تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
azmoon.org

azmoon.org – سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

azmoon.org
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد برای ثبت نام اینترنتی متقاضیان پذیرش بدون کنکور یا همان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد فعال شد.

لذا کلیه متقاضیان محترم ورود بدون کنکور به دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند با ورود به سامانه و تکمیل فرم های مربوط، امور ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نظر داشته باشند با توجه به شیوع بیماری کرونا مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد جهت تسهیل در امر ثبت نام و مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت 24 ارائه خدمات مشاوره تلفنی ارائه می کند.

لذا می توانید جهت اطلاع از نحوه ثبت نام در سامانه azmoon.org، اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد با مرکز در تماس باشند.

 

کلیه داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از شرایط جدید ثبت نام بدون آزمون یا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد و نحوه تکمیل مراحل ثبت نام از درگاه azmoon.org با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

جهت مشاهده لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

راهنمای ورود صحیح به سامانه ثبت نام

از طریق مرورگر سیستم خود وارد سامانه azmoon.org شوید ضمنا دقت داشته باشید اگر به صورت صحیح وارد سامانه شوید در قسمت آدرس سایت می بایست عبارت azmoon.org درج شده باشد در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شوید به صورت خودکار به صفحه azmoon.iau.ac.ir هدایت خواهید شد.

 

نحوه ثبت نام از طریق سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد

 

www.azmoon.org

 

نحوه ثبت نام صحیح در سامانه اینترنتی azmoon بسیار مهم است، با توجه به تعداد بالایی از متقاضیان که در نیمسال اخیر با توجه به ثبت نام نادرست نتوانستند راهی دانشگاه شوند در این اطلاعیه نحوه ثبت نام صحیح را نیز به شما آموزش خواهیم داد.

1- مرحله اول ورود به سامانه اصلی به نشانی azmoon.iau.ac.ir به صورت صحیح

2- مرحله دوم انتخاب مقطع تحصیلی مورد نظر و خرید کارت اعتباری ثبت نام مربوطه

3- مرحله سوم تکمیل اطلاعات هویتی – سوابق تحصیلی – کد رشته محل

نکته: در صورتی که از کد رشته محل مورد نظر خود اطلاعی ندارید می توانید جهت راهنمای انتخاب رشته و دریافت کدها با شماره 9099072952 از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

4- بارگزاری تصاویر و مدارک با مشخصات مورد تایید

5- دریافت رسید ثبت نام

 

متقاضیانی که هنگام ورود اطلاعات اشتباهی صورت گرفته وارد سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد شوند.

 

سیستم خرید کارت اعتباری ثبت نام – azmoon.org

ثبت نام برای رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد از طریق سامانه azmoon.org و فقط با خرید کارت اعتباری ممکن خواهد بود.

لذا داوطلبان محترم می توانند پس از ورود به سامانه azmoon.org از منوی سمت راست، گزینه سیستم خرید کارت اعتباری ثبت نام را انتخاب نموده و پس از وارد شدن به قسمت خرید کارت، وارد لینک مربوط شوند.

پس از تکمیل مشخصات فردی وارد درگاه بانکی خرید اینترنتی شده و اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایید، داوطلبان محترم می توانند پس از ورود اطلاعات کارت بانکی و تکمیل خرید اینترنتی، یک شناسه و یک رمز ثبت نام دریافت کنند و وارد سیستم ثبت نام آزمون ها شوند.

توجه داشته باشید کارت اعتباری که خریداری می کنید با توجه به مقطع تحصیلی تان باشد، در صورتی که کارت اعتباری که خریداری نموده اید مربوط به مقطع دیگری باشد قابل استفاده نخواهد بود و هزینه کارت به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست و سامانه azmoon.org نیز در قبال خرید نادرست کارت توسط کاربران تعهدی نخواهد داشت.

پس از انتخاب مقطع تحصیلی خود، وارد قسمت تکمیل اطلاعات شخصی و هویتی جهت ثبت کارت می شوید. هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام برای مقاطع کارشناسی 53 هزار تومان و مقطع کاردانی 51 هزار تومان خواهد می باشد.

توجه: در صورتی که اطلاعات کارت خریداری شده را فراموش نموده اید می توانید با مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد جهت بازیابی اطلاعات و تکمیل ثبت نام تماس بگیرید.

 

جهت اطلاع از جدول شهریه جدید دانشگاه آزاد اسلامی کلیک کنید.

نحوه انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.org

 

دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت azmoon.org

 

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد برخلاف انتخاب رشته کنکور سراسری در همان ابتدای ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی انجام می گیرد، لازم است متقاضیان محترم قبل از اینکه جهت ثبت نام اقدام نمایند حتما لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را بررسی نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یکی از موارد مهمی است که متقاضیان ثبت نام، باید قبل از اینکه برای ثبت نام اقدام کنند دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را از سامانه azmoon.org دریافت و مطالعه کنند.

یکی از موارد مهم جهت ثبت نام متقاضیان، داشتن اصل یا گواهی مدرک پایه است که برای تمامی کسانی که می خواهند ثبت نام کنند ضروری است.

رشته های بدون کنکور اعلام شده برای ترم بهمن 1400 دانشگاه آزاد شامل پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی کشور از جمله مهندسی عمران، برق، صنایع و بسیاری از شاخه های دیگر علوم مهندسی است.

علاوه بر رشته های مهندسی زیر شاخه هایی از علوم تجربی همانند میکروبیولوژی، زیست شناسی سلولی مولکولی و همچنین برخی رشته های هنر همانند موسیقی و رشته های پرطرفدار علوم انسانی نیز به چشم می خورند.

مهلت تکمیل روند انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.org تا اوایل مهر ماه خواهد بود، اگر قصد ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور را دارید هر چه زودتر تا مهلت ثبت نام به اتمام نرسیده اقدام کنید.

 

جهت اطلاع از رشته های پیراپزشکی شامل هوشبری و پرستاری بر اساس سوابق تحصیلی اینجا کلیک کنید.

انتخاب رشته کنکور سراسری

بعد از برگزاری کنکور سراسری و اعلام نتایج، تمامی متقاضیانی که می خواهند در رشته های بدون کنکور آزاد شرکت کنند می توانند جهت انتخاب رشته به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org مراجعه نموده و جهت انتخاب رشته و ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهند.

داوطلبان عزیز می توانند دفترچه راهنمای انتخاب رشته را از سامانه مربوطه دریافت نموده و لیست رشته های کنکور سراسری را جهت انتخاب رشته مشاهده کنند.

 

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی

پذیرش داوطلبان برای رشته هایی که در این مقطع ارائه می شود اصولا بدون کنکور بوده و داوطلبان عزیز می توانند جهت مشاهده لیست انتخاب رشته به سایت دانشگاه مراجعه کرده و پس از دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته، اقدامات لازم را جهت ثبت نام در رشته مد نظر خود انجام دهند.

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد

متقاضیان عزیزی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دارند ابتدا باید در آزمون سراسری این دانشگاه شرکت کنند.

بعد از مشخص شدن نتیجه کنکور و دریافت کارنامه، داوطلبان می توانند با توجه به رتبه ای که در این آزمون کسب کرده اند به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org جهت انتخاب رشته مراجعه نمایند.

 

انتخاب رشته کنکور دکتری

از آن جایی که انجام مصاحبه دکتری در این مقطع برای دانشجویان الزامی است به همین دلیل انتخاب رشته در مقطع دکتری، متفاوت با مقاطع دیگر است.

داوطلبانی که در این مقطع در آزمون سراسری شرکت کرده اند، برای انتخاب رشته بعد از اعلام نتایج باید به سامانه این دانشگاه جهت انتخاب رشته مراجعه نمایند.

تنها تفاوتی که در انتخاب رشته این مقطع با مقاطع دیگر وجود دارد انجام مصاحبه دکتری است و داوطلبان عزیز باید بعد از اعلام نتایج اولیه، جهت انجام مصاحبه و پرداخت هزینه های اولیه مصاحبه دکتری به سامانه azmoon.org مراجعه نمایند تا بتوانند در دانشگاه هایی که برای مصاحبه دکتری از آنها دعوت شده حضور یابند.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سایت azmoon.org

 

دانشگاه آزاد ارشد azmoon.org

 

ثبت نام بدون کنکور در مقاطع مختلف دانشگاه آزاد با استفاده از سامانه azmoon.org امکان پذیر است. متقاضیانی که می خواهند در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند باید با نحوه کار با این سامانه آشنایی داشته باشند تا بتوانند ثبت نام خود را به صورت کامل انجام دهند.

در ادامه این نوشته نحوه ثبت نام در مقاطع مختلف را به صورت کامل برای شما بیان می کنیم.

 

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد به دو صورت کاردانی پیوسته و ناپیوسته انجام می گیرد و داوطلبان عزیز می توانند بسته به شرایط خود، ثبت نام در دانشگاه آزاد را انجام دهند.

متقاضیان عزیزی که مدرک دیپلم دارند می توانند ثبت نام خود را در مقطع کاردانی پیوسته انجام دهند، هر چند که ثبت نام در این مقطع، ممکن است با محدودیت هایی برای آنها همراه باشد.

داوطلبان عزیز می توانند قبل از ثبت نام در این مقطع، تمامی شرایط و ضوابط را به صورت کامل مطالعه نمایند تا ثبت نام خود را بدون هیچ گونه مشکلی انجام دهند.

 همچنین متقاضیان عزیزی که مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام جدید یا قدیم را دارند می توانند برای ادامه تحصیل در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند.

 

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی

ثبت نام در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد نیز به دو صورت پیوسته و ناپیوسته انجام می گیرد. متقاضیان عزیزی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته را دارند الزاما باید دارای مدرک کاردانی باشند.

برای ثبت در مقطع کارشناسی پیوسته نیز، داوطلبان باید مدرک پیش دانشگاهی، دیپلم نظام قدیم یا جدید و یا مدرک کاردانی داشته باشند تا بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند.

 

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد

تکمیل ظرفیت دانشگاه های کشور در این مقطع، بیشتر از طریق برگزاری کنکور انجام می شود و حدود 30 درصد از ظرفیتی که باقی می ماند از طریق ثبت نام بدون کنکور انجام می شود. 

دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت خود برای این مقطع تحصیلی را از طریق استعدادهای درخشان انجام می دهد که متقاضیان عزیز با مراجعه به سایت azmoon.org می توانند برای ادامه تحصیل در این مقطع، از شرایط آن اطلاع یافته و ثبت نام کنند.

 

ثبت نام بدون کنکور در مقطع دکتری

ثبت نام در مقطع دکتری نیز براساس استعدادهای درخشان انجام می گیرد و داوطلبان عزیز جهت ثبت نام می توانند به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کرده و سپس نسبت به ثبت نام در این دانشگاه، اقدامات لازم را انجام دهند.

 

اطلاعیه های جدید پذیرش ترم بهمن 1400

 

دانشگاه آزاد azmoon.org

 

 • تغییر آدرس سایت azmoon.org: کلیه متقاضیان ثبت نام ازین پس جهت تکمیل روند ثبت نام خود به آدرس سایت azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایند.
 • بر اساس جدیدترین تصمیم گیری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، ملاک پذیرش متقاضیان در سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد معدل مدرک پایه خواهد بود.
 • رشته شیمی دارویی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف شده، لذا متقاضیان این رشته می توانند در رشته شیمی محض اعلام تقاضا نمایند.
 • زمان مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از اواسط مهر ماه 1400 از طریق سامانه azmoon.net انجام خواهد گرفت.
 • ثبت نام پزشکی بدون کنکور و همین طور دندانپزشکی بدون کنکور از طریق این سامانه انجام نمی گیرد.

 

جهت ورود به سامانه آزمون های آنلاین دانشگاه آزاد روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

دریافت دفترچه های راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته سامانه azmoon.org

دفترچه های راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاهی بر روی سایت دانشگاه آزاد منتشر می گردد که دانشجویان گرامی لازم است قبل از اینکه جهت ثبت نام یا انتخاب رشته اقدام کنند شرایط، ضوابط و رشته های موجود را با دانلود و مطالعه دقیق این دفترچه ها بررسی نمایند.

 

لینک دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 99
لینک دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 99
لینک دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 99
لینک دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 99

جهت اطلاع از لیست رشته ها و شرایط ضوابط ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور آزاد و انجام ثبت نام روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام سیستم azmoon.org دانشگاه آزاد

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می رساند سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد به صورت شبانه روزی فعال بوده تا روند ثبت نام دانشجویان تسهیل یابد.

دانشجویان محترمی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارند می توانند جهت اطلاع از شرایط و آگاهی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، از طریق سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org نسبت به امور ثبت نامی خود اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای هر مقطع دانشجویی متفاوت می باشد و دانشجویان گرامی حتما پس از احراز شرایط خود از طریق تماس با مرکز مشاوره نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

در صورتی که داوطلبی دارای شرایط سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نبوده و ثبت نام کند ثبت نام وی مردود و مبلغ ثبت نام وی استرداد داده نخواهد شد.

ثبت نام هر داوطلب فقط در یک کد رشته محل امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته محل، هر دو ثبت نام وی مردود می باشد و هیچ عذری پذیرفته نخواهد بود.

متقاضیان محترم ثبت نام موظفند تا قبل از پایان مهلت پذیرش نسبت به تکمیل مراحل و روند ثبت نام خود اقدام کنند آخرین مهلت احتمالی برای نیم سال دوم بهمن تا پایان دی ماه خواهد بود.

ثبت نام برای متقاضیان در حال تحصیل نیز طبق قوانین و شرایط سامانه azmon.org انجام می شود در صورتی که متقاضی ثبت نام نیمسال اول تا آخر شهریور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شود و یا متقاضی ورودی ترم بهمن تا آخر بهمن ماه موفق به اخذ مدارک لازم شود. 

 

سیستم اعلام نتایج آزمون ها – azmoon.org

 

ویرایش اطلاعات azmoon.org

 

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون آزمون یا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی می رسانیم کلیه اطلاعات مربوط به پذیرش داوطلبان و اعلام نتایج دانشگاه آزاد از طریق سامانه azmoon.org انجام خواهد گرفت.

در برخی موارد نیز به علت ترافیک بالا در اعلام نتایج همزمان چند آزمون سامانه azmoon.net که زیر مجموعه سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد است جهت مشاهده نتایج دانشگاه آزاد به کار گرفته شده است.

داوطلبان محترم حتما قبل از اقدام جهت مشاهده نتایج با مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد تماس بگیرند تا از نتایج پذیرش آزمون ها یا نتایج پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد مطلع گردند.

سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org به صورت شبانه روزی فعال بوده و کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت انجام امور مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و اطلاع از نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی و غیره به این سامانه مراجعه نمایند.

داوطلبان گرامی در صورت تمایل می توانند جهت انجام امور ثبت نام و اطلاع از نتایج، از ساعت 8 صبح الی 1 شب با مرکز مشاوره سامانه azmoon.org ایران تحصیل تماس بگیرند.

 

سیستم سوال و پاسخ در سامانه azmoon.org

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم و دانشجویان گرامی می رسانیم سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تسهیل امور داوطلبان و دانشجویان گرامی دو قسمت در سامانه azmoon.org به سوالات و پاسخگویی به سوالات داوطلبان قرار داده شده است.

کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت دریافت پاسخ سوالات خود ابتدا سوالات خود را در قسمت ارسال سوال سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مطرح نموده و پس از گذشت چند روز می توانند از طریق قسمت دریافت پاسخ سوال در سامانه پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

 

نقل و انتقال دانشجویان بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

 رشته های بدون کنکور azmoon.org

 

قانون نقل و انتقال دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی سال هاست که در حال اجراست و متولی امر نقل و انتقال دانشجویان سامانه اینترنتی monada.aiu.ac.ir است.

دانشجویان محترم می توانند از طریق ورود به سامانه و ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد جهت انتقالی و یا مهمانی در واحد های دیگر اقدام نمایند.

لازم است بدانید که اگر شما از طریق سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوید با توجه به اینکه شما در ابتدای امر 20 اولویت دارید که به دلخواه می توانید در فرم ثبت نام خود وارد کنید پس انتخاب واحد دانشگاهی که دوست دارید به عهده خودتان است لذا شما مجاز به انتقال نخواهید بود مگر در موارد خاص و ضروری.

با توجه به توضیحات بالا قبل از اینکه وارد سایت azmoon.org دانشگاه آزاد شوید و انتخاب رشته خود را تکمیل کنید با مرکز تماس بگیرید تا از محل دقیق دانشگاه ها و رشته های موجود در هر مرکز دانشگاهی مطلع شوید.

 

سوالات پرتکرار سامانه www.azmoon.org

برای پرداخت شهریه ترم اول باید چگونه اقدام نماییم؟

هر یک از متقاضیان پذیرفته شده پس از ارائه مدارک مورد نیاز و ثبت نام حضوری لازم است مبلغ مورد نظر را به شماره حساب مورد نظر دانشگاه آزاد وارد نمایید.

بنده پس از پذیرش و دریافت نتایج در سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از ادامه تحصیل در این دانشگاه منصرف شده ام آیا باید هزینه را پرداخت نمایم؟

در صورتی که در هر یک از رشته های مورد نظر خود پذیرفته شده اید اما در هیچ یک از کلاس ها شرکت ننموده اید لازم است تنها شهریه را پرداخت نمایید و در صورتی که در کلاس ها شرکت نموده اید باید هزینه انصراف را پرداخت نمایید.

چگونه از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور azmoon.org آگاه شویم؟

برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام می توانید در کانال ایران تحصیل عضو شوید و یا اینکه در سامانه دانشگاه آزاد از زمان دقیق آن اطلاع یابید.

چگونه از برنامه درسی رشته پذیرفته شده آگاه شویم؟

برنامه و چارت درسی هر یک از رشته ها در سامانه همان دانشگاه و یا در گروه های علمی شما قابل مشاهده می باشد. 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه ثبت نام در azmoon.org مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم. چنانچه پس از مراجعه به سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی دچار مشکلی شده اید و یا مایل به انجام امور مورد نظر توسط کارشناسان دانشگاه آزاد می باشید، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، رشته های موجود و محل های دانشگاهی موجود از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9099072952 از استان تهران

پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

رشته اپتومتری بدون کنکور

دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی

اعتراض به نتایج قبولی دانشگاه آزاد بدون کنکور

azmoon.org

چگونه در سامانه azmoon.org کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایم؟

پس از ورود به سامانه دانشگاه آزاد می توانید بر روی خرید کارت اعتباری ثبت نام کلیک نموده و سپس با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و همچنین رمز دوم اینترنتی، کارت مورد نظر را خریداری نمایید.

 

دفترچه ثبت نام ترم مهر و بهمن رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در چه سامانه ای منتشر می شود؟

برای دانلود دفترچه مورد نظر می توانید به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایید.

 

من به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نموده ام اما نمی توانم وارد صفحه مربوط به ثبت نام شوم علت چیست؟

امکان ورود به سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد بهمن تنها در زمان تعیین شده برای ثبت نام امکان پذیر می باشد.

نظرات

 1. سلام ببخشید من رشته کارشناسی ام مدیریت خانواده بوده و معدلم 16/87 است آیا می تونم در رشته روانشناسی بدونه کنکور ارشد شرکت کنم یا معدل حتما باید بالا باشد تا بتونم در کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد شرکت کنم، ممنون میشم راهنمایی ام کنید چگونه می تونم برای ارشد در دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام بکنم، من معاون مدرسه ابتدایی هستم و به تحصیل در این رشته با توجه به ارتباطی که با دانش آموزان دارم نیاز دارم، ممنون از شما

  • moshaverarshad
   ۰۳ مرداد ۰۰

   سلام خانم نیری
   ن مناسفانه شما نمیتونید کارشناسی ارشد بدون ازمون با این شرایطتتون بخونید

  • moshaverarshad
   ۰۳ مرداد ۰۰

   سلام شما میتونید از دفترچه انتخاب رشته ارشد براساس معدل افدام به ثبت نام کنید ولی برای استعدادهای درخشان چون رشته غیر مرتبط میخواهید انتخاب کنید نمیشه

 2. سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور در رشته حقوق دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۰۰

   سلام بله چون نظام جدید هستید میتونید انتخاب رشته کنی ولی اولویت با بچه های انسانی هست

   • غلام قادرحوتی پور
    ۱۹ تیر ۰۰

    سلام من دیپلم انسانی فارغ ااتحصیل ازپیش دانشگاهی هستم میخوام فوق دیپلم اموزش ابتدایی بگیرم لطفاراهنمایی کلی کنید

    • غلام قادرحوتی پور
     ۱۹ تیر ۰۰

     سلام من دوسال سربازمعلم پایه خدمتی85_86بوده ام حالابیکارم علاقه مندبه ادامه تحصیل هستم ولی شرایط مالی خوبی ندارم که بتوانم شهریه دانشگاه راپرداخت کنم متاهلم بابام تحت پوشش کمیته هست ,حال دوسوال دارم ایادانشگاه وام دانشجویی بمن میده ,ایاکمیته بمن کمک میکند,ایااموزش وپرورش باشرایطی که من دارم بکارگیریم میکند

    • moshaverarshad
     ۲۰ تیر ۰۰

     سلام میتونی بدون کنکور در دانشگاه ازاد مقطع کاردانی ناپیوسته رو انتخاب کنی

 3. ابوالفضل
  ۰۶ تیر ۰۰

  سلام وقت بخیر من اتباع هستم میخاستم بدونم با کارت آمایش میتونم بدون کنکور کامپیوتر تهران مرکز ثبت نام کنم؟

 4. پریسا
  ۲۸ خرداد ۰۰

  سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور برای رشته روانشناسی داشنگاه آزاد ثبت نام بکنم؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۰۰

   سلام پریسا
   برای پذیریش بدون ازمون دانشگاه ازاد در صورتی که نظام جدید باشین یا پیش دانشگاهی داشته باشین میتونین رشته روانشانسی ثبت نام کنید

 5. سلام دانشگاه ازاد میشه بدون کنکور رشته میکروبیولوژی خوند

  • moshaverarshad
   ۰۳ خرداد ۰۰

   سلام بله دانشگاه ازاد میکروبیولوژی ورودی مهر 1400 میشه

 6. سلام الان امکانش هست ثبت نام انجام بدیم برا این ترم؟
  منظور بهمن 99 طبق سوابق تحصیلی (بدون کنکور)

  • مشاور ارشد
   ۱۴ اسفند ۹۹

   سلام ن‌متاسفانه‌زمان ثبت نام بهمن ۹۹ گذشته برا ترم مهرماه میتونید

 7. علی آذری
  ۱۱ اسفند ۹۹

  سلام الان امکانش هست ثبت نام انجام بدیم برا این ترم؟
  منظور بهمن 99 طبق سوابق تحصیلی (بدون کنکور)

 8. سلام آزمون ept دانشگاه آزاد به دلیل افزایش کرونا عقب نمی افتد .

 9. سلام من برای تکمیل ظرفیت وارد سایت شدم ی مبلغ ۵۳ هزار تومان واریز کردم ولی ثبت نهایی نشده است چکار کنم لطفن راهنماییم کنید خواهش میکنم؟

  • مشاور ارشد
   ۰۴ اسفند ۹۹

   سلام برای تکمیل مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید .

 10. باعرض سلام وخسته نباشید
  سوالی از خدمتتان داشتم ایا برای ثبت نام در دانشگاه ازاد مقطع ارشد با سوابق تحصیلی نیاز به ریز نمرات میباشد چون بنده مدرک کاشناسی را در دانشگاه ازاد بودم الان هم اصل دانشنامه پایان تحصیلات تحویل بنده است حالا بازهم نیاز به ریز نمرات میباشم. یا خیر

 11. سلام وقت بخیر من روزهای اول ثبت نام کردم کارت و خریداری کردم و مراحل و تکمیل کردم اما هیچ کد پیگیری به من نداد و ایان هرچی تلاش میکنم برای پیگیری کارتی که خریداری کردم هم بازبینی انجام بدم نمیشه ممکنه ثبت نام نشده باشم؟

 12. سلام من میخوام برای ثبت نام ورودی بهمن اقدام کنم مشخص هست که چه زمانی
  زمان ثبت نام ورودی بهمن ۹۹ هست؟

 13. سلام خسته نباشید
  بنده تو رشته مهندسی صنایع مبلمان ورودی مهر ۹۹ که بدون کنکور بود، ثبت نام کردم ولی چون ظرفیتش تکمیل نشد،رشته رو منحل کردن
  الان میخواستم بدونم دوباره بخوام یه رشته دیگه ثبت نام کنم،حتما باید ورودی بهمن ثبت نام کنم ،یا میتونم ورودی مهر یه رشته دیگه وردارم؟؟
  و اینکه چطور میتونم کد رشته های مازاد ظرفیت رو پیدا کنم تا ثبت نام کنم؟حتما باید حضوری تک تک دانشگاه ها رو برم؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ آذر ۹۹

   سلام و درود عدنان جان شما می تونید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مهر ماه هم اقدام کنید در سایت azmoon.org لینک تمام دانشگاه آزاد ها قرار داده شده برای اطلاع از رشته های دانشگاه های مد نظر مراجعه کنید .

 14. سلام ببخشید ورودی ترم بهمن بدون کنکور کی باز میشه برای اسم نویسی؟ کارشناسی

  • مشاور ارشد
   ۱۵ آذر ۹۹

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشکاه آزاد و زمان ثبت نام در سایت azmoon.org اطلا رسانی خواهد شد .

 15. من در دانشگاه پردیس آزادمشهد با سوابق مهندسی کامپیوتر پذیرش شدم ولی به دلایلی نرفتم. الان برای بهمن ماه باید مجدد در این رشته ثبت نام کنم یا پذیرشم برای بهمن هنوز اعتبار داره. ممنون

 16. سلام
  من امسال کنکور دادم و بخاطر اینکه رتبم پایین شد تو هیچ دانشگاهی انتخاب رشته نکردم ولی الان پشیمونم و از این ور هم دیگه نمیتونم کنکور بدم چون یه ماه دیگه مشمول سربازی میشم میخواستم ببینم میتونم الان با این شرایطم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۶ آبان ۹۹

   سلام علی جان شما با این شرایط برای ثبت نام دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی اقدام نمایید که در سایت azmoon.org اعلام می شود برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس حاصل نمایید .

 17. با سلام
  من در ارشد استعدادهاي درخشان ثبت نام كردم اما متاسفانه به دليل نقص ريز نمرات در پروسه ثبت نام وقتي ميخوام نتيجه ي ثبت نام رو مشاهده كنم برايم پيغام نقص مدارك نمايش داده ميشه كه به شماره اي كه اعلام كردند ريز نمرات را نمابر كنم اما هربار تلاش ميكنم تلفن روي فكس قرار نميگيره، لطفا راهنماييم ميكنين،كه چه كاري بايد انجام بدم ؟!

 18. سلام ثبت نام کی شروع میشه

 19. مچکرم از نظرات خوبتون

 20. سلام ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد فعلا شروع نشده

 21. dr-naqizade
  ۱۵ اسفند ۹۸

  موفق باشید

 22. drnaqizade
  ۰۸ اسفند ۹۸

  سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر یا بهمن 98 لازمش دیپلم نظام جدید یا پیش دانشگاهی

 23. drnaqizade
  ۰۸ اسفند ۹۸

  سلام و وقت بخیر جهت اطلاع از لیست رشته ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 24. drnaqizade
  ۰۸ اسفند ۹۸

  سلام و وقت بخیر ثبت نام هم برا مهر هم برا بهمن انجام شده

 25. سلام خسته نباشید, لطفا راهنمایی فرمایید جهت انتقالی از دانشگاه ازاد شهری به شهر دیگر چه زمانی باید اقدام کنم, درحال حاضر دانشجوی دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته حقوق هستم….

 26. سلام میخواستم ببینم من الان میخوام دانشگاه ازاد بدون ازمون ثبت نام وانتخاب رشته کنم میشه بعد ازاین وقتی ثبت نام دانشگاه ازاد باازمون هم اومد ثبت نام وانتخاب رشته کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۹۷

   سلام جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 27. سلام خسته نباشید.ببخشید من بهمن پیش فوق دیپلومم گرفتم و رشتم کاردانی پیوسته است در دانشگاه سما بودم.میخواهم مهر برم دانشگاه ازاد برای عمران ساختمان کارشناسی.میخواستم بدونم اخرین مدت ثبت نام اینترنتی تا چه روزی است؟

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۹۷

   سلام ممنون جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 عضو کانال تلگرامی ما بشوید

 28. سلام رشتم تجربی هست و امسال کنکور دادم برای ثبت نام باید صبر کنیم جواب کنکوری که امسال دادیم بیاد یا نه باید ثبت نام کرد ؟ ثبت نام کنیم رشته ای که میخوایم بر اساس معدله ؟ کی میتونیم ثبت نام کنیم و کلاسا از کی شروع میشه؟ کاردانی پیوسته ناپیوسته ینی چی؟

  • irantahsil
   ۰۹ مرداد ۹۷

   سلام سارا خانوم شما جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 می بایست با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد

 29. سلام وقتتون بخیر واسه ثبت نام دانشگاه ازطریق سایت azmoon.orgواردمیشم ولی چجوری باید من کارت خریدوبگیرم

  • irantahsil
   ۰۲ مرداد ۹۷

   سلام برای خرید کارت اعتباری باید بر روی لینک قرار داده شده در سمت راست سامانه AZMOON.ORG کلیک کنید .

   • irantahsil
    ۰۶ مرداد ۹۷

    سلام بله جهت خرید کارت اعتباری وارد سایت azmoon.medu.ir مشوید و گزینه خرید کارت اعتباری را انتخاب می کنید

 30. سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد رو در سایت azmoon.org دانلود کنیم .

  • مشاور ارشد
   ۲۷ تیر ۹۷

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام و دانلود دفترجه ثبت نام دانشگاه آزاد باید وارد سامانه azmoon.org شوید .

ایران تحصیل
تماس با مشاور