ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۲ + شرایط و رشته محل ها | irantahsil

ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

قبل از ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی باید اطلاعاتی را نسبت به مراحل و شرایط اسم‌نویسی در رشته‌های ارائه شده این دانشگاه به دست بیاورید. داوطلبان دانشگاه غیرانتفاعی می‌توانند برای ورودی مهر و بهمن ماه اقدام کنند. داوطلبان جهت اسم‌نویسی می‌توانند براساس سوابق تحصیلی و معدل درخواست خود را ثبت نمایند و پس از بررسی شرایط نتیجه پذیرش ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور به آنها اعلام خواهد شد. 

افراد واجد شرایط پس از بررسی شرایط و مدارک مورد نیاز این امکان را دارند که در مهلت زمان تعیین شده با مراجعه به سامانه سنجش برای ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی 1402 اقدامات لازم را انجام دهند. چنانچه در ارتباط با نحوه ثبت‌نام در دانشگاه غیرانتفاعی در سال 1402 نیازمند کسب راهنمایی هستید، کافیست از طریق شماره 9099075307 با کارشناسان ما در آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

اطلاعیه: با استفاده از آموزش تصویری ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی، برای ثبت‌نام اقدام کنید تا اشتباهی رخ ندهد.

سامانه ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی 1402

متقاضیان پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی که مایل به ثبت‌نام در مقاطع کاردانی کارشناسی هستند، می‌توانند در دو نوبت مهر و بهمن ماه اقدام کنند. از آنجا که دانشگاه‌های غیرانتفاعی زیرمجموعه دانشگاه سراسری هستند، ثبت‌نام آنها با ثبت‌نام دانشگاه سراسری همزمان است.

سامانه ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی سایت سنجش به نشانی sanjesh.org می‌باشد ک داوطلبان باید این سامانه در زمان مقرر مدارک خود را بارگذاری نمایند. لینک ثبت‌نام در ورودی مهر و ماه همزمان با شروع ثبت‌نام دانشگاه سراسری فعال می‌شود و افراد برای نیمسال اول در مرداد ماه و برای نیمسال دوم در آذر ماه می‌توانند اقدام کنند.

برای ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور شوید. 

سامانه ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت‌نام دانشگاه غیر انتفاعی مقطع کاردانی 1402

برای پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی دو مهلت ثبت‌نام در نظر گرفته شده است. به این معنا که شما می‌توانید برای ورودی مهر و یا بهمن ماه برای ثبت‌نام در رشته‌های بدون کنکور غیر انتفاعی اقدام کنید. در رابطه با زمان ثبت‌نام مهر ماه در دوره بدون کنکور غیرانتفاعی برای ورود به دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور در سال گذشته از  تاریخ 14 تیر ماه آغاز و تا 21 تیر ماه ادامه داشت. احتمال می‌رود امسال نیز تاریخ ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی در همین ماه باشد. برای نوبت بهمن ماه داوطلبان در سال گذشته می‌توانستند در آذر ماه برای نام نویسی اقدام کنند. احتامل دارد ثبت‌نام در سال 1402 نیز در همین بازه زمانی باشد.

خوشبختانه در برخی از رشته‌های این دانشگاه امکان ثبت‌نام و انتخاب رشته برای خیلی از لیست رشته‌های بدون کنکور غیر انتفاعی امکان پذیر است. به همین دلیل، بدون هیچ گونه مشکلی می‌توانید ثبت‌نام و انتخاب رشته کنید. اما ثبت‌نام با آزمون غیرانتفاعی در مهلت ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی یعنی در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری انجام می‌شود. 

جهت اطلاع نسبت بهلیست رشته‌های بدون کنکور غیرانتفاعی بر روی لینک کلیک کنید.

موارد مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

شما ممکن است فارغ التحصیل رشته‌های جدید بدون کنکور نظام جدیدترم مهر و بهمن باشید یا فارغ التحصیل رشته‌های کاردانی دانشگاه‌های غیرانتفاعی باشید. به همین دلیل، می‌توانید برای یکی از ترم مهر و بهمن در سایت سنجش ثبت‌نام و انتخاب رشته کنید و فقط براساس شرایط لازم از جمله معدل دیپلم خود در این دانشگاه پذیرفته شوید و به ادامه تحصیل بپردازید. برای ثبت‌نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی به هیچ عنوان نیازی نیست که به صورت حضوری مراجعه کنید.

در هر رشته‌ای که می‌خواهید ثبت‌نام کنید. فقط کافیست که به سامانه ثبت‌نام بدون کنکور غیرانتفاعی مراجعه کنید. تاریخ نام نویسی از 29 خرداد ماه سال 1401 تا تاریخ 5 تیر ماه می‌باشد. پیش بینی می‌شود تاریخ ثبت‌نام بدون کنکور غیرانتفاعی مقطع کارشناسی 1402 در همین بازه زمانی باشد. ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی نوبت بهمن ماه براساس سوابق تحصیلی در سال 1402 در اواخر آذر ماه صورت خواهد گرفت.

کال تو اکشن تماس

ثبت‌نام غیرانتفاعی بدون کنکور کارشناسی ارشد 1402

داوطلبانی که می‌خواهند برای تحصیلات تکمیلی خودشان دانشگاه غیرانتفاعی را انتخاب کنند، می‌توانند با دو نوع ثبت‌نام فرایند اسم‌نویسی خود را انجام دهند و در رشته مورد علاقه پذیرفته شوند. برای ثبت‌نام غیرانتفاعی در رشته‌های ارشد بدون کنکور باید ابتدا به سایت دانشگاه غیرانتفاعی مراجعه نمایید تا از رشته‌ای ارائه شده این مقطع مطلع شوید. قبولی در ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی شرایط سخت‌تری نسبت به سایر دانشجویان دارد. دانشگاه‌ها معمولاً برای پذیرش استعداد درخشان دانشجویان خودشان را پذیرش می‌کنند و معمولاً طی فراخوانی نسبت به جذب دانشجویان با استعداد اقدام می‌نمایند.

ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور مقطع دکتری 1402

شرایط زمان و نحوه ثبت‌نام برای مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری با هم متفاوت می‌باشد. داشتن رزومه و همچنین سوابق تحصیلی مناسب برای دانشجویان و همچنین فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد که می‌خواهند در مقطع دکتری ادامه تحصیل بدهند بسیار ضروری خواهد بود.

در واقع، بدون داشتن این رزومه نمی‌توانید در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهید. برای ادامه تحصیل در رشته‌های دانشگاه غیرانتفاعی لازم است شهریه دکتری را پرداخت نمایید. فقط توجه داشته باشید که قبل از ثبت‌نام غیرانتفاعی ابتدا در رابطه با میزان شهریه این دانشگاه اطلاعات لازم را به دست آورید.

اطلاعیه

ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه سنجش و آموزش کشور در زمان مقرر برای هریک از مقاطع تحصیلی و رشته‌های موجود صورت می‌گیرد. جهتکسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره 9099075307 تماس بگیرید. 

تاریخ ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور 1402

همانطور که ذکر شد، شرایط زمان و نحوه ثبت‌نام در مقاطع مختلف تحصیلی می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل، آگاهی از اطلاعیه های مختلف می تواند به شما کمک کند تا بتوانید از زمان ثبت‌نام اطلاع پیدا کنید برای ثبت‌نام غیرانتفاعی رشته های مختلفی وجود دارد که هر یک از داوطلبان می توانند آنها را انتخاب کنند. 

چنانچه مایل به ثبت‌نام غیرانتفاعی در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری دانشگاه های غیرانتفاعی هستید، ابتدا خود را برای مصاحبه آماده کنند و از زمان مصاحبه حضوری اطلاع یابید. مدارک لازم برای ثبت‌نام حضوری در هر یک از مقاطع تحصیلی می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل، برای ثبت‌نام آزمون دکتری لازم است در زمان مقرر اقدام کنید. در قسمت زیر دو جدول زمان ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی مهر و بهمن ۱۴۰۲ درج شده است به شما نمایش داده می شود تا بتوانید با دید بهتری برای ثبت‌نام اقدام کنید.

زمان ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی مهر 1402

مقطع زمان آغاز ثبت‌نام سال ۱۴۰۲ زمان پایان ثبت‌نام سال ۱۴۰۲
کاردانی پیوسته 14 تیر 21 تیر
کاردانی ناپیوسته مرداد ماه اعلام نشده
کارشناسی پیوسته مرداد ماه اعلام نشده
کارشناسی ناپیوسته

29 خرداد

5 تیر
زمان ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی بهمن 1402
مقطع زمان آغاز ثبت‌نام سال ۱۴۰۲ زمان پایان ثبت‌نام سال ۱۴۰۲
کاردانی پیوسته اعلام نشده اعلام نشده
کاردانی ناپیوسته اعلام نشده اعلام نشده
کارشناسی پیوسته اعلام نشده اعلام نشده
کارشناسی ناپیوسته اعلام نشده

اعلام نشده

 

تاریخ ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور

جهت اطلاع از شهریه دکتری غیرانتفاعی وارد لینک شوید. 

مراحل ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی 1402

در بخش قلبل در ارتباط با زمان ثبت‌نام دانشگاه های غیرانتفاعی توضیح دادیم، در این قسمت از مقاله قصد داریم یک راهنمای تصویری کامل برای ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید با گذراندن تمام مراحل راحتی ثبت‌نام را انجام دهید. این نکته را در نظر داشته باشید.

برای ثبت‌نام در گام اول باید وارد وب سایت رسمی سازمان سنجش شوید. لازم به ذکر است بدانید که برای وارد شدن به این وب سایت تنها کافی است عبارت سازمان سنجش را در گوگل جستجو نمایید. در ادامه بعد از جستجو کردن این عبارت یک لینک به نام سازمان سنجش آموزش کشور توسط گوکل به شما نمایش داده می شود که در تصویر زیر در کارت زرد رنگ قرار دارد. شما با کلیک کردن بر روی این لینک وارد وب سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور می شوید و می توانید برای ثبت‌نام اقدام کنید.

گام اول ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی

حال که وارد وب سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور شده اید باید از منوی سمت راست این وب سایت گزینه سراسری را انتخاب کرده و در ادامه بر روی عبارت ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو که در تصویر زیر در کادر قرمز رنگ قرار دارد کلیک کنید. این نکته را در نظر داشته باشید بعد از انتخاب این عبارت یک صفحه جدید برای شما باز می شود که در آن شرایط، جدول زمانی و نکات مهم قید شده است. بعد از مشاهده این صفحه باید بر روی دکمه تایید و ادامه کلیک کنید تا بتوانید به مرحله بعد راه پیدا کنید.

گام دوم ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید باید عکس خود را در سایت رسمی سازمان سنجش بارگذاری نمایید. این نکته مهم را در نظر داشته باشید در قسمت چپ تصویر که در قسمت زیر قابل مشاهده است نکات بسیار مهمی قرار دارد که شما باید قبل از آپلود کردن تصویر به آن توجه ویژه ای داشته باشید. در ادامه باید با استفاده از گزینه choose file تصویر خود را وارد کنید. در مرحله بعد می توانید در کاری که با شماره ۳ مشخص شده است عکس را مشاهده کنید و اگر تصویر مورد تایید شما بود بر روی گزینه ای که شماره ۴ نشانه گذاری شده است کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

گام سوم ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی

در انتهای کار یک صفحه جدید برای شما باز می‌شود که باید اطلاعات مورد نیاز همچون نام، نام خانوادگی، نام پدر، جنسیت و غیره را در آن به صورت دقیق وارد کنید. بعد از تکمیل کردن این فرم یک صفحه برای شما باز می‌شود که باید کد رشته محل را انتخاب کرده و در آن وارد کنید و در نهایت بر روی گزینه تایید کلیک نمایید تا ثبت‌نام شما انجام شود.

گام چهارم ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی

جهت مشاهده لیست رشته‌های دکتری غیرانتفاعی وارد لینک شوید. 

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۲

افرادی که قصد شرکت در رشته های بدون آزمون کاردانی نایپوسته می باشند، باید توجه نمایند که، دفترچه انتخاب رشته این مقطع و مقطع کارشناسی پیوسته به صورت یکپارچه ارائه می شود.

دفترچه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در سال جاری هنوز اعلام نشده است و به محض انتشار در این مقاله قرار می گیرد. برای آشنایی با دفترچه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی  سال گذشته نیز می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی
دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور مهر 1401 دانشگاه غیر انتفاعی  دانلود
دفترچه انتخاب رشته 1402  دانشگاه غیر انتفاعی دانلود

به محض انتشار لینک فعال می شود.

شرایط ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور در سال 1402

متقاضیانی که مایل به اسم‌نویسی در دانشگاه غیرانتفاعی هستند، باید ابتدا با دانلود دفترچه بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی از شرایط اعلام شده در این دفترچه مطلع شده و فرم ثبت‌نام خود تکمیل کنند. شرایط ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور شامل شرایط عمومی و اختصاصی است که در ادامه به مهمترین این موارد اشاره خواهیم کرد.

شرایط عمومی ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی 1402

برخی از مهمترین شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی به شرح زیر است:

داشتن اعتقاد به دین اسلام

التزام عملی به قوانین جمهوری اسلامی ایران

عدم اشتهار به فساد اخلاقی

عدم داشتن سوء اعتیاد به مواد مخدر

پیروی نمودن از قوانین دانشگاه غیرانتفاعی

پرداخت کردن شهریه مطابق مصوب سالانه دانشگاه

بنر کال تو اکشن

شرایط اختصاصی ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1402

مدارک لازم برای ارائه در مقطع کارشناسی پیوسته: مدرک مربوط به دیپلم فنی حرفه ای یا نظری (دیپلم 3 سال نظام جدید)، و ارائه مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام قدیم و اراوه مدرک پیش دانشگاهی و کاردانی

مدارک لازم در مقطع کارشناسی ناپیوسته: ارائه مدرک کاردانی (فوق دیپلم)

مدارک لازم برای مقطع کاردانی پیوسته: ارائه مدارک مربوط به دیپلم فنی حرفه ای یا نظری (دیپلم 3 سال نظام جدید) یا ارئه مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم

مدارک لازم برای ارائه در مقطع کاردانی ناپیوسته: ارائه مدرک دیپلم سه ساله نظام قدیم و مدرک پیش دانشگاهی، ارائه مدرک دیپلم 4 ساله نظام جدید

محرومیت افراد پذیرفته شده در دوره روزانه بدون آزمون سراسری 1401 و کنکور سراسری

لزوم اعلام انصراف قطعی دانشجویان دوره روزانه تا پیش از شروع ثبت‌نام

لزوم اعلام انصراف قطعی دانشجویان هرکدام از دوره های غیر روزانه تا پیش از ثبت‌نام نهایی و حضوری در دانشگاه محل قبولی دوم

ارائه کردن تعهدنامه کتبی برای ادامه تحصیل فقط در یک رشته محل قبولی

یکی از شروط ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی، تفاوت اعمال درصد و معدل و تفاوت در نوع دیپلم داوطلب متناسب با گروه آزمایشی رشته انتخابی می باشد.

برای اطلاع از جدیدترین اطلاعیه ها و اخبار شرایط دانشگاه غیر انتفاعی با مشاورین ایران تحصیل در ارتباط باشید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام دانشگاه غیرانتفاعی

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی 1402

برای انجام ثبت‌نام همانطور که می دانید لازم است که ابتدا برای ثبت‌نام الکترونیک اقدام کرده و پس از آن برای ثبت‌نام حضوری مراجعه کنید. در رابطه با مدارکی که برای مراجعه حضوری لازم را دارید، توجه به چند نکته از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اولاً اینکه این مدارک برای ثبت‌نام در برخی از مقاطع متفاوت است. لازم به ذکر است زمانی شما نیاز به اطلاع از این مدارک دارید که در انتخاب رشته مورد نظر پذیرفته شده باشید. مدارک لازم برای ثبت‌نام غیرانتفاعی حضوری موارد زیر است:

ارائه عکس ۴*۳ داوطلب

ارائه اطلاعات مربوط به شناسنامه‌ (نام و نام خانوادگی داوطلب، شماره شناسنامه، سریال شناسنامه، تاریخ تولد، نام پدر…)

ارائه اطلاعات تحصیلی‌ (نوع دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی و معدل)

ارائه اطلاعات فردی‌ (وضعیت جسمانی و روانی، وضعیت خدمت نظام وظیفه و…)

مزایای تحصیل  دانشگاه غیرانتفاعی 1402

دانشگاه غیر انتفاعی دارای مجوز وزارت علوم بوده و دارای سطح بالای علمی و سطح بالا از نظر کیفیت آموزشی می باشد و هر ساله داوطلبین بسیاری را جذب خود م ینماید.

افراد برای ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی می توانند در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد  اقدام نمایند و با اتمام تحصیلات خود در هر یک از این مقاطع، می توانند، در هریک از دانشگاه های ایران مشغول به تحصیل شوند. 

همچنین در صورت انتخاب هر یک از رشته های بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی، باید توجه داشته باشید، که عنوان بدون آزمون در مدارک آن ها درج نمی گردد.

برای کسب اطلاع از شهریه های ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی در سال جاری و شرایط ثبت نام در رشته های پر طرفدار می توانید با مشاورین ایران تحصیل با شماره 9099075307 در ارتباط باشید.

 

جدیدترین اخبار پیرامون ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی 1402

شرایط پذیرش داوطلبان دانشگاه غیرانتفاعی در سال 1402 اعلام شد

براساس اعلام سازمان سنجش افرادی که قصد دارند در مهر ماه سال ۱۴۰۲ وارد دانشگاه شوند باید به صورت انلاین ثبت‌نام خود را انجام دهند. افرادی مجاز هستند در این آزمون شرکت کنند که فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی، دیپلم نظام جدید 3-3-6 و دیپلم نظام قدیم باشند. مطابق با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور افرادی دارای شرایط اعلام شده نباشند برای ثبت‌نام مجاز نیستند.

هزینه ثبت‌نام رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1402

بر اساس اعلام سازمان سنجش متقاضیان ثبت‌نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی باید قبل از اسم‌نویسی اقدام به پرداخت هزینه ثبت‌نام نمایند. لینک خرید کارت اعتباری در ورودی مهر و بهمن ماه مهلت ثبت‌نام دانشگاه فعال خواهد شد. در سال 1402 داوطلبان می‌توانند از تاریخ ۱۸ مرداد تا ۲۳ مرداد هزینه ثبت‌نام خود را بپردازند. مبلغ قابل پرداخت برای هزینه ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه سنجش در سال گذشته حدود ۷۶ هزار و ۲۰۰ تومان بود.  پیش بینی می شود که در سال 1402 این مبلغ بیشتر شود.

برای کسب اطلاع از رشته‌های جدید بدون کنکور نظام جدید ترم مهر و بهمن بر روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

برای دانلود PDF مقاله کلیک کنید.
5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۲ چیست؟

برای ثبت نام باید هر داوطلب دارای شرایط عمومی و اختصاصی باشد که در مقاله ذکر شده است.

سایت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور چیست؟

برای ثبت نام باید به وب سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید که لینک مستقیم وب سایت در مقاله وجود دارد.

مهلت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در دوره با آزمون معمولاً چه زمانی است؟ 

مهلت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در دوره با آزمون در مرداد ماه است.

 

نظرات

12 دیدگاه دربارهٔ «ثبت‌ نام دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۲ + شرایط و رشته محل ها | irantahsil»

 1. Avatar photo Nika07 گفت:

  سلام لطفاً جواب بدید معدل من واقعا بد هست 9.71هستم چقدر احتمال داره بتونم توی رشته های روانشناسی یا مهندسی کامپیوتر شهر خودم شیراز دانشگاه غیرانتفاعی قبول بشم

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر بستگی به رقبای شما دارد

 2. Avatar photo اکبری گفت:

  سلام زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته غیر انتفاعی 1402 چه زمانی است؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام همزمان با بدون کنکور های سراسری

 3. Avatar photo منوچهر گودرزی گفت:

  درود برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی نمیشه غیر حضوری اقدام کرد من از شهریور تا اوایل مهر خارج از کشور هستم. نمیشه وکالت بدم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام تمامی دانشگاه ها به صورت غیر حضوری و اینترنتی میباشد نیازی به وکالت نیست

 4. Avatar photo محمودیان گفت:

  خسته نباشید. من میخوام دانشگاه غیر انتفاعی ثبت نام کنم بدون کنکور هم داره؟

  1. Avatar photo rezai گفت:

   سلام وقت بخیر . بله برخی رشته ها بدون کنکور ارایه میگردد

 5. Avatar photo AMIR گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  عذر میخوام برای قبولی در دانشگاه غیر انتفاعی مقطع کاردانی رشته شبکه و نرم افزار، بر اساس سوابق تحصیلی هست یا کنکور؟؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام با سوابق تحصیلی

 6. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام.من دیپلم ۸۸نظام قدیم ریاضی فیزیک داشتم و تابستان۴۰۱ دیپلم نظام جدید تجربی گرفتم.برا ثبت نام کنکور تجربی از سایت my medue کد ۱۹رقمی سوابق تحصیلی دریافت کردم که اصلا مشخص نبودبرا کدوم دیپلمم بود ونمراتی نیومد که من تایید کنم.حالا چه روشی هست ک بدونم کد سوابق مال کدوم دیپلمم هست؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   دوست عزیز سوابق برای دیپلم قدیم شما درج میشود و ریز نمرات رو نمیشود از سایت اسعلام گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور