ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم – سایت ثبت نام edu.uast.ac.ir بهمن 96

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم – سامانه هم آوا علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 96-97

برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم – لیست رشته های علمی کاربردی –  و دانلود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی 96-97 و پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با شماره زیر تماس بگیرید: تماس فقط از طریق تلفن ثابت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل.

02170707028 و در صورت شلوغی خطوط 02170707024

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت برای دریافت کد تخفیف کلیک کنید .

 

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم – کاردانی و کارشناسی بهمن 96

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم 96 آغاز شد.کلیه داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن 96 می توانند جهت ثبت نام از سایت دانشگاه علمی کاربردی یا همان سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir اقدام کنند یا جهت ثبت نام و اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی و … با مرکز مشاوره به شماره 02170707024 از سراسر کشور تماس حاصل نمایند ضمنا زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96-97 تا اخر اسفند ماه ادامه خواهد داشت ضمنا لازم به ذکر است شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تاثیر گذار خواهد بود در ضمن منظور از شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی ، تاثیر معدل کتبی دیپلم در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خواهد می باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن ماه 96 فقط از طریق سایت سنجش و تماس با مرکز امکان پذیر است. در سال های گذشته همواره فرآیند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بصورت اینترنتی بوده ولی گاها سابقه ثبت نام حضوری در مواردی هم وجود داشته است. فرآیند ثبت نام به این شکل است که در طول زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  اعلام شده داوطلبن با خرید کارت اعتباری، فرم ثبت نام را تکمیل نموده و انتخاب های خود را مشخص می نمایند. منظور از انتخاب، همان رشته ها و دانشگاه هایی هست که داوطلبین علاقه به تحصیل در آنها هستند. تعداد این انتخاب ها برای داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم 30 مورد و برای داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم  بدون کنکور 20 انتخاب می باشد. برای ورودی بهمن هم در کلیه سال های گذشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بصورت اینترنتی و همانند ورودی مهر انجام می شده است.

به منظور تسهیل در امور ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داوطلبان می توانند کلیه امور ثبت نامی خود را از طریق تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل انجام دهند و از آدرس و اطلاعات رشته ها و شرایط  ثبت نام علمی کاربردی آگاهی داشته باشند شایان ذکر است کلیه داوطلبان می بایست شرایط ثبت نام علمی کاربردی را دارا بوده و اقدام به ثبت نام نمایند بدیهی است در صورتی که داوطلبی شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دارا نباشد و اقدام به ثبت نام کند ثبت نام وی باطل تلقی شده و دانشگاه علمی کاربردی هیچ مسئولیتی در قبال این افراد نخواهد داشت.

دانشگاه علمی کاربردی یکی از برترین مراکز علمی آموزشی ایران است که بیش از هزار واحد آموزشی در سراسر کشور دارد. دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت بدون کنکور یا بدون آزمون کاردانی و کارشناسی جامع علمی کاربردی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند. جهت اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهر خود می‌توانید به سایت دانشگاه علمی کاربردی edu.uast.ac.ir مراجعه کنید و یا برای اطلاعات بیشتر با 02170707024 تماس حاصل نموده و از مراکز علمی کاربردی شهر خود و رشته های آن اطلاع یابید. کلیه داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم قبل از اقدام برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مجرب مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس گرفته تا ضمن آشنایی با رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام کاردانی علمی کاربردی و ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی مطلع شوند.

 

برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوملیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی – نحوه و زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96-97 و انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با شماره زیر تماس بگیرید: تماس فقط از طریق تلفن ثابت با شماره 02170707028 پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل.

02170707028 و در صورت شلوغی خطوط 02170707024

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت برای دریافت کد تخفیف کلیک کنید .

 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 96 – بدون آزمون کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم در 2 مقطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. در مقطع کاردانی نیاز به داشتن یک مدرک دیپلم نظام جدید یا قدیم در کلیه رشته های نظری، فنی و حرفه ای و یا کاردانش می باشد. داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم، باید حداکثر تا بهمن 96 مدرک خود را گرفته باشند.
همچنین برای مقطع کارشناسی ناپیوسته داشتن مدرک کاردانی در هر یک از دانشگاه های وزارت علوم و آموزشگاه های مورد تایید آموزش پرورش کل کشور نیاز می باشد داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم  بهمن 96 در مقطع کارشناسی ناپیوسته، باید حداکثر تا پایان بهمن ماه 96 مدرک کاردانی خود را گرفته باشند.

شهریه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دومشرایط ثبت نام علمی کاربردی 96-97

کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی موظفند دارای شرایط ثبت نام علمی کاربردی که در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ذکر شده را دارا باشند تا ثبت نام وی نهایی در دانشگاه علمی کاربردی نهایی شود از دیگر شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می توان به موارد زیر اشاره کرد که داوطلبان قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم توجه کافی را به این موارد داشته باشند : شهریه ثابت برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم در مقطع کاردانی بین 350 تا 450 هزار تومان و شهریه متغیر بین 350 تا 550 هزار تومان می باشد. همچنین در مقطع کارشناسی، شهریه ثابت بین 400 تا 475 هزار تومان و شهریه متغیر بین 400 تا 600 هزار تومان می باشد.  این ارقام نسبت به سال گذشته با افزایشی در حدود 10 الی 20 درصد همراه بوده است، همچنین قابل ذکر است که شهریه دانشگاه علمی کاربردی از دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد کمتر و در برخی موارد بیشتر و یا برابر با شهریه دانشگاه پیام نور می باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم 96 – سامانه هم آوا

رشته های هنر و زبان های خارجی نمونه ای از رشته های بدون آزمون پر متقاضی دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند. در دانشگاه جامع علمی کاربردی تنوع رشته ها بسیار است و داوطلبان ثبت نام  رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می‌توانند در مجموعه زبان‌های خارجی، انگلیسی، فرانسوی و در گروه هنر، هنرهای تجسمی، طراحی و دوخت لباس، صنایع دستی، سینما و رشته موسیقی را انتخاب کنند وهمچنین گروه صنعت جامع علمی کاربردی نیز دارای رشته های خوبی است که شامل تمام رشته های فنی و مهندسی مهم نیز میشود ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم نیز شامل این رشته ها هم خواهد بود.

در ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت می‌توانید کلیه رشته‌های مهندسی اعم از مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی مواد (متالوژی) و مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT را نیز پیدا کنید.

 

برای قبولی در آزمون علمی کاربردی این مقالات را هم مطالعه نمایید:

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از سایت azmoon.org

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی را از اینجا ببینید

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96-97

زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 96-97

آیا مدارک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم 96-97

رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

اطلاع از میزان دقیق شهریه های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

مامایی بدون کنکور 97

ثبت نام علمی کاربردی بهمن 96-97

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96-97

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن

دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بهمن 96

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم ، پیگیری ثبت نام، شرایط پذیرش و دریافت دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97

با مشاوران مرکز مشاوره –  ایران تحصیل تماس بگیرید.

 تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 02170707028 زمان پاسخگویی همه روزه  ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت برای دریافت کد تخفیف کلیک کنید .

10 نظر در مورد «ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم – سایت ثبت نام edu.uast.ac.ir بهمن 96»

 • زهرا می‌گوید:

  سلام, ممنون میشم جواب سوالمو بدید
  من لیسانس آمار دارم.. میخواستم بدونم امکان ثبت نام برای دوره کاردانی زبان انگلیسی رو دارم و مشکلی نداره؟

 • سلام، خسته نباشید
  من میخوام برای دوره کاردانی (بدون آزمون) بخونم، حالا باید به کجا مراجعه کنم؟ مهلت ثبت نام تا کی هست؟ خواهشا منو راهنمایی کنید تا دیر نشده.

  • با سلام جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته با شماره 02170707028 تماس بگیرید

  • با سلام جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی برای مهر و بهمن می توانید با مرکز تماس حاصل نمایید

 • سجاد می‌گوید:

  سلام پذیرش کارشناسی چرا شروع نمیشع لطفا تاریخشو بگید یا حداقل بگید ک پذیرش صد در صد داره یا احتمال داره نداشته باشه مردیم از استرس بخدا

  • با سلام طبق روال هر ساله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهت نیمسال اول و دوم (مهر و بهمن) امسال نیز انجام می شود جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با شماره تماس 02170707028 یا 02170707024 تماس بگیرید

  • با سلام جناب میرزایی شما میتونین جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همه اطلاعات ثبت نام و یا کدهایی که جهت ثبت نام نیاز دارید رو از دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به نشانی زیر دانلود کنید :
   https://goo.gl/8LsoiD

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هفت =