سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 99 آغاز شد متقاضیان محترم جهت پذیرش در مقاطع کاردانی و کارشناسی واحد های دانشگاهی علمی کاربردی سراسر کشور می توانند با ورود به سامانه ثبت نام ترم مهر دانشگاه علمی کاربردی دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را مطالعه نمایند و پس از اطلاع از رشته های موجود در واحد های دانشگاهی مختلف و همچنین شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام ، ورود اطلاعات هویتی و تکمیل روند ثبت نام اقدام نمایند.

 

 

ثبت نام بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی در دو مرحله انجام می پذیرد در ابتدای امر تمامی متقاضیان محترم می بایست با شماره های مرکز ثبت نام هم آوا 9099072952 (از سراسر کشور) و ( 9099072952 از استان تهران) تماس حاصل نمایند و ضمن مشاوره انتخاب رشته و اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهت پیش ثبت نام اقدام نمایند در مرحله بعد نیز در زمان اعلام شده می بایست به سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

 

 

مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی نیز جهت سهولت در امر ثبت نام اینرنتی و راهنمایی دانشجویان جهت انتخاب رشته در خدمت متقاضیان محترم می باشد لذا داوطلبان گرامی می توانند جهت ثبت نام و اطلاع از رشته های علمی کاربردی مهر 99 از ساعات 8 صبح الی 1 شب از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های 9099072952 از سراسر کشور – 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس حاصل نمایند.

 

 

سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 99

"<yoastmark

زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

 

برای اطلاع دقیق از اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم – کاردانی و کارشناسی

پذیرش دانشگاه علمی کاربردی  آغاز شد .کلیه داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند جهت ثبت نام از سایت دانشگاه علمی کاربردی یا همان سامانه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir اقدام نمایند یا جهت ثبت نام و اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی و … با مرکز مشاوره به شماره 9099072952 از سراسر کشور تماس حاصل نمایند.

 

 

در واقع زمان پذیرش دانشگاه علمی کاربردی تا آخر بهمن ماه ادامه خواهد داشت ، شایان ذکر است شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تاثیر گذار خواهد بود در ضمن منظور از شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی ، تاثیر معدل کتبی دیپلم در پذیرش داوطلب در دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

 

 

ثپذیرش علمی کاربردی ترم مهر 99 فقط از طریق سایت سنجش و یا تماس با مرکز امکان پذیر خواهد بود. در سال های گذشته همواره فرآیند ثبت نام بصورت اینترنتی بوده ولی گاها سابقه ثبت نام حضوری در مواردی هم وجود داشته است.

 

 

فرآیند ثبت نام به این شکل است که در طول زمان ثبت نام علمی کاربردی تعیین شده با خرید کارت اعتباری، فرم ثبت نام را تکمیل نموده و انتخاب های خود را مشخص می نمایند. منظور از انتخاب، همان رشته ها و دانشگاه هایی هست که داوطلبان علاقه مند به تحصیل در آنها هستند. تعداد این انتخاب ها برای داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول 99 بیست انتخاب خواهد بود.

 

جهت اطلاع از لیست رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 99 اینجا کلیک کنید

 

جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول در تمامی رشته های موجود در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته امکان پذیر خواهد بود ، ضمنا با توجه به عدم امکان ویرایش لازم است داوطلبان محترم دقت لازم را در انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند و موارد را به دقت وارد نمایند تا مشکلی در پذیرش آن ها بوجود نیاید.

به منظور تسهیل در امور ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی داوطلبان می توانند کلیه امور ثبت نامی خود را از طریق تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل انجام دهند و از آدرس و اطلاعات رشته ها و شرایط ثبت نام علمی کاربردی آگاهی داشته باشند شایان ذکر است کلیه داوطلبان می بایست شرایط ثبت نام علمی کاربردی را دارا بوده و اقدام به ثبت نام نمایند بدیهی است در صورتی که داوطلبی شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دارا نباشد و اقدام به ثبت نام کند ثبت نام وی باطل تلقی شده و دانشگاه علمی کاربردی هیچ مسئولیتی در قبال این افراد نخواهد داشت.

دانشگاه علمی کاربردی یکی از برترین مراکز علمی آموزشی ایران است که بیش از هزار واحد آموزشی در سراسر کشور دارد. دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت بدون کنکور یا بدون آزمون کاردانی و کارشناسی جامع علمی کاربردی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند. جهت اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهر خود می‌توانید به سایت دانشگاه علمی کاربردی edu.uast.ac.ir مراجعه کنید و یا برای اطلاعات بیشتر با 9099072952 تماس حاصل نموده و از مراکز علمی کاربردی شهر خود و رشته های آن اطلاع یابید.

کلیه داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 99 قبل از اقدام جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مجرب مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس گرفته تا ضمن آشنایی با رشته های بدون کنکور جامع علمی کاربردی از شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 99 و ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی مطلع شوند.

 

جهت اطلاع از نتایج پذیرش دانشگاه علمی کاربردی روی لینک کلیک کنید

 

 

جزییات دفترچه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی نیمسال اول

رشته های هنر و زبان های خارجی نمونه ای از رشته های بدون آزمون پر متقاضی دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند. در دانشگاه جامع علمی کاربردی تنوع رشته ها بسیار است و داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می‌توانند در مجموعه زبان‌های خارجی، انگلیسی، فرانسوی و در گروه هنر، هنرهای تجسمی، طراحی و دوخت لباس، صنایع دستی، سینما و رشته موسیقی را انتخاب کنند و همچنین گروه صنعت جامع علمی کاربردی نیز دارای رشته های خوبی است که شامل تمام رشته های فنی و مهندسی مهم نیز می شود ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول نیز شامل این رشته ها هم خواهد بود.

در ثبت نام  امسال برای لیست رشته ها در گروه صنعت می‌توانید کلیه رشته‌های مهندسی اعم از مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی مواد (متالوژی) و مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT را نیز پیدا کنید.

 

 

 

برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اوللیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی و انجام پیش ثبت نام با شماره زیر تماس بگیرید: تماس فقط از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072952پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9099072952 از استان تهرانچ

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش ترم مهر 99 در 2 مقطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. در مقطع کاردانی نیاز به داشتن یک مدرک دیپلم نظام جدید یا قدیم در کلیه رشته های نظری، فنی و حرفه ای و یا کاردانش می باشد. داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول ترم مهر 99 ، باید حداکثر تا شهریور 99 مدرک خود را گرفته باشند.
همچنین برای مقطع کارشناسی ناپیوسته داشتن مدرک کاردانی در هر یک از دانشگاه های وزارت علوم و آموزشگاه های مورد تایید آموزش پرورش کل کشور نیاز می باشد داوطلبان پذیرش در مقطع کارشناسی ناپیوسته، باید حداکثر تا پایان شهریور ماه 99 مدرک کاردانی خود را گرفته باشند.

 

 

شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال جدید

کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی موظفند دارای شرایط ثبت نام علمی کاربردی که در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ذکر شده را دارا باشند تا ثبت نام وی نهایی در دانشگاه علمی کاربردی نهایی شود از دیگر شرایط پذیرش می توان به موارد زیر اشاره کرد که داوطلبان قبل از ثبت نام اینترنتی توجه کافی را به این موارد داشته باشند : شهریه ثابت برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول در مقطع کاردانی بین 450 تا 550 هزار تومان و شهریه متغیر بین 450 تا 650 هزار تومان می باشد.

همچنین در مقطع کارشناسی، شهریه ثابت بین 500 تا 675 هزار تومان و شهریه متغیر بین 500 تا 700 هزار تومان می باشد. این ارقام نسبت به سال گذشته با افزایشی در حدود 10 الی 20 درصد همراه بوده است، همچنین قابل ذکر است که شهریه دانشگاه علمی کاربردی از دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد کمتر و در برخی موارد بیشتر و یا برابر با شهریه دانشگاه پیام نور می باشد.

 

 

"کانال

 

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

تحصیل همزمان در چند مقطع تحصیلی

azmoon.org

آیا مدارک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است

 

 

خلاصه اطلاعیه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی مهر 99

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را با نحوه و زمان ثبت نام اینترنتی ورودی مهر آشنا نماییم. چنانچه مایل به انجام ثبت نام ترم مهر دانشگاه علمی کاربردی توسط مشاورین ما می باشید، می توانید با شماره های مندرج در جدول بالا تماس حاصل نمایید.

 

من هنوز مدرک دیپلم خود را دریافت ننموده ام آیا می توانم در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر  شرکت نمایم؟

چنانچه بتوانید مدکر خود را تا پایان شهریور ماه دریافت نمایید، امکان ثبت نام را خواهید داشت.

 

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن حتما باید در رشته های مرتبط با دیپلم خود انتخاب رشته نماییم؟

خیر. در این رابطه ضرورتی تعیین نشده است. اما برای پذیرش در برخی از رشته ها داوطلبان باید از شرایط عمومی برخوردار باشند.

 

چه مدت برای ثبت نام ترم مهر دانشگاه علمی کاربردی مهلت داریم؟

برای انجام ثبت نام حدودا یک هفته مهلت خواهید داشت.

19 نظر برای «ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 99»

 • سلام و عرض ادب خدمت مشاوران خوب سامانه ایران تحصیل من برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیم سال اول چه قدر زمان دارم ؟

 • سلام وقت بخیر شما برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید از اواسط مرداد ماه اقدام نمایید برای آگاهی بیشتر می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید

 • سلام و عرض ادب میخواستم یپرسم زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال اول 97-98 چه زمانی هست و اینکه در چه سایتی باید ثبت نام کرد و دقیقا چه مدارکی لازم است ؟ .تشکر

 • سلام به ایران تحصیل برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی رشته حقوق ثبتی چه اقداماتی باید انجام داد تشکر

 • سلام جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 97-98 رشته حقوق ثبتی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی نیمسال اول مهر 97 و اطلاع از زمان دقیق ثبت نام علمی کاربردی عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 • با سلام
  آیا دانشگاه های علمی کاربردی برای مقطع کارشناسی ارشد دانشجو میپذیرد؟
  و آیا برای این مقطع ، ورودی بهمن بدون کنکور وجود دارد؟

 • سلام جناب مرتضی شما جهت آگهی از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم بهمن 97-98 وهمچنین اطلاع از دانشگاه هایی ک تفکیک شدند با شماره های مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید و راهنمایی های لازم صورت گیرد.

 • سلام. من مدرک لیسانس برق پیوسته دارم. یعنی مدرک کاردانی ندارم. میتونم کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم؟ پرسیدم گفتن میشه

 • سلام وقت بخیر
  برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام بله میتونید با شماره 9099072952 با خط ثابت بدون پیش شماره تماس بگیرید
  تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221120 با خط ثابت بدون پیش شمارهشظپظ

 • با سلام فوق دیپلم کامپیوتر هستم میخوام بدون حضور درکلاس ویا ندرتا در رشته لیسانس اموراداری ثبت نام کنم آیا امکانش هست یا اون رشته در تبریز نیست لطفا راهنمائی فرمائید و ازآنجا که شاغلم نمی خوان به کارم صدمه بخوره .

 • سلام و وقت بخیر
  جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 99-1400 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • با سلام و وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 99-1400 و همچنین اطلاع از لیست رشته ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.