ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 97-98

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم 97-98 آغاز شد متقاضیان محترم جهت پذیرش در مقاطع کاردانی و کارشناسی واحد های دانشگاهی علمی کاربردی سراسر کشور می توانند با ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97 دفترچه ثبت نام را مطالعه نمایند و پس از اطلاع از رشته های موجود در واحد های دانشگاهی مختلف و همچنین شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام ، ورود اطلاعات هویتی و تکمیل روند ثبت نام اقدام نمایند.

ثبت نام بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی در دو مرحله انجام می پذیرد در ابتدای امر تمامی متقاضیان محترم می بایست با شماره های مرکز ثبت نام هم آوا 9099072952 (از سراسر کشور) و (9092305587 از استان تهران) تماس حاصل نمایند و ضمن مشاوره انتخاب رشته و اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهت پیش ثبت نام اقدام نمایند در مرحله بعد نیز در زمان اعلام شده می بایست به سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل نیز جهت سهولت در امر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و راهنمایی دانشجویان جهت انتخاب رشته در خدمت متقاضیان محترم می باشد لذا داوطلبان گرامی می توانند جهت ثبت نام و اطلاع از رشته های علمی کاربردی بهمن 97 از ساعات 8 صبح الی 1 شب با شماره های 9099072952 از سراسر کشور – 9092305587 (تماس از استان تهران) تماس حاصل نمایند.

 

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم – سامانه ثبت نام علمی کاربردی بهمن 97

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی ترم بهمن 97-98

 

برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم لیست رشته های علمی کاربردی – و دانلود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی 96-97 و پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با شماره زیر تماس بگیرید: تماس فقط از طریق تلفن ثابت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم – کاردانی و کارشناسی بهمن 97-98

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم 97-98 آغاز شد.کلیه داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن 97 می توانند جهت ثبت نام از سایت دانشگاه علمی کاربردی یا همان سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir اقدام نمایند یا جهت ثبت نام و اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی و … با مرکز مشاوره به شماره 9099072952 از سراسر کشور تماس حاصل نمایند ضمنا زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97-98 تا اخر بهمن ماه ادامه خواهد داشت ، شایان ذکر است شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تاثیر گذار خواهد بود در ضمن منظور از شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی ، تاثیر معدل کتبی دیپلم در پذیرش داوطلب در دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن ماه 97-98 فقط از طریق سایت سنجش و یا تماس با مرکز امکان پذیر خواهد بود. در سال های گذشته همواره فرآیند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بصورت اینترنتی بوده ولی گاها سابقه ثبت نام حضوری در مواردی هم وجود داشته است. فرآیند ثبت نام به این شکل است که در طول زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تعیین شده با خرید کارت اعتباری، فرم ثبت نام را تکمیل نموده و انتخاب های خود را مشخص می نمایند. منظور از انتخاب، همان رشته ها و دانشگاه هایی هست که داوطلبان علاقه مند به تحصیل در آنها هستند. تعداد این انتخاب ها برای داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم 97 بیست انتخاب خواهد بود.

 

جهت اطلاع از لیست رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97 اینجا کلیک کنید

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم بهمن 97-98 در تمامی رشته های موجود در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته امکان پذیر خواهد بود ، ضمنا با توجه به عدم امکان ویرایش لازم است داوطلبان محترم دقت لازم را در انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند و موارد را به دقت وارد نمایند تا مشکلی در پذیرش آن ها بوجود نیاید.

به منظور تسهیل در امور ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم 97-98 داوطلبان می توانند کلیه امور ثبت نامی خود را از طریق تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل انجام دهند و از آدرس و اطلاعات رشته ها و شرایط ثبت نام علمی کاربردی آگاهی داشته باشند شایان ذکر است کلیه داوطلبان می بایست شرایط ثبت نام علمی کاربردی را دارا بوده و اقدام به ثبت نام نمایند بدیهی است در صورتی که داوطلبی شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دارا نباشد و اقدام به ثبت نام کند ثبت نام وی باطل تلقی شده و دانشگاه علمی کاربردی هیچ مسئولیتی در قبال این افراد نخواهد داشت.

دانشگاه علمی کاربردی یکی از برترین مراکز علمی آموزشی ایران است که بیش از هزار واحد آموزشی در سراسر کشور دارد. دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت بدون کنکور یا بدون آزمون کاردانی و کارشناسی جامع علمی کاربردی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند. جهت اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهر خود می‌توانید به سایت دانشگاه علمی کاربردی edu.uast.ac.ir مراجعه کنید و یا برای اطلاعات بیشتر با 9099072952 تماس حاصل نموده و از مراکز علمی کاربردی شهر خود و رشته های آن اطلاع یابید. کلیه داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 97 قبل از اقدام جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مجرب مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس گرفته تا ضمن آشنایی با رشته های بدون کنکور جامع علمی کاربردی از شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97 و ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی مطلع شوند.

 

جهت اطلاع از نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97-98 روی لینک کلیک کنید

 

جزییات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 97-98

رشته های هنر و زبان های خارجی نمونه ای از رشته های بدون آزمون پر متقاضی دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند. در دانشگاه جامع علمی کاربردی تنوع رشته ها بسیار است و داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می‌توانند در مجموعه زبان‌های خارجی، انگلیسی، فرانسوی و در گروه هنر، هنرهای تجسمی، طراحی و دوخت لباس، صنایع دستی، سینما و رشته موسیقی را انتخاب کنند وهمچنین گروه صنعت جامع علمی کاربردی نیز دارای رشته های خوبی است که شامل تمام رشته های فنی و مهندسی مهم نیز میشود ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم نیز شامل این رشته ها هم خواهد بود.

در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت می‌توانید کلیه رشته‌های مهندسی اعم از مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی مواد (متالوژی) و مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT را نیز پیدا کنید.

 

برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوملیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی – نحوه و زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97-98 و انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با شماره زیر تماس بگیرید: تماس فقط از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072952پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیلن

 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97 – کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97 در 2 مقطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. در مقطع کاردانی نیاز به داشتن یک مدرک دیپلم نظام جدید یا قدیم در کلیه رشته های نظری، فنی و حرفه ای و یا کاردانش می باشد. داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم ترم بهمن 97 ، باید حداکثر تا شهریور 97 مدرک خود را گرفته باشند.
همچنین برای مقطع کارشناسی ناپیوسته داشتن مدرک کاردانی در هر یک از دانشگاه های وزارت علوم و آموزشگاه های مورد تایید آموزش پرورش کل کشور نیاز می باشد داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم ترم بهمن 97 در مقطع کارشناسی ناپیوسته، باید حداکثر تا پایان شهریور ماه 97 مدرک کاردانی خود را گرفته باشند.

 

شهریه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن 97

کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی موظفند دارای شرایط ثبت نام علمی کاربردی که در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ذکر شده را دارا باشند تا ثبت نام وی نهایی در دانشگاه علمی کاربردی نهایی شود از دیگر شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می توان به موارد زیر اشاره کرد که داوطلبان قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم توجه کافی را به این موارد داشته باشند : شهریه ثابت برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم در مقطع کاردانی بین 350 تا 450 هزار تومان و شهریه متغیر بین 350 تا 550 هزار تومان می باشد. همچنین در مقطع کارشناسی، شهریه ثابت بین 400 تا 475 هزار تومان و شهریه متغیر بین 400 تا 600 هزار تومان می باشد. این ارقام نسبت به سال گذشته با افزایشی در حدود 10 الی 20 درصد همراه بوده است، همچنین قابل ذکر است که شهریه دانشگاه علمی کاربردی از دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد کمتر و در برخی موارد بیشتر و یا برابر با شهریه دانشگاه پیام نور می باشد.

 

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 97-98

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 97-98

 

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

azmoon.org

رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور

زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 96-97

آیا مدارک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است

شهریه های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

مامایی بدون کنکور 97

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی ترم بهمن 97-98

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن 97

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم 97-98

 

19 نظر در مورد «ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 97-98»

 • زهرا می‌گوید:

  سلام, ممنون میشم جواب سوالمو بدید
  من لیسانس آمار دارم.. میخواستم بدونم امکان ثبت نام برای دوره کاردانی زبان انگلیسی رو دارم و مشکلی نداره؟

 • سلام، خسته نباشید
  من میخوام برای دوره کاردانی (بدون آزمون) بخونم، حالا باید به کجا مراجعه کنم؟ مهلت ثبت نام تا کی هست؟ خواهشا منو راهنمایی کنید تا دیر نشده.

  • با سلام جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی برای مهر و بهمن می توانید با مرکز تماس حاصل نمایید

 • سجاد می‌گوید:

  سلام پذیرش کارشناسی چرا شروع نمیشع لطفا تاریخشو بگید یا حداقل بگید ک پذیرش صد در صد داره یا احتمال داره نداشته باشه مردیم از استرس بخدا

  • با سلام طبق روال هر ساله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهت نیمسال اول و دوم (مهر و بهمن) امسال نیز انجام می شود جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با شماره تماس 9099072952 یا 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید

  • با سلام جناب میرزایی شما میتونین جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همه اطلاعات ثبت نام و یا کدهایی که جهت ثبت نام نیاز دارید رو از دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به نشانی زیر دانلود کنید :
   https://goo.gl/8LsoiD

 • روح اله کاظمی می‌گوید:

  با سلام چرا سایت هم آوا با وجود زدن شماره ملی و شماره شناسنامه(برای ثبت نام جدید الورودها)باز نمی شود و به صفحه اصلی برمی گردد ؟

 • الهه می‌گوید:

  سلام و عرض ادب خدمت مشاوران خوب سامانه ایران تحصیل من برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیم سال اول چه قدر زمان دارم ؟

  • سلام وقت بخیر شما برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید از اواسط مرداد ماه اقدام نمایید برای آگاهی بیشتر می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید

 • سلام و عرض ادب میخواستم یپرسم زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال اول 97-98 چه زمانی هست و اینکه در چه سایتی باید ثبت نام کرد و دقیقا چه مدارکی لازم است ؟ .تشکر

  • سلام برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی نیمسال اول مهر 97 و اطلاع از زمان دقیق ثبت نام علمی کاربردی عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 • سلام به ایران تحصیل برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی رشته حقوق ثبتی چه اقداماتی باید انجام داد تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هشت =

رفتن به نوارابزار