تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
رشته های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت

رشته های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت

 

لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت- ترم بهمن

لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت- ترم مهر

 

ثبت نام بدون آزمون در رشته های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت آغاز شد کلیه متقاضیان گرامی می توانند جهت تسهیل در امور ثبت نام و اطلاع از لیست رشته ها، جزئیات و شرایط پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت از سراسر کشور با مرکز مشاوره علمی کاربردی فومن و شفت تماس حاصل نمایند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت منتشر شد ، هر ساله دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت در دو نیمسال مهر و بهمن از طریق سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام به جذب دانشجو می کند و متقاضیان ثبت نام رشته های علمی کاربردی فومن و شفت همه ساله در دو ترم مهر و بهمن وارد دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت می شوند ، رشته های بدون آزمون علمی کاربردی فومن و شفت در ترم های مهر و بهمن متفاوت می باشد به طوری که پذیرش دانشجو از لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت در ترم مهر شامل 100% رشته های موجود در دانشگاه می باشد اما در ترم بهمن به علت کمتر بودن متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر فومن و شفت و به حد نصاب نرسیدن تعداد دانشجو جهت تشکیل کلاس های دانشگاه به ثبت نام تعداد رشته کمتری از لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت اکتفا می کند ضمنا متقاضیان محترم جهت مطالعه اطلاعیه های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت به سامانه www.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

 

جهت ثبت نام و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت – شرایط – آدرس دانشگاه های علمی کاربردی فومن و شفت و شماره تماس دیگر دانشگاه های علمی کاربردی فومن و شفت از سراسر کشور با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر

 

نحوه پذیرش دانشجو در رشته های علمی کاربردی فومن و شفت

پذیرش در رشته های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت پیرو مندرجات دفترچه علمی کاربردی همه ساله از دو روش از انجام می گیرد :

 • ثبت نام اینترنتی رشته های دانشگاه علمی فومن و شفت که همه ساله از طریق سامانه سنجش آموزش کشور صورت می گیرد
 • ثبت نام حضوری دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت که در این روش متقاضیان می توانند با در دست داشتن مدارک هویتی و تحصیلی خود به مراکز علمی کاربردی فومن و شفت مراجعه نمایند.

 

مطابق اعلام سازمان سنجش لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت دارای چهار زیر گروه مدیریت – صنعت – کشاورزی و هنر می باشد

 

زمان ثبت نام لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت ترم مهر و بهمن

مطابق مندرجات دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت ، زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فومن و شفت در ترم مهر از اواخر مرداد آغاز شده و داوطلبان محترم می بایست هر چه سریع تر نسبت به مطالعه لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فومن و شفت برای ترم مهر و بهمن اقدام نمایند لازم به ذکر است لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی فومن و شفت شامل رشته های بهمن ماه نیز می باشد که به صورت جداگانه مشخص شده اند.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت برای ترم بهمن یا همان نیمسال دوم نیز از آذرماه آغاز خواهد شد لذا متقاضیان محترمی که دارای شرایط ورود بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت می باشند می توانند از طریق مراجعه به سامانه www.uast.ac.ir یا تماس با مرکز مشاوره علمی کاربردی فومن و شفت مراحل پیش ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

شیوه پذیرش در لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت نیز همانند سنوات گذشته بر اساس معدل مدرک پایه داوطلبان انجام خواهد گرفت لذا داوطلبانی که دارای معدل بالاتر نسبت به دیگر متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت می باشند در اولویت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت قرار خواهند گرفت ضمنا شایان ذکر است پذیرش متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت به صورت نیمه مترکز به ترتیب اولویت های انتخابی داوطلبان انجام خواهد گرفت و همچنین سهمیه های آزمون های سراسری نیز در پذیرش لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت تاثیر گذار خواهد بود.

تذکر : به اطلاع متقاضیان ثبت نام علمی کاربردی فومن و شفت می رسانیم اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت در اواخر شهریور ماه اعلام خواهد گشت ضمنا جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج علمی کاربردی فومن و شفت ترم مهر یا بهمن در کانال اطلاع رسانی عضو باشید لینک کانال انتهای صفحه موجود است.

 

 

اعلام نتایج پذیرش لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت برای ترم مهر و بهمن از سامانه سنجش به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید

 

 

شرایط ثبت نام لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت

به اطلاع می رسانیم تمامی متقاضیانی که قصد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت را دارند می بایست دارای شرایط تحصیل در مرکز آموزش کاربردی فومن و شفت باشند شایان ذکر است شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مهر ارومیه به طور کامل در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ذکر شده که در اینجا به چند مورد از شرایط مهم دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت اشاره می کنبم.

کلیه متقاضیان ثبت نام رشته های علمی کاربردی فومن و شفت می بایست دارای مدرک پایه متناسب با مقطع ورودی خود باشند لذا داوطلبانی که قصد ثبت نام رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت را دارند می بایست دارای مدرک پایه دیپلم متوسطه یا هنرستان یا کاردانش باشند و متقاضیان ثبت نام رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت ملزم به ارائه مدارک دال بر تحصیل در مقطع کاردانی در یکی از دانشگاه های علمی کاربردی فومن و شفت یا دیگر دانشگاه های خواهند بود که مهلت زمان اخذ مدرک پایه با زمان ثبت نام ترم مهر یا بهمن علمی کاربردی فومن و شفت متناسب خواهد بود به عبارت دیگر کلیه متقاضیان لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت که می توانند تا مورخ سی و یکم شهریور ماه نود و هفت موفق به اخذ مدرک پایه خود شوند می توانند در نیمسال اول یا ترم مهر دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت ثبت نام نمایند در غیر این صورت می بایست از میان لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت رشته های ترم بهمن را انتخاب نمایند.

از دیگر شرایط ثبت نام لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت می توان موارد زیر را نیز ذکر کرد :

 • تناسب شرایط جسمی داوطلب با رشته انتخابی وی در دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت
 • نداشتن منع نظام وظیفه برای داوطلبان آقا که قصد ثبت نام در لیست رشته های علمی کاربردی فومن و شفت را دارند الزامی می باشد.

تذکر مهم : به اطلاع آن دسته از داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت که دارای برگه اعزام به خدمت بدون غیبت باشند می توانند در صورت قبولی در رشته های دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر یا بهمن مشغول به تحصیل در این دانشگاه شوند.

 

آیا پس از ثبت نام در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت می توان انتقالی گرفت؟

بله دانشگاه جامع علمی کاربردی فومن و شفت امکان نقل و انتقال دانشجو را در کلیه واحد ها فراهم نموده به منظور انتقال از دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت کافی است وارد سامانه نقل و انتقالات دانشگاه جامع علمی کاربردی فومن و شفت شوید و درخواست خود را مبنی بر انتقال یا مهمانی دانشگاه علمی کاربردی ثبت کنید.

نقل و انتقال و مهمانی در دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت نیز تابع کلیه قوانین نقل و انتقالات دانشجویی در وزارت علوم می باشد.

 

سامانه های اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت

 

 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت به منظور ثبت درخواست های دانشجویی – ثبت نمرات و دیگر امور دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت در اختیار دانشجویان خواهد بود.

 

 • سامانه سما لایو دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت ، پس از ثبت نام در رشته های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت می توانید وارد این سامانه شوید و در کلاس ها و آزمون های آنلاین این دانشگاه شرکت کنید.

 

لازم به ذکر است دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت در راستای سهولت امر ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان ، سامانه مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی فومن و شفت – ایران تحصیل را راه معرفی نموده لذا متقاضیان گرامی می توانند جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت ترم مهر یا بهمن – اطلاع از لیست رشته ها و مشاوره شغلی و استعدادیابی تحصیلی با مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل فومن و شفت تماس حاصل نمایند شایان ذکر است مرکز مشاوره علمی کاربردی ایران تحصیل علاوه بر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت کلیه امور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد فومن و شفت و معرفی رشته های بدون آزمون آن را نیز انجام می گیرد.

 

ثبت نام تدریس در دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت و متقاضیان ثبت نام در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت می رسانیم این دانشگاه به منظور ارتقا سطح علمی دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت اقدام به جذب مدرس می نماید.

دانشجویان و متقاضیان گرامی که قصد ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت را دارند می توانند در صورت داشتن شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت وارد سامانه جذب اساتید علمی کاربردی شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

 

 

جهت اطلاع از لیست رشته های جامع علمی کاربردی – ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت – اطلاع از رشته ها و آدرس و شماره تماس دیگر دانشگاه های علمی کاربردی فومن و شفت از سراسر کشور با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از فومن و شفت و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

کانال مشاوره دانشگاه علمی کاربردی

کانال مشاوره دانشگاه علمی کاربردی

 

مطالب مرتبط :

رشته داروسازی دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت

رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت

اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام

رشته های پزشکی علمی کاربردی فومن و شفت

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

آدرس دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت

شماره تلفن دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت

4/5 - (1 امتیاز)

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت از چه تاریخی انجام می گیرد؟

دانشگاه علمی کاربردی  فومن و شفت همه ساله در دو ترم مهر و بهمن اقدام به جذب دانشجو می نماید، پذیرش ترم مهر از مرداد ماه و ترم بهمن از دی ماه انجام می شود.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت در چه زیر گروه هایی می باشد؟

رشته های دانشگاه علمی کاربردی کوهدش در چهار زیر گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی ، صنعت و هنر می باشد.

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت از کجا اقدام کنیم؟

دانشجویان محترم می توانند جهت پذیرش در رشته های دانشگاه علمی کاربردی  فومن و شفت از سامانه سنجش و یا تماس با مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی  فومن و شفت ایران تحصیل اقدام نمایند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی فومن و شفت در چه مقاطعی هست؟

دانشگاه علمی کاربردی   فومن و شفت در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

 

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. هاله
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام
  در بارگذاری مدارک هم آوا (کاربرگ تعهد پذیرفته شدگان دارای مغایرت) رو اشتباهی پر کردم در حالی که مغایرتی نبود ولی بعد پاک کردم
  اگر ثبت شده باشه مشکلی برام پیش میاد؟
  باید به مرکز پیام بدم که مغایرتی نداشتم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام
   در صورتی که ثبت نام دانشگاه شما ثبت شده باشد میتوانید به واحد آموزشی دانشگاه خود به صورت حضوری مراجعه کنید و مشکل مغایرت رو حل کنید

 2. moshaverarshad
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

  بارگذاری مدارک چگونه است

ایران تحصیل
تماس با مشاور