ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی – edu.uast.ac.ir

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307
سامانه هم آوا علمی کاربردی

ورود به سامانه هم آوا علمی کاربردی – edu.uast.ac.ir

 

سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی با هدف سهولت امر دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی طراحی گردیده . یکی از سوالات دانشجویان در رابطه با سامانه هم آوا علمی کاربردی  این که چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟ سامانه هم آوا مشاهده نمرات نشانی edu.uast.ac.ir صورت می پذیرد. ضمنا بحث اعتراض در سامانه هم آوا و مشکلات سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا را نیز بررسی خواهیم کرد.

 

 

 

برای دریافت راهنمایی در رابطه با سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی و حل مشکلات خود در رابطه با ورود به سایت edu.uast.ac.ir با مشاوران ایران تحصیل به شماره های

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

 

اطلاعیه های سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی – edu.uast.ac.ir

 

edu.uast.ac.ir سامانه

edu.uast.ac.ir سامانه

 

سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی از سامانه سجاد قدیم به نشانی edu.uast.ac.ir بروزرسانی شد لذا کلیه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی برای انجام هر گونه عملیات دانشجویی فقط و فقط از طریق آدرس اینترنتی edu.uast.ac.ir وارد سامانه شده و امور خود را پیگیری نمایند.

چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟ ورود دانشجویان به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی با ورود اطلاعات هویتی و شناسنامه ای وی امکان پذیر خواهد بود ضمنا دانشجویان محترم که سوال داشتند چگونه وارد سامانه هم آوا شویم دقت داشته باشند حتما بعد از تکمیل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و دریافت رمز و شماره دانشجویی امکان ورود به سامانه هم آوا علمی کاربردی میسر خواهد بود.

در صورتی که رمز ورود و نام کاربری خود را جهت ورود به سامانه هم آوا فراموش کرده اید می توانید با ورود به سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا از طریق لینکی که جهت بازیابی رمز ورود و نام کاربری دانشجویان قرارداده شده عملیات بازیابی رمز ورود خود را انجام دهید. سامانه هم آوا فقط پس از تکمیل پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی متقاضیان از سامانه سنجش و قبولی متقاضی قابل استفاده خواهد بود.

 

 

 

ارتباط با واحد پاسخگویی سامانه هم آوا ایران تحصیل با شماره های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) با تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب

 

 

 

امور قابل انجام در سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا

کلیه امور دانشجویی دانشجویان مراکز علمی کاربردی اعم از امور تکمیل ثبت نام – پیگیری پذیرش دانشگاه علمی کاربردی – پرداخت شهریه – دریافت کارت دانشجویی – امور انتخاب واحد و… در سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا  انجام می گیرد.

پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی هم آوا هر سال در دو نیمسال اول و دوم تحصیلی مهر و بهمن انجام می گیرد شایان ذکر است ثبت نام تکمیلی دانشجویان فقط از سامانه edu.uast.ac.ir تکمیل خواهد شد.

کلیه دانشجویان برای مشاهده نتایج پذیرش دانشگاه علمی کاربردی  کارنامه – درخواست انصراف و نقل و انتقالات دانشجویی می بایست به سامانه هم آوا مشاهده نمرات مراجعه نمایند.

متقاضیان محترم دقت داشته باشند سهمیه متقاضیان شاغل تاثیر مثبت در پذیرش دانشجویان خواهد داشت اما فقط متقاضیانی درخواست استفاده از این سهمیه را بدهند که مطابق دفترچه دانشگاه علمی کاربردی سامانه هم آوا واجد الشرایط شاغل بودن باشند.

 

 

 

هر گونه مغایرت اطلاعاتی مندرج در سامانه edu.uast.ac.ir به منزله انصراف از ثبت نام تلقی خواهد شد و سامانه هم آوا هیچ گونه مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت

 

 

 

دریافت مجدد رمز عبور از سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

در صورتی که هر یک از دانشجویان محترم برای ورود به سامانه هم آوا مشاهده نمرات با مشکل رمز عبور و نام کاربری رو به رو هستید می توانید با ورود به سامانه edu.uast.ac.ir از قسمت پایین صفحه سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا سمت راست گزینه : کلمه عبورم را فراموش کرده ام کلیک کنید وش وارد صفحه زیر شوید :

 

رمز عبور سامانه edu.uast.ac.ir

رمز عبور سامانه edu.uast.ac.ir

 

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید برای دریافت رمز عبور یا نام کاربری از سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی  نقش خود را تعیین می کنید که سه نقش دانشجو – مدرس یا کارمند مشخص گردیده.

سپس کد ملی خود را در کادر تعیین شده وارد می کنید و در مرحله آخر کپچا سامانه edu.uast.ac.ir را که به صورت جمع یا ضرب ریاضی است را پاسخ می دهید پس از تکمیل این عملیات رمز عبور و نام کاربری شما به شماره ایمیل و موبایل شما ارسال خواهد شد.

 

توجه توجه : معمولا نام کاربری در دانشگاه علمی کاربردی هم آوا همان شماره ملی دانشجو و کلمه عبور همان شماره دانشجویی وی خواهد بود لذا ابتدا این گزینه ها را وارد نمایید در صورت عدم موفقیت برای ورود به سامانه هم آوا از طریق راهنمایی بالا عمل کنید.

 

 

 

با طراحی و اجرا سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی ، سامانه قبلی (سجاد) غیر فعال شده لذا دانشجویان گرامی جهت کلیه امور به سایت هم آوا مراجعه کنند

 

 

 

کاربرد های سامانه هم آوا – edu.uast.ac.ir

این سامانه جدید ترین سامانه موجود برای کلیه واحد های آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی که دانشجویان محترم امور زیر را از این درگاه پیگیری می کنند :

1- تکمیل ثبت نام دانشجویان ورودی جدید

2- پرداخت شهریه دانشگاه علمی کاربردی 98

3- دریافت کارنامه امتحانات در سامانه هم آوا مشاهده نمرات در سامانه هم آوا مشاهده نمرات

4- انتخاب واحد دانشجویان

5- مشاهده برنامه زمانی کلاس ها – اساتید – امتحانات

6- درخواست مهمانی در مراکز مختلف دانشگاه های علمی کاربردی

7- درخواست انتقالی به هر یک از واحد های علمی کاربردی

8- پیغام های مهم دانشجویان در داشبورد هر دانشجو قرار می گیرد

9- اطلاع رسانی های عمومی  دانشجویی از بخش امور دانشجویی سامانه هم آوا علمی کاربردی

10- اعلام نتایج نهایی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در قسمت پیگیری ثبت نام سامانه edu.uast.ac.ir

 

 

شرایط پذیرش در سامانه هم آوا علمی کاربردی – edu.uast.ac.ir

 

شرایط سامانه edu.uast.ac.ir

شرایط سامانه edu.uast.ac.ir

 • متقاضیان جدید الورود استفاده از سهمیه شاغل بودن فقط با داشتن حداقل یک سال سابقه کاری با بیمه رسمی با شرایط مندرج در سامانه هم آوا علمی کاربردی می توانند پذیرش شوند.
 • پذیرش در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می گیرد که همه متقاضیان می بایست مدرک پایه حداقل برای ورود به این مقاطع را داشته باشند.
 • دانشجویان جدیدالورود که مدرک خود را از شهریور سال 86 به بعد دریافت کرده اند فقط در صورتی مجاز به انتخاب واحد از سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی خواهند بود که معدل کل بالای 12 داشته باشند.
 • اگر متقاضی ثبت نام از کارمندان رسمی دولت باشد فقط در صورتی تحصیل وی بلامانع است که وزارت خانه یا سازمان بالا دست موافقت خود را مبنی بر تحصیل وی به صورت کتبی اعلام نمایند.
 • ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی در سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی فقط در صورت احراز شرایط مطابق شرایط مندرج در سامانه هم آوا علمی کاربردی .
 • متقاضیان محترم دقت داشته باشند در صورت قبولی در دانشگاه علمی کاربردی لازم است توجه کنند در ترم اول مجاز به درخواست میهمانی – انتقالی – تغییر رشته و همچنین درخواست مرخصی نمی باشند.
 • امتحان پایانی برخی واحد ها به صورت سراسری از در کلیه مراکز علمی کاربردی به صورت همزمان با سوالات مشترک برگزار می گردد.
 • پاسخگویی به کلیه سوالات ابهامات و مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته سامانه به صورت 24 ساعته از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 امکان پذیر می باشد.
 • دانشجویان محترم فقط مجاز به تحصیل در یک رشته تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی هستند و در صورت ثبت نام در بیش از یک رشته پذیرش وی به طور کلی در سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی لغو می شود.
 • متقاضیان محترم توجه داشته باشند حتما کلیه اخبار – بخشنامه های جدید و اطلاعیه ها را در سامانه Edu.uast.ac.ir دنبال کنند.
 • هر گونه منع نظام وظیفه ای برای متقاضیان پذیرش علمی کاربردی تخلف محسوب شده و فرد خاطی به مراجع قانونی معرفی می گردد.
 • متقاضیان سرباز نظام وظیفه در صورت قبولی در گزینش سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی اگر غیبت اولیه نداشته باشند می توانند ترخیص شوند و جهت ادامه تحصیل اقدام نمایند.

 

راهنمای استفاده از سامانه هم آوا – edu.uast.ac.ir

 

راهنمای استفاده از سامانه هم آوا

راهنمای استفاده از سامانه هم آوا

 

مرحله اول : در مرحله اول متقاضیان باتوجه به اطلاعیه های سامانه هم آوا علمی کاربردی از زمان ثبت نام علمی کاربردی ترم مهر 98 مطلع شده و به سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه می کنند و وارد کتگوری “جامع علمی کاربردی ” می شوید و دفترچه راهنمای سامانه هم آوا علمی کاربردی مربوط به مقطع تحصیلی خود را دانلود و مطالعه می نمایید.

مرحله دوم : در سامانه سنجش به قسمت خرید کارت اعتباری مراجعه نموده و از طریق سامانه کارت اعتباری ثبت نام مربوط به مقطع تحصیلی و دانشگاه علمی کاربردی را خریداری می کنید تا رمز و شناسه ثبت نام دریافت نمایید.

مرحله سوم : اطلاعات هویتی و تحصیلی خوذ را از روی شناسنامه و مدرک تحصیلی پایه وارد سامانه سنجش می کنید و مراحل را تکمیل می کنید تا رمز ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی یا همان سامانه edu.uast.ac.ir را دریافت کنید.

مرحله چهارم : پس از تکمیل ثبت نام و دریافت شناسه و رمز ثبت نام منتظر اعلام نتایج پذیرش در سامانه هم آوا می مانید و نتیجه پذیرش را از سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی اولویت های انتخابی خود چک کنید.

مرحله پنجم : در صورت مشاهده نتیجه قبولی در سامانه هم آوا باید در موعد مقرر به صورت حضوری با همراه داشتن مدارک هویتی و تحصیلی و برگه ثبت نام به دانشگاه علمی کاربردی که در آن واحد قبول شده اید مراجعه می کنید تا ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

 

چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟

با توجه به اینکه سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا به تازگی راه اندازی شده بسیاری از کاربران و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی همواره از مشاوران سامانه سوال می کنند چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟ با توجه به سایت های مشابه متعدد به سامانه هم آوا راهنمایی های لازم در مورد راهنمای استفاده از سامانه هم آوا و سوال چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟ به کاربران عزیز ارائه می دهیم :

چگونگی ورود به سامانه هم آوا را به 2 روش توضیح می دهیم :

روش اول : از طریق ورود آدرس سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی در قسمت URL مرورگر سیستم :

ابتدا یکی از مرورگر های سیستم خود را باز کنید و از قسمت ورود آدرس سایت نشانی edu.uast.ac.ir را وارد نمایید، نحوه ورود صحیح آدرس سایت هم آوا علمی کاربردی با به صورت زیر خواهد بود :

چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟

چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟

 

روش دوم : ابتدا وارد گوگل شوید و از طریق سرچ عبارت “سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی” در گوگل اولین سایتی که به نمایش در می آید سایت سامانه هم آوا است که باید روی آن کلیک کنید همانند تصویر زیر :

 

راهنمای استفاده از سامانه هم آوا

راهنمای استفاده از سامانه هم آوا

 

مشکلات سامانه هم آوا – edu.uast.ac.ir

با توجه به این که سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی به تازگی جایگزین سامانه سجاد علمی کاربردی شده است در یکی دو ترم گذشته مشکلات سامانه هم آوا که هنوز مرتفع نگردیده اند بسیاری از کاربران و دانشجویان را درگیر خود کرده که خوشبختانه این ترم بسیاری از  مشکلات سامانه هم آوا با بررسی تیم پشتیبانی فنی سایت برطرف گردیده.

بسیاری از کاربران با مشکل ورود به سامانه هم آوا رو به رو بودند یعنی هنگامی که کاربر رمز عبور و نام کاربری خود را وارد می کرد سیستم او را شناسایی نمیکرد اما با تلاش فراوان واحد فنی این مشکل نیز از مشکلات سامانه هم آوا برطرف گردید.

از دیگر مشکلات سامانه هم آوا تکمیل ثبت نام متقاضی و صدور شماره دانشجویی برای متقاضیان می باشد که این مورد نیز در دست بررسی است و به زودی این مشکل نیز بر طرف خواهد شد.

برای رفع مشکلات سامانه هم آوا میتوانید از پشتیبانی سامانه هم آوا کمک بگیرید.

 

اعتراض در سامانه هم آوا – edu.uast.ac.ir

برخی دانشجویان در مورد پذیرش بدون کنکور همواره معترض به نحوه پذیرش مراکز علمی کاربردی بوده اند با توجه به قوانین و مقررات و سهمیه های گوناگونی که برای پذیرش هر دانشگاه در نظر گرفته شده پذیرش دانشجویان همواره از جانب برخی متقاضیان مورد اعتراض قرار گرفته که اعتراض در سامانه هم آوا سازماندهی می شود.

اعتراض در سامانه هم آوا از پایان زمان اعلام نتایج ثبت نام متقاضیان شروع می شود و تا ده روز ادامه دارد لذا متقاضیانی که به نتایج پذیرش دانشگاه معترض هستند جهت اعتراض به نتایج پذیرش همواره می توانند از طریق لینک اعتراض در سامانه هم آوا جهت اعتراض اقدام نمایند.

اعتراض در سامانه edu.uast.ac.ir فقط برای نتایج نیست برخی دانشجویان که به نحوه انتخاب واحد – شهریه و مسائل دیگر معترض هستند نیز می توانند با مراجعه به سامانه هم آوا علمی کاربردی و قسمت اعتراضات اعتراض خود را نسبت به موضوع اعلام کنند.

 

کانال تلگرام سامانه هم آوا

کانال تلگرام سامانه هم آوا

 

 

 

 

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی به نشانی edu.uast.ac.ir اطلاعات کافی را ارائه نماییم. چنانچه پاسخ سوال خود را در رابطه با اینکه چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟ به صورت کامل دریافت ننموده اید و یا برای ورود به سامانه هم آوا و مشاهده نمرات دچار مشکل شده اید و همچنین نیازمند کسب راهنمایی بیشتر در رابطه با سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا می باشید ، می توانید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 

مطالب مرتبط :

ویرایش اطلاعات ثبت نام علمی کاربردی

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی

سامانه ثبت نام علمی کاربردی

نام کاربری و رمز عبور هم آوا

بارگذاری مدارک در سامانه هم آوا 

انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

4.8/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آدرس ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

برای ورود به سایت هم آوا باید آدرس edu.uast.ac.ir  را در مرورگر وب و یا نوار آدرس خود وارد نمایید.

چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟

برای ورود، اطلاعات هویتی به همراه اطلاعات امنیتی ورود به سایت را باید وارد نمایید.

آیا آدرس سامانه هم آوا مشاهده نمرات متفاوت می باشد؟

خیر . برای ورود به این سامانه شما می توانید به سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  شریفه صالحی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام راهنمایی بفرمایید من سال ۹۹از دانشگاه علمی کاربردی واحد ۲۵تهران در رشته کارشناسی طراحی و دوخت فارغ‌التحصیل شدم مدرک موقت کارشناسی را بهمن ۹۹تحویل گرفتم الان مرک اصلی لازم دارم باید به کدام ارگان وبا کدام آدرس مراجعه کنم

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

تماس با مشاور