ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی 97-98 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی
ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی

 

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی 97-98 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان خراسان رضویشرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی و اطلاع از جزییات آزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)  از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان خراسان رضوی طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان خراسان رضوی نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد خراسان رضوی به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد خراسان رضوی نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد خراسان رضوی میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان خراسان رضوی _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان خراسان رضوی  _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان رضوی زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی 97-98 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی پایه ششم به هفتم                              ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی پایه نهم به دهم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی اطلاعیه سامانه سمپاد 97-98

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی یا استعداد های درخشان سمپاد خراسان رضوی اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد خراسان رضوی به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی 97-98 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد خراسان رضوی به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خراسان رضوی را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از خراسان رضوی و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان خراسان رضوی برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان خراسان رضوی برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه پنخراسان رضوی داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه پنخراسان رضوی خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی 97-98 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان خراسان رضوی را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان

را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان رضوی را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

                      ثبت نام مدارس نمونه دولتی      ________       ثبت نام مدارس شاهد خراسان رضوی ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی ( استعداد درخشان سمپاد خراسان رضوی ) 97-98

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان رضوی کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی در سیستم ثبت نام سمپاد خراسان رضوی توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد خراسان رضوی  می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان رضوی یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان رضوی تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان خراسان رضوی ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه خراسان رضوی _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا خراسان رضوی _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه خراسان رضوی _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه خراسان رضوی _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان خراسان رضوی _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه خراسان رضوی _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد خراسان رضوی _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان خراسان رضوی – منابع تیزهوشان نهم به دهم خراسان رضوی و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952 ( استان تهران) _ 9099072952 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی 97-98
کانال ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی 97-98

 

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان رضوی 97-98

ثبت نام کنکور سراسری 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی

 خدمات مربوط به تیزهوشان خراسان رضوی :

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی _ششم پسرانه

آگاهی از شرایط طراحی سوالات استعدادهای درخشان سمپاد

اطلاع از بودجه بندی دروس در طرح سوالات تیزهوشان خراسان رضوی

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان خراسان رضوی

تیزهوشان خراسان رضوی 97-98

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب