تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 1400

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 1400 آغاز شد. متقاضیان محترم جهت پذیرش در مقاطع کاردانی و کارشناسی واحد های دانشگاهی علمی کاربردی سراسر کشور می توانند با ورود به سامانه ثبت نام ترم مهر دانشگاه علمی کاربردی دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را مطالعه نمایند.

داوطلبان عزیز پس از اطلاع از رشته های موجود در واحد های دانشگاهی مختلف و همچنین شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام، ورود اطلاعات هویتی و تکمیل روند ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان عزیز می توانند با اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهت پیش ثبت نام اقدام نمایند و در مرحله بعد نیز در زمان اعلام شده می بایست به سامانه دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

جهت ثبت نام و ویرایش مشخصات ثبت نام علمی کاربردی، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی و شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور تماس حاصل نمایید.

9099072952(تماس از سراسر کشور)

9099072952( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی

کلیه داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند جهت ثبت نام از سایت دانشگاه علمی کاربردی یا همان سامانه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

در واقع زمان پذیرش دانشگاه علمی کاربردی تا آخر مهر ماه ادامه خواهد داشت، شایان ذکر است شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تاثیر گذار خواهد بود.

در ضمن منظور از شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی، تاثیر معدل کتبی دیپلم در پذیرش داوطلب در دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

پذیرش علمی کاربردی ترم مهر 1400 فقط از طریق سایت سنجش و یا تماس با مرکز امکان پذیر خواهد بود. در سال های گذشته همواره فرآیند ثبت نام بصورت اینترنتی بوده ولی گاها سابقه ثبت نام حضوری در مواردی هم وجود داشته است.

فرآیند ثبت نام به این شکل است که در طول زمان ثبت نام علمی کاربردی تعیین شده با خرید کارت اعتباری، فرم ثبت نام را تکمیل نموده و انتخاب های خود را مشخص می نمایند.

منظور از انتخاب، همان رشته ها و دانشگاه هایی هست که داوطلبان علاقه مند به تحصیل در آنها هستند. تعداد این انتخاب ها برای داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم 1400، بیست انتخاب خواهد بود.

 

جهت اطلاع از لیست رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1400 اینجا کلیک کنید.

 

جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول در تمامی رشته های موجود در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته امکان پذیر خواهد بود، ضمنا با توجه به عدم امکان ویرایش لازم است داوطلبان محترم دقت لازم را در انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند و موارد را به دقت وارد نمایند تا مشکلی در پذیرش آن ها بوجود نیاید.

به منظور تسهیل در امور ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی داوطلبان می توانند کلیه امور ثبت نامی خود را از طریق تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل انجام دهند و از آدرس و اطلاعات رشته ها و شرایط ثبت نام علمی کاربردی آگاهی داشته باشند.

 

نحوه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی

 

شایان ذکر است کلیه داوطلبان می بایست شرایط ثبت نام علمی کاربردی را دارا بوده و اقدام به ثبت نام نمایند. بدیهی است در صورتی که داوطلبی شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دارا نباشد و اقدام به ثبت نام کند ثبت نام وی باطل تلقی شده و دانشگاه علمی کاربردی هیچ مسئولیتی در قبال این افراد نخواهد داشت.

دانشگاه علمی کاربردی یکی از برترین مراکز علمی آموزشی ایران است که بیش از هزار واحد آموزشی در سراسر کشور دارد.

دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند. جهت اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهر خود می‌توانید به سایت دانشگاه علمی کاربردی edu.uast.ac.ir مراجعه کنید.

کلیه داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 1400 قبل از اقدام جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مجرب مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس گرفته تا ضمن آشنایی با رشته های بدون کنکور جامع علمی کاربردی از شرایط ثبت نام در این دانشگاه، ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 1400 و ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی مطلع شوند.

 

جهت اطلاع از نتایج پذیرش دانشگاه علمی کاربردی روی لینک کلیک کنید.

 

جزییات دفترچه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی

رشته های هنر و زبان های خارجی نمونه ای از رشته های بدون آزمون پر متقاضی دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند. در دانشگاه جامع علمی کاربردی تنوع رشته ها بسیار است و داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می‌توانند در مجموعه زبان‌های خارجی، انگلیسی، فرانسوی و در گروه هنر، هنرهای تجسمی، طراحی و دوخت لباس، صنایع دستی، سینما و رشته موسیقی را انتخاب کنند.

همچنین گروه صنعت جامع علمی کاربردی نیز دارای رشته های خوبی است که شامل تمام رشته های فنی و مهندسی مهم نیز می شود، ثبت نام ورودی نیمسال اول نیز شامل این رشته های هم خواهد بود.

در ثبت نام امسال برای لیست رشته ها در گروه صنعت می‌توانید کلیه رشته‌های مهندسی اعم از مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی مواد (متالوژی)، مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT را نیز پیدا کنید.

 

شرایط ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش ترم مهر 1400 در 2 مقطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. همچنین برای مقطع کارشناسی ناپیوسته داشتن مدرک کاردانی در هر یک از دانشگاه های وزارت علوم و آموزشگاه های مورد تایید آموزش پرورش کل کشور نیاز می باشد.

داوطلبان پذیرش در مقطع کارشناسی ناپیوسته، باید حداکثر تا پایان شهریور ماه 1400 مدرک کاردانی خود را گرفته باشند. از دیگر شرایط ثبت نام می توان موارد زیر را نام برد:

 

شرایط عمومی ثبت نام

 • اعتقاد به دین اسلام
 • نداشتن دشمنی با نظام جمهوری اسلامی
 • نداشتن اعتیاد به هر گونه مواد مخدر
 • داشتن وضعیت جسمانی متناسب با رشته انتخابی
 • نداشتن کارهای غیراخلاقی در دوران تحصیل و کار

 

شرایط اختصاصی ثبت نام

 • داشتن مدرک دیپلم نظام جدید یا قدیم در کلیه رشته های نظری، فنی و حرفه ای و یا کاردانش
 • داوطلبان ثبت نام در این دانشگاه ورودی نیمسال اول ترم مهر 1400، باید حداکثر تا شهریور 1400 مدرک خود را گرفته باشند.
 • دانشجویانی که در مقطعی به غیر از رشته خود، قصد ادامه تحصیل دارند باید دروس جبرانی را رشته مد نطر را بگذرانند.
 • دارا بودن کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان
 • پذیرش در این دانشگاه براساس معدل کل و سهمیه های شهدا، جانباز و ایثارگر انجام می گیرد.

 

برای دریافت پاسخ پودمان چیست؟ کلیک کنید.

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان عزیز دو بار در سال و در ترم های مهر و بهمن می توانند در دانشگاه علمی کاربردی و مقاطع مختلف ثبت نمایند که زمان ثبت نام هر دو ترم را برای شما عزیزان توضیح می دهیم.

کلبه داوطلبانی که مشمول شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند، با توجه به زمان وشرایط کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی، با مراجعه به سایت سازمان سنجش، می‌توانند جهت ثبت نام در مقطعکارشناسی اقدام نمایند. همانند سال‌های گذشته، ثبت نام به صورت اینترنتی و منحصراً در سایت سازمان سنجش امکان پذیر می‌باشد.

کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی لازم است ابتدا با مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی و همچنین خرید کارت اعتباری از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب، نسبت به خرید، اقدام نمایند.

 

شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی

 

لازم به ذکر است که داوطلبان لازم است شماره رهگیری ثبت نام را نزد خود، تا زمان اعلام نتایج ثبت نام علمی کاربردی، نگهداری نمایند.

فرم ثبت نام به صورت پیوست در قسمت انتهایی جدول مربوط به ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی درج گردیده است.

به داوطلبان توصیه می‌شود که قبل از پر کردن فرم ثبت نام در سایت، ابتدا در دفترچه بندهای موجود را پر نموده و یا اطلاعات خود را در برگه‌ای جداگانه یادداشت نمایند، با این کار از هدر رفتن زمان به هنگام ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی و همچنین از بروز اشتباهات و خطاهای احتمالی جلوگیری به عمل می‌آورند.

زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در این دوره همانند دوره های گذشته نخواهد بود، با توجه به تغییراتی که در جدول زمان بندی دانشگاه علمی کاربردی شاهد آن می‌باشیم، زمان پذیرش کارشناسی علمی کاربردی را متغیر می‌نماید.

بنابراین و با توجه به اینکه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو دوره صورت می‌پذیرد، لازم است داوطلبان در هر دو دوره نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

همچنین جهت اطلاع از زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی با تماس به مشاورین ایران تحصیل اطلاعات کامل و جامعی را در این زمینه کسب نمایید.

 

ثبت نام در نیم سال اول مهر ماه

هنوز زمان قطعی ثبت نام برای ترم مهر 1400 در این دانشگاه مشخص نشده است اما سال گذشته زمان ثبت نام برای کاردانی ناپیوسته از 4 تا 11 شهریور ماه و برای کارشناسی ناپیوسته از 11 تا 18 شهریور ماه بوده است.

داوطلبان عزیز می توانند جهت ثبت نام به صورت اینترنتی به سایت سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

ثبت نام در نیم سال دوم بهمن ماه

در سال گذشته ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی برای مقطع کاردانی از 16 تا 22 دی ماه و برای مقاطع کارشناسی از 17 تا 23 دی ماه شروع شد.

داوطلبان جهت ثبت نام در این دانشگاه می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش در زمان مقرر شده اقدام کنند.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی

برای اینکه داوطلبان بتوانند ثبت نام خود را در این دانشگاه تکمیل نمایند باید مدارک خود را در سامانه آپلود کنند یا به صورت حضوری مراجعه نمایند تا اطلاعات هویتی آن ها تائید شود که ما در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در مقطع کاردانی و کارشناسی را برای شما ذکر می کنیم.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در علمی کاربردی

 

مدارک مورد نیاز برای مقطع کاردانی

 • ارائه کارت ملی و شناسنامه
 • ارائه کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان
 • ارائه اصل مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا جدید
 • 6 قطعه عکس 4*3
 • کپی از صفحه اول دفترچه بیمه
 • فرم تائیدیه معدل برای افرادی که تازه فارغ التحصیل شده اند و هنوز گواهینامه پایان تحصیلات برای آنها صادر نشده است.
 • ارائه اصل گواهی اشتغال به کار با امضای مسئول مربوطه
 • داوطلبانی که شاغل هستند باید آخریم فیش حقوقی یا قرارداد خود را ارائه نمایند.

 

مدارک مورد نیاز برای مقطع کارشناسی

 • ارائه کارت ملی و شناسنامه
 • ارائه کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان
 • ارائه اصل یا گواهی موقت مدرک کاردانی
 • 6 قطعه عکس 4*3
 • کپی از صفحه اول دفترچه بیمه
 • فرم تائیدیه معدل برای افرادی که تازه فارغ التحصیل شده اند و هنوز گواهینامه پایان تحصیلات برای آنها صادر نشده است.
 • ارائه اصل گواهی اشتغال به کار با امضای مسئول مربوطه
 • داوطلبانی که شاغل هستند باید آخریم فیش حقوقی یا قرارداد خود را ارائه نمایند.

 

شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال جدید

کلیه داوطلبان موظفند دارای شرایط ثبت نام علمی کاربردی که در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ذکر شده را دارا باشند تا ثبت نام نهایی در دانشگاه علمی کاربردی انجام شود.

شهریه ثابت برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول در مقطع کاردانی بین 750 تا 800 هزار تومان و شهریه متغیر بین 650 تا 850 هزار تومان می باشد.

همچنین در مقطع کارشناسی، شهریه ثابت بین 900 تا 1100 هزار تومان و شهریه متغیر بین 700 تا 850 هزار تومان می باشد.

این ارقام نسبت به سال گذشته با افزایشی در حدود 10 الی 20 درصد همراه بوده است، همچنین قابل ذکر است که شهریه دانشگاه علمی کاربردی از دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد کمتر و در برخی موارد بیشتر و یا برابر با شهریه دانشگاه پیام نور می باشد.

 

شرایط رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی همان‌گونه که خدمتتان عرض نمودیم، نسبت به دوره ثبت نامی (ترم مهر و بهمن) متفاوت می‌باشد.

دانشگاه علمی کاربردی دانشجویان خود را فقط از طریق بررسی سوابق تحصیلی و شرط معدل دانشگاه علمی کاربردی پذیرش می نماید.

شایان ذکر است ثبت نام این دانشگاه در ترم مهر نیز بر اساس معدل از بین 20 اولویت انخاب شده توسط داوطلب انجام خواهد گرفت لذا داوطلبان جهت انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بر اساس ترتیب اولویت انتخاب نمایند.

رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی که داوطلبان قبل از ثبت نام، می بایست مطالعه نمایند موجود است.

 

دانشگاه علمی کاربردی

 

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی در هر واحد دانشگاه علمی کاربردی موجود می‌باشد و با توجه لیست مندرج در دفترچه که هر ساله با تعداد پذیرش مشخص در هر رشته و واحدهای دانشگاه علمی کاربردی صورت می‌پذیرد، دانشجویان می‌توانند در دانشگاه علمی کاربردی جذب شوند.

ذکر این نکته به نظر ضروری می‌رسد که مبنای انتخاب برای هر داوطلب، دفترچه ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی می‌باشد و انتخاب کد رشته‌ها تنها از طریق کد رشته‌های موجود در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد.

داوطلبان توجه داشته باشند که تفاوتی ندارد شما مدرک کاردانی خود را در کدام دانشگاه اخذ نموده باشید و در رابطه با تطبیق رشته کاردانی با کارشناسی، محدودیتی برای داوطلبان متقاضی شرکت در مقطع کارشناسی وجود نخواهد داشت.

توصیه می‌نماییم که فرایند انتخاب رشته را با توجه به اینکه موضوع حساس و بسیار نیازمند دقت عمل می‌باشد، به کارشناسان متخصص در این زمینه بسپارید و در وارد نمودن کد انتخاب رشته خود، نهایت دقت عمل را داشته باشید.

وارد نمودن حتی یک کد اشتباه، منجر به هدایت شما در رشته‌هایی غیر از رشته‌های انتخابی خود می‌شود.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را با نحوه و زمان ثبت نام اینترنتی ورودی مهر آشنا نماییم. چنانچه مایل به انجام ثبت نام ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی توسط مشاورین ما می باشید، می توانید با شماره های مندرج در جدول بالا تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

پذیرش دانشگاه مجازی بدون آزمون

تحصیل همزمان در چند مقطع تحصیلی

azmoon.org

آیا مدارک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است

رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهر

انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

آیا امکان ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قبل از اخذ مدرک دیپلم وجود دارد؟

چنانچه بتوانید مدکر خود را تا پایان شهریور ماه دریافت نمایید، امکان ثبت نام را خواهید داشت.

آیا ثبت نام فقط در رشته های مرتبط با دیپلم امکان پذیر است؟

خیر. در این رابطه ضرورتی تعیین نشده است. اما برای پذیرش در برخی از رشته ها داوطلبان باید از شرایط عمومی برخوردار باشند.

مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چقدر است؟

متقاضیان محترم می توانند در بازه زمانی یکهفته الی 10 روزه در بهمن ماه ثبت نام کنند.

پس از ثبت نام اینترنتی در دانشگاه علمی کاربردی چه اقدامی انجام دهیم؟

اولین مرحله پس از ثبت نام ارسال مدارک هویتی و تحصیلی به دانشگاه و دریافت شماره دانشجویی می باشد برای راهنمایی بیشتر مقاله را مطالعه فرمایید.

نظرات

 1. سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بپرسم ایا کسی که کاردانی یه رشته رو گذرونده و حالا
  دوره ی کارشناسی یه رشته متفاوت رو داره میخونه میتونه تطبیق واحد انجام بده یا نه؟

  • moshaverarshad
   ۰۳ مرداد ۰۰

   سلام نوروزی
   در صورتی که واحدهایی که دانشگاه برای رشته جدید میده یکی باشه بله میتونید

 2. سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بپرسم کسی که کاردانی یه رشته رو گذرونده و حالا
  دوره ی کارشناسی یه رشته متفاوت رو داره میخونه میتونه تطبیق واحد انجام بده یا نه؟

 3. مهدی سیدونی
  ۲۸ تیر ۰۰

  سلام مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر 1400 از چه تاریخی شروع میشود دقیقا.

  • کارشناس ارشد
   ۰۲ مرداد ۰۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در اواسط یا اواخر مرداد ماه زمان ثبت نامش شروع میشود و از طریق سایت سنجش اقدام به ثبت نام میتوانید انجام دهبد موفق باشید

 4. براي ثبت نام اين دانشگاه شرط معدل لازمه ؟

 5. مهدی سیدونی
  ۲۲ تیر ۰۰

  سلام آیا مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است.

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۰۰

   سلام بله داخل کشور مدرک علمی کاربردی اعتبار داره ولی برای خیلی از کشورها ترجمه نمیشود

 6. مهدی سیدونی
  ۱۹ تیر ۰۰

  سلام می خواستم ببینم رشته فناوری اطلاعات چند واحد درسی است در مقطع کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی.

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۰۰

   سلام حدودا72 واحد برای کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی

 7. مهدی سیدونی
  ۱۷ تیر ۰۰

  سلام ببخشین میخواستم ببینم رشته فناوری اطلاعات در مقطع کاردانی چند واحد درسی است ؟ علمی کاربردی

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۰۰

   سلام معمولا رشته های کاردانی در علمی کاربردی ها 72 واحد هستن

 8. مهدی سیدونی
  ۱۶ تیر ۰۰

  آیا با توجه به شرایط کنونی کرونا کلاس های دانشگاه علمی کاربردی برای ترم جدید مهر 1400 آیا کلاس ها حضوری برگزار میشود یا غیر حضوری

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۰۰

   ثبت نام علمی کاربردی که بصورت غیرحضوری هست تشکیل کلاسها فعلا معلوم نیست

 9. مهدی سیدونی
  ۱۶ تیر ۰۰

  سلام تاریخ دقیق ثبت نام برای مهر 1400 هنوز اعلام نشده من به مرکز دانشگاه خودم مراجعه کردم میگن از تو مرداد ثبت نام شروع میشه .

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۰۰

   سلام اره تقریبا اواخر مرداد ثبت نام علمی کاربردی شروع میشه

 10. مهدی سیدونی
  ۱۴ تیر ۰۰

  چند روز بعد از اعلام نتایج ثبت نام قطعی رو دانشگاه انجام میده و ثبت نام قطعی رو هم باید در دانشگاه انجام بدیم یا در کافی نت هم می توانیم انجام بدیم.

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۰۰

   سلام معمولا علمی کاربردی برای وروردی مهر1400 شهریور اعلام نتایج میکنه و بعدش میتونی هم حضوری هم غیرحضوری ثبت نام کنی

 11. مهدی سیدونی
  ۱۴ تیر ۰۰

  چند روز بعد از اعلام نتایج ثبت نام قطعی رو دانشگاه انجام میده و ثبت نام قطعی رو باید در دانشگاه انجام بدیم یا در کافینت.

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۰۰

   میتونی بعد از اعلام نتایج بلافاصله اقدام کنی

 12. مهدی سیدونی
  ۱۳ تیر ۰۰

  سلام برای دانشگاه علمی کاربردی معدل کل مهم است یا معدل کتبی دیپلم و حتما باید سهمیه شاهد داشته باشیم یا خیر ممنون میشم اگر بهم جواب بدهید.

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۰۰

   سلام معدل کل و کتبی باهم.کلا پذیرش در علمی کاربردی از همه دانشگاه ها راحتتره و اصلا به سهمیه نیازی نیس ولی اگه داری ممکنه از معدلت چشم پوشی کنن

   • مهدی سیدونی
    ۱۳ تیر ۰۰

    پس سازمان سنجش و دانشگاه پذیرشم می کنه ممنون از راهنماییتون .

    • moshaverarshad
     ۱۳ تیر ۰۰

     بله نتایج رو خود سنجش اعلام میکنه

 13. مهدی سیدونی
  ۰۹ تیر ۰۰

  با سلام می خواستم ببینم که با معدل 13.51 همه ی رشته های علمی کاربردی را بدون کنکور می توانم پذیرش بشم یا خیر یا معدل اولویت بندی داره با دیگران

  • moshaverarshad
   ۰۹ تیر ۰۰

   سلام اره علمی کاربردی به نسبت ازاد پذیرش راحت تری داره برای مهر 1400 دفترچه نیومده هنوز

 14. سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران
  من قبلا در دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی واحد پاس کردم اما کاملا تمام نکردم که مدرک بگیرم الان بعد مدت ها میتونم برگردم و بقیه واحدهارو بخونم دوست دارم ادامه بدم لطفا من را راهنمایی کنید با تشکر

 15. ببخشید اگر مراکز علمی کاربردی اگر رشته خالی داره بگین لطفا

  • drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۹۸

   سلام و وقت بخیر
   جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 99-1400 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 16. ناهید امامی
  ۲۶ بهمن ۹۸

  با سلام فوق دیپلم کامپیوتر هستم میخوام بدون حضور درکلاس ویا ندرتا در رشته لیسانس اموراداری ثبت نام کنم آیا امکانش هست یا اون رشته در تبریز نیست لطفا راهنمائی فرمائید و ازآنجا که شاغلم نمی خوان به کارم صدمه بخوره .

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۹۸

   با سلام و وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 99-1400 و همچنین اطلاع از لیست رشته ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 17. سلام براي ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي مي تونيم با مركز مشاوره ايران تحصيل تماس بگيريم؟

  • سلام بله میتونید با شماره 9099072952 با خط ثابت بدون پیش شماره تماس بگیرید
   تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221120 با خط ثابت بدون پیش شمارهشظپظ

 18. سلام. من مدرک لیسانس برق پیوسته دارم. یعنی مدرک کاردانی ندارم. میتونم کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم؟ پرسیدم گفتن میشه

  • مشاور ارشد
   ۲۴ دی ۹۷

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 19. سلام،دانشگاه علمی کاربردی تفکیک شده در تهران هست؟

  • سلام جناب مرتضی شما جهت آگهی از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 97-98 وهمچنین اطلاع از دانشگاه هایی ک تفکیک شدند با شماره های مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید و راهنمایی های لازم صورت گیرد.

 20. با سلام
  آیا دانشگاه های علمی کاربردی برای مقطع کارشناسی ارشد دانشجو میپذیرد؟
  و آیا برای این مقطع ، ورودی بهمن بدون کنکور وجود دارد؟

  • سلام شما جهت اطلاع از شرایط موجود با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 21. سلام به ایران تحصیل برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی رشته حقوق ثبتی چه اقداماتی باید انجام داد تشکر

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۹۷

   سلام جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 97-98 رشته حقوق ثبتی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 22. سلام و عرض ادب میخواستم یپرسم زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال اول 97-98 چه زمانی هست و اینکه در چه سایتی باید ثبت نام کرد و دقیقا چه مدارکی لازم است ؟ .تشکر

  • irantahsil
   ۳۰ مرداد ۹۷

   سلام برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی نیمسال اول مهر 97 و اطلاع از زمان دقیق ثبت نام علمی کاربردی عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 23. سلام و عرض ادب خدمت مشاوران خوب سامانه ایران تحصیل من برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیم سال اول چه قدر زمان دارم ؟

  • مشاور ارشد
   ۲۷ تیر ۹۷

   سلام وقت بخیر شما برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید از اواسط مرداد ماه اقدام نمایید برای آگاهی بیشتر می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید

 24. با سلام جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 97 تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور