تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 1400

ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

شما احتمالاً داوطلب یکی از گروه های آزمایشی هستید که تصمیم به ادامه تحصیل در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود گرفته اید. احتمالاً دانشگاهی که انتخاب کردید دانشگاه غیر انتفاعی است. به همین خاطر به دنبال ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 1400 به اینجا آمدید. حالا که ما از قصد شما از سر زدن به سایتمان مطلع شدیم می خواهیم اطلاعاتی را بدهیم که بتوانید به راحتی ثبت نام کنید.

 

برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کدام رشته رو انتخاب کرده اید؟ رشته های با آزمون؟ یا بدون آزمون؟ نمی دانید کدام یک از رشته ها را انتخاب کنید؟ اصلاً نگران نباشید ما این مقاله رو برایتان آماده کرده ایم تا بتوانید اطلاعات مفیدی رو به دست بیارید. در چه مقطعی قصد ثبت نام دارید؟ کاردانی؟ کارشناسی؟ کارشناسی ارشد؟ یا دکتری ؟ فرقی نمی کند. ما می خواهیم روش کار را به شما نشان دهیم. 

 

 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی چگونه است؟

بهترین زمان برای ثبت نام غیر انتفاعی چه زمانی است؟

تفاوت رشته های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی چیست؟

آیا می توانیم همزمان در دو رشته دانشگاه غیر انتفاعی ثبت نام کنیم؟

 

 

جهت اطلاع از نحوه و زمان ثبت نام در دانشگاه غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سایت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور

 

 

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی مقطع کاردانی

می خواهید بدون کنکور ثبت نام کنید با با کنکور؟ برای پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی دو مهلت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در نظر گرفته شده است. 

به این معنا که شما می توانید برای ورودی مهر و یا بهمن ماه برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی اقدام کنید. 

در رابطه با زمان ثبت نام مهر ماه در دوره بدون کنکور غیرانتفاعی برای ورود به دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور در سال جاری باید خدمت شما عرض کنیم که این زمان قرار بود از بیستم اسفند ماه آغاز شود و تا پایان شهریور ادامه داشته باشد. 

اما به علت شیوع بی رویه ویروس کرونا در ایران این زمان به وقت دیگری موکول شد. در واقع باید عرض کنیم که احتمالاً این ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در دوره بدون کنکور در همان مرداد ماه و همزمان با انتخاب رشته با‌ آزمون  دانشگاه ها انجام شود. 

خوشبختانه در برخی از رشته های این دانشگاه امکان ثبت نام و انتخاب رشته برای خیلی از لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی امکان پذیر است. به همین دلیل، بدون هیچ گونه مشکلی می توانید ثبت نام و انتخاب رشته کنید.

اما ثبت نام با آزمون غیرانتفاعی در مهلت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی یعنی در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری انجام می شود. 

 

 

 

ثبت نام غیر انتفاعی به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه سنجش و آموزش کشور در زمان مقرر برای هر یک از مقاطع تحصیلی و رشته های موجود صورت می گیرد.

 

 

 

شما ممکن است فارغ التحصیل رشته های جدید بدون کنکور نظام جدید ترم مهر و بهمن باشید یا فارغ التحصیل رشته های کاردانی دانشگاه های غیر انتفاعی باشید.
به همین دلیل، می توانید برای یکی از ترم مهر و بهمن در سایت سنجش ثبت نام و انتخاب رشته کنید و فقط براساس شرایط لازم از جمله معدل دیپلم خود در این دانشگاه پذیرفته شوید و به ادامه تحصیل بپردازید.

برای ثبت نام بدون کنکور به هیچ عنوان نیازی نیست که به صورت حضوری مراجعه کنید. در هر رشته ای که می خواهید ثبت نام کنید. فقط کافیست که به سامانه ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی مراجعه کنید. 

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی  کلیک کنید.

 

 

پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی

 

 

خب از اینجا به بعد قضیه کمی جدی تر می شود. حالا نوبت داوطلبانی است که میخواهند برای تحصیلات تکمیلی خودشان دانشگاه غیر انتفاعی را انتخاب کنند.
 اینجا هم شما با دو نوع ثبت نام می توانید کارتان را انجام بدهید و در رشته مورد علاقه پذیرفته شوید. می توانید برای ثبت نام غیر انتفاعی از رشته های ارشد بدون کنکور  استفاده کنید.
البته اگر شرایطش را دارید. باید بگوییم که قبولی در ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی به همین راحتی ها هم نیست. 
 دانشگاه ها معمولاً برای پذیرش استعداد درخشان دانشجویان خودشان را پذیرش می کنند و معمولاً طی فراخوانی نسبت به جذب دانشجویان با استعداد اقدام می کنند.
برای اطلاع دقیق از شهریه رشته های بدون آزمون کارشناسی آزاد کیلک کنید.

