تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور

ثبت نام رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور ترکیبی از رشته مهندسی و پزشکی است. در واقع این رشته بسیار مناسب برای علاقه‌مندان به پزشکی و مهندسی است. دانستن همه چیز درباره رشته بهداشت حرفه ای ، قبل از انتخاب این رشته، لازم و ضروری می‌باشد. داوطلبان متقاضی این رشته می‌توانند در دانشگاه‌هایی که به صورت بدون کنکور دانشجویان را پذیرش می‌نمایند، به این دانشگاه‌ و رشته وارد شوند.

 

رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور خوشبختانه مورد استقبال داوطلبان علوم تجربی قرار گرفته است و می‌توان این رشته را از جمله رشته‌های پیراپزشکی بدون کنکور دانست. هنگام انتخاب رشته ممکن است شما با برخی از رشته‌ها و نام‌هایی مواجه شوید که چیزی در رابطه با آن نمی‌دانید و این مسئله موجب سردرگمی شما می گردد. به همین دلیل این مقاله از سایت ایران تحصیل را به معرفی رشته بهداشت حرفه ای اختصاص داده‌ایم.

 

 

جهت اطلاع از رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور و دانستن همه چیز درباره این رشته ، شرایط ورود به این رشته و نحوه پذیرش در دیگر رشته های بدون کنکور ، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 ( استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

رشته بهداشت حرفه ای از جمله رشته های دانشگاهی مهم است که ترکیبی از دو علم مهندسی و پزشکی است از لحاظ ایمنی و کاهش عوامل هزینه زا به طور کلی در هر پروژه یا هر محیط کاری وجود یک کارشناس رشته بهداشت حرفه ای نیاز است از جمله وظایفی که کارشناس رشته بهداشت حرفه ای در محیط کار انجام می دهد شناسایی و مبارزه جهت از بین بردن عواملی است که سلامت پرسنل – تجهیزات و تمامی عوامل موثر در پروژه را تهدید می کند با توجه به توضیحات مختصری که درباره رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور دادیم اهمیت وجود کارشناس این رشته در این هر پروژه ای لازم است.

 

رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور

رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور

 

ثبت نام رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور 99

رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور چند سالی است که در برخی از دانشگاه‌ها دانشجویان را پذیرش می‌نماید. اگر بخواهیم همه چیز درباره رشته بهداشت حرفه ای را توضیح دهیم، ابتدا شاید بهتر است تعریفی از رشته بهداشت حرفه ای داشته باشیم و پس از آن، وظایف و همچنین نحوه ورود به این رشته ، و موارد دیگر را شرح دهیم.

هنگام انتخاب هر شغلی، چنانچه از افرادی که در آن حیطه مشغول به کار می‌باشند سؤال نمایید و مشکلات شغل مورد نظر را بپرسید، قطعاً به شما خواهند گفت که این رشته با تمام مزایایی که دارد اما فلان آسیب جسمانی را نیز خواهد داشت. اما شاید واقعیت این است که در بسیاری از موارد، چنانچه نکات پزشکی رعایت شود، این آسیب‌ها به حداقل ممکن می رسند.

کاری که فارغ‌التحصیل رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور انجام می‌دهد، کمک به حداقل رساندن این آسیب‌ها در هر شغلی می‌باشد. البته این مورد تنها کار مهندسین بهداشت حرفه ای نخواهد بود. پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار ، رعایت مسائل بهداشتی ، ایمنی و موارد متعدد دیگر از جمله وظایف مهندسان بهداشت حرفه ای می‌باشد.

 

رشته بهداشت حرفه ای در دانشگاه ها و مقاطع مختلف دانشجویان را جذب می نماید.

 

 

همه چیز درباره رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور

 

همه چیز درباره رشته بهداشت حرفه ای

همه چیز درباره رشته بهداشت حرفه ای

 

رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور در دو نیمسال اول و نیمسال دوم دانشجویان را پذیرش می‌نماید. داوطلبان برای ورود به رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور  در هر سال دو بار شانس پذیرفته شدن را خواهند داشت. مقاطع تحصیلی مورد پذیرش در برخی از دانشگاه‌ها، در مقطع کاردانی و کارشناسی می‌باشد. و داوطلبان در صورت واجد شرایط بودن می‌توانند در این رشته‌ها ثبت نام و انتخاب رشته نمایند.

 

در رابطه با وظایف مهندسان پزشکی، نمی‌توان به صورت کلی در این مورد صحبت و اظهار نظر نمود. این مورد بسته به مکانی که شما در آن مشغول خدمت می‌باشید متفاوت است و می‌تواند تعریف متفاوتی داشته باشد. بنابراین ارائه وظایف کامل و جامع در این رابطه بسته به مقطع تحصیلی و همچنین مکان شغل شما خواهد داشت.

 

در رابطه با وظایف این رشته نمی‌توان تفاوتی بین ورود یا فارغ‌التحصیلی در رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور با کنکور دانست. در رابطه با اینکه کدام دانشگاه‌ها، داوطلبان را به صورت بدون کنکور پذیرش می‌نمایند و اینکه شرایط ورود به این رشته چیست ؟ و همچنین وظایف فارغ التحصیلان رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور و در کل می‌توان گفت همه چیز در باره رشته بهداشت حرفه ای را می‌توانید از مشاورین ایران تحصیل بخواهید.

 

 

آیا رشته بهداشت حرفه ای انتخاب مناسبی است؟

نه تنها در رشته بهداشت حرفه‌ای بدون کنکور و نه در هیچ رشته دیگر، نمی‌توان با اطمینان به دیگران انتخاب و یا عدم انتخاب را توصیه نمود. بهتر است همه چیز را درباره بهداشت حرفه‌ای بدون کنکور بدانید تا پس از آن ، بتوانید در رابطه با انتخاب و یا عدم انتخاب تصمیم‌گیری نمایید. زیرا در هر زمینه‌ای چنانچه اطلاعات ما افزایش یابد، قدرت تصمیم‌گیری ما نیز به تبع افزایش خواهد یافت.

 

رشته بهداشت حرفه‌ای برای افرادی که واجد شرایط می‌باشند و همچنین می‌توانند واحدهای دانشگاهی این رشته و وظایف شغلی را به نحو درست انجام دهند، می‌تواند انتخاب مناسبی باشد و یا با خیال آسوده به ادامه تحصیل در رشته بهداشت حرفه‌ای بدون کنکور بپردازند. البته همانند هر رشته دیگری، استعداد و علاقه اولویت اول و برتر برای انتخاب می‌باشد.

 

قبل از انتخاب این رشته بهتر است ابتدا از خودتان سؤال کنید چرا قصد انتخاب این رشته را دارید؟ چه هدفی در رابطه با این رشته وجود دارد که شما را به انتخاب این رشته سوق می دهد؟ چه ویژگی‌های شخصیتی در رابطه با انتخاب این رشته می‌تواند به شما کمک کند؟ این موارد از نمونه سؤالات مهمی است که هر داوطلب قبل از انتخاب از خود بپرسد و به پاسخ مناسب آن دست یابد.

 

 

پذیرش رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور با ایران تحصیل

ما در سایت ایران تحصیل این امکان رابرای داوطلبان عزیز فراهم نموده ایم تا بتوانند با خیال آسوده به مرجع قدرتمندی برای اطلاع از رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور متصل شوید. همچنین با استفاده از این سامانه می توانند همه چیز درباره رشته بهداشت حرفه ای بدانند و از این موارد اطلاع یابند. کلیه مواردی که در این مقاله ذکر شد و پاسخ کلیه این سوالات، در این سامانه امکان پذیر می باشد.

 

همانگونه که ذکر گردید، دانستن همه چیز درباره رشته بهداشت حرفه ای ، امری لازم و ضروری برای انتخاب می باشد. در نتیجه ما به شما کمک خواهیم نمود تا از موارد مورد نیاز در رابطه با این رشته به صورت کامل اطلاع یابید و بتوانید از زمره افراد موفق در این رابطه قرار گیرید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به موارد مذکور دست یابید.

 

جهت اطلاع از رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور و دانستن همه چیز درباره این رشته ، شرایط ورود به این رشته و نحوه پذیرش در دیگر رشته های بدون کنکور ، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 ( استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش رشته بهداشت حرفه ای 97-98

کانال اطلاع رسانی پذیرش رشته های بدون کنکور

بیشتر بدانید

اعتبار مدرک دانشگاه شاهد

رشته پزشکی بدون کنکور 99

پیراپزشکی های بدون کنکور دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور

ثبت نام واکسن کرونا از طریق سامانه salamat.gov.ir

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ساناز
  ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام ممكنه بفرمايين الان پذيرش دانشجو براي ارشد مهندسي بهداشت حرفه اي هست ؟ كدوم دانشگاه ها دارن ؟

 2. یوسف
  ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۰

  باسلام
  الان سه ساله که دنبال رشته بهداشت حرفه ای هستم . دوساله که کنکور سراسری شرکت میکنم ولی خب فقط مجاز میشم به خودگردان پردیس ، اما همونم قبول نمیشم متاسفانه.
  پیگیر دانشگاهی هستم که بدون کنکور پذیرش داشته باشه ولی موفق نمیشم
  مدرک تحصیلی خودم کارشناسی ایمنی صنعتی هست
  لطفا اگه جایی رو میشناسید که پذیرش داره بدون کنکور در رشته بهداشت حرفه ای که مورد قبول مرکز بهداشت هست معرفی کنید، دانشگاههای جامع علمی کاربردی نمیخوام چون مرکز بهداشت تاییدیه نمیده ممنونم

 3. حمیدرضا
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام، من فوق دیپلم ایمنی فرودگاهی هستم، برای کارشناسی ایمنی بهداشت بدون کنکور دانشگاه جامع مشهدم هست؟؟آدرس…

  • dr-naqizade
   ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۱

   سلام حمیدرضا جهت اطلاع از رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 4. سجادغروبی
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام .من هر چقدر سرچ میکنم که بفهمم تو کدوم دانشگاه آزاد(بدون کنکور) تهران میتونم رشته کارشناسی ایمنی صنعتی در محیط یا بهداشت حرفه ای ثبت نام کنم موفق نمیشم
  لطفا کمکم کنید

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام
   رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی ن دانشگاه آزاد

ایران تحصیل
تماس با مشاور