azmoon.org
azmoon.org

azmoon.org سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ترم مهر 99

 

سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد برای ثبت نام اینترنتی متقاضیان پذیرش بدون کنکور یا همان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد فعال می باشد و تمامی متقاضیان محترم ورود بدون کنکور به دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کاردانی و کارشناسی و همین طور کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 با ورود به سامانه تکمیل فرم های مربوط به ثبت نام مقطع مورد نظر امور ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر 99 در نظر داشته باشند مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد جهت تسهیل در امر ثبت نام و مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت 24 ارائه خدمات می کند لذا می توانید جهت اطلاع از نحوه ثبت نام در سامانه azmoon.org – اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد با مرکز در تماس باشند.

کلیه داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از شرایط جدید ثبت نام بدون آزمون یا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ترم مهر 98-99 و نحوه تکمیل مراحل ثبت نام از درگاه azmoon.org با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

 

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9099072952 از استان تهران

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

سامانه جدید پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir جایگزین سامانه azmoon.org می باشد

جهت مشاهده لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون 99 روی لینک مربوطه کلیک کنید

راهنمای ورود صحیح به سامانه ثبت نام

از طریق مرورگر سیستم خود وارد سامانه azmoon.org شوید ضمنا دقت داشته باشید اگر به صورت صحیح وارد سامانه شوید در قسمت آدرس سایت می بایست عبارت azmoon.org درج شده باشد در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شوید به صورت خودکار به صفحه azmoon.iau.ac.ir هدایت خواهید شد و همین طور با تصویر زیر مواجه خواهید شد:

azmoon.org آزاد بدون کنکور
azmoon.org آزاد بدون کنکور

تا اتمام ثانیه شمار روی صفحه منتظر بمانید سپس به صورت خودکار وارد سامانه خواهید شد.

 

نحوه ثبت نام از طریق سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام صحیح در سامانه اینترنتی azmoon بسیار مهم است با توجه به تعداد بالایی از متقاضیان که در نیمسال اخیر با توجه به ثبت نام نادرست نتوانستند راهی دانشگاه شوند در این اطلاعیه نحوه ثبت نام صحیح را نیز به شما آموزش خواهیم داد.

1-مرحله اول ورود به سامانه اصلی به نشانی azmoon.iau.ac.ir به صورت صحیح

2- مرحله دوم انتخاب مقطع تحصیلی مورد نظر و خرید کارت اعتباری ثبت نام مربوطه که توضیحات لازم در مورد نحوه خرید کارت نیز در این اطلاعیه موجود است.

3- مرحله سوم تکمیل اطلاعات هویتی – سوابق تحصیلی – کد رشته محل

نکته : در صورتی که از کد رشته محل مورد نظر خود اطلاعی ندارید می توانید جهت راهنمای انتخاب رشته و دریافت کد ها با شماره 9099072952 از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

4- بارگزاری تصاویر و مدارک با مشخصات مورد تایید

5- دریافت رسید ثبت نام

متقاضیانی که هنگام ورود اطلاعات اشتباهی صورت گرفته وارد سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد شوند.

 

 

خرید کارت اعتباری از سامانه azmoon.org

برای ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نیز همانند سایر سامانه های ثبت نام اینترنتی می بایست ابتدا کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایید.

خرید کارت اعتباری ثبت نام فقط از طریق سامانه azmoon.org امکان پذیر است ضمنا توجه داشته باشید پس از خرید کارت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کد پیگیری و شناسه ثبت نام مربوط به کارت خریداری شده را تا تکمیل روند ثبت نام خود همراه داشته باشید.

توجه داشته باشید اگر به صورت صحیح وارد قسمت خرید کارت اعتباری ثبت نام شوید با تصویر زیر رو به رو خواهید شد لازم است توجه داشته باشید کارت اعتباری که خریداری می کنید با توجه به مقطع تحصیلی تان باشد شایان ذکر است در صورتی که کارت اعتباری که خریداری نموده اید مربوط به مقطع دیگری باشد قابل استفاده نخواهد بود و هزینه کارت به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست و سامانه azmoon.org نیز در قبال خرید نادرست کارت توسط کاربران تعهدی نخواهد داشت.

azmoon.org خرید کارت
azmoon.org خرید کارت

همان طور که مشاهده می کنید هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام برای مقاطع کارشناسی 46 هزار تومان و مقطع کاردانی 44 هزار تومان خواهد می باشد.

توجه توجه : در صورتی که اطلاعات کارت خریداری شده را فراموش نموده اید می توانید با مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد با شماره 9099072952 جهت بازیابی اطلاعات و تکمیل ثبت نام تماس بگیرید.

 

جهت اطلاع از جدول شهریه جدید دانشگاه آزاد اسلامی کلیک کنید

انتخاب رشته دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.org

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد بر خلاف انتخاب رشته کنکور سراسری در همان ابتدای ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی انجام می گیرد ضمنا متقاضیان محترم حتما قبل از اینکه جهت ثبت نام اقدام نمایند حتما لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را بررسی نمایند.

شایان ذکر است شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یکی از موارد مهمی است که متقاضیان ثبت نام حتما باید قبل از اینکه برای ثبت نام اقدام کنند دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را از سامانه azmoon.org دریافت و مطالعه کنند یکی از موارد مهم جهت ثبت نام متقاضیان داشتن اصل یا گواهی مدرک پایه است که برای تمامی کسانی که می خواهند ثبت نام کنند ضروری است.

رشته های بدون کنکور اعلام شده برای ترم بهمن 99 دانشگاه آزاد شامل پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی کشور از جمله مهندسی عمران – برق – صنایع و بسیاری از شاخه های دیگر علوم مهندسی علاوه بر رشته های مهندسی زیر شاخه هایی از علوم تجربی همانند میکروبیولوژی – زیست شناسی سلولی مولکولی و همچنین برخی رشته های هنر همانند موسیقی و همین طور رشته های پرطرفدار علوم انسانی نیز به چشم می خورند.

مهلت تکمیل روند انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.org تا اوایل مهر ماه خواهد بود پس پیشنهاد می کنیم اگر قصد ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور را دارید هر چه زودتر تا مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به اتمام نرسیده اقدام کنید.

 

جهت اطلاع از رشته های پیراپزشکی شامل هوشبری – پرستاری و … بر اساس سوابق تحصیلی اینجا کلیک کنید

اطلاعیه های جدید پذیرش ترم مهر 99

 • تغییر آدرس سایت azmoon.org : کلیه متقاضیان ثبت نام ازین پس جهت تکمیل روند ثبت نام خود به آدرس سایت azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایند.
 • بر اساس جدیدترین تصمیم گیری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ملاک پذیرش متقاضیان در سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد معدل مدرک پایه خواهد بود.
 • رشته شیمی دارویی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف شده لذا متقاضیان این رشته می توانند در رشته شیمی محض اعلام تقاضا نمایند.
 • دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد تهران مرکز به کاشانک تهران منتقل گردید جهت دریافت آدرس جدید با 9099072952 تماس بگیرید.
 • زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 با توجه به تغییر زمان کنکور ارشد به علت وضعیت مناطق سیل زده کشور به تاخیر افتاد.
 • زمان مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از اواسط مهر ماه 99 از طریق سامانه azmoon.net انجام خواهد گرفت.
 • ثبت نام پزشکی بدون کنکور و همین طور دندانپزشکی بدون کنکور از این سامانه دانشگاه آزاد انجام نمی گیرد.
 • سامانه مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد راه اندازی شده لذا کلیه متقاضیان می توانند از سراسر کشور از طریق تلفن با شماره های 9099072952 جهت استفاده از خدمات مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته تماس بگیرند.

 

جهت ورود به سامانه آزمون های آنلاین دانشگاه آزاد روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

دریافت دفترچه های راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته سامانه azmoon.org

دفترچه های راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاهی بر روی سایت دانشگاه آزاد منتشر می گردد که دانشجویان گرامی لازم است که قبل از اینکه جهت ثبت نام یا انتخاب رشته اقدام کنند شرایط و ضوابط و رشته های موجود را با دانلود و مطالعه دقیق این دفترچه ها بررسی نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر 98

دانلود دفترچه کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر 98

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ترم مهر 98

 

متقاضیان محترم دفترچه های ترم بهمن متعاقبا در این اطلاعیه بارگزاری خواهد شد در صورت سوالی در مورد دفترچه و رشته محل های موجود ترم مهر 99-1400 با شماره های مرکز تماس بگیرید.

 

نقل و انتقال دانشجویان بدون آزمون دانشگاه آزاد

قانون نقل و انتقال دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی سال هاست که در حال اجراست و متولی امر نقل و انتقال دانشجویان سامانه اینترنتی monada.aiu.ac.ir است که دانشجویان محترم می توانند از طریق ورود به سامانه و ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد جهت انتقالی و یا مهمانی در واحد های دیگر اقدام نمایند و یا جهت انجام امور انتقالی خود از سراسر کشور با شماره 9099072952 از طریق تلفن ثابت تماس بگیرند.

لازم است بدانید که اگر شما از طریق سامانه www.azmoon.org دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوید با توجه به اینکه شما در ابتدای امر 20 اولویت دارید که به دلخواه می توانید در فرم ثبت نام خود وارد کنید پس انتخاب واحد دانشگاهی که دوست دارید به عهده خودتان است لذا شما مجاز به انتقال نخواهید بود مگر در موارد حاص و ضروری.

با توجه به توضیحات بالا قبل از اینکه وارد سایت azmoon.org دانشگاه آزاد شوید و انتخاب رشته خود را تکمیل کنید با مرکز تماس بگیرید تا از محل دقیق دانشگاه ها و رشته های موجود در هر مرکز دانشگاهی مطلع شوید.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – رشته های موجود و محل های دانشگاهی موجود از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9099072952 از استان تهران

پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مفید :

درصورت نیاز مندی به هرگونه کمک یا راهنمایی در وبسایت AZMOON.ORG همین الان با ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

جهت تماس از شماره‌های زیر اقدام نمایید :

9099072952 تماس از سراسر کشور

9099072952 تماس فقط از استان تهران

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه ثبت نام در azmoon.org مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم. چمانچه پس از مراجعه به سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی دچار مشکلی شده اید و یا مایل به انجام امور مورد نظر توسط کارشناسان دانشگاه آزاد می باشید، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

چگونه در سامانه azmoon.org  کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایم؟

پس از ورود به سامانه دانشگاه آزاد می توانید بر روی خرید کارت اعتباری ثبت نام کلیک نموده و سپس با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و همچنین رمز دوم اینترنتی ، کارت مورد نظر را خریداری نمایید.

 

دفترچه ثبت نام ترم مهر و بهمن رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در چه سامانه ای منتشر می شود؟

برای دانلود دفترچه مورد نظر می توانید به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایید.

 

من به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نموده ام اما نمی توانم وارد صفحه مربوط به ثبت نام شوم علت چیست؟

امکان ورود به سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد بهمن تنها در زمان تعیین شده برای ثبت نام امکان پذیر می باشد.

19 نظر برای «azmoon.org – سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی»

 • سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد رو در سایت azmoon.org دانلود کنیم .

 • سلام وقتتون بخیر واسه ثبت نام دانشگاه ازطریق سایت azmoon.orgواردمیشم ولی چجوری باید من کارت خریدوبگیرم

 • سلام رشتم تجربی هست و امسال کنکور دادم برای ثبت نام باید صبر کنیم جواب کنکوری که امسال دادیم بیاد یا نه باید ثبت نام کرد ؟ ثبت نام کنیم رشته ای که میخوایم بر اساس معدله ؟ کی میتونیم ثبت نام کنیم و کلاسا از کی شروع میشه؟ کاردانی پیوسته ناپیوسته ینی چی؟

 • سلام سارا خانوم شما جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 می بایست با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد

 • سلام خسته نباشید.ببخشید من بهمن پیش فوق دیپلومم گرفتم و رشتم کاردانی پیوسته است در دانشگاه سما بودم.میخواهم مهر برم دانشگاه ازاد برای عمران ساختمان کارشناسی.میخواستم بدونم اخرین مدت ثبت نام اینترنتی تا چه روزی است؟

 • سلام میخواستم ببینم من الان میخوام دانشگاه ازاد بدون ازمون ثبت نام وانتخاب رشته کنم میشه بعد ازاین وقتی ثبت نام دانشگاه ازاد باازمون هم اومد ثبت نام وانتخاب رشته کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

 • سلام خسته نباشید, لطفا راهنمایی فرمایید جهت انتقالی از دانشگاه ازاد شهری به شهر دیگر چه زمانی باید اقدام کنم, درحال حاضر دانشجوی دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته حقوق هستم….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.