برنامه ریزی درسی آنلاین، به صورت رایگان وجود دارد؟

شرکت های بسیاری با ایجاد سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی، امکان دریافت برنامه های تحصیلی به صورت رایگان را فراهم کرده اند.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چطور امکان دریافت برنامه ریزی درسی آنلاین به صورت رایگان وجود دارد. در این مورد باید به شما بگوییم که برنامه ریزی آنلاین رایگان توسط آپ ها و برنامه های کاربردی موبایل و یا دیگر ابزارهای مرتبط با شبکه های اجتماعی مانند ربات ها ایجاد می شود.

افرادی که از این برنامه ها استفاده می کنند، ابتدا در سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی ثبت نام کرده و برنامه را دریافت می نمایند.

در این میان ممکن است برخی از داوطلبان به دلیل داشتن شرایط خاص و یا هر دلیل دیگری نیاز به خدمات اختصاصی تر داشته باشند که در این صورت از آن ها بابت انجام خدمات اضافه و یا فعال کردن حق اشتراک، هزینه ای ناچیز دریافت خواهد شد.

 

برنامه ریزی آنلاین رایگان

در آپ های برنامه ریزی آنلاین چه خدماتی ارائه می شود؟

در روش های مختلف برنامه ریزی درسی آنلاین، خدمات مختلفی ارائه می شود که بستگی به نوع برنامه دارد. در بیشتر این برنامه ها، برنامه بلند مدت ارائه می شود و داوطلب نیازی به نگرانی در این مورد نخواهد داشت.

در این برنامه ها، تمامی جزئیات در نظر گرفته شده است و امکان تعیین تعداد روز برنامه وجود دارد. می توانید در این برنامه ها، بودجه بندی را مشخص نمایید، علاوه بر این امکان تعیین سرعت مطالعه نیز وجود خواهد داشت.

حتی می توانید در این برنامه ها آزمون آنلاین بدهید، نمودار یادگیری خودتان را دریافت کنید و بسیاری خدمات سفارشی دیگر را نیز برای خودتان فعال نمایید.

 

برای دریافت مشاوره کنکور حرفه ای وارد لینک مربوطه شوید.

 

مزایای استفاده از برنامه ریزی آنلاین

از مهم ترین مزایای برنامه ریزی تحصیلی آنلاین را، می توان کاهش زمان و هزینه دانست. با استفاده از خدمت آنلاین می توانید با صرفه زمان و هزینه کمتری به هدف و نیازتان برسید.

در برنامه ریزی های آنلاین امکان دریافت خدمات مکمل بسیاری وجود دارد که در برنامه ریزی های معمولی امکان پذیر نیست. به طور مثال افرادی که برنامه ریزی را با مراجعه به شرکت های مشاوره دریافت می کردند، هیچ خدمت مکمل دیگری را در کنار آن به صورت آنی نداشتند و به دلیل آنلاین نبودن، امکان وجود خطا در آن بسیار بوده است.

در برنامه ریزی آنلاین رایگان، از آنجایی که داوطلب با مراجعه به سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی، به صورت سیستمی تمامی خدمات را دریافت می کند، به همین دلیل امکان بروز خطا در آن بسیار کم بوده در نتیجه دقیق تر و قابل اعتمادتر می باشد.

از آنجایی که در برنامه ریزی آنلاین و بهره گیری از امکانات سیستمی امکان مشاهده برنامه ریزی بلند مدت به صورت لحظه  ای وجود دارد، داوطلب می تواند توانایی خود را در تحلیل و ارزیابی افزایش دهد و نگرانی از این بابت نداشته باشد.

 

برنامه ریزی تحصیلی آنلاین

 

برای انتخاب خدمات آنلاین برنامه ریزی توجه به چه معیارهایی مهم است؟

از آنجایی که تنوع بسیاری در برنامه ریزی درسی آنلاین وجود دارد به همین دلیل بسیاری از داوطلبان در رابطه با اینکه باید از کدام برنامه استفاده نمایند و کدام یک بهتر می تواند پاسخ گوی نیازهای آن ها باشد، سوال می پرسند.

در این باره باید به شما بگوییم که در ابتدا وضعیت خودتان را در نظر بگیرید و سپس جزییات آورده شده در برنامه ریزی آنلاین رایگان را مقایسه نمایید. در صورتی که حس کردید برنامه ارائه شده با نیازها و شرایط شما همخوانی ندارد، می توانید برنامه ای دیگر را انتخاب کنید.

مورد مهم دیگری که وجود دارد، پشتیبانی و ارائه خدمات پس از دریافت برنامه است. یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبان ممکن است با آن مواجه باشند، نحوه استفاده از برنامه است.

از آنجایی که برنامه ها به صورت آنلاین هستند و لازم است توانایی خوبی برای استفاده از تلفن همراه و یا سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی داشته باشید، به همین دلیل آموزش در این موضوع نیز بسیار مهم است.

علاوه بر این، باید کارشناسانی وجود داشته باشند که به سوالات شما در رابطه با تغییر برنامه و یا موارد دیگر پاسخگو باشند. مورد دیگری که هنگام استفاده از برنامه ریزی آنلاین رایگان باید به آن توجه کنید، قابلیت تطبیق پذیری برنامه با تمامی سیستم عامل های کامپیوتری و غیر کامیپوتری است.

به طور مثال ممکن است شما با مراجعه به سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی، برنامه ای حرفه ای و بدون نقص را دریافت کنید اما این برنامه تنها در سیستم عاملی خاص با ویژگی هایی خاص قابل اجرا باشد که در این صورت شما با مشکل مواجه خواهید شد.

به صورت کلی برای انتخاب یک برنامه ریزی درسی آنلاین خوب، لازم است ویژگی های زیر را در نظر داشته باشید:

 • دریافت مشاوره
 • ساخت برنامه هفتگی انعطاف پذیر
 • محاسبه نمرات آزمون ها
 • امکان ارائه مشاوره آنلاین
 • امکان ارسال و اشتراک مطالب

 

برای اطلاع از بهترین اصول برنامه ریزی کنکور، وارد لینک شوید.

 

افراد موفق در کنکور چگونه برنامه ریزی می کنند؟

تا به این مرحله سعی کردیم فواید برنامه ریزی درسی آنلاین را بررسی کنیم. در صورتی که نیاز به اطلاعاتی بیشتری در خصوص برنامه ریزی تحصیلی آنلاین داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ادامه ما روش ها و نکاتی را که افراد موفق در برنامه ریزی کنکور در نظر می گیرند، بررسی خواهیم کرد.

 • این افراد برنامه مطالعاتی خود را واقع بینانه تنظیم می کنند.
 • همیشه برنامه ای منعطف دارند، به گونه ای که اگر فعالیتی فوق برنامه پیش بیاید، امکان تغییر را در آن می گنجانند.
 • برای قسمت هایی که نیاز به زمان و مطالعه بیشتری دارند، این مورد را در نظر می گیرند.
 • برای مطالعه همواره از بهترین ساعت های مطالعه خود بهره می برند.
 • برای دروسی که نیاز به کار بیشتری دارد، بهترین ساعت ها را انتخاب می کنند.
 • در تخمین زمان مناسب برای مطالعه مهارت دارند که البته این کار در طی زمان و تمرین زیاد به دست می آید.
 • بهترین تقسیم بندی برای مطالعه، براساس ساعت است که افراد موفق نیز همین کار را انجام می دهند.
 • به جای کمیت به کیفیت توجه دارند. یعنی هر زمان که احساس کردند، خسته شده اند دست از مطالعه می کشند.

 

سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی

 

تایم جلسه مطالعاتی باید چقدر باشد؟

یکی از سوالاتی که داوطلبان کنکوری همیشه در مورد آن سوال دارند، این است که چقدر در هر مطالعه باید زمان بگذارند. لازم است در این مورد بدانید که ساز و کار مغز ما طوری طراحی شده است که در 20 دقیقه می تواند به صورت مفید به یادگیری مشغول باشد و پس از هر 20 دقیق راندمان مطالعه به صورت چشم گیری کاهش می یابد.

البته در این مورد اختلاف سلیقه بسیاری وجود دارد ولی ما به شما پیشنهاد می کنیم که در هر تایم مطالعه حداقل 20 و حداکثر 90 دقیقه مطالعه داشته باشید.

 

برای دریافت برنامه ریزی رایگان کنکور، کلیک کنید.

 

چند ساعت در شبانه روز باید بخوابیم؟

این مورد به عوامل مختلفی می تواند بستگی داشته باشد. این که شما چند ساعت در شبانه روز می خوابید، بستگی به این دارد چه مقدار فعالیت روزانه دارید و همچنین به ساختار کلی بدن تان بستگی خواهد داشت.

برخی افراد به صورت کلی ساعت خواب زیادی ندارند و برخی دیگر برعکس باید چندین ساعت در طول شبانه روز بخوابند. توجه داشته باشید که خواب کافی برای رسیدن به نتیجه مورد نظرتان بسیار مهم است و نباید آن را دست کم بگیرید.

 

برای ورود به سامانه برنامه ریزی هفتگی کنکور کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی انواع روش های برنامه ریزی درسی آنلاین و نکات مربوط به آن بپردازیم. از آنجایی که برنامه ریزی آنلاین این روزها یکی از موارد مورد نیاز داوطلبان کنکور است به همین دلیل نیاز است تا از جزئیات مربوط به آن اطلاعات لازم و کافی را بدست آورید.

شرکت های بسیاری این روزها به ارائه خدمات مربوط به برنامه ریزی تحصیلی آنلاین می پردازند و برخی نیز برنامه ریزی آنلاین رایگان دارند.

ما تمامی نکات مربوط به برنامه ریزی درسی و تحصیلی آنلاین را بررس کردیم در صورتی که پس از مطالعه این مطلب، نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نکات مهم در برنامه ریزی درسی کنکور آنلاین از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

برنامه ریزی آنلاین کنکور

دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور

برنامه ریزی کنکور برای افراد شاغل

برنامه ریزی با رتبه های تک رقمی

اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی

برنامه ریز درسی آنلاین

آیا امکان دریافت برنامه ریزی درسی آنلاین از ایرن تحصیل وجود دارد؟

بله می توانید برنامه ریزی درسی آنلاین را از ایران تحصیل دریافت کنید.

آیا برای ورود به سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی نیاز به پرداخت هزینه است؟

خیر می توانید وارد انواع سامانه های مشاوره و برنامه ریزی به صورت رایگان شوید.

آیا برنامه ریزی تحصیلی آنلاین بهتر از سایر روش های برنامه ریزی است؟

بله قطعاً این روش می تواند مزایای بسیاری نسبت به سایر روش های برنامه ریزی داشته باشد.

برای دریافت برنامه ریزی آنلاین رایگان می توان از چه مراکزی اقدام کرد؟

امروزه مراکز بسیاری هستند که به ارائه برنامه های آنلاین رایگان می پردازند.

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ایران تحصیل
تماس با مشاور