azmoon.org
azmoon.org

azmoon.org سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر 99

 

سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد برای ثبت نام اینترنتی متقاضیان پذیرش بدون کنکور یا همان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد فعال می باشد و تمامی متقاضیان محترم ورود بدون کنکور به دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کاردانی و کارشناسی و همین طور کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 با ورود به سامانه تکمیل فرم های مربوط به ثبت نام مقطع مورد نظر امور ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر 99 در نظر داشته باشند مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد جهت تسهیل در امر ثبت نام و مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت 24 ارائه خدمات می کند لذا می توانید جهت اطلاع از نحوه ثبت نام در سامانه azmoon.org – اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد با مرکز در تماس باشند.

کلیه داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از شرایط جدید ثبت نام بدون آزمون یا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ترم مهر 98-99 و نحوه تکمیل مراحل ثبت نام از درگاه azmoon.org با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

 

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

سامانه جدید پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir جایگزین سامانه azmoon.org می باشد

جهت مشاهده لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون 99 روی لینک مربوطه کلیک کنید

راهنمای ورود صحیح به سامانه ثبت نام

از طریق مرورگر سیستم خود وارد سامانه azmoon.org شوید ضمنا دقت داشته باشید اگر به صورت صحیح وارد سامانه شوید در قسمت آدرس سایت می بایست عبارت azmoon.org درج شده باشد در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شوید به صورت خودکار به صفحه azmoon.iau.ac.ir هدایت خواهید شد و همین طور با تصویر زیر مواجه خواهید شد:

azmoon.org آزاد بدون کنکور
azmoon.org آزاد بدون کنکور

تا اتمام ثانیه شمار روی صفحه منتظر بمانید سپس به صورت خودکار وارد سامانه خواهید شد.

 

نحوه ثبت نام از طریق سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام صحیح در سامانه اینترنتی azmoon بسیار مهم است با توجه به تعداد بالایی از متقاضیان که در نیمسال اخیر با توجه به ثبت نام نادرست نتوانستند راهی دانشگاه شوند در این اطلاعیه نحوه ثبت نام صحیح را نیز به شما آموزش خواهیم داد.

1-مرحله اول ورود به سامانه اصلی به نشانی azmoon.iau.ac.ir به صورت صحیح

2- مرحله دوم انتخاب مقطع تحصیلی مورد نظر و خرید کارت اعتباری ثبت نام مربوطه که توضیحات لازم در مورد نحوه خرید کارت نیز در این اطلاعیه موجود است.

3- مرحله سوم تکمیل اطلاعات هویتی – سوابق تحصیلی – کد رشته محل

نکته : در صورتی که از کد رشته محل مورد نظر خود اطلاعی ندارید می توانید جهت راهنمای انتخاب رشته و دریافت کد ها با شماره 9099072952 از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

4- بارگزاری تصاویر و مدارک با مشخصات مورد تایید

5- دریافت رسید ثبت نام

متقاضیانی که هنگام ورود اطلاعات اشتباهی صورت گرفته وارد سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد شوند.

 

 

خرید کارت اعتباری از سامانه azmoon.org

برای ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نیز همانند سایر سامانه های ثبت نام اینترنتی می بایست ابتدا کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایید.

خرید کارت اعتباری ثبت نام فقط از طریق سامانه azmoon.org امکان پذیر است ضمنا توجه داشته باشید پس از خرید کارت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کد پیگیری و شناسه ثبت نام مربوط به کارت خریداری شده را تا تکمیل روند ثبت نام خود همراه داشته باشید.

توجه داشته باشید اگر به صورت صحیح وارد قسمت خرید کارت اعتباری ثبت نام شوید با تصویر زیر رو به رو خواهید شد لازم است توجه داشته باشید کارت اعتباری که خریداری می کنید با توجه به مقطع تحصیلی تان باشد شایان ذکر است در صورتی که کارت اعتباری که خریداری نموده اید مربوط به مقطع دیگری باشد قابل استفاده نخواهد بود و هزینه کارت به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست و سامانه azmoon.org نیز در قبال خرید نادرست کارت توسط کاربران تعهدی نخواهد داشت.

azmoon.org خرید کارت
azmoon.org خرید کارت

همان طور که مشاهده می کنید هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام برای مقاطع کارشناسی 46 هزار تومان و مقطع کاردانی 44 هزار تومان خواهد می باشد.

توجه توجه : در صورتی که اطلاعات کارت خریداری شده را فراموش نموده اید می توانید با مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد با شماره 9099072952 جهت بازیابی اطلاعات و تکمیل ثبت نام تماس بگیرید.

 

جهت اطلاع از جدول شهریه جدید دانشگاه آزاد اسلامی کلیک کنید

انتخاب رشته دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.org

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد بر خلاف انتخاب رشته کنکور سراسری در همان ابتدای ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی انجام می گیرد ضمنا متقاضیان محترم حتما قبل از اینکه جهت ثبت نام اقدام نمایند حتما لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را بررسی نمایند.

شایان ذکر است شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یکی از موارد مهمی است که متقاضیان ثبت نام حتما باید قبل از اینکه برای ثبت نام اقدام کنند دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را از سامانه azmoon.org دریافت و مطالعه کنند یکی از موارد مهم جهت ثبت نام متقاضیان داشتن اصل یا گواهی مدرک پایه است که برای تمامی کسانی که می خواهند ثبت نام کنند ضروری است.

رشته های بدون کنکور اعلام شده برای ترم بهمن 99 دانشگاه آزاد شامل پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی کشور از جمله مهندسی عمران – برق – صنایع و بسیاری از شاخه های دیگر علوم مهندسی علاوه بر رشته های مهندسی زیر شاخه هایی از علوم تجربی همانند میکروبیولوژی – زیست شناسی سلولی مولکولی و همچنین برخی رشته های هنر همانند موسیقی و همین طور رشته های پرطرفدار علوم انسانی نیز به چشم می خورند.

مهلت تکمیل روند انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.org تا اوایل مهر ماه خواهد بود پس پیشنهاد می کنیم اگر قصد ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور را دارید هر چه زودتر تا مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به اتمام نرسیده اقدام کنید.

 

جهت اطلاع از رشته های پیراپزشکی شامل هوشبری – پرستاری و … بر اساس سوابق تحصیلی اینجا کلیک کنید

اطلاعیه های جدید پذیرش ترم مهر 99

 • تغییر آدرس سایت azmoon.org : کلیه متقاضیان ثبت نام ازین پس جهت تکمیل روند ثبت نام خود به آدرس سایت azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایند.
 • بر اساس جدیدترین تصمیم گیری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ملاک پذیرش متقاضیان در سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد معدل مدرک پایه خواهد بود.
 • رشته شیمی دارویی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف شده لذا متقاضیان این رشته می توانند در رشته شیمی محض اعلام تقاضا نمایند.
 • دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد تهران مرکز به کاشانک تهران منتقل گردید جهت دریافت آدرس جدید با 9099072952 تماس بگیرید.
 • زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 با توجه به تغییر زمان کنکور ارشد به علت وضعیت مناطق سیل زده کشور به تاخیر افتاد.
 • زمان مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از اواسط مهر ماه 99 از طریق سامانه azmoon.net انجام خواهد گرفت.
 • ثبت نام پزشکی بدون کنکور و همین طور دندانپزشکی بدون کنکور از این سامانه دانشگاه آزاد انجام نمی گیرد.
 • سامانه مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد راه اندازی شده لذا کلیه متقاضیان می توانند از سراسر کشور از طریق تلفن با شماره های 9099072952 جهت استفاده از خدمات مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته تماس بگیرند.

 

دریافت دفترچه های راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته سامانه azmoon.org

دفترچه های راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاهی بر روی سایت دانشگاه آزاد منتشر می گردد که دانشجویان گرامی لازم است که قبل از اینکه جهت ثبت نام یا انتخاب رشته اقدام کنند شرایط و ضوابط و رشته های موجود را با دانلود و مطالعه دقیق این دفترچه ها بررسی نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر 98

دانلود دفترچه کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر 98

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ترم مهر 98

 

متقاضیان محترم دفترچه های ترم بهمن متعاقبا در این اطلاعیه بارگزاری خواهد شد در صورت سوالی در مورد دفترچه و رشته محل های موجود ترم مهر 99-1400 با شماره های مرکز تماس بگیرید.

 

نقل و انتقال دانشجویان بدون آزمون دانشگاه آزاد

قانون نقل و انتقال دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی سال هاست که در حال اجراست و متولی امر نقل و انتقال دانشجویان سامانه اینترنتی monada.aiu.ac.ir است که دانشجویان محترم می توانند از طریق ورود به سامانه و ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد جهت انتقالی و یا مهمانی در واحد های دیگر اقدام نمایند و یا جهت انجام امور انتقالی خود از سراسر کشور با شماره 9099072952 از طریق تلفن ثابت تماس بگیرند.

لازم است بدانید که اگر شما از طریق سامانه www.azmoon.org دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوید با توجه به اینکه شما در ابتدای امر 20 اولویت دارید که به دلخواه می توانید در فرم ثبت نام خود وارد کنید پس انتخاب واحد دانشگاهی که دوست دارید به عهده خودتان است لذا شما مجاز به انتقال نخواهید بود مگر در موارد حاص و ضروری.

با توجه به توضیحات بالا قبل از اینکه وارد سایت azmoon.org دانشگاه آزاد شوید و انتخاب رشته خود را تکمیل کنید با مرکز تماس بگیرید تا از محل دقیق دانشگاه ها و رشته های موجود در هر مرکز دانشگاهی مطلع شوید.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – رشته های موجود و محل های دانشگاهی موجود از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مفید :

درصورت نیاز مندی به هرگونه کمک یا راهنمایی در وبسایت AZMOON.ORG همین الان با ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

جهت تماس از شماره‌های زیر اقدام نمایید :

9099072952 تماس از سراسر کشور

9092305587 تماس فقط از استان تهران

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه ثبت نام در azmoon.org مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم. چمانچه پس از مراجعه به سامانه دانشگاه آزاد دچار مشکلی شده اید و یا مایل به انجام امور مورد نظر توسط کارشناسان دانشگاه آزاد می باشید، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

 

چگونه در سامانه azmoon.org  کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایم؟

پس از ورود به سامانه دانشگاه آزاد می توانید بر روی خرید کارت اعتباری ثبت نام کلیک نموده و سپس با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و همچنین رمز دوم اینترنتی ، کارت مورد نظر را خریداری نمایید.

 

دفترچه ثبت نام ترم مهر و بهمن رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در چه سامانه ای منتشر می شود؟

برای دانلود دفترچه مورد نظر می توانید به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایید.

 

من به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نموده ام اما نمی توانم وارد صفحه مربوط به ثبت نام شوم علت چیست؟

امکان ورود به سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد بهمن تنها در زمان تعیین شده برای ثبت نام امکان پذیر می باشد.

85 نظر برای «azmoon.org – سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99»

 • سلام. برای خرید کارت اعتباری و ثبت نام بدرن کنکور دانشگاه ازاد بزای بهمن مینویسد که مهلت به پایان رسیده خواهشا بروز کنید پس ما از کجا ثبت نام کنیم. کسی پاسخگو نسیت ؟؟

 • سلام من مهرماه در مقطع کارشناسی ثبت نام کردم اما متاسفانه امکان انتخاب واحد رو نداشتم حالا میخوام بهمن ثبت نام کنم که تو سایتتون نوشتین دیپلمه ها نمیتونن برای کارشناسی وارد بشن حتما باید برای کاردانی ثبت نام کنن ایا این درسته؟یعنی مهر و بهمن باهم تفاوت دارن؟

 • سلام میخواستم بدونم توی استان گیلان برای نیمسال بهمن برای رشته حقوق چه مراکزی ثبت نام میکنن

 • سلام.میشه لطف کنید بگید زمان ثبت نام ارشد استعدادهای درخشان واسه ترم بهمن چه زمانیه؟سپاسگذارم

 • سلام. این درسته که برای نیم سال دوم بدون کنکور سوابق تحصیلی هم لحاظ میشه؟؟ آخه چرا ماکه نتونستیم نیم سال اول بریم حالا چرا این قانونو دوباره گذاشتن؟؟؟؟؟

 • اصلا ثبت نام بهمن ماه تا حالا انجام شده که میزنه مهلت به پایان رسده؟ یا اینکه نیمه دوم دی ماه شروع میشه؟

 • سلام خسته نباشید
  لطفا زمان دقیق ثبت نام اینترنتی دانشگاه ازاد بدون کنکور رو برای نیم‌سال دوم اعلام فرمایید
  به نظرتون زیاد دیر نشده نسبت به سال گذشته؟! پس ما کی ثبت نام کنیم لطفا اطلاع رسانی کنید

 • پس ما چیکار کنیم ؟ از کجا بپرسیم برا بهمن ماه اصلا دانشگاه ها پذیرش دارن یا نه اگه میدونستیم اینجوریه همون نیمسال اول میرفتیم. حالا ما باید چیکار کنیم تو رو خدا یکی جواب بده

 • من زنگ زدم مركز سنجش و پذيرش دانشگاه ازاد گفتن حتما داريم تا اخر ماه مياد
  يه مركز مشاوره هم زنگ زدم گفت سازمان سنجش همين اطلاعيه رو داده

 • سلام. چرا سایت ازمون باز نمیشه؟ از کجا کارت اعتباری بگیریم برا ثبت نام پس؟ برای بهمن ماه با سوابق تحصیلی شده چرا برا مهر نبود خب از اول میگفتن نیمسال دوم سوابق تحصیلی اعمال میشه ماهمون اول میرفتیم چرا اینطوری شده ؟؟؟؟

 • این درسته که فقط تو اون رشته ای که تو مدرسه خوندی میتونیم انتخاب رشته کنیم من تجربی بوده رشتم ولی میخام برم مهندسی صنایع غذایی یعنی نمیتونم؟ نیمسال اول که اینطوری نبود چرا الان اینطوری شده؟؟؟؟
  لطفا یکی جواب بده

 • چرا سایت بدون کنکور کاردانی پیوسته هنوز باز نشده؟ فقط تو رشته تحصیلی دبیرستان می تونیم انتخاب کنیم یعنی اگر رشته برق باشیم نمی تونیم بریم مکانیک؟

 • سلام میخواستم بپرسم کسی که دیپلم ریاضی دارد و مدرک پیش دانشگاهی ندارد آیا میتواند در رشته مهندسی معماری دانشگاه آزاد درس بخواند؟یا اینکه در چه رشته هایی مینواند درس بخواند؟

 • سلام نوشته فقط یه کدرشته محل برای تکمیل ظرفیت کاردانی میشه؟؟؟???یعنی چی؟؟؟یعنی فقط یه رشته باید ثبت نام کنم؟؟؟اخه یجا نوشته بود حداکثر 20تا….چیکار کنم حالا؟؟؟

 • سلام برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی که منظور همان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد است شما می توانید به ترتیب اولویت تا 20 کد رشته محل انتخاب کنید و پس از اعمال سوابق تحصیلی در رشته محلی که حد نصاب را بیاورید قبول شوید

 • سلام طبق موارد مندرج در دفترچه شما فقط میتونید در رشته ای که در مقطع هنرستان تحصیل کردید و یا رشته تربیت بدنی تحصیل کنید

 • سلام به همگی وقتتون بخیر میخواستم بدونم با معدل 12/50میشه مهندسی پزشکی یا شیمی خوند ؟اصلا محدودیت معدل داره یا نه؟ احتمالش چقدره مثلا؟ممنون میشم جواب بدین اخه ضروریه

 • سلام ن اینطور نیست شما میتونین تو هر رشته که بخواین ثبت نام کنین من هم دیپلم تجربی دارم و تو رشته ی مهندسی پزشکی ثبت نام کردم این قانون واسه اوناییه که دبیرستان هنرستان خوندن موفق باشی

 • کی جواب انتخاب دانشگاه میاد؟؟؟خواهش میکنم یکی پاسخگو باشه حداقل یه شماره توی سایت بزارید که جوابگو باشه

 • سلام من ثبت نام اینترنتی بدون کنکور انجام دادم برای تکمیل ثبت نامم ب دانشگاه مراجعه کردم گفتن ک منتظر اعلام نتایج از طریق سایت سازمان سنجش باشید،نتایج کی اعلام میشه چطوری باید اطلاع پیدا کرد لطفا راهنمایی کنید

 • سلام. کی اسامی پذیرفته شده ها رو اعلام میکنن؟؟ اگه ما رو نپذیرن باید چیکار کنیم کنکورم که ثبت نام نکردیم سوابق تحصیلی دیگه چی بود اخه گذاشتن اونطوری دیگه بدون کنکور نمیشه که . تا معدل چند شانس قبولی هس اگه معدل دیپلم ۱۴ باشه ولی پیش ۹ چقدر احتمال داره بپذیرن؟؟؟

 • اخه الان من گیج شدم من ثبت نام کردم اما خبری نشد.
  چرا هی مهلت ثبت نام تمدید میشه و اسامی پذیرفته شدگان رو نمیگن

 • مگه ثبتنام واسه ترم بهمن نیس؟نصف بهمن رفت هنوز حتی زمان ثبتنامم تموم نشده چه برسه به نتیجه ها!!!تا کی باید صبر کنیم آخه؟من خواستم ببینم اگه قبول نمیشم لااقل کنکور ثبتنام کنم الان اگه قبول نشم وقت ثبتنام کنکورم تموم شده اونوقت چکار کنم؟تکلیف ما چیه پس؟

 • سلام خواهش میکنم جواب بدید چرا اسامی رو اعلام نمیکنن من الان ۲ هفته بیشتره که تو سایت آزمون ثبت نام کردم ولی هنوز اسامی رو اعلام نکردن دانشگاهم میرم میگن ما نمیدونیم کی قراره اسامی رو بدن

 • سلام اسامی پذیرفته شدگان بدون ازمون کارشناسی دانشگاه ازاد کی اعلام میشه ؟ کلاسا مگه از 20 ام شروع نمیشه؟ ممنون میشم از پاسخ گوییتون

 • با سلام من یک ماه پیش موفق به ثبت نام کارشناسی ناپیوسته نشدم میخواستم کارت اعتباری بخرم ولی سایت باز نمیشد ایا هنوز فرصت هست

 • ببخشید اسامی رو تو کدوم سایت اعلام میکنن؟؟ و اینکه کلاسا از چندم شرو میشه؟؟ فقط معدل کتبی دیپلم تاثیر داره یا معدل کتبی پیش دانشگاهی هم موثره؟

 • سلام خسته نباشيد ببخشيد يك سوال خيلي مهم داشتم اگر پاسخ بديد ممنون ميشم
  من كارشناسي پيوسته بدون ازمون يك بار كارت خريدم همون اول كه سايت باز شد رشته مهندسي كامپيوتر ثبت نام كردم
  بعد هفته بعدش دوباره كارت خريدم رشته مهندسي شهرسازي ثبت نام كردم
  چون با يك كارت خريدن ميشه ٢٠رشته طبق اولويت ثبت نام كرد و الانم بايد صبر كرد جوابش بياد طبق سوابق تحصيلي قبول ميكنن ميخواستم ببينم من كه اينطور جدا دوبار دو رشته زدم چي ميشه
  ممكنه كلا سوخت بشه؟
  ??يا مثلا فقط دومي كه شهرسازي ميبين چيميشه؟

 • با سلام جهت مشاهده نتایج قبولی دانشگاه آزاد می تونید از سیستم ثبت نام یا اعلام نتایج دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.net اقدام کنید
  موفق باشید

 • با سلام ثبت نام شما در دانشگاه آزاد به صورتی که فرمودین هیچ ایرادی نداشته و کاملا طبق موازین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هست و امکان داره که هر دو رشته رو قبول بشین جهت استعلام قبولی به ادرس azmoon.org و یا azmoon.net مراجعه کنید .

 • با سلام جهت مشاهده نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد می تونین به لینک زیر مراجعه کنید و یا از طریق سامانه azmoon.org یا azmoon.net اقدام به مشاهده نتایج دانشگاه آزاد نمایید :
  https://goo.gl/9ae4ZB

 • با سلام بله شما می تونین همین الان هم جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته و یا کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ثبت نام انجام بدین جهت ثبت نام میتونین با 9099072952 یا 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید یا از طریق سامانه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org مراجعه کنید

 • با سلام طبق تصمیمات امسال سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با تغییراتی مواجه شد که به همین دلیل با کمی تاخیر انجام می شود جهت ثبت نام از سامانه azmoon.org اقدام کنید

 • با سلام کلیه اسامی داوطلبانی که قبول شده اند همین حالا قابل مشاهده می باشد جهت مشاهده قبولی azmoon.org یا azmoon.net مراجعه نمایید

 • با سلام پیرو تغییراتی که در سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رخداد ثبت نام ورودی های جدید با کمی تاخیر انجام می شود در ضمن جهت ثبت نام مجدد کنکور می توانید در مورخ 13 اسفند ماه با 9099072952 و یا 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید

 • با سلام با توجه به تغییرات اعمال شده در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام و اعلام نتایج ورودی های بدون آزمون با کمی تاخیر مواجه شده نگران نباشید و جهت استعلام قبولی با ما تماس بگیرید

 • با سلام بله نتایج ثبت نام بدون کنکور ترم بهمن 96 اعلام شده جهت استعلام قبولی می توانید تماس بگیرید و یا از طریق سامانه azmoon.net اقدام به ثبت نام نمایید

 • با سلام جهت مشاهده نتایج قبولی بدون کنکور دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.net اقدام نمایید و یا با شماره های 9099072952 – 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید

 • با سلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی جهت ترم بهمن هم اکنون از طریق سامانه مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور به نشانی زیر قابل مشاهده است و همچنین می توانید جهت استعلام قبولی با مرکز تماس بگیرید 9092305587 ( استان تهران)

 • با سلام و درود شما جهت استعلام قبولی در واحد مربوطه هر چه سریع تر با شماره 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید و پس از تکمیل ثبت نام 7 مرحله ای دانشگاه آزاد به واحد مربوطه مراجعه نمایید

 • با سلام و درود جهت استعلام قبولی دانشگاه آزاد با شماره 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید و یا از سامانه azmoon.net اقدام کنید

 • با سلام و درود خیر محدودیتی وجود نخواهد داشت اما امکان داره به خاطر معدل پایین بودن معدل تو اولویت دلخواهتون قبول نشین احتمال قبولی مشخص نیست

 • سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد رو در سایت azmoon.org دانلود کنیم .

 • سلام وقتتون بخیر واسه ثبت نام دانشگاه ازطریق سایت azmoon.orgواردمیشم ولی چجوری باید من کارت خریدوبگیرم

 • سلام رشتم تجربی هست و امسال کنکور دادم برای ثبت نام باید صبر کنیم جواب کنکوری که امسال دادیم بیاد یا نه باید ثبت نام کرد ؟ ثبت نام کنیم رشته ای که میخوایم بر اساس معدله ؟ کی میتونیم ثبت نام کنیم و کلاسا از کی شروع میشه؟ کاردانی پیوسته ناپیوسته ینی چی؟

 • سلام سارا خانوم شما جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 می بایست با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد

 • سلام خسته نباشید.ببخشید من بهمن پیش فوق دیپلومم گرفتم و رشتم کاردانی پیوسته است در دانشگاه سما بودم.میخواهم مهر برم دانشگاه ازاد برای عمران ساختمان کارشناسی.میخواستم بدونم اخرین مدت ثبت نام اینترنتی تا چه روزی است؟

 • سلام میخواستم ببینم من الان میخوام دانشگاه ازاد بدون ازمون ثبت نام وانتخاب رشته کنم میشه بعد ازاین وقتی ثبت نام دانشگاه ازاد باازمون هم اومد ثبت نام وانتخاب رشته کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

 • سلام خسته نباشید, لطفا راهنمایی فرمایید جهت انتقالی از دانشگاه ازاد شهری به شهر دیگر چه زمانی باید اقدام کنم, درحال حاضر دانشجوی دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته حقوق هستم….

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.