 

 

ثبت نام غیر انتفاعی دکتری

شرایط زمان و نحوه ثبت نام برای مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری با هم متفاوت هست.

داشتن رزومه و همچنین سوابق تحصیلی مناسب برای دانشجویان و همچنین فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد که می خواهند در مقطع دکتری ادامه تحصیل بدهند بسیار ضروری به نظر می رسد.

در واقع، بدون داشتن این رزومه نمی توانید در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهید.

برای ادامه تحصیل در رشته های دانشگاه غیر انتفاعی همانطور که می دانید لازم است شهریه دکتری را پرداخت نمایید.

فقط توجه داشته باشید که قبل از ثبت نام غیر انتفاعی ابتدا در رابطه با میزان شهریه این دانشگاه اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

 

شرایط زمان و نحوه ثبت نام

همانطور که ذکر گردید، شرایط زمان و نحوه ثبت نام در مقاطع مختلف تحصیلی می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل، آگاهی از اطلاعیه های مختلف می تواند به شما کمک کند تا بتوانید از زمان ثبت نام اطلاع پیدا کنید

برای ثبت نام غیر انتفاعی رشته های مختلفی وجود دارد که هر یک از داوطلبان می توانند آن ها را انتخاب کنند. 

چنانچه مایل به ثبت نام غیر انتفاعی در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری دانشگاه های غیر انتفاعی هستید، ابتدا خود را برای مصاحبه آماده کنند و از زمان مصاحبه حضوری اطلاع یابید.

مدارک لازم برای ثبت نام حضوری در هر یک از مقاطع تحصیلی می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل، برای ثبت نام آزمون دکتری لازم است در زمان مقرر اقدام کنید.

برای اطلاع دقیق از ثبت نام غیر انتفاعی می توانید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید. مشاوران ما همه روزه حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا علاوه بر شرایط زمان و نحوه ثبت نام از سوالات مصاحبه نیز اطلاع دقیق یابید تا بتوانید در رشته های مختلف این دانشگاه مطلع شوید.

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی چیست؟

برای انجام ثبت نام همانطور که می دانید لازم است که ابتدا برای ثبت نام الکترونیک اقدام کرده و پس از آن برای ثبت نام حضوری مراجعه کنید. مدارکی که برای مراجعه حضوری لازم را دارید.

توجه به چند نکته از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اولاً اینکه این مدارک برای ثبت نام در برخی از مقاطع متفاوت است.

دوماً این که زمانی شما نیاز به اطلاع از این مدارک دارید که در انتخاب رشته مورد نظر پذیرفته شده باشید.

مدارک لازم برای ثبت نام غیر انتفاعی حضوری شامل مدارک فارغ التحصیلی، اطلاعات شخصی و غیره می شود. 

 

 

 

جهت دریافت مشاوره ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

شرایط انصراف از دانشگاه غیر انتفاعی

زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی چه زمانی است؟ 

زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در دوره بدون آزمون و در سال جاری احتمالاً همزمان با انتخاب رشته کنکور در مرداد ماه انحام می شود.

سایت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور چیست؟

سایت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور سایت سازمان سنجش است.

پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی چگونه است؟ 

پذیرش بدون آزمون غیرانتفاعی براساس سوابق تحصیلی و بر ورود به دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور بر طبق معدل سال سوم متوسطه فرد صورت می گیرد.

مهلت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در دوره با آزمون معمولاً چه زمانی است؟ 

مهلت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در دوره با آزمون در مرداد ماه است.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. نازنین
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۱۳

  خسته نباشید دانشگاه پیام نور کلاسا برای رشته زبان به چه صورت برگزار میشه ؟ همه غیر حضوریه یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام
   اکنون به علت بیماری کرونا تمامی کلاس های دانشگاه پیام نور به صورت مجازی برگذار میشود اما در حالت عادی.تعدادی از واحد ها با نظر خود استاد میتوانند حضوری برگذار شوند.

 2. علی
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام میشه بگید حداقل رتبه قبولی در رشته زبان پیام نور چقدره؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام علی
   بستگی دارد کدوم دانشگاه انتخاب رشته کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور