تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی

سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی

سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سامانه نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی جهت رفاه حال دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی راه اندازی شد لذا دانشجویان عزیز و گرامی می توانند جهت مهمانی و انتقالی در واحد های دیگر درخواست مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی برای مهمانی و یا درخواست انتقالی در واحد های دیگر علمی کاربردی را در زمان مشخص شده از این سامانه ثبت نمایند.

سامانه نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی به صورت 24 ساعته فعال است لذا کلیه متقاضیان تنها می توانند در زمان مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت درخواست خود اقدام نمایند. دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که امکان ثبت درخواست مهمان دانشگاه علمی کاربردی تنها در زمان تعیین شده امکان پذیر است. آئین نامه درخواست انتقالی دانشگاه علمی کاربردی شامل موارد مختلفی می باشد.

 

 

جهت ثبت درخواست  نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع دقیق از زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی با از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های مرکز مشاوره علمی کاربردی تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور – 9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت درخواست انتقالی و مهمانی دانشگاه علمی کاربردی

برخی از دانش آموزان پس از پذیرش ممکن است به این نتیجه برسند که بنا به هر دلیلی نمی توانند در دانشگاه محل پذیرش خود ادامه تحصیل دهند به همین دلیل به دنبال اخذ و دریافت انتقالی از سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی باشند. شرایط و زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی برای هر ترم مشخص شده است و به همین دلیل هر یک از دانشجویان می تواندند با توجه به همین شرایط نسبت به انتقالی مورد نظر اقدام نمایند.

خوشبختانه برای تمامی دانشجویانی که به دنبال دریافت انتقالی و یا مهمانی یا استفاده از سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی می باشند، شرایط بسیاری از متقاضیان در نظر گرفته شده است. به همین دلیل تقریبا می توان گفت برای هر یک از دانشجویان با هر شرایطی این امکان وجود خواهد داشت که بتوانند نسبت در زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی و شرایط سخت ادامه تحصیل خود را در کنار خانواده های عزیزشان بگذرانند. با ادامه با ما همراه باشید تا در این رابطه اطلاعات بیشتری را به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

شرایط درخواست در سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی

هر یک از دانشجویان ممکن است شرایط و همچنین دلایلی مختلفی برای ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند و به همین دلیل آنچه در این رابطه بسیار حائز اهمیت می باشد، نحوه درخواست و دارا بودن شرایط تعیین شده موجود در سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی می باشد که در صورت دارا بودن این شرایط می توانید برای دانشگاه مورد نظر اقدام نمایید.

دانشحویان عزیز توحه داشته باشند که در لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی شرایط اخذ مهمانی و انتقالی دائم ممکن است دشوارتر از سایر رشته های دیگر باشد. به همین دلیل مستندات و همچنین دلایلی که برای انتقالی لازم است داشته باشید در این رابطه حائز اهمیت می باشد. همچنین بدیهی است که دانشگاه مقصد نیز حتما لازم است که دارای رشته مربوطه شما باشد تا بتوانید ادامه تحصیل خود را در آنجا آغاز نمایید.

آنچه در ادامه برای شما در رابطه با شرایط و همچنین سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی ارائه خواهیم داد تنها شامل برخی از شرایط و ضوابط این دانشگاه می باشد و به همین دلیل در صورتی که موارد ذکر شده در رابطه با دلایل شما برای درخواست انتقالی کافی نباشد می توانید با استفاده از برقراری ارتباط با مشاوران و متخصصین ما در رابطه با زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی با کارشناسان دانشگاه علمی کاربردی ما تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 

برای ثبت درخواست انتقالی و مهمانی در سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی تنها در زمان مقرر برای هر ترم می توانید درخواست خود را ثبت نمایید

 

 

 

 

 

برای ثبت نام رشته های بدون کنکور پزشکی کلیک کنید

 

قوانین و مقررات سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی

 

قوانین و مقررات مربوط به نقل و انتقالات

قوانین و مقررات مربوط به نقل و انتقالات

آن دسته از دانشجویانی که در دانشگاه های تهران مشغول به تحصیل می باشند، چنانچه مایل به انتقالی در دانشگاه های شهرستان به تهران و یا شهرستان به شهرستان  می باشند، لازم است بدانند تصمیم گیری و بررسی این مورد بر اساس کمیته نقل و انتقالات دانشگاه خواهد بود. بنابراین نتیجه درخوسات شما مطابق با تصمیم همین کیمته به انجام خواهد رسید. در صورتی که با درخواست شما موافقت شود، می توانید ادامه مسیر را برای ارائه مدارک و … طی نمایید.

آن دسته از دانشجویانی که به دلایل مشکلات جسمانی و پزشکی مایل به ثبت درخواست در سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی می باشند، در صورتی می توانند برای رشته های جامع علمی کاربردی درخواست انتقالی بدهند که پزشک معتمد دانشگاه بیماری آنان را تائید نموده باشد و پس از ارائه مدارک موجود، کمیته مربوطه به نقل و انتقالی است که تصمیم گیری می نماید. لازم به ذکر است که تقاضای انتقالی از مبدا به مقصد توسط رئیس مراکز استانی بررسی خواهد شد.

در صورتی با درخواست داوطلبان و دانشجویان موافقت خواهد شد که دانشگاه مبدا و مقصد اولا دارای رشته مربوطه متقاضی باشند و در وهله دوم نیز این موضوع با توجه به ظرفیت دانشگاه مقصد باید منطقی و معقول باشد. در غیر این صورت امکان انتقالی برای دانشجویان وجود نخواهد داشت. همچنین از جمله قوانین دیگری که در رابطه با نقل و انتقال وجود دارد این است که با توجه به سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی شما لازم است از معدل لازم برای هر دوره تحصیل برخوردار باشید.

 

برای اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه کلیک کنید

 

شرایط انتقال و مهمانی بر اساس متارکه دانشگاه علمی کاربردی

شرایط انتقالی بر اساس ازدواج و متارکه تنها برای آن دسته از متثاضیانی است که به هنگام اعلام نتایج در لیست رشته های علمی کاربردی مهر و بهمن موفق به قبولی در رشته های مورد نظر شده باشند.دانشجویان عزیز می توانند در رشته مورد پذیرش خود در نزدیک ترین دانشگاه به محل زندگی خود ادامه تحصیل دهند و شرط این موضوع آن است که دانشگاه مورد نظر دارای رشته تحصیلی متقاضی باشد .

آن دسته از دانشجویانی که مایل درخواست انتقالی و یا مهمانی در سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی می باشند و دانشگاه و محل کار همسرشان پس از قبولی آنان تغییر یافته است، در صورتی می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند که دارای تمامی مراحل ثبت نام و پذیرش را پشت سر گذراننده باشند و همچنین این مورد در زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی قابل انجام می باشد و در صورت دارا بودن ظرفیت دانشگاه مقصد این امکان وجود خواهد داشت.

همچنین آن دسته از خانم هایی که پس از پذیرش در دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام به متارکه نموده اند ، در صورتی که برای ثبت نام در دانشگاه اقدام نموده باشند و همچنین متارکه آنان به تائید دانشگاه مربوطه رسیده باشد، امکان ارائه و درخواست انتقالی وجود خواهد داشت. و البته شرایط عمومی تعیین شده برای این مورد نیز از الزامات می باشد. بارگذاری نمامی مدارک به هنگام ثبت نام برای متقاضیان الزامی می باشد.

امکان ثبت تقاضا در زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی برای آن دسته از آقایانی که پس از پذیرش در دانشگاه متارکه نموده اند و حضانت فرزندان خود را بر عهده دارند، در سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی وجود خواهد داشت. درخواست آنان در سامانه برای یکی از واحد های نردیک به محل سکونت آنان امکان پذیر می باشد و این مورد به حسب شرایط مورد نظر قابل بررسی می باشد.

 

جهت اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت ارشد میکروبیولوژی کلیک نمایید.

 

 

ضوابط انتقالی برای خانواده های ایثارگران

امکان انتقالی و همچنین درخواست آنان در صورتی که فرزندان خانواده های شاهد ، فرزندان ذکور شاهد، همسر شهید، جانبازان 50 درصد و بالاتر و آزادگان ،همسر جانباز 50 درصد و بالاتر و آزادگان ، فرزندان اناث جانبازان 50 درصد و بالاتر و آزادگان ، فرزندان ذکور جانبازان 50 درصد و بالاتر و آزادگان ، جانبازان 25-49 درصد. این دسته از دانشجویان تنها یک بار امکان ثبت درخواست در سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی را دارند.

با توجه به شرایط تعیین شده  در سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی آن دسته از داوطلبانی که دارای سهمیه مذکور می باشند اما نسبت به درخواست انتقالی اقدام ننموده اند، می توانند در کمیته نقل و انتقالات نسبت به تکمیل طرفیت نقل و انتقال توسط همسران و فرزندان جانبازان واجد شرایط اقدام نمایند. درخواست مذکور برای هر یک از داوطلبان در صورتی می تواند مورد توافق و بررسی قرار گیرد که در زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی صورت پذیرفته باشد.

لازم به ذکر است که درخواست انتقالی و همچنین مهمانی برای آن دسته از داوطلبانی که دارای شرایط تعیین شده می باشند در صورتی امکان پذیر است که اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگران . بررسی و تصمیم گیری در کمیته نقل و انتقالات بر اساس قوانین موضوعه صورت خواهد پذیرفت. همانطور که ذکر گردید، تحقق و استفاده از این امکان تنها برای یکبار در سال امکان پذیر می باشد. لذا در صورتی که قبلا از این فرصت استفاده نموده اید، امکان استفاده مجدد را نخواهید داشت.

 

برای کسب اطلاع در رابطه با زمان کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی کلیک کنید.

 

زمان ثبت درخواست در سامانه نقل و انتقال علمی کاربردی

 

زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی

زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی

همانطور که در این مقاله نیز اشاره گردید، در صورتی که مایل به ثبت درخواست مهمانی و انتقالی می باشید تنها در زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی امکان ثبت این درخواست را خواهید داشت. با توجه به اینکه انجام برخی از مراحل به صورت الکترونیک می باشد و سایر مراحل به صورت حضوری می باشد، لذا توصیه می نماییم که اطلاعیه و همچنین آیین نامه مربوط به انتقالی و همچنین مهمانی را در سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی به صورت دقیق مطالعه نمایید و پس از آن تمامی مدارک مورد نیاز را جمع آوری نمایید.

متقاضیانی که به تازگی در دانشگاه جامع علمی کاربردی پذیرفته شده اند و مایل به ثبت درخواست خود در سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی می باشند، توجه داشته باشند که امکان این درخواست برای بسیاری از دانشجویان جدید الورود و ترم اولی وجود نخواهد داشت. حتی در صورتی که شما در زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید. زیرا شرایطی وجود دارد برای ثبت این درخواست که تنها برای واجدین شرایط امکان پذیر خواهد بود.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با زمان انتقالی دانشگاه علمی کاربردی در هر ترم مهر و بهمن و همچنین دریافت لینک سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. مشاوران دانشگاه جامع علمی کاربردی ایران تحصیل همه روزه ، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا از خدمات لازم در این زمینه بهره مند گردید.

خلاصه ای در مورد سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی

دانشجویان عزیز برای در مرحله ابتدایی منحصرا می توانند ثبت درخواست خود در سامانه نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند. زمان مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی برای هر ترم حدودا در اوایل ترم خواهد بود. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که به درخواست مهمان دانشگاه علمی کاربردی بر اساس اولویت های زمانی رسیدگی خواهد شد. برای دریافت مشاوره در رابطه با درخواست انتقالی دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چنانچه سال گذشته در سامانه نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نموده باشیم آیا باز هم لازم است ثبت نام نماییم؟

بله. برای ورود به سامانه درخواست مهمان دانشگاه علمی کاربردی لازم است کد رهیگیری که در سال گذشته در سامانه پس از ثبت درخواست دریافت نموده اند را وارد نمایند.

 

من در زمان مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی به سامانه مراجعه نموده ام اما نمی توانم وارد سامانه شوم علت چیست؟

ورود به سامانه درخواست انتقالی دانشگاه علمی کاربردی در صورت دارا بودن رمز عبور و همچنین نام کاربری امکان پذیر است.

 

آیا برای ثبت درخواست در سامانه نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی باید هزینه ای را پرداخت نماییم؟

خیر. اما دانشجویان مهمان برای ادامه تحصیل در دانشگاه مقصد متقبل هزینه خواهند شد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. زینب
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۶

  سلام
  برای گرفتن مهمانی در دانشگاه مقصد، هم باید به دانشگاه مبدا هزینه بدیم و هم به مقصد؟؟ یعنی این هزینه جدا از هزینه شهریه هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

   با سلام.یک شهریه ثایت به دانشگاه مبدا و یک شهریه کامل به دانشگاه مقصد بپردازید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور