تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

زمان و تاریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1400

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سال تحصیلی 1400-1401 برای تمامی داوطلبان و متقاضیان به منظور پذیرش ترم مهر 1400 از اواخر تیر ماه در مرحله پیش ثبت نام آغاز می گردد لذا متقاضیان پذیرش ترم مهر به منظور تکمیل پیش ثبت نام می توانند در تاریخ مقرر از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره با شماره 9099072952 مرکز ثبت نام و مشاوره علمی کاربردی تماس بگیرند و ضمن اطلاع از رشته محل های موجود و شرایط و ضوابط مراحل ثبت نام را نیز تکمیل نمایند.

زمان ثبت نام علمی کاربردی ترم بهمن نیز به طور معمول از اوایل آذر ماه آغاز می گردد شایان ذکر است کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که تنها در زمان و تاریخ ثبت نام علمی کاربردی می توانند به سامانه سنجش مراجعه نمایند و مراجعه جهت ثبت نام پس از زمان مذکور نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

 

 

 

جهت اطلاع از آخرین مهلت ثبت نام علمی کاربردی – تکمیل روند ثبت نام اطلاع از رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر و بهمن و مشاوره انتخاب رشته با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952– تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

 

آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن مقطع کاردانی

مطابق با آنچه در دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ارائه شده است، داوطلبان به مدت ده روز پس از زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته مهلت انتخاب خواهند داشت. انجام ثبت نام از تمامی داوطلبان به صورت اینترنتی و در زمان ثبت نام علمی کاربردی مهر و بهمن با استفاده از سایت سازمان سنجش صورت خواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است که دفترچه انتخاب رشته کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی به صورت جداگانه منتشر خواهد شد و لذا هر یک از داوطلبان واجد شرایط در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن با توجه به کد رشته محل های دفترچه های مربوطه می توانند انتخاب رشته نمایند.

تذکر : نظر به اینکه برخی از داوطلبان ثبت نام خود را به روزهای پایانی زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1400 موکول می نمایند، لذا در صورت وجود برخی از مشکلات، زمان رفع این نواقص برای آنها وجود نخواهد داشت. لذا توصیه می نماییم ثبت نام و انتخاب رشته را در همان روزهای ابتدایی سال به انجام برسانید.

 

 

 

 

عدم مراجعه حضوری متقاضیان قبول شده تا آخرین مهلت ثبت نام علمی کاربردی 1400 (مرحله دوم) به منزله انصراف متقاضی از ورود به دانشگاه تلقی خواهد شد

 

 

 

 

 

تاریخ ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی

همانند ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 1400 همزمان با ثبت نام مقطع کاردانی و در همان سامانه سنجش امکان پذیر خواهد بود. تنها تفاوت در این رابطه به تعداد انتخاب های مجاز کد رشته محل های این دو مقطع مربوط می شود.

تعداد انتخاب های مجاز در مقطع کاردانی 20 کد رشته محل می باشد و برای مقطع کارشناسی انتخاب 30 کد رشته محل برای داوطلبان و متقاضیان این دانشگاه امکان پذیر است.

 

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر

در زمان تعیین شده برای ثبت نام ترم مهر 1400 هر یک از داوطلبان لازم است ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. سپس دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی را دانلود نموده و پس از آن تمامی مدارک مورد نیاز را آماده نمایید.

برای انجام ثبت نام هر یک از داوطلبان لازم است مبلغ 34 هزار تومان را به صورت الکترونیک به حساب سایت سازمان سنجش پرداخت نمایند. خرید کارت اعتباری آزمون با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و با رمز دوم اینترنتی قابل انجام می باشد. در صورتی که در مراکز کافی نت ها ثبت نام نموده اید، توصیه می نماییم که تمامی اطلاعات خود را پس از تکمیل ثبت نام با خود به همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

  • داوطلبان مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن  لازم است اصل مدارک پیش دانشگاهی و همچنین دیپلم خود را دریافت نموده باشند. همچنین متقاضیان ثبت نام کارشناسی نیز حتما مدرک کاردانی خود را دریافت کرده باشند.
  • آن دسته از داوطلبانی که تاکنون گواهینامه خود را دریافت ننموده اند، لازم است تائیده گواهی پایان تحصیلات خود را ارائه نمایند.
  • واجدین شرایطی که شاغل می باشند نیز در صورت استفاده از سهمیه های موجود لازم است فرم مربوطه را تکمیل نمایند.
  • شاغلین محترم لازم است آخرین فیش حقوقی خود را ارائه نمایند.

 

نحوه انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی مهر 1400

انتخاب رشته های داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی تنها در یکی از گروه های آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر امکان پذیری می باشد. داوطلبان قبل از انتخاب رشته از تمامی شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کابردی اطلاع دقیق یابند.

ترتیب اولویت انتخاب رشته برای هر یک از داوطلبان باید بر حسب علاقه مندی آنان باشد. به هنگام انتخاب رشته به نحوه پذیرش بر اساس جنسیت و همچنین ظرفیت پذیرش هر یک از رشته ها توجه داشته باشید. اولویت پذیرش داوطلبان برای آن رشته هایی خواهد بود که منطبق با آخرین مدرک داوطلبان باشد.

داوطلبان شاغل تنها مجاز به انتخاب رشته از بین رشته های مرتبط با شغل خود می باشند. لذا در صورت انتخاب رشته های غیر مرتبط پذیرش آنان کان لم یکن خواهد بود.بدیهی است اولویت پذیرش انتخاب رشته برای آن دسته از داوطلبانی است که دارای معدل بالاتری می باشند.

 

برای دریافت پاسخ پودمان چیست؟ کلیک کنید

 

 

جهت اطلاع از  تاریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – اطلاع از لیست رشته ها و مشاوره انتخاب رشته با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952– تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب 

 

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1400 و آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آگاه نماییم.همانطور که ذکر شد تاریخ ثبت نام کاردانی علمی کاربردی و زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی با یکدیگر متفاوت می باشد. پاسخ هر گونه سوال در موارد ذکر شده با استفاده از برقراری ارتباط با مشاوران ایران تحصیل امکان پذیر است.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

چه مدت پس از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400-1401 باید در کلاس ها حضور یابیم؟

پس از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته طی اطلاعیه دانشگاه جامع علمی کاربردی زمان شروع کلاس ها اعلام خواهد شد.

آیا شهریه دانشگاه علمی کاربردی در زمان ثبت نام علمی کاربردی مهر 1400 و پس از آن متفاوت می باشد؟

بله . دانشگاه علمی کاربردی هر ساله به طور میانگین 20% برای هر یک از رشته ها افزایش شهریه در نظر می گیرد.

 در زمان ثبت نام علمی کاربردی 1400 به چه سامانه ای باید مراجعه نماییم؟

انجام ثبت نام در سایت سازمان سنجش پس از انتشار اطلاعیه مبنی بر آغاز ثبت نام امکان پذیر می باشد.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور