ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

azmoon.org + ورود سیستم اصلی دانشگاه آزاد بهمن ۱۴۰۲

Azmoon.org
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام و پذیرش دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org امکان پذیر است. این سایت، به عنوان سامانه ثبت نام، انتخاب رشته و مشاهده نتایج دانشگاه آزاد راه اندازی شده است. متقاضیانی که مایل به تحصیل در این دانشگاه هستند می توانند از تاریخ ۳۰ آذر ماه امسال وارد سایت رسمی دانشگاه آزاد شوند و جهت نام نویسی برای نیمسال دوم بهمن ۱۴۰۲ اقدام نمایند. علاوه بر این امکان انتخاب رشته و مشاهده نتایج اعلامی از سوی دانشگاه آزاد هم از طریق این سایت امکان پذیر است.

لازم است بدانید که تمامی اخبار و اطلاعیه های مربوط به آزمون های دانشگاه آزاد نیز در سایت azmoon.org انتشار می یابد. مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، از طریق این سامانه شرایط لازم را برای اسم نویسی در رشته های با آزمون و بدون آزمون را فراهم کرده است. لازم به ذکر است که عدم طی کردن فرایند ثبت نام در هر رشته ای به صورت صحیح موجب عدم اعتبار ثبت نام شما خواهد شد، از این جهت به شما توصیه می کنیم تا در صورتی که تجربه ثبت نام در این سایت را ندارید با برقراری تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ ( از طریق تلفن ثابت) فرایند نام نویسی خود در این سامانه را به مشاورین ایران تحصیل بسپارید.

🔗 جهت مشاهده لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

راهنمای ورود به سامانه ثبت نام azmoon.org

راهنمای ثبت نام در سامانه azmoon.org

👈🏽 از طریق مرورگر سیستم خود وارد سامانه azmoon.org شوید ضمنا دقت داشته باشید اگر به صورت صحیح وارد سامانه شوید در قسمت آدرس سایت می بایست عبارت azmoon.org درج شده باشد در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شوید به صورت خودکار به صفحه azmoon.iau.ac.ir هدایت خواهید شد.

👈🏽 نحوه ثبت نام صحیح در سامانه اینترنتی azmoon و هم چنین سایت دانشگاه آزاد بسیار مهم است، با توجه به تعداد بالایی از متقاضیان که در نیمسال اخیر با توجه به ثبت نام نادرست نتوانستند راهی دانشگاه شوند در این اطلاعیه نحوه ثبت نام صحیح را نیز به شما آموزش خواهیم داد.

1- مرحله اول ورود به سامانه اصلی به نشانی azmoon.iau.ac.ir به صورت صحیح

2- مرحله دوم انتخاب مقطع تحصیلی مورد نظر و خرید کارت اعتباری ثبت نام مربوطه

3- مرحله سوم تکمیل اطلاعات هویتی – سوابق تحصیلی – کد رشته محل

نکته: در صورتی که از کد رشته محل مورد نظر خود اطلاعی ندارید می توانید جهت راهنمای انتخاب رشته و دریافت کدها با شماره 9099075307 از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

4- بارگزاری تصاویر و مدارک با مشخصات مورد تایید

5- دریافت رسید ثبت نام

راهنمای ورود به سامانه ثبت نام azmoon.org

🔗 برای اطلاع از نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد بر روی لینک کیک کنید.

 

سیستم خرید کارت اعتباری ثبت نام در سامانه azmoon.org

👈🏽 ثبت نام برای رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد از طریق سامانه azmoon.org و فقط با خرید کارت اعتباری ممکن خواهد بود.

لذا داوطلبان محترم می توانند پس از ورود به سامانه azmoon.org از منوی سمت راست، گزینه سیستم خرید کارت اعتباری ثبت نام را انتخاب نموده و پس از وارد شدن به قسمت خرید کارت، وارد لینک مربوط شوند.

👈🏽 پس از تکمیل مشخصات فردی وارد درگاه بانکی خرید اینترنتی شده و اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایید، داوطلبان محترم می توانند پس از ورود اطلاعات کارت بانکی و تکمیل خرید اینترنتی، یک شناسه و یک رمز ثبت نام دریافت کنند و وارد سیستم ثبت نام آزمون ها شوند.

👈🏽 توجه داشته باشید کارت اعتباری که خریداری می کنید با توجه به مقطع تحصیلی تان باشد، در صورتی که کارت اعتباری که خریداری نموده اید مربوط به مقطع دیگری باشد قابل استفاده نخواهد بود و هزینه کارت به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست و سامانه azmoon.org نیز در قبال خرید نادرست کارت توسط کاربران تعهدی نخواهد داشت.

👈🏽 پس از انتخاب مقطع تحصیلی خود، وارد قسمت تکمیل اطلاعات شخصی و هویتی جهت ثبت کارت می شوید. هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام برای مقاطع کارشناسی 53 هزار تومان و مقطع کاردانی 51 هزار تومان خواهد می باشد.

توجه: در صورتی که اطلاعات کارت خریداری شده را فراموش نموده اید می توانید با مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد جهت بازیابی اطلاعات و تکمیل ثبت نام تماس بگیرید.

 

🔗 برای اطلاع از شهریه جدید دانشگاه آزاد بدون کنکور کلیک کنید.

 

نحوه انتخاب رشته با آزمون آزاد از سامانه azmoon.org

👈🏽 انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد برخلاف انتخاب رشته کنکور سراسری در همان ابتدای ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی و سایت دانشگاه آزاد انجام می گیرد، لازم است متقاضیان محترم قبل از اینکه جهت ثبت نام اقدام نمایند حتما لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را بررسی نمایند.

👈🏽 شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یکی از موارد مهمی است که متقاضیان ثبت نام، باید قبل از اینکه برای ثبت نام اقدام کنند دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را از سامانه azmoon.org دریافت و مطالعه کنند.

👈🏽 یکی از موارد مهم جهت ثبت نام متقاضیان، داشتن اصل یا گواهی مدرک پایه است که برای تمامی کسانی که می خواهند ثبت نام کنند ضروری است.

👈🏽 رشته های بدون کنکور اعلام شده برای ترم بهمن دانشگاه آزاد شامل پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی کشور از جمله مهندسی عمران، برق، صنایع و بسیاری از شاخه های دیگر علوم مهندسی است.

👈🏽 علاوه بر رشته های مهندسی زیر شاخه هایی از علوم تجربی همانند میکروبیولوژی، زیست شناسی سلولی مولکولی و همچنین برخی رشته های هنر همانند موسیقی و رشته های پرطرفدار علوم انسانی نیز به چشم می خورند.

👈🏽 مهلت تکمیل روند انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.org تا اوایل مهر ماه خواهد بود، اگر قصد ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور را دارید هر چه زودتر تا مهلت ثبت نام به اتمام نرسیده اقدام کنید.

نحوه انتخاب رشته با آزمون آزاد از سامانه azmoon.org

📣 اطلاعیه 📣

دانجشجویانی که در ارتباط با ثبت اطلاعات در سامانه azmoon.org نیاز به راهنمایی دارند، می توانند با کارشناسان مجموعه از طریق شماره 9099075307 تماس بگیرند.

 

انتخاب رشته کنکور سراسری

👈🏽 بعد از برگزاری کنکور سراسری و اعلام نتایج، تمامی متقاضیانی که می خواهند در رشته های بدون کنکور آزاد شرکت کنند می توانند جهت انتخاب رشته به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org مراجعه نموده و جهت انتخاب رشته و ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهند. داوطلبان عزیز می توانند دفترچه راهنمای انتخاب رشته را از سامانه مربوطه دریافت نموده و لیست رشته های کنکور سراسری را جهت انتخاب رشته مشاهده کنند.

 

 

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی

پذیرش داوطلبان برای رشته هایی که در این مقطع ارائه می شود اصولا بدون کنکور بوده و داوطلبان عزیز می توانند جهت مشاهده لیست انتخاب رشته به سایت دانشگاه مراجعه کرده و پس از دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته، اقدامات لازم را جهت ثبت نام در رشته مد نظر خود انجام دهند.

توجه: متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی azmoon.org و سایت دانشگاه آزاد انجام می گیرد.

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد

متقاضیان عزیزی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دارند ابتدا باید در آزمون سراسری این دانشگاه شرکت کنند.

بعد از مشخص شدن نتیجه کنکور و دریافت کارنامه، داوطلبان می توانند با توجه به رتبه ای که در این آزمون کسب کرده اند به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org جهت انتخاب رشته مراجعه نمایند.

 

انتخاب رشته کنکور دکتری

از آن جایی که انجام مصاحبه دکتری در این مقطع برای دانشجویان الزامی است به همین دلیل انتخاب رشته در مقطع دکتری، متفاوت با مقاطع دیگر است.

داوطلبانی که در این مقطع در آزمون سراسری شرکت کرده اند، برای انتخاب رشته بعد از اعلام نتایج باید به سامانه این دانشگاه جهت انتخاب رشته مراجعه نمایند.

تنها تفاوتی که در انتخاب رشته این مقطع با مقاطع دیگر وجود دارد انجام مصاحبه دکتری است و داوطلبان عزیز باید بعد از اعلام نتایج اولیه، جهت انجام مصاحبه و پرداخت هزینه های اولیه مصاحبه دکتری به سامانه azmoon.org مراجعه نمایند تا بتوانند در دانشگاه هایی که برای مصاحبه دکتری از آنها دعوت شده حضور یابند.

 

📣 اطلاعیه 📣

رشته شیمی دارویی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف شده، لذا متقاضیان این رشته می توانند در رشته شیمی محض اعلام تقاضا نمایند.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سایت azmoon.org

👈🏽 ثبت نام بدون کنکور در مقاطع مختلف دانشگاه آزاد با استفاده از سامانه azmoon.org امکان پذیر است. متقاضیانی که می خواهند در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند باید با نحوه کار با این سامانه آشنایی داشته باشند تا بتوانند ثبت نام خود را به صورت کامل انجام دهند. در ادامه این نوشته نحوه ثبت نام در مقاطع مختلف را به صورت کامل برای شما بیان می کنیم.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سایت azmoon.org

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی ۱۴۰۲-۱۴۰۳

👈🏽 ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد به دو صورت کاردانی پیوسته و ناپیوسته انجام می گیرد و داوطلبان عزیز می توانند بسته به شرایط خود، ثبت نام در دانشگاه آزاد را انجام دهند.

متقاضیان عزیزی که مدرک دیپلم دارند می توانند ثبت نام خود را در مقطع کاردانی پیوسته انجام دهند، هر چند که ثبت نام در این مقطع، ممکن است با محدودیت هایی برای آنها همراه باشد.

داوطلبان عزیز می توانند قبل از ثبت نام در این مقطع، تمامی شرایط و ضوابط را به صورت کامل مطالعه نمایند تا ثبت نام خود را بدون هیچ گونه مشکلی انجام دهند.

 همچنین متقاضیان عزیزی که مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام جدید یا قدیم را دارند می توانند برای ادامه تحصیل در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند.

 

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی 

👈🏽 ثبت نام در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد نیز به دو صورت پیوسته و ناپیوسته انجام می گیرد. متقاضیان عزیزی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته را دارند الزاما باید دارای مدرک کاردانی باشند.

برای ثبت در مقطع کارشناسی پیوسته نیز، داوطلبان باید مدرک پیش دانشگاهی، دیپلم نظام قدیم یا جدید و یا مدرک کاردانی داشته باشند تا بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند.

 

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

👈🏽 تکمیل ظرفیت دانشگاه های کشور در این مقطع، بیشتر از طریق برگزاری کنکور انجام می شود و حدود 30 درصد از ظرفیتی که باقی می ماند از طریق ثبت نام بدون کنکور انجام می شود. 

دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت خود برای این مقطع تحصیلی را از طریق استعدادهای درخشان انجام می دهد که متقاضیان عزیز با مراجعه به سایت azmoon.org می توانند برای ادامه تحصیل در این مقطع، از شرایط آن اطلاع یافته و ثبت نام کنند.

 

ثبت نام بدون کنکور در مقطع دکتری ۱۴۰۲-۱۴۰۳

👈🏽 ثبت نام در مقطع دکتری نیز براساس استعدادهای درخشان انجام می گیرد و داوطلبان عزیز جهت ثبت نام می توانند به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کرده و سپس نسبت به ثبت نام در این دانشگاه، اقدامات لازم را انجام دهند.

 

اطلاعیه های جدید پذیرش ترم بهمن

 ✔️ تغییر آدرس سایت azmoon.org: کلیه متقاضیان ثبت نام ازین پس جهت تکمیل روند ثبت نام خود به آدرس سایت azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایند.

 ✔️ بر اساس جدیدترین تصمیم گیری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، ملاک پذیرش متقاضیان در سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد معدل مدرک پایه خواهد بود.

 ✔️ رشته شیمی دارویی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف شده، لذا متقاضیان این رشته می توانند در رشته شیمی محض اعلام تقاضا نمایند.

 ✔️ زمان مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از اواسط مهر ماه ۱۴۰۲ از طریق سامانه azmoon.net انجام خواهد گرفت.

 ✔️ ثبت نام پزشکی بدون کنکور و همین طور دندانپزشکی بدون کنکور از طریق این سامانه انجام نمی گیرد.

 

🔗 جهت ورود به سامانه آزمون های آنلاین دانشگاه آزاد روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

شرایط ثبت نام سیستم azmoon.org دانشگاه آزاد

👈🏽 به اطلاع کلیه داوطلبان محترم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می رساند سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد و سایت دانشگاه آزاد به صورت شبانه روزی فعال بوده تا روند ثبت نام دانشجویان تسهیل یابد.

دانشجویان محترمی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارند می توانند جهت اطلاع از شرایط و آگاهی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، از طریق سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org نسبت به امور ثبت نامی خود اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای هر مقطع دانشجویی متفاوت می باشد و دانشجویان گرامی حتما پس از احراز شرایط خود از طریق تماس با مرکز مشاوره نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

در صورتی که داوطلبی دارای شرایط سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نبوده و ثبت نام کند ثبت نام وی مردود و مبلغ ثبت نام وی استرداد داده نخواهد شد.

ثبت نام هر داوطلب فقط در یک کد رشته محل امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته محل، هر دو ثبت نام وی مردود می باشد و هیچ عذری پذیرفته نخواهد بود.

متقاضیان محترم ثبت نام موظفند تا قبل از پایان مهلت پذیرش نسبت به تکمیل مراحل و روند ثبت نام خود اقدام کنند آخرین مهلت احتمالی برای نیم سال دوم بهمن تا پایان دی ماه خواهد بود.

ثبت نام برای متقاضیان در حال تحصیل نیز طبق قوانین و شرایط سامانه azmon.org انجام می شود در صورتی که متقاضی ثبت نام نیمسال اول تا آخر شهریور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شود و یا متقاضی ورودی ترم بهمن تا آخر بهمن ماه موفق به اخذ مدارک لازم شود. 

شرایط ثبت نام سیستم azmoon.org دانشگاه آزاد

سیستم اعلام نتایج آزمون های سامانه azmoon.org

👈🏽 به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون آزمون یا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی می رسانیم کلیه اطلاعات مربوط به پذیرش داوطلبان و اعلام نتایج دانشگاه آزاد از طریق سامانه azmoon.org انجام خواهد گرفت.

در برخی موارد نیز به علت ترافیک بالا در اعلام نتایج همزمان چند آزمون سامانه azmoon.net که زیر مجموعه سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد است جهت مشاهده نتایج دانشگاه آزاد به کار گرفته شده است.

داوطلبان محترم حتما قبل از اقدام جهت مشاهده نتایج با مرکز مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد تماس بگیرند تا از نتایج پذیرش آزمون ها یا نتایج پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد مطلع گردند.

سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org به صورت شبانه روزی فعال بوده و کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت انجام امور مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و اطلاع از نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی و غیره به این سامانه مراجعه نمایند.

داوطلبان گرامی در صورت تمایل می توانند جهت انجام امور ثبت نام و اطلاع از نتایج، از ساعت 8 صبح الی 1 شب با مرکز مشاوره سامانه azmoon.org ایران تحصیل تماس بگیرند.

 

اطلاعیه

ثبت نام پزشکی بدون کنکور و همین طور دندانپزشکی بدون کنکور از طریق این سامانه انجام نمی گیرد.

 

سیستم سوال و پاسخ در سامانه azmoon.org

👈🏽 به اطلاع کلیه داوطلبان محترم و دانشجویان گرامی می رسانیم سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تسهیل امور داوطلبان و دانشجویان گرامی دو قسمت در سامانه azmoon.org به سوالات و پاسخگویی به سوالات داوطلبان قرار داده شده است.

کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت دریافت پاسخ سوالات خود ابتدا سوالات خود را در قسمت ارسال سوال سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مطرح نموده و پس از گذشت چند روز می توانند از طریق قسمت دریافت پاسخ سوال در سامانه پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

توجه داشته باشید که ثبت نام هر داوطلب فقط در یک کد رشته محل امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته محل، هر دو ثبت نام وی مردود می باشد و هیچ عذری پذیرفته نخواهد بود.

 

نقل و انتقال دانشجویان بدون آزمون دانشگاه آزاد

👈🏽 قانون نقل و انتقال دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی و سایت دانشگاه آزاد سال هاست که در حال اجراست و متولی امر نقل و انتقال دانشجویان سامانه اینترنتی monada.aiu.ac.ir است.

دانشجویان محترم می توانند از طریق ورود به سامانه و ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد جهت انتقالی و یا مهمانی در واحد های دیگر اقدام نمایند.

لازم است بدانید که اگر شما از طریق سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوید با توجه به اینکه شما در ابتدای امر 20 اولویت دارید که به دلخواه می توانید در فرم ثبت نام خود وارد کنید پس انتخاب واحد دانشگاهی که دوست دارید به عهده خودتان است لذا شما مجاز به انتقال نخواهید بود مگر در موارد خاص و ضروری.

با توجه به توضیحات بالا قبل از اینکه وارد سایت azmoon.org دانشگاه آزاد شوید و انتخاب رشته خود را تکمیل کنید با مرکز تماس بگیرید تا از محل دقیق دانشگاه ها و رشته های موجود در هر مرکز دانشگاهی مطلع شوید.

نقل و انتقال دانشجویان بدون آزمون دانشگاه آزاد

اخبار پیرامون سامانه دانشگاه آزاد

📌 شرایط ثبت نام در سامانه azmoon.org

پس از اعلام مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان و متقاضیان می توانند هم زمان با آغاز ثبت نام، به سایت azmoon.org مراجعه کرده و دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت نمایند. لازم است که به خوبی این دفترچه مطالعه شده و پس از کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

📌 نحوه پرداخت پرداخت شهریه ترم اول دانشگاه آزاد

هر یک از متقاضیان پذیرفته شده پس از ارائه مدارک مورد نیاز و ثبت نام حضوری لازم است مبلغ مورد نظر را به شماره حساب مورد نظر دانشگاه آزاد وارد نمایید.

📌ثبت نام آزمون EPT

ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارتهای عربی دی ماه ۱۴۰۲ تا روز جمعه ۲ دی ماه تمدید شد .این آزمون ها روز جمعه مورخ 16 دی ماه هم زمان در شهرهای تهران، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، رشت، کرمان، اردبیل، کرج، ساری، یزد، همدان، ارومیه، قزوین،گرگان، خرم آباد، اراک، بوشهر و زاهدان جمعا ۲۱ حوزه برگزار خواهد شد.

 

خلاصه مطالب

در این مطلب در مورد سامانه azmoon.org دانشگاه آزاد و امکاناتی که  این سامانه در اختیار شما قرار می دهد، صحبت کردیم. انتخاب رشته در مقاطع کاردانی به کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و هم چنین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری جزو موارد مهمی می باشد که یک به یک آن ها را برای شما شرح دادیم. 

شما می توانید پس از دریافت دفترچه های راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته از سایت azmoon.org، برای ثبت نام خود از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. هم چنین از طریق سایت azmoon.org می توانید اقدامات لازم را برای نقل و انتقال به سایر دانشگاه های آزاد انجام دهید. چنانچه در ارتباط با مطالب این مقاله نیاز به راهنمایی داشته باشید، می توانید با کارشناسان مجرب و با سابقه ما از طریق شماره 9099075307 تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. 

 

📎 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

پادکست صوتی مقاله

3.9/5 - (14 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه در سامانه azmoon.org کارت اعتباری ثبت نام را خریداری کنیم؟

پس از ورود به سامانه دانشگاه آزاد می توانید بر روی خرید کارت اعتباری ثبت نام کلیک نموده و سپس با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و همچنین رمز دوم اینترنتی، کارت مورد نظر را خریداری نمایید.

دفترچه ثبت نام ترم مهر و بهمن رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در چه سامانه ای منتشر می شود؟

برای دانلود دفترچه مورد نظر می توانید به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایید.

من به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نموده ام اما نمی توانم وارد صفحه مربوط به ثبت نام شوم علت چیست؟

امکان ورود به سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد بهمن تنها در زمان تعیین شده برای ثبت نام امکان پذیر می باشد.

نظرات

 1. ریحان
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  سلام وقتتون بخیر نتایج ورودی بهمن ماه اعلام نشده ؟

  • مشاور ملکی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر
   نتایج دانشگاه ازادترم بهمن ماه در حال حاضر اعلام نشده است.
   نیمه دوم بهمن ماه نسبت به دریافت اعلام نتایج خود از سایتazmoon.orgاقدام کنید.

 2. سارا
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام وقت بخیر من برای تکمیل ظرفیت بدون کنکور ورودی بهمن دانشگاه ازاد ثبت نام کردم فقط از طریق سایت. میخاستم بپرسم کی اعلام نتایجش میاد و باید حضوری ثبت نام کرد

  • مشاور ملکی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت بخیر
   تا هفته دوم بهمن ماه نتایج اعلام می شود.

 3. مهدی خلیلی اصل
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

  سلام خسته نباشید زمان ثبت نام دانشگاه ازاد ترم بهمن ماه تا کی هست؟ و تا کی تمدید میشه؟و اینکه من مدرک دیپلم دارم الان تو بهمن ماه میتونم دانشگاه ازاد ثبت نام کنم؟

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

   سلام وقت بخیر
   اگر شرایط را داشته باشید برای رشته های بدون آزمون مجاز خواهید بود.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 4. مهدی خلیلی اصل
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

  مدرکم دیپلمه الان تو بهمن ماه میتونم دانشگاه ازاد ثبت نام کنم؟

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

   سلام وقت بخیر
   اگر شرایط را داشته باشید برای رشته های بدون آزمون مجاز خواهید بود.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. مهدی خلیلی اصل
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۶

  سلام خسته نباشید زمان ثبت نام دانشگاه ازاد ترم بهمن ماه تاکی هست؟و تاکی تمدید میشود

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

   سلام وقت بخیر
   برای مقطع کارشناسی پیوسته تا 12 دی فرصت ثبت نام داشتید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 6. زهرا خاک نژاد
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام خسته نباشید
  من کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه آزاد هستم می خواستم ارشد بالینی هم بگیرم بدون کنکور
  آیا امکانش هست؟
  در بهمن ۱۴۰۱ ثبت نام کنم به کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی بدون کنکور؟

  • مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

   سلام وقت بخیر برای ورود بدون آزمون ارشد باید مزایای تحصیلی داشته باشید و شرط استعداد درخشان استفاده بفرمایید

 7. محمد
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام وقتتون بخیر
  من تا ۱۲ انسانی خوندم ولی دو درس افتاده دارم امتحان دادم ولی دوباره افتادم خواستم ببینم میتونم دانشگاه آزاد شرکت کنم بعداً اون دوتا درسو پاس کنم؟ یعنی میشه یه تعهد بدم ؟

  • مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام وقت به خیر
   حداقل مدرک مورد نیاز برای ورود به دانشگاه داشتن مدرک دیپلم است.

 8. مهدی
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

  باسلام و خسته نباشید

  من ۳ درس افتاده از سال دوازدهم امتحان نهایی دارم میخواستم ببینم میتونم دانشگاه آزاد بدون مدرک دیپلم توی بهمن ماه ثبت نام کنم؟

  • مشاور حمامی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

   سلام وقتتون بخیر متقاضیان باید تا 1401/11/30 فارغ تحصیل شده باشند

   • مهدی
    ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

    میدونم ولی من‌ میگم اگه این ۳ امتحانو قبول نشدم میتونم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟

    • مشاور جوادی
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴

     سلام وقت بخیر
     در صورتی که مدرکتون آماده نباشه ممکنه به مشکل بخورین
     باید با واحد آموزش دانشگاه صحبت کنید و در صورت نیاز تهعد بدین.

 9. مهدی
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

  باسلام و خسته نباشید

  من ۳ درس افتاده از سال دوازدهم امتحان نهایی دارم میخواستم ببینم میتونم دانشگاه آزاد بدون مدرک دیپلم توی بهمن ماه ثبت نام کنم؟

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام وقت بخیر
   خیر متاسفانه نیازه درصورت داشتن مدارک شما اقدام به ثبت نام انجام دهید مگراینکه حضوری از دانشگاه تایم داشته باشید

 10. مژگان
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام آیا بهمن ماه تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی رشته بهداشت عمومی داریم یا خیر ؟

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   باسلام و احترام اگر برای دانشگاه آزاد میخواهید ثبت نام انجام بدهیید ارایه شده البته قبل از ثبت نام دفترچه را چک بفرمایید تا از محل های ارایه دهنده رشته آگاه باشید

 11. لیلا
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

  سلام وقتتون بخیر من دیپلمم انسانی هست و میخواستم دانشگاه تهران مرکز رشته موسیقی ایرانی رو بزنم و 8سال هم هست موسیقی کار میکنم و نوازنده ساز سنتور هستم میخواستم بدونم چون من دیپلمم انسانیه باید حضورا برم دانشگاه و اینارو براشون توضیح بدم؟

  • مشاور براتی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با انتخاب رشته دانشگاه های صرفا براساس سوابق تحصیلی ابتدا شما درسایت مربوطه ثبت نام اینترنتی انجام میدهید وبعد از تایید وقبولی شما به دانشگاه مربوطه مراجعه میکنید وثبت نامتان را انجام میدهید .به صورت کلی ثبت نام اولیه به صورت اینترنتی هست.

 12. ارسلان
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

  سلام، وقتتون بخیر، تاریخ ثبت نم در سایت azmoon.org کی هست؟

  • ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام وقت بخیر، تاریخ ثبت نام در سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org هر ساله از سوی این مرجع مشخص می شود.

 13. ابولفضل
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام وقتتون بخیر، من ثبت نام خودم رو در سامانه azmoon.org انجام دادم اما متاسفانه بعد از طی کردن کل فرایند ثبت نام متوجه شدم که یه سری از مدارک رو اشتباه بارگذاری کردم، ایا امکان ویرایش مدارک برای من هست؟

  • ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام بله، هر ساله برای افرادی که به اشتباه مدارک خودشون رو در سایت azmoon.org بارگذاری می کنند مهلتی برای ویرایش موارد در نظر گرفته می شود.

 14. mhmd
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام
  اصلا امسال ورودی بهمن‌ داره یا نه دانشگاه آزاد؟؟

  • مشاور حمامی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقتتون بخیر بله تا اواخر اذر ماه دفترچه بدون ازمون ازاد منتشر میشود

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   اگر منظورتون بدون کنکور هست، فراخوانش رو در سایت دانشگاه آزاد میذارن
   برخی دانشگاها و برخی رشته ها ممکنه بگیرن و بعضی دانشگاهها خیر

 15. امیرحسین
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۸

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم دفترچه ورودی بهمن اومده یا هنوز چند روز مونده؟

  • مشاور صادقی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام هنوز نیومده

 16. Zahra
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام،تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد امسال برگزار میشود؟

  • مشاور ملکی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام وقتتون بخیر
   ثبت نام برای پذیرش وروردی نیمه دوم دانشگاه ازاد اسلامی اوایل اذرماه دفترچه ها منتشر می شوند و اواسط اذر ثبت نام دوره بهمن ماه شروع می شود.

   • zahra
    ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

    پذیرش رشته پرستاری وجود داره؟یا فقط رشته های بدون کنکور پذیرش دارن؟

    • مشاور کریمی
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 17. sahar
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام
  دانشگاه خودگردان رشته های پیراپزشکی با کنکور در بهمن ماه پذیرش میکند؟

  • مشاور صادقی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام روز بخیر باید منتظر اطلاعیه باشیم

 18. Bahar
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام
  با توجه به اینکه ارشد تکمیل ظرفیت داشت ایا ممکنه که تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد هم برگزار بشه؟

  • JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 19. Sara
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

  سلام
  تکمیل ظرفیت اگ باشه چه زمانی دفترچه رو منتشر میکنن؟

  • JAVADI
   ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام وقت بخیر
   اگر باشه تو همین ماه باید اعلام بشه.

 20. Sadra
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

  سلام..من لیسانس حسابداری دارم…اگه بخوام آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد رو بخونم چن ترم باید بخونمو چه مدرکی بهم میدن؟؟واینکه زمان ثبتنام ترم بهمن از کی شروع میشه

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بستگی به این داره که چند واحد تطبیق بزنن
   از آذر ماه شروع میشه

 21. Leila
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

  سلام وقت بخیر
  تکمیل ظرفیت امسال برگزار میشه؟

  • isaei
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

   سلام تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد از طریق سامانه آزمون اعلام میشود

 22. انیس حیدری
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

  سلام وقت بخیر نتایج ثبت نام ذخیره های کارشناسی دانشگاه آزاد کی اعلام میشه ؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 23. سراوانی
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۴

  سلام من مشمول و اول مهر باید اعزام میشدم دانشگاه دولتی قبول شده ام ودرخواست معافیت تحصیلی دادم اگر ذخیره آزاد قبولی ام قطعی بشه از نظر معافیت مشکل ندارم

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 24. سراوانی
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۹

  ذخیره پرستاری واحد مشهد قبول شده ام اعلام آمادگی کردم نتیجه کی مشخص میشه که حداقل قبولی دولتی رو که شهرستان هست از دست ندم؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 25. Mmmm
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام خسته نباشید بدون دیپلم هم میشه مهر رفت دانشگاه؟

  • obeidavi obeidavi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲

   سلام وقت بخیر شما شرایط شرکت در دانشگاه را از مهر ماه ندارید

 26. zahra
  ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۵

  سلام خسته نباشید من اویل مرداد تماس گرفتم دانشگاه گفتن اوایل شهریور برا ثبت نام تماس بگیرم بد دوباره گفتن مهر زنگ بزن سایت ثبت نامش بسته شده واقعا الان باید چیکار کرد؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام وقت بخیر زمان ثبت نام برای دانشگاه های ازاد بدون کنکور به پایان رسیده است.

 27. نیلوفر
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۰

  سلام وقتتون بخیر زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کی هست؟؟؟

 28. ...
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

  سلام وقت بخیرمن نظام قدیم هستم از پیش دانشگاهیم دو واحد مونده دارم میتونم ثبت نام کنم برای ازاد ؟

  • behrouzi
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام روزتون بخیر باید 2 واحد پاس شود یا از دانشگاه فورجه بگیرید تا 2 واحد را پاس کنید

 29. سارا
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

  سلام خسته نباشید من امسال ورودی 1401 ام و تهران شمال حقوق قبول شدم میخواستم بدونم میتونم بعد خوندن یه ترم به دانشگاه تهران مرکز انتقالی بگیرم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر احتمالش هست اما باید در سامانه درخواست بدهید بعد از یک ترم تحصیل.

 30. لاله
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۱

  سایت گزینه ثبت نام رو نداره
  یعنی دیگه نمیشه برای مهر ماه ثبت نام کرد؟

  • bahraii
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

   سلام وقت بخیر ثبت نام ورودی مهر زمانش تموم شده میتونید داخل سایت ازمون درخواست ثبت کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

   • sogol
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۰

    سلام خسته نباشید
    من دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب قبول شدم
    کی باید برم واسه ثبت نام حضوری؟؟؟ تا کی مهلت هست

    • isaei
     ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

     سلام بعد از بارگذاری مدارک در آموزشیار میتونید حضوری به دانشگاه مراجعه کنید

 31. محمد
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

  سلام وقت بخیر
  من ترم اول ‌کارشناسی هستم ثبت نام دانشگاه آزاد رو بر اساس سوابق تحصیلی انجام دادم ولی تا این زمان هیچ اطلاعیه ای بابته اعلام نتایج و ارسال شماره دانشجویی نیومده با توجه به اینکه زمان انتخاب واحد دانشگاه آزاد رسیده ما باید چیکار کنیم ؟

  • isaei
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 32. مریم
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۲

  سلاام وقتون بخیر
  میخواستم بپرسم بدون دیپلم چه شراطی دانشگاه آزاد ثبت نام کنم
  هزینش چقدر است

  • bahraii
   ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام وقت بخیر داشتن دیپلم الزامی است

 33. وحید
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

  سلام وقتتون بخیر…من مدرک کاردانی حقوق قضایی از دانشگاه علمی کاربردی دارم الان می‌خوام کارشناسی حقوق بخونم تو دانشگاه آزاد باید چکار کنم لطفاً راهنمایی کنید؟؟؟ ممنونم.

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 34. حسن
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام و عرض ادب دخترم در آزمون سراسری مجاز به انتخاب دانشگاه آزاد شده می خوام بدونم برای یک ترم کارشناسی مامایی چقدر باید هزینه بکنیم؟ ممنون از راهنمایتان

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت بخیر بین 5 تا 6.

 35. حسن
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

  سلام و عرض ادب دخترم در آزمون سراسری مجاز به انتخاب آزاد می باشد می خوام بدونم برای یک ترم کارشناسی مامایی یا پرستاری چقدر باید هزینه بکنیم چون می خوام براش انتخاب رشته بکنم؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام وقت به خیر
   حدود شهریه دانشگاه آزاد برای رشته های پیراپزشکی 7 تا 10 میلیون می باشد.

 36. حسن
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام امسال هزینه آزاد پرستاری با آزمون چقدر است ؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام وقت به خیر
   حدود شهریه دانشگاه آزاد برای رشته های پیراپزشکی 7 تا 10 میلیون می باشد.

 37. مبینا
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام ثبت نام کاردانی پیوسته چه زمانیه ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام وقت بخیر بعد از اعلام نتیجه سراسری اعلام میشود.

 38. طاها
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام دفترچه انتخاب رشته ارشد چه زمانی منتشر می شود و از چه طریقی باید مطلع شویم

  • ranjbar
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقتتون بخیر
   دفترچه انتخاب رشته ارشد منتشر شده است لطفا از طریق سایت sanjesh.org اقدام بفرمایید .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 39. حیات الله
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

  با سلام آیا ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ماه شروع شده؟ یا خیر !

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

   سلام ثبت نام دانشگاه ازاد از مرداد ماه شروع خواهد شد

 40. Bani
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

  سلام میخواستم بدونم هزینه هر ترم برای دانشجوی ارشدی که از طریق استعداد درخشان ثبت نام کرده متفاوت با کسی که از طریق قبولی در آزمون وارد دانشگاه شده؟

  • mohammadi
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقت به خیر
   شهریه دانشگاه آزاد برای همه دانشجویان با شیوه های پذیرش مختلف یکی است.

 41. Ehs
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام وقتتون بخیر یک سوالی داشتم داشتگاه آزاد امتحان ورودی داره اگه داره زمانش کی هست ؟؟
  و سوال بعدیم اینکه ثبت نام داشنگاه ازاد چه زمان هستش؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام
   در مقطع تحصیلی کارشناسی بدون ازمون نیازی نیست
   مردادماه اقدام کنید

 42. Hoda
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

  سلام میخواستم بدونم شروع ثبت نام استعداد های درخشان ارشد برای ورودی مهر کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

   سلام ثبت نام دانشگاه آزاد از طریق سوابق تحصیلی در مرداد ماه انجام میشود

 43. Hoda
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام وقت تون بخیر
  من میخوام برای ارشد بالینی در دانشگاه آزاد ثبت نام کنم
  معدل کارشناسی رشته روانشناسیم هم ۱۹ هست و با توجه به اینکه تازه کارشناسی ام تموم شده شرایط ثبت نام در قسمت استعداد های درخشان رو دارم؟؟؟
  و اینکه مهلت ثبت نام استعداد های درخشان برای ورودی مهر ماه کی هست؟ ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

   سلام اگرهشت ترم مجازتمام کرده باشیدبله شهریورماهست

 44. ایدا
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام ، بدون مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم هم میشه رفت ازاد؟ اگه ارع چطور؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر بدون مدرک پیش دانشگاهی امکان شرکت در مقطع کارادنی پیوسته دانشگاه ازاد وعلمی کاربردی رو دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 45. ali
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

  سلام، آیا نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد در وبسایت azmoon.org امکان پذیر می باشد؟

 46. سامان
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام آیا دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد را از وبسایت azmoon.org می توان دریافت کرد؟

  • irani
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام بله، شما با ورود به سامانه azmoon.org می توانید برای دریافت دفترجه های ثبت نامی تمکامی مقاطع دانشگاه آزاد (در زمان های ثبت نامی) اقدام نمایید.

 47. محمد علی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام، نحوه خرید کارت اعتباری برای ورود به سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد به چه صورت می باشد؟

  • irani
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام، شما بعد از ورود به سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد در آدرس اینترنتی azmoon.org می توانید با داشتن کارت عضو شبکه شتاب و رمز پویا اقدام به خریداری کارت اعتباری نمایید.

 48. Amin
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام
  تکمیل ظرفیت با آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد چع زمانی برگزار میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   برگزار شد و به پایان رسید.جهت اگاهی از راه های دیگر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 49. Tina
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲

  سلام
  تکمیل ظرفیت با آزمون دانشگاه آزاد امسال برگزار میشه؟؟
  چه زمانی حدودا؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر چه مقطعی مد نظرتونه ؟ برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

   • Tina
    ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

    مقطع کارشناسی

    • کارشناس ارشد
     ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۲

     سلام . سوال خود را کامل تایپ کنید

 50. امیر علی
  ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام
  آیا تکمیل ظرفیت با آزمون دانشگاه آزاد برای رشته های پیراپزشکی برگزار می شود؟
  لطفا اطلاع رسانی کنین
  ممنون از شما

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت به خیر
   طبق اطلاعیه سازمان سنجش امسال دفترچه تکمیل ظرفیت منتشر نشده و پذیرش ندارد.

   • امیر علی
    ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۲

    ببخشید یعنی دیگه منتظر نباشیم ؟؟ برگزار نمیشه؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۸

     سلام
     ثبت نام دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی برا اساس سوابق تحصیلی وروردی بهمن 1400 به پایان رسیده است

 51. محمد
  ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۲

  ببخشید برای من یک پیامامروز اومده که دانشگاه آزاد امسال تکمیل ظرفیت با آزمون نداره خواستم ببینم این خبر صحت دارد

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر بله تنها راه حضوری مراجعه کردن یا درخواست زدن است اخرین مهلت تمام شده

 52. Sina
  ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶

  سلام
  آیا امکان برگزاریرتکمیل ظرفیت برای رشته های با آزمون هم هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست باید فراخوان و اعلامیه ها بررسی بشه

 53. Y
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

  سلام
  دانشگاه آزاد برای رشته های با آزمون هم تکمیل ظرفیت خواهد داشت؟
  اطلاعیه در این مورد چه زمانی اعلام میشه؟؟
  ممنون از شما

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵

   سلام .برای امسال اعلام نشد

   • Y
    ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

    یعنی دیگه برگزار نمیشه؟ یا فعلا اعلام نشده؟

    • کارشناس ارشد
     ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

     سلام وقت بخیر هنوز اعلام نشده است

   • Y
    ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۲

    ببخشیو هنوز اعلام نشده؟ یا دیگه نیستگ

    • کارشناس ارشد
     ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

     سلام وقت بخیر وقت ان به پایان رسیده برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

   • Y
    ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

    فعلا اعلام نشده یا کلا برگزار نمیشه؟

    • کارشناس ارشد
     ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

     سلام وقت بخیر فعلا برای ارشد بدون ازمون چیزی اعلام نشده است

   • Y
    ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

    یعنی برگزار نمیشه دیگه؟ یا مشخص نیست هنوز؟؟

 54. فرشته
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۱

  سلام چرا سؤال من را پاک میکنید

  • فرشته
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۴

   برای واحد الکترونیک دانشگاه ازاد بدون کنکور کجا مراجعه‌کنم

   • کارشناس ارشد
    ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۷

    سلام وقت به خیر
    ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org انجام میشود.برای اطلاع از فراخوان های منتشر شده این دانشگاه میتوانید سایت مستقیم واحد الکترونیکی را بررسی نمایید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

    • Vioulet
     ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

     سلام‌ چطوری میتونیم با مشاوره ها تماس برقرار کنیم؟

     • abbasi
      ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

      سلام با این شماره تماس بگیرید : 9099075307

 55. فرشته
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام برای انتخاب رشته مترجمی زبان واحدالکترونیک بدون کنکور ارشد به کجا باید مراجعه کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام و پذیرش دانشگاه آزاد به سایت azmoon.org مراجعه نمایید.
   برای اطلاع از اطلاعیه های ثبت نام مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 56. N
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام وقتتون بخیر
  شرایط ثبتنام بدون کنکور رشته روانشناسی به چه صورت هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام وقتتون بخیر جهت مشاورهبا شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 57. Amir
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

  سلام
  میخواستم بدون امکان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور در رشته حسابداری، ترم بهمن وجود داره؟ اگه اره تاریخ ثبت نام کی هستش؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر برای مشاوره در این زمینه با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

 58. امیر
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰

  سلام
  میخواستم بدون امکان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور در رشته حسابداری، ترم بهمن وجود داره؟ اگه اره تاریخ ثبت نام کی هستش؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقت بخیر برای پذیرش بدون کنکور ارشد حسابداری دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیامده است. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 59. Hana
  ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

  سلام وقت بخیر
  دفترچه رشته های کارشناسی پیوسته ورودی بهمن کی میاد و زمان شروع ثبت نام کیه

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت بخیر برای چه دانشگاهی؟

  • فرشته
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۱

   سلام وقت بخیر
   برای واحد الکترونیک کارشناسی ارشد برای مترجمی ویا زبان شناسی کجا مراجعه کنم

   • کارشناس ارشد
    ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

    سلام وقت به خیر
    ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سایت azmoon.org انجام می شود.
    برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 60. M
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

  باسلام واحترام
  ببخشید یہ سوال داشتم خواستم بدونم کہ امسال تکمیل ظرفیت دانشگاہ ازاد رو برگزار میکنید یاخیر؟واینکہ درچہ تاریخی؟ممنون میشم پاسخگو باشید وراھنمایی بفرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر قعلا تاریخ دقیقی اعلام نشده برای تکمیل ظرفیت

  • zahra
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

   سلام تاریخ ثبت نام دانشگاه آزاد مشهد در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته آموزش ابتدایی کی هست؟؟؟

   • کارشناس ارشد
    ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

    سلام وقت به خیر
    سامانه ثبت نام پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی برای مروردی بهمن ماه پذیرش را انجام میدهد.
    برای اطلاع دقیق از تاریخ ثبت نام با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 61. عاطفه
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۹

  سلام وقتتون بخیر من از طریق استعداد های درخشان برای ارشد انتخاب رشته کردم و الان قسمت نتایج به جای اعلام نتیجه نوشته شده ریزنمرات رو از طریق نمابر ۰۲۱۱۴۹۷۵۴۱۲۰ ارسال کنید دوباره و من هرچی تلاش میکنم ارسال نمیشع و تا پایان ابان هم مهلت دارم چه گاری باید انجام بدم؟
  پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون🙏🏻🌺

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۸

   سلام وقتتون بخیر
   میتونین ریزنمرات رو به صورت حضوری ببرین

   • بلفی
    ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۷

    سلام خسته نباشید ببخشید من ازمون سراسری امسال را داده ام یک سوال داشتم دفترچه با ازمون کنکور دانشگاه ازاد چه تاریخی در می اید مرسی تشکر

    • hedayati
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

     سلام وقت بخیر
     دفترچه منتشر شده است.

 62. مجید
  ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام کاردانی علمی کاربردی دارم رشته عمران ولی برای محل کارم کارشناسی مکانیک شاخه ماشین ابزار میخوام دانشگاه آزاد خواستم بدونم شرايط شما چی هست ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه آزاد رشته مد نظر شما را ارائه می کند در زمان فعال شدن لینک ثبت نام از طریق سایت اقدام نمایید.
   برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 63. امیر حسین
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۳

  دفترچه برای ثبت نام ترم بهمن که میاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام وقت بخیر دفترچه کدوم دانشگاه ؟کدوم مقطع ؟

 64. مرتضی
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام وقت بخیر
  ثبت نام کارشناسی ارشد تا چه زمانی هست؟
  واحد علوم ورزشی تهران جنوب کجاست؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقتتون بخیر بستگی به دانشگاه مورد نظر دارد وارد سایت دانشگاه مربوطه شوید زمان ثبتنام ها را بررسی کنید

 65. Arash Mansourian
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷

  سلام .سایت دانشگاه برای ثبت نام دوره جدید در بهمن ماه 1400 چه زمانی باز میشود.شماره تلفنی که موجود میباشد اعلام میکند که شماره مورد نظر پاسخگو نمیباشد.لطفا راعنمایی کنید ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت به خیر
   سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد برای ورودی بهمن ماه از اواخر آذر و دی ماه باز می شود.

 66. علی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام ببخشید از کجا میتونیم بفهمیم که ذخیره دانشگاه آزاد رو قبول شدیم یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام وقت بخیر
   اگر در اعلام نتایج دانشگاه آزاد در لیست ذخیره رفتید باید برای ثبت نام در ذخیره آزاد اقدام کنید

   • علی
    ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

    بله تو سایت فرم مانندی بود که آیا تمایل به ثبت‌نام دارید یا نه، اونو ثبت کردم فقط نمیدونم چطور باید بفهمم منی که ذخیره بودم حالا پذیرفته شدم یا نه

    • کارشناس ارشد
     ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

     سلام وقت بخیر.از طریق سایت azmoon.org پیگیر باشید.

 67. بیتا
  ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام جواب نهایی کنکور ارشدازاد هنوز اعلام نشده؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام
   هفته اخر مهر ماه از سایت دانشگاه ازاد پیگیری کنید

 68. زهرا امحمدی
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۹

  باسلام و خسته نباشید من ذخیره بیست و پنج ام رشته بهداشت حرفه ای بروجردازاد هستم چقد شانس قبولی دارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۸

   سلام
   شانس کمی دارین

 69. عسل
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام خسته نباشید من در رابطه با ثبت نام رشته های بدون آزمون سوال داشتم ؛ میخواستم ببینم زمان ثبت نام برای ورودی مهر ماه تموم شده ؟ و از طریق خود سایت دانشگاه میتونیم رشته های بدون آزمون رو ثبت نام کنیم ؟ یا باید حضوری باشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام مهلت ثبت نام تموم شده برای تکمیل ظرفیت بهمن اقدام کنید

 70. مریم
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۸

  سلام ببخشید هنوز فرصت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۲

   سلام خیر تموم شده

 71. مهدی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام خسته نباشید من در رشته مورد نظرم در دانشگاه ازاد قبول شدم میخواستم بدونم تا کی زمان هست تا ثبت نام نهایی رو انجام بدم و مدارک رو بارگزاری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام روز بخیر تا دوشنبه هفته اینده 12 مهر

 72. مونا
  ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۸

  سلام من کارمند هستم بدون آزمون میخوام ثبت نام کنم چ سایتی باید برم لطفا راهنمایی کنید, و آیا امسال دانشگاه آزاد آبادان رشته بهداشت عمومی داره یا نه

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت به خیر برای ثبت نام باید وارد سایت azmoon.org شوید.که البته در حال حاضر لینک های ثبت نام بسته شده است.
   رشته بهداشت عمومی مقطع کارشناسی ناپیوسته از رشته های مرتبط پذیرش بدون آزمون برای مهر 1400 در دانشگاه آزاد دانشجو میپذیرفت.

 73. نیلوفر
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام وقت بخیر، من میخواستم که رشته اموزش ابتدایی بدون کنکور ثبت نام کنم .. شرایطش چجوره ،
  اگه معدل پایین باشه اشکال نداره واسه ثبت نام ، نظام جدید هستم
  تاکی وقت داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت به خیر رشته آموزش ابتدایی در مقطع کاردانی ناپیوسته در دانشگاه آزاد ارائه می شود.معیار پذیرش معدل کتبی و کل دیپلم شماست.هر چه قدر معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر.زمان ثبت نام دانشگاه آزاد برای ورودی مهرماه 1400 از طریق سایت به اتمام رسیده است.

 74. Mahsa
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام وقت بخیر
  ببخشید ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد تمدید میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام
   مشخص نیست.از سایت sanjesh.org پیگیری بفرمایید.

 75. محسن
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام وقت بخیر. من کنکور شرکت کردم مجاز نشدم. میخام بدون کنکور آزاد شرکت کنم، و 31 شهریور فارغ‌التحصیل میشم تا کی مهلت ثبت‌نام هستش؟ الان ریز نمراتم کامل نشده نمیتونم ثبت‌نام کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقتتون بخیر.
   برای چه مقطعی میخواهید ثبت نام کنید؟

 76. حدیث
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۴

  من میخوام ببینم که تو دانشگاه پذیرش شدم یا نه ولی نمیتونم وارد صفحه بشم

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام
   نتایج قبولی در دانشگاه های ازاد اواخر شهریور ماه از سایت azmoon.org اعلام خواهد شد

 77. فرجی
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۴

  کارت اعتباری رو که میزنم میگه پست الکترونیکی شما صیحیح نیست ولی من درست وارد میکنم نمیره

 78. فرجی
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲

  زمان ثبت نام تا چه زمان تمدید شده

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام تا 15 شهریور

 79. شاکرمی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۶

  سلام من امسال کنکور شرکت کردم و از بین دانشگاه های روزانه انتخاب رشته کردم حالا میخوام از رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد هم انتخاب رشته کنم هزینه ورود به سایت رو هم پرداخت کردم واقتی خواستم کد رشته های اولویت هامو وارد کنم کافی نت گفت با توجه به رتبه من خود سایت یک سری رشته و شهر پیشنهاد میکنه باید از بین اونا انتخاب کنم یعنی اولویت بندی های من اصلا مهم نیست مثلا برای من اورده بود روانشناسی اصفهان .مشاوره اذربایجان …باید از اینا انتخاب میکردم میخواستم بینم واقعا اینجوریه نمیشه خودم شهر و رشتمو انتخاب کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   نه کافی نت کاملا بهتون اشتباه گفته شما اولویت دارید با ما تماس بگیریذ ما براتون انجامش میدیم ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۲

 80. آیدا
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  ببخشید با رتبه در سهمیه نهایی برای دانشگاه آزاد انتخاب رشته میکنن ؟
  یا تراز ملاک انتخاب رشته دانشگاه آزاد هست
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام وپذیرش دانشگاه ازاد ملاک نکمره کل و یا تراز است نه رتبه نهایی موفق باشید

 81. سوگند
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام ، ببخشید با رتبه ۲۱ هزار کنکور زبان میشه مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه تهران مرکز قبول شد ؟
  امسال کنکور داده منطقه ۲ هم هستش و در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اولویت اولشو مترجمی تهران مرکز گذاشته

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   شما انتخاب رشته بکنید و شانستون رو امتحان کنید شانستون متوسط رو به پایین است

   • سوگند
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

    ببخشید ینی در سال های اخیر کسی با این رتبه مترجمی تهران مرکز تونسته بره ؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

     سلام بله مواردی بودنر هر سال منفاوت است

 82. فرانک
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵

  سامانه دانشگاه آزادبعضی موقع ممکنه به مشکل بخوره

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام سایت سنجش دانشگاه آزاد چون روزهای اول هست شاید به اختلال خورده باشه

 83. Mahsa
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۲۱

  سلام
  برای ترم مهر ماه
  مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام کی شروع میشه ؟
  و من نظام قدیم فارغ التحصیل تجربی سال ۹۷ هستم آیا من هم میتونم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   با سلام
   باید دیپلم شما دقیق تر بررسی بشه
   ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد تا تاریخ 30/05/1400 ادامه دارد.

 84. نیری
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۷

  سلام ببخشید من رشته کارشناسی ام مدیریت خانواده بوده و معدلم 16/87 است آیا می تونم در رشته روانشناسی بدونه کنکور ارشد شرکت کنم یا معدل حتما باید بالا باشد تا بتونم در کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد شرکت کنم، ممنون میشم راهنمایی ام کنید چگونه می تونم برای ارشد در دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام بکنم، من معاون مدرسه ابتدایی هستم و به تحصیل در این رشته با توجه به ارتباطی که با دانش آموزان دارم نیاز دارم، ممنون از شما

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام خانم نیری
   ن مناسفانه شما نمیتونید کارشناسی ارشد بدون ازمون با این شرایطتتون بخونید

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام شما میتونید از دفترچه انتخاب رشته ارشد براساس معدل افدام به ثبت نام کنید ولی برای استعدادهای درخشان چون رشته غیر مرتبط میخواهید انتخاب کنید نمیشه

 85. فیضی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور در رشته حقوق دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام بله چون نظام جدید هستید میتونید انتخاب رشته کنی ولی اولویت با بچه های انسانی هست

   • غلام قادرحوتی پور
    ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

    سلام من دیپلم انسانی فارغ ااتحصیل ازپیش دانشگاهی هستم میخوام فوق دیپلم اموزش ابتدایی بگیرم لطفاراهنمایی کلی کنید

    • غلام قادرحوتی پور
     ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

     سلام من دوسال سربازمعلم پایه خدمتی85_86بوده ام حالابیکارم علاقه مندبه ادامه تحصیل هستم ولی شرایط مالی خوبی ندارم که بتوانم شهریه دانشگاه راپرداخت کنم متاهلم بابام تحت پوشش کمیته هست ,حال دوسوال دارم ایادانشگاه وام دانشجویی بمن میده ,ایاکمیته بمن کمک میکند,ایااموزش وپرورش باشرایطی که من دارم بکارگیریم میکند

    • moshaverarshad
     ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

     سلام میتونی بدون کنکور در دانشگاه ازاد مقطع کاردانی ناپیوسته رو انتخاب کنی

 86. ابوالفضل
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

  سلام وقت بخیر من اتباع هستم میخاستم بدونم با کارت آمایش میتونم بدون کنکور کامپیوتر تهران مرکز ثبت نام کنم؟

 87. پریسا
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور برای رشته روانشناسی داشنگاه آزاد ثبت نام بکنم؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام پریسا
   برای پذیریش بدون ازمون دانشگاه ازاد در صورتی که نظام جدید باشین یا پیش دانشگاهی داشته باشین میتونین رشته روانشانسی ثبت نام کنید

 88. Sina
  ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۶

  سلام دانشگاه ازاد میشه بدون کنکور رشته میکروبیولوژی خوند

  • moshaverarshad
   ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام بله دانشگاه ازاد میکروبیولوژی ورودی مهر 1400 میشه

 89. پاشا
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام الان امکانش هست ثبت نام انجام بدیم برا این ترم؟
  منظور بهمن 99 طبق سوابق تحصیلی (بدون کنکور)

  • مشاور ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام ن‌متاسفانه‌زمان ثبت نام بهمن ۹۹ گذشته برا ترم مهرماه میتونید

 90. علی آذری
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۶

  سلام الان امکانش هست ثبت نام انجام بدیم برا این ترم؟
  منظور بهمن 99 طبق سوابق تحصیلی (بدون کنکور)

 91. نرگس
  ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام آزمون ept دانشگاه آزاد به دلیل افزایش کرونا عقب نمی افتد .

 92. ساحل
  ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۲

  سلام من برای تکمیل ظرفیت وارد سایت شدم ی مبلغ ۵۳ هزار تومان واریز کردم ولی ثبت نهایی نشده است چکار کنم لطفن راهنماییم کنید خواهش میکنم؟

  • مشاور ارشد
   ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۹

   سلام برای تکمیل مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید .

  • zahra
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

   سلام تاریخ ثبت نام دانشگاه آزاد مشهد در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته آموزش ابتدایی کی هست؟؟؟

   • کارشناس ارشد
    ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

    سلام وقت به خیر
    سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در دو نوبت مهر و بهمن بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش را انجام می دهند.
    برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت نام با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 93. محمدی 88
  ۱۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۱

  باعرض سلام وخسته نباشید
  سوالی از خدمتتان داشتم ایا برای ثبت نام در دانشگاه ازاد مقطع ارشد با سوابق تحصیلی نیاز به ریز نمرات میباشد چون بنده مدرک کاشناسی را در دانشگاه ازاد بودم الان هم اصل دانشنامه پایان تحصیلات تحویل بنده است حالا بازهم نیاز به ریز نمرات میباشم. یا خیر

 94. زهرا
  ۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۶

  سلام وقت بخیر من روزهای اول ثبت نام کردم کارت و خریداری کردم و مراحل و تکمیل کردم اما هیچ کد پیگیری به من نداد و ایان هرچی تلاش میکنم برای پیگیری کارتی که خریداری کردم هم بازبینی انجام بدم نمیشه ممکنه ثبت نام نشده باشم؟

 95. ERFAN
  ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام من میخوام برای ثبت نام ورودی بهمن اقدام کنم مشخص هست که چه زمانی
  زمان ثبت نام ورودی بهمن ۹۹ هست؟

 96. عدنان
  ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام خسته نباشید
  بنده تو رشته مهندسی صنایع مبلمان ورودی مهر ۹۹ که بدون کنکور بود، ثبت نام کردم ولی چون ظرفیتش تکمیل نشد،رشته رو منحل کردن
  الان میخواستم بدونم دوباره بخوام یه رشته دیگه ثبت نام کنم،حتما باید ورودی بهمن ثبت نام کنم ،یا میتونم ورودی مهر یه رشته دیگه وردارم؟؟
  و اینکه چطور میتونم کد رشته های مازاد ظرفیت رو پیدا کنم تا ثبت نام کنم؟حتما باید حضوری تک تک دانشگاه ها رو برم؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۹

   سلام و درود عدنان جان شما می تونید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مهر ماه هم اقدام کنید در سایت azmoon.org لینک تمام دانشگاه آزاد ها قرار داده شده برای اطلاع از رشته های دانشگاه های مد نظر مراجعه کنید .

 97. mohammad
  ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۴

  سلام ببخشید ورودی ترم بهمن بدون کنکور کی باز میشه برای اسم نویسی؟ کارشناسی

  • مشاور ارشد
   ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشکاه آزاد و زمان ثبت نام در سایت azmoon.org اطلا رسانی خواهد شد .

 98. پویا
  ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۲

  من در دانشگاه پردیس آزادمشهد با سوابق مهندسی کامپیوتر پذیرش شدم ولی به دلایلی نرفتم. الان برای بهمن ماه باید مجدد در این رشته ثبت نام کنم یا پذیرشم برای بهمن هنوز اعتبار داره. ممنون

 99. علی
  ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۷

  سلام
  من امسال کنکور دادم و بخاطر اینکه رتبم پایین شد تو هیچ دانشگاهی انتخاب رشته نکردم ولی الان پشیمونم و از این ور هم دیگه نمیتونم کنکور بدم چون یه ماه دیگه مشمول سربازی میشم میخواستم ببینم میتونم الان با این شرایطم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام علی جان شما با این شرایط برای ثبت نام دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی اقدام نمایید که در سایت azmoon.org اعلام می شود برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس حاصل نمایید .

 100. نگين
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۵

  با سلام
  من در ارشد استعدادهاي درخشان ثبت نام كردم اما متاسفانه به دليل نقص ريز نمرات در پروسه ثبت نام وقتي ميخوام نتيجه ي ثبت نام رو مشاهده كنم برايم پيغام نقص مدارك نمايش داده ميشه كه به شماره اي كه اعلام كردند ريز نمرات را نمابر كنم اما هربار تلاش ميكنم تلفن روي فكس قرار نميگيره، لطفا راهنماييم ميكنين،كه چه كاري بايد انجام بدم ؟!

 101. سارا
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام ثبت نام کی شروع میشه

 102. dr-naqizade
  ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۱۷

  مچکرم از نظرات خوبتون

 103. dr-naqizade
  ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۳

  سلام ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد فعلا شروع نشده

 104. dr-naqizade
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰

  موفق باشید

 105. drnaqizade
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر یا بهمن 98 لازمش دیپلم نظام جدید یا پیش دانشگاهی

 106. drnaqizade
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴

  سلام و وقت بخیر جهت اطلاع از لیست رشته ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 107. drnaqizade
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳

  سلام و وقت بخیر ثبت نام هم برا مهر هم برا بهمن انجام شده

 108. محمد
  ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۷

  سلام خسته نباشید, لطفا راهنمایی فرمایید جهت انتقالی از دانشگاه ازاد شهری به شهر دیگر چه زمانی باید اقدام کنم, درحال حاضر دانشجوی دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته حقوق هستم….

 109. erfan
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱

  سلام میخواستم ببینم من الان میخوام دانشگاه ازاد بدون ازمون ثبت نام وانتخاب رشته کنم میشه بعد ازاین وقتی ثبت نام دانشگاه ازاد باازمون هم اومد ثبت نام وانتخاب رشته کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 110. محمد
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۹

  سلام خسته نباشید.ببخشید من بهمن پیش فوق دیپلومم گرفتم و رشتم کاردانی پیوسته است در دانشگاه سما بودم.میخواهم مهر برم دانشگاه ازاد برای عمران ساختمان کارشناسی.میخواستم بدونم اخرین مدت ثبت نام اینترنتی تا چه روزی است؟

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۵

   سلام ممنون جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 عضو کانال تلگرامی ما بشوید

 111. سارا
  ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام رشتم تجربی هست و امسال کنکور دادم برای ثبت نام باید صبر کنیم جواب کنکوری که امسال دادیم بیاد یا نه باید ثبت نام کرد ؟ ثبت نام کنیم رشته ای که میخوایم بر اساس معدله ؟ کی میتونیم ثبت نام کنیم و کلاسا از کی شروع میشه؟ کاردانی پیوسته ناپیوسته ینی چی؟

  • irantahsil
   ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۲

   سلام سارا خانوم شما جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 می بایست با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد

 112. yalda
  ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام وقتتون بخیر واسه ثبت نام دانشگاه ازطریق سایت azmoon.orgواردمیشم ولی چجوری باید من کارت خریدوبگیرم

  • irantahsil
   ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام برای خرید کارت اعتباری باید بر روی لینک قرار داده شده در سمت راست سامانه AZMOON.ORG کلیک کنید .

   • irantahsil
    ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶

    سلام بله جهت خرید کارت اعتباری وارد سایت azmoon.medu.ir مشوید و گزینه خرید کارت اعتباری را انتخاب می کنید

 113. محمد
  ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد رو در سایت azmoon.org دانلود کنیم .

  • مشاور ارشد
   ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام و دانلود دفترجه ثبت نام دانشگاه آزاد باید وارد سامانه azmoon.org شوید .

مطالب مرتبط

تماس با مشاور