تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور

سامانه ثبت نام تیزهوشان تبریز 1400-1401 azmoon.medu.ir

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام تیزهوشان تبریز

 

جهت ثبت نام تیزهوشان تبریز ، اطلاع از طرفیت و آدرس و شماره تماس مدارس استعداد درخشان سمپاد تبریز ، برنامه ریزی درسی و مشاوره قبولی در آزمون با مرکز مشاوره سمپاد تبریز تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099072952 تماس از استان تبریز 9092305587

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 12 شب

 

ثبت نام تیزهوشان تبریز یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تبریز طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان تبریز دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

 

ثبت نام تیزهوشان تبریز مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان تبریز مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان تبریز نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد تبریز به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد تبریز نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد تبریز میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان تبریز مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان تبریز _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد تبریز زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان تبریز و… آگاه شوید.

 

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تبریز) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان تبریز پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان تبریز روی لینک زیر کلیک کنید

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان تبریز پایه نهم به دهم

 

 

 

اطلاعیه سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان تبریز

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان تبریز یا استعداد های درخشان سمپاد تبریز اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد تبریز به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان تبریز وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان تبریز به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد تبریز به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان تبریز را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان تبریز و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از تبریز و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 ( استان تبریز) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان تبریز برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان تبریز برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه دولت آ باد داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه تبریز خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان تبریز در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان تبریز را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان تبریز در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

 

 

جهت تتبریز رتبه آنلاین آزمون تیزهوشان تبریز و اطلاع از مدرسه قبولی در آزمون روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد تبریز را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ________ ثبت نام مدارس شاهد تبریز ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان تبریز ( استعداد درخشان سمپاد تبریز )

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد تبریز کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان تبریز در سیستم ثبت نام سمپاد تبریز توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد تبریز می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان دهم تبریز فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان تبریز یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد تبریز تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان تبریز ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

جهت تجزیه و تحلیل و دانلود نمونه سوالات تحلیلی آزمون تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم تبریز روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان تبریز

پس از ثبت نام مدارس تیزهوشان تبریز قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان همواره از مهم ترین مسائل دانش آموزان به ویژه دانش آموزان برتر تبریز در مقاطع تحصیلی مختلف بوده و بعضا مشاهده شده برخی دانش آموزان علی رغم تلاش بسیار زیادی که در راستای قبولی در آزمون سمپاد تبریز داشته اند به موفقیت در این آزمون دست نیافته اند و همین امر سبب شده که آزمون تیزهوشان تبریز که اهمیت بیشتری نسبت به کنکور سراسری را دارد برای دانش آموزان و اولیا تبدیل به امری دست نیافتنی شود اما این طور نیست موفقیت در آزمون سمپاد تبریز هم مانند تمامی آزمون های سخت دیگر با تلاش و برنامه ریزی دست یافتنی خواهد بود.

حالا ما اینجا هستیم تا مسیر موفقیت در این آزمون را برای شما دانش آموزان تبریز هموار کنیم موفقیت در این آزمون سخت و مهم برنامه ریزی دقیق ، اطلاع از منابع معتبر آزمون سمپاد تبریز ، اطلاع از بودجه بندی دروس و مطالعه و تمرین روی نمونه سوالات سال های گذشته را می طلبد اما اینجا کار تمام نمی شود مهم تر از همه مواردی که ذکر کردیم تجربه اساتید تبریز و دانش آموزان موفق در این آزمون هست که به شما کمک خواهد کرد تا در این مسیر به موفقیت نزدیک تر شوید پس با ما همراه شوید موفقیت شما را تضمین می کنیم.

جهت مشاوره قبولی در آزمون سمپاد تبریز ، اطلاع از بودجه بندی سوالات آزمون و مشاوره و برنامه ریزی روزانه از سراسر کشور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تبریز تماس بگیرید شماره تماس در انتهای صفحه موجود است.

 

جهت اطلاع از نمونه سوالات ، بودجه بندی و منایع آزمون سمپاد هشتم تبریز روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

لیست مدارس ششم به هفتم تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان تبریز

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه تبریز _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا تبریز _ 20 نفر پذیرش

 

لیست مدارس نهم به دهم تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان تبریز

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه تبریز _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

 

لیست مدارس ششم به هفتم تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه تبریز _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان تبریز _ 20 نفر پذیرش

 

لیست مدارس نهم به دهم تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه تبریز _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

 

 

 

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد تبریز _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان تبریز –منابع تیزهوشان نهم به دهم تبریز و … با ما تماس بگیرید.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

 

کانال ثبت نام تیزهوشان تبریز 97-98

کانال ثبت نام تیزهوشان تبریز

 

 

مطالب مرتبط :

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام تیزهوشان تبریز به چه صورت است؟

ثبت نام تیزهوشان تبریز بصورت اینترنتی است.

ثبت نام تیزهوشان تبریز در چه سایتی امکان پذیر است؟

همانطور که در مقاله به آن اشاره کردیم ثبت نام تیزهوشان تبریز همانند سال های گذشته در سایت azmoon.medu.ir صورت میگیردد.

برای ثبت نام تیزهوشان تبریز به چه مدارکی احتیاج است؟

دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان تبریز یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند.

معدل داوطلب در پایه هشتم باید حداقل چند باشد تا بتواند به ثبت نام تیزهوشان تبریز اقدام کند؟

معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان تبریز را ندارد

مطالب مرتبط

نظرات

 1. سما
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵

  سلام و وقت به خیر . من میخواستم از مدرسه ی تیزهوشان قزوین بیام تیزهوشان تبریز . آیا تراز آزمون تیزهوشانم قابل پیدا کردنه؟
  و اینکه آیا تراز قزوین بالاتره یا تبریز؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۴

   سلام باید از طریق آموز ش و پرورش های دو استان پیگیری کنید که ببینید با انتقالی شما موافقت میکنند یا نه

 2. حنانه شکرانه
  ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  من برای سال آینده میخوام ثبت نام کنم

  • مشاور ارشد
   ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۵

   سلام برای ثبت نام مدارس تیزهوشان می تونید با مشاوران مرکز تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور