سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن 1400 آغاز شد متقاضیان محترم جهت پذیرش در مقاطع کاردانی و کارشناسی واحد های دانشگاهی علمی کاربردی سراسر کشور می توانند با ورود به سامانه ثبت نام ترم مهر دانشگاه علمی کاربردی دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را مطالعه نمایند و پس از اطلاع از رشته های موجود در واحد های دانشگاهی مختلف و همچنین شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام ، ورود اطلاعات هویتی و تکمیل روند ثبت نام اقدام نمایند.

 

 

ثبت نام بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی در دو مرحله انجام می پذیرد در ابتدای امر تمامی متقاضیان محترم می بایست با شماره های مرکز ثبت نام هم آوا 9099072952 (از سراسر کشور) و ( 9099072952 از استان تهران) تماس حاصل نمایند و ضمن مشاوره انتخاب رشته و اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهت پیش ثبت نام اقدام نمایند در مرحله بعد نیز در زمان اعلام شده می بایست به سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

 

 

مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی نیز جهت سهولت در امر ثبت نام اینرنتی و راهنمایی دانشجویان جهت انتخاب رشته در خدمت متقاضیان محترم می باشد لذا داوطلبان گرامی می توانند جهت ثبت نام و اطلاع از رشته های علمی کاربردی مهر 1400 از ساعات 8 صبح الی 1 شب از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های 9099072952 از سراسر کشور – 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس حاصل نمایند.

 

 

سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن 1400

"<yoastmark

زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

 

جهت ثبت نام و ویرایش مشخصات ثبت نام علمی کاربردی ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم – کاردانی و کارشناسی

پذیرش دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد .کلیه داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند جهت ثبت نام از سایت دانشگاه علمی کاربردی یا همان سامانه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir اقدام نمایند یا جهت ثبت نام و اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی و … با مرکز مشاوره به شماره 9099072952 از سراسر کشور تماس حاصل نمایند.

 

 

در واقع زمان پذیرش دانشگاه علمی کاربردی تا آخر بهمن ماه ادامه خواهد داشت ، شایان ذکر است شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تاثیر گذار خواهد بود در ضمن منظور از شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی ، تاثیر معدل کتبی دیپلم در پذیرش داوطلب در دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

 

پذیرش علمی کاربردی ترم بهمن 1400 فقط از طریق سایت سنجش و یا تماس با مرکز امکان پذیر خواهد بود. در سال های گذشته همواره فرآیند ثبت نام بصورت اینترنتی بوده ولی گاها سابقه ثبت نام حضوری در مواردی هم وجود داشته است.

 

فرآیند ثبت نام به این شکل است که در طول زمان ثبت نام علمی کاربردی تعیین شده با خرید کارت اعتباری، فرم ثبت نام را تکمیل نموده و انتخاب های خود را مشخص می نمایند. منظور از انتخاب، همان رشته ها و دانشگاه هایی هست که داوطلبان علاقه مند به تحصیل در آنها هستند. تعداد این انتخاب ها برای داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم 1400 بیست انتخاب خواهد بود.

 

جهت اطلاع از لیست رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1400 اینجا کلیک کنید

 

جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول در تمامی رشته های موجود در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته امکان پذیر خواهد بود ، ضمنا با توجه به عدم امکان ویرایش لازم است داوطلبان محترم دقت لازم را در انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند و موارد را به دقت وارد نمایند تا مشکلی در پذیرش آن ها بوجود نیاید.

به منظور تسهیل در امور ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی داوطلبان می توانند کلیه امور ثبت نامی خود را از طریق تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل انجام دهند و از آدرس و اطلاعات رشته ها و شرایط ثبت نام علمی کاربردی آگاهی داشته باشند شایان ذکر است کلیه داوطلبان می بایست شرایط ثبت نام علمی کاربردی را دارا بوده و اقدام به ثبت نام نمایند بدیهی است در صورتی که داوطلبی شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دارا نباشد و اقدام به ثبت نام کند ثبت نام وی باطل تلقی شده و دانشگاه علمی کاربردی هیچ مسئولیتی در قبال این افراد نخواهد داشت.

دانشگاه علمی کاربردی یکی از برترین مراکز علمی آموزشی ایران است که بیش از هزار واحد آموزشی در سراسر کشور دارد. دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت بدون کنکور یا بدون آزمون کاردانی و کارشناسی جامع علمی کاربردی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند. جهت اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهر خود می‌توانید به سایت دانشگاه علمی کاربردی edu.uast.ac.ir مراجعه کنید و یا برای اطلاعات بیشتر با 9099072952 تماس حاصل نموده و از مراکز علمی کاربردی شهر خود و رشته های آن اطلاع یابید.

کلیه داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 1400 قبل از اقدام جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مجرب مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس گرفته تا ضمن آشنایی با رشته های بدون کنکور جامع علمی کاربردی از شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 1400 و ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی مطلع شوند.

 

جهت اطلاع از نتایج پذیرش دانشگاه علمی کاربردی روی لینک کلیک کنید

 

 

جزییات دفترچه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی نیمسال دوم

رشته های هنر و زبان های خارجی نمونه ای از رشته های بدون آزمون پر متقاضی دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند. در دانشگاه جامع علمی کاربردی تنوع رشته ها بسیار است و داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می‌توانند در مجموعه زبان‌های خارجی، انگلیسی، فرانسوی و در گروه هنر، هنرهای تجسمی، طراحی و دوخت لباس، صنایع دستی، سینما و رشته موسیقی را انتخاب کنند و همچنین گروه صنعت جامع علمی کاربردی نیز دارای رشته های خوبی است که شامل تمام رشته های فنی و مهندسی مهم نیز می شود ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول نیز شامل این رشته ها هم خواهد بود.

در ثبت نام امسال برای لیست رشته ها در گروه صنعت می‌توانید کلیه رشته‌های مهندسی اعم از مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی مواد (متالوژی) و مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT را نیز پیدا کنید.

 

 

 

برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اوللیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی و انجام پیش ثبت نام با شماره زیر تماس بگیرید: تماس فقط از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072952پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

تماس با شماره 9099072952از کل کشور

تماس با شماره 9099072952از استان تهرانچ

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش ترم مهر 1400 در 2 مقطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. در مقطع کاردانی نیاز به داشتن یک مدرک دیپلم نظام جدید یا قدیم در کلیه رشته های نظری، فنی و حرفه ای و یا کاردانش می باشد. داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول ترم بهمن 1400 ، باید حداکثر تا شهریور 1400 مدرک خود را گرفته باشند.
همچنین برای مقطع کارشناسی ناپیوسته داشتن مدرک کاردانی در هر یک از دانشگاه های وزارت علوم و آموزشگاه های مورد تایید آموزش پرورش کل کشور نیاز می باشد داوطلبان پذیرش در مقطع کارشناسی ناپیوسته، باید حداکثر تا پایان شهریور ماه 1400 مدرک کاردانی خود را گرفته باشند.

 

 

شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال جدید

کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی موظفند دارای شرایط ثبت نام علمی کاربردی که در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ذکر شده را دارا باشند تا ثبت نام وی نهایی در دانشگاه علمی کاربردی نهایی شود از دیگر شرایط پذیرش می توان به موارد زیر اشاره کرد که داوطلبان قبل از ثبت نام اینترنتی توجه کافی را به این موارد داشته باشند : شهریه ثابت برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول در مقطع کاردانی بین 750 تا 800 هزار تومان و شهریه متغیر بین 650 تا 850 هزار تومان می باشد.

همچنین در مقطع کارشناسی، شهریه ثابت بین 900 تا 1100 هزار تومان و شهریه متغیر بین 700 تا 850 هزار تومان می باشد. این ارقام نسبت به سال گذشته با افزایشی در حدود 10 الی 20 درصد همراه بوده است، همچنین قابل ذکر است که شهریه دانشگاه علمی کاربردی از دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد کمتر و در برخی موارد بیشتر و یا برابر با شهریه دانشگاه پیام نور می باشد.

 

"کانال

 

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

پیرو انتشار اطلاعیه ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی در سایت سنجش قرار می‌گیرد ، داوطلبان پس از انتشار این خبر می‌توانند با مراجعه به سایت سنجش و یا تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل جهت ثبت نام اقدام نمایند. پذیرش کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی صرفاً از طریق سوابق تحصیلی امکان پذیر می‌باشد و داوطلبان با توجه به دوره‌های نیمسال اول و نیمسال دوم ، نسبت به ثبت نام خود اقدام می‌نمایند. شرایط ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی با شرایط مقطع کاردانی متفاوت می‌باشد و داوطلبان با توجه به شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام علمی کاربردی ، می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. هم‌زمان با ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی داوطلبان می‌توانند دفترچه انتخاب رشته کارشناسی را دانلود نمایند. بنابراین داوطلبان گرامی می‌توانند جهت اطلاع از قوانین و ضوابط ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی و همچنین نحوه محاسبه سوابق تحصیلی جهت پذیرش بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی به صورت دقیق ، با مرکز ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل با شماره‌های 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند. همچنین در رابطه با انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی کاربردی داوطلبان می توانند از بین لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهت ورود به دانشگاه، مشاورین ایران تحصیل با توجه به استعداد یابی شغلی و تحصیلی از بین رشته‌های موجود در ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی بهترین رشته را به شما معرفی خواهند نمود. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، توسط مشاورین ایران تحصیل امکان‌پذیر می‌باشد.

 

 

زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی

کلبه داوطلبانی که مشمول شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند، با توجه به زمان وشرایط کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ، با مراجعه به سایت سازمان سنجش، می‌توانند جهت ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی اقدام نمایند. همانند سال‌های گذشته ، ثبت نام به صورت اینترنتی و منحصراً در سایت سازمان سنجش امکان پذیر می‌باشد.

کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی لازم است ابتدا با مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی و همچنین خرید کارت اعتباری از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب ، نسبت به خرید، اقدام نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند که سایت‌های مشابه با آدرس سایت سازمان سنجش و یا چنانچه سایتی غیر از سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به فروش کارت اعتباری نماید، مورد تائید این سازمان نخواهد بود و در این مورد، سازمان سنجش هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت لذا دقت لازم را را در خرید خود به عمل آورید.

لذا به داوطلبان توصیه می‌گردد تنها به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org جهت ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی مراجعه نمایند. بدیهی است پرداخت هر هزینه‌ای در سایت‌های غیره، مربوط به سازمان سنجش نمی‌باشد. پس از خرید کارت اعتبار، شماره سریالی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که با استفاده از این شماره سریال، ادامه فرایند ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی امکان پذیر خواهدبود.

 

لازم به ذکر است که داوطلبان لازم است این شماره را نزد خود، تا زمان اعلام نتایج ثبت نام علمی کاربردی ، نگهداری نمایند. فرم ثبت نام به صورت پیوست در قسمت انتهایی جدول مربوط به ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی درج گردیده است. به داوطلبان توصیه می‌شود که قبل از پر کردن فرم ثبت نام در سایت ، ابتدا در دفترچه بندهای موجود را پر نموده و یا اطلاعات خود را در برگه‌ای جداگانه یادداشت نمایند ، با این کار از هدر رفتن زمان ، به هنگام ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی و همچنین از بروز اشتباهات و خطاهای احتمالی جلوگیری به عمل می‌آورند.

زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در این دوره همانند دوره های گذشته نخواهد بود ، با توجه به تغییراتی که در جدول زمان بندی دانشگاه علمی کاربردی شاهد آن می‌باشیم، زمان پذیرش کارشناسی علمی کاربردی را متغیر می‌نماید. بنابراین و با توجه به اینکه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو دوره صورت می‌پذیرد ، لازم است داوطلبان در هر دو دوره نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. همچنین جهت اطلاع از زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ، با تماس به مشاورین ایران تحصیل ، اطلاعات کامل و جامعی را در این زمینه کسب نمایید.

 

شرایط رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی همان‌گونه که خدمتتان عرض نمودیم، نسبت به دوره ثبت نامی (ترم مهر و ترم بهمن) متفاوت می‌باشد. دانشگاه علمی کاربردی دانشجویان خود را فقط از طریق بررسی سوابق تحصیلی و شرط معدل دانشگاه علمی کاربردی پذیرش می نماید شایان ذکر است ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر نیز بر اساس معدل از بین 20 اولویت انخاب شده توسط داوطلب انجام خواهد گرفت لذا داوطلبان جهت انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بر اساس ترتیب اولویت انتخاب نمایند.

رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی که داوطلبان قبل از ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی می بایست مطالعه نمایند موجود است ، لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی در هر واحد دانشگاه علمی کاربردی موجود می‌باشد و با توجه لیست مندرج در دفترچه که هر ساله با تعداد پذیرش مشخص در هر رشته و واحدهای دانشگاه علمی کاربردی صورت می‌پذیرد، دانشجویان می‌توانند در دانشگاه علمی کاربردی جذب شوند.

ذکر این نکته به نظر ضروری می‌رسد که مبنای انتخاب برای هر داوطلب، دفترچه ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی می‌باشد و انتخاب کد رشته‌ها تنها از طریق کد رشته‌های موجود در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد. داوطلبان توجه داشته باشند که تفاوتی ندارد شما مدرک کاردانی خود را در کدام دانشگاه اخذ نموده باشید و در رابطه با تطبیق رشته کاردانی با کارشناسی، محدودیتی برای داوطلبان متقاضی شرکت در مقطع کارشناسی وجود نخواهد داشت. توصیه می‌نماییم که فرایند انتخاب رشته را با توجه به اینکه موضوع حساس و بسیار نیازمند دقت عمل می‌باشد، به کارشناسان متخصص در این زمینه بسپارید و در وارد نمودن کد انتخاب رشته خود، نهایت دقت عمل را داشته باشید. زیرا وارد نمودن حتی یک کد اشتباه، منجر به هدایت شما در رشته‌هایی غیر از رشته‌های انتخابی خود می‌شود.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک کنید

 

 

خلاصه اطلاعیه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی بهمن 1400

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را با نحوه و زمان ثبت نام اینترنتی ورودی مهر آشنا نماییم. چنانچه مایل به انجام ثبت نام ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی توسط مشاورین ما می باشید، می توانید با شماره های مندرج در جدول بالا تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

پذیرش دانشگاه مجازی بدون آزمون

تحصیل همزمان در چند مقطع تحصیلی

azmoon.org

آیا مدارک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است

آیا امکان ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قبل از اخذ مدرک دیپلم وجود دارد؟

چنانچه بتوانید مدکر خود را تا پایان شهریور ماه دریافت نمایید، امکان ثبت نام را خواهید داشت.

آیا ثبت نام فقط در رشته های مرتبط با دیپلم امکان پذیر است؟

خیر. در این رابطه ضرورتی تعیین نشده است. اما برای پذیرش در برخی از رشته ها داوطلبان باید از شرایط عمومی برخوردار باشند.

مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چقدر است؟

متقاضیان محترم می توانند در بازه زمانی یکهفته الی 10 روزه در بهمن ماه ثبت نام کنند.

پس از ثبت نام اینترنتی در دانشگاه علمی کاربردی چه اقدامی انجام دهیم؟

اولین مرحله پس از ثبت نام ارسال مدارک هویتی و تحصیلی به دانشگاه و دریافت شماره دانشجویی می باشد برای راهنمایی بیشتر مقاله را مطالعه فرمایید.

20 نظر برای «سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن 1400»

 • سلام و عرض ادب خدمت مشاوران خوب سامانه ایران تحصیل من برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیم سال اول چه قدر زمان دارم ؟

 • سلام وقت بخیر شما برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید از اواسط مرداد ماه اقدام نمایید برای آگاهی بیشتر می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید

 • سلام و عرض ادب میخواستم یپرسم زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال اول 97-98 چه زمانی هست و اینکه در چه سایتی باید ثبت نام کرد و دقیقا چه مدارکی لازم است ؟ .تشکر

 • سلام به ایران تحصیل برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی رشته حقوق ثبتی چه اقداماتی باید انجام داد تشکر

 • سلام جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 97-98 رشته حقوق ثبتی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی نیمسال اول مهر 97 و اطلاع از زمان دقیق ثبت نام علمی کاربردی عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 • با سلام
  آیا دانشگاه های علمی کاربردی برای مقطع کارشناسی ارشد دانشجو میپذیرد؟
  و آیا برای این مقطع ، ورودی بهمن بدون کنکور وجود دارد؟

 • سلام جناب مرتضی شما جهت آگهی از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 97-98 وهمچنین اطلاع از دانشگاه هایی ک تفکیک شدند با شماره های مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید و راهنمایی های لازم صورت گیرد.

 • سلام. من مدرک لیسانس برق پیوسته دارم. یعنی مدرک کاردانی ندارم. میتونم کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم؟ پرسیدم گفتن میشه

 • سلام وقت بخیر
  برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام بله میتونید با شماره 9099072952 با خط ثابت بدون پیش شماره تماس بگیرید
  تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221120 با خط ثابت بدون پیش شمارهشظپظ

 • با سلام فوق دیپلم کامپیوتر هستم میخوام بدون حضور درکلاس ویا ندرتا در رشته لیسانس اموراداری ثبت نام کنم آیا امکانش هست یا اون رشته در تبریز نیست لطفا راهنمائی فرمائید و ازآنجا که شاغلم نمی خوان به کارم صدمه بخوره .

 • سلام و وقت بخیر
  جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 99-1400 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • با سلام و وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 99-1400 و همچنین اطلاع از لیست رشته ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران
  من قبلا در دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی واحد پاس کردم اما کاملا تمام نکردم که مدرک بگیرم الان بعد مدت ها میتونم برگردم و بقیه واحدهارو بخونم دوست دارم ادامه بدم لطفا من را راهنمایی کنید با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *