ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی – edu.uast.ac.ir | ورود مستقیم

سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی با هدف سهولت امر دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی طراحی شده است که دانشجویان زیادی به خصوص دانشجویان جدید الورود به هنگام کار با این سامانه دچار مشکلات زیادی می شوند. از آن جا این سامانه جایگزین سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی شده است و دانشجویان باید کلیه امور آموزشی خود را در این سامانه انجام دهند.

لذا در ادامه به همه سوالات دانشجویان در رابطه با سامانه هم آوا علمی کاربردی  و این که چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟ اشاره خواهیم کرد. حال اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با سامانه هم آوا علمی کاربردی داشته باشید می توانید آن را با مشاوران ایران تحصیل به شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل نمایید.

آشنایی سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی – edu.uast.ac.ir

سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی جایگزین سامانه سجاد قدیم به نشانی edu.uast.ac.ir شده است. لذا کلیه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی برای انجام هر گونه عملیات دانشجویی فقط و فقط از طریق آدرس اینترنتی edu.uast.ac.ir وارد سامانه شده و امور خود را پیگیری نمایند.

چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟ ورود دانشجویان به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی با ورود اطلاعات هویتی و شناسنامه ای امکان پذیر خواهد بود. ضمنا دانشجویانی که در مورد چگونه وارد سامانه هم آوا شویم سوالی داشتند، دقت داشته باشند حتما بعد از تکمیل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و دریافت رمز و شماره دانشجویی امکان ورود به سامانه هم آوا علمی کاربردی میسر خواهد بود.

در صورتی که رمز ورود و نام کاربری خود را جهت ورود به سامانه هم آوا فراموش کرده باشید می توانید با ورود به سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا از طریق لینکی که جهت بازیابی رمز ورود و نام کاربری دانشجویان قرار داده شده است عملیات بازیابی رمز ورود خود را انجام دهید. سامانه هم آوا فقط پس از تکمیل پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی متقاضیان از سامانه سنجش و قبولی متقاضی قابل استفاده خواهد بود.

 اطلاعیه

ارتباط با واحد پاسخگویی سامانه هم آوا ایران تحصیل با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب است.

امور قابل انجام در سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا

کلیه امور دانشجویی دانشجویان مراکز علمی کاربردی اعم از امور تکمیل ثبت نام، پیگیری پذیرش دانشگاه علمی کاربردی، پرداخت شهریه، دریافت کارت دانشجویی، امور انتخاب واحد و غیره در سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا  انجام می گیرد.

پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی هم آوا هر سال در دو نیمسال اول و دوم تحصیلی مهر و بهمن انجام می شود. شایان ذکر است ثبت نام تکمیلی دانشجویان فقط از سامانه edu.uast.ac.ir تکمیل خواهد شد.

امور قابل انجام در سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا

کلیه دانشجویان برای مشاهده نتایج پذیرش دانشگاه علمی کاربردی، کارنامه، درخواست انصراف و نقل و انتقالات دانشجویی می بایست به سامانه هم آوا مشاهده نمرات مراجعه نمایند.

متقاضیان محترم دقت داشته باشند سهمیه متقاضیان شاغل تاثیر مثبت در پذیرش دانشجویان خواهد داشت، اما فقط متقاضیانی درخواست استفاده از این سهمیه را بدهند که مطابق دفترچه دانشگاه علمی کاربردی سامانه هم آوا واجد الشرایط شاغل بودن باشند.

 اطلاعیه

هر گونه مغایرت اطلاعاتی مندرج در سامانه edu.uast.ac.ir به منزله انصراف از ثبت نام تلقی خواهد شد و سامانه هم آوا هیچ گونه مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

دریافت مجدد رمز عبور از سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

پس از اینکه با پزسش چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟ آشنا شدید اکنون در صورتی که به عنوان یکی از دانشجویان برای ورود به سامانه هم آوا و مشاهده نمرات با مشکل رمز عبور و نام کاربری رو به رو هستید می توانید با ورود به سامانه edu.uast.ac.ir از قسمت پایین صفحه سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا سمت راست گزینه «کلمه عبورم را فراموش کرده ام» کلیک کنید و سپس وارد صفحه زیر شوید :

فراموشی رمز در سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید برای دریافت رمز عبور یا نام کاربری از سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی باید نقش خود را به عنوان دانشجو، مدرس یا کارمند مشخص کنید.

سپس کد ملی خود را در کادر تعیین شده وارد کنید و در مرحله آخر کپچا سامانه edu.uast.ac.ir را که به صورت جمع یا ضرب ریاضی است را پاسخ دهید. پس از تکمیل این عملیات رمز عبور و نام کاربری شما به شماره ایمیل و موبایل شما ارسال خواهد شد.

معمولا نام کاربری در دانشگاه علمی کاربردی هم آوا همان شماره ملی دانشجو و کلمه عبور همان شماره دانشجویی وی خواهد بود. لذا ابتدا این گزینه ها را وارد نمایید و در صورت عدم موفقیت برای ورود به سامانه هم آوا از طریق راهنمایی بالا عمل کنید.

اطلاعیه

با طراحی و اجرا سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، سامانه قبلی (سجاد) غیر فعال شده است. لذا دانشجویان گرامی جهت کلیه امور به سایت هم آوا مراجعه کنند.

امکانات سامانه هم آوا – edu.uast.ac.ir

امکاناتی که قادر به استفاده از آن در پورتال علمی کاربردی هستید شامل: ثبت نام دانشجویان تازه وارد در دانشگاه علمی کاربردی پرداخت شهریه دوره‌های ترمی حرکت و تغییرات مربوط به دانشگاه علمی کاربردی انتخاب واحد، حذف و اضافه کردن مشاهده گزارش عمل‌کرد و آخرین نمرات امتحانی ثبت‌شده‌توسط اساتید تغییر رمز عبور سامانه هم‌آوا است.

امکانات سامانه هم آوا

این سامانه جدیدترین سامانه موجود برای کلیه واحدهای آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی است که دانشجویان محترم امور زیر را از این درگاه می توانند پیگیری کنند :

✔️تکمیل ثبت نام دانشجویان ورودی جدید

✔️ پرداخت شهریه دانشگاه علمی کاربردی

✔️ دریافت کارنامه امتحانات و مشاهده نمرات در سامانه هم آوا

✔️ انتخاب واحد دانشجویان

✔️ مشاهده برنامه زمانی کلاس ها، اساتید و امتحانات

✔️ درخواست مهمانی در مراکز مختلف دانشگاه های علمی کاربردی

✔️ درخواست انتقالی به هر یک از واحد های علمی کاربردی

✔️ پیغام های مهم دانشجویان در داشبورد هر دانشجو قرار می گیرد.

✔️ اطلاع رسانی های عمومی دانشجویی از بخش امور دانشجویی سامانه هم آوا علمی کاربردی

✔️ اعلام نتایج علمی کاربردی در قسمت پیگیری ثبت نام سامانه edu.uast.ac.ir

برای دریافت مشاوره دانشگاه علمی کاربردی روی لینک کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

شرایط ثبت نام در سامانه هم آوا علمی کاربردی – edu.uast.ac.ir

دانشجویانی که قصد دارند در سامانه هم  آوا ثبت نام کنند باید شرایط  و ضوابطی داشته باشند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

✔️ متقاضیان جدید الورود استفاده از سهمیه شاغل، فقط با داشتن حداقل یک سال سابقه کاری با بیمه رسمی با شرایط مندرج در سامانه هم آوا علمی کاربردی می توانند پذیرش شوند.

✔️ پذیرش در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می گیرد که همه متقاضیان می بایست مدرک پایه حداقل برای ورود به این مقاطع را داشته باشند.

شرایط پذیرش در سامانه هم آوا علمی کاربردی - edu.uast.ac.ir

✔️ دانشجویان جدیدالورود که مدرک خود را از شهریور سال 86 به بعد دریافت کرده اند فقط در صورتی مجاز به انتخاب واحد از سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی خواهند بود که معدل کل بالای 12 داشته باشند.

✔️ اگر متقاضی ثبت نام از کارمندان رسمی دولت باشد فقط در صورتی تحصیل وی بلامانع است که وزارت خانه یا سازمان بالا دست موافقت خود را مبنی بر تحصیل وی به صورت کتبی اعلام نمایند.

✔️ ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی در سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی فقط در صورت احراز شرایط مطابق شرایط مندرج در سامانه هم آوا علمی کاربردی است.

✔️ متقاضیان محترم دقت داشته باشند در صورت قبولی در دانشگاه علمی کاربردی لازم است توجه کنند در ترم اول مجاز به درخواست میهمانی، انتقالی، تغییر رشته و همچنین درخواست مرخصی نمی باشند.

✔️ امتحان پایانی برخی واحدها به صورت سراسری از در کلیه مراکز علمی کاربردی به صورت همزمان با سوالات مشترک برگزار می گردد.

✔️ پاسخگویی به کلیه سوالات ابهامات و مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته سامانه به صورت 24 ساعته از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 امکان پذیر می باشد.

✔️ دانشجویان محترم فقط مجاز به تحصیل در یک رشته تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی هستند و در صورت ثبت نام در بیش از یک رشته پذیرش وی به طور کلی در سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی لغو می شود.

✔️ متقاضیان محترم توجه داشته باشند حتما کلیه اخبار، بخشنامه های جدید و اطلاعیه ها را در سامانه Edu.uast.ac.ir دنبال کنند.

✔️ هر گونه منع نظام وظیفه ای برای متقاضیان پذیرش علمی کاربردی تخلف محسوب شده و فرد خاطی به مراجع قانونی معرفی می گردد.

✔️ متقاضیان سرباز نظام وظیفه در صورت قبولی در گزینش سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی اگر غیبت اولیه نداشته باشند می توانند ترخیص شوند و ادامه تحصیل اقدام نمایند.

برای مطالعه دفترچه دانشگاه علمی کاربردی مهر از طریق لینک مربوطه اقدام نمایید.

راهنمای استفاده از سامانه هم آوا – edu.uast.ac.ir

کلیه دانشجویان برای استفاده از سامانه هم آوا باید مراحلی را طی کنند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

✔️ مرحله اول: در مرحله اول متقاضیان با توجه به اطلاعیه های سامانه هم آوا علمی کاربردی از زمان ثبت نام علمی کاربردی ترم جاری خود مطلع شده و به سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه و وارد کتگوری «جامع علمی کاربردی» شوند و دفترچه راهنمای سامانه هم آوا علمی کاربردی مربوط به مقطع تحصیلی خود را دانلود و مطالعه نمایید.

✔️ مرحله دوم: در سامانه سنجش به قسمت خرید کارت اعتباری مراجعه نموده و از طریق سامانه کارت اعتباری ثبت نام مربوط به مقطع تحصیلی و دانشگاه علمی کاربردی را خریداری کنید تا رمز و شناسه ثبت نام دریافت نمایید.

✔️ مرحله سوم: اطلاعات هویتی و تحصیلی خود را از روی شناسنامه و مدرک تحصیلی پایه خود را وارد سامانه سنجش کنید و مراحل را تکمیل نمایید تا رمز ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی یا همان سامانه edu.uast.ac.ir را دریافت کنید.

چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟

✔️ مرحله چهارم: پس از تکمیل ثبت نام و دریافت شناسه و رمز ثبت نام منتظر اعلام نتایج پذیرش در سامانه هم آوا بمانید و نتیجه پذیرش را از سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی اولویت های انتخابی خود چک کنید.

✔️ مرحله پنجم: در صورت مشاهده نتیجه قبولی در سامانه هم آوا باید در موعد مقرر به صورت حضوری با همراه داشتن مدارک هویتی و تحصیلی و برگه ثبت نام به دانشگاه علمی کاربردی که در آن واحد قبول شده اید مراجعه کنید تا ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

برای انتخاب واحد در سامانه هم آوا روی لینک کلیک کنید.

چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟

با توجه به اینکه سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا به تازگی راه اندازی شده است و بسیاری از کاربران و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی از مشاوران سامانه سوال می کنند که چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟ با توجه به سایت های مشابه متعدد به سامانه هم آوا وجود دارند راهنمایی های لازم در مورد راهنمای استفاده از سامانه هم آوا و سوال چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟ را به کاربران عزیز ارائه می دهیم.

⁉️ چگونگی ورود به سامانه هم آوا را به 2 روش توضیح می دهیم:

❇️ روش اول: از طریق ورود آدرس سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی در قسمت URL مرورگر سیستم

ابتدا یکی از مرورگر های سیستم خود را باز کنید و از قسمت ورود آدرس سایت نشانی edu.uast.ac.ir را وارد نمایید. بعد از آن منتظر بمانید تا به صفحه سایت هم آوا هدایت شوید.

❇️ روش دوم: ابتدا وارد گوگل شوید و از طریق سرچ عبارت «سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی» در گوگل اولین سایتی که به نمایش در می آید سایت سامانه هم آوا است که باید روی آن همانند تصویر زیر کلیک نمایید.

مشکلات سامانه هم آوا – edu.uast.ac.ir

با توجه به این که سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی به تازگی جایگزین سامانه سجاد علمی کاربردی شده است، اما با گذشت چند ترم هنوز مشکلات سامانه هم آوا مرتفع نگردیده است و برای همین بسیاری از کاربران و دانشجویان را درگیر خود کرده است که خوشبختانه این ترم بسیاری از  مشکلات سامانه هم آوا با بررسی تیم پشتیبانی فنی سایت برطرف شد.

بسیاری از کاربران با مشکل ورود به سامانه هم آوا رو به رو هستند؛ یعنی هنگامی که کاربر رمز عبور و نام کاربری خود را وارد می کند سیستم او را شناسایی نمی کند، اما با تلاش فراوان واحد فنی این مشکل نیز از مشکلات سامانه هم آوا برطرف شده است.

از دیگر مشکلات سامانه هم آوا تکمیل ثبت نام متقاضی و صدور شماره دانشجویی برای متقاضیان می باشد که این مورد نیز در دست بررسی است و به زودی این مشکل نیز بر طرف خواهد شد.

برای رفع مشکلات سامانه هم آوا میتوانید از پشتیبانی آنلاین هم آوا کمک بگیرید.

کال تو اکشن تماس

اعتراض در سامانه هم آوا – edu.uast.ac.ir

برخی دانشجویان در مورد پذیرش بدون کنکور، همواره معترض به نحوه پذیرش مراکز علمی کاربردی بودند با توجه به قوانین، مقررات و سهمیه های گوناگونی که برای پذیرش هر دانشگاه در نظر گرفته شده است پذیرش دانشجویان همواره از جانب برخی متقاضیان مورد اعتراض قرار گرفته است که آن را در بخش اعتراض در سامانه هم آوا سازماندهی می کنند.

اعتراض در سامانه هم آوا از پایان زمان اعلام نتایج ثبت نام متقاضیان شروع می شود و تا ده روز ادامه دارد. لذا متقاضیانی که به نتایج پذیرش دانشگاه معترض هستند، جهت اعتراض به نتایج پذیرش همواره می توانند از طریق لینک اعتراض در سامانه هم آوا جهت اعتراض اقدام نمایند.

اعتراض در سامانه edu.uast.ac.ir فقط برای نتایج نیست برخی دانشجویان که به نحوه انتخاب واحد، شهریه و مسائل دیگر معترض هستند نیز می توانند با مراجعه به سامانه هم آوا علمی کاربردی و قسمت اعتراضات اعتراض خود را نسبت به موضوع اعلام کنند.

اعتراض در سامانه هم آوا - edu.uast.ac.ir

ثبت شماره تماس در سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

دانشجویان باید شماره تماس خود را به درستی در سامانه ثبت کنند زیرا این شماره راهی برای بازیابی نام کاربری و رمز عبور است.

برای تغییر شماره تماس، باید بعد از ورود به سایت، روی منوی بالا و سمت چپ که نام و نام خانوادگی شما روی آن نوشته‌شده‌است، کلیک کنید و سپس گزینه تغییر شماره تلفن همراه را انتخاب کنید.

همچنین، دانشگاه علمی کاربردی برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و ورود غیرحضوری دانشجویان، نیاز به جذب اساتید واجد شرایط دارد و برای این منظور سامانه جذب مدرس علمی کاربردی ایجاد‌شده‌است.

اخبار مرتبط با دانشگاه علمی کاربردی

❇️ پذیرفته شدگان مقطع کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی تا 24 بهمن ماه سال جاری فرصت دارند، ثبت نام کنند

طبق گزارش های اعلام شده، پذیرفته شدگان بهمن ماه دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۴۰۲ تا 24 بهمن ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت  هم آوا ثبت نام کنند. آن ها در زمان ارسال مدارک خود دقت کنند که همه موارد خواسته شده را بارگذاری کنند تا هیچ گونه مشکلی در مراحل بعدی ثبت نام آن ها ایجاد نشود.

❇️ تصویب کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری شبکه های هوشمند برق در دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش دانشگاه علمی کاربردی، علیرضا جمالزاده، سرپرست دفتر برنامه ریزی درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی، بیان کرد برای نخستین بار در دانشگاه علمی کاربردی دوره کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری شبکه های هوشمند برق برگزار می شود. این رشته با هدف ارتقاء توانمندی های شغلی، گسترش دانش و مهارت مرتبط با شبکه هوشمند (Smart grid)، جمع آوری، پردازش و کنترل اطلاعات با هدف افزایش راندمان، صرفه جویی در هزینه ها و افزایش قابلیت اطمینان شبکه های برق در ذیل گروه های صنعت و غیره ایجاد شده است. این رشته در حال حاضر در مراکز استان های تهران، فارس و خوزستان برگزار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور کلیک نمایید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی به نشانی edu.uast.ac.ir اطلاعات کافی را ارائه نماییم. دانشجویانی که قصد ورود به سایت هم آوا را دارند باید در این دانشگاه ثبت نام کرده و شماره دانشجویی خود را دریافت کنند تا بتوانند به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشند. همچنین شرایط پذیرش در سامانه هم آوا برای دانشجویان با شرایط مختلف متفاوت است که در بالا به چند مورد آن اشاره نمودیم. حال اگر شما اعتراضی در مورد نحوه پذیرش دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی داشته باشید می توانید آن را در سایت هم آوا مطرح نمایید.

چنانچه پاسخ سوال خود را در رابطه با اینکه چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟ به صورت کامل دریافت ننموده اید و یا برای ورود به سامانه هم آوا و مشاهده نمرات دچار مشکل شده اید و همچنین نیازمند کسب راهنمایی بیشتر در رابطه با سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا باشید، می توانید با مشاوران ایران تحصیل به شماره تلفن 9099075307 در ارتباط باشید.

جهت کسب دانلود پی دی اف مقاله روی لینک کلیک کنید.

4.8/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آدرس ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

برای ورود به سایت هم آوا باید آدرس edu.uast.ac.ir  را در مرورگر وب و یا نوار آدرس خود وارد نمایید.

چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟

برای ورود، اطلاعات هویتی به همراه اطلاعات امنیتی را باید وارد نمایید.

آیا آدرس سامانه هم آوا مشاهده نمرات متفاوت می باشد؟

خیر؛ برای ورود به این سامانه شما می توانید به سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا مراجعه نمایید.

نظرات

10 دیدگاه دربارهٔ «سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی – edu.uast.ac.ir | ورود مستقیم»

 1. Avatar photo همایون گفت:

  سلام خسته نباشید توی سامانه هم آوا میشه توی دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی ثبت نام کرد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام علمی کاربردی فقط از طریق سازمان سنجش انجام میشود

 2. Avatar photo داود. گفت:

  سلام در سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی مشکل برام پیش اومده و اجازه ورود به سامانه بهم نمیده میشه راهنمایی بفرمایید؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. با دانشگاه علمی کاربردی در این مورد تماس بگیرید.

 3. Avatar photo ناصر. گفت:

  سلام وقت بخیر.من الان به خدمت سربازی اعزام شده بودم. اما نتیجه کنکورم آمده است و در آن قبول شدم. حالا چگونه در سایت هم آوا داشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم؟ یا باید برم سربازی؟

  1. Avatar photo rahdar گفت:

   سلام وقتتون بخیر.
   مقطع کاردانی ایست خدمت ندارد دوست عزیز.

 4. Avatar photo زهره. گفت:

  سلام وقت بخیر.برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تا کی فرصت داریم؟ من هنوز مدارکم آماده نشده است

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر رشته ی مورد نظر شما و ظرفیت باید مورد برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 5. Avatar photo شریفه صالحی گفت:

  سلام راهنمایی بفرمایید من سال ۹۹از دانشگاه علمی کاربردی واحد ۲۵تهران در رشته کارشناسی طراحی و دوخت فارغ‌التحصیل شدم مدرک موقت کارشناسی را بهمن ۹۹تحویل گرفتم الان مرک اصلی لازم دارم باید به کدام ارگان وبا کدام آدرس مراجعه کنم

  1. Avatar photo obeidavi obeidavi گفت:

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • تغییر رشته در دانشگاه علمی کاربردی

  تغییر رشته در دانشگاه علمی کاربردی + شرایط بخشنامه 1402 | irantahsil

  شرایط تغییر رشته در دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد. دانشجویانی که مایل به تغییر رشته هستند، می‌توانند بر اساس قوانین و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه اقدامات لازم را انجام دهند. برای هر دانشجویی ممکن است این اتفاق بیفتد...
 • خوابگاه علمی کاربردی

  خوابگاه علمی کاربردی 1402 + هزینه، شرایط و امکانات

  بسیاری از افرادی که در دانشگاه علمی کاربردی پذیرش گرفته‌اند، در ارتباط با خوابگاه علمی کاربردی و شرایط آن سؤال دارند. اطلاع از هزینه خوابگاه دانشگاه علمی کاربردی و آدرس خوابگاه دانشگاه علمی کاربردی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی است که دانشجویان...
 • شهریه رشته خلبانی علمی کاربردی

  شهریه رشته خلبانی علمی کاربردی 1402 + کاردانی و کارشناسی

  اطلاع از میزان شهریه رشته خلبانی علمی کاربردی برای آن دسته از افرادی که قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند، بسیار اهمیت دارد. رشته خلبانی یکی از رشته‌های پرطرفدار کنکور می‌باشد که بسیاری از افراد می‌توانند در دوره‌های...
 • سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی

  سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی + ثبت و پیگیری | ticket.uast.ac.ir

  افرادی که از دانشگاه علمی کاربردی و عملکرد کارکنان آن شکایت دارند می توانند وارد سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی شوند. این سایت به آدرس ticket.uast.ac.ir در اختیار تمام دانشجویان و کارکنان این دانشگاه قرار دارد؛ بنابراین شما هر گونه...
تماس با مشاور