تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی

ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی

ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

به هنگام انتخاب رشته هر یک از داوطلبان بر حسب شرایط خود واحدهای دانشگاهی مختلف را انتخاب می نمایند. که گاهی پس از مدتی ممکن است به این نتیجه برسند که نمی توانند در واحد دانشگاهی مورد نظر ادامه تحصیل دهند. به همین دلیل تصمیم به انتقالی بگیرند. ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی با توجه به شرایط مهمان شدن در سامانه نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی امکان پذیر می باشد.

ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی در صورتی که به صورت صحیح صورت بپذیرد و همچنین دانشگاه مبدا و مقصد با این موضوع موافقت نمایند، صورت خواهد پذیرفت. در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی برای هر یک از دانشجویان ارائه خواهیم نمائیم تا بتوانید به راحتی از این موضوع اطلاع یابید و در دانشگاه مورد نظر خود ادامه تحصیل دهید.

 

 

نحوه ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی به چه صورتی است؟

حداقل معدل لازم برای ثبت درخواست انتقالی چند است؟

آیا کارمندان دانشگاه سهمیه ای برای انتقالی دارند؟

چگونه می توان برای درخواست مهمانی دائم اقدام نمود؟

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی و آئین نامه ها و شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی

 

برای رفاه حال دانشجویان عزیز ، آئین نامه ای در سال 92 منتشر گردید که بر اساس آن، هر یک از دانشجویان می توانند برای ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند. زمان و مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت درخواست دانشجویان در مهلت تعیین شده قابل انجام است و پس از اتمام مهلت تعیین شده این امکان را نخواهند داشت.

دانشجویانی که در رشته های جامع علمی کاربردی پذیرفته شده اند با وجه به شرایط مختلفی می توانند نسبت به ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی در صورت دارا بودن شرایط، اقدام به ثبت نام نمایند. هر یک از این موارد طبق شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی صورت می پذیرد و تمامی دانشجویان می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.

در ادامه به صورت کامل به شرح هر یک از مواردی که می توانید با توجه به آن برای  ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید اشاره خواهیم نمود. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند شرایط ارائه شده به صورت ضمنی می باشند و موافقت با درخواست ارائه شده بسته به دانشگاه مورد نظر خواهد داشت و این دانشگاه های مبدا و مقصد می باشند که در این زمینه تصمیم گیرنده هستند.

 

 

 

 

 

 

ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی ابتدا در سامانه مورد نظر باید صورت پذیرد و پس از آن به صورت عملی در دانشگاه اقدام به ثبت درخواست نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

 

ضوابط میهمانی علمی کاربردی براساس شرایط ازدواج و متارکه 

 

ضوابط میهمانی براساس شرایط ازدواج و متارکه 

ضوابط میهمانی براساس شرایط ازدواج و متارکه

 

آن دسته از دانشجویان زن که متاهل می باشند و تاهل آنان پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صورت پذیرفته است، می توانند برای ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند. لازم به ذکر است که دانشگاه انتخابی آنان می تواند دانشگاه محل زندگی همسر باشد به شرطی که رشته مورد نظر در دانشگاه مقصد وجود داشته باشد. 

داوطلبانی زن که متاهل می باشند و بعد از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش و آموزش کشور محل زندگی و کار همسرشان تغییر نموده است می توانند به شهر محل زندگی همسر و یا نزدیک ترین مرکز آموزشی به محل زندگی که رشته فعلی آنان را دارا باشد، نسبت به درخواست مهمانی اقدام نمایند. این نوع از مهمانی نیز با توجه به ظرفیت تعیین شده برای دانشگاه مقصد تعیین می گردد و در صورت دار بودن این ظرفیت با درخواست مهمانی موافقت خواهد شد.

آن دسته از دانشجویان دختری که متارکه نموده اند و این متارکه دقیقا همزمان با ثبت نام و پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی باشد، می توانند برای ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند این ثبت درخواست با توجه به دانشگاه های محل سکونت خانواده خود می تواند صورت پذیرد. در صورتی که این درخواست در دانشگاه های مقصد مورد توافق قرار گیرد.

 

 

جهت اطلاع دقیق از پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن کلیک کنید.

 

 

ضوابط میهمان یا انتقالی دانشجویان صعب العلاج علمی کاربردی

با توجه به اینکه دانشجویانی که با بیماری های صعب العلاج دست و پنجه نرم می کنند، برای ادامه تحصیل مشکلات جسمانی دارند و نمی توانند به راحتی سایر دانشجویان دیگر ادامه تحصیل دهند یه همین دلیل دانشگاه جامع علمی کاربردی برای این دسته از دانشجویان تسهیلاتی در نظر گرفته است تا بتوانند به راحتی سایر دانشجویان دیگر ادامه تحصیل دهند و نسبت به درخواست مهمانی و یا انتقالی اقدام نمایند.

در ابتدا باید بگوییم که یکی از شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی برای آن دسته از دانشجویانی است که دچار بیماری های صعب العلاج می باشند و مایل به ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی هستند. از جمله شرایط این است که بیماری آنان باید به تائید دانشگاه جملع علمی کاربردی برسد. تائید این بیماری با توجه به معاینه های پزشکی که از سوی پزشکین مورد اطمینان این دانشگاه ها می باشد لازم است صورت پذیرد و در این صورت داوطلبان می توانند برای ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

آن دسته از دانشجویان عزیزی که نابینا می باشند و یا دچار معلولیت هستند، می توانند از همان بدو ورود به دانشگاه و همزمان با پذیرش در دانشگاه، نسبت به ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند. تعیین و مشخص شدن بیماری در صورتی خواهد بود که به تائید پزشکان مورد نظر برسد. همچنین لازم به ذکر است که ارجاع پرونده تنها یکبار برای تعیین صلاحیت های لازم به پزشکان معتمد داده می شود.

 

 

جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور کلیک کنید.

 

ضوابط مهمانی یا انتقال همسر و فرزندان کارکنان دانشگاه علمی کاربردی

آن دسته از دانشجویانی که همسر و یا والدین آنان از جمله افرادی می باشند که به صورت تمام وقت یا همان استخدام رسمی (قطعی یا آزمایشی)، استخدام های پیمانی و یا شرکتی مشغول به کار در دانشگاه علمی کاربردی می باشند، می توانند برای ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند. این درخواست لازم است برای نزدیک ترین محل خدمت خود باشد.

در صورتی که هر یک از این دانشجویان از شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی برخوردار باشند. پس از اخذ استعلام از اداره کل امور اداری و پشتیبانی و بر اساس ضوابط و مقررات در صورتی که این درخواست به تائید کمیته نقل و انتقال دانشگاه مربوطه برسد، و این دانشگاه با درخواست نقل و انتقال موافقت نماید، دانشجویان مذکور می توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

برای موافقیت با ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی و انتقال همسر و فرزندان کارکنان دانشگاه به محل خدمت پدر، مادر و یا همسر پس از اخذ استعلام از ادره کل امور اداری و پشتیبانی و بر اساس ضوابط و مقررات و تایید کمیته نقل و انتقالات قابل بررسی است. لازم به ذکر است که درخواست مذکور حتما باید در زمان مقرر صورت پذیرد و برای کلیه داوطلبان در هر یک از زمان ها می تواند صورت پذیرد.

 

 

جهت انجام ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

 

 

دیگر جزئیات شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی

 

شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی

 

همانطور که ذکر گردید، شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی برای هر یک از داوطلبان با توجه به شرایط تعیین شده می تواند صورت پذیرد. آئین نامه های موجود در رابطه با هر یک از داطلبان در شرایط موجود به صورتی تعین شده است که هر یک از متقاضیانی که شرابط ادامه تحصیل را نداشته باشند با ثبت این درخواست این امکان را داشته باشند و این مورد را می توان از جمله تسهیلات دانشگاه علمی کاربردی برای دانشجویان خود توصیف نمود.

آنچه در این مقاله در رابطه با شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی تهیه شد، شامل تمامی موارد نمی باشد. ما در این مقاله برای آشنایی دانشجویان عزیز برخی از ضوابط را ارائه نمودیم. ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی با توجه به همین شرایط صورت خواهد پذیرفت لذا برای انجام ثبت نام لازم است ابتدا آئین نامه های موجود را مطالعه نمایید و پس از آن بتوانید به اطلاعات مورد نظر دسترسی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی و همچنین شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ما در ارتباط باشید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل آماده ارئه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا از کلیه موراد لازم اطلاع دقیق یابید. همچنین ثبت این درخواست با استفاده از برقراری ارتباط با مشاورین ما امکان پذیر خواهد بود.

 

 

بنده دانشجوی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران هستم آیا می توانم نسبت به نقل و انتقال در شهر تهران اقدام نمایم؟

نقل و انتقال بین شهر تهران برای کلیه دانشجویان این دانشگاه ممنوع می باشد تنها استثنائاتی در این رابطه مطابق با آئین نامه های مذکور وجود دارد که با توجه به آن دانشجویان می توانند نسبت به انتقالی اقدام نمایند. مطابق با این آئین نامه ها در سه ماده نقل و انتقال ممنوع می باشد. تقاضای نقل و انتقالات دانشجویان در استان تهران و از سایر استان ها به استان تهران در کمیته نقل و انتقالات دانشگاه بررسی و تصمیم گیری می شود. تقاضای نقل و انتقالات دانشجویان موارد پزشکی در استان تهران پس از تائید پزشک معتمد دانشگاه صورت خواهد پذیرفت. تایید کلیه تقاضاهای نقل و انتقالات دانشجویان در استان تهران و از سایر استان ها به استان تهران در سامانه آموزشی دانشگاه، پس از تصویب در کمیته نقل و انتقالات دانشگاه، توسط اداره کل مربوطه در سازمان مرکزی دانشگاه انجام خواهد شد.

بنده در رشته های بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان اصفهان مشغول به تحصیل می باشم . شرایط نقل و انتقال و ثبت درخواست در این استان به چه صورتی است؟

برای نقل و انتقال بین استان ها مطابق با آئین نامه های موجود هر یک از دانشجویان به شرحی که در ادامه ذکر خواهد شد می توانند برای ثبت درخواست مهمانی دانشگاه علمی کاربردی به شرحی که در ادامه خواهد آمد اقدام نماید. تقاضای نقل و انتقالات دانشجویان از مرکز مبدا به مرکز مقصد در همان استان، پس از اخذ گرایش از مراکز مبدا و مقصد بررسی و تصمیم گیری می شود. تقاضای نقل و انتقالات دانشجویان از مرکز مبدا در یک استان به مرکز مقصد در سایر استان ها، پس از اخذ گرایش و بررسی از مرکز مبدا، مرکز مقصد و تایید واحد استانی مقصد توسط  واحد استان مبدا تصمیم گیری می شود. همچنین تقاضای نقل و انتقال دانشجویان در سایر استان ها و از استان تهران به سایر استان ها در سامانه آموزشی دانشگاه، با تایید رئیس واحد استانی مربوطه انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که نقل و انتقالات همراه با تغییر رشته بر اساس آیین نامه ابلاغی در شورای بررسی خاص دانشگاه انجام پذیر است.

چگونه می توانیم درخواست خود را به گونه ای بنویسیم که با مهمانی یا انتقالی ما موافقت شود؟

شرایط معدلی برای برای ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

آیا در صورت موافقت دانشگاه مقصد با درخواست انتقالی لازم است در هر دو دانشگاه شهریه پرداخت نماییم؟

آیا می توان شهریه دانشگاه های علمی کابردی را به صورت قسطی پرداخت نماییم؟

سهمیه ایثارگران و خانواده های شهدا برای درخواست انتقالی چیست؟

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در راطبیه با ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده با مشاوران ایران تحصیل با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی

ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی

شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی

به این پست امتیاز دهید

مطالب مرتبط

نظرات

 1. هاله
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام
  در بارگذاری مدارک هم آوا (کاربرگ تعهد پذیرفته شدگان دارای مغایرت) رو اشتباهی پر کردم در حالی که مغایرتی نبود ولی بعد پاک کردم
  اگر ثبت شده باشه مشکلی برام پیش میاد؟
  باید به مرکز پیام بدم که مغایرتی نداشتم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام
   در صورتی که ثبت نام دانشگاه شما ثبت شده باشد میتوانید به واحد آموزشی دانشگاه خود به صورت حضوری مراجعه کنید و مشکل مغایرت رو حل کنید

 2. moshaverarshad
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

  بارگذاری مدارک چگونه است

ایران تحصیل
تماس با مشاور