azmoon.org
azmoon.org

azmoon.org سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ترم بهمن 99

 

سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد برای ثبت نام اینترنتی متقاضیان پذیرش بدون کنکور یا همان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد از امروز 5 مرداد ماه 1399 فعال شد لذا کلیه متقاضیان محترم ورود بدون کنکور به دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کاردانی و کارشناسی و همین طور کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 با ورود به سامانه تکمیل فرم های مربوط به ثبت نام مقطع مورد نظر امور ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نظر داشته باشند با توجه به شیوع بیماری کرونا مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد جهت تسهیل در امر ثبت نام و مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت 24 ارائه خدمات مشاوره تلفنی ارائه می کند لذا می توانید جهت اطلاع از نحوه ثبت نام در سامانه azmoon.org – اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ومشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزادبا مرکز در تماس باشند.

 

کلیه داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از شرایط جدید ثبت نام بدون آزمون یا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ترم مهر 99 و نحوه تکمیل مراحل ثبت نام از درگاه azmoon.org با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9099072952از استان تهران

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه جدید پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir جایگزین سامانه azmoon.org می باشد

 

 

جهت مشاهده لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون 99 روی لینک مربوطه کلیک کنید

راهنمای ورود صحیح به سامانه ثبت نام

از طریق مرورگر سیستم خود وارد سامانه azmoon.org شوید ضمنا دقت داشته باشید اگر به صورت صحیح وارد سامانه شوید در قسمت آدرس سایت می بایست عبارت azmoon.org درج شده باشد در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شوید به صورت خودکار به صفحه azmoon.iau.ac.ir هدایت خواهید شد و همین طور با تصویر زیر مواجه خواهید شد:

azmoon.org آزاد بدون کنکور
azmoon.org آزاد بدون کنکور

تا اتمام ثانیه شمار روی صفحه منتظر بمانید سپس به صورت خودکار وارد سامانه خواهید شد.

 

نحوه ثبت نام از طریق سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام صحیح در سامانه اینترنتی azmoon بسیار مهم است با توجه به تعداد بالایی از متقاضیان که در نیمسال اخیر با توجه به ثبت نام نادرست نتوانستند راهی دانشگاه شوند در این اطلاعیه نحوه ثبت نام صحیح را نیز به شما آموزش خواهیم داد.

1-مرحله اول ورود به سامانه اصلی به نشانی azmoon.iau.ac.ir به صورت صحیح

2- مرحله دوم انتخاب مقطع تحصیلی مورد نظر و خرید کارت اعتباری ثبت نام مربوطه که توضیحات لازم در مورد نحوه خرید کارت نیز در این اطلاعیه موجود است.

3- مرحله سوم تکمیل اطلاعات هویتی – سوابق تحصیلی – کد رشته محل

نکته : در صورتی که از کد رشته محل مورد نظر خود اطلاعی ندارید می توانید جهت راهنمای انتخاب رشته و دریافت کد ها با شماره 9099072952 از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

4- بارگزاری تصاویر و مدارک با مشخصات مورد تایید

5- دریافت رسید ثبت نام

متقاضیانی که هنگام ورود اطلاعات اشتباهی صورت گرفته وارد سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد شوند.

 

 

سیستم خرید کارت اعتباری ثبت نام – azmoon.org

 

سیستم خرید کارت اعتباری ثبت نام - www.azmoon.org

طریق سامانه azmoon.org فقط با خرید کارت اعتباری ممکن خواهد بود لذا داوطلبان محترم می توانند پس از ورود به سامانه www.azmoon.org از منوی سمت راست گزینه سیستم خرید کارت اعتباری ثبت نام را انتخاب نموده و پس از وارد شدن به قسمت خرید کارت وارد لینک مربوط به مقطع خود شوند .

پس از تکمیل مشخصات فردی وارد درگاه بانکی خرید اینترنتی شده و اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایند،داوطلبان محترم می توانند پس از ورود اطلاعات کارت بانکی و تکمیل خرید اینترنتی یک شناسه ثبت نام و یک رمز ثبت نام دریافت کنند پس از دریافت شناسه و رمز نیز می توانند وارد سیستم ثبت نام آزمون ها شوند.

 

توجه داشته باشید اگر به صورت صحیح وارد قسمت خرید کارت اعتباری ثبت نام شوید با تصویر زیر رو به رو خواهید شد لازم است توجه داشته باشید کارت اعتباری که خریداری می کنید با توجه به مقطع تحصیلی تان باشد شایان ذکر است در صورتی که کارت اعتباری که خریداری نموده اید مربوط به مقطع دیگری باشد قابل استفاده نخواهد بود و هزینه کارت به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست و سامانه azmoon.org نیز در قبال خرید نادرست کارت توسط کاربران تعهدی نخواهد داشت.

 

پس از انتخاب مقطع تحصیلی خود وارد قسمت تکمیل اطلاعات شخصی و هویتی جهت ثبت کارت می شوید شایان ذکر است هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام برای مقاطع کارشناسی 53 هزار تومان و مقطع کاردانی 51 هزار تومان خواهد می باشد.

توجه توجه : در صورتی که اطلاعات کارت خریداری شده را فراموش نموده اید می توانید با مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد با شماره 9099072952 جهت بازیابی اطلاعات و تکمیل ثبت نام تماس بگیرید.

 

جهت اطلاع از جدول شهریه جدید دانشگاه آزاد اسلامی کلیک کنید

انتخاب رشته دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.org

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد بر خلاف انتخاب رشته کنکور سراسری در همان ابتدای ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی انجام می گیرد ضمنا متقاضیان محترم حتما قبل از اینکه جهت ثبت نام اقدام نمایند حتما لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را بررسی نمایند.

شایان ذکر است شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یکی از موارد مهمی است که متقاضیان ثبت نام حتما باید قبل از اینکه برای ثبت نام اقدام کنند دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را از سامانه azmoon.org دریافت و مطالعه کنند یکی از موارد مهم جهت ثبت نام متقاضیان داشتن اصل یا گواهی مدرک پایه است که برای تمامی کسانی که می خواهند ثبت نام کنند ضروری است.

رشته های بدون کنکور اعلام شده برای ترم بهمن 99 دانشگاه آزاد شامل پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی کشور از جمله مهندسی عمران – برق – صنایع و بسیاری از شاخه های دیگر علوم مهندسی علاوه بر رشته های مهندسی زیر شاخه هایی از علوم تجربی همانند میکروبیولوژی – زیست شناسی سلولی مولکولی و همچنین برخی رشته های هنر همانند موسیقی و همین طور رشته های پرطرفدار علوم انسانی نیز به چشم می خورند.

مهلت تکمیل روند انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.org تا اوایل مهر ماه خواهد بود پس پیشنهاد می کنیم اگر قصد ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور را دارید هر چه زودتر تا مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به اتمام نرسیده اقدام کنید.

 

جهت اطلاع از رشته های پیراپزشکی شامل هوشبری – پرستاری و … بر اساس سوابق تحصیلی اینجا کلیک کنید

اطلاعیه های جدید پذیرش ترم بهمن 99

 • تغییر آدرس سایت azmoon.org : کلیه متقاضیان ثبت نام ازین پس جهت تکمیل روند ثبت نام خود به آدرس سایت azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایند.
 • بر اساس جدیدترین تصمیم گیری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ملاک پذیرش متقاضیان در سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد معدل مدرک پایه خواهد بود.
 • رشته شیمی دارویی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف شده لذا متقاضیان این رشته می توانند در رشته شیمی محض اعلام تقاضا نمایند.
 • دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد تهران مرکز به کاشانک تهران منتقل گردید جهت دریافت آدرس جدید با 9099072952 تماس بگیرید.
 • زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 با توجه به تغییر زمان کنکور ارشد به علت وضعیت مناطق سیل زده کشور به تاخیر افتاد.
 • زمان مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از اواسط مهر ماه 99 از طریق سامانه azmoon.net انجام خواهد گرفت.
 • ثبت نام پزشکی بدون کنکور و همین طور دندانپزشکی بدون کنکور از این سامانه دانشگاه آزاد انجام نمی گیرد.
 • سامانه مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد راه اندازی شده لذا کلیه متقاضیان می توانند از سراسر کشور از طریق تلفن با شماره های 9099072952 جهت استفاده از خدمات مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته تماس بگیرند.

 

جهت ورود به سامانه آزمون های آنلاین دانشگاه آزاد روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

دریافت دفترچه های راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته سامانه azmoon.org

دفترچه های راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاهی بر روی سایت دانشگاه آزاد منتشر می گردد که دانشجویان گرامی لازم است که قبل از اینکه جهت ثبت نام یا انتخاب رشته اقدام کنند شرایط و ضوابط و رشته های موجود را با دانلود و مطالعه دقیق این دفترچه ها بررسی نمایند.

 

لینک دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 99

 

لینک دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 99

 

لینک دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 99

 

لینک دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 99

 

 

 

متقاضیان محترم دفترچه های ترم بهمن متعاقبا در این اطلاعیه بارگزاری خواهد شد در صورت سوالی در مورد دفترچه و رشته محل های موجود ترم مهر 99-1400 با شماره های مرکز تماس بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از لیست رشته ها و شرایط ضوابط ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور آزاد و انجام ثبت نام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط ثبت نام سیستم azmoon.org دانشگاه آزاد

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می رساند سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد به صورت شبانه روزی فعال بوده تا روند ثبت نام دانشجویان تسهیل یابد ضمنا دانشجویان محترمی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارند می توانند پس اطلاع از شرایط و آگاهی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد azmoon.org نسبت به امور ثبت نامی خود اقدام نمایند.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای هر مقطع دانشجویی متفاوت می باشد و دانشجویان گرامی حتما پس از احراز شرایط خود از طریق تماس با مرکز مشاوره نسبت به ثبت نام اقدام کنند در صورتی که داوطلبی دارای شرایط سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نبوده و ثبت نام کند ثبت نام وی مردود و مبلغ ثبت نام وی استرداد داده نخواهد شد.

 

ثبت نام هر داوطلب فقط در یک کد رشته محل امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته محل هر دو ثبت نام وی مردود می باشد و هیچ عذری پذیرفته نخواهد بود.

 

متقاضیان محترم ثبت نام موظفند تا قبل از پایان مهلت پذیرش نسبت به تکمیل مراحل و روند ثبت نام خود اقدام کنند آخرین مهلت احتمالی برای نیمسال دوم بهمن تا پایان دی ماه خواهد بود.

 

ثبت نام برای متقاضیان در حال تحصیل نیز طبق قوانین و شرایط سامانه azmon.org انجام می شود در صورتی که متقاضی ثبت نام نیمسال اول تا آخر شهریور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شود ویا متقاضی ورودی ترم بهمن تا اخر بهمن ماه موفق به اخذ مدارک لازم شود.

 

 

سیستم اعلام نتایج آزمون ها – www.azmoon.org

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون آزمون یا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی می رسانیم کلیه اطلاعات مربوط به پذیرش داوطلبان و اعلام نتایج دانشگاه آزاد از طریق سامانه www.azmoon.org دانشگاه آزاد اعلام نتایج آزمون ها انجام خواهد گرفت.

ضمنا در برخی موارد نیز به علت ترافیک بالا در اعلام نتایج همزمان چند آزمون سامانه اعلام نتایج Azmoon.net که زیر محموعه سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد است نیز جهت مشاهده نتایج دانشگاه آزاد به کار گرفته شده است.

داوطلبان محترم حتما قبل از اقدام جهت مشاهده نتایج با مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد تماس بگیرند تا از نتایج پذیرش آزمون ها یا نتایج پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد مطلع گردند.

سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org به صورت شبانه روزی فعال بوده و کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت انجام امور مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و اطلاع از نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی و… می باشد.

ضمنا داوطلبان گرامی در صورت تمایل می توانند جهت انجام امور ثبت نام و اطلاع از نتایج از ساعات 8 صبح الی 1 شب با مرکز مشاوره سامانه www.azmoon.org ایران تحصیل تماس بگیرند.

 

سیستم سوال و پاسخ در سامانه www.azmoon.org

سیستم سوال و پاسخ در سامانه www.azmoon.org
سیستم سوال و پاسخ در سامانه www.azmoon.org

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم و دانشجویان گرامی می رسانیم سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تسهیل امور داوطلبان و دانشجویان گرامی دو قسمت در سامانه www.azmoon.org به سوالات و پاسخگویی به سوالات داوطلبان قرارداده شده است.

 

کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت دریافت پاسخ سوالات خود ابتدا سوالات خود را در قسمت ارسال سوال سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مطرح نموده و پس از گذشت چند روز می توانند از طریق قسمت دریافت پاسخ سوال در سامانه پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

 

ضمنا لازم به ذکر شماره های 9099072952 و 9099072952 ( استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب به صورت آنلاین آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان – انجام ثبت نام در قسمت های مختلف و اطلاع از نتایج می باشند.

 

ضمنا داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از آخرین اخبار دانشگاهی مربوط به رشته های دانشگاهی – شرایط پذیرش و… از طریق سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org در قسمت خبرنامه ثبت نام نمایند یا در کانال ایران تحصیل عضو شوید.

 

سوالات پرتکرار سامانه www.azmoon.org

برای پرداخت شهریه ترم اول باید چگونه اقدام نماییم؟

هر یک از متقاضیان پذیرفته شده پس از ارائه مدارک مورد نیاز و ثبت نام حضوری لازم است مبلغ مورد نظر را به شماره حساب مورد نظر دانشگاه آزاد وارد نمایید.

بنده پس از پذیرش و دریافت نتایج در سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از ادامه تحصیل در این دانشگاه منصرف شده ام آیا باید هزینه را پرداخت نمایم؟

در صورتی که در هر یک از رشته های مورد نظر خود پذیرفته شده اید اما در هیچ یک از کلاس ها شرکت ننموده اند لازم است تنها شهریه را پرداخت نمایند در صورتی که در کلاس ها شرکت نموده اند باید هزینه انصراف را پرداخت نمایند.

چگونه از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور www.azmoon.org 98 آگاه شویم؟

برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام می توانید در کانال ایران تحصیل عضو شوید و یا اینکه در سامانه دانشگاه آزاد از زمان دقیق آن اطلاع یابید.

چگونه از برنامه درسی رشته پذیرفته شده آگاه شویم؟

برنامه و چارت درسی هر یک از رشته ها در سامانه همان دانشگاه و یا در گروه های علمی شما قابل مشاهده می باشد.

 

 

نقل و انتقال دانشجویان بدون آزمون دانشگاه آزاد

قانون نقل و انتقال دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی سال هاست که در حال اجراست و متولی امر نقل و انتقال دانشجویان سامانه اینترنتی monada.aiu.ac.ir است که دانشجویان محترم می توانند از طریق ورود به سامانه و ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد جهت انتقالی و یا مهمانی در واحد های دیگر اقدام نمایند و یا جهت انجام امور انتقالی خود از سراسر کشور با شماره 9099072952 از طریق تلفن ثابت تماس بگیرند.

لازم است بدانید که اگر شما از طریق سامانه www.azmoon.org دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوید با توجه به اینکه شما در ابتدای امر 20 اولویت دارید که به دلخواه می توانید در فرم ثبت نام خود وارد کنید پس انتخاب واحد دانشگاهی که دوست دارید به عهده خودتان است لذا شما مجاز به انتقال نخواهید بود مگر در موارد حاص و ضروری.

با توجه به توضیحات بالا قبل از اینکه وارد سایت azmoon.org دانشگاه آزاد شوید و انتخاب رشته خود را تکمیل کنید با مرکز تماس بگیرید تا از محل دقیق دانشگاه ها و رشته های موجود در هر مرکز دانشگاهی مطلع شوید.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – رشته های موجود و محل های دانشگاهی موجود از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9099072952از استان تهران

پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مفید :

درصورت نیاز مندی به هرگونه کمک یا راهنمایی در وبسایت AZMOON.ORG همین الان با ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

جهت تماس از شماره‌های زیر اقدام نمایید :

9099072952 تماس از سراسر کشور

9099072952 تماس فقط از استان تهران

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه ثبت نام در azmoon.org مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم. چمانچه پس از مراجعه به سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی دچار مشکلی شده اید و یا مایل به انجام امور مورد نظر توسط کارشناسان دانشگاه آزاد می باشید، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

چگونه در سامانه azmoon.org کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایم؟

پس از ورود به سامانه دانشگاه آزاد می توانید بر روی خرید کارت اعتباری ثبت نام کلیک نموده و سپس با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و همچنین رمز دوم اینترنتی ، کارت مورد نظر را خریداری نمایید.

 

دفترچه ثبت نام ترم مهر و بهمن رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در چه سامانه ای منتشر می شود؟

برای دانلود دفترچه مورد نظر می توانید به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایید.

 

من به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نموده ام اما نمی توانم وارد صفحه مربوط به ثبت نام شوم علت چیست؟

امکان ورود به سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد بهمن تنها در زمان تعیین شده برای ثبت نام امکان پذیر می باشد.

36 نظر برای «azmoon.org – سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی»

 • سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد رو در سایت azmoon.org دانلود کنیم .

 • سلام رشتم تجربی هست و امسال کنکور دادم برای ثبت نام باید صبر کنیم جواب کنکوری که امسال دادیم بیاد یا نه باید ثبت نام کرد ؟ ثبت نام کنیم رشته ای که میخوایم بر اساس معدله ؟ کی میتونیم ثبت نام کنیم و کلاسا از کی شروع میشه؟ کاردانی پیوسته ناپیوسته ینی چی؟

 • سلام سارا خانوم شما جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 می بایست با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد

 • سلام خسته نباشید.ببخشید من بهمن پیش فوق دیپلومم گرفتم و رشتم کاردانی پیوسته است در دانشگاه سما بودم.میخواهم مهر برم دانشگاه ازاد برای عمران ساختمان کارشناسی.میخواستم بدونم اخرین مدت ثبت نام اینترنتی تا چه روزی است؟

 • سلام میخواستم ببینم من الان میخوام دانشگاه ازاد بدون ازمون ثبت نام وانتخاب رشته کنم میشه بعد ازاین وقتی ثبت نام دانشگاه ازاد باازمون هم اومد ثبت نام وانتخاب رشته کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

 • سلام خسته نباشید, لطفا راهنمایی فرمایید جهت انتقالی از دانشگاه ازاد شهری به شهر دیگر چه زمانی باید اقدام کنم, درحال حاضر دانشجوی دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته حقوق هستم….

 • با سلام
  من در ارشد استعدادهاي درخشان ثبت نام كردم اما متاسفانه به دليل نقص ريز نمرات در پروسه ثبت نام وقتي ميخوام نتيجه ي ثبت نام رو مشاهده كنم برايم پيغام نقص مدارك نمايش داده ميشه كه به شماره اي كه اعلام كردند ريز نمرات را نمابر كنم اما هربار تلاش ميكنم تلفن روي فكس قرار نميگيره، لطفا راهنماييم ميكنين،كه چه كاري بايد انجام بدم ؟!

 • سلام
  من امسال کنکور دادم و بخاطر اینکه رتبم پایین شد تو هیچ دانشگاهی انتخاب رشته نکردم ولی الان پشیمونم و از این ور هم دیگه نمیتونم کنکور بدم چون یه ماه دیگه مشمول سربازی میشم میخواستم ببینم میتونم الان با این شرایطم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم

 • سلام علی جان شما با این شرایط برای ثبت نام دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی اقدام نمایید که در سایت azmoon.org اعلام می شود برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس حاصل نمایید .

 • من در دانشگاه پردیس آزادمشهد با سوابق مهندسی کامپیوتر پذیرش شدم ولی به دلایلی نرفتم. الان برای بهمن ماه باید مجدد در این رشته ثبت نام کنم یا پذیرشم برای بهمن هنوز اعتبار داره. ممنون

 • سلام خسته نباشید
  بنده تو رشته مهندسی صنایع مبلمان ورودی مهر ۹۹ که بدون کنکور بود، ثبت نام کردم ولی چون ظرفیتش تکمیل نشد،رشته رو منحل کردن
  الان میخواستم بدونم دوباره بخوام یه رشته دیگه ثبت نام کنم،حتما باید ورودی بهمن ثبت نام کنم ،یا میتونم ورودی مهر یه رشته دیگه وردارم؟؟
  و اینکه چطور میتونم کد رشته های مازاد ظرفیت رو پیدا کنم تا ثبت نام کنم؟حتما باید حضوری تک تک دانشگاه ها رو برم؟؟

 • سلام و درود عدنان جان شما می تونید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مهر ماه هم اقدام کنید در سایت azmoon.org لینک تمام دانشگاه آزاد ها قرار داده شده برای اطلاع از رشته های دانشگاه های مد نظر مراجعه کنید .

 • سلام من میخوام برای ثبت نام ورودی بهمن اقدام کنم مشخص هست که چه زمانی
  زمان ثبت نام ورودی بهمن ۹۹ هست؟

 • سلام وقت بخیر من روزهای اول ثبت نام کردم کارت و خریداری کردم و مراحل و تکمیل کردم اما هیچ کد پیگیری به من نداد و ایان هرچی تلاش میکنم برای پیگیری کارتی که خریداری کردم هم بازبینی انجام بدم نمیشه ممکنه ثبت نام نشده باشم؟

 • باعرض سلام وخسته نباشید
  سوالی از خدمتتان داشتم ایا برای ثبت نام در دانشگاه ازاد مقطع ارشد با سوابق تحصیلی نیاز به ریز نمرات میباشد چون بنده مدرک کاشناسی را در دانشگاه ازاد بودم الان هم اصل دانشنامه پایان تحصیلات تحویل بنده است حالا بازهم نیاز به ریز نمرات میباشم. یا خیر

 • سلام من برای تکمیل ظرفیت وارد سایت شدم ی مبلغ ۵۳ هزار تومان واریز کردم ولی ثبت نهایی نشده است چکار کنم لطفن راهنماییم کنید خواهش میکنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *