ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ورود به سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد

سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد جهت انجام انتخاب رشته داوطلبان فعال شد. کلیه داوطلبان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم برای انتخاب رشته بدون آزمون و با آزمون آزاد اقدامات لازم را در سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد انجام دهند. البته در این میان اطلاع از زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد در هر دو دوره با‌ کنکور و بدون کنکور نیز الزامی به نظر می رسد. با توجه به اهمیت بالای امر انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی دریافت راهنمای گام به گام انتخاب رشته دانشگاه آزاد از یک مشاور تحصیلی خبره و کاردان نیز اهمیت بالایی دارد.

 

سامانه تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد به منظور سهولت در امر مشاوره و تکمیل روند انتخاب رشته از سراسر کشور امکان پذیر شد حتی دانشجویان مناطق محروم نیز به برترین مشاوران کشور در زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد دسترسی خواهند داشت جهت استفاده از خدمات سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد با شماره های مرکز که در  جدول ذیل آمده تماس حاصل نمایید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه انجام انتخاب رشته در دو دوره با آزمون و بدون آزمون در سایت دانشگاه آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

فهرست محتوا

زمان انتخاب رشته در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد با کنکور

اگر چه در حال حاضر شاهد عدم برگزاری آزمون دانشگاه آزاد و سراسری به صورت همزمان و در یک روز هستیم اما انتخاب رشته این دو دانشگاه به هیچ وجه با یکدیگر و در سایت انجام نمی شود.

در واقع، سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد با کنکور دانشگاه سراسری با یکدیگر فرق دارد.

 البته زمان این دو انتخاب رشته نیز برای ورود به دانشگاه جهت ادامه تحصیل نیز با هم تفاوت دارند.

تمامی داوطلبانی مؤفق به کسب تراز و رتبه مورد نظر در کنکور دانشگاه آزاد شده اند امکان ورود به سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را برای طی مراحل ثبت نام در این دانشگاه را دارند.

در سال قبل، تمامی داوطلبان توانستند در مهلت زمانی تعیین شده یعنی از اواخر مرداد ماه تا اوایل شهریور وارد سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد شوند و اقدامات لازم برای انتخاب رشته در دوره با آزمون را در سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد انجام دهند.

دوستان عزیز دقت داشته باشید که هنوز در سال جاری زمان دقیق و مشخصی برای انجام انتخاب رشته در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد اعلام نشده است.

بنابراین، چاره ای به جز صبر تا زمان اعلام مسئولین مربوطه جهت شروع فرآیند ثبت نام در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیست.

اگر به دنبال اطلاع از تاریخ دقیق شروع انتخاب رشته آزاد در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستید با مشاوران ایران تحصیل در این زمینه در تماس باشید تا اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهند و شما را از این موضوع مهم مطلع کنند.

 

 

قبل از هر اقدامی برای ثبت نام در سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی از لیست رشته ها و همین طور دانشگاه های پذیرنده این رشته های تحصیلی مطلع شوید

 

 

زمان ثبت نام در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد در دوره بدون کنکور

در اینجا لازم است که موضوع مهمی را خدمت شما عزیزان و دوستان گرامی عرض کنیم.

جریان از این قرار است که دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله طی دو دوره متفاوت از داوطلبان و متقاضیان ورود به دانشگاه در دوره بدون آزمون ثبت نام به عمل می آورد.

به بیان دیگر، در هر سال تحصیلی تعدادی از متقاضیان ورود بدون آزمون به دانشگاه آزاد در مهر ماه و شماری دیگر در بهمن ماه به دانشگاه راه پیدا می کنند.

البته به این موضوع مهم نیز توجه لازم را مبذول دارید که زمان ثبت نام دانشجویان ورودی مهر در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد بر طبق مقطعی که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید کاملاً‌ متفاوت است.

به عنوان نمونه در سال تحصیلی گذشته داوطلبان مایل به ورود به دوره های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و همین طور کاردانی ناپیوسته در اسفند ماه مؤفق به انجام انتخاب رشته در سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد شدند.

ولی داوطلبان مایل به ورود به دوره کاردانی پیوسته می توانستند در چهارمین ماه از سال یعنی تیر ماه برای ثبت نام و انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اقدام کنند.

ولی ثبت نام در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد جهت کلیه مقاطع تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه تا بیستم شهریور زمان داشت و تمامی داوطلبان می توانستند با خاطری آسوده برای ثبت نام اقدام کنند.

اما دوستان عزیز همان طور که مستحضر هستید از اواخر بهمن ماه سال گذشته کشور با بیماری مهلکی به نام کرونا دست و پنجه نرم می کند و در واقع وقفه ای طولانی در تمامی برنامه ریزی های آموزشی مملکت ایجاد شده است.

در نتیجه، به هیچ وجه نمی توان پیش بینی کرد که ثبت نام دانشگاه آزاد در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد در همان زمان اعلام شده در سال گذشته انجام شود.

پس ملاحظه می فرمایید که هیچ کاری به جز صبر کردن تا زمان اعلام سازمان و مسئولین مربوطه در این رابطه نیست.

در رابطه با زمان انتخاب رشته ورودی بهمن ماه برای دانشجویان مایل به شروع ترم تحصیلی از این ماه باید خدمت شما عزیزان و دوستان عرض کنیم که احتمالاً در آبان ماه سال جاری سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای این امر فعال شود.

ولی دقت داشته باشید که باز هم این زمان ذکر شده نمی تواند دقیق باشد و بالاجبار باید تا زمان اعلام سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد یعنی همان سایت azmoon.org برای اعلام زمان ثبت نام و انتخاب رشته صبر کرد.

 

 

چگونه می توانم ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره با آزمون را انجام دهم؟

در آغاز شروع بحث باید موضوع مهمی را خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم و آن هم این که بدون پرداخت هزینه انتخاب رشته و ثبت نام به هیچ وجه نمی توانید برای این امر اقدام بفرمایید.

در واقع، ابتدا باید مبلغ درخواستی برای ثبت نام و انتخاب رشته را واریز کنید تا بدین ترتیب صفحه انتخاب رشته در سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای شما عزیزان و دوستان باز شود.

پس از واریز وجه اعلام شده برای انتخاب رشته در دوره با آزمون دانشگاه آزاد نوبتی هم که باشد نوبت به اقدام برای درج تمامی کد رشته محل های مورد علاقه در فرم انتخاب رشته البته بعد از تحقیق در رابطه با رشته های مورد نظر و شناخت آن ها می رسد.

فقط فراموش نکنید که اطلاع از زمان اعلام شده برای انتخاب رشته در دوره با آزمون آزاد واقعاً مهم و ضروری است.

چون در صورت عدم اطلاع دقیق از زمان در نظر گرفته شده برای انتخاب رشته امکان جا ماندن شما از انتخاب رشته و در نتیجه عدم ورود به دانشگاه و رشته مورد علاقه تان وجود دارد.

البته به این موضوع مهم هم دقت لازم را مبذول دارید که در اختیار داشتن کد دسترسی جهت انتخاب رشته در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد از ضروریات است.

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید این کد را پیدا کنید باید خدمت شما دوستان عرض کنیم که یافتن آن کار سختی نیست.

کافیست به کارت ورود به جلسه کنکور سراسری خود دسترسی داشته باشید تا از بخش انتهایی آن کد دسترسی را پیدا کنید.

فقط این موضوع مهم را فراموش نکنید که برای درج کد رشته های تحصیلی در فرم انتخاب رشته محدودیت دارید.

یعنی سقف مشخصی برای انتخاب کد رشته محل ها وجود دارد و این گونه نیست که محدودیتی در این رابطه نداشته باشید.

در این قسمت، به صورت تصویری نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد در دوره با کنکور را خدمتتان عرض می کنیم.

. در قدم اول باید از طریق مرورگر خود به سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد یعنی azmoon.org وارد شوید.

 

 

سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

 

 

. پس از ورود به سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد کلیک بر روی گزینه انتخاب رشته آزمون سراسری موجود در سامانه الزامی است.

 

 

راهنمای گام به گام انتخاب رشته دانشگاه آزاد

 

 

. به محض کلیک بر روی این گزینه صفحه ای در مقابلتان باز می شود که باید در آن کد ملی و همین طور کد دسترسی خود را درج کنید.

. با درج این دو مورد در فیلدهای موجود در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد صفحه ای برایتان باز می شود که در آن می توانید گروه آزمایشی مورد آزمون و همین طور مشخصات فردی تان را ملاحظه بفرمایید.

 

نحوه انتخاب رشته

 

 

شرایط انتخاب رشته

 

 

. در ادامه عملیات انتخاب رشته باید برای پرداخت هزینه اقدام بفرمایید. انجام این کار با درج رمز دوم، شماره کارت و مواردی از این دست امکان پذیر است.

 

 

 

رشته های دانشگاه آزاد

 

 

 

انتخاب رشته

 

 

 

. با پرداخت وجه درخواستی برای ثبت نام نوبتی هم باشد نوبت انتخاب کد رشته محل هاست که با ورود به صفحه انتخاب رشته می توانید آن را انجام دهید.

. در انتها و با تکمیل فرم انتخاب رشته می توانید کد رهگیری را از سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد دریافت کنید و اینجاست که عملیات انتخاب رشته شما به پایان می رسد.

دوستان عزیز باید موضوع مهمی را خدمت شما دوستان عرض کنیم و آن هم این که تصاویر آورده شده در بالا مربوط به انتخاب رشته در کنکور آزاد سال گذشته است و در صورت تغییر تصاویر در سال جاری این نوشته به روز می گردد.

 

 

چه شرایطی برای انتخاب رشته در دوره با کنکور آزاد در نظر گرفته شده است؟

انتخاب رشته در دوره با کنکور آزاد تحت شرایطی خاص برای افراد و داوطلبان انجام می گیرد.

شرایطی که هر فرد در صورت داشتن آن ها باید اقدامات لازم برای انتخاب رشته در دوره با آزمون دانشگاه آزاد را انجام دهد.

به بیان دیگر، در صورت نداشتن شرایط و ضوابط لازم به هیچ فرد امکان انتخاب رشته در دوره با آزمون دانشگاه آزاد برای افراد و متقاضیان وجود ندارد.

اما شرایط انتخاب رشته در دوره با آزمون دانشگاه آزاد شامل چه مواردی می شود؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی دقیق و مفید در مورد شرایط تعیین شده برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستید می توانید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

انتخاب رشته آزاد در مرحله بدون آزمون چگونه انجام می شود؟

در مورد چگونگی انتخاب رشته در دوره بدون آزمون باید خدمتتان عارض شویم که انتخاب رشته در این مرحله برای تمامی داوطلبان و متقاضیان تحصیل در دوره بدون آزمون به صورت آنلاین و اینترنتی در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد انجام می گیرد.

ولی در رابطه با دوره بدون آزمون آزاد باید بگوییم که تمامی داوطلبان باید برای انجام ثبت نام و انتخاب رشته به صورت حضوری به دانشگاه مورد نظر برای ادامه تحصیل بروند و اقدامات لازم برای ثبت نام را با طی مراحلی انجام دهند.

در ادامه سعی داریم توضیحات مفصلی را در رابطه با نحوه انتخاب رشته در دوره بدون آزمون آزاد در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهیم.

اما با این حال در صورت داشتن هر گونه سؤال یا ابهامی در رابطه با نحوه ثبت نام در دوره بدون آزمون دانشگاه های آزاد می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را از تیم مشاوره ما دریافت کنید.

 

 

نحوه انتخاب رشته و ثبت نام در دوره بدون کنکور آزاد (دوره مهر)

. در اولین مرحله جهت ثبت نام در دوره بدون آزمون دانشگاه آزاد باید به سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org وارد شوید.

. در قدم بعدی که از قضا یکی از مهم ترین مراحل هم به شمار می رود هر فرد داوطلب باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته را از سایت دانشگاه آزاد اسلامی دانلود کند و جزء به جزء محتوای آن را با دقت بالا مورد مطالعه قرار دهد.

. مرحله بعدی اقدام برای واریز وجه مورد نیاز برای ثبت نام به صورت اینترنتی است که باید در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد این کار را انجام داد.

. با واریز هزینه فرد به آسانی می تواند وارد صفحه انتخاب رشته شود و کد رشته های مورد نظر خود را در فیلدهای تعبیه شده در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد وارد کند.

. مرحله آخر بعد از واریز وجه و انتخاب کد رشته های مورد نظر دریافت کد رشته های مورد نظر از سامانه انتخاب رشته است.

 

 

نحوه انتخاب رشته و ثبت نام در بدون کنکور آزاد (دوره بهمن ماه)

. ورود به سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی azmoon.net

. وارد شدن به سامانه انتخاب رشته و ثبت نام و دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته و مطالعه تمامی مندرجات آن از جمله شرایط و نحوه انتخاب رشته، لیست رشته ها و دانشگاه های پذیرنده و مواردی از این قبیل که می توانید در دفترچه راهنما آن ها را مشاهده کنید.

. اقدام برای تهیه کلیه مدارک شخصی و تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام و انتخاب رشته در دوره بدون آزمون آزاد

. مراجعه به صورت حضوری به دانشگاهی که می خواهید در آن تحصیل را آغاز کنید.

. دریافت انواع فرم های مورد نیاز از مسئولین و پرسنل دانشگاه و کامل کردن آن ها به طور کامل و دقیق

. اعلام نتایج قبولی و پذیرش داوطلب و در نهایت هم حضور وی در سر جلسه آزمون

 

 

انتخاب رشته در انواع رشته ها و دانشگاه های آزاد اسلامی چه در دوره با آزمون و چه در دوره بدون آزمون تحت شرایطی برای افراد و داوطلبان صورت می گیرد

 

آیا می دانید شرایط انتخاب رشته در دوره بدون آزمون آزاد چیست؟

همان گونه که می دانید شرایطی نیز برای انتخاب رشته در دوره بدون آزمون آزاد در نظر گرفته شده است که در زمان انتخاب رشته باید توجه لازم را به آن ها مبذول دارید و از آن ها غافل نشوید.

آیا می دانید چه شرایطی برای انتخاب رشته در دوره بدون آزمون آزاد در نظر گرفته شده است؟

 جهت آشنایی هر چه بیشتر با شرایط انتخاب رشته آزاد در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا هر آن چه را که لازم دارید را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

برای ثبت نام در دوره بدون آزمون و با آزمون به چه مدارکی نیاز دارید؟

دوستان عزیز دقت داشته باشید که بدون وجود مدارک شخصی و تحصیلی از جمله شناسنامه، کارت ملی و همین طور گواهی نامه های تحصیلی امکان ثبت نام و انتخاب رشته برای داوطلبان در این دوره ها وجود ندارد.

اما آیا از لیست مدارک اعلام شده برای ثبت نام در این دوره های پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد اطلاعی دارید؟

 اگر مایل به اطلاع و آشنایی با لیست مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و انتخاب رشته در دوره های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد هستید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد شامل چه مواردی می شوند؟

ببینید دوستان عزیز دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی مقاطع تحصیلی یعنی کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته جذب دانشجو دارد.

البته رشته های ارائه شده در این دانشگاه جامع در تمامی گروه های آزمایشی هنر، زبان، ریاضی فیزیک، تجربی و انسانی هستند.

در نتیجه دست داوطلبان در انتخاب رشته باز است و می توانند در هر گروه آزمایشی که مایل باشند انتخاب رشته خود را در صورت داشتن شرایط انجام دهند.

اما آیا با لیست دقیق رشته های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی آشنایی دارید؟

در مورد ظرفیت پذیرش این رشته های دانشگاهی ارائه شده در دانشگاه آزاد چه می  دانید؟ کدام دانشگاه ها رشته مورد علاقه شما را ارائه می کنند؟

این ها سؤالاتی است که می توانید برای یافتن پاسخ درست آن ها با مشاورانی خبره در زمینه تحصیلی و دانشگاهی صحبت بفرمایید.

 

 

راهنمای گام به گام انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دیگر همه می دانیم که انجام انتخاب رشته چه برای دانشگاه آزاد و چه دانشگاه سراسری کاری بسیار حساس است که باید با دقت بالایی انجام بگیرد.

زیرا در صورت داشتن انتخاب رشته ای نادرست فرد مؤفق به قبولی و پذیرش در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود نمی شود و در نتیجه بعدها لطمات روحی بدی به وی وارد می شود.

تصورش را بکنید که یک سال تمام برای ورود به دانشگاه تلاش کنید، کلی درس بخوانید، تست بزنید، در کلاس کنکور شرکت کنید و خلاصه کلی خود را عذاب بدهید بعد سر آخر با یک انتخاب رشته نادرست همه چیز را خراب کنید.

در این زمان است که دیگر کاری ازدست کسی برنمی آید و نتیجه زحمت هایتان به باد رفته است.

اما دوستان عزیز در صورتی که نکات و اصولی خاص را رعایت کنید مطمئن باشید که چنین تجربه بدی را ندارید و می توانید مؤفق باشید.

در ادامه با راهنمای گام به گام انتخاب رشته دانشگاه آزاد در خدمت شما عزیزان هستیم و اصول کار را به شما آموزش می دهیم.

 

 

اولین قدم- از توجه به علایق خود غافل نشوید

دوستان عزیز این را آویزه گوشتان کنید که علاقه به رشته انتخابی و همین طور دانشگاه پذیرنده اصل مهمی در زمان انتخاب رشته است.

در صورت بی توجهی به این موضوع باید چند سال از عمر خود را در سر کلاس دروس رشته ای سر کنید که اصلاً‌ علاقه ای به آن ندارید.

حتی ممکن است در دانشگاهی تحصیل کنید که هر روز صبح به زور به آن جا می روید.

از آن جایی که بنده خودم چنین تجربه ای را داشته ام و در نهایت هم منجر به انصراف شد باید بگویم که وحشتناک تر از این نمی شود.

واقعاً سخت است که کلی سختی و زحمت بکشید و در آخر هم در دانشگاهی که می خواهی قبول نشوید.

دست آخر هم با کلی غم و ناراحت مجبور به انصراف شوید.

پس دوستان عزیز به علاقه خود به دانشگاه و رشته تحصیلی توجه کنید.

 

 

دومین قدم- به استعدادهای درونی خود توجه لازم را داشته باشید

در زمان انتخاب رشته به استعدادها و توانایی های درونی خود توجه لازم را مبذول دارید و نسبت به آن ها بی توجه نباشید.

به عنوان مثال، اگر قصد ادامه تحصیل در رشته معماری را دارید مسلماً باید اندکی استعداد در حوزه هنری داشته باشید.

یا اینکه اگر قصد خواندن رشته حقوق را دارید و می خواهید در آینده وکیل شوید به مراتب باید فن بیان خوبی داشته باشید.

 

 

قدم سوم- به بازار کار رشته های تحصیلی توجه داشته باشید

همواره به بازار کار رشته های تحصیلی توجه داشته باشید و رشته ای را انتخاب کنید که از بازار کار عالی آن اطمینان داشته باشید و بتوانید با اشتغال در آن به درآمدی عالی برسید.

پس ملاحظه می کنید که هدف از ورود به دانشگاه و درس خواندن فقط گرفتن مدرک تحصیلی نیست.

لزوماً رشته انتخابی باید از بازار کار خوبی هم برخوردار باشد تا بتوان در آینده برای تأمین نیازهای مالی اقدام کرد.

 

 

قدم چهارم- به داشتن تحصیل در مقاطع بالاتر هم توجه کنید

از طریق مشاور تحصیلی، سایت های اینترنتی و سایر مراجع از این موضوع که آیا امکان ادامه تحصیل در دوره های بالاتر همچون ارشد و یا دکتری را دارید اطمینان حاصل کنید.

اگر این امکان برای شما به عنوان یک داوطلب وجود دارد در کدام یک از دانشگاه های ایران این امر برای شما میسر است؟

حتی اگر مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور هم هستید بهتر است در این رابطه که آیا می توان در دانشگاه های خارجی در رشته مورد علاقه خود و در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهید تحقیقاتی را انجام دهید.

حتی بد نیست اگر در رابطه با دانشگاه های پذیرنده رشته تحصیلی تان در خارج از کشور و همین طور شرایط ادامه تحصیل در آن ها اطلاعاتی را بدست آورید.

 

 

قدم پنجم- در زمان انتخاب رشته آزاد به شرایط خانواده هم توجه کنید

در زمان انتخاب رشته در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد به شرایط خانواده خود هم توجه لازم را مبذول دارید.

دقت داشته باشید که فرآیند انتخاب رشته تنها ردیف کردن تعداد زیادی از رشته ها نیست.

بلکه این کار باید اصولی و با توجه به عوامل و شرایط مختلفی انجام بگیرد. زیرا رشته انتخابی می تواند تأثیری اساسی بر روی آینده کاری شما داشته باشد و از این نظر اهمیت زیادی دارد.

موضوع دیگر این که به بحث جنسیت هم در زمان انتخاب رشته توجه داشته باشید. زیرا در برخی از رشته ها تنها داوطلبان زن و در برخی دیگر تنها داوطلبان مرد پذیرش می شوند.

در بالا با ذکر راهنمای گام به گام انتخاب رشته آزاد در خدمت شما دوستان عزیز بودیم.

البته به این راهنمای گام به گام انتخاب رشته آزاد می توان موارد دیگری را نیز اضافه کرد که در اینجا جای بحث در رابطه با آن ها نیست.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با راهنمای گام به گام انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستید با مشاوران حاضر در مجموعه ما تماس حاصل فرمایید تا راهنمای گام به گام انتخاب رشته دانشگاه آزاد را به صورت دقیق تر در اختیارتان قرار دهند. 

 

 

 

 

برای آشنایی با زمان و چگونگی انجام انتخاب رشته تحصیلی در دوره های بدون کنکور و با کنکور آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

شرایط انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور

سامانه ساجد دانشگاه آزاد

مشاوره معافیت سربازی

سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد

چگونه در سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنیم؟ 

تغییر رمز عبور سامانه وادانا 

سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد

سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد ris.iau.ac.ir

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 

رشته های تجربی دانشگاه آزاد

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست؟ 

سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد سامانه ای به نام azmoon.org است.

برای اطلاع از راهنمای گام به گام انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید چه کاری انجام دهم؟

برای اطلاع دقیق از راهنمای گام به گام انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا انتخاب رشته دوره بدون آزمون بهمن آزاد در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد انجام می شود؟ 

خیر. برای ثبت نام و انتخاب رشته در این دوره باید به صورت حضوری مراجعه کرد.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور