زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سال تحصیلی 99-1400 برای تمامی داوطلبان و متقاضیان به منظور پذیرش ترم مهر 99 از اواخر تیر ماه در مرحله پیش ثبت نام آغاز می گردد لذا متقاضیان پذیرش ترم مهر به منظور تکمیل پیش ثبت نام می توانند در تاریخ مقرر از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره با شماره 9099072952 مرکز ثبت نام و مشاوره علمی کاربردی تماس بگیرند و ضمن اطلاع از رشته محل های موجود و شرایط و ضوابط مراحل ثبت نام را نیز تکمیل نمایند.

زمان ثبت نام علمی کاربردی ترم بهمن نیز به طور معمول از اوایل آذر ماه آغاز می گردد شایان ذکر است کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که تنها در زمان و تاریخ ثبت نام علمی کاربردی می توانند به سامانه سنجش مراجعه نمایند و مراجعه جهت ثبت نام پس از زمان مذکور نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

 

جهت اطلاع از آخرین مهلت ثبت نام علمی کاربردی – تکمیل روند ثبت نام اطلاع از رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر و بهمن و مشاوره انتخاب رشته با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952– تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن مقطع کاردانی

مطابق با آنچه در دفترچه راهنمایثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ارائه شده است، داوطلبان به مدت ده روز پس از زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته مهلت انتخاب خواهند داشت. انجام ثبت نام از تمامی داوطلبان به صورت اینترنتی و در زمان ثبت نام علمی کاربردی مهر و بهمن با استفاده از سایت سازمان سنجش صورت خواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است که دفترچه انتخاب رشته کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی به صورت جداگانه منتشر خواهد شد و لذا هر یک از داوطلبان واجد شرایط در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن با توجه به کد رشته محل های دفترچه های مربوطه می توانند انتخاب رشته نمایند.

تذکر : نظر به اینکه برخی از داوطلبان ثبت نام خود را به روزهای پایانی زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 99 موکول می نمایند، لذا در صورت وجود برخی از مشکلات، زمان رفع این نواقص برای آنها وجود نخواهد داشت. لذا توصیه می نماییم ثبت نام و انتخاب رشته را در همان روزهای ابتدایی سال به انجام برسانید.

 

 

 

 

عدم مراجعه حضوری متقاضیان قبول شده تا آخرین مهلت ثبت نام علمی کاربردی 99 (مرحله دوم) به منزله انصراف متقاضی از ورود به دانشگاه تلقی خواهد شد

 

 

 

 

 

تاریخ ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی

همانند ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 99 همزمان با ثبت نام مقطع کاردانی و در همان سامانه سنجش امکان پذیر خواهد بود. تنها تفاوت در این رابطه به تعداد انتخاب های مجاز کد رشته محل های این دو مقطع مربوط می شود.

تعداد انتخاب های مجاز در مقطع کاردانی 20 کد رشته محل می باشد و برای مقطع کارشناسی انتخاب 30 کد رشته محل برای داوطلبان و متقاضیان این دانشگاه امکان پذیر است.

 

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر

در زمان تعیین شده برای ثبت نام ترم مهر 99 هر یک از داوطلبان لازم است ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. سپسدفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی را دانلود نموده و پس از آن تمامی مدارک مورد نیاز را آماده نمایید.

برای انجام ثبت نام هر یک از داوطلبان لازم است مبلغ 34 هزار تومان را به صورت الکترونیک به حساب سایت سازمان سنجش پرداخت نمایند. خرید کارت اعتباری آزمون با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و با رمز دوم اینترنتی قابل انجام می باشد. در صورتی که در مراکز کافی نت ها ثبت نام نموده اید، توصیه می نماییم که تمامی اطلاعات خود را پس از تکمیل ثبت نام با خود به همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

  • داوطلبان مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن لازم است اصل مدارک پیش دانشگاهی و همچنین دیپلم خود را دریافت نموده باشند. همچنین متقاضیان ثبت نام کارشناسی نیز حتما مدرک کاردانی خود را دریافت کرده باشند.
  • آن دسته از داوطلبانی که تاکنون گواهینامه خود را دریافت ننموده اند، لازم است تائیده گواهی پایان تحصیلات خود را ارائه نمایند.
  • واجدین شرایطی که شاغل می باشند نیز در صورت استفاده از سهمیه های موجود لازم است فرم مربوطه را تکمیل نمایند.
  • شاغلین محترم لازم است آخرین فیش حقوقی خود را ارائه نمایند.

 

نحوه انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی مهر 99

انتخاب رشته های داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی تنها در یکی از گروه های آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر امکان پذیری می باشد. داوطلبان قبل از انتخاب رشته از تمامی شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کابردی اطلاع دقیق یابند.

ترتیب اولویت انتخاب رشته برای هر یک از داوطلبان باید بر حسب علاقه مندی آنان باشد. به هنگام انتخاب رشته به نحوه پذیرش بر اساس جنسیت و همچنین ظرفیت پذیرش هر یک از رشته ها توجه داشته باشید. اولویت پذیرش داوطلبان برای آن رشته هایی خواهد بود که منطبق با آخرین مدرک داوطلبان باشد.

داوطلبان شاغل تنها مجاز به انتخاب رشته از بین رشته های مرتبط با شغل خود می باشند. لذا در صورت انتخاب رشته های غیر مرتبط پذیرش آنان کان لم یکن خواهد بود.بدیهی است اولویت پذیرش انتخاب رشته برای آن دسته از داوطلبانی است که دارای معدل بالاتری می باشند.

 

 

 

 

جهت اطلاع از تاریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – اطلاع از لیست رشته ها و مشاوره انتخاب رشته با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952– تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 99 و آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آگاه نماییم.همانطور که ذکر شد تاریخ ثبت نام کاردانی علمی کاربردی و زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی با یکدیگر متفاوت می باشد. پاسخ هر گونه سوال در موارد ذکر شده با استفاده از برقراری ارتباط با مشاورانایران تحصیل امکان پذیر است.

 

 

 

چه مدت پس از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99-1400 باید در کلاس ها حضور یابیم؟

پس از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته طی اطلاعیه دانشگاه جامع علمی کاربردی زمان شروع کلاس ها اعلام خواهد شد.

 

آیا شهریه دانشگاه علمی کاربردی در زمان ثبت نام علمی کاربردی مهر 99 و پس از آن متفاوت می باشد؟

بله . دانشگاه علمی کاربردی هر ساله به طور میانگین 20% برای هر یک از رشته ها افزایش شهریه در نظر می گیرد.

 

در زمان ثبت نام علمی کاربردی 99 به چه سامانه ای باید مراجعه نماییم؟

انجام ثبت نام در سایت سازمان سنجش پس از انتشار اطلاعیه مبنی بر آغاز ثبت نام امکان پذیر می باشد.

یک نظر برای «زمان و تاریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 99»

  • لطفا زمان ثبت نام در هم آوا تمدید بشه به علت کرونا مدارس بسته بود معافیت تحصیلی رو با تاخیر گرفتم ولی حالا دستمه که زمانش تموم شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